Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-08 20:34:45

LOGOUT.hu

Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?
Mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót!
Figyelem! A kompakt fényképezőgép és bridge kategória gyakorlatilag megszűnt. Az ajánlóban szereplő gépek 6-7 éves modellek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42301) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Az miért van, hogy egy kompakt digitális fényképezőgép csak 10 percnyi HD videót tud felvenni? Ennek nem inkább a memória méretétől kellene függenie?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#42302) Sleek válasza spiky03 (#42296) üzenetére


Sleek
senior tag

Tegyél a lencse elé közvetlen egy fekete dolgot és csinálj képet.
Azzal könnyen kiszűrhető a pixel hiba.
Amúgy a hs 20 as gépen nekem is van pixel hiba a kijelzőn de nem javítják mert nem éri el azt a szintet aminél javítják.
Annyi ,hogy képen nem látszik csak az lcd kijelzőn

[ Szerkesztve ]

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#42303) iminimi válasza Grop77 (#42284) üzenetére


iminimi
csendes tag

Köszönöm a segitséget .
Elsősorban Grop 77-nek.Igen hasznos volt.Ugy néz ki , hogy a Olympus XZ2 lesz a befutó.Sok jót olvastam róla.Eddig a Nikon, és a Canon volt a befutó.Mivel a profik is ezeket a márkákat kedvelik.De kompakt kategóriában az Olympus is jó minőséget képvisel .Lemondtam a DSLR -ről.Ez elég kompakt és minőségi.Nekem erre van igényem.

(#42304) Alex91 válasza Sleek (#42302) üzenetére


Alex91
félisten

Azert az erzekelo hiba sajnos minden kepen rajta lesz :(. Az LCD meg kicsit zavaro, de a foto minoseget nem befolyasolja. (Sajnos az en gepem CCD-jen is van lathato pixel hiba, de ezert most nem viszem vissza...)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#42305) Sleek válasza Alex91 (#42304) üzenetére


Sleek
senior tag

Azért írtam ,hogy nekem csak az lcd vel van gond és nem javítják. . Ha garis a gép én vissza vinném mert itt nem lcd gond van szerintem

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#42306) spiky03 válasza Sleek (#42302) üzenetére


spiky03
veterán

Thx. Így bukott ki a dolog, mert pénteken sötétben fotóztam meg videóztam és ott virított középen a fehér pötty. :(((
Utána jobban megvizsgáltam a korábbi képeket, amiket csináltam vele, és azon is ott a fehér pötty, csak ugye azokon nem tűnt fel, mert normál fényviszonyokban csináltam.

Holnap vissza viszem a gépet a MM-be aztán kiderül, hogy mit mondanak.
Remélem javítják, mert ez így nem olyan jó. Mert képeknél PS-el csak csak lehet javítani a képen, de videónál ott már nem.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#42307) Sleek


Sleek
senior tag

Tesztelgettem ma az Sh-21 et. Nem lesz ez rossz gép a bringázásoknál. Megfelelően gyors ha olyanok a fényviszonyok. Viszont a kép törlés lassú. Ami nagyon tetszik benne azok a mágikus szűrők .
Ami viszont nekem fura az a kijelző. Hiába 460ezer pixel mint a hs 20 ,mégis olyan életlen mosottnak tűnik nekem. Ezt nem csak az elkészült képnél értem hanem az élő képnél is.
Viszont a fogásra is figyelni kell mert könnyen eltakarható kézzel a vaku.
Jó társam lesz a túrák folyamán . Tény nem egy milc vagy tükrös gép minőség de 30ezer ft ért azt hiszem szinte a legjobb vétel volt a 24mm es nagylátó szöggel.

[ Szerkesztve ]

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#42308) spiky03 válasza spiky03 (#42306) üzenetére


spiky03
veterán

Nah, ma bevittem a gépet az MM-be és elküldtek a márkaszervizbe, mert mondták, hogy így gyorsabb, nincs benne az, hogy ők futározzák meg ilyenek. Szerencsére javítják, azt mondták 1-1,5 hét és kész lesz.
Remélem jövő hétvégére már meg is lesz. :C

Ha vissza kapok, hogy tudom letesztelni, hogy jó lett-e?
Elég csak egy fekete képet lefényképezni, vagy azért nem árt többféle színnel is?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#42309) Laslow válasza spiky03 (#42308) üzenetére


Laslow
senior tag

Szerintem nem elég fekete képpel letesztelni, min. egy fehér képpel (papírlap) is le kellene (hogy lásd, ha valamelyik képpont folyamatosan feketét mutatna). Az esetleges színes subpixel-hibák is észrevehetőek ennyiből.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#42310) spiky03 válasza Laslow (#42309) üzenetére


spiky03
veterán

Értem.
Mert most fekete háttérnél jött elő a hiba, a kis fehér pixel.
De majd letesztelem több színnel is, mint a plazmánál. :)

De remélem nem lesz már vele hiba.

Már csak egy 16 gigás kártyát kell hozzá vennem, vagy 32 gigásat. :)

Szerintem amit talán itt linkelt valaki az jó lesz 3000-ért 16 gigás, azért arra is fér bőven videó is meg kép is.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#42311) spiky03 válasza spiky03 (#42310) üzenetére


spiky03
veterán

Ezek jók lehetnek?
kártya1
kártya2

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#42312) kosturica válasza spiky03 (#42311) üzenetére


kosturica
őstag

Én ezt vettem meg, 4000 Ft és tökéletesen működik. Itt volt egy hét alatt!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#42313) spiky03 válasza kosturica (#42312) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi, akkor lehet, hogy megrendeltetem haverral. Ő az ebay beszállítóm. :)

Akkor az nem gond, hogy adapteres? Nekem egy SX150-be kellene csak.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#42314) kosturica válasza spiky03 (#42313) üzenetére


kosturica
őstag

Miért lenne gond? Sőt jobb, ha több eszközben tudod használni, nem? ;)

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#42315) spiky03 válasza kosturica (#42314) üzenetére


spiky03
veterán

De az jó. :)
És nem gond, hogy ilyen noname? :)
mondjuk, ha jól emlékszem akkor valami ilyesmi van a telcsimbe is, csak 4gigás, mert ahhoz is kaptam adaptert.

Akkor gyors a rá és róla másolás?

Mert a telcsire lassan másolok csak, ha USB-n dugom rá a laptopra a telcsit.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#42316) kosturica válasza spiky03 (#42315) üzenetére


kosturica
őstag

Van kettő 32GB-os és egy 16GB-os kártyám, mind noname és még egyikkel sem volt baj, pedig ebből kettő már megvan évek óta! Class10-es, ennek megfelelő gyorsaságú a másolás is! :K

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#42317) szkink


szkink
aktív tag

Sziasztok.
Még mindig nem sikerült döntenem,hogy milyen kezdő gépet vegyek,(komolyabb fotózásba nem akarok bele merülni) ezért ezeket a gépet nézegetem,szeretném a véleményeteket kérni hogy melyiket válasszam de max 40K lenne az értékhatár tehát : -Samsung WB100
-Fujifilm FinePix S2800HD
-Samsung wb690
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#42318) spiky03 válasza kosturica (#42316) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi az infókat. :R
Szerintem rendelek egyet akkor én is. ;)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#42319) duduati


duduati
aktív tag

Ismerősöm fényképezőt szeretne venni.
Követelmények:

Ha lehet, ne túl nagy, ezért pl tükrös kilőve)
Nem kell semmi manuális beállítás, mert úgyse ért hozzá
Viszont előny lenne, ha automatán tudna szép képeket lőni
legalább 720p video
illetve ha lehet tudni valahonnan, akkor aránylag gyors legyen( bekapcs, illetve kép mentése) ismerősnek van egy sony-ja, class10-es kártyával, de borzalmasan lassan ment.
Sajnos sok gép van ebben a kategóriában, és adatok alapján úgysem lehet dönteni, hátha valakinek van közelebbi tapasztalat egy két jó gépről.

Ár lehetőleg 40-alatt.

Előre is köszönöm!

(#42320) Genji


Genji
őstag

Mielőtt idenéztem volna vettem egy fényképezőt. Canon Ixus 125, 37K volt.
Mondjátok hogy nem lőtem nagyon mellé! Nem értek túlzottan hozzá de engem az F2.7-5.9 győzött meg.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#42321) fr3ntzen válasza fr3ntzen (#42300) üzenetére


fr3ntzen
aktív tag

Esetleg valaki segitene ? :D :Y

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#42322) #22907392


#22907392
törölt tag

Sziasztok!

Gondolkodom egy tényleg alap mondhatni belépő szintű bridge gép vásárlásán. Nincs rá vmi nagy keret ezért és kérném a segítségeteket! Leginkább tájfotózásra használnám úgy 85-90%-ban. 2 gépet néztem eddig, ezek közül melyik lenne az ideálisabb és miért vagy épp miért nem?! Előre is köszönöm a segítségeteket!

A 2 gép:
- FUJI FINEPIX S4000HD(hozzá 4db újratölthetős akksi, 8gb memóriakártya és egy vállra akasztható táska) ez lenne ~ 40k

- FUJI S9500 (4 akksi, varta töltő, nyakpánt, 1 gb memóriakártya) ~ 30k

Nos ezek lennének azok, ha nagyon rossz úton járok akkor nyugodtan szóljatok! :DD

(#42323) Niczo


Niczo
senior tag

Sziasztok!

Apám kinézett egy Sony DSC-H200-at, 50k az ára. Sajna gúglival nem nagyon találtam róla véleményeket, szerintetek jó gép ezért a pénzért?
Esetleg jobb vétel ilyen árban?
Családi fotók a fő cél, nem profi fotózás, de ha lehet minél jobb minőségű képet tudjon (Sonyhoz nem ragaszkodik, de eddig egy Sony DSC-H5-öst használt, azzal elégedett volt)

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#42324) hollozoli


hollozoli
tag

Sziasztok!

Nemrég olyan problémám volt, hogy 30-40 000 forint között keresgéltem BRIDGE típusú fényképezőgépeket.

Kerestem olyan Prohardver oldalt, ahol kizárólag BRIDGE típusú digitális fényképezőgépek tulajai adnának tanácsot, hogy melyiket vegyem?

Végül is egy Samsung WB100-ast vettem, de máig nem vagyok benne biztos, hogy a legjobbat választottam, mert pl. a Fujifilm-en az LCD kijelző mellett optikai kereső lehetőség is van, meg manuálisan állíthatsz egy csomó mindent rajta,

Szóval valaki nem akar csinálni egy: << MILYEN BRIDGE kamerát vegyek? >> prohardver oldalt?

[link]

Köszönettel:

hollozoli

(#42325) justo00


justo00
tag

Sziasztok!

A két gép közül melyik lenne jobb választás?

[Canon]

vagy

[Nikon]

Vagy esetleg mit tudnátok ajánlani?
Köszi előre is! :R

(#42326) A Zéé válasza hollozoli (#42324) üzenetére


A Zéé
addikt

mivel azok nem igazi bridge gépek, hanem inkább "ultrazoomos kompaktok valami markolattal", így teljesen jó hely ez kérdezni, felesleges lenne még egy topicot nyitni, és tovább aprózni a témát. Úgyis bezárnák a modik :)

Just a simple Lineman...

(#42327) hollozoli válasza A Zéé (#42326) üzenetére


hollozoli
tag

Az a gáz, hogy nincs Ultrazoom-os kompakt fórum, ezért csináltam egy

Milyen alsókategóriás BRIDGE kamerát vegyek? fórumot.

[link]

Érdekelnének 30-45-50 000 forintos (legyen Ultrazoom-os kompakt) tulajdonosok tanácsai.

(#42328) A Zéé válasza hollozoli (#42327) üzenetére


A Zéé
addikt

igazából tök felesleges volt, mert ilyen alapon akkor legyen drága bridge, meg olcsó szappantartós, meg közepes szappantartós, meg drága szappantartós, meg ütésálló kompakt, meg prémium kompakt, meg ki tudja még milyen kategória is.

Az ilyen árkategóriájú gépet vásárló emberek 95%-a nem jön ide a fórumra tanácsot kérni, hanem bemegy az első boltba, megkérdi az eladót, és hagyja rábeszélni magát valamelyikre. Ezért is relatív kevés a releváns tapasztalat, felesleges szétdarabolni a témát, nem lesz túl sok lakója a topicnak. És emiatt nincsenek is igazán átfogó tesztek ezekben a kategóriákban. Elfér egy kalap alatt a nagy kompaktos, itt legalább úgy ahogy van látogatottság.

És ha esetleg nem kaptál választ, az szomorú, de megesik épp az előbb írt ok miatt.

Amúgy a bridge kategória, mint olyan tényleg nem igazán létezik. Ezek a gépek csak abból különböznek egy átlagos kompakttól, hogy van kis markolatuk, meg jellemzően hosszabb zoomot tudnak. Régen, amikor még volt bridge kategória, akkor az funkcionalitásban, szenzorméretben, felépítésben is jelentősen eltért a kompaktoktól.

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#42329) hollozoli válasza A Zéé (#42328) üzenetére


hollozoli
tag

Lehet, hogy igazad van. Maximum nem ír bele senki, és akkor törlik a fórumot...

Egyébként azt nem értem, hogy ha valakinek van 100 000 forintja, akkor miért Nikon/Canon Bridge-t vesz, miért nem DSLR-t (tükörreflexest)?

[ Szerkesztve ]

(#42330) kp78 válasza hollozoli (#42329) üzenetére


kp78
addikt

Mert 100 ezerből max. Canon 1100D vázat kapsz, egy 18-55-ös kitobival. :( Ami pont, hogy semmire sem elég. Na jó, annál egy picit többre, de mindenképp kell még mellé vmi obi, ami kb. még egyszer annyi, mint a váz.
Én is most rágódom a témán, hogy Panasonic FZ200, esetleg Canon SX 50 legyen, vagy Canon 600D + (indulásnak) 18-135-ös obi.
De utóbbi kétszer annyiba kerül... és tuti, hogy előbb-utóbb én is vennék még további obikat.
Amúgy 30-40ezerért amit bridge néven árulnak, azok tényleg nem nyújtanak semmi extrát a jó fogáson kívül.
Vegyél egy Canon SX150 v. 160-at, és kész, az egy jó kis gép. :)

(#42331) Nagya21 válasza kp78 (#42330) üzenetére


Nagya21
addikt

Khmm, bocs, hogy belevau, de azé egy komolyabb árkategóriás bridge-nél(100k körül) a tükrös alja(canyon 1100d stabis kitobival 109k) sokkal szebb képet képez.
Ha az ember tud hozzá szerezni egy normális obit (+60-70k)akkor 1000*szerkenterbe veri a a mai bridge-ket.
Vagy 150k körül vannak Milc-ek dupla kitobival.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#42332) kp78 válasza Nagya21 (#42331) üzenetére


kp78
addikt

Lehet, hogy félreérthetően írtam, de ezt nem is vitatom, hogy egy belépő tükrös is sokkal jobb képet csinál, mint egy 100-150 ezres bridge. De a 18-55-ös obival elég szűkös lesz a használhatóság.
Te is írtad, hogy szerez hozzá még obit, és... és el is indul a költségspirál...
Kolléga azt írta, hogy ha vkinek van 100 ezer forintja, akkor miért nem vesz tükröst. Én csak erre reagáltam. :U

(#42333) Zozzer888 válasza kp78 (#42332) üzenetére


Zozzer888
addikt

Ó még ha csak 60-70ről lenne szó...de normális nagylátó zoom, normális telezoom, fixek, vakuk, állványok, kiegészítők,szűrők stbstb...költséges. (de megéri, igaz csak annak, akit tényleg érdekel.Nem véletlen a sok párszáz/ezer expos eladó váz)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#42334) A Zéé válasza Nagya21 (#42331) üzenetére


A Zéé
addikt

nem is kell +60-70k :)
Egy fényerős 35-ös, vagy 50-es bármelyik rendszerre kevesebből megvan, és teljesen más világ nyílik ki. Ha pedig nem Nikonozik valaki, akkor manuális üvegekkel párezer forintért megvan az érzés. Csak az autofókuszról le kell mondani.

(#42333) Zozzer888
de te is tudod, hogy pont az a szép az egészben, hogy nem kell mindenkinek mindegyiket megvenni :)
Nem kell mindenkinek uwa, meg fényerős tele, meg komplett fix sor. Lehet kis pénzből is dslr-ezni, csak nehezebb. De igazából felhasználás és személy függő, hogy kinek mi kell.

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#42335) Zozzer888 válasza A Zéé (#42334) üzenetére


Zozzer888
addikt

Ja, persze hogy lehet kis pénzből is, de csak akkor érdemes ha valakit tényleg érdekel a dolog.
(én tudom miről beszélek, 1000Dm van:) Elég sokat lehet kihozni ezekből a forumon semmibe nézett vázakból is)

szerk.: bármennyi pénzből is csak akkor érdemes dslr-ezni (szerintem) ha valaki foglalkozni akar a fotózással.

[ Szerkesztve ]

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#42336) A Zéé válasza Zozzer888 (#42335) üzenetére


A Zéé
addikt

tudom, hogy Canonod van, azért is úgy írtam ahogy :)
nekem is egy szintén lenézett D3100-am van lassan 2 éve, és ahogy állok most anyagilag, még sokáig meg is lesz, bár pár apróságot leszámítva tényleg nem érzem komoly hátrányát :)

Abban teljesen egyetértünk, hogy csak annak érdemes komolyan belemászni a tükrös rendszerbe, aki foglalkozni is akar vele. Bár aki nem akar foglalkozni vele, annak szerintem kompaktra se szabad elköltnie 100k-t :)

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#42337) Zozzer888 válasza A Zéé (#42336) üzenetére


Zozzer888
addikt

Hát nem szabadna, csak sokan úgy vesznek gépet, hogy
"Ballag a gyerek, kell egy fényképező...na mi van itt az újságba...1100D/D3100 99,990ért! Hoppá! Akkor ez!Ezzel biztos jól járok!"

Közben ő arra gondol, hogy áll a sorban, jön a gyerek, ráközelít az Xszeres zoommal, katt, tökély kép. Fut a tengerparton, egykézzel fényképezi magát és vagy a családot,tökéletes képek stb...

És az a baj, hogy a marketingesek is ezt erőltetik, hogy megveszed a tükrös gépet és hipszhopsz profi lettél.

szerk.:
Teljesen jó váz pedig az.Szerintem az embert az elején nagyon sokáig nem a váz korlátozza, hanem a tapasztalatlansága és a tudása. Van egy haverom, D3000-re van, de olyan képeket lő vele, hogy sok D7000/D7100 tulaj sárgul(na) tőle...

[ Szerkesztve ]

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#42338) Sam8888


Sam8888
tag

Tanácsot szeretnék kérni, hogy milyen fényképezőt vegyek.
Elsősorban Canonban gondolkozom.
Kritériumok:
- Ára max 20k HUF, jöhet külföldről is
- Legyen rajta vakupapucs külső vakunak (fontos!)
- Ha tud esetleg HD videot az nem lenne hátrány, de ha nem tud, akkor az sem baj
- Legyenek manual beállítási lehetőségei blende, záridőt illetőleg
- Az sem baj ha van benne képstabilizátor
- lehetőleg ne legyen tetűlassú (volt egy fujim korábban, hát nem volt a sebesség mintaképe)

Nagyjából ennyi.
Amiket eddig nézegettem és tetszenek, bár ezeket épphogy ki lehet fogni 20k-ból (külföldről nem igazán küldenek ide csomagot, itthon meg kb 2x annyiba kerül)
Canon SX1IS, SX20IS és SX10IS, bár ez utóbbi nem tudja a HD videot.

Van ezekre egyéb alternatíva?

[ Szerkesztve ]

(#42339) szkink


szkink
aktív tag

Sziasztok.
Hát jobban bele olvasgattam,a témába és le is mondtam a Bridge kategóriáról.Tehát a kérdésem az lenne mint a topic kérdése,a lényeg 30-40k tudnék rá szánni,ne hagyjon cserbe tengerparti nyaraláskor,zárt terű házibulikban,családi összejöveteleknél,és a tóparton a természet és a kézben tartott halak fotózásánál.A lényeg a kép minősége lenne,videó nem annyira fontos,könnyen hordozható legyen,és inkább elemes mint akkus.Ja és hosszú távra tervezném a gép használatát.Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#42340) Nagya21 válasza A Zéé (#42334) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Ja ja a lányom is elvan az (egyébként nagyon jó) alap obival.Vakum meg van egy slave :-))))
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#42341) Nagya21 válasza szkink (#42339) üzenetére


Nagya21
addikt

Hi!!
Canon sx220-230hs
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#42342) Nagya21 válasza Sam8888 (#42338) üzenetére


Nagya21
addikt

Hi!!
20-É?????? :DDD :DDD :DDD :DDD
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#42343) kp78 válasza Nagya21 (#42342) üzenetére


kp78
addikt

SX20 már majdnem van itt annyiért, de azért kicsit "elrugaszkodott" az ár. :U

(#42344) szkink válasza Nagya21 (#42341) üzenetére


szkink
aktív tag

Köszönöm. :R de ezek igen csak 40 felett vannak.

[ Szerkesztve ]

(#42345) szkink válasza Nagya21 (#42341) üzenetére


szkink
aktív tag

Szia.

Hát megnéztem az általad írt gépeket,de első ránézésre nem tetszik egyik sem,esetleg lenne még pár ötleted.Előre is köszi.

(#42346) spiky03 válasza kosturica (#42312) üzenetére


spiky03
veterán

Már nem él az a link. :(

Szerinted ez jó lehet? [link]

Vagy inkább akkor már ezt vegyem? [link]

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#42347) csiga8


csiga8
senior tag

Nemrég esküvőn voltunk, és fényképezgettünk.

A fényképek ( beltéri ) nézegetése után úgy döntöttem, hogy feleségem Canon S2 gépét nyugdíjazom, megkapja az én Canon SX20-om.

Így viszont keresnék magamnak újat, az SX20-tól jobbat. Árban 100-120 ezer körül gondoltam, a használttól sem riadok vissza, ha vigyázott a gép.

Ami a lényeg, hogy automata üzemmódban használom(juk), beltér-kültér egyaránt, ezért jó fényérzékenységű kellene legyen, + jó vaku, ill valódi Full HD video és nem utolsó sorban magyar menú és megbízhatóság
No persze szép képeket készítsen. :)

Ha érdemes, hajlandó vagyok akár a 150 ezerig is elmenni, de csak ha nagyon érdemes.

Nézegettem a tükrösöket, de azok annyira nem preferálják az auto módot. Vagy csak nem jó helyen keresek...

(#42348) .: JuSzT :. válasza csiga8 (#42347) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Oly XZ-1 / 2
Pana LX 5/7 LF-1

[ Szerkesztve ]

(#42349) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Valakinek van tapasztalata ezzel a géppel?

Pentax Optio WG-10 Kalandálló digitális fényképezőgép

Barátom említette, hogy jó lett volna víz alatti fényképelőt vinni tengerparti nyaraláshoz, lehetett volna bőven lövöldözni vele. Ma meg egy hírlevélben a linkelt starter kitet hirdetik. Mivel nem csak víz-, hanem ütésállóságot is írnak a cuccra kisgyerek kezébe is nyugodtan oda tudnám adni, had szórakozzon.

read-only mode on the forum

(#42350) justo00


justo00
tag

Vki erre pls [link] :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.