Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1046) Piftuka válasza Lanash (#1044) üzenetére


Piftuka
veterán

Én is erősen gondolkodom egy búvárszivattyú megvásárlásán. Mondjuk én inkább a 10.000 forinthoz közelebbi ártartományban.

A márkát még nem tudtam eldönteni... az EINHELL adta magát, de a hazai importőr szervizes emberével folytatott beszélgetés óriási csalódás volt számomra. (A kérdéseimre nem tudott válaszolni megfelelően; találgatott, tippelt, "nem vagyok benne biztos"-ozott....)

Az ELPUMPS adná magát, és szívesen támogatom a hazai vállalkozásokat, de 20.000 forint felett indul az alapmodelljük.

A "Black & Decker" jól csengő név az elektromos szerszámok, és fűrészek területén, de fogalmam sincsen, milyen minőséget képviselnek a szivattyúik.

A "FIELDMANN" jónak mondott termék északi szomszédainktól, de kevés még a vásárlói visszajelzés róla, hogy ténylegesen milyen a minősége.

A "STANLEY" kiváló elektromos kiegészítőket készít, szimpatikus, ráadásul passzolna az ilyen márkákjú RCD-s elosztóhoz, amit a medencéhez vettem... :)

(A "Makita" is frankó, de ~30.000 forint felett indul a legkisebb modelljük.)

- A kérdés, hogy ezek közül melyik a legjobb megoldás!? :F

Fontos, hogy 5 mm vízszintig kiszívja a vizet, ám az még mindig "kérdőjeles" számomra, hogy az úszókapcsolót hogyan lehet beállítani úgy, hogy nem oldjon le annál előbb!?

- Tudsz, illetve tudtok segíteni a fentiekben, kérlek?

"Aquila non captat muscas."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.