Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12951) bwoay válasza lúzer (#12949) üzenetére


bwoay
nagyúr

nekem nyilván nem annyi lenne, mondjuk úgy, hogy megéri belevágnom.
100-at természetesen nem fizetnék +5"-ért sem.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12952) gyiku válasza lúzer (#12949) üzenetére


gyiku
nagyúr

ismeros kell hozza. pana SA-HT545w hazimozimat vettem ugy, hogy ki volt rakva 100ert, de hirtelen kiallitasi darab lett belole, es 70ert mar hozhattam is :DDD

hüllő

(#12953) N3gro


N3gro
aktív tag

Végre megrendeltem a kicsikét: [Samu LE32A551]

A Photo hallban vettem, a rendelés után kaptam egy mailt, hogy 3 munkanapon belül kapcsolatba lépnek velem. Szerintetek lesz belőle valami még a héten? Már tűkön ülök, nagyon reménykedem benne, hogy még megkapom, esetleg érdemes őket telefonon sürgetni?

(#12954) Alex91 válasza N3gro (#12953) üzenetére


Alex91
félisten

Talan ha a het elejen adtad volna le a rendelest... :DD

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#12955) malacyka válasza lúzer (#12950) üzenetére


malacyka
tag

Igen, mert a 7603 új modell, új design, ambilight, 1080p, legújabb perfect pixel Hd képjavító áramkör, stb. De annyival nem jobb ám, max. az ambight ami érzékelhető extra. Bár ezzel is sokan úgy vannak, hogy nem jön be nekik, nekem annyira bejön, hogy a mostani tv-m mögé vettem egy olcsó Ikeás lámpát. Ha sötétben nézzük bekapcsolom.

Az a nagy élvezet, mikor az él vezet!

(#12956) N3gro


N3gro
aktív tag

A HDMI kábelre visszatérve: milyen szabványt érdemes venni Samsung FullHD - PC (amiben egy Radeon HD3870 van) összekötésére? Most lemértem mégegyszer a távolságot, 10 méter pontosan elegendő lesz.

Találkoztam már árlistán 1080p jelfeldolgozásra alkalmast is, csak nem tudom, hogy kell-e az nekem. :F

(#12957) N3gro válasza Alex91 (#12954) üzenetére


N3gro
aktív tag

A hét elején még azt se tudtam, hogy lesz-e ennyi pénzem. :DDD De csak sikerült, nagynehezen összehozni.

(#12958) Cifu


Cifu
nagyúr

lúzer:

A 7662-es tavalyi modell, Ambilight-os, de nincs valós 24p lejátszása. Szvsz akkor már inkább a 7603-as, újabb elektronika, jobb panel, stb. ezért drágább a 7603-as.

Alant írtam, hogy a 3-as végűek a 2008-as, a 2-es végűek a 2007-es modellek.

Paraglider:

1. az én paraszti eszemmel még most azt gondolom, hogy a gyorsan változó tartalomra jobb az 50i a 25p nél ( elvileg kevésbé szaggat), az "állóképnél" pedig egyértelmű hogy progresszív.

Ebben nem igazán értek egyet. Az 50i esetében 50 fél képet kapsz másodpercenként, vagyis továbbra is csak 25 teljes kép másodpercenként. A gyors mozgásoknál elviekben jól jönne az 50 fél kép, de a teljes kép nem áll össze belőle, csak minden második frissítésnél. Ráadásul ugyebár a kép minőségét, és itt nem csak az álló, de a mozgó képet is nézve, bizony erősen befolyásolja a TV deinterlacerének minősége.

4. van ma piacon olyan lcd tv amelyik tudja b2b-t 10ms (vagy kevesebb) alatt az összes pixelen (értelemszerűen 1 kép megjelenítésekor), akár 100Hz-nél is, és még jó kontraszttal is rendelkezik?

Miután nem adják meg a gyártók a b2b értéket, ezért a válasz az, hogy nem tudom.

5. kontrasztnál mi volna az az érték ami jó feketét és fehéret eredményez 1 képkockán belül. Nekem ez a dinamikus hókusz-pókusz kontraszt elvi síkon nem nagyon jön be, persze a gyakorlatban lehet hogy jó ( nem vagy kevésbé venni észre), de hülyén hangzik hogy folyamatosan változik, a színhelyességnek nagy pofon.

Ki lehet kapcsolni a dinamikus kontrasztot, de cserébe kapsz egy olyan képet, aminek a kontrasztja az 5-6 évvel ezelőtti LCD monitorokat, TV-ket idézi. Rossz csere. A legjobb natív kontraszttal a Samsung felső kategóriás paneljei bírnak (a 40"-os vagy ennél nagyobb A650-es szériában találhatóak meg), ezeknek 3000:1 a natívja. A Sharp tavalyi XL2 sorozata 2000:1 natívval bír.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12959) modflow


modflow
veterán

Sajnos nehéz megmondani. CPT paneles TV-vel én nem is találkoztam eddig, az R70-es szériában állítólag elég gyengén muzsikáltak, ennyit tudni róla.

Hát mondom, szerintem, meg aki eddig látta szép.
Miden merülne ki a panelek közötti különbségek?

(#12960) Cifu válasza modflow (#12959) üzenetére


Cifu
nagyúr

Más a gyártójuk. Ennél többet igazán nem lehet megmondani. Ugyan minden gyártónak van saját információs oldala, de az ott található panelek sokszor nem férnek bele az adott körülményekbe, holott mégis az adott gyártó termékei. Például az AUO és a CMO sem gyárt elvileg 40"-os panelt. Ehhez képest a Samu és Sony 40"-os modellekben is vannak AUO panelek.

Sajnos a "melyik a jobb", illetve "mi a különbség" gyakorlatiasan csak úgy lenne eldönthető, ha egymás mellett lehetne a különböző panelel szerelt, azonos típusjelzésű készülékeket tesztelni.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12961) bigdigit


bigdigit
addikt

nos hosszas huzavona után,hogy milyen tv szolgáltatlást próbáljak ki megrendeltem a HELLOHD-ét.most akcióvan igaz nincs kint az oldalukon.2 hónapra le kell tenni 30k pénzt kaukcióba és kipróbálhatod milyen.a 2 hónapban a fullos csomagot kapod és nincs előfizetési díj sem.ha nem tetszik és lemondod visszakapod a pénzt.ha megtartod ki kell fizetni a maradék 70k-át(a teljes szett a te tulajdonodba kerül) és onnantól ketyeg az előfizetésed.ami alapcsomgban 5k.igaz elég kevés adó van jelenleg de ki tudja lehet gyorsan fog bővülni mert a nő szerint sok a rendelés.nekem kb 2 hetet mondtak beszerelésre.ha jól számolom még az olimpiát full HD-ben végig tudom nézni majd:)az m2 HD-ben adja majd.

[ Szerkesztve ]

(#12962) malacyka válasza Cifu (#12958) üzenetére


malacyka
tag

Én úgy tudtam nincs Ambilight benne. :F

Az a nagy élvezet, mikor az él vezet!

(#12963) malacyka válasza bigdigit (#12961) üzenetére


malacyka
tag

Na, ezt jól tetted! A tapasztalatokról majd számolj be légyszíves!

Az a nagy élvezet, mikor az él vezet!

(#12964) kutyuska


kutyuska
aktív tag

Cifu nagymester!

Ez miféle jószág lehet? Samsung LE 40A616. Full HD, 24p, 100Hz. Jónak hangzik, az ára is barátságos ( 275e-től )
A németeknél lehet kapni, de a Samsung német oldalán sincs infó róla.

Update:
[link]

[ Szerkesztve ]

" Babra munka, de megéri! "

(#12965) Scoobyka


Scoobyka
addikt

[link]

sztem elég barátságos.....egy újraírható kéklemez (25gigás) 3.199- euronics-be....

alakulnak az árak....a filmek is jönnek....

(#12966) Paraglider válasza Cifu (#12958) üzenetére


Paraglider
csendes tag

1. az én paraszti eszemmel még most azt gondolom, hogy a gyorsan változó tartalomra jobb az 50i a 25p nél ( elvileg kevésbé szaggat), az "állóképnél" pedig egyértelmű hogy progresszív.

Ebben nem igazán értek egyet. Az 50i esetében 50 fél képet kapsz másodpercenként, vagyis továbbra is csak 25 teljes kép másodpercenként. A gyors mozgásoknál elviekben jól jönne az 50 fél kép, de a teljes kép nem áll össze belőle, csak minden második frissítésnél. Ráadásul ugyebár a kép minőségét, és itt nem csak az álló, de a mozgó képet is nézve, bizony erősen befolyásolja a TV deinterlacerének minősége.

Ez így teljesen igaz. Azonban mi van akkor ha interpolálásról van szó (100Hz), a 50 félképből nem könnyebb 50 egészet csinálni, mint 25 egészből 50 egészet?

[ Szerkesztve ]

(#12967) ikerek válasza Cifu (#12936) üzenetére


ikerek
csendes tag

cifu: tényleg sharp panelekre épül majd az új pio? nem csodálkozom, lcd-k között a sharpokon tűnt nekem legszebbnek a kép. mondták a pio boltban, hogy összel jönnek 10. generációs lcd-k, és hogy várjam ki, ha tudom, de nem tudtam :DD
mindemellett rendkívüli módon elégedett vagyok - a tizedét sem használom ki még így sem a készülék tudásának... jut eszembe még egy "bölcsesség" megfogaslmazódott bennem a két nap alatt, annak ellenére, hogy nem vagyok nagy tv néző: egy tv soha nem lehet elég nagy :)

(#12968) hdmi válasza Cifu (#12960) üzenetére


hdmi
tag

Például az AUO és a CMO sem gyárt elvileg 40"-os panelt. Ehhez képest a Samu és Sony 40"-os modellekben is vannak AUO panelek.

Szia CIFU, ezek szerint a Sonynál is létezik a panel lottó?

a pénz nem boldogit, csak amit veszel belőle

(#12969) N3gro


N3gro
aktív tag

[link] valaki? :F

(#12970) Paraglider válasza Paraglider (#12966) üzenetére


Paraglider
csendes tag

Összefoglalva: (legalábbis ez van most a fejemben)

1. Váltottsoros anyagnál (50i) a tv-k a félképekből 50 egészet interpolálnak, 100Hz-nél meg 100-at? Vagy megint hülyeségeket írok.

2. És mi van 25p forrásnál?

3. Előző pontok pont igazak plazmára és lcd-re is?

[ Szerkesztve ]

(#12971) kugyu21 válasza Cifu (#12936) üzenetére


kugyu21
senior tag

Az Apple-s linket nekem nem sikerült mgnyitni. Valami trükk kell hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#12972) Cifu


Cifu
nagyúr

malacyka:

Jogos, tényleg nincs, a fene ezekbe a hülye Philips jelölésekbe. :(((

kutyuska:

Fogalmam sincs. A Samu nagyon kever most a 6-os szériával. 616, 659, 676...

Scoobyka:

Ahogy az SG-n is. Ez ide minek? :F

Paraglider
:

Azonban mi van akkor ha interpolálásról van szó (100Hz), a 50 félképből nem könnyebb 50 egészet csinálni, mint 25 egészből 50 egészet?

Nehéz ügy. Először is az 50i-nél kell egy deinterlace a félképre, majd erre mehet a 100Hz-es mozgás-interpolálás. adott deinterlacer vs. adott 100hz-es elektronika versenye, nem hiszem, hogy lehet általánosítani, egyértelműen melyik a jobb megoldás. Ad melót az elektronikának, az biztos. ^^
Mindenestre én személy szerint nem vagyok az Interlaced eljárás híve. Sokkal jobb képminőséget nyújt a progresszív technológia.

ikerek:

Igen, a hírek szerint Sharp panelek lesznek benne. A Sharp, a Toshiba, Panasonic és a JVC próbál egy japán egységfrontot létrehozni az LCD panelek gyártása terén, ebbe a csapatba lép be a Pioneer is. Ugyebár a panelgyártás éllovasai jelenleg a Koreaiak (Samsung és LG (ill. LG.Philips)) valamint a Tajvani trió (AUO, CMO, CPT). A Japánok próbálják valahogy házon belül megoldani a problémákat, de a Sony beintett, mert egyszerűen nincs elég gyártókapacitásuk az igények kielégítéséhez (a Sony ugye AUO, CMO és S-LCD (Sony-Samsung) paneleket használ, illetve a Sharptól vesz kisebb mennyiségben).

A Pioneer továbbra is igyekszik a prémium kategóriában megmaradni, de személy szerint kétségesnek látom e téren a jövőjét. Ez kb. olyan, mint a luxus autó gyártók esete. Miért vannak a nevesebb luxusautógyártók (Royce-Rolls, Bentley, Lamborghini, Ferrari) mind valami "kommersz" márka kezében (VW, BMW, Fiat). A felső kategóriában nem lehet nagy eladásokat produkálni. A Pioneer megpróbálta, belebukott; tavaly kevesebb, mint 750.000 TV-t adott el (a Sony 9 milliót, a Samsung csaknem 14 milliót). Most próbál nyitni az LCD TV-k felső kategóriája felé. Hát, majd meglátjuk, ahogy a nyuszika is mondta. ^^

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12973) headhunter válasza Cifu (#12936) üzenetére


headhunter
addikt

Köszi a választ! :K

Analóg & Digitális TV adás, Xvid, HD & Full HDTV + számítógép összekötés is lenne.

(#12974) Cifu


Cifu
nagyúr

hdmi:

Nem tudom. A Samsungnál tetten érhető a panel lottó a szervíz menüben és a matricán. Amint hallottuk, az LG-nél is van panel lottó. A Sony esetében nincs bizonyíték erre.

Az, hogy több gyártótól is vesz panelt, nem jelenti egyből azt ugyanakkor, hogy panel-lottózik. Lehet, hogy egyes típusokba csak bizonyos panelt rak. Mondok egy hasraütés példát: az KDL-32V4000-esekbe mondjuk rak CMO panelt, a KDL-40V4000-esekbe meg AUO panelt. De mindegyik KDL-32V4000-esbe CMO kerül és minden KDL-40V4000-esbe meg AUO. Ez már nem panel lottó, hiszen az adott típusokba ugyanolyan panel kerül.

N3gro
:

Én eddig nem találkoztam olyan HDMI kábelel, ami nem ment volna 1080p-n. Lehet, hogy a nagyon gyatra minőségűeknél előfordul, de nem tudok erre többet mondani.

Paraglider:

1. Váltottsoros anyagnál (50i) a tv-k a félképekből 50 egészet interpolálnak, 100Hz-nél meg 100-at? Vagy megint hülyeségeket írok.

Jó kérdés, valószínűleg az adott TV elektronikájától függ, hogy mit csinál interlaced képeknél, ha 100Hz-en fut. A fél képeknél nem hiszem, hogy sok értelme lenne mozgás-interpolációt számolni, tehát én azt feltételezem, hogy először csinál egész képeket, és az egész képekből kiindulva csinál mozgás-interpolációt.

Viszont tisztázzuk: egy dolog a deinterlace (amit lehet interpolálással is megoldani) és egy másik dolog a mozgás-interpolálás. Ne keverjük a kettőt egymással.

2. És mi van 25p forrásnál?

Valódi 100Hz-es mozgás-interpolálás esetén minden képkocka közé mesterségesen 3 új képkocka kerül.

3. Előző pontok pont igazak plazmára és lcd-re is?

Plazma esetén belépő modelleknél is találkozhatsz 100Hz-el (pl. LG 42PG3000). Az ilyeneknél csak a vibrálás csökkentése a cél, mozgás-interpolációt nem végez. A valós mozgás-interpolációs 100Hz-es TV-k esetén általában több fokozatban lehet állítani a 100Hz mértékét.

kugyu21:

A hiba az ön készülékében van. :DDD
Nálam gond nélkül megy (Firefox 3 RC2, K-Lite Codec Pack, Quicktime Alternative).

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12975) Cifu válasza headhunter (#12973) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ez esetben én nem merném megvenni. Lehet, hogy működik, de látatlanban beleugrani ilyesmibe szvsz kétélű fegyver. Lehet, hogy tökéletesen működik akár DVI-HDMI-n is, és jó áron kaptál egy FullHD TV-t. De mi van ha nem? Visszaviszed hogy neked számítógépről is mennie kellene? Esetleg meg lehet kérdezni, hogy kipróbálhatod-e, de persze kérdés, hogy meg tudod-e oldani, és az is, hogy engedik-e.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12976) malacyka válasza headhunter (#12973) üzenetére


malacyka
tag

Grundigot ha lehet inkább ne. Nagyon kevés tapasztalat van róluk a fórumon, a neten elérhető infó sem elegendő, szvsz inkább kicsit többért, de olyat aminek utána tudsz nézni.

Az a nagy élvezet, mikor az él vezet!

(#12977) Scoobyka válasza Cifu (#12972) üzenetére


Scoobyka
addikt

amúgy csak annyi a kapcsolat...hogy nagyyfelbontású képernyő-n nagyfelbontású film lejátszása célszerű..minél olcsobb a kéklemez és technológia annál több nagyfelbontású tartalom lessz,jobban elérhető...ergo több ripet is nézhetsz a tvden....valamint a 24p jelentősége sem elhanyagolható ezáltal!

(#12978) Badb0y válasza malacyka (#12940) üzenetére


Badb0y
addikt

Az nem full hd. De akkor jó ez a kis philips mások szerint is?
Nincs valaki aki használ is ilyet ?

[ Szerkesztve ]

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#12979) dudi


dudi
senior tag

szeretnék tanácsot kérni, hogy milyen lcd tévét lehet 50k körül kapni, amit érdemes is megvenni. Tudom, semmilyet, de nem találtam nagyon boltot, ahol crt-t árulnának még. Kivéve ebolt. Ezt megérné crt-ből?
köszi

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#12980) wassermann válasza dudi (#12979) üzenetére


wassermann
addikt

Nekem egy 19"-os Samu 910MP váltott le néhány éve egy 51cm-es normál Philips-et, teljesen elégedettek vagyunk vele.
Ez már réginek számít, így egy LG-t találtam inkább neked: [KATT IDE!]

[ Szerkesztve ]

(#12981) modflow válasza bigdigit (#12961) üzenetére


modflow
veterán

M2 HD-ben adja az Olimpiát? És ez kábelszolgáltatótól független lesz?

Szóval nálam is HD lesz?

(#12982) wassermann válasza modflow (#12981) üzenetére


wassermann
addikt

Ha jól tudom (?) az M2 HD csak úgy simán nem lesz fogható:

a kábelTV szolgáltatók (pl. UPC) és a műholdas szolgáltatók (pl-HelloHD), plusz Bp-en és környékén az AM-mikro utódja fogják kódolva nyomni. Valószínűleg mindhez kell majd venni vagy bérelni STB-t.

[ Szerkesztve ]

(#12983) malacyka válasza wassermann (#12982) üzenetére


malacyka
tag

Így van. HD beltéri kell majd hozzá. Fogható lesz a sima SD adás is továbbra is ugyanúgy csak pluszként jön a HD.

Az a nagy élvezet, mikor az él vezet!

(#12984) malacyka válasza Badb0y (#12978) üzenetére


malacyka
tag

Ja, a 7762 nem Full, de jó kis cucc. Ha csak fullban gondolkodsz akkor jó lesz az amit kinéztél. Palika innen a fórumról vett most valami hasonlót, kérdezd meg tőle bejön-e neki.

Az a nagy élvezet, mikor az él vezet!

(#12985) aya


aya
addikt

Sziasztok, óriási kérdésem van, most szereztem az upc-nél digitális tv box-ot elöfizetéssel.
Ha dvb-t tuneres lcdt veszek akkor jobb lesz a kép, vagy elég a sima analog tuneres lcd?
32lc41 kontra lg3000-ra gondoltam
Scarton keresztül van kötve a digitális box, akkor az analog lcd nem számit, akkor is digitális lesz a kép?

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#12986) Mr.Johnny válasza malacyka (#12984) üzenetére


Mr.Johnny
csendes tag

Én egy hete vettem magamnak egy 32"-os 7762D. A véleményem eddig nagyon jó, ennek a panelnek is csak a fekete a hátránya. Színei remekek, habár a képjavítása nem a legújabb arra sincs panaszom, még tv adás is nézhető rajta. :) Menüje könnyen kezelhető, bár néhány funkciót könnyebben elérhetővé tennék, pl a sleep-et mert azt távirányítóról nem, csak menüből több lépésből érem el. (ha csak én vagyok béna valaki szóljon :)) Talán néhány beállítása szükösebb pl egy Samsunghoz képest, első napon el is gondolkodtam azon, hogy kicseréltetem, de miután beállítottam nem találtam hátrányosnak. Nekem tetszik a Philips technikai megoldásai, pedig eddig nem nagyon voltam oda a márkáért.

Én elsősorban gépre kötve használom, arról filmeket nézek, néha még játszok is rajta (csak másodlagosként használom). Habár nem Full HD, de az 1080p-t tudja kezelni, és még a 24p is megy neki. Pl Assassin's Creed eszméletlen szép és éles 1080p-ben, de a Call of Duty 4 natívban szebb. Filmek is szépek, dvix-nél rosszabb minőségnél kitünnek a kódolás hátrányai, de egy 1080p-s jel tűéles rajta. Eddig a monitoromról azt hittem jó (egy 22"-os Acer jobbik fajtából), de ez a tv magasan veri színekben és kontrasztban.

A tv előnye még, hogy a hangja is jobb mint az átlag ilyen árkategóriában, erről tehet a hátuljába épített mélynyomó is.
Ha több mint 1 méterre ülsz a tv-től szerintem nem látszik ekkora méretnél a különbség a full hd és a hd ready között még számítógép esetén sem, de nincs annyi tapasztalatom a dologban, hogy ezt biztosra tudjam állítani

(#12987) wassermann válasza aya (#12985) üzenetére


wassermann
addikt

Mivel az STB csinál mindent, mellé nem muszáj már komplett TV-t venned, elég lehet egy HDMI-s bemenetű monitor és egy jobb házimozis hangrendszer. Így van megjelenítő és hang hozzá,. úgyis minden mást az STB csinál... megúszod egyetlen egy távirányítóval.

A DVB-T egyedül csak földi vételhez, antennára jó (kábel TVre, műholdra nem jó).

Az STB-k (te digitális TV-box-nak nevezed) egyedül csak HDMI-kimeneten tudnak védett HD-tartalmat kiadni. Bármilyen más kimeneten csak lekonvertált a hagyományos analóg minőségnél nem jobb jelet adnak ki.

[ Szerkesztve ]

(#12988) Scoobyka


Scoobyka
addikt

keresek megvételre samsung le37r8x-es lcd-tvt....ha esetleg megválnál tőle akkor privben keres meg...

[ Szerkesztve ]

(#12989) aya válasza wassermann (#12987) üzenetére


aya
addikt

Köszi, a választ, végülis akkor mindegy hogy mit veszek, plusz 30k-t nem adok ki a digitális tuneres lcd-re

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#12990) Cifu


Cifu
nagyúr

Megtaláltam az LE-40A616-ost. Ez egy butított változat, gyengébb panellel, 30.000:1 dinamikus kontraszttal. Érdekes...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12991) bigdigit


bigdigit
addikt

végre letudtam ma ténylegesen tesztelni a 42pfl7613-som.leért 1-2 full hd film:)
a kmplayerrel kicsit szenvedtem mire a külső erősítön megtudtam szólaltani dts-ben de már a múlté.
szóval pc-ről dvi-hdmi kábelen keresztül a full hd film valami eszméletlen részletes :Y
a 107centis képernyő még 1 méterről is tűéles. :C

(#12992) lúzer válasza malacyka (#12984) üzenetére


lúzer
veterán

pedig azt írják hgy az!
PHILIPS 37PFL7662

ja, Te 7762-t írtál, a fenébe :B

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#12993) kissdvd


kissdvd
csendes tag

Hi!

Pici tv-t valaki? :B

Happy dreamer

(#12994) PDoki


PDoki
tag

Általános célra szeretnék egy Samsung LE26R81BX típust. Pici a szoba, nem akarok nagyobbat. Most akciózza az Eu****cs 100-ezerért. Nekem legfőképp az a fontos, hogy a TV-adás elfogadható legyen rajta, más extrára nincs szükségem. Megbízható, jó ez a típus, vagy nem? Segítsetek. Köszi.

(#12995) kutyuska válasza Cifu (#12990) üzenetére


kutyuska
aktív tag

Lehet, hogy szeretnék ezért az áráért egy "lebutított" változatot: :)
- Ultra Clear Panel
- 100Hz
- csak 30.000:1 dinamikus kontraszt.
- Movie Plus
- 24p támogatás
- Full HD

" Babra munka, de megéri! "

(#12996) bwoay válasza kutyuska (#12995) üzenetére


bwoay
nagyúr

vajon mi ebben a lebutított?
ez kb az A551 panele, nem?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12997) Daneeka


Daneeka
senior tag

Ok, ma megnéztem ugyanazt a dvd filmet komponens és kompozit jelen váltogatva. Úgy játszottam le, hogy szinkronban mentek, én csak a tévén váltogattam a forrást. Eredményt egy nem túl komoly digitális fényképező géppel rögzítettem. Fehéregyensúly, expozíció rögzített volt az objektív eredmény érdekében. 3 perc alatt dobtam össze, azt rohantam, tehát nem túl igazi reprezentatív kép, majd nézek valami jobb jelenettel, meg kölcsönkérek egy rendes fényképezőgépet és megismétlem. Nem ps-eltem semmit csak vágtam, méreteztem, feliratoztam.

Itt a kép: [Component vs. Composite]

Majd csinálok egy reprezentatívabb képet is, de azért már ez is magáért beszél.

(#12998) Papichulo válasza Cifu (#12936) üzenetére


Papichulo
tag

Cifu

Ikereknek adott válaszod 2. felét idéztem 1 másik fórumon,remélem nem bánod...

Fotóim: http://www.flickr.com/photos/papichulooo

(#12999) Papichulo válasza PDoki (#12994) üzenetére


Papichulo
tag

Igen a Samu R8x széria megbízható és jó is,egyébkként meg az Extreme Digitalba csak 98900 ;)

Fotóim: http://www.flickr.com/photos/papichulooo

(#13000) PDoki válasza Papichulo (#12999) üzenetére


PDoki
tag

Köszönöm, ez megnyugtató.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.