Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12751) malacyka válasza Jocuska (#12743) üzenetére


malacyka
tag

Néhány webshop valóban azt írja, hogy csak bontatlan csomagolás esetén veszi vissza a terméket, ami nonszensz, mert szöges ellentétben áll a jogszabállyal, sőt a józan paraszti ésszel is. Hiszen a távollévők közötti szerződésnek pont az a lényege, hogy mivel az interneten keresztül vásárolsz és nincs lehetőséged közvetlenül szemrevételezni a terméket, kézhezvétel után ha nem tetszik visszaviheted külön indok nélkül.

Az a nagy élvezet, mikor az él vezet!

(#12752) Jocuska válasza TraceR (#12748) üzenetére


Jocuska
csendes tag

"A vásárló nem jogosult elállási jogát gyakorolni, ha a csomagolást felbontotta." Ezt írtam én is. Csak nem ilyen szépen. ;) Tehát, ha felbontod, nem küldheted vissza 8 napon belül. Ha kinéztél egy másikat, és mégsem ezt, hanem azt, akkor bontatlanul igen.

(#12753) Csete válasza gurgyi (#12739) üzenetére


Csete
csendes tag

Én is náluk vettem Toshibát és nekem is Malacyka szerint leírtak alapján jártak el. Úgyhogy vissza kell menni reklamálni....

(#12754) TraceR válasza Jocuska (#12752) üzenetére


TraceR
tag

Az idézett fórumban pont erről a jelenségről volt szó és szépen ki is fejtették, hogy ez nem jogszerű. Olvasd tovább.

(#12755) sipi700


sipi700
tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget! Panasonic TX37LZD800 lesz a nyerő! 26" után 37" is minőségi változás lesz azt hiszem :D

(#12756) Jocuska válasza TraceR (#12754) üzenetére


Jocuska
csendes tag

Az lehet, hogy nem jogszerű, de egyszerübb rászánni egy napot, meg utiköltséget, mint harcolni az igazunkért. Más országban vszínű könnyebb, de mi itt élünk. Nekem pont ezt olvasták fel, mert felhívtam őket. Konkrétan a cellcom nevű üzletet. Ha odamegyek, akkor le lehet tesztelni a készüléket pixelhibára. A többi meg úgyis otthon derül ki. A pixelhia garanciát meg a gyártó határozza meg, hogy mennyinél cseréli. Egy pixel teljes kiégése az csere. Ha csak egy szín hiányzik, az nem. Én LG-t kérdeztem. Az már jó, ha az üzlet elötted megcsinálja a tesztet.

(#12757) bwoay válasza Jocuska (#12756) üzenetére


bwoay
nagyúr

vagy meg kell válogatni a webáruházakat, ahol vásárol az ember.
esetleg lehet előzetesen érdeklődni.
ha rászánunk egy napot meg az utiköltséget,
akkor aztán sok értelme van az on-line vásárlásnak,
ami pont arról szól, hogy kényelmesen, otthonról...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12758) lúzer válasza bwoay (#12757) üzenetére


lúzer
veterán

jogos

www.digitalplaza.hu
http://avplanet.hu
http://www.electropark.hu
digitalko.hu

ezekkel van valakinek tapasztalata?
avplanetről elég sok negatívumot találtam, electropark-ról jót

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#12759) Jocuska válasza bwoay (#12757) üzenetére


Jocuska
csendes tag

Teljesen igazad van. Mondjuk a jogszabály mindegyik áruházra ugyanúgy vonatkozik. Tehát nem csak arra az egy sorra kell hivatkozni nekik, hanem a többit is be kell tartani. Csak kibontva, megnézve lehet meggyőződni róla, hogy kell, vagy nem. Itt a fórumon egy rövid idő alatt ketten is csomagolták vissza a készüléket,(ha jól emlékszem) mert pixeles volt.

(#12760) lúzer válasza Jocuska (#12756) üzenetére


lúzer
veterán

hadd írogassák, per esetén ők csesznek rá

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#12761) Jocuska válasza lúzer (#12758) üzenetére


Jocuska
csendes tag

Az avplanetről 50-50% a jó, meg a rossz arány. Én a cellcomnál néztem, mert 20e-rel olcsóbb, mint máshol.

(#12762) bwoay válasza Jocuska (#12761) üzenetére


bwoay
nagyúr

most már tudjuk, hogy miért olcsóbb :D
egyébként az már egy köztes stádium,
ha ők egyáltalán azt bevallják, hogy vissza kell vásárolniuk,
mert korábban ezt sem nagyon hirdette senki.
más kérdés, hogy próbálják elkummogni a lényegi részt,
de ez tényleg banális, elvégre bontatlanul max akkor tudná visszaküldeni az ember,
ha utólag jön rá, hogy a kávéfőző helyett véletlenül a mosógépre klikkelt.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12763) Jocuska válasza bwoay (#12762) üzenetére


Jocuska
csendes tag

Hát igen, 50 literes kávéfőző nincs :D De bárhol veszünk, a tv ugyanaz, a jogszabály is, tehát az ár dönt. Személyes vásárlásnál felajánlották a pixeltesztet. Azt sem teszi meg minden áruház.

(#12764) Miszy


Miszy
csendes tag

Sziasztok. Ha valakit érdekel tudok 4 Philips LCD-t, egyenesen a gyárból.
42PFL7623D, ár 290.000,-
42PFL7613D, ár 280.000,-
47PFL7623H, ár 330.000,-
42PFL7603H, ár 270.000,-
Akit érdekel keressen. migabi@vipmail.hu

(#12765) hdmi


hdmi
tag

Sziasztok, tud valaki magyar LCDTV teszt oldalt, ahol viszonylag sok TV teszt van. Olyan oldalt keresek, amelyiken többnyire a középkategoriát tesztelik, és nem a csúcsot, mert szerintem az emberek többsége ebből a kategoriából választ.

a pénz nem boldogit, csak amit veszel belőle

(#12766) balojazz válasza Rick4 (#12543) üzenetére


balojazz
aktív tag

1280x544 a standard 2.35:1 képarányú HD (vagy blu-ray) felbontás, azaz az igazi szélesvászon. Nem csalnak vele, az ennyi. Ugyanis a vízszintes felbontás a fix, noha a szabványban a függőleges (720), de az a 16:9 szabványa.

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

(#12767) bigdigit válasza Miszy (#12764) üzenetére


bigdigit
addikt

42PFL7623D, ár 290.000,-
42PFL7613D, ár 280.000,-
47PFL7623H, ár 330.000,-
42PFL7603H, ár 270.000

a végén a D meg a H milyen különbséget takar?

47PFL7623H ilyet még a google se talál:)

[ Szerkesztve ]

(#12768) Rick4 válasza balojazz (#12766) üzenetére


Rick4
félisten

ok, de megnézem, mit csinál egy ilyennel a tévé....felkonvertálja 720P-re? 1080P-re? még az az igazán jó minőséghez szükséges 1:1 PM sem lesz meg, mert valamit csinálnia kell vele, az tény.. :U én nem hinném, hogy ez így van...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#12769) Rick4 válasza balojazz (#12766) üzenetére


Rick4
félisten

vannak szabvány felbontások, amik megjelenhetnek, mint pl 480p, 720p, 1080i, 1080p, pl itt: [link] egy ilyen dvd hátulja..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#12770) bwoay válasza Jocuska (#12763) üzenetére


bwoay
nagyúr

ok, de ez nem kedvesség, hanem alapvető dolog. szerintem.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12771) Daneeka


Daneeka
senior tag

Na megjött a Samsung 37A431. Nem itt lesz a végleges helye, ezért sajnos most pár napig dobozban csücsül, mert a földön csak nekimegyünk, leöntjük, fölborítjuk, illetve megjelöli a macska a territóriumára betolakodott, erős szagú nagyvadat.

Viszont amit lehetett azt kipróbáltam. TV be, csatornákat betárolja. Na nekem nem voltak nagy elvárásaim a kábel tv képminőségével kapcsolatban, ezért meglepően jó képet produkált.
Egyedül a Hollandia-Olaszország volt rajta gázabb mint a régi képcsövesen. De a szolgáltatónk eleve gyatrább minőségben adja az M1-et mint a többit. Tehát túlképp megvagyok elégedve a kábeltévé képminőségével.
DVD: Na ehhez a tévéhez ajándékba járt egy DVD lejátszó a madarasnál. Nézzétek meg a linket, a spec. szerint progresszív scan-es, és komponens kimenet is van. Na dobozbontás után ugyanez a kinézet és típus fogadott de komponens sehol, csak scart és kompozit. :( Itt fel is tenném a kérdést, lehetséges, hogy progressive scan-t tudja SCART csatlakozón keresztül a lejátszó?
Na elég annyi, hogy kapott jelet 3 féle forrásból. Kompozit, scart és komponens(X360). Na elöljáróban elég annyi, hogy kompozit és scart között szemmel látható különbség van. Néztem egy hd filmecskét Xbox 360-ról, hát gyönyörű volt. Főleg a betűk élessége tetszett. Sajnos elfelejtettem DVD-t tenni este az Xboxba, de mivel itt a fórumon azt a választ kaptam, hogy mindegy, hogy kompozit vagy komponens kábellel kötöm össze a dvd-t a tévével, ezért mindenképp megejtek egy képminőség tesztet valamikor a jövőhéten. Azt hiszem, hogy nem lesz értelmetlen, hogy ha már a scart és kompozit közt is szemmel látható különbség van.

Köszönöm Cifunak és a többieknek a válaszokat és a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#12772) marfoglalt válasza Daneeka (#12771) üzenetére


marfoglalt
csendes tag

Samsung 37A431
ára mennyi volt? néztem a honlapjukon, de nem találtam...

(#12773) pedrotakax


pedrotakax
csendes tag

Hi!

Melyiket érdemesebb venni ezek közül?
Elsősorban monitornak használnám, másodsorban tv-nek
Panasonic TX-37LZ70P
Samsung Le37M86 BDX

(#12774) Daneeka válasza marfoglalt (#12772) üzenetére


Daneeka
senior tag

http://www.samsung.com/hu/consumer/detail/spec.do?group=televisions&type=televisions&subtype=hdready&model_cd=LE37A431T2XXH&fullspec=F

200k egy körülbelül 10k-s dvd lejátszóval együtt.

(#12775) Cifu


Cifu
nagyúr

zsozsoka74:

Alant már írt Bermi a saját tapasztalatáról az Orionnal kapcsolatban. Ha nincsenek nagy elvárásaid, akkor jó kis TV, olcsón. Annyi, hogy ha számítógépet akarsz rákötni, akkor DVI-HDMI-n nem tudja a natív felbontást, csak VGA-n.

A méret miatt elgondolkoztató mindenképpen az Orion. Az más kérdés, hogy általánosságban az LG ismertebb márka, legalább egyel újabb generáció, így pl. támogatja az 1080p/24p videojelet (igaz ez csak akkor hasznos, ha később valódi Blu-Ray filmeket akarsz nézni).

modflow:

[link]

Kareszovics:

2007-es felső kategóriás Panasonic készülék. Jó lenne tudni mire akarja használni. Alaphangon jó kis készülék, FullHD felbontású, ha jó áron jut hozzá, akkor mindenképpen megéri.

gurgyi:

Rájuk kell telefonálni. Elképzelhető, hogy a Saturnon keresztül működik a garancia, vagy valójában nem is 3 év garancia van rá, csak 1+2 év, tehát 1 év garancia és 2 év jótállás.

foppa:

Samsung 40A656 vs Philips 37PFL9603D
:

A Philips mellett az Ambilight szól, a Samu mellett szerintem a képminőség és a méret - így elég egyesélyes, legalábbis szerintem.

Sony KDL-40w4000 vs Philips 37PFL7603D, esetleg a 100Hz-es 7403D:

El kéne dönteni, hogy mi fontos neked. Itt ugyanis elég szubjektív dolgok vannak különbségként.
Ott az ambilight - jó dolog, de kérdés ér-e neked ennyit, hogy kisebb képátlót veszel miatta. A 100Hz szintén ilyen. Van aki szerint hasznos, van aki alapból kikapcsolja. Adhatok tanácsot, hogy szerintem melyik a jobb vétel, de ez nem biztos, hogy azonos a te értékrendeddel. Én mondjuk ebből a hármasból a Sony-t választanám a nagyobb méret miatt. Viszont egy KDL-40W4000 vs. LE-40A656 között egyértelműen a Samut választanám.

A WCG-CCFL technológia mennyi plusszt jelent a Sony-nak a képminőség terén?

Egy egykategóriás Philipsel kb. egy szinten van, szvsz hacsak nem egymás mellett látjuk, nem lehet ebben korrekt választ adni.

Kurcy:

A lényeg az, hogy te elégedett vagy-e vele. ^^

Belépő szintű modell a Samutól, mentes minden extrától. Én az árát egy kicsit sokallom (nem sokkal többért már R80-asokat látni), de ez részletkérdés.

Radomer:

A DVB-T nem a taxisok miatt hasznos, ők szerintem inkább a DVB-H technológiát, ez inkább illik egy taxiba. Szerintem. ^^

hdmi:

Esetleg a TrustedReviews oldal.
Hogy melyik kategória érdekli az embereket, azon lehetne vitatkozni. A HDTVTest.co.uk oldal is főleg a felső-közép kategóriával foglalkozik, márpedig a tesztkészülékek kiválasztásakor az olvasók véleményét is kikérik. Vagy itt van a saját kis tesztgyűjteményünk. Mondtam Rea4-nek, hogy kellene már egy középkategóriás készülék teszt is, ne mindig az 50-52 colos fullHD készülékek legyenek terítéken. Ezért készült egy Samu LE-40A457-es teszt. Egy hét alatt kevesebb, mint 800 lehívása volt, ami a TV tesztjeink körében a leggyengébb nyitás (még az LG 50PG6000-es tesztre is majdnem 1000 ember volt kíváncsi az első héten).

bigdigit:

A H-sokban ha jól rémlik MPEG-4-es DVB-T tuner van, a D-sekben csak MPEG-2-es.

pedrotakax:

Jó kérdés. A Samu LE-37M87 biztos megy probléma nélkül DVI-HDMI-n. A Panasonic is elvileg, de vele nincs első kézből tapasztalatom.
Ezt leszámítva szvsz a Pana egy fokkal talán jobb választásnak tűnik, csak van rá egy tippem, hogy annyival drágább is.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12776) Cifu


Cifu
nagyúr

A HDTVTest.co.uk most tesztelte az LE-40A656-ost, nagyon elégedettek vele, és egy aprósággal tovább is mentek - Itt egy link a firmware frissitéshez, típusok: A550-es és A650-es széria. Az én TV-met meg tegnap vitték el, szóval ezt már kipróbálni nem tudom. :(((

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12777) bigdigit válasza Cifu (#12775) üzenetére


bigdigit
addikt

oké phillips esetén tisztáztuk mi jelöli az mpeg4-es kódolást.de a többi gyártónál honan tudom meg már így kódol-e?
vehettem volna pár tv-ét mostanában de kikötésem lett a 100mhz és az mpeg4:)
vagy szerinted hülyeség ezekhez ragaszkodni?

(#12778) pedrotakax


pedrotakax
csendes tag

A Panasonic 230
Samsung 220 körüli

megér ennyi pluszt a Pana?

(#12779) einstein válasza Cifu (#12776) üzenetére


einstein
senior tag

Bocs, nem láttam az okot, de pontosan miért is váltál meg tőle? :B

[ Szerkesztve ]

(#12780) Cifu


Cifu
nagyúr

bigdigit:

A személyes véleményem az, hogy amíg nincs lezárva a DVB-T tender, és nincs tisztázva miként és hogyan fogják szolgáltatni a DVB-T adást, milyen csatornák lesznek, és mennyiért, addig nem érdemes a DVB-T-vel foglalkozni.

Ettől még a DVB-T nem rossz dolog, és előrelátó dolog MPEG-4-es készüléket venni, de a vásárlást ne ez határozza meg - szerintem.

pedrotakax
:

Szerintem meg. De mint említettem, nem vagyok 100%-ig biztos a DVI-HDMI 1:1PM-ben. Plazmáknál működött, de LCD-n nekem személy szerint nem volt lehetőségem kipróbálni, működik-e. Mások azt írták igen. Ha erre sikerülne választ kapni, akkor nem lenne több kérdés. ^^

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12781) Kareszovics válasza Cifu (#12775) üzenetére


Kareszovics
addikt

Köszönöm, köszönöm! :R

Szimplán tévézére - DVD nézésre használná.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#12782) ricsik válasza Cifu (#12776) üzenetére


ricsik
őstag

Hogy hogy megváltál tőle?
Mi lesz helyette? 46A656? :)

(#12783) Kareszovics válasza bwoay (#12746) üzenetére


Kareszovics
addikt

Igazad van, sry - barátod a kereső. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#12784) gfarkas


gfarkas
tag

Vettem egy Sharp LC-42AD5E-BK típusú lcd tv-t. (106cm, HDready, 6ms)
Marha voltam, nem vizsgálgattam meg rendesen, a vga bemenetén csak 1024x768-at tud megjeleníteni, szóval a két szélén bazi nagy fekete csíkok.
A dvi-hdmi átalakítással se mentem sokra, nem tud 1:1 leképezést, nem pixelhelyes a kép.

Totál kivagyok, azért vettem lcd-t, plazma helyett, hogy menjen rendesen a számítógép is, erre ez van. Valami ötlete valakinek? Nagyon megszívtam?

Amúgy dvd-vel állat képe van, az üzletben meg hd anyag ment rajta az még jobb volt, meg notival is kipróbáltam, de azt hittem a notim a hibás, hogy nem tud kinyomni 1024x768-nál nagyobb képet.

Róla van szó amúgy:
[link]

[ Szerkesztve ]

Holtig tanulok. Remélem sokáig tanulok.

(#12785) bigdigit válasza Cifu (#12780) üzenetére


bigdigit
addikt

LE40A656-os mpeg4-es lenne?esetleg valahol jó árban?:)
vga ennél 1980x1080?

[ Szerkesztve ]

(#12786) kano válasza gfarkas (#12784) üzenetére


kano
nagyúr

Vidd vissza, hátha megengedik, hogy kicseréld.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#12787) gfarkas válasza kano (#12786) üzenetére


gfarkas
tag

Nem valószínű, hogy vissza tudom cserélni, több mint egy hetes, ráadásul akciós volt és utolsó darab.

Kérdés: a full hd tv-knél is előjöhet ez az 1:1 leképezés probléma? Mert elvileg az 1920x1080 felbontás az szabványos hd felbontás, a HDready 1366x768-val szemben. Szóval annak mennie kellene csont nélkül a dvi-hdmi kábellel nem? Vagy nem?

Holtig tanulok. Remélem sokáig tanulok.

(#12788) modflow válasza Cifu (#12775) üzenetére


modflow
veterán

Köszi a segtséget. A felbontás is megy már a driver le-fel után. :)

Viszont a tv adás képével nem vagyon kibékülve.

És kikapcsolni hogy lehet?

"Ja meg még azt akartam kérdezni, hogy hogyan lehet kikapcsolni?
Mert ha távirányítóval kikapcsolom, az ugye készenlétbe megy.
Ha megnyomom a TV-a be/ki kapcsolót, akkor meg elkezd villogni a led és kb. 3 mp múlva bekapcsol.
Csak úgy sikerült kikapcsolnom, hogy kihúztm a konnektorból."

[ Szerkesztve ]

(#12789) Cifu


Cifu
nagyúr

bigdigit:

Az A656-os MPEG-2-es, az A676-os az MPEG-4-es tudomásom szerint.
A VGA-ban a kézikönyv szerint megy 1920x1080-ban, de nem próbáltam.

gfarkas
:

Nem törvényszerű, hogy megy az 1:1PM a FullHD TV-knél, igaz ismert problémák főleg a régebbi modellekkel (Samsung LE-40F71, Toshiba 42WL66) voltak.

modflow:

Nincs kikapcsolási lehetőség, hiszen ha kikapcsolod, akkor a távirányító jelét sem képes érzékelni, ergo bekapcsolni sem lehet másképpen. Ha teljesen áramtalanítani akarod, akkor végy egy kapcsolóval ellátott elosztót.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12790) pedrotakax


pedrotakax
csendes tag

Hogy tudom kipróbálni ezt a DVI-HDMI 1:1PM-et a Panán?
Viszek ma laptopot , de mit kell bakapcsolnom, hogy meglássam ezt a funkciót?

(#12791) bigdigit válasza Miszy (#12764) üzenetére


bigdigit
addikt

!Miszy írtam privát üzenetet!azóta többször is beléptél de nem reagáltál!

(#12792) modflow válasza Cifu (#12789) üzenetére


modflow
veterán

Persze, de estére kiszoktam kapcsolni, hisz akkor nem is akarom távirányítóval bekapcsolni.
Mindezt, hogy ne fogyasszon áramot, ha úgyse használom.

Más. Azzal kezdődik a füzete, hogy ne legyen sok ideig állókép rajta mert beleég.
Mennyi az a sok?

A csatorna jelek, meg karika nem ég bele?

(#12793) modflow válasza pedrotakax (#12790) üzenetére


modflow
veterán

Mi az az 1:1 funkció amúgy? A Samsung A431 T2 tud ilyet? Van e értelme egyátalán?

(#12794) pedrotakax


pedrotakax
csendes tag

Sima video kábellel vagy S-video kábellel tudom összekötni. Az jó?

(#12795) Cifu


Cifu
nagyúr

pedrotakax:

Attól függően, hogy mivel kötöd össze majd (DVI-HDMI vagy D-Sub) a lényeg az, hogy be tudd állítani a natív felbontást, ami FullHD esetén 1920x1080, és a Panasonic esetén kikapcsold az Overscan opciót (a képkezelési menüben keresd).

Sima video kábellel vagy S-video kábellel tudom összekötni. Az jó?

Nem. Nem tudod kihasználni a FullHD felbontást úgy. D-Sub (VGA) vagy DVI-HDMI.

modflow:

Más. Azzal kezdődik a füzete, hogy ne legyen sok ideig állókép rajta mert beleég.
Mennyi az a sok?

LCD TV esetén több óra, esetleg nap.

Mi az az 1:1 funkció amúgy? A Samsung A431 T2 tud ilyet? Van e értelme egyátalán?

Nickem alatt logout blog, benne LCD TV alapozó. Elolvasni, ha valami nem tiszta, akkor visszajönni, és úgy kérdezni. :(((

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12796) modflow válasza Cifu (#12795) üzenetére


modflow
veterán

Jó bocs. Már olvastam, de ez nem maradt meg bennem.

De akkor ez az 1:1 pm az azt jelenti, hogy akkor van, ha tudok 1360*768-as felbontást állítani?
Ha nincs, akkor csak 1280*1024 meg kisebbet tudok csak?

Jól értem? Tehát az enyém elvileg tud ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#12797) N3gro


N3gro
aktív tag

32" LCD vásárlása előtt állok (sajnos hely hiányában nem tudok nagyobbat). A legfontosabb tényező nálam, hogy a PC-t rákötve jó legyen a képe, és tudja az 1:1-est valahogyan. Másodlagos, de nem utolsó szempont a tévézés.

A videokártyám egy ATI HD3870, amivel össze akarom kötni a tévét. A kártyához van egy DVI-HDMI átalakító. A bekötése után össze lehet-e kötni a gépet HDMI-HDMI kábellel? Vagy jobban járnék a D-Subbal?

Nagy gondban vagyon még, hogy 100 Hz-es legyen-e, illetve a legyen-e rajta DVB-T?

A márkákat véve a Samsung, Panasonic, Sony-kat szeretném ebben a sorrendben. Most elsőre a Samsung LE32A451C1-est néztem.

Tudnátok segíteni, hogy milyet vegyek, nagyon nehezen tudok dönteni, mert választék szempontjából nagyon színes a paletta.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Nem írtam le az árat, maximum 170-180-at szánok rá. De inkább 150-et :).

[ Szerkesztve ]

(#12798) Cifu


Cifu
nagyúr

modflow:

Igen, a tied tud 1360x768-at VGA és HDMI bemeneten keresztül is.

N3gro:

Nickem alatt logout blog, benne LCD TV alapfogalmak, elolvasni. :)

A HDMI összekötés szvsz sokkal jobb, mint a VGA, főleg, hogy nálad a hang is egyből azon fog menni.

100Hz-et ilyen árkategóriába ne várj el.

Szvsz ebben az árkategóriában a Samu LE-32A450-es széria jó vétel.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12799) foppa


foppa
tag

A 9603-as mennyivel tud többet a 7603-asnál? Mert ahogy nézem az árakat, legalább 100e forinttal drágább! A Perfect Pixel HD ennyivel jobb lenne a Pixel Plus3 HD-nél?

(#12800) modflow válasza Cifu (#12798) üzenetére


modflow
veterán

Ok, köszi az összes eddigi segtségedet!

A panelt meg megnézem, bár mintha S lenne a vége, de nem emlékszek.
Ez jó?

Amúgy az a fura, hogy a botban egy másik Samun igaz 250 köröl volt, de csak 1366*768as volt és valszeg BR ment rajta, de olyan tűéles képe volt, hogy hihetetlen.

Nekem 720p -s filmen (*.mov mozielőzetes volt.) se volt olyan otthon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.