Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13251) Spidee válasza Makaveli (#13246) üzenetére


Spidee
senior tag

Ha bemész nagyobb müszaki boltokba, mint pl.:Saturn, akkor ott vannak 110 alatt 32"-os tv-k.
Ki lehet őket fogni, most az EB miatt meg főleg.
Megéri őket kőrbe járni.
De igazából tényleg az lenne a legjobb ha még egy kicsit hozzá tudnátok csapni.
Mi 32LeR82-t vettünk, 140-ért. Azt hittem hu de nagy lesz nekem a 32"-s, pedig ugye nem nagy méret, de egy két nap után már inkább úgy éreztem jöhetne egy nagyobb is.
Ez az én véleményem.

[LG 32LC41]

[LG 32LC52]

[ Szerkesztve ]

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#13252) Scoobyka


Scoobyka
addikt

nem tudja vki,hogy hol lehet kávát cserélni egy samu le37m86oson illetve mennyibe lenne az....azért mert nagyon karcos....esetleg polirozni...Debrecen környékén

(#13253) negoro válasza Tomekk. (#13229) üzenetére


negoro
csendes tag

Hello, Tomekk!
Mit jelent az, hogy 'nem rossz TV' ??

(#13254) Makaveli


Makaveli
senior tag

Aha, ez tényleg jól néz. ki. Csak valaki venné meg a PS2-m... :(

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#13255) bwoay válasza Ebit (#13250) üzenetére


bwoay
nagyúr

Nem biztos, hogy ezt most teljes egészében megértettem :),
ezt vedd figyelembe, mert megeshet, hogy nem jóra reflektálok.

Szóval a HSZ-ed első felével abszolút egyetértek,
végülis ezt próbáltam leírni a korábbi HSZ-ben is.
Mondjuk az AU Optronics meg nem is egy ismeretlen gyártó, ha rájuk utaltál volna.

A másik viszont:
többször felmerült, hogy a SamKung (jelenleg) nem gyárt 37"-es méretben LCD-t.
Ezt a tapasztalataim abszolút alátámasztani látszanak,
mármint olyan értelemben, hogy nem is találkoztam
a mostani szériákban (5-ös, 6-os) S paneles 37"-es TV-vel.
Ráadásul mikor az enyémet vettem, akkor érkezett meg az üzletbe
a többi 4-es, 5-ös, 6-os szériás készülékek társaságában,
40 colltól fölfelé mindegyik S-es volt, amit megnéztem,
plusz a 32-es A656 is, csak az enyém volt kakukktojás. Gyanús.
Ettől függetlenül természetesen létezhet 37"-es S paneles 656, max ritka.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13256) Ebit válasza bwoay (#13255) üzenetére


Ebit
addikt

Megértetted, annyi hogy én nem ismeretlent irtam, hanem ismeretlenebbet, de legyen a közérthetőség miatt, kevésbé ismert.
A második részre, vonatkoztatva, az ismertebb gyártótól származó panel sem mindig jelent egyértelmű előnyt, sokszor egy egyedi bemérés, beállitás többet számit.

[ Szerkesztve ]

(#13257) bwoay válasza Ebit (#13256) üzenetére


bwoay
nagyúr

jogos, bár én meg úgy akartam fogalmazni,
hogy az AUO egy kimondottan jónevű, ismert gyártó.
de tény, hogy a SamKungnál kevésbé ismert ;)
viszont amint (és HA) meglesz a 40"-esem, ÉS S paneles lesz,
akkor azonnal összevetem a kettőt (HA még nálam lesz a mostani,
amit mondjuk annyira nagyon nem szeretnék, ha belegondolok).

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13258) Tomekk. válasza negoro (#13253) üzenetére


Tomekk.
aktív tag

Meglepő, de szószerint azt jelenti, hogy nemrossz TV :DDD ,biztos lehetne jobb is, de nekem megfelel, ennyiért nem vártam többet, sőt még felül is múlta a várakozásaimat bizonyos szinten. Ez minden amit elmondhatok, kérem kapcsolja ki... :DDD
Mert amúgy Te is ilyen Tv-t akarsz venni?

(#13259) Metroman válasza FragMaster (#13220) üzenetére


Metroman
csendes tag

Hol láttad a panel típusát, a csomagoláson, vagy a készülék hátulján?
Hogyan lehet megállapítani, hogy "S" paneles a készülék, milyen kódra figyeljek?

[ Szerkesztve ]

(#13260) J00hnny


J00hnny
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Köszönöm mindenkinek a segítséget.Sikerült megvennem a hőn áhított TV-t.
Nem volt könnyű döntés. Szerintem több hónapig vajúdtam rajta. :) max 200k volt a keret.
A lényeg: megvan....
Szeretném összefoglalva leírni a tapasztalataimat.
Az itt olvasottak alapján megszerzett tudással felvértezve elindultunk a boltokba.
Rengeteg TV-t megnéztem amíg sikerült döntenem.
Mindenkinek ajánlom, hogy a saját szemével győződjön meg a TV-ről és ne csak a fórumon olvasottak alapján döntsön.
Én 30% analóg TV 50% HD rip és 20% egyébre használom. Na nézzük...
Samsung...itt mindenki elvan ájulva, hogy milyen jók, meg szépek...hát engem nem győztek meg...Hangsúlyoznám 32"-es méretről beszélek.
37-40"-ba gyönyőrüek mi tagadás:) Több boltban néztem rengeteg Samu modelt, de ugyanarra a kanócra dugva is sokkal elmardtak az elvárásaimtól. Aztán persze 250.000 től fölfele varázsütésre megváltozott a TV kép:) Gondolom ez nem véletlen....
Aztán jöttek a panák. Szerintem minőségi javulás volt egy Samu 32R82 után a Pana LE8....De a LE7 az tuti felejtős mindenkinek. A samu A551 egész jó volt, de nem annyira mint a sony-k..de erről még később:)
ezek után kihozattam egy philipset. Hát ezek tudnak vmit gondoltam..gyönyörű képe volt. (5403-as)..de ez kicsit drága volt nekem.
Aztán kötöttünk ki a sonyknál...hát szerintem rávert az eddigi összesre, amit láttam. ár/érték arányban nekem a P3000-es nagyon szimpatikus volt látatlanban is...de élőben nagyon tuti. Elegáns, szép TV kép (hangsúlyozom ugyanarról a kanócról). Ha már itt vagyunk gondoltam az LG és a Toshiba se maradjon ki. Az eladó biztos élvezte..habár rajtunk kívül senki nem volt a boltba:)
Az LG-nek is szebb színe volt mint a 180ezer alatti samuknak. LG300 és LC51 ezeket tudtuk megnézni. Én nem értek a TV-khez de egy átlagos célra ezek is biztos sokaknak bejönek, de nekem mintha a piros inkább bordó lett volna rajtuk a fekete meg sötétszürke.
Ezekután egyetlen toshiba volt még itt ebben a méretben AV500P. ez nem jött be már külsőre se, de a képe meggyőző volt nekem mint laikusnak.
Aztán gondoltam kicsit jobban felidegesítem az eladókat előkaptam a laptopomat, hogy lehetne e kipróbálni. Mondták lehetne....
HDMI DVI kábelt is kerítettek.
Néztük, néztük és akármerről néztük mindig a sony-hoz jutottunk.
ACER 5720G laptop DVI-hdmi kapcsolat....no meg vista...Rádug, a gép a TV-t felismeri Tű éles kép örül a lúzer:) ilyen egyszerű volt.
1360x768-as felbontás. A 720p és 1080p-s filmek is gyönyőrűek voltak rajta..valahogy szebb mint a többin...
Aztán megköszöntük az eladóknak a segítséget és átmentünk a sony szalonba. Itt 179.990 volt a sony P3000-es sony. Mondom az eladónak hogy a weben 135000. Erre ő..csak a pesti, központi boltban. Mondom akkor köszi. Az edigitalban 154990. ez is sok gondoltam.....főleg még hangfalat is akartam.
Felhítam hát a sony salont pesten. Ők nagyon készségesek voltam mondták 154990 a TV....de jár hozzá egy 20000 ft-os utalvány amit le lehet vásárolni bármire. mondom nekem 135000 kell a TV....aztán addig alkudoztunk a telefonban amíg 135000 ért odaadták a TVt, a hangfalnak meg elengedték a felét (elég könnyen ment meglepő módón) így 155000-ért meglett a TV-m meg a hangfalam.
Most már itt van a lakásban és még sokkal jobb mint a boltban volt.
Akit érdekelnek a tapasztalataim egy 32P3000-ről az nyugodtan kérdezzen.

Még egyszer köszi mindenkinek!

Cifu :R

"There are 10 types of people in this world. Those that understand binary and those that don't."

(#13261) negoro válasza Tomekk. (#13258) üzenetére


negoro
csendes tag

Igen, ez és a 37LG5000 között kell döntenem, főleg pc-hez fogom használni...

(#13262) Tomekk. válasza negoro (#13261) üzenetére


Tomekk.
aktív tag

Pc-hez szerintem tökmindegy, a képjavító cuccokat úgyse tudod használni, az 1:1 pixelmapping-ot mindkettő tudja biztosan. Az LG-ben van 24p támogatás? Mert ha nincs akkor inkább Samu, az még hasznos lehet Blu-Ray-hez, de a HDrip-ekhez is. De amúgy szerintem azt vedd amelyik olcsóbb, vagy szebb neked, de előtte mindenképp hasonlítsd össze valamelyik nagy áruházban.

(#13263) Spidee válasza Makaveli (#13254) üzenetére


Spidee
senior tag

Élőben is szép! Legalábis nekem nagyon tetszik. :)
Igazából ez az első LCD Tv-m úgyhogy nagyon hasonlítani sem tudom, de szerintem jó, én megvagyok vele elégedve.

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#13264) foppa


foppa
tag

A Philips 7603-as modelljeiben valós 24p támogatás van?

(#13265) Scatty válasza scorpy02 (#13233) üzenetére


Scatty
csendes tag

Sziasztok!

Eddig csak olvasótok voltam, mert én is LCD TV vásárlása előtt állok.
Debrecen könyékén vagyok én is érdekelt.
Kb. 2 hete nyílt Debrecenben a Segner téren egy elektro outlet, szerintem egyre gondolunk.
A nyitás utáni napon csaptam benne egy kört.
Amit tapasztaltam: rengeteg ember, nem a szórólapon lévő árak, árcimkék hiánya.
Ami leginkább elrettentett, hogy nem gyári garancia van, hanem a cég a saját szervizében lévő 1 éves garancia érvényes.
Így nem vettem TV-t...

A 100e forintos 82 cm-es low-end kategóriában keresgélek, szóval ha valaki tud akciót Debrecenben, ne tartsa vissza! :)

Üdv,
Scatty

[ Szerkesztve ]

(#13266) Scoobyka válasza Scatty (#13265) üzenetére


Scoobyka
addikt

Debrecenbe hol is van pontosan ez az üzlet?
Én is körülnéznék ott,ha már így alakult...,de neten nem is leltem róla semmi infot,eddig...
ja amúgy Debrecenbe nem nagyon tudsz akciós tv-ket venni...csak média,ew,euronics és kész...,de sztem csak nézd meg náluk mi van és webshopnál rendeld meg...úgy még mindig olcsobb....:)

(#13267) Scatty válasza Scoobyka (#13266) üzenetére


Scatty
csendes tag

A Premier műszaki áruház mellett, a trolik indulásához közel.
A Tesco irányából megközelítve behajtasz a Segner térre ahol a buszok, és a jobb oldalon találod majd meg.

Ezeket már végigjártam - még a Tescóba is benéztem, de ott nem volt az akciós TV, persze itt Auchan és Saturn sincs -, könnyen lehet hogy webshopos rendelésem lesz, bár lehet kivárok még az olimpiáig.

(#13268) Digitalis válasza foppa (#13264) üzenetére


Digitalis
senior tag

Persze, hogy van. Abban már minden van. Úgy általában a minősége, hangja, képe,ambi, szolgáltatásai, menüje kitűnő. (42pfl7603H)
Két friss kép egy filmből. Igaz a fényképezőgép sokat rontott rajta, de azért lehet érzékelni miről is van szó.[Kép-1]
[Kép-2]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#13269) Etzel


Etzel
aktív tag

Hi all!

Nemrégiben vettem egy Samsung L32S81B típusú lcd tv-t.
Az ég világon semmi bajom vele... kivéve az, hogy a 20" monitorom után ez hatalmas, és nem tudom megszokni :(
Sajnálom eladni, de az lesz belőle...

Testvéremnek van egy LG32LG3000 típusú tv-je, és nagyon tetszik az is,de nem talállok belőle 26-ost :(

A kérdésem pedig a következő lenne:

Szeretném egy 26"-ra lecsereléni a mostanit, de úgy hogy mindenképpen 100k alatt maradjunk az árral!

Ha vki vmi jót tudna linkelni, és érvelni mellette/ellene, annak örülnék a legjobban.

Leginkább PC-re lenne kötve, és Xboxra, (PC-nél ott ülök előtte, kb 1,5 méterre).

Nagyjából ennyi, köszi előre is. :R

[ Szerkesztve ]

(#13270) sinci válasza Digitalis (#13268) üzenetére


sinci
tag

A Philips oldala szerint viszont nincs valós 24p támogatás a 42pfl7603-ban "3/2 - 2/2 motion pull down" [link] ,vagy én értelmezek rosszul valamit?

(#13271) Digitalis válasza sinci (#13270) üzenetére


Digitalis
senior tag

Nekem a kézikönyvbe illetve az előlapi matricán is rajta virít a "24p true" felirat. A linkedben pl. csak mpeg2 támogatást ír,pedig DVB-T mpeg2/mpeg4 is tudja.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#13272) Makaveli


Makaveli
senior tag

Dinamikus kontrasztarány 3000:1 jót jelent?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#13273) Alex91 válasza Makaveli (#13272) üzenetére


Alex91
félisten

Nem.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#13274) Digitalis válasza sinci (#13270) üzenetére


Digitalis
senior tag

Asszem valahogy így van írva a user manualba:...Full HD + 1080/24p + Tuner HD...Majd otthon megnézem.
De, azért kérdezz meg mást is, mert nagy kavarás van a számozások és a betük között a philipsnél.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#13275) malacyka válasza Etzel (#13269) üzenetére


malacyka
tag

Nagyon egyszerű a válasz. Samsung 26R81, több helyen is 99K. Jobb cucc mint az S81, megéri az árát. Ha maradsz az S81-nél, 80 körül abból is van 26-os.

Az a nagy élvezet, mikor az él vezet!

(#13276) bigdigit válasza sinci (#13270) üzenetére


bigdigit
addikt

1080p 24/25/30 Hz processing .....az általad linkelt oldalról.

szóval van 24p.

szerintem az összes 7xx3 philips már 24p-és.

[ Szerkesztve ]

(#13277) Alex91 válasza bigdigit (#13276) üzenetére


Alex91
félisten

Csak nem mindegy, hogy hogyan 24p :). 3:2, vagy 5:5?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#13278) bigdigit válasza Alex91 (#13277) üzenetére


bigdigit
addikt

ennyire azért nem vágom a témát.kb tegnap értettem meg mi is az a 24p.ha megértettem :B

mi az a 3.2 vagy 5.5?

[ Szerkesztve ]

(#13279) Digitalis válasza Alex91 (#13277) üzenetére


Digitalis
senior tag

Na ezt nem tudom, de tény,hogy teljesen simán és baromi szépen nyomja a 720p-1080p x264 rippeket. :B

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#13280) Alex91 válasza Digitalis (#13279) üzenetére


Alex91
félisten

A Philips oldala szerint viszont nincs valós 24p támogatás a 42pfl7603-ban "3/2 - 2/2 motion pull down"

Ahogy a kollega irta... Ezek szerint nincs valos 24p tamogatas. Trukkoznek a megjelenitessel.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#13281) Makaveli


Makaveli
senior tag

Nahát, akkor anyámék beleadnak, de nem engedték meg, hogy 32"-ost, vegyek (szerintem is hülyeség, gondolhattok bármit rólam). Ő lesz az.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#13282) malacyka válasza Makaveli (#13281) üzenetére


malacyka
tag

Eeez igen! Jó választás! :C A szülők megmentették a haza becsületét! :R
Jó kis készülék, nem fogod megbánni!
A PS2-t is eladod, aztán lehet gyűjteni a tellára....mellesleg játékok nélkül mennyiért adod?

Az a nagy élvezet, mikor az él vezet!

(#13283) Makaveli válasza malacyka (#13282) üzenetére


Makaveli
senior tag

Mennyiért kell? ;] Kb. 25-ért.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#13284) Makaveli


Makaveli
senior tag

Meg mostani TV-m és eladhatnám.

Netdepo-n ez a TV 125, szal csak 15-t kell beleadniuk anyáméknak... :K ;)

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#13285) malacyka válasza Makaveli (#13283) üzenetére


malacyka
tag

Én már öreg vagyok hozzá, csak kíváncsi voltam. :P

Az a nagy élvezet, mikor az él vezet!

(#13286) Spidee válasza Makaveli (#13284) üzenetére


Spidee
senior tag

125? :Y
Jó sokat kérnek egy 26"-s TV-ért, biztos tud valamit.
Majd írj róla ha megvetted, és kipróbáltad.

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#13287) Makaveli


Makaveli
senior tag

Amúgy mostani TV-met mennyiért tudnám eladni? 55 cm-es képátlójú, 4:3 felbontású, Philps, kiváló állapotban van. Van teletextjei is.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#13288) Spidee válasza Etzel (#13269) üzenetére


Spidee
senior tag

Szerintem Samsung 26LER8x-ből valamelyiket.

[R81]

[R84]

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#13289) malacyka válasza Spidee (#13286) üzenetére


malacyka
tag

Igen, de ez egy magasabb kategóriás modell, minden extrával. Tavalyi széria de a 32-es belőle még mindig 190 körül van.

Az a nagy élvezet, mikor az él vezet!

(#13290) malacyka válasza Makaveli (#13287) üzenetére


malacyka
tag

Nem ide tartozik ugyan, de max. 10-15, már ha egyeltalán akad rá valaki. :(

Az a nagy élvezet, mikor az él vezet!

(#13291) bwoay válasza malacyka (#13285) üzenetére


bwoay
nagyúr

Ha öreg vagy a játékhoz, akkor te már halott vagy ;]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13292) malacyka válasza bwoay (#13291) üzenetére


malacyka
tag

Pedig még élek! Akkor inkább úgy fogalmazok, hogy nem érdekel. Most az lcd miatt játszottam párat, mégis lássam milyen, de nem köt le. Nem vagyunk egyformák. :DD

Az a nagy élvezet, mikor az él vezet!

(#13293) foppa


foppa
tag

Azt írja a Philips oldala, hogy 3/2-2/2 mozgáslebontás, szóval valószínű, hogy nincs valós 24p! Mondjuk így rendkívül érdekes, mert így még a csúcskategóriában sincs valós 24p!

[ Szerkesztve ]

(#13294) Naota válasza foppa (#13293) üzenetére


Naota
tag

A 2:2 pulldown miért nem jó neked?

(#13295) foppa


foppa
tag

Mit jelent ez pontosan: 3/2 - 2/2 mozgáskompenzáció?

(#13296) Cifu


Cifu
nagyúr

modflow:

De hát akkor ha 16:9 -be nézem is van fekete csík, csak akkor alul felül!
Akkor gyaroklatilak körbe mindenütt károsodik egy idő után? Vagy mi?

Huzamosan, tartósan ne nézd így. Ez annyit tesz, hogy pl. csak TV-t nézel, állandóan 4:3-as képaránnyal. Azért kétlem, hogy folyton csak szélesvásznú filmet látna a TV-d...

Ja meg még azt akartam kérdezni, hogy a Samsung A431-ben hogy jön elő a PiP funkció?
Mert nekem mindig inaktív a menüben.

A kézikönyvben benne van, hogy milyen bemenetről működik a PiP. Fejből ha jól rémlik VGA, Komponens és HDMI.

mikesum:

Sajnos szvsz elég szubjektív dolog ez az utánhúzás dolog, ezért én ebben nem tudok segíteni. Ha mindenképpen látattlanban tudod csak megvenni, akkor talán maradj a Samunál, de ez nem tényszerű, csak megérzés tanács (ha amúgy is elégedett voltál az eddigi samukkal).

Misi 007:

Az E4000 ugyanaz, mint a W4000, csak díszesebb a kávája. Amúgy játékra szerintem korrekt (bár a HC gamerek akkor is nyüzsögnek, hogy 2ms-os monitor az igazi).

lúzer:

LG 37LG5000
Samsung LE-37A551P2R

Szvsz pro és kontra mindent leírtunk. A Samu kávája porgyűjtő, de van benne PiP. Az LG-nek igényesebb a távja és a menüje, meg talán egy fokkal jobbak a hangszórói.

Azt válaszd, ami szimpatikusabb.

Dadan:

LG 37LC51 és Sam 37A431.

Szerintem ha teheted, inkább a Samu-t vedd. Egy nagyság rendel jobb azért a feketéje...

as_Rock

Max. S61-es samut kapsz még 150e Ft árkategóriában 37"-ban, vagy a Hansspree valamelyik olcsóbb változatát. Ezekből akkor már inkább az LG....

Źşë':

Idei, közép kategóriás, FullHD modell. 270-280e Ft körül korrekt.

Davi35:

1280x768-as felbontásban használom én is vizszintes kitöltéssel...

Na ezért írtam, hogy az U2000 katasztrófa, ha számítógépet is rá akarsz kötni...

J00hnny:

Grat a TV-dhez és köszi az Infokat!
Akkor mostmár tudjuk, hogy a Toshiba AV500 HDMI-n tudja a natívat. :)

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#13297) Makaveli


Makaveli
senior tag

A Pana AV Planetben 160k... Elég furcsa. Biztos tudhat valamit, ha 26"-os ennyibe kerül, remélem enyém lesz. :P

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#13298) Cifu válasza foppa (#13295) üzenetére


Cifu
nagyúr

A 24p True Cinema azt jelenti, hogy van benne valós 24p támogatás.

A 3:2 és a 2:2 Pulldown / mozgáskompenzáció elnevezés alkalmazott a deinterlacereknél is. PAL esetén 3:2, NTSC esetén 2:2.

De mindjárt utánanézek, hogy itt pontosan mit jelent.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#13299) paulkaresz válasza Scatty (#13267) üzenetére


paulkaresz
aktív tag

robotman írta az av forumon:Egy Cora akciónaptár szerint itt Debrecenben jún 21.-én minden LCD és Plazma TV 30%-os kedvezménnyel vásárolható meg. Scoobyka ha lehet inkább ilyen helyen vásároljatok norm.garival mint outletekben

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#13300) Tomekk. válasza Cifu (#13296) üzenetére


Tomekk.
aktív tag

Végigpásztáztam a szememmel a Samu káváját és kb 2 db porszemet szúrtam ki, úgy hogy 2 hete áll itt a TV. Nem kell összetapizni és akkor nemfogja vonzani a port, de ha mégis adnak a TV-hez törlőkendőt, szóval szerintem ez nem negatívum a TV-vel kapcsolatban. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.