Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13901) Cifu válasza zsipos (#13900) üzenetére


Cifu
nagyúr

Itt vannak beállítások, nézd meg, neked mennyire jön be.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#13902) Dewla


Dewla
csendes tag

Van esetleg valakinek képe az 52A656 (vagy bármely másik A656-os) hátuljáról? Fontos lenne tudnom, hogy a hátulján kb. hol találhatók a csatlakozók (azt tudom hogy bal lent, de ott hol). Most állna ki a villanyszerelő a csatikkal, meg mindennel és nem akarom, hogy pont rossz helyen álljon ki. Köszi!

'' Everybody be cool, you be cool! ''-From Dusk Till Dawn

(#13903) 206cc


206cc
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget kérnék!Akinek van-volt sony V3000 tv-je esetleg tudna tippeket adni beállításokhoz?!
Köszi előre is!!
Üdv!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utállod saját magad”

(#13904) Cifu válasza Dewla (#13902) üzenetére


Cifu
nagyúr

Rögtön a bal (szemből nézve) oldal hátulján. A 40"-osnál a káva bal szélétől ~20cm-re vannak a csatlakozók. Amúgy a Samsung.hu oldaláról letölthető a kézikönyv, abban is van ábra. Katt ide a .PDF-ért.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#13905) Cifu válasza 206cc (#13903) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ebben a fórumban akad pár.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#13906) Exhodus válasza Krystal_s (#13897) üzenetére


Exhodus
tag

Igazán köszönöm a választ, már kezdtem azthinni senki nem akarja észrevenni a kérdésemet. Sajnos nem segített, a kép továbbra is szemcsés, és ilyen élesek az árnyék körvonalai, réteges mint ahogy a domborzati térképen a magasságot személéltetik, és persze pirosas, visszamegyek a boltba megnézek egy másikat is gyorsan.

Benedico omnes armaturas! Benedico digitabula et brachiales, cataphractes atque pectorales!

(#13907) headhunter


headhunter
addikt

Itt a 8K felbontású televíziózás az NHK jóvoltából...

A CommunicAsia épületében berendezett demonstrációs mozi két, együttesen 8.000 lumen fényerejű LCOS vetítőből és egy 6,6 x 3,7 méteres, azaz 7,6 méter (300 inch) képátlójú vetítővászonból állt össze. A mozi hangja sem kevésbé lenyűgöző, mivel az egy háromszintes, 22.2 csatornás hangrendszerből szólal meg. Ez úgy épül fel, hogy a két mélyfrekvenciás effektcsatorna (LFE) mellett van három hangsugárzó a vászon alsó széle alatt, tíz hangsugárzó a vászon, azaz a kép szintjén és kilenc fölülről megszólaló hangforrás - az utóbbi 19 hangsugárzóból jó néhány az oldalról, hátulról és fölülről érkező körülölelő hangteret alkotó surround hangokat szólaltatja meg.
____________________________________________________________________________

165 és 191 centis LaserVue TV-k az év végére... [IMG:http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/a170.gif][/IMG

Az árakat tekintve még nincsenek biztos információk, de azok inkább a plazma és LCD készülékek áraihoz állnak majd közelebb, mint a HVTV-khez. A Mitsubishi valószínűleg mindent megtesz azért, hogy meggyőzzék a vásárlókat arról, hogy ezek a 30 centis vastagságú készülékek jelentik a legjobb választást. Ha más nem is, de az vitathatatlan előny, hogy a LaserVue 200 watt alatti teljesítményfelvétele, csak kb. fele egy átlagos LCD TV-nek, és harmada egy plazma készüléknek.

[ Szerkesztve ]

(#13908) uhu20 válasza Cifu (#13905) üzenetére


uhu20
tag

Üdv, Cifu,

Szükségem lenne a szakértelmedre (persze másoké is jól jön!).

Ugyebár, mint említettem, a minap vettem egy Sharp LCD-t, ezt:

Sharp LC 32 D 44 E GY

[link]

Namost felmerültek bennem bizonyos aggályok a képével kapcsolatban. AZ adott boltban ez volt a legjobb lcd (ezt elhiszem nekik), de felajánlották, hogy amennyiben kívánom, becserélhetem egy plazmára.

Ezek vannak:

- LG 32 PC 51 P
[link]

- Panasonic TH- 37PV7
[link]

Szerinted érdemes, vagy ne ugráljak?

(#13909) Cifu válasza uhu20 (#13908) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az LG PC51-es plazmára semmiképpen, még ha fegyverrel fenyegetnek se. A Pana plazma sem nyújt semmi többet, tehát arra se.

Ajánlom figyelmedbe a felbontásaikat...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#13910) Cifu válasza headhunter (#13907) üzenetére


Cifu
nagyúr

A 8K-s moziról korábban már belinkeltem (az eredeti oldalt / hírt), de az mozi, még egyenlőre csak speciális projektorokkal valósítható meg.

A LaserVue esetén engem aggaszt, hogy csak nagy méretben gondolkodnak, valószínűleg technikai és gazdasági okok miatt. Egy 65" LCD TV jelenleg egy milliós ár környékén kezdődik, tehát aligha a tömegek TV-je lesz...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#13911) uhu20 válasza Cifu (#13909) üzenetére


uhu20
tag

Kösz, ez kissé megnyugtat.

De hogy lehet az, hogy a sztár Pana Plazma (7-es, azaz nemrégen ez volt a csúcs) nem tud többet, mint a Sharp idei Lcd modellje? Ilyen gyorsan fejlődik a technika?

(Egyébként a boltban azt mondták, hogy a Pana plazma képe kicsit szebb analóg tv adás esetén, mint az lcd tévéké. Ez igaz?)

(#13912) :-I


:-I
tag

Üdv!

Erről van valakinek tapasztalata?
Sony KDL-32V4500

Egész jó áron adják ezt is!

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#13913) Il Dottore


Il Dottore
tag

Sürgősen eladó egy áprilisban vett LG 32LC41 LCD kifogástalan állápotban, tartozékaival, minden dokumentumával 99.900 HUF-ért.

HAF 932 Advanced, Gigabyte GA-X99-Gaming 7 WIFI, i7 5930K 3.50GHz+BeQuiet Dark Rock 3,Gigabyte GTX 980 4GB G1.Gaming, Kingston DDR4 16GB/2800 KIT HyperX Predator, be quiet! Dark Power Pro 11 850W, Samsung 512GB 850 PRO+ 4xSeagate 4TB, 1xSeagate 8Tb Archive, Razer Mantis Control+G1, Samsung TA750.

(#13914) malacyka válasza Cifu (#13848) üzenetére


malacyka
tag

Toshiba is lengyel.

Az a nagy élvezet, mikor az él vezet!

(#13915) sipi700 válasza uhu20 (#13911) üzenetére


sipi700
tag

A PV7-es modell a pana alapmodellje volt tavaly. Most a PV8-as az. Inkább azt venném. A 37" és 42" ára között nincs is olyan nagy eltérés. A PV80-ast dícsérik sokan, de nyilván annyit nem szánsz tv-re (kb. 235e Ft). Csúcsmodelljük a PY800-as, de annak elég borsos az ára. Sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#13916) ManUU


ManUU
csendes tag

hétvégén vettem egy 42"-os Toshiba X3030 lcd-t, arra United Kingdom van írva.
kifutó model, de nagyon szép képe van.

(#13917) kispéé válasza uhu20 (#13911) üzenetére


kispéé
aktív tag

(Egyébként a boltban azt mondták, hogy a Pana plazma képe kicsit szebb analóg tv adás esetén, mint az lcd tévéké. Ez igaz?)

Ez igaz lehet,mert a plazma tv-k felbontása még csak 1024x768-nál tartanak (kivéve a legújabbakat), mivel kisebb a felbontás így az analóg képen nem látszódnak nagyon a képhibák.LCD TV manapság nincs 1366x768 felbontás alatt. Szvsz ne plazmára cserélj,hanem LCD-re,persze attól is függ mik az igényeid.

(#13918) uhu20 válasza kispéé (#13917) üzenetére


uhu20
tag

Kösz p :)

Hogy mik az igényeim? Abszolút átlagosak. Tévé, alkalmanként videó, dvd. Bár most azt tervezem, hogy a laptopomon lévő filmeket a tévén fogom nézni.

Ugyebár van pár ún. "digitális csomag" az egyes szolgáltatóknál (UPC digital, Digi, MTelekom). Ezek valóban digitálisak (azaz nagy felbontásúak)? Azaz ha valamelyikre előfizetek, akkor kijön a crt-lapos tévé, ill. a kisebb felbontású plazma-nagyobb felbontású lcd közti különbség?

(#13919) Alex91 válasza uhu20 (#13918) üzenetére


Alex91
félisten

Valoban digitalisak, csak eppen nem biztos, hogy HD felbontasuak. Sot, lehet, hogy roszabb lesz a kep, mint analogon!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#13920) kispéé válasza uhu20 (#13918) üzenetére


kispéé
aktív tag

Szivesen! :)
Hát erre nekem nehéz válaszolnom,mert nálam nincs digitális csomag.Nem is láttam még nagyon,csak olvastam róla.A vélemények vegyesek,van olyan csatorna,ami alacsony bitrátával jön így nagyon kikockásodik.Ha megfelelő a sávszéll. akkor szvsz jobb lehet mint az analóg adás LCD ill. Plazma TV-n. Vigyázat, ez csak az én logikám,sajnos tapasztalatom nincs róla!:)

(#13921) dolbyman válasza :-I (#13861) üzenetére


dolbyman
tag

ez egy bújtatott Samsung, LG topik ám :))
nekem pana-van és tök jó :DD (lehet, hogy elfogult vagyok, de szerintem teljesen használható)

Bandi

(#13922) modflow


modflow
veterán

Na csináltam a TV-hez (Samsung LE37 A431T2) egy gépet, felraktam rá Vista -t, pöpec minden.

- AsRock ALiveNF7G-FullHD R3.0
- AMD Athlon 64 X2 4800 AM2 BOX
- stb.

Leviszem, erre a TV-re nem adja le a hangot. (DVI-HDMI -vel van összekötve.)
Ha beledugom a fülhallgatót van hang, de a TV-n nincs. Eddig néztem Laptopról, erről a gépemről, minden jó volt, erre a most a TV-hez összerakott meg persze hogy nem ad hangot.

Hisz hogy lehet, hogy nem állítok semmit és ha fülhallgatót rakok bele van hang, ha a TV-t nincs hang?

Hát mindjárt szétbasz az ideg!

(Valaki nehogy azt mondja, hogy rossz helyen van a TV-n bedugva, mert megőrülök. Eddig 3 másik gépről ment, és jó volt!)

Valakinek van ötlete?

(#13923) zsipos válasza Cifu (#13901) üzenetére


zsipos
csendes tag

Köszönöm :R , megnézem a beállításokat!

(#13924) Rick4 válasza modflow (#13922) üzenetére


Rick4
félisten

laptopról hogy nézted? a hang hova volt bedugva. a DVI csatlakozók nem sűrűn szoktak hangot is vinni.. :U más kérdés, hogy a HDMI igen..

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#13925) modflow válasza Rick4 (#13924) üzenetére


modflow
veterán

Amin eddig 2 különböző laptopon, meg ezen a gépen ment.

Minden ugyan oda megy. És ezen a 3 gépen jó is, csak persze ezen nem.
Ezért hihetetlen.

Amúgy a kép DVI-ből megy a TV HDMI-jébe. A hang meg a pc szereo jack-éből megy a TV HDMI2-es csatijához rendelt RCA-ba.

Mindjárt átrakom 5.1-be, és bedugom elsőknek TV-t, hátsóknak fülhallgatót, és ha a fülhallgatón lesz hang és TV-n nem kibaszom az új gépet az tuti! :D

(#13926) modflow válasza modflow (#13925) üzenetére


modflow
veterán

A PC-t a HDMI2-esbe kell rakni, és ehhez van egy HDMI2-eshez rendelt RCA. Ezen megy.

Most lecipeltem ezt a gépet, mert azt hittem már a TV rossz, de ezen volt hang.

Ja és 5.1-ben 2 hangszórón (fülhallagtón) van hang, TV-n nincs.

A jó, kib****************************** a hülye AsRock lapnak!!!

Már most megbántam, hogy ilyet vettem.

Most komolyan semmi ötletem nincs. Minden ment az egyikből átdugtam a kábel végét másikba jó minden, azon meg nem.(A kábel másik vége a TV-ben nem változott!!!) Egyértelmű, hogy az AsRock a szar, de fülhallgatóra hogy ad hangot, TV-re meg nem?

Ezt k****ra nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#13927) :-I válasza dolbyman (#13921) üzenetére


:-I
tag

Nekem is az tetszett a legjobban az MM-ben.
Sajnos drága volt.
Melyik típus van neked?
Köszi!

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#13928) modflow válasza modflow (#13926) üzenetére


modflow
veterán

Valaki mondjon valami okosat, mert már úgy felhúztam magamat.

Hogy létezik ilyen a világon, hogy a kábelen jön a hang, de amint beledugom TV-be, már nem?

A Vista csinálná ezt?

[ Szerkesztve ]

(#13929) modflow válasza modflow (#13928) üzenetére


modflow
veterán

Lehet, hogy Vista szopat?

Holnap feldobok rá egy XP-t. Ha az a köcsög Vista szopat, hogy valami DRM miatt nem ad hangot az eredeti Vista DVD-met megdobálom tojással az tuti! Meg esetleg letesztelem a lemez szakítószilárdságát.

(#13930) Scoobyka válasza modflow (#13929) üzenetére


Scoobyka
addikt

most lehet mondok egy hülyeséget ,de a tv menüjében nem lehet állítani vmit ez ügyben?

Te nem Debreceni vagy?

(#13931) modflow válasza Scoobyka (#13930) üzenetére


modflow
veterán

Hát szerintem nem. Én mindenesetre TV menüjében nem állítottam semmit.

Ez honnan jött? :D
Nem, nem vagyok debreceni.

(#13932) Rick4 válasza modflow (#13928) üzenetére


Rick4
félisten

nem lehet, hogy az impedanciával van gond? audio jack sensinget kapcsold ki, lehet az viccel.. ;)

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#13933) Cifu


Cifu
nagyúr

uhu20:

De hogy lehet az, hogy a sztár Pana Plazma (7-es, azaz nemrégen ez volt a csúcs) nem tud többet, mint a Sharp idei Lcd modellje? Ilyen gyorsan fejlődik a technika?

A TH-37PV7-es akkor volt csúcsmodell, amikor én hívő katolikus. A Pana 2007-es plazma sorozata:

PV7 - belépőszint, gyengébb panel, szűkmarkúan mért csatlakozók (csak 1HDMI, nincs VGA, stb.)
PV70 - "középszint", az úgymond húzó modell
PV700 - a HD Ready felbontás csúcsa volt, minden jóval megtömve
PY/PZ70 - FullHD középszint
PY/PZ700 - FullHD csúcskategória

Magyarul a PV7 ugyanúgy belépőszint, mint a D44-es Sharp. Csak a PV7-es tavalyi, a D44-es meg idei...

(Egyébként a boltban azt mondták, hogy a Pana plazma képe kicsit szebb analóg tv adás esetén, mint az lcd tévéké. Ez igaz?)

Nem tudom, nem láttam a D44-es analóg képét, de tény, hogy a Panasonic elég jó TV tunert szokott pakolni a TV-ibe. Az, hogy a plazma képe szebb TV adásnál, mint az LCD-ké, nem igaz.

Ugyebár van pár ún. "digitális csomag" az egyes szolgáltatóknál (UPC digital, Digi, MTelekom). Ezek valóban digitálisak (azaz nagy felbontásúak)? Azaz ha valamelyikre előfizetek, akkor kijön a crt-lapos tévé, ill. a kisebb felbontású plazma-nagyobb felbontású lcd közti különbség?

Az analóg adásnál a jel erősségétől függ a kép minősége. Ha gyenge (vagy túl erős) a jel, akkor a kép sz@r lesz. Digitális esetén a jel minőségétől csaknem független a képminőség, mivel digitálisan van továbbítva, a 0-ákat és 1-eket meg nem érdekli, hoy mennyire erős vagy gyenge a jel, ha a fogadó oldal érzékelni tudja, akkor jó lesz a kép és ennyi.
A digitális szolgáltatás nem jelenti nagyobb felbontást, csak digitális továbbítást, a UPC kábeles digitális szolgáltatása egyértelműen szebb, mint az analóg, legalábbis ahol eddig én láttam. a DigiTV esetén már kínosabb a szitu, én nem vagyok hasraesve tőle. Az MTelekom alatt nem tudod melyiket érted. Az internetes TV még kiforratlan szerintem mindig, és nagy a sávszéllesség igénye (kizárólag ott elérhető, ahol fizikailag tudja a hálózat a 8Mbit továbbítását, namost ez nem azt jelenti, hogy 8Mbites ADSL esetén tudod élvezni, mert a 8Mbit-es ADSL még nem garancia a 8Mbit-es sávszéllhez... :S).

:-I

A V4000 és V4500 vadonatúj modell, sajnos nem sok tapasztalat van vele kapcsolatban...

ManUU:

Grat a TV-dhez. ^^

modflow:

Esetleg nem lehet, hogy a kábel sz@r? :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#13934) kugyu21 válasza malacyka (#13914) üzenetére


kugyu21
senior tag

Az én Toshiba-m (Z3030) angol.

(#13935) modflow válasza Rick4 (#13932) üzenetére


modflow
veterán

Mi az a "audio jack sensing"??

És hol tudom kikapcsolni?

Hogy lenne rossz a kábel? Írtam levittem másik gépet is és azzal jó!

[ Szerkesztve ]

(#13936) paulkaresz


paulkaresz
aktív tag

üdv,szeretnék segítséget kérni.2-hete használok egy 40a656-ost és a káván hajszálcsíkokat vettem észre,amit a törlőkendő(nem a gyári)hagyott rajta.amikor észrevettem(megtaláltam) akkortól használtam csak a gyári kendőjét de a nyomok ott virítanak a kereten.azt szeretném kérdezni tudtok e olyan finom pasztát vagy valami szert amivel fel lehetne polírozni a keret karcos részét

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#13937) modflow válasza modflow (#13935) üzenetére


modflow
veterán

Meg direkt néztem, a kábelt kihúztam a TV-ből és a végéhez hozzáérintettem a fülhallgatót és szólt. Csak a TV nem érzékeli az ebből a gépből jövő hangot. :(

Pedig többi gépről jó, még az egyik laptopon, amin néztem Vista volt, azzal is jó volt.

Hihetetlen, hogy pont azzal nem jó, ami direkt erre a célra lenne.

További ötletek?

Szóval mi az a "audio jack sensing"??

És hol tudom kikapcsolni?

(#13938) Rick4 válasza modflow (#13935) üzenetére


Rick4
félisten

ez az asrockba szerelt hangkarik saját szoftja, asszem a RTL 888-as chip van benne. érzékeli, ha rádugsz valamit, sokmindent lehet állítani. az ikonja az óra mellett lesz.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#13939) modflow válasza Rick4 (#13938) üzenetére


modflow
veterán

Lehet igazad lesz.

De ilyen van benne:
- 5.1 CH Windows® Vista™ Premium Level HD Audio (Realtek ALC662 Audio Codec)
- Chipset embedded HDMI Audio

Googleben első találat: "No Sound From Front Audio Jack With Jack Sensin"

Az ikonja rémlik, de hogy ki lehetne kapcsolni az nem. De este ha otthon leszek megnézném.

Jó lenne, ha csak ez lenne a hiba és végre működne.

[ Szerkesztve ]

(#13940) dolbyman válasza :-I (#13927) üzenetére


dolbyman
tag

hi
TX32LE60P a tipusa, kb egy éve vettem nagyon akciósan 170 ért, de ez ilyen sajna :F Elsőre azt mondották, hogy ne kössek rá PC-t. Aztán kérdeztem Panasonic magyarországot, mondván csak tudják, és ott megnyugtattak, hogy erre is nyugodtan rá lehet kötni. Rákötöttem, és teljesen jó mind filmen, mind játékon. Hozzáteszem a monitornak szebb a képe, de ez nekem elsősorban tv-ként funkcionál, és arra teljesen tökéletes, még hagyományos antenna jellel is élvezhető kis túlzással DVD minőségű a kép. (UPC) számítógépről hddvd-filmel meg igazán kijön a csúcs :DD
(azt gondolom, hogy az ára arányban áll a "minőségével")
Az újabbakon már van pc-bemenet, illetve a prospektusba is bekerültek az ezt igazoló adatok. Sok olvasgatás után egy alap igazság van, ha tv-t veszel csak a szemednek higyj, utána jöhetnek a kollégák, észrevételei, és egyébb adalékok. szerintem :)

Bandi

(#13941) Maybourne válasza Integra (#13864) üzenetére


Maybourne
tag

Ezt elhiszem, de ez nem jelenti azt, hogy az eladók nem fogják azt láttatni veled, amit akarnak, pláne ha hegyekben állnak a raktárban a sharp tv-k. És ahogy Cifu írta az sem mindegy, hogy milyen típusú tv-ket hasonlít össze az ember. Nyilván az a lényeg, hogy neked tetsszen, de azért itt minden vélemény erősen szubjektív, és a japánok is emberek. :))

(#13942) sipi700 válasza dolbyman (#13921) üzenetére


sipi700
tag

Szinte az egész ország LG és Samsung fanatikus :D Jó a marketing :) Meg azért vannak nagyon jó termékeik pl. LCD tv-k. :)

(#13943) bwoay válasza paulkaresz (#13936) üzenetére


bwoay
nagyúr

Polikarbonát (CD, DVD) polírozó pasztával, Displex-szel próbálkoznék,
ha zavarna az ilyesmi, hál' Istennek nem így van,
pedig az ilyesmire kényes szoktam lenni.
avforumson is írták, hogy a gyári törlőkendő nem az igazi,
én nem is használom, inkább nem taperolom a kávát,
a port meg Pronto dusterrel törlöm le finom mozdulatokkal ;)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13944) hcs57


hcs57
őstag

ha már LG... a 32LG3000 -ről mi a vélemény?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#13945) paulkaresz válasza bwoay (#13943) üzenetére


paulkaresz
aktív tag

köszönöm :R

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#13946) sipi700 válasza dolbyman (#13940) üzenetére


sipi700
tag

Nekem is ilyen tv-m van csak 26". Itt biztos rosszabb az kábeltv, mert a tvadás gyakorlatilag nézhetetlen. Dvd tűrhető 2,5m-ről, közelebbről nem igazán. PC-t még nem is kötöttem rá, egyrészt kábelem sincs, másrészt tvadás és dvd minősége után nem vágyok újabb pofáraesésre. Amit LCD tv hátrányainak sorolnak abból egy se tűnik fel, azért merek még egyszer belevágni LCD vásárlásba. Csúcs Panasonic LCD-vel csak nem lövök annyira mellé.
Gondolom a te tv-d azért is jobb, mert 32", kicsibe csak selejt panel jutott :) Én tv-m 2 éve volt 220e Ft.
Kábeltv-n sok javulásra nem számítok, de dvd remélem jobb lesz.

(#13947) bwoay válasza sipi700 (#13946) üzenetére


bwoay
nagyúr

Tényleg, Sipi, hogy áll a dolog, találtál már megfelelő üzletet?
Mert így kapásból 3 jut eszembe az edigin kívül, de szerintem egyik sem jobb.
A plázában a Euronics tart Panasonicot, az Árkádban meg a Fukar,
illetve a Photo Hall, de szerintem ezek mind drágábbak az extreme digitalnál,
vagy legalább ugyanannyiba kerülnek.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13948) Kobor


Kobor
aktív tag

Sziasztok!

Egy TV-t szeretnék, de nem tudom melyiket vegyem.
Főleg DVD, ill. PC játékra kellene.
A Samsung sf. most veszik meg, ami TV-re kitünő, de játszani pocsék (430i,p).
Kérlek mondjatok valami támpontot.

Köszönöm :R

Hirtelen ezeket láttam olcsón:
Samsung LE-32S81B
LG 32LC51
LG 32LC55R

Ja 32"-es kellene.

(#13949) Kobor


Kobor
aktív tag

(480i,p) :B

(#13950) keszegduda


keszegduda
őstag

Hy!

Erről mi a véleményetek?

Samsung LE 32A421
Samsung LE 32A431

Nagyon dicsérik ezt a szériát a TV szerelők, az eladó is, ráadásul 50K-val olcsóbb lett az EB után. Érdemes belemenni?
Köszi előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.