Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12051) diegho


diegho
nagyúr

srácok létezik ilyen lcd?

- kb 26" talán 32" is beférne a helyére
- alacsony fogyasztás (tehát nem 150W-os)
- full hd képfelbontás
- pc-vel jól használható

(#12052) Joshi válasza diegho (#12051) üzenetére


Joshi
titán

Kisebb fogyasztású 26-32"-os LCD-t biztosan nem találsz, már a panel méretéből adódóan sem. :(

ui.: tudtommal a legkisebb Full HD LCD TV 32"-os, de egyenlőre még elég ritka. :U

[ Szerkesztve ]

(#12053) Cifu válasza SirGin (#12050) üzenetére


Cifu
nagyúr

Favágó módszer, de beltérinél vagy videóval könnyen megoldható, SCART-on rákötöd a beltérit / videót, az lesz a PiP kis ablakában, és azon váltasz csatornát.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12054) Cifu válasza diegho (#12051) üzenetére


Cifu
nagyúr

Sony KDL-32W4000, max. fogyasztása ~120W, energiatakarékos módban ~80-90W. Ez alatt LCD TV fogyasztást még ilyen képátlóban / FullHD felbontásban nem láttam.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12055) foppa


foppa
tag

Az új Sharp modellek mikorra várhatóak? érdemes lesz rájuk várni, vagy az áraik még mindig versenyképtelenek lesznek?

(#12056) Ebit válasza Cifu (#12054) üzenetére


Ebit
addikt

Ez mért érték ,vagy a gyártó által megadott?

(#12057) Cifu


Cifu
nagyúr

Foppa:

nyáron jönnek az új modellek a Sharptól, de nem tudni, hogy ezek már made in poland-ok lesznek-e. :S

Ebit:

Sony adat a 120W. Személyesen mérten 52"-os W4000-essel vannak adatok, ott ~200W volt a max. (ennyi van megadva is) és ~150-160W energiatakarékos módban. Ez alapján számoltam én 80-90W-ot a 32"-os esetében energiatakarékos módban.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12058) Ebit válasza Cifu (#12057) üzenetére


Ebit
addikt

Mérésnél milyen felbontást használtál, audiórészt bekapcsoltad?

(#12059) Cifu válasza Ebit (#12058) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nincs jelentősége a felbontásnak a fogyasztásra, amúgy BR alatt néztem, ami ugye 1080p, audio be volt kapcsolva, bár elég halk volt, az még megdobhatja pár wattal mondjuk.

BTW ha ennyire jelentős neked ez, akkor fogsz egy fogyasztás mérőt, és bebattyogsz egy Sony Centrumba, szvsz nem fognak tiltatkozni az ellen, ha megméred a fogyasztását. ^^

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12060) gael


gael
tag

Sziasztok!
Sürgősen kellene egy tv-t vennem mert behalt a régi(3 éves). A hozzáértőktöl kérdezném: max 120k-ig melyik LCD tv-t javasolnátok? Előre is köszi a segítséget :R

(#12061) Cifu válasza gael (#12060) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az akciós TV-k körül érdemes körülnézni, alant többen írtak jókat a Toshiba 32C3005-ösről, bár nem tudom, az az akció él-e még. Alsó hangon az LG 32LC41 / LC51 széria az, amit merek ajánlani, hátránya, hogy elég gyenge a feketéje. A Budaörsi Tesco-ban 100e Ft-ért hirdetik az LG-t, az Auchanban 110e Ft. Az Euronics-ban Philips 32PFL3312-est kapni szintén 100e Ft-ért, hasonló kategória.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12062) gael válasza gael (#12060) üzenetére


gael
tag

Esetleg erről mi a vélemény?

(#12063) bwoay válasza SirGin (#12050) üzenetére


bwoay
nagyúr

most vagy mi nem értjük egészen, vagy csak én.
számomra ami lejött:
PC-t kötöd rá, és közben kis ablakban nézed a TV-t is.
A PIP-hez nem kell menübe lépni, van dedikált PIP,
illetve azon belüli csatornaváltó gomb.
Bár ezeknek a TV-knek a távirányítója gombkiosztás tekintetében
kicsit más, mint a régi TV-mé,
szóval lehet, hogy nincs külön PIP gomb,
hanem a Tools gyorsmenüből érhető el,
de úgy sem nehézkes

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12064) Alex91


Alex91
félisten

Samsung LE32R8x tamogatja a 1080p-t?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#12065) Cifu válasza Alex91 (#12064) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12066) bicó


bicó
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem: 32" vagy 37" a megfelelő méret tévézéshez? A távolság min 1,5 m, de a jellemző távolság a nappaliban 2,5-3,5 m. Elég egy 32"-os, vagy inkább a 37" kell?
A 32-est kicsinek érzem, de a 37-es már soknak tűnik. Vagy nem? Ezt kiegészíteném azzal, hogy 32LG6000 Full HD stb. vagy 37LG3000 ami csak HD ready, de jóval nagyobb. Tudom, hogy a kettő ára nem esik egybe, de most a koncepció a kérdés.
Játékkonzolt nem tervezek rákötni. Számítógép és DVD lesz rákötve. Blur-ray cuccok egyenlőre nincsenek képben. Ti mit válsztanátok? Előre is köszi mindenkinek!
Üdv.: bicó

(#12067) Cifu válasza bicó (#12066) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nickem alatt logout blog, benne LCD alapozó, szvsz olvasd el kezdetnek. :)

Méret dologban ajánlom figyelmedbe az itt is leírtakat. A jóbarátom is először 32"-osban gondolkodott, hogy elég az 3 méterről. Én mondtam, hogy minimum 37", de a 40/42 col sem túlzás. Mikor aztán látta normális körülmények között, ~3 méterről milyen egy 50"-os Plazma Tv-t nézni, megingott ő is, végül még is "csak" 40"-os TV-t vett.

Hidd el, hogy a 37" nem nagy. Ami korlátot szabhat, az az anyagi keret, ez alapján lődd be, ne úgy, hogy neked a 37" nagy. Hidd el, nem nagy az. ;)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12068) modflow


modflow
veterán

Ma is elmentem TV-ket nézni, mondom megnézem már még egyszer, hogy hogyan néz ki 16:9-en a 4:3-as tv-adás.

Hát tényleg torzul, de Samu-kat néztem, és ott lehet állítgatni, bár még úgy is torzul kicsit, de gondolom hozzá lehet szokni.

Először az Electro World-be mentem be, mondtam, hogy Samsung LE37 R8X készüléket szeretnék venni a közeljövőben, megnézném milyen.

Rögtön mondta, hogy ezt ő nem ajánlja, egyrészt nekik nincs is, mert ez egy régi típus, másrészt most jött ki az új A-sorozat, ő inkább azt ajánlja.
Kérdeztem mivel tud az többet. Azt mondta, azoknak nem 8000:1 dinamikus kontrasztja van, mint amilyet én szeretnék, hanem 10000:1 valós kontrasztjuk. Meg több HDMI dugója van, mondtam neki ez a csatlakozós dolog abszolute nem érdekel, 1-is elég nekem.

Utána átmentem Euronics -ba, ott se volt pont ilyen, csak 40"-osban. Ott nem mondtak semmit erről (LE37 R8X-ről), de miért nem veszek Full HD-t, az mennyivel jobb ,meg lassan úgyis lesz nagyfelbontású műsor egyebek.

Mondjuk ez engem nem izgatott fel nagyon, mert annyi pénzem sajnos nincs. Olyan 150-170 ezerért szeretnék TV-t venni, vagyis kevesebbért :), de ennyit szánok rá maximum.

Csak kicsit elkeseredtem, hogy ez a Samsung LE37 R8.. sorozat tényleg ilyen rossz lenne? Meg elavult?

(#12069) foppa


foppa
tag

Bocs a kérdésért, lehet hogy már valahol írtad, de a 4:3-as adást melyik tv tudja a legjobban megjeleníteni illetve milyen módon?

[ Szerkesztve ]

(#12070) balint87 válasza modflow (#12068) üzenetére


balint87
csendes tag

"10000:1 valós kontrasztjuk"... naneee :)
"lassan úgyis lesz nagyfelbontású műsor"... na persze, rogton FullHD :)
"tényleg ilyen rossz lenne? Meg elavult?"... nem rossz, sokan meg vannak az R8-akkal elegedve itt a forumon is...meg azert nemis olyan szornyen elavult, tavalyi modell.

[ Szerkesztve ]

(#12071) gael


gael
tag

#12062 -ből kihagytam a linket :W
Tehát róla tudtok valami véleményt mondani? Mint írtam olyan 120k-m lenne tv-re

[ Szerkesztve ]

(#12072) diegho válasza Joshi (#12052) üzenetére


diegho
nagyúr

akkor várok még 1 évet a tv cserével, esetleg a mostani 26"-osokról mi a vélemény? mondjuk monitorként használhatóak? de beszélhetünk 32"-ról is.

(#12073) Cifu


Cifu
nagyúr

Csak kicsit elkeseredtem, hogy ez a Samsung LE37 R8.. sorozat tényleg ilyen rossz lenne? Meg elavult?

Nem rossz, ár/értékben ~170-180e Ft-ért nincs is igazán jobb nála. Elavult? Ebben a versenyben az egy éves technológia bizony már elavult, a kérdés az, hogy az új dolgokat ki tudod-e használni. Ha nem, akkor hiába újdonság...

foppa:

Komolyabb tapasztalatom az LG, Samsung, Sony, Panasonic készülékekkel van. Szerintem a Sony SMART-ja a legjobb, de ez is torzít picit. Utána a Samsung jön a Teljes Nagyítással, ami nem torz, csak alul és felül többet vág le, és az LG hasonló megoldása. A Panasonicnál csak zoom van, és az nem az igazi. :S

Gael:

A 12061-es Hsz-ben már válaszoltam. Azok szvsz jobb választások. A Refubrished annyit tesz, hogy javított készülék...

Diegho:

26"-os csak HD felbontásban van, én általában nem javaslom őket, mert nem olcsóbbak annyival a 32"-osoknál...
Mennyit szánsz rá? Van valami elképzelésed / kinézett készülék esetleg?

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12074) Joshi válasza diegho (#12072) üzenetére


Joshi
titán

Én többször hangoztattam, hogy ha elsődlegesen monitornak kell egy LCD TV akkor inkább monitort kell venni és nem TV-t. :U A TV az csak TV marad, az egy dolog hogy lehet használni monitornak is. ;)
Muternak vettünk egy Samsung LE26S81B TV-t, a TN paneles kijelző miatt nagyon ratyi a képe. Ahoz hogy szép képe legyen analóg adásoknál nagyon jónak kell lennie a vételnek, ellenben nagyon tetszetős a külseje és kisebb helyen is elfér. :K
Ahogy alább Cifu is írta vannak 100k-ért 32"-os megoldások is. Nekem egy LG LC41 van amit tökéletesen lehet használni "monitornak" is, szerintem felesleges a FullHD már csak az ára miatt is.
Ha nem sűrgős és még kivársz azzal csak jól járhatsz. :K

(#12075) Cifu válasza Joshi (#12074) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ebben a TV vs. monitor dologban sose értettünk egyet, szó mi szó. :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12076) diegho


diegho
nagyúr

igazából még csak nézegelődök, ár lényegtelen, de lélektani határ nem is tudom mennyi legyen 150k mondjuk ennél többet csak akkor ha reggelente ágyba hozza a reggelit :D lcd monitort vettem, ki is dobtam gyorsan mert hányingerem volt a képétől. most egy 72 centis sima samsungot használok, tökéletesen jó, gépet rákötve szotkam filmet nézni és elég jónak mondanám. szerintem várok amíg lejjebb viszik a fogyasztást és lesz nagyobb felbontású kisebb panel is.

[ Szerkesztve ]

(#12077) gael válasza Cifu (#12073) üzenetére


gael
tag

Köszi a helpet :R

(#12078) foppa


foppa
tag

A W4000-es teszt mikor lesz fönnt?

(#12079) bwoay válasza Cifu (#12073) üzenetére


bwoay
nagyúr

Panasonicnál régebben volt 14:9-es képarány, ez már nincsen?
kicsit zoomol, de én ezt korábban nagyon jó kompromisszumnak találtam.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12080) Joshi válasza diegho (#12076) üzenetére


Joshi
titán

"ár lényegtelen, de lélektani határ nem is tudom mennyi legyen 150k mondjuk ennél többet csak akkor ha reggelente ágyba hozza a reggelit"
Látom fogalmad sincs hogy mennyibe kerül egy FullHD TV, kár is volt feldobnod mint lehetőséget. ;]

"lcd monitort vettem, ki is dobtam gyorsan mert hányingerem volt a képétől."
Mert rosszul választottál, de mivel ez TV topik és nem monitor topik, így nem merülnék bele a témába. :D

Cifu: nem tudom, hogy egyetértünk vagy sem a "TV monitornak jó avagy sem?" kérdésben mert én nem emlékszem arra hogy bármikor is felmerült volna kettőnk között ez a téma. :F

ui.: diegho, szerintem vegyél egy 72cm-es síkképcsöves CRT TV-t nehogy hányingered legyen az LCD-től.
;]

[ Szerkesztve ]

(#12081) Cifu válasza bwoay (#12079) üzenetére


Cifu
nagyúr

De, van 14:9-es képarány, csak szerintem az nem igazán versenyképes kompromisszum. De ez elég szubjektív dolog...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12082) Cifu válasza foppa (#12078) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem tudom, sem Rea4-nek, sem nekem nem nagyon volt most időnk befejezni. :(

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12083) SirGin válasza bwoay (#12063) üzenetére


SirGin
csendes tag

ha jól olvasom, asszem te nem
nem a PIP-re váltással van gond, arra tényleg van külön gomb a remoton
de a PIP-ben nézett adást nem tudom egyszerűen (1 gomb nyomással) váltani.
A csatorna váltó ilyenkor azonnal kivág a PIPből a PIPben futó adást rakja teljes képernyőre, tehát az nem jó.

"van dedikált PIP,
illetve azon belüli csatornaváltó gomb. "
Na ez az azon belül váltó gomb nincs, vagy nem tudom hogy melyik
a guide-ben nincs róla szó.

(#12084) Alex91


Alex91
félisten

Na, akkor lehet, hogy beprobalom a Philips 32PFL3312-ot...

(Azert vagyok bizonytalan, mert nem tudom, hogy eleg lesz-e nekem? Nem szeretnem, ha par honap utan rajonnek, hogy valami miatt megse jo. Most ugyis csak analog SD menne rajta, de ugye nem rovid tavra vesz az ember ilyet.
A masik kiszemeltem a Philips 32PFL7662, de az jo 50k-val dragabb. Nem tudom, hogy masfelszer jobb-e, mint emez? Es ha nem hasznalom ki, akkor foloslegesen fizettem ki a tobbletarat... Ennel meg tobbet nem vagyok hajlando fizetni.)

Amugy erdekes volt a boltban megnezni a TV-ket. Piszok nagy kulonbseget nem lattam koztuk. A Samu elenk szinu volt, talan az LG, Panasonic szinei voltak meggyozoek. Mindegyik belepo kategoria, xar TV jelrol meghajtva. IMHO beallitassal a szineken lehet segiteni. A 3312 mellett volt egy 5xxx-es Philips, de nem sokkal volt jobb kepe, az is lehet, hogy valamivel jobb jelet kapott :). Ami jol nezett ki, az egy nagyobb Grundig FullHD, HD-s anyaggal :). Szoval IMHO az ember eleg zsakbamacskat vesz, a boltban semmire se derul igazan feny, foleg SD-vel hajtva oket.

(Egyebkent mar en is ott vagyok, hogy teljesen belezavarodtam ebbe a TV vasarlasba :DD!)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#12085) diegho válasza Joshi (#12080) üzenetére


diegho
nagyúr

okoska olyanról hallottál, hogy valakinek az lcd megvilágítása bántja a szemét? és olyanról, hogy valaki közvetlen a gyártótól tud vásárolni? na ugye, hogy 150k-ig válogathatok is a full hd-s tv-k között ;)

(#12086) Jocuska


Jocuska
csendes tag

Kinéztem mégegy LG-t. 32LG3000 Árban még ott van, mint a többi. Az a gond, hogy a jobbakat itt nálunk nem kapni. Én egy vidéki városban vagyok, és csak neten lehetne megrendelni. Szabad úgy venni? Vagy nagy macera, ha valami gond van vele. Pl. pixelhibás. Bár én szeretem látni, amit megveszek.

(#12087) modflow válasza Cifu (#12073) üzenetére


modflow
veterán

Csak kicsit elkeseredtem, hogy ez a Samsung LE37 R8.. sorozat tényleg ilyen rossz lenne? Meg elavult?

Nem rossz, ár/értékben ~170-180e Ft-ért nincs is igazán jobb nála. Elavult? Ebben a versenyben az egy éves technológia bizony már elavult, a kérdés az, hogy az új dolgokat ki tudod-e használni. Ha nem, akkor hiába újdonság...

Cifu: Hát elvileg az újakban annyi a javulás, hogy nagyobb a kontrasztja. Ezért nem éri meg +60.000 HUF-t kiadni. Az R8X-nak 8000 a din. kontrasz, míg újnál 10.000.
Ez gondolom nem egy nagy különbség.

Vagy tévednék?

(#12088) Cifu válasza Jocuska (#12086) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ha a boltban veszed meg, akkor ott kibontod, beüzemeled és leteszteled? Mert máskülönben nincs igazán különbség a vásárlás terén. A webshopos vásárlás kényelmesebb, mert kihozzák neked házhoz, nem neked kell hazavinned. Mindkét általános vásárlásnak vannak előnyei és hátrányai. A boltos vásárlás általában kevésbé macerás gariztatásnál. Cserébe a webshop olcsóbb...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12089) Joshi válasza diegho (#12085) üzenetére


Joshi
titán

"okoska"
Bár csak az lennék. :DDD
Nem megbántani akartalak, de itt senki sem gondolatolvasó. ;) Ha bántja a szemed az LCD akkor miért akarsz LCD TV-t monitorként használni? Mégjobban fogja bántani a szemed a nagyobb fényerő és kontraszt miatt(egyébként pont ez az egyik ok amiért nem tartom jó ötletnek a TV-t monitorként használni). ;)

(#12090) Cifu válasza modflow (#12087) üzenetére


Cifu
nagyúr

Kicsit összetettebb a kép. Ez csak hozzávetőleges összesítés, nem ökölszabály:

R80-as sorozat: Movie Plus, max. 1080i videojel fogadása, nincs 24p támogatás.
A330-as sorozat: 1080p fogadás (???), de az R80-asnál gyengébb panelek (általában)
A430-as sorozat: 1080p fogadás, 24p támogatás, cirka az R80-assal egyenrangú panelek.
A450-es sorozat: 1080p fogadás, 24p támogatás, az R80-asnál jobb panel.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12091) modflow válasza Cifu (#12090) üzenetére


modflow
veterán

És mi az a 24p támogatás? :B

(#12092) diegho válasza Joshi (#12089) üzenetére


diegho
nagyúr

mert lcd tv-t néztem és azzal nem volt gondom... lcd monitorból se mindegyikkel, de tv-t egyszerűbb venni, bemegyek egy nagyobb helyre megnézem és telefonon megrendelem, a monitort látatlanba vettem (LG akkori legdrágább 20" modellje) lcd tv-t azért vennék mert sok a felesleges pénzem (nem utalok senkinek egy fillért se ne is kérdezzétek :D) pc-t le akarom építeni, mert nem játszok, maradna a filmezés netezés az meg jó lenne egy nagyobb lcd tv-n, bár még gondolkodok egy 22" lcd monitoron amit előre kipróbálok persze + tv box.

(#12093) Cifu válasza modflow (#12091) üzenetére


Cifu
nagyúr

LCD TV alapozó a nickem alatt, logout blogban.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12094) modflow válasza Cifu (#12093) üzenetére


modflow
veterán

Már közben visszaolvasta. :)

Hát akkor lehet, hogy Samsung - LE-37A431T2 -t kellene venni. De ez már 200e sajna. :(

Amúgy ki az a Rea4?

[ Szerkesztve ]

(#12095) Joshi válasza diegho (#12092) üzenetére


Joshi
titán

Monitornál az MVA, PVA és IPS panelekben biztosan nem fogsz csalódni igaz relatív drágák. Ha elsősorban TV-zel, filmeket nézel akkor inkább LCD TV abból is a lehető legnagyobbat mert a szem hamar hozzászokik a nagy kijelzőhöz.
Én a helyedben vennék egy LCD TV-t és a jelenlegi PC-t eladnám, majd vennék egy internetre megfelelő notebook-ot.
Magamnak a következőket tervezem: van egy PC-ém jó 21" LCD monitorral(internet+FPS játék) + egy 32"-os LCD TV-ém(TV adásra+GTR2 & Race07 stb) és a közeljövőben szeretnék venni egy HD projektort 200-250k-ig(mozi). :DD

[ Szerkesztve ]

(#12096) Cifu válasza modflow (#12094) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az AVForum.hu oldalon őshonos egyén, van egy kis webshopja, illetve az AVForumon szokott akciósan árulni cuccokat, pl. most a jóbarátomnak 235e Ft-ért egy vadiúj KDL-40V3000-est.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12097) modflow válasza Cifu (#12096) üzenetére


modflow
veterán

Ok, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#12098) Cifu válasza Joshi (#12095) üzenetére


Cifu
nagyúr

Szigorúan saját vélemény, de én úgy látom, hogy a plazma és az LCD jó esélyel kinyírja a belépő szintű projikat. 250e Ft-ből csak 720p-s projit vehetsz, még ha abból egy korrektebbet is. Egy 50"-os belépő szintű Plazma (pl. LG 50PG3000, Panasonic 50PX8) ára manapság már 300e Ft alatt van, és ha lassan is, de az LCD-k ára is megyeget lefele. Egy éve nem hittem, hogy a közeljövőben én ilyen méretarányban gondolkodjak, de most mégis ezt teszem, noha eredetileg projiban gondolkodtam. Egy 50"-os TV még mindig nem egy 2 méteres vászon, de megvannak a saját kis előnyei (sokkal könnyebb az elhelyezése/beüzemelése, nem kell elsötétíteni, nem érzékeny a fehér / világos falakra, bútorokra, és az élettartama is egy nagyság rendel nagyobb). Ha így haladunk, szerintem a karácsonyi szezonra 300e Ft alatt már bőven válogatni lehet az 50" környéki LCD és Plazma TV-kből, talán még a FullHD-kből is...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12099) Alex91


Alex91
félisten

Cifu: 100k-ert a Philips 32PFL3312 vagy 120k-ert a Toshiba 32C3500P? A Philipsnek nagyobb a kontrasztaranya, a Toshiba fogad 1080p-t es 24p-t is...

(Belehulyul az ember :)!)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#12100) Cifu válasza Alex91 (#12099) üzenetére


Cifu
nagyúr

Magadnak tedd fel a kérdést:

-Melyik szimpatikusabb?
-Fogsz-e várhatóan a közeljövőben Blu-Rayről filmet nézni?

Nem belehülyülni, hanem racionálisan gondolkodni. ;)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.