Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12451) breal11 válasza Cifu (#12444) üzenetére


breal11
tag

Közben megoldottam eme misztikus esetet... VLC média playerrel lejátszott videok kint maradnak a TV-n laptop lecsukás után, míg a WinMediaPlayer esetében kint marad a TV-n az üres ablak és a kép visszamegy a laptopra, :Y tehát programbéli hülyeség.
Driverből sajnos újabbat nem találok sehol (tavaly novemberi) 8600M GS (5920G)... :W

[ Szerkesztve ]

(#12452) ForcA válasza Cifu (#12444) üzenetére


ForcA
csendes tag

Sziasztok!
Tudja valaki hogy az UPC digital (kábel) HD adásai milyen felbontásban jönnek most?
Lesz -e változás a következő 1 évben?
Szóval azért hogy HD vagy FULL HD készüléket válasszon az ember ?
Köszi

(#12453) Zsiguli válasza Cifu (#12444) üzenetére


Zsiguli
tag

Ksözi a válasz és a leírást a logout-ban! :R

Igazából költözés előtt állunk, és a tizenéves Daewoo-t szeretnénk lecserélni.

Sajna a notebookon csak vga kimenet van.

Ezt a pédányt néztem ki:

(#12454) Palika71 válasza breal11 (#12451) üzenetére


Palika71
őstag

Próbáld ki a KMPlayer -t is. Nem kell hozzá codec, nekem jobban bejött mint a VLC.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#12455) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Úgy látom Cifu mestert hamarosan,mint "PH! addikt" üdvözölhetjük...(vagy isteníthetjük,ki-ki vallási hovatartozása alapján :)) )

(#12456) Shad_


Shad_
csendes tag

sziasztok!

LCD TV vásárlásán gondolkodunk itt a nagy foci EB előtt. Sajna nem nagyon vagyok járatos a témában: az érdekelne, hogyha nem digitális a jel ami jön, hanem analóg, akkor mennyire lesz élvezhető a kép egy 82centis pl Samsung vagy Sony LDC tv-n. Sok olyan írást olvastam, hogy nem "szép" az analóg kép...errőt tudna nekem valaki felvilágosítást adni?

(#12457) Zsiguli válasza Cifu (#12444) üzenetére


Zsiguli
tag

ez a másik kiszemeltem:

árban nagyon max a 300

(#12458) Palika71 válasza Shad_ (#12456) üzenetére


Palika71
őstag

Esetleg menj el valamelyik üzletbe, és nézd meg! Nekem tetszik.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#12459) Rick4 válasza Zsiguli (#12457) üzenetére


Rick4
félisten

miért szeretnél minden áron fullHD tévét?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#12460) #35914496


#35914496
törölt tag

Tv vásárlás előtt állok. Szeretném lecserélni a 72 cm-es 100 Hz-es síkképernyős "öreg" Panasonic CRT tévémet. Különösebb bajom nincs vele. 16:9-nél lehetne nagyobb is a kép. A sarkokban a vonalak már nem teljesen egyenesek. Átolvastam szinte mindent, ami elérhető.

Amit nézek: SD földi/műholdas tv, Dvd, jó minőségű Divx (átlag 1,5 Mbit/s kép) + (tervezett HD műholdas tv)

Az ideálisnak tűnő plazma mellékhatásai a viszonylag nagy fogyasztás, a melegedés, a ventillátorok zaja, a Ghosting, a 4:3-as képarány esetén a fekete sáv beégése, ha torzításmentesen szeretném nézni, a szürkés fekete és a sötét szoba.

Az LCD ellen szól a pixelhibák réme, a felhősödés, a panel lottó, a tesztek "szubjektivitása”, az egyik helyen ajnároznak egy típust, a másikon meg lehúzzák (pl. Sony 40w4000).

Nehezíti a döntésemet, hogy a Full HD 40/42 vagy nagyobb tévéken az SD adás és jó minőségű Divx a fórumozók szerint már nézhetetlen. A HD Ready 32/37 meg a tanácsadók szerint alkalmatlan a lesz HD adásokra.

Továbbra sem egyértelmű számomra az optimális távolság. Kb. 3 méterre maximum 37-40-42-eset vennék, mások szerint meg ez kicsi lesz.

A megmaradt jelöltek:

Panasonic 37LZD800 - az induló jelöltemet a tesztekben egyáltalán nem dicsérik
Sony 40W4000 - 100 Hz hiánya - istenítik <> tudásához képest drága
Samsung 37 vagy 40A656 – távirányító, panel lottó
Panasonic 37 vagy 42PX80 - melegedés, 4:3

Döntenem kellene ...

[ Szerkesztve ]

(#12461) #72042496 válasza #35914496 (#12460) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azt tudom, hogy Samsungnál a 37-es 99%, hogy AUO paneles lesz (mást még nem láttam tőlük 37"-ban), a 40-es meg valószínű Samsung. Felsőbb kategóriás új modell, általában saját panelt tesznek bele.

Menj el egy üzletbe, s nézd meg 3 méterről a TV-ket. A mostani CRT-nél a 37"-os is nagyobb lesz, ettől függetlenül ilyen távolságra akár egy 52"-ost is simán el tudnék képzelni, az legalább kitülti a látóteret. :)

[ Szerkesztve ]

(#12462) Cifu


Cifu
nagyúr

Metroman:

Éppen emiatt szvsz akkor már a 7762-es...
Az eDigitaltól TV-t még nem, hangfalat és hangkártyát már rendeltem. Házhozhozzák, nincs probléma e téren. Gari terén azt hiszem rajtuk keresztül működik azokat leszámítva, ahol direkt oda van írva, hogy "Hazai forgalmazótól".

bwoay:

Ehhh.... lebuktam. Megyek a gulágra. ^^

breal11:

Örülök, hogy megoldódott a probléma, bár nekem nem jutott eszembe. Pedig nálam is fent van a VLC, pont azért, mert szinte sosincs gond vele (csak nincs felugró görgetősávja, mint a Media Player Classicnak, ami nagyon hiányzik...).

ForcA:

1080i felbontású. Ha megfelelő távolságból nézed, akkor a FullHD felbontású TV esetében is jó ez, mert pixelhelyesen rakja ki a képet. De ismétlem: nézési távolságfüggő. 3 méterről nézve felesleges 32"-os FullHD TV-ben gondolkodni...

Zsiguli:

A Sony V3000-es nem tudja, itt a kézikönyve, 119 és 127-es oldalon vannak a PC-s összekötés infoi. VGA-an csak 1360x768-at tud.
A Panasonic esetén nem tudom, hogy mi a helyzet, személyes tapasztalatom nincs vele, a kézikönyve nem letölthető a Pana weboldaláról (vagy legalábbis nem találom). :S

Az ár alapján ha VGA-n natívban akarod hajtani, akkor marad az LG 42LG5000 és a Samu LE-40A550-es széria... :S

Shad_:

Pontosan azt, amit írunk. Nagyon függ a jel minőségétől. Egy jó jelű TV adás képe éles, jó. Egy gyengébbé kásás, életlen. Sajnos ezért nem lehet azt mondani, hogy na, most jó lesz, vagy nem lesz jó neked.
Ha jó minőségű jel van, vagy digitális beltéri, akkor a minőség korrekt.

kalimera

Nehezíti a döntésemet, hogy a Full HD 40/42 vagy nagyobb tévéken az SD adás és jó minőségű Divx a fórumozók szerint már nézhetetlen.

Megfelelő minőségű forrás esetén egyáltalán nem nézhetettlen. Az más kérdés, hogy ha megnézel egy HD forrásból valamit, utána legörbül az ember szája széle ha visszatér az SD felbontásra. Részletgazdaság terén mellbevágó a különbség.
A másik pedig a nézési távolság. Én másfél méterről nézek egy 40"-os LCD TV-t, de nem mondanám nézhetettlennek a ~300Mbyte-os Dr.House vagy BSG TV rippeket. Az tény, hogy a komolyabb részeket (pl. BSG Razor) már inkább 720p vagy 1080p felbontásban töltöm le, mert annyival jobban néz ki. ^^

A HD Ready 32/37 meg a tanácsadók szerint alkalmatlan a lesz HD adásokra.

Ez hülyeség. Nemrég láttam egy 50"-os HD Ready plazmán Eurosport HD-t. 3 méterről nézve nagyon-nagyon korrekt volt a képe. Ami mondjuk hasznos, és előretekintő dolog, ha esetleg olyan TV-t veszel, ami már fogadja az 1080p videojelet. Hátha ne adj isten elkezdenének elterjedni az 1080p-s HD TV szolgáltatás, vagy Blu-Rayt akarsz nézni...

Továbbra sem egyértelmű számomra az optimális távolság. Kb. 3 méterre maximum 37-40-42-eset vennék, mások szerint meg ez kicsi lesz.

A nagyobb jobb. Pont. A barátom, akinek KDL-40V3000-est vettünk, először 32, vagy max. 37 colban gondolkodott. Azt mondta, hogy neki a nappalija kicsi ahhoz, hogy ennél nagyobb kelljen (~3 méterre ül az ember a TV-től). Megvettük a 40"-os Sony-t, és most azt mondja, hogy pont jó neki. Igaz ahonnan a TV-t elhoztuk volt egy 50"-os plazma TV, ami szintén 3 méterre volt az ülés poziciótól. Nagyon ingadozott, mert ahogy ő fogalmazott "ez már majdnem olyan, mintha a Moziban nézném". Én azt mondom, hogy 3 méterre nem nagy az 50"-52" képátló (viszont ez esetben már nem hülyeség a FullHD felbontás). Ami dönt inkább az az ár.

Én azt mondom döntés esetén, hogy ha ~320e Ft-ért meg tudod venni a Sony W4000-et, akkor vedd meg azt. A Samu A656-os esetében a panel lottó nem annyira tétel, bwoay-nak 37"-os A656-osa van, és nagyon elégedett vele. Ő a hangját és persze a távját húzta le. Nekem 40"-osom van. Én a tükröződő képernyőt, a távot és a porfogó kávát tartom problémának.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12463) Bazs- válasza Palika71 (#12449) üzenetére


Bazs-
tag

Sajnos nekem már nem jutott ebben az akcióban 7603-ból :(
Túl sokan jelentkeztek rá előttem :). Pedig ilyen áron simán bevállaltam volna.

(#12464) Chaser


Chaser
titán

Pár napja érdeklődtem a Philips 32PFL3312 tv-ről, meg is vettem :K Eszem f@szom megáll:D Azt hittem szép képe van az LG1919s monitoromnak /nah jó, szép is van neki/, de ez a tv nagyon jó lett :R Gyakorlatilag bármilyen szögből látható a kép, oldalról-alulról 1aránt. Szemből valamennyivel élesebb, de nem számottevő. Élőben sokkal jobban néz ki, mint képeken, de ott se rossz:) Hangja korrekt, 1etlen felmerülő probléma a gari időtartamában volt, 1-3 évig minden mondtak az eladó srácok, aztán kisakkoztuk a végére hogy 1 év. Ajánlottak egy Business Box nevű garikiterjesztést, + 2 évre volt 12k. Valaki hallott már erről? Remélem nem kidobott pénz, ha esetleg igénybe kellene venni, vásárlói gondoskodás a pontos neve.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12465) Alyens


Alyens
aktív tag

Azt meg tudnád nézni megy-e dvi-hdmi átalakítóval 1360x768-ban 60Hzen levileg tudja. Szerintem többeket érdekel. :R

http://shrimpland.hu

(#12466) Rick4 válasza Chaser (#12464) üzenetére


Rick4
félisten

csak meg ne szűnjön a cég másfél év múlva....ahhoz képest, hogy a máv biztosító tönkrement, ez nem olyan nagy cég, hogy ne történhetne vele ugyanilyen. bár azt kívánom, inkább én fessem a falra az ördögöt... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#12467) malacyka


malacyka
tag

Egy kis olvasnivaló mindenkinek. Bár inkább nevetséges. Akkora zöldségek vannak benne. :Y
[link]

Az a nagy élvezet, mikor az él vezet!

(#12468) #72042496 válasza Cifu (#12462) üzenetére


#72042496
törölt tag

Mi a gond a Samsung távirányítójával?

(#12469) Cifu válasza #72042496 (#12468) üzenetére


Cifu
nagyúr

Először is az ergonómiája, a gombok elhelyezése, alakja, mérete nem az ideális, nekem még most is folyton rá kell nézzek, hogy megtaláljak egy-egy megfelelő gombot. A másik a kinézete. A fényes műanyag a folyamatos taperolást nem igazán hállálja meg.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12470) Chaser válasza Rick4 (#12466) üzenetére


Chaser
titán

Ha megszűnik se érdekel, csak a tv-nek ne legyen baja:) 1ébként meg csúnyán leverném az euronics-es törzsgárdát :DD Nem vicc...1ébként ez egy angol cég, saját érdekemben is remélem hogy nem szándékoznak megszűnni. Hát azért meg kell hagyni érdekes volt a türténet, ugye az újság főoldalán hírdetik 100k-ért, kamatmentes 10x10k-ért el lehet vinni. Mikor bementem, azt mondta az egyik eladó srác, hogy ez a hitel még nem él. Jah mondom az nagy baj, mert a hírdetés kijött, a tv itt van a boltban, akkor felhívom én holnap a központotokat, hogy hogy is van ez. Fel ne hívjam, majd ők elintézik. Yoh. Másnap bemegyek, másik kollegától kérdem mi a helyzet a tegnapi történésekkel kapcsolatban, amiről persze ő nem tudott, meg ilyen hogy ingyenhitel nincs! Oks mondom, vegyünk már elő egy újságot. Ránéz, fejet csóvál, tv itt van, hírdetés kiment, van ingyenhitel! lol:D 2k volt a kezelési ktsg, de 1ébként tényleg 10x10k-ba került a tv. Azt még hozzátenném, hogy az akció első napján bementem zárás előtt nem sokkal, és nem volt kitéve a tv, másnap se...talán valamelyikük vitte volna:) A garit illetően a a végén már dőltem a röhögéstől az eladókkal 1ütt, telefonálgattak jobbra-balra, 1 év, 2 év, 3 év...végén kijött az 1év, azért vettem hozzá ezt a business boxos garit, a végén mondta valamelyik, hogy létezik ilyen is. Összeségében teljesen elégedett vagyoka tv-vel, PIP-et csak adás+txt-ben tud, de túlzottan ez nem számított, HDMI-t elvileg 1024-ben, de ezt majd ősszel próbálom ki, a p2-mön nincs HDMI...a boltban meg nem volt egy gép, amin legalább DVI lett volna, hogy átalakítóval megnézhessem, de a főprofil úgyis tvzés lesz rajta, szóval gyakorlatilag mind1. Én ajánlom mindenkinek.

szerk: Persze csak ilyen áron, 130-140k-t nem adnék érte, amennyi az átlagos ára...igaz 100 centisért se adnék ennyit:D A kiállított 140k+ tvk elbújhatnak mellette, és ezen még finombeállítgatást se csináltam, gyári parákkal értenő a véleményezés.Nekem bőven jó, ha 5 évig kiszolgál, mire fullHD cuccot kapok 100k alatt 100 centinél esetleg nagyobbat is, mainál jobb technológiával..addigra talán a HD is kinövi a gyerekcipőt:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12471) sipi700 válasza #35914496 (#12460) üzenetére


sipi700
tag

Hol láttál olyan tesztet, ahol nem dícsérik a Panasonic 37LZD800-at? Vannak azért hibái, de alapvetően jó készüléknek tartják.
Panasonic 42PY80-at nézted?

(#12472) sipi700


sipi700
tag

24p lejátszás és 24p film (valós mozihatás) között mi a különbség? Mit jelent, ha csak 24p lejátszást tud a tv?
Azt tudom mire jó a 24p :)

(#12473) akimot válasza Palika71 (#12449) üzenetére


akimot
csendes tag

Palika71 küldtem pü-t!

(#12474) #35914496


#35914496
törölt tag

Sipi700:

http://www.hdtvtest.co.uk/Panasonic-TX37LZD85/Conclusion/
Ez csaknem olyan, mint a TX37LZD800
Még a simán "csak" ajánlott kategóriát sem kapta meg.

Plazmától már amúgy is félek. PY80: 400W - 8 ventilátor

+++

[link]

[link]

Összes:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#12475) Palika71 válasza akimot (#12473) üzenetére


Palika71
őstag

Ejj, ez ide nem való!

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#12476) Miszy


Miszy
csendes tag

Sziasztok, úgy néz ki, hogy szombaton a 7603H! tipusu tv-t kapom, a D helyett. Állítólag ez még többet tud, ami a jövőre nézve lesz aktuális. Tudtok valamit erről?

(#12477) marfoglalt válasza malacyka (#12447) üzenetére


marfoglalt
csendes tag

Egy kicsit bővebben írnál a Toshiba képállítási tapasztalatodról? El lehet érni vele valami "sonys" képet?

Engem (is) nagyon zavarnak a nyomottfejek a képernyőn.
Hogy ne legyen ilyen, vagy túl sokat vágnak le alal-felül, vagy nagyon húznak a széleken. Ezért esett ki nálam a PanaPV7 és egy Samu is. Egyedül a LGXXLC51 ami megközelíti a képmegjelenítésben a Sony-ét.

köszi

(#12478) akimot válasza Miszy (#12476) üzenetére


akimot
csendes tag

H DVB-T tudja a MPEG4-et a D nem, az csak MPEG2-t

[ Szerkesztve ]

(#12479) Miszy válasza akimot (#12478) üzenetére


Miszy
csendes tag

Köszi, akkor jól sejtettem...

(#12480) bwoay válasza #35914496 (#12460) üzenetére


bwoay
nagyúr

"bwoay-nak 37"-os A656-osa van, és nagyon elégedett vele. Ő a hangját és persze a távját húzta le. Nekem 40"-osom van. Én a tükröződő képernyőt, a távot és a porfogó kávát tartom problémának."

Cifu jól mondja, valóban maximálisan elégedett vagyok vele... a méretét leszámítva.
Korábban 32"-es CRT-m volt, zavaróan nagynak is tűnt utána,
de aztán egy pillanat alatt megszoktam, sőt,
már simán el tudnék viselni nagyobbat és simán el is férne
(a héten derül ki, hogy kapok-e kedvező árajánlatot a 40"-esre,
amennyiben igen, azonnal meg is hirdetem a 37"-est - nyilván jóval bolti ár alatt)
Neked ez azért fontos, mert ahogy számoltam,
a 94 cm-es képátlójú, 16:9-es TV képének magassága
kb akkora, mint egy 72 cm-es képátlójú 4:3-asnak,
tehát számodra a 37"-os valójában csak szélesebb lenne a két oldalsó sávval,
de "effektíve" nem kapsz nagyobb képet, mint a mostani TV-d.
Így én a 40-est javasolnám, hacsak nem riaszt vissza a tükröződő panel
(a 37-esnek matt van, emiatt viszont kisebb is a kontrasztaránya).

a tükröződésről még annyit, hogy ugyanakkora előnynek tartom,
mint amekkora hátrány lehet, attól függően,
hogy az ember milyen fényviszonyok között, melyik napszakban nézi inkább.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12481) munky


munky
őstag

Hülye kérdés meg kb tudom is rá a választ de azért megkérdezlek benneteket hozzáértőket a 100K alatti TV-ket érdemes hanyagolni? Vagy vannak ilyen áron is elfogadható darbok?

Melyik TV rendelkezik most a legjobb ár/érték aránnyal? Van valami best buy darab? :DDD

(#12482) Alex91


Alex91
félisten

[link]

Azert ez durva! Egybol 50k-t esett az ara...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#12483) Spidee


Spidee
senior tag

Sziasztok!

Rá szeretném kötni az LCD TV-mre(R82) a PC-m.
Melyik összekötéssel,kábellel érek el jobb képet?
HDMI -> DVI-I vagy D-SUB -> D-SUB
Illetve még az lenne a kérdésem, hogy DVI-I kimenet van a videokártyámon, de DVI-I-s HDMI kábelt nem találok. Jó a DVI-D HDMI kábel is nekem?

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#12484) Alex91 válasza Spidee (#12483) üzenetére


Alex91
félisten

Jo.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#12485) saro válasza marfoglalt (#12477) üzenetére


saro
csendes tag

Abszolút újként, a saját, több hetes vizsgálódásaim szerint a Toshiba Super Live 1 a Sony smart-hoz hasonló 4:3 torzítás csökkentést eredményez.

Más: ismereteim szerint, ott, ahol van, a világon mindenhol a tv adások 1080i-ben mennek, mivel 'full HD'-ben sokkal nagyobb költségei lennének az adásoknak. Ezért a HD tv adások nézéséhez teljesen elág a 'HD ready'.

[ Szerkesztve ]

(#12486) Digitalis válasza akimot (#12478) üzenetére


Digitalis
senior tag

Üdv!

H végződéssel ellátott pl. 42PFL7603(H) merre lehet kapni?

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#12487) wassermann válasza saro (#12485) üzenetére


wassermann
addikt

Ha most nézel DVD-t akkor valószínűleg nemsokára BD-t is fogsz: így majd szükséges lehet az 1080p is.
Az meg, hogy a jelenleg rendelkezésre álló sávszélesség korlátozott az analóg adások kihalásával hamarosan meg fog szűnni és műholdról is jöhet simán az 1080p.

A fejlődés nem áll meg. Régen kihaltak már a fekete-fehér TV-k is, pedig megboldogult, drága nagynéném sokáig nem vett olyat: mondván mi lesz ha meggondolják magukat a TV-ben és visszaváltanak ff-re : )

[ Szerkesztve ]

(#12488) v2000 válasza munky (#12481) üzenetére


v2000
csendes tag

Én egy 82-es Hisenset vettem 1 hónapja 95e-ért a MM-ban nem bántam meg.
Lg/philips panel van benne. Olyan mint a philipsek csak mindem bemenetből 1 van.
Valaki már vett a gyártótól 2 éve és semmi gond nem volt vele.
Úgy tudom, hogy nagyobb neveknek is beszállítanak.

(#12489) Spidee válasza munky (#12481) üzenetére


Spidee
senior tag

Lehet kapni most márkás tv-ket akciósan 100 -ért, amik egész jók.

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#12490) shouryuken válasza Cifu (#12368) üzenetére


shouryuken
senior tag

:R Nagyon köszi a választ, megnézem az általad említett típusokat!

(#12491) Digitalis válasza Alex91 (#12482) üzenetére


Digitalis
senior tag

Estek bezony, a jó kis samu LE-40a656 is van már bruttó 339 alatt. Szal alakul.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#12492) akimot válasza Digitalis (#12486) üzenetére


akimot
csendes tag

Sajna csak a Pixmanián láttam még eddig H-s philipseket.

(#12493) wwhy


wwhy
veterán

megérkezett a Philips 32PFL5322 :R
szuper, villódzásmentes, pixelhiba nincs, Made in Poland.

LCD tvknek van-e szervizmenüje :F (mint a TFT monitoroknak) illetve h lehet a Philipsnél előcsalogatni? :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#12494) Gááboor


Gááboor
tag

Egy új játékos a 100 ezres katgóriába- hannspre HANNSwing XV 32" mit tudtok erről, amit a gyártó nem árul ? Bár az extremben kerül ennyibe...............

És még egy pár kérdés. Mit jelent az ha oda van írva , egy hogy hdready tvnél, hogy 1080p. Vagy , hogy hd formátumban tudja az 1080p. :F

(#12495) foppa válasza Digitalis (#12491) üzenetére


foppa
tag

Hol láttad ezt a tv-t rennyiért? ezért az összegért már lehet, hogy ezt veszem meg, és nem a Sonyt!

(#12496) Radomer válasza Digitalis (#12491) üzenetére


Radomer
aktív tag

Digitális:
Sajna még csak a 37a656 ára van az alatt..
Ha 300e körül lesz a 40a656 akkor Cifu mester nyomdokaiba lépek. ;p

(#12497) Digitalis válasza foppa (#12495) üzenetére


Digitalis
senior tag

[Itten-e]
Én is nagyon filózom rajta, egy darabot azért hagyjál meg lécci :DDD ( amúgy a 42pfl7603H-ra vagyok rá kattanva, de lehet, hogy ez a szép samu lesz belőle)

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#12498) Radomer válasza Digitalis (#12497) üzenetére


Radomer
aktív tag

Nekem nem tartott sokáig a választás Pana plazma 42PV80 vagy Samsung lcd... 40A656 :)
7 emberből 7 azt mondta plazmát vegyek, de a kettőt egymás mellé rakva lekapcsolt lámpánál MM-ban :)) , átlagban szerintem jobb képet adott a Samu. Igaz kicsit drágább de annyit simán megér! Már csak arra várok, hogy elérje a lélektani 300e határt :)

(#12499) Digitalis válasza Radomer (#12496) üzenetére


Digitalis
senior tag

Már be sem jön az oldal, a 40a656 volt 338-ért kiírva, lehet, hogy elírták? :F

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#12500) Radomer válasza Digitalis (#12499) üzenetére


Radomer
aktív tag

Biztos mert akkor senki nem venné a 37a656 ha csak kb 10e több a 40a656 nagyobb kontraszt értékkel és mérettel. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.