Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14579) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok! Van valakinek esetleg ingatlanos ismerőse, aki őszintén megosztotta, hogy mi a vélekedés "belsős berkekben" most a járvány+gazdasági változások hatásairól az ingatlanpiacra nézve, a következő pár hónapban? Személyes véleményeket (spekulációt) már hallottam, ilyen nekem is, illetve marketing szöveget is hallottam ingatlanostól (amely szerint nem lesz érdemi árcsökkenés, tehát nem érdemes kivárni a vásárlásokkal, de ez simán lehet csak a saját érdekeiknek megfelelő PR mondás). Nem biztos, hogy ettől bárkinek lehet több infója de azért hátha.

Engem személyes érintettség miatt elsősorban a budapesti családi házas piac érdekelne. Sok netes böngészés után éppen háznézőbe kezdtünk, de aztán a vírus miatt most már nem tudunk élőben megnézni semmit (hirdetők is mondták vissza, de a feleségem se nagyon akar). És elég gyanús, hogy sokan mások is ugyanezzel szembesülnek. A kérdés, hogy ez csak a kereset-kínálat egyszerű időben való eltolását jelenti majd, és ezért árváltozás nem lesz, vagy valamiért esetleg csökken a kereslet / nő a kínálat, ami miatt esetleg mérséklődhetnek az árak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.