Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) DigitXT válasza B-L-A-C-K (#3247) üzenetére


DigitXT
félisten

Erről valahogy eszembe jut az a vicc, amikor a "redneck" felhívja a segélyhívót...:DD

Két New Jersey-i elmegy az erdőbe vadászni. Egyszer csak egyikük összeesik, és nem mozdul többet, nem is lélegzik. A társa gyorsan felhívja a mentőket:
– Az erdőben vadásztunk, amikor a társam összeesett. Úgy tűnik, meghalt. Mit csináljak?
Mire a segélyvonal ügyeletese:
– Először is győződjön meg róla, hogy tényleg meghalt.
A telefonban rövid szünet, majd az ügyeletes egy puskadörrenést hall. Ezután megint a vadász szól bele a telefonba:
– Oké, és most?

ON: mit tudtunk meg a videóból? Az akku cellák típusát. Ez (szvsz) örvendetes, csak nyugodtan bele lehetett volna írni a leírásba is, vagy akár ide a fórumra, annak lett volna még haszna is. Az 5 percnyi szikés/zenés szerencsétlenkedésnek kevesebb.:( (Tényleg, ez már majdnem olyan, mint a tankos/romantikus...:R) Ha meg sikerült elvágni a BMS vezetékeit, akkor tényleg használhatatlan lesz az akkupakk. Pontosabban forrasztgatni kell, hogy megint működjön (videót, videót: füstölős/égőset). Mondjuk beletekerve: nem sikerült! Hasznos az a "mázlifaktor".:DDD

Ja, és: szemre hibátlan, korróziónak nyoma sincs, a szigetelés nem (volt) sérült, kapocsfeszültsége a töltés után volt (töltést vette rendesen), ha azóta önkisülése nincs, és a BMS nem lett zárlatos, akkor valószínűleg kutya baja... nem volt, amíg szét nem lett vágva.:O Kis szerencsével még most is használható: javaslok egy multimétert, azzal legalább kapocsfeszültség mérhető. Műterheléssel a leadott max. áram, vagy hosszabb távon a kapacitás is kimérhető. Szinte biztos, hogy kutya baja nem volt a műtét előtt. Szóval ez megint egy szomorú történet lesz...:(

Szerk: főnököm sztorija a tranzisztor tesztelésről...
- Honnan tudod meg, egy tranzisztorról, hogy jó?
- ???
- Rákötsz 220-at, és ha felrobban, akkor jó volt!

[ Szerkesztve ]

(#3252) #07746304 válasza #07746304 (#3246) üzenetére


#07746304
törölt tag

No, működik továbbra is. Vajon cellánként kellene eladni, vagy egyben? Nyilván doboza már nem lesz, max ha maszek módon körbe ragasztom, de legalább kiderült, hogy a Matrica csak egy felesleges faszság, meg persze, hogy továbbra is ipari hulladék a szigetelés hiánya miatt. Érkezik az új kijelző is ...

Valaki itt cellánkén rendelte (röhögtem is, hogy vagy 3-4 menetben érkezett meg).

[ Szerkesztve ]

(#3253) DigitXT válasza attiati (#3245) üzenetére


DigitXT
félisten

Szerintem a MOL-nak nincs köze a Lime-hoz.:N Amúgy ott lehet lerakni, ahol
a térképe nem tiltja (máshol csak büntetés fejében, ill. néha még ott is büntet,
ahol alapvetően nem tiltja, csak szar a GPS, és azt hiszi, mégis). Ill. ha olyan
helyen rakták le, mert lemerült, akár arrébb is tolhatta már valaki vicces kedvű.

A Margitsziget konkrétan tiltott zóna (most nézem), ha valakinek ott sikerült a
bérlést lezárnia (inkább lemerülésre tippelek), arra biztos ráfizetett...:))

(#3254) DigitXT válasza #07746304 (#3252) üzenetére


DigitXT
félisten

Szerintem ha ezt nekiállsz szétgányolni cellákra, a töredékét fogja érni.:N
Abban semmi röhejes nincs, hogy nem tudsz egyszerre sok cellát venni...
Fosnak a szállítók, van rá szabályozás is, x db fölött nem viszi repülő, stb.
Azért ezek nem játékszerek: egy rossz mozdulat a szikével, és ég a pakk.
Ha érdekel az ilyen gányolás, nos a MHV csatornán láttam egy "vicceset",
amikor konkrétan kigyulladt a szétszedés alatt álló laptop akkupakk.:R

(#3255) Tin válasza #07746304 (#3246) üzenetére


Tin
veterán

Ezt megis miert csinaltad? Rossz volt az akkupakk?

(#3256) zoltanz válasza thomasa (#3250) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Féltömör gumira csere célszerűbb, mint mindig vinni javítatatni.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#3257) B-L-A-C-K válasza DigitXT (#3251) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

:D

(#3255) Tin: Lehet azt hitte kinder tojás.

(#3258) thomasa válasza zoltanz (#3256) üzenetére


thomasa
senior tag

Állítólag nem tesz jót a forrasztásoknak, no meg ahhoz még inkább nem találok gumist.

(#3259) Ketrec


Ketrec
csendes tag

Sziasztok. Xiaomi m365 látom van fent jó pár akksi hozza, viszont nem mindegyik van BMS el szerelve. Ezt a részét nem értem, ha bms nélküli akksit rendelek, akkor a régiben levőt át lehet rakni vagy mi? Köszönöm a válaszokat.

(#3260) DigitXT válasza Ketrec (#3259) üzenetére


DigitXT
félisten

Ha csak a cellák mentek tönkre, akkor igen, át lehet menteni a BMS-t,
feltéve, hogy szeretsz és tudsz forrasztani: a cellák miatt ésszel!:R

(#3261) m4rk.89 válasza thomasa (#3258) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Nem csak állítólag :D

(#3262) #07746304 válasza Tin (#3255) üzenetére


#07746304
törölt tag

Nem, a Model számra keresve nem adott ki semmilyen találatot a Google ami releváns lenne.

Látom, hogy itt két embernek nem állt még össze - nem baj, mindenhol vannak visszamaradottak -, hogy ez nekem ilyen gyakorló cucc. Bontogatom, hogy legyen ebben is rutinom, meg mert megtehetem.

Az akkunál fent szépen lejött a teteje, de azt feltételeztem, hogy kicsúsztatható a dobozból. Tévedtem, viszont ha már belekezdtem szét akartam szedni, hogy lássam szabad szemmel is, van e víznek nyoma.

Nem sérült, csak ragasztóval a rekeszt össze kell fogni, és kész. Már fent van Vaterán.

(#3263) #07746304


#07746304
törölt tag

https://mobilarena.hu/teszt/kugoo_s1_pro_elektromos_roller_teszt/bevezeto_jogi_kornyezet.html

A cikkben is leírták, hogy gagyi az S1 Pro. Egyébként a legnagyobb rollerük is az, azt is szigetelni kell.

én nem azt mondom, hogy fos, csak annyit, hogy ipari hulladék. Nem szar, hanem kaki... Olcsó húsnak híg a leve

Ha vízálló, minőségi darabot akar venni az ember - akkor minimum a Xiaomi - kb 4 Kugoo áráért lehet kapni, és garantáltan jó:

Az új kiszemelt: https://futurer.hu/termekkategoria/e-twow-booster/

[ Szerkesztve ]

(#3264) B-L-A-C-K válasza #07746304 (#3263) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezen már megint nem tudom mi a meglepő, Kugoo persze hogy sz@r, de még egy Xiaomi is is, mivel ezek a legalább belépő rollerek. Neked ugye azért lett erről ilyen mocskos sz@r a véleményed, mert sz@rrá áztattad, utána meg kisérletezgettél hogy talán ez főtt meg talán az főtt meg, ja és ezt mind heteken hónapokon át...És ezért sz@r sz@r fos hulladék az egész...Előre jelzem, veszel egy Xiaomi-t, azzal is lesznek gondok biztos, vagy kapsz 2-3x defektet, és akkor az lesz a sz@r.

Az E-TWOW S3 Booster GT valóban jó, bár még hosszútávú tapasztalat nincs vele, de ha olyan lesz mint a V Booster akkor biztos jó választás. Viszont ez se tökéletes 390 ezer, és ha nem javították a V Booster után ennek is kotyogni fog a kormánya, valamint 390 ezerbe már nem fért bele egy hátsó tárcsafék, ami elég vicces.

Ja és tudom nekem nem fogsz válaszolni, meg múltkor lehülyéztelek és egyből futottál a moderátorokhoz panaszkodni, pedig csak őszinte voltam...:/

[ Szerkesztve ]

(#3265) #07746304 válasza B-L-A-C-K (#3264) üzenetére


#07746304
törölt tag

Elárulom, hogy:

0. pont, a szezon végén már nem tervezem venni, egyrészt, mert ahogy mondtam szezon vége van. Másrészt sem a 365 PRO, sem az új E-TWOW modellek esetében nincs elegendő tapasztalat még, harmadrészt talán tavasszal kiderül, hogy Magyarországon milyen jogiszabályozás lesz rájuk. Lehet olyan mint Németországban, akkor nem veszek rollert és kész.

1. Ha Xiaomi akkor kb egyből cserélve lesz a kereke elől és hátul tömörre... 9000 Ft a méhsejtrácsos kerék.

2. A Kugoo azért szar, mert a bolygónak nincs olyan vidéke, ahol alkalmas lenne. Sivatagban a por miatt nem jön szóba :D Máshol meg bárhol eshet. Teljesen világos, hogy semmi ötletük nem volt a tervezésnél, koppintották volna a 400K-s márkáról, de még azt is elkúrták, mert képtelenek voltak a szigetelés roppant bonyolult műveletét megoldani, pedig ha ez teljesült volna, akkor a semmiből indult márka, még sikeres is lehetne.

3. Ha már a semmiből indultak, nem nevet kellene szerezniük? Vagy azt gondolták, hogy majd mindenki szétszedi és magának szigeteli?! Vagy ha nem szigeteli és beázik (mert még mindig döbbenet, de ezen a bolygón esik az eső néha) akkor azt mondja, hogy hát ez fasza volt, veszek egy újabb Kugoot, oszt jónapot. Szerintem a legtöbb ember ha így csalódik egy márkában, akkor soha többet. Legalábbis én így vagyok vele. Oké, szétszedted, de neked az 500+ K-s sem volt jó. Két féle ember van ilyen téren, akinek minimális elvárása van, nem akar moddolni, csak annyit ,hogy ne ázzon be. Meg van aki megveszi a drága rollert, azt is szétkapja, mert ez meg az nem tetszik rajta és moddol. Nos én az elsőbe tartozom. Igen, nekem az E-TWOW most az amelyik szerintem megfelelő lesz. Pont úgy néz ki mint a Kugoo, vagy fordítva a Kugoo hajaz rá, mert nem mindegy ki másolt kiről.

Ja és tudom nekem nem fogsz válaszolni, meg múltkor lehülyéztelek és egyből futottál a moderátorokhoz panaszkodni, pedig csak őszinte voltam...:/

látod, ezt is rosszul tudod... Válaszoltam.

(#3266) #07746304 válasza #07746304 (#3265) üzenetére


#07746304
törölt tag

plusz kiegészítés, ezt privátban írtam:

15K-s kikiáltási áron van fent Vaterán az akksi. Ami ahhoz képest, előrelépés, hogy bontás előtt azt gondoltam, lesz benne folyadék, tehát szar és 0 Ft-ot ér, mehet a kukába. Nincs multiméterem, még nem mentem el venni egyet. Ma például azért nem, mert 32 fok van, és az idő sem sürget.

Korábban meg akartam csináltatni. De már egyszerűen csak a pénzemet akarom visszakapni, úgy, hogy még úton van hozzá egy kijelző. Az akkumulátor nagyon jó eséllyel jó. Van új motor (és igen, azt nem fogom sokkal olcsóbban, mint amennyiért egyébként meg lehet rendelni), van új ECU. A Régi motort is eladom egyébként. Darabokban értékesítem, mert így sokkal jobban jövök ki anyagilag, mint egyben.

Eredeti, méhsejtrácsos gumis S1 Pro motort nem is lehet kapni külön, szóval azt is magas áron fogom mérni, és leszarom, ha egy évig nem kell a kutyának sem. Külön mennek majd el az akkumulátorok is el...

Már elküldték darabokban majdnem az egész rollert, ahelyett, hogy kicserélték volna :D

Nekem már herótom van ettől a márkától, a rollertől. Nem akarnék én sem 4x ennyit fizetni egy másikért, de sajnos az a helyzet, hogy a jó az drága...

[ Szerkesztve ]

(#3267) B-L-A-C-K válasza #07746304 (#3266) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De miért jönnél ki jobban alkatrészekben? Lesz már minden alkatrészed, aksit szigetelővel körbetekered, visszarakod, motorod van kettő, kijelződ is, vezérlőd is, darabokban nem hiszem többet kapnál érte mint egyben.

(#3268) ultio válasza #07746304 (#3263) üzenetére


ultio
senior tag

Szerintem nincs igazad.

rasti rusti

(#3269) DigitXT válasza #07746304 (#3265) üzenetére


DigitXT
félisten

Ha Xiaomi akkor kb egyből cserélve lesz a kereke elől és hátul tömörre...
9000 Ft a méhsejtrácsos kerék.

Számolj hozzá egy akkupakk javítást, mert szétrázza a ponthegesztéseket.:(
Kollégám is végigjárta ezt az utat, most megint pneumatikust használ... Okkal.

(#3270) DigitXT válasza B-L-A-C-K (#3267) üzenetére


DigitXT
félisten

Azért mert az ingyen motort el lehet adni 25-30-ért, vagy ha pofátlanabb, akkor a
a Geekbuyingos új áron akár 40-45-ért is: az meg már egy fél roller (árban).:R

Szerk: nem mindenki akar 700W-os összekerékhajtású S1-et építeni: két embert
tudok, aki igen, és mindkettőnek egy garis/eladott motor lesz az építési alapja.:D

[ Szerkesztve ]

(#3271) #07746304 válasza B-L-A-C-K (#3267) üzenetére


#07746304
törölt tag

Oké Matekozzunk.

Ha egyben adnám el (dupla alkatrészek nélkül) kapnék érte maximum 80K-t.

Ehelyett.

Csak a két motor együtt 50-60K. Amiből az olcsóbbik az újabb sima S1 motor, mert azt lehet is kapni. A drágábbik az S1 Pro, mert az ugyan futott már 191 Km-t, de az szinte új, cserébe beszerezhetetlen. Egy S1 Pro tulaj pedig tartaléknak nyilván ilyet venne szívesebben. Nálam megteheti.

Eladom róla a telefontartót is, az is vagy 3K. Külön a két ECU-t, az egyik ugye teljesen új, a másik meg 1000 Ft-os kikiáltási áron van fent azt hiszem. A hátsó keréknek még nem néztem utána mennyit ér... Volt aki az oszlopot kereste., más meg a rögzítő mechanikát. Eladom a két kijelzőt is.

Egyben sokkal kevésbé vonzó az ára miatt. Viszont komolyabb az igény alkatrészenként, és többet is kérhetek érte. Sokszor leírtam már, nekem nem fontos, hogy gyorsan menjen el, én ezzel a rollerrel már nem akarok menni, nem csináltatom meg.

Multimétert a melegen kívül azért sem vettem, mert csak erre az egy rámérésre lett volna szükségem, most azért nem fogom 5K-val megdobni a roller büdzséjét, hogy aztán 20 évig ne használjam, vagy azt is adhassam el. Ami meg végképp nem megy el a piacon, azt elviszi a kukás, remélhetőleg úgy, hogy bőven visszahozta az árát.

Na meg ugye még Kínából rendelve a dolgokat hetekbe kerül, nálam gyorsan megy. Összerakhatnám, és használhatnám? Igen. De nincs bennem már ilyen szándék. Meguntam, másra vágyom.Van robogóm, azzal közlekedem Hajdúszoboszlón, Berettyóújfaluban meg MTB-om. Ráadásul oda nagyon ritkán megyek. Debrecenbe meg, van DKV.
.

(#3272) #07746304 válasza DigitXT (#3270) üzenetére


#07746304
törölt tag

(#3269) DigitXT

Az 50K-s középsőt le is veszem, mert alkatrészenként adom el.

Pontosan erről van szó, két motor lesz meghirdetve a Pro-t, majd felteszem ma.

(#3273) Tin válasza #07746304 (#3271) üzenetére


Tin
veterán

igazabol remelem nem sertodsz meg nagyon, de:
- vettel egy rollert, amirol a forumon mindenki mondta, hogy le kell szigetelni, vagy ne hasznald esoben
- ezek utan nem a specifikacionak megfeleloen hasznaltad, hiszen kivitted szakado esobe, mikozben IP54 = Por ellen védett (nem károsító mértékű behatolás megengedett) / Fröccsenő víz ellen védett minden irányból (nem károsító mértékű szivárgás megengedett)
- a hibat meg lehetett volna talalni ha kimered, vagy elviszed valakihez, akinek van ilyenje, es rendelsz hozza alkatreszt
- ehelyett lehuztad a gyartot egy motorra es egy kontrollerre, pedig a beazas a te hibad volt
- majd lehuztad a gyartot egy akkupakkra is, gyakorlatilag a roller arat itt el is kuldtek neked
- ezek utan leszarozod a gyartot, pedig egy rendes magyar garipapiros termekkel, ha nem a rendeltetesnek megfeleloen hasznalod, ugy kuldenek el gari ugyintezesnel a francba, ahogy annak a rendje
- most nyereszkedni fogsz az uzleten, es valoszinu pluszba jossz ki az egeszbol
- es meg le is hulyezel mindenkit.

ezek utan megkerdeznem: nem gondolod, hogy egy aprocskat visszavehetnel az arcbol?

(#3274) DigitXT válasza #07746304 (#3272) üzenetére


DigitXT
félisten

Hehe, hát van üzleti érzéked: írtam, hogy 15K-ért még olcsó is az akkupakk,
feltéve, hogy hibátlan (s ha a szétvágás közben ha nem sérült, annak néz ki).
Erre mi változott? Lekerült a 15K-s a videóval, és lett belőle 20K képekkel.:DDD

Kíváncsi vagyok, mit szólt volna a Vatera, ha benyom rá a 15K-s kezdőlicitet.
Akkor is le lehet venni, és felrakni 5K-val drágábban? Mindegy, hagyjuk.:R

(#3275) #07746304 válasza Tin (#3273) üzenetére


#07746304
törölt tag

Tudod én eléggé érzékeny lelkületű vagyok. Mióta szívok vele, mélyen megrendített, lelki sérüléseim lettek, és hát persze felismertem, hogy üzletileg mi a jobb megoldás :D A hozzászólásodat meg dicséretként éltem meg :)

(#3274) DigitXT Nem akkor nem lehetett volna. Ha akkor valaki nyom egy kezdőlicitet, és rákattintok, hogy vége az aukciónak, akkor az övé. Gyorsabb voltam :D

[ Szerkesztve ]

(#3276) DigitXT válasza #07746304 (#3275) üzenetére


DigitXT
félisten

Gyorsabb voltam
Magyarán kibasztam magammal, HA megvettem volna 15-ért, de szóltam, hogy jó
az ár.;] Nem baj, egyelőre úgyse aktuális a kétmotoros cucc. Majd talán télen.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#3277) Dorian válasza #07746304 (#3275) üzenetére


Dorian
félisten

Ezt nem érzékeny lelkületnek hívják, hanem valami egészen másnak. Téged minősít.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#3278) ultio válasza Tin (#3273) üzenetére


ultio
senior tag

Na ebben hatalmas igazság van! Minden szavában.

Én már kezdem unni nagyon IntelliSense kálváriáját, melyet pontról pontról a lelki részével együtt megismertünk az utóbbi hetekben.
És tudom, nem kell elolvasni, csak mivel aktív és ELÉGEDETT használója vagyok egy ESŐBEN NEM HASZNÁLT Kugoo S1 Pro-nak, nehéz rögtön kiszűrni, miről is lesz szó és mire leesik, már elolvastam az újabb történést a Beázott Kugoo S1 Pro sagában.

rasti rusti

(#3279) B-L-A-C-K válasza #07746304 (#3271) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Még mindig nem értem...

Most a telefontartót, meg a plusz 1 motort + az új aksit, ne számold bele az összerakott roller árba, mert azt eladod külön...Szóval egyben a roller ha nincs leszigetelve kapsz érte 95 ezret, így hogy majdnem minden új benne. Most meg azt akarod, hogy meghirdeted a motort 25, aksit írtad 15-be raktad fel, vezérlő 6e, kijelző 5e, váz meg kb legyen vagy 30e... Szóval ez így ~80 ezer, és több macera van vele eladogatni, meg kitudja mennyi idő, mint egyben eladni.

De persze te tudod.

[ Szerkesztve ]

(#3280) #07746304 válasza B-L-A-C-K (#3279) üzenetére


#07746304
törölt tag

"Szóval egyben a roller ha nincs leszigetelve kapsz érte 95 ezret,"

Sajnos sehol nem kapsz érte annyit... ez vele az egyik szopás...

egyébként te sem annyiért vetted a 16 kilométerrt futott használtat, hanem valami 80K körüli összeg dereng.

https://www.arukereso.hu/roller-c3008/kugoo/s1-pro-p482177877/

150K lol :D Amikor 105K-ért lehet újat rendelni, és akkor én vagyok a haramia ?D

[ Szerkesztve ]

(#3281) berobi78 válasza Tin (#3273) üzenetére


berobi78
tag

Milyen igazad van. Már én is hányok ettől a kínlódástól. Én esőben is használom a kugoo s1-et, és semmi baja. Igaz leszigeteltem.

(#3282) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

No, Béláim az Úrban, akkor leírom ma mit hallottam.
Kollégám idén úgy döntött január elején, hogy neki kell egy M365. Nem a pro, a sima.
Mivel félt a Kínából rendeléstől, illetve akart rá Magyar garanciát, így itthon vette, (nem tudom melyik) boltból.
A múlt héten letérdelt az akkumulátor pakk, de mi baj lehet alapon visszavitte garanciában.
Ott kedvesen közölte a boltos, hogy az akkura 6 hónap volt a garancia.

Szerk: most olvasom, ehhez képest a foch-nak kikiáltott Kugoo szó nélkül küldi a fél rollert gariban.. :R

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#3283) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ti szoktátok takarítani a rollert? Én behányok ha koszos, este esett, reggel nedves volt az út, tiszta gány lett szegény, alig vártam haza érjek rendbe rakjam:

IntelliSense:

Igen, vagyis 85e mondhatni újonnan, de én jó áron vettem, és szigetelve 110be talált gazdát (+ adtam egy rossz motort új gumival). Szóval ha mondhatni új 95-ért simán eladható. De legyen akkor neked 80, akkor sincs vele annyi szopás mint külön külön eladogatni a cuccait.

De mint írtam te pénzed te tudod.

Dr.Zoo.:

Aksira sok helyen csak 6 hónapot adnak, a 770 ezres OXO-ra is...Dualtronokra is...stb. E-Twow itthonira viszont 1 év...

[ Szerkesztve ]

(#3284) berobi78 válasza B-L-A-C-K (#3283) üzenetére


berobi78
tag

Ti szoktátok takarítani a rollert?
Én igen, néha leporszívózom :DDD

(#3285) Dorian válasza B-L-A-C-K (#3283) üzenetére


Dorian
félisten

Viccelsz? Még a kocsit se' szoktam ;]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#3286) B-L-A-C-K válasza Dorian (#3285) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Most eladtam a kocsim, de mikor volt, akkor volt hogy hetente 3x...:D

(#3287) Ezekiel Ston válasza #07746304 (#3280) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Figyi...nem akarok belevauzni...de vegyél egy twow-ot mint én...egyebkent meg nem csak nyáron kell/lehet rollerezbi.
Sima booster v én maximálisan elégedett vagyok vele. Nincs hibája a kormány se kotyog még..de ha kotyogni kezd az se fog meghatni szerintem. Amikor venni akartam egy ilyen rollert számomra fontos volt hogy egyszer adjak ki évekre pénzt....megvehettem volna 2 xiaomit vagy 2 kugoot is az árábol.
Egyébként amit linkeltél elég drága...én 295ér vettem...csak mondom. Én nem vagyok olyan nagy szakértöi tudással még a rollerekről hisz csak egy hónapja használom mégkb...alig 300kmerrel a hátam mögött, de amit eddig tapasztaltam számomra pozitív volt.
Egyébként egyik roller se szar szerintem csak vannak gyenge pontjaik...ennyi.

BLACK
Én is rühellem ha mocskos....pláne egy eső után ami ráragad a gumira meg a testre...én már meloba megérkezéskor tisztára törlöm...aztán meg itthon amikor megérkezem.

[ Szerkesztve ]

(#3288) #07746304 válasza Ezekiel Ston (#3287) üzenetére


#07746304
törölt tag

Végre egy ember aki megérti az igényeimet, és a csalódottságomat, meg azt a tényt, hogy miért fogok TWOW márkájút venni!

Csupán egyetlen egy dolog van, hogy ezek a parlamentben izzadnak valami jogszabályt, amit belengettek, hogy pár hónapon belül aktív lesz... Amilyen aranyosak a német példát veszik át, persze az egészségügyet azt nem onnan koppintják!

(#3289) Dr.Zoo válasza B-L-A-C-K (#3283) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Nekem utoljára egy itteni Kolléga takarította le, amikor kölcsön adtam neki tesztelni.
Újra köszönet érte. :) :R

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#3290) B-L-A-C-K válasza Ezekiel Ston (#3287) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én is addig használom a rollert míg tudod, azaz ha tél lesz, de száraz az út, akkor is megyek majd vele...

Illetve te oké 295-ért vetted, de azért a GT egy teljesen új tovább fejlesztett verzió, azért is kérik el az árát, de az is lesz majd 300, V Booster is 350 volt sokáig. De még tényleg felfoghatatlan számomra egy hátsó tárcsaféket miért nem raktak rá ~400 ezerért.

(#3291) attiati válasza DigitXT (#3253) üzenetére


attiati
veterán

Most már második héten láttam ugyanott lerakva a járda közepén

Először arra gondoltam, hogy valaki piknikezik és addig ott hagyta letámasztva, de közben foglalja.
Hát nem.

(#3292) #07746304


#07746304
törölt tag

No szigetelve, működik.

(#3293) DigitXT válasza attiati (#3291) üzenetére


DigitXT
félisten

Próbáltad felvenni? Ilyenkor szokott lenni, hogy nincs is a térképen.:))
Vagy lehet, hogy vkit nem érdekel a bünti, viszont hosszú távon ban jár érte.

(#3294) Wine


Wine
csendes tag

Sima m365 is beázik ? Mert következőnek olyat tervezek. Most a revoe cuccomat nem mertem még esőben tesztelni, egy kicsit be van körbeszigszalagozva a kijelző váratlan esőre, amúgy mérsékelten vízállónak írják, az gondolom a cseppálló megfelelője. Amúgy meg vagyok elégedve vele, csak a kereke lehetne nagyobb az utak miatt.

[ Szerkesztve ]

(#3295) B-L-A-C-K válasza Wine (#3294) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tetején a kijelző biztos, de lehet rá venni fillérekért ilyen szilikon védőt. Többi része viszonylag jól van szigetelve, kisebb esőt simán kibír elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#3296) Wine válasza B-L-A-C-K (#3295) üzenetére


Wine
csendes tag

Aha, kösz, ja igen arról volt is szó, hogy a tetejére kell ilyen kis védő burkolat. A mostani rolleremet is úgy használtam esőben, hogy mondjuk az úton ne álljon a víz, vagy ne szakadjon, amúgy néha kisebb nyári zápornál vagy készülődő, várhatóan rövid, esőnél elindultam.

[ Szerkesztve ]

(#3297) ultio


ultio
senior tag

Sziasztok!

Kugoo S1 Pro-nál az első fényvisszaverőket hogy kell leszedni? Egy kis csavart megtaláltam, ami felülről rögzíti, de a műanyag hátulja nagyon szoros. Azt is tartja csavar valahol?

ultio

rasti rusti

(#3298) B-L-A-C-K válasza ultio (#3297) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Csak azt kell kicsavarni, és ki kell húzni kicsit erősebben.

(#3299) ultio válasza B-L-A-C-K (#3298) üzenetére


ultio
senior tag

Köszönöm a gyors választ!

rasti rusti

(#3300) tabela


tabela
tag

Sziasztok!
Kb egy éve vagyok egy M365 tulajdonosa. Alapvetően elégedett vagyok vele, csak egy komoly gondom van: ahol lakom, az utolsó 650m-en 39m szintkülönbség van (6%). Ezen az emelkedőn az én súlyommal (95 kg) nem képes felmenni, még moddolt fw-el sem. Gondolkodom, hogy veszek helyette egy Pro verziót, de ha azzal sem tudok feljönni, akkor nem vagyok semmivel előrébb, csak elköltöttem egy csomó pénzt feleslegesen.
Ha esetleg lenne köztetek egy olyan nagylelkű Pro tulaj, aki a bécsi úti Burger Kingnél megengedne nekem egy 10 perces próbát a paripájával, az nagyon sokat segítene a döntésben. Utána vendégem egy bármilyen menüre. ;)
Üdv
tabela

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.