Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) B-L-A-C-K válasza #07746304 (#3549) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor gondoljuk újra...

A gázt adó "mechanizmus" egy hall senzor, amit adtak az új kijelzőhöz, gondolom az előző se volt már rossz, az új meg pláne. Viszont ha fordítva dugod be a kis lyukba, vagy nem tolod be eléggé nem megy, vagy megy, de folyamatosan gázt fog adni (ha fordítva van). Ezt megtudod nézni ugye most is...

Ha szerinted a kormányban lévő kábel rossz, azt is megtudod nézni egyszerűen, mégpedig annyit kel csinálni hogy a kijelzőt közvetlenül a vezérlőhöz kötöd.

Szóval már mindent kaptál újat abba a rollerbe, már tényleg ne legyél béna, segítünk, csak menjen már...

[ Szerkesztve ]

(#3552) DigitXT válasza B-L-A-C-K (#3551) üzenetére


DigitXT
félisten

Közel sem biztos, hogy kapott hozzá új gázkart... Amúgy szerintem poti...:D
Három vezetékes. Fordítva bedugni nem nagyon lehet a csati formája okán,
de ha lehetne, akkor is működnie kellene, max. inverz mód: simán lehet sz.r,
ha belegondolunk az kapja elsőre a legnagyobb vizet, szigetelve ugye nincs.

Szerk: nem tudja közvetlenül rádugni, a kormányban lévő kábel apa-apa...:N
Viszont egy multiméterrel 1 perc alatt végig méri az összes vezetéket (van-e
szakadás, vagy rövidzárlat). De azt most megmondom, hogy a piros+fekete
hibátlan kell legyen, mert különben be se kapcsolna. Ha már befékez, akkor
biztosan jó a kék is. A fehér és a zöld kérdés, de azon nem ment nagy áram,
kizárt, hogy átégett volna. 5V soros kommunikáció megy rajtuk, előbb megy
tönkre a chip, ha vhogy rákerül a 36V, mint hogy a kábel elkezd melegedni.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#3553) B-L-A-C-K válasza DigitXT (#3552) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem gázkart mondtam, hall senzort (ami neked a 3 vezetékes spoti), a gázkarban nincs semmi, csak egy mágnes, nem nagyon romolhat el, max a rugó eltörik vagy kiakad benne.

Fordítva is belehet dugni, vagyis nekem sikerült, soptam is vele sokat...:)

[ Szerkesztve ]

(#3554) DigitXT válasza B-L-A-C-K (#3553) üzenetére


DigitXT
félisten

Ja, én azt hittem poti... Akkor eggyel kevesebb a hibalehetőség:
mea culpa. Még sose mértem rá, mivel eddig működött mindig.
Mondanám, hogy kimegyek méricskélni, de szerdán meghűltem
a rolleren, francnak sincs kedve ilyen állapotban hobbiból mérni.

(#3555) Tin válasza #07746304 (#3547) üzenetére


Tin
veterán

A nevem Tin.

(#3556) Darellus92


Darellus92
aktív tag

Ezt azért kemény lehet ennyire megtanulni.

[ Szerkesztve ]

HTC = Help This Company

(#3557) DigitXT válasza Darellus92 (#3556) üzenetére


DigitXT
félisten

Főleg, hogy közben a selfie-botot is pörgeti. Kéne ilyen bakiparádé, amikor lecsap pár járókelőt. :D

(#3558) #07746304


#07746304
törölt tag

Ilyen kábel kapható? Bár speciális az egyik vége, szóval lehet forrasztani kellene, vagy kidobni a picsába...

(#3559) #07746304 válasza DigitXT (#3548) üzenetére


#07746304
törölt tag

"Szerk: a gariban kapott akkuval mi a helyzet? Csak a vágottat találom."

$$$-zé vált.

A két csavar eltávolítva, viszont a kábeltől nem lehet kihúzni. Megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#3560) B-L-A-C-K válasza #07746304 (#3558) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Régiről rakd át a szenzort. Amúgy ilyen kábel külön nincs, senzort lehet venni, meg kábelt, meg csatit, és neked kell összerakni.

(#3559) IntelliSense: Miért is akarod azt kihúzni? Vagy a tartót akarod levenni? Mert ott még oldalt is fogják csavarok, valamint ha le akarod venni, le kell húzni még a markolatokat is.

[ Szerkesztve ]

(#3561) #07746304 válasza B-L-A-C-K (#3560) üzenetére


#07746304
törölt tag

Nos pont a réginek szakadt le, és pont a jó, a fék oldali...

Alig bírtam kiszedni, némileg tágítani kellett, szóval ez is kuka. Ezért is kell leszedni.

A másrészt meg, eleget volt ez itt már mellettem, szétszedem darabjaira, kisebb helyen elfér. Meg ugye alkatrészenként adom el. Az új akksi akkor elment amikor megláttam, hogy ezek az új évben egy teljesen inkompatibilis rollerrel jöttek elő (magyarán nem lesz jó hozzá az akkumulátor, csak ehhez, mert mindig kinéznek maguknak egy bevált modellt, az lemásolják, fejlesztés költsége itt meg is van spórolva, most a Xiaomit koppintják, jövőre meg a fene sem tudja. Nem mintha mint márka szóba jönne nálam :D

(#3562) B-L-A-C-K válasza #07746304 (#3561) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó feladom!

Sok sikert az eladáshoz.

(#3563) #07746304 válasza B-L-A-C-K (#3562) üzenetére


#07746304
törölt tag

Köszi, sejtettem, hogy ez lesz.

:D

(#3564) DigitXT válasza #07746304 (#3558) üzenetére


DigitXT
félisten

Hát ez nem beázott... Most komolyan kitépted a gáz/fékkarból a vezetéket?:W
Szerk: ugye nem azt akarod mondani, hogy megkaptad az új kijelzőt, és ahelyett,
hogy lekaparod azt a kis ragasztást a NYÁK-ról, kihúzod a gáz/fék csatiját, és az
újba bedugod, megfogtad a kábelt, és kitépted a gáz/fékkarból? Az eszem megáll.

[ Szerkesztve ]

(#3565) #07746304 válasza DigitXT (#3564) üzenetére


#07746304
törölt tag

Elsőnek simán kijött. Amikor cserélgettem a két Display-t. Aztán még meg akartam nézni egyszer az újjal, mert mondom összerakom már az új motorral is, nehogy valami csoda folytán mégis a régivel legyen gond. Miután ez megvolt, és láttam, hogy ugyanúgy hibát jelez , mondom oké visszadugom a régit, elvégre jó. Ekkor látom, hogy a fék a régivel nem világít. Na ekkor tapadt oda a hőrelágyuló cucc, ez meg a kezemben maradt, a szenzor része meg a kormányban.

(#3566) #07746304 válasza DigitXT (#3564) üzenetére


#07746304
törölt tag

"Szerk: ugye nem azt akarod mondani, hogy megkaptad az új kijelzőt, és ahelyett,
hogy lekaparod azt a kis ragasztást a NYÁK-ról, kihúzod a gáz/fék csatiját, és az
újba bedugod, megfogtad a kábelt, és kitépted a gáz/fékkarból? Az eszem megáll."

Ha megnézted volna a videót, látható, hogy akkor szépen kijött, meg volt lágyítva hajszárítóval. Csak aztán jött a bonyodalom, jó pár perccel később.

(#3567) DigitXT válasza #07746304 (#3565) üzenetére


DigitXT
félisten

Elküldöm inkább priviben.:R

[ Szerkesztve ]

(#3568) #07746304 válasza DigitXT (#3567) üzenetére


#07746304
törölt tag

Küldtél egy privit, amiből kiderült, hogy lövésed sincs, hogy ez egy "legó" elem, és display cserénél ki kell húzni. Itt egy balesetről van szó.
Szerk: De lapozzunk... bevásároltam egy noname fos gyártó termékét, én károm. Majd elviszik, vagy kidobom, rám tartozik. Egyébként annyira fos, hogy még alkatrészként sem akarják a "hibátlan" részeket elvinni. Ez van. Nem, nem küldöm egyben, mert utána nekem ne pampogjon senki, hogy esetleg még valami szar. Örülök,hogy az új akksi is elment. Mondjuk kevesebbért, amennyiért gondoltam, de már hányok ettől az egésztől. A kérdés egyébként is az volt, hogy ezt a fékkaros szart lehet e cserélni, hogy annak tudatában áruljam a vázat.

[ Szerkesztve ]

(#3569) DigitXT válasza #07746304 (#3568) üzenetére


DigitXT
félisten

Így van, azért nem akartam ide beírni, mert picit lehülyézlek benne, aztán
menet közben elgondolkodtam, hogy esetleg én vagyok a hülye...:))
S persze nem akartam szaporítani a szót, meg ismét lefikázni a videóidat,
úgyis ismered a véleményem. A lényegét fél perc alatt meg lehetett fogni,
de tényleg kurva drámai volt 7 és fél percben ragozni, hogy melegíted LOL.

Ui: én vállalom, ha valamit nem tudok: elsőre pl. azt hittem potméter, azaz
valóban lövésem sincs milyen "legó elemek" vannak. Nekem még működik.
(A hídon majd akkor megyek át, ha odaértem. De egy széttépett kábelt én
is felismerek. És szerintem bárki, aki azt a fotót meglátja. Szép "baleset".)

(#3570) DigitXT válasza #07746304 (#3568) üzenetére


DigitXT
félisten

Az a noname fos gyártó minden hibás alkatrész helyett küldött vadiújat szó nélkül,
sőt, még ahelyett is, ami helyett nem járt volna, mert végig hibátlan volt, csak nem
tudtad tesztelni. De elhitték, hogy az a hibás. Ebből csinálsz pénzt, de azért most
is fikázod őket, nem értem miért: ha elküldtek volna a vérbe, akkor megértenélek...
Arról lássuk be, hogy nem a kínai tehet, ha otthon szanaszét téped a kábeleket.:U

Ui: azért nem kell senkinek a "hibátlan" alkatrész, mert nálad ezt nem lehet tudni,
és főleg azért, mert az új ár fölött árulod, nem kell rá várni felkiáltással. Ha tényleg
bontatlan cuccok lennének, akkor lenne realitása ennek a felülárazásnak, de mivel
videók hosszú sorában bizonyítod, hogy gányoltál velük és nem jutottál sikerre, én
se merném ezekután megvenni, hogy bizisten hibátlan, csak nálam nem működik.
Az akkuval is így vagyok, hogy "valszeg" hibátlan, ezért 15K-ért olcsó*, de 20K-ért
már nem kezdek licitálni, mert mégiscsak szét lett vágva, és össze van celluxozva.

*: ha mégis szar lenne, még cellánként is megér annyit, kvázi pótalkatrésznek.:K

[ Szerkesztve ]

(#3571) B-L-A-C-K válasza DigitXT (#3570) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Engedd el szerintem te is...:)

(#3572) #07746304 válasza DigitXT (#3570) üzenetére


#07746304
törölt tag

Azért kicsit felbassza az ember agyát, hogy:

-elvárják a vevőtől, hogy majd ő szerelgeti, tesztelgeti
- IP54-et mondanak rá, mert kihasználják, hogy nincs sehol sem ledefiniálva, hogy milyen vízmennyiség minősült fröccsenővíznek, és az eső, miért lépi át
- Az a sajnálatos tény, hogy nem evidencia, hogy IP67-tel kellene kiadni.
- igen elküldtek mindent, csak a franc sem gondolta, hogy egy jelentéktelennek tűnő fenti alkatrész szart be.
- Az egészet ki kellett volna cserélni egy az egyben. Gyanítom, nem csak nekem ázott be a világon ez a csoda.
- Köztudottan klón terméket nem vettem volna, ez is klón (ETWOW), csak nem volt előttem ismert.
- Ha már másolnak, és nem fejlesztenek, legalább azt csinálták volna precízen, mert állítólag az ETWOW a folyómederből kihúzva is működik...

Soha nem állítottam, hogy értek a roller szereléshez, de mint fizető vásárlónak, ez nem is feltétel.

Abban a hitben vártam hetekig, hogy jön a Display és azzal végre megoldódik. Kiderült, hogy azzal sem. Ezek után gondolom nem meglepő, hogy többet nem kívánok rá áldozni.

"Ui: azért nem kell senkinek a "hibátlan" alkatrész, mert nálad ezt nem lehet tudni,
és főleg azért, mert az új ár fölött árulod, nem kell rá várni felkiáltással. Ha tényleg
bontatlan cuccok lennének, akkor lenne realitása ennek a felülárazásnak, de mivel
videók hosszú sorában bizonyítod, hogy gányoltál velük és nem jutottál sikerre, én
se merném ezekután megvenni, hogy bizisten hibátlan, csak nálam nem működik."

- Kugoo S1 Pro motor nem volt gányolva
- Kugoo S1 motor (új) nem volt gányolva
- ECU új - nem volt gányolva
- Display új - nem volt gányolva

Akkumulátor: ki lett bontva, ennyi.
Váz: Leszámítva azt az egyébként cserélhető részt érintetlen
- Hátsókerék szintén érintetlen.

(#3573) B-L-A-C-K válasza #07746304 (#3572) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mondjuk az elég érdekes hogy még ezek után neked áll feljebb...:D

(#3574) #07746304


#07746304
törölt tag

Egyébként most megnéztem az új panellel: működik a féknél lévő kicsit tágabb rész (szerintem nem is lett érdemben tágabb) tehát a bal oldal hibátlan. A jobb miatt viszont majd cserélni kell(ene), szóval ilyen szempontból meg mindegy, mert gondolom ezt a kettőt párban adják.

(#3575) DigitXT válasza #07746304 (#3574) üzenetére


DigitXT
félisten

tehát a bal oldal hibátlan
Ezt amúgy miből állapítottad meg? Kézrátétellel? Vagy esetleg kimérted, milyen
jeleket küld ki a vezérlő az ECU felé, ha nyomogatod a fékkart? Ha 0-255 közötti
számokat láttál, akkor mondhatod rá, hogy hibátlan. Addig csak találgatsz. Ha a
fék visszajelző lámpa felvillan, akkor valószínűleg működik. És ha fogja a motort,
akkor szintén, de azt, hogy lineáris jeleket ad ki magából, vagy összevissza, azt
ránézésre nem tudhatod. Gondolom a gáz még mindig szar (amúgy átrakhatnád
a széttépett szenzor helyére a másikat teszt okán a kis fehér műanyag csatival):
ott is ha megmoccanna a motor, nem biztos, hogy adagolható lenne a gáz, ha a
szenzor nincs rendesen a helyén, így nem megfelelő feszültséget ad (lineárisan).

Szerk a másikra: "-elvárják a vevőtől, hogy majd ő szerelgeti, tesztelgeti"
Ez tényleg fura, de mivel nincs helyben képviseletük, csak a távgyógyítás megy,
de legalább nem kérdezősködnek sokat, s küldik a csere alkatrészt, amit aztán
lehet árulni Vaterán drágáért...;] Ha úgy tetszik ez is egy szempont. Miért nem
küldted vissza egészet, ha előre tudtad, hogy nem fogod tudni otthon kicserélni,
bármit küldenek? Nekem vissza lett küldve kompletten (lengyel raktár), és kész.
Ha alkatrészt kérsz, alkatrészt küldenek, az neked ugye semmibe se kerül. Ha
visszaküldöd, küldenek komplett újat, ám a postázás kifelé neked pénzbe kerül:
a választás a tiéd. Meg ugye akkor ki is derül, hogy mennyi baja van, s csak az
ázás volt-e, szóval ez az elején volt opció, nem a balesetes szerelgetés után.:N

[ Szerkesztve ]

(#3576) #07746304 válasza DigitXT (#3575) üzenetére


#07746304
törölt tag

Amikor megnyomom a fékkart, akkor megjelenik a Displayen a fékezés jelzés, és világít a féklámpa. A motort nem tudom, most per pill megnézni, mert mind a kettő a szekrényben van szépen becsomagolva (már jön az olyan idő amikor ez szigetelés nélkül használhatatlan (ősz) meg az az évszak, amikor szigetelve is (tél) a tapadás hiányában. Szóval ezt most csak kíváncsiságból néztem meg bízván abban, hogy márciusig csak el-el mennek az alkatrészek. Egyébként azért jó, így modulokra bontva eladni, mert tényleg nincs az, hogy: bevágom az egészet a dobozba, utána jön a panasz, hogy fingja sincs mi a baja, de szar. Ehelyett elmegy egy külön embernek majd talán az első (eladás szempontjából második) akkumulátor, az új ECU egy harmadiknak, a töltő (szintén alig használt) egy negyediknek, a Pro motor egy ötödiknek, az S1 soima motor egy hatodiknak, a hátsó kerék, egy hetediknek, és így tovább... olyan embereknek akik nem is ismerik egymást, tehát ha valamelyik szól, hogy valamivel gond van, biztos lehetek benne, hogy jó esély van rá, hogy nem valami trükk. Na meg több alkatrész eladás, több értékelés a vaterán :) Tehát biztos, hogy jó a dolog bal oldali része, viszont irreleváns, mert az is biztos ,hogy a jobb oldali nem az, és ezt párban lehet rendelni.

Fent ami egyedül hiányos: az az oszlop tetején elhelyezkedő kezelőszerv, azt meg majd rendel hozzá az új tulaj, én nem teszek bele lóvét:
[link]

A kereket a, sárhányót hátul , a villát szerintem szintén három részben adom el.

(#3577) DigitXT válasza #07746304 (#3576) üzenetére


DigitXT
félisten

több alkatrész eladás, több értékelés a vaterán
Ez is egy szempont. Ha nem bánod, akkor megkommentálom az alkatrészeket.
Ha bánod, akkor is. (Tolnám a pénzt a nyereményért, ha kapnék számlaszámot,
bár az tisztább lenne ha bankkártyával kifizethetném az automatánál, de sebaj.)

- Kugoo S1 Pro motor nem volt gányolva
De ugye esőt kapott, azóta lehet, hogy gatya. Használt, de drágább, mint az új.
Az ominózus beázás óta nem láttuk működni, miközben a fél rollert kicserélted.

- Kugoo S1 motor (új) nem volt gányolva
Igen, de ha rohadt nagy peched van, attól még lehet DOA. Nem láttad működni.
Persze ha garival adod, reális lehet az új ár feléért mondjuk valami moddernek...
Más ki venné meg, ha mindenkinek garis, s ha makkan postáznak újat, ingyen?

- ECU új - nem volt gányolva
Ki tudja, hogyan sikerült a csere, elszakadt-e a vezetéke? Nem láttad működni.
A megvásárolt zsákbamacskámmal is úgy van, hogy belenézhettél, ki tudja?:F
Csavarokon vannak kopásnyomok. Nemt'm, mit kereshettél benne. Talán vizet?

- Display új - nem volt gányolva
Próbáltad beszerelni, miközben vhogy leszakadt az egyik Hall szenzor összes
kábele, nem láttad, hogy működtetné a rollert... Feltehetőleg jó: nem bontatlan.

Akkumulátor: ki lett bontva, ennyi.
Szét lett vágva, így sérülhettek volna a BMS vezetékei: egyértelműen gányolt...
(Szerintem persze működik, de már ránézésre sem egy patika gyári cumó így.)

Váz: Leszámítva azt az egyébként cserélhető részt érintetlen
Azt az egy-két esést leszámítva persze, teljesen olyan mint az új...:))

- Hátsókerék szintén érintetlen.
Na ez az egy, amit el is hiszek. Ha eladod, tedd fel Vaterára. De ne új ár felett,
mert ahhoz palimadarat kellene találnod, hogy egyáltalán elkezdődjön a licit.:K

(#3578) Tin válasza DigitXT (#3577) üzenetére


Tin
veterán

Engedd el. Lehet hogy nem is az eső miatt ázott be, vagy csak kontakt volt, emberünk meg megpróbálta erővel megoldani. Elképesztő a srác, az a szomorú csak, hogy az ilyenek miatt könyvelik el a rendes magyarokat is nyerészkedő csalónak. Gyakorlatilag kapott egy fél rollert ingyen, és még mindig a gyártót fikázza a saját alkalmatlansága miatt. Meg ezek után is.

(#3579) DigitXT válasza Tin (#3578) üzenetére


DigitXT
félisten

Elengedném én, de sajnos tényleg megnyertem a "hibás" ECU-t.:))
Így majd kiderül, hogy hibás-e jeligére... Legalább tesztelem a kütyümet.
Már beszereztem USB-s tápot. Csak még nem volt érkezésem tesztelni.
Mindenesetre barátja 36V-os tápfesz, s két szabvány USB kimenete van.
Egyik tölti az M5Stack-et, a másikról meg akár a telefonomat is tudnám:
aztán persze nem jutok el vele sehova, mert elfogy a kraft az akkuból.:DDD

Szerk: főleg ha bekerül hátra a második motor.:B De ott meg az is lehet,
hogy a gyári BMS kapcsol le mindent, ha 2 motor egyszerre "rántja meg"
az akkut: ezért bosszantó a KCH-s akku: 30A-t tud, de a BMS csak 15A

Látom a jövőt, ha fel akarok menni a hegyre kell a második akku is...:W

[ Szerkesztve ]

(#3580) #07746304 válasza DigitXT (#3577) üzenetére


#07746304
törölt tag

"Ez is egy szempont. Ha nem bánod, akkor megkommentálom az alkatrészeket.
Ha bánod, akkor is. (Tolnám a pénzt a nyereményért, ha kapnék számlaszámot,
bár az tisztább lenne ha bankkártyával kifizethetném az automatánál, de sebaj.)"

Az imént küldtem el emailben. Több mint 4 éve vaterázom, van kemény két pirosam összesen.Másfelől én sem tudom milyen a termék, minden ilyen esetben, ahogyan ennél is fel volt / fel van tüntetve most is, hogy valószínűleg hibás. Volt már nem egy olyan régi mobiltelefon stb, amiről azt gondoltam, hogy hát felteszem, vagy megveszik vagy nem, de mindig feltüntettem, hogy hibás. Aztán elvitték. Vagy ezen a rolleren zúzodott le a Xiaomi MI A2 telefonom (itt ha ardveraprón vitték el), úgy hogy természetesen fel volt tüntetve, hogy garancia nincs rá (ahogyan az ECU-ra sincs), és azt is leírtam, hogy négy szervizben mondták azt, hogy javítható, de nem ajánlott.

"- Kugoo S1 Pro motor nem volt gányolva
De ugye esőt kapott, azóta lehet, hogy gatya. Használt, de drágább, mint az új.
Az ominózus beázás óta nem láttuk működni, miközben a fél rollert kicserélted."

Azóta én sem, viszont nagyjából matematikai esélye van annak, hogy bármi baja van. Mivel hivatalosan küldtek helyette másikat, az is ugyanezt produkálja, ugyanakkor valóban nincs rá garancia (az árat majd módosítom), garancia nincs rá, és az fel is van tüntetve:

- Kugoo S1 motor (új) nem volt gányolva
Igen, de ha rohadt nagy peched van, attól még lehet DOA. Nem láttad működni.
Persze ha garival adod, reális lehet az új ár feléért mondjuk valami moddernek...
Más ki venné meg, ha mindenkinek garis, s ha makkan postáznak újat, ingyen?

Arra van garancia. Hiszen az Pro motor helyett adták. Ráadásul én magam is vállalok rá, azaz ha valaki megvásárolja, szól nekem és intézem én. Az ár ott is változhat.

Jelenleg:

- ECU új - nem volt gányolva
Ki tudja, hogyan sikerült a csere, elszakadt-e a vezetéke? Nem láttad működni.
A megvásárolt zsákbamacskámmal is úgy van, hogy belenézhettél, ki tudja?:F
Csavarokon vannak kopásnyomok. Nemt'm, mit kereshettél benne. Talán vizet?

A régi ECU-ba belenéztem, de az újba nem. Az újat beszereltem, most is be van szerelve. Nem szakadt el a vezeték. az új ECU-nál nem világít az ECU Led, és nem zárja rövidre a motort, ezt korábban is leírtam. Az új ECU-ra a gyártó is adott garanciát, hiszen cserébe küldte.

A vásárolt régi ECU szerintem meg van nyikkanva, te ennek tudatában licitáltál, húztál egy tombolát, hogy végig az volt feltüntetve, hogy korrekten le van írva, hogy mi és hogyan történt, nincs rá garancia, ha jó te nyertél nem keveset, ha nem jó vesztettél. Vagyis itt nekem garantált 2001 Ft jön vissza a rollerből az átutalás megérkezése után, te pedig amint megérkezik hozzád, kiderül.

Erre 1 hét garanciát írtam. Annyi időn belül csak kiderül, hogy rossz e vagy sem. Viszont engem is véd, mer ha a vevő eláztatja, akkor ne nekem pattogjon. Egyébként minden olyan alkatrészhez mellékelem a rendelési számot és a nevet amelyik garanciális a GeekBuying szervizénél.

- Display új - nem volt gányolva
Próbáltad beszerelni, miközben vhogy leszakadt az egyik Hall szenzor összes
kábele, nem láttad, hogy működtetné a rollert... Feltehetőleg jó: nem bontatlan.

Az sajnos tényleg leszakadt de a réginél. Az történhetett, hogy hogy a szenzor végére ráragadhatott egy kis hőre reagáló gyanta, és megfogta, miután ki akartam húzni. Így maradt a kezemben.

Akkumulátor: ki lett bontva, ennyi.
Szét lett vágva, így sérülhettek volna a BMS vezetékei: egyértelműen gányolt...
(Szerintem persze működik, de már ránézésre sem egy patika gyári cumó így.)

Arra nincs garancia.

Váz: Leszámítva azt az egyébként cserélhető részt érintetlen
Azt az egy-két esést leszámítva persze, teljesen olyan mint az új...:))

Volt vagy két kemény bukta, de a váz nem sérült. Inkább amikor leért az alja, az karcolódott a treplinek.

- Hátsókerék szintén érintetlen.
Na ez az egy, amit el is hiszek. Ha eladod, tedd fel Vaterára. De ne új ár felett,
mert ahhoz palimadarat kellene találnod, hogy egyáltalán elkezdődjön a licit.:K

Fent lesz. Nem akarok én senkit sem átvágni, de a pénzem keményen benne van a cuccban, és már szedném ki belőle. Majd normalizálom az árakat. Egyébként nem licittel szoktam eladni. Korábban nem így adtam el, A Roller ebben is változást hozott, mert fingom nem volt, hogy melyik alkatrész mennyit ér.

[ Szerkesztve ]

(#3581) #07746304


#07746304
törölt tag

Egy kérésem van csak: árazzátok be (alkatrészenként). Ha valakinek kell egybe (innen esetleg), mindenestől (már az elkelt ECU-t leszámítva) az jelentkezzen, leírtam mire van garancia, és mire nincs. A vevő megkapja a garancia érvényesítéséhez szükséges adatokat is természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#3582) DigitXT válasza #07746304 (#3581) üzenetére


DigitXT
félisten

Nézd meg, mennyiért kapható egy adott alkatrész újonnan, szállítással együtt,
kanyarítsál le belőle egy tisztességes összeget, és hirdesd meg annyiért.:R
Ha vki keres bármit, megveheti újan "x" pénzért, használtan csakis olcsóbban,
új árában minek kockáztasson? (Az új ára fölötti árazást végképp nem értem.)

Olyan a világon nincs, hogy a teljes összeg visszakerül hozzád egy újonnan vett
termék használtként (sőt hibásként) való eladásával, kivéve az ilyen szerencsés
eseteket, amikor pár "hibás" alkatrész is eladható végül, hibátlanként, jó drágán,
pedig szó nélkül le volt gariztatva, mert elvileg rossz. (De le se volt tesztelve.:N)
Meg esetleg azokat az eseteket, mikor az alkatrész külön túlzottan drága, ezért
darabonként (több embertől sok idő alatt) több zseton szedhető be (ha kivárod).

Szerk: pl. nekem eltört a sárhányóm, a Pro kerék meg szimplán érdekel, milyen
különbség van a simához képest. Mondjuk elvinném a komplett hátsó traktust,
kivéve a teleszkópot, mert azt minek. Ilyen árakat látok Alin, licitálj alá priviben:

Szerk2: a durva élet, 300 Ft a dollár? Már megint jobban teljesít a gazdaság???
Venezuelánál.

[ Szerkesztve ]

(#3583) #07746304 válasza DigitXT (#3582) üzenetére


#07746304
törölt tag

Két dolgot tennék hozzá.

AliExpress: heteket kell várni. Magam is sok hetet vártam. Az én alkatrészeimre nem kell annyit várni, pár nap. Az átlag magyar nem beszélni angolul, és +1 fél, hogy mi van a garanciáztatással.

De egyébként igazad van, lentebb viszem természetesen az árakat, csak ma Neked postázom, meg eladtam egy Steam Linket.

[ Szerkesztve ]

(#3584) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

M365-be lassan 500km meg is van (jelenleg 470). És még mindig nagyon elégedett vagyok vele, semmi baja nem volt még, se defekt se más. Ami legjobban tetszik nem csörög, nem zörög, az alja nem ér le. Tetszik hogy egy csomó kiegészítő fillér hozzá. Pl nekem kissé keskeny volt a kormány, van hozzá 3D kis toldó 500Ft, 4cm így szélesebb lett...

[ Szerkesztve ]

(#3585) Darellus92


Darellus92
aktív tag

Egy 1800W EUC-ra kell bármilyen papír van engedély?

HTC = Help This Company

(#3586) B-L-A-C-K válasza Darellus92 (#3585) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jelenleg ugyan úgy roller kategória, azaz nincs rá még semmi.

(#3587) Darellus92 válasza B-L-A-C-K (#3586) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Egyelőre még rollerem sem jött meg, de annyira megtetszett ez az EUC téma, hogy idővel mindenképp szeretném megtanulni. Az alzán az Immotion V10 most 380 ezer, videók alapján elég jó a gép, de nem tudom érdemes e ennyit költeni rá. Elég új a tech, félek hogy hogy 1-2 év múlva tele lesz a piac 150-200 körül hasonló 1500+ wattos kerekekkel.

[ Szerkesztve ]

HTC = Help This Company

(#3588) B-L-A-C-K válasza Darellus92 (#3587) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt neked kell eldöntened, én tudom maradok a roller témánál.

(#3589) Csabee. válasza B-L-A-C-K (#3584) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Miért nem az OXO-val nyomod? Az nem jobb ezerszer?

Üdv: Csabee.

(#3590) B-L-A-C-K válasza Csabee. (#3589) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Dehogynem, csak már vagy 2 hónapja nem tudok vele menni, alkatrészre várok mindig, de már 1-2 hét csak elvileg...

(#3591) Csabee. válasza B-L-A-C-K (#3590) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jól megszívtad vele. Kifizettél egy rakat pénzt és hibás, alkatrész meg nincs..

Üdv: Csabee.

(#3592) B-L-A-C-K válasza Csabee. (#3591) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Részben igen, de ha itthon veszem 770-ért ugyan így járok, így meg 545-be volt, és visszakaptam utána 80 ezret (kb ennyibe lesz a csináltatás).

[ Szerkesztve ]

(#3593) #07746304 válasza Csabee. (#3591) üzenetére


#07746304
törölt tag

:DDD

(#3594) Dr.Zoo válasza B-L-A-C-K (#3592) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Felértékelődik a Kugoo, minden cserealkatrészt küldenek ingyen, DPD-vel 3-4 nap alatt.. :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#3595) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

M365öt eladó csak jelzem... ;] :P

Spontán jött becs szó, Prora váltok.

(#3596) DigitXT válasza B-L-A-C-K (#3595) üzenetére


DigitXT
félisten

Át kéne nevezni szopó-roller topikra, mert itt ami működik, az nem kell senkinek.:DDD

(#3597) Dorian


Dorian
félisten

Válaszolt a kínai, h csináljak az aku problémáról egy rövid videót. Szerintetek konkrétan mire gondolt? Videózzam le, hogy zölden világít a töltőn a led, mégis csak 36V a töltöttség? ennyi elég lehet? Mert ötletem sincs, hogyan videózzam menet közben azt, h milyen gyorsan merül az aku, vagy h idő előtt kikapcsol. Biztos van ilyen telefonrögzítős fejpánt vagy ilyesmi, de az is biztos, h csak ezért nem veszek ilyeneket.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#3598) DigitXT válasza Dorian (#3597) üzenetére


DigitXT
félisten

Ha menet közben szeretnél videót csinálni, tudok kölcsönadni akciókamerát,
mellkaspánttal... én is úgy vettem fel, hogy menet közben random kikapcsol.
(Azon kívül, hogy a kijelző is szar volt, a kikapcsolás volt a nagyobb para.:D)

(#3599) Dorian válasza DigitXT (#3598) üzenetére


Dorian
félisten

Előre is köszönöm, egyelőre csinálok egy töltős videót, ha ez kevés lesz neki, akkor élek a felajánlással :R

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#3600) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Etetés:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.