Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) gergo7311


gergo7311
csendes tag

Ma is megállított a Xootr roli miatt egy idősebb férfi és azt mondta: "Fiatalember, fordítva van a rollere első villája beszerelve!" ;)
Mondtam neki, hogy ez ilyen, csak úgy LÁTSZIK mintha fordítva lenne összerakva, de tényleg :))

[ Szerkesztve ]

Gergő-Budapest

(#3903) DigitXT


DigitXT
félisten

Érdekesség, a Pro hátsó villája mintegy 12.3 mm-rel szélesebb, mint a sima S1,
lásd a tengely elérését, de amúgy a sima villába alapból feszesen megy bele az
54.3 mm széles gyári tengely, szóval valószínűleg ebbe is kicsit nagyobb kell.:D

(Ebbe a villába valószínűleg nagyon simán ment volna bele a 200x50-es kerék.)

(#3904) celf


celf
őstag

sziasztok!

szerintetek most olyan 30-40 körül mi az a roller, ami könnyű, de bírja a strapát, jól lehet vele fékezni és jól hajtható?

decathlon kínálata szóbajön?

köszi :R :R

(#3905) gergo7311 válasza celf (#3904) üzenetére


gergo7311
csendes tag

Van a Dechatlonban is jobb roli, attól függ, hogy nálad mit jelent "hogy jól bírja a strapát" :)

Gergő-Budapest

(#3906) celf válasza gergo7311 (#3905) üzenetére


celf
őstag

nem szeretnék 2x vásárolni, mert szétment fél év alatt :) Meg féket sem szeretnék 2 hónap után reparálni.

(#3907) gergo7311 válasza celf (#3906) üzenetére


gergo7311
csendes tag

Azért is vettem Xootr rollert, igaz mintha a fogam húzták volna mikor ki kellett fizetnem de meguntam hogy a tobbi rollerrel mindig volt valami gond, hiba.

Gergő-Budapest

(#3908) celf válasza gergo7311 (#3907) üzenetére


celf
őstag

ilyen most nem találok hirtelen az online store-ben

(#3909) gergo7311 válasza celf (#3908) üzenetére


gergo7311
csendes tag

Itt körül tudsz nézni:
[link]

Gergő-Budapest

(#3910) B-L-A-C-K válasza DigitXT (#3903) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hát ez tényleg érdekes, nem is gondoltam volna 2x olyan széles keréknél az is szélesebb... ;]

(#3911) DigitXT válasza B-L-A-C-K (#3910) üzenetére


DigitXT
félisten

Én gondoltam, de szemre nem tudtam mennyivel, kb. 1 centit mondtam volna
rá képről. Szerencsére valamivel több, így valszeg ebbe rakhatom a motort.;)

(#3912) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Szerintetek a M365 -ra megéri a M365 pro a felárat?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#3913) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Volt egy kis esti csavargás egy Dualtron Thunder társaságában (1 millió felett van annak a rollernek az ára, és 90km/h a vége...:) ).

NandorHUN: Nekem volt mindkettő (Pro-t ma adtam el), ha számít a hatótáv, és a +3-4km/h sebesség (pro-t be lehet úgy állítani hogy 30%-os aksival is még 29-et tudja), akkor megéri, ha ezek nem lényegesek, akkor nem.

[ Szerkesztve ]

(#3914) DigitXT válasza B-L-A-C-K (#3913) üzenetére


DigitXT
félisten

90km/h
Azért valljuk be, az már beteg...:))

1 millió felett
Kettőt kérek...:DDD

[ Szerkesztve ]

(#3915) ultio válasza DigitXT (#3903) üzenetére


ultio
senior tag

A Proban is van ilyen tengely? Mert az enyémben nincs.

rasti rusti

(#3916) B-L-A-C-K válasza ultio (#3915) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor mibe csavarnád a csavart :F

(#3917) ultio válasza B-L-A-C-K (#3916) üzenetére


ultio
senior tag

Jó, igaz, van benne, benéztem. :))

[ Szerkesztve ]

rasti rusti

(#3918) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Gumi csere projekt:

(#3919) NandorHUN válasza B-L-A-C-K (#3913) üzenetére


NandorHUN
addikt

Azért aki 1M vesz rollert azt is megnézem :D
90 km/h is teljesen értelmetlen és veszélyes.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#3920) gergo7311 válasza B-L-A-C-K (#3913) üzenetére


gergo7311
csendes tag

Akkor a Dualtron Thunder olyan mint anno a Honda CRX... Száguldó Koporsó :DD

Gergő-Budapest

(#3921) Wine válasza gergo7311 (#3920) üzenetére


Wine
csendes tag

A motorhoz hasonlóan, amíg nem taknyol az ember, baromi élvezetes, veszélyérzet tompul, csak ha csattanás van, na az kemény..

(#3922) NandorHUN válasza B-L-A-C-K (#3913) üzenetére


NandorHUN
addikt

Várjál M365 Pro-t cserélted erre az 1 millás rollerra?? :F

M365 Pro áráért vagy ár/ érték arányban van jobb vétel?
Nem akarok olyan sokat költeni ha nem muszáj. M365 nem lenne rossz, de állítólag nem gyorsul olyan jól, mint a Pro és lassabb is annál.
Bicikli helyett a kompakt méret miatt gondolkodom egyébként roller vételén.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#3923) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Azért aki ilyet vesz nem hülye gyerek a tulaj se, neki nem az a lényeg hogy 90-nel menjen mindenhol, hanem a gyorsulás inkább, van mellette 2 nagy motorja is, és nagyon kulturáltan közlekedik ezzel is, járdán ha sokan vannak nem alapjáraton megy vele, hanem leszáll és tolja, és még sorolhatnám.

Amúgy van 2 milliós roller is, és annyi rá az igény ha most megrendeled, 1 év múlva veheted át.

NandorHUN: Dehogy az enyém, csak kipróbáltam, nekem ez már nagyon nagy, és felesleges. OXO nekem bőven elég.

Pro-t meg tegnap eladtam, nem akartam feleslegesen álljon ha már az OXO kész lett.

Más mindenkinek:

Brutál ezekkel az új gumikkal, és jobban is néz ki, vagyis nekem jobban tetszik:

[ Szerkesztve ]

(#3924) Darellus92 válasza B-L-A-C-K (#3923) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Azert vannak elmebetegek is 😀.

HTC = Help This Company

(#3925) NandorHUN válasza B-L-A-C-K (#3923) üzenetére


NandorHUN
addikt

Azért ha jól látom ez a OXO is 500-700 ezer Ft-ba kerül... azért ennyiért se vennék egy rollert... ennyi pénzért szinte már rendes járművet is lehet venni.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#3926) B-L-A-C-K válasza NandorHUN (#3925) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez nekem a kocsit váltotta ki (persze időjárás függő, de azért 7-8 hónapot simán lehet használni / év), illetve nekem a roller volt az 1 alternatíva, mivel se garázsom, se tárolom, gardróbba meg ez elfér.

Illetve a kocsira 1 évbe többet ráköltesz mint egy komplett ilyen rollerre amennyibe kerül.

Darellus92: Igen, nekem már az ilyen nem jön be, ez a ~50es utazó tempó úton nekem bőven elég.

[ Szerkesztve ]

(#3927) NandorHUN válasza B-L-A-C-K (#3926) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen, baj csak azzal van, hogy nem "rendes" jármű, tehát resell value se olyan jó szvsz.
Üzemanyag (áram) pedig kell neki is, meg új aksi használattól függően.

Kocsit meg kiváltani önmagában nem nagyon tudja, mert ha esik, ha havazik, ha vinni kell valamit, ha messzire kell menni ... nem lehet vele menni.

Én megértem ha valaki elkölt 10 Millát egy autóra, de 500 ezres rollerre ugyanúgy nézek mint az 500 ezres biciklire vagy 500 ezres fejhallgatóra.

Más:
150 ezer alatt~ jelenleg a M365 Pro a legjobb vétel?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#3928) B-L-A-C-K válasza NandorHUN (#3927) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Megértelek, mert kb nekem is ez volt a véleményem, De: kocsival jártam melóba, de 2 órával hamarabb kellett minden nap beérnem hogy le tudjak parkolni (több száz ember, pár ingyenes parkoló, az áll be aki hamarabb oda ér), fizetős helyen meg napi ~5 ezerért nem vállaltam be. Pár évig csináltam ezt a 2 órával hamarabb járjunk be, utána meguntam és lecseréltem buszra...Tömegközlekedéstől meg behányok, így gondoltam kipróbálok egy rollert (mint írtam előbb csak ez jöhetett szóba)...Alsó kategóriánál kezdtem én is, úgy mint te most, csak kipróbáltam egy komolyabbat, és úgy lett az OXO, úgy hogy szívtam is már vele eleget... Szóval nekem ez a munka eszközöm, és ha 1 évben csak fél évet tudod használni már akkor is megért 500 ezret, és ugye ezek nem 1 évre vannak tervezve. Egy feltöltéssel járok 2-3 napig ezzel, szóval amennyit fogyaszt az kb = a semmivel. De ha eddig nem értetted meg miért vettem meg, akkor magyarázhatom, lényeg nem szórom a pénzt, sőt elég zsidó vagyok sok dologban, de ezt tényleg abszolút nem bántam meg.

150 ezerig, igen a Pro a legjobb választás.

[ Szerkesztve ]

(#3929) djadji válasza B-L-A-C-K (#3928) üzenetére


djadji
senior tag

Szerintem a többség nem.ért.velem egyet, de a Kugoo az egyik legjobb választás. Nekem bejött. A ninebotot probáltam, a kugoo jobban tetszik, az M365-nél meg jobb a Ninebot. Szóval nekem bejött a Kugoo. Hátsó kerék tömlősre cseréléssél (vagy tömör normális) sztem az egyik legjobb ár/érték cucc. A hátsó fék hiányzik nekem róla, de különben nekem.patent a cucc.

http://djadji.fw.hu

(#3930) B-L-A-C-K válasza djadji (#3929) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mikor megvettem nekem is király volt ,de akkor nem volt nagy összehasonlítási tapasztalatom. De így most már hogy van, a Kugoo az sajnos elég gyenge konstrukció a többihez képest. Ninebot-nál ha ES2-esre gondolsz annál meg jobb az M365. M365-ről az a baj elterjed az elején hogy sz@r, ami így is volt, de egy csomo módosítás kijött már azóta, és V1.2-től már teljesen jónak mondható, főleg ha a filléres kiegészítőket felrakod rá. A Pro meg ugye még jobb.

Ha én ilyen 200 ezerig keresgélnék alsó kategóriában, megint simán megvenném a Pro-t, vagy ha nem kell a nagyobb hatótáv, vagy +3km/h-val több végsebesség akkor a sima M365. Új fajta Kugoo-k már amúgy jobbak, minőségre, de menetdinamikára gyengék, meg 25-nél nem mennek többet.

(#3931) jeromosi


jeromosi
aktív tag

Sziasztok.
Ez a roller jó lehet átlagos felhasználásra?
Nem napi használatra vásárolnám.
Ilyen árban milyen roller éri meg magyar vásárlással?
Vagy nézzek körül használt vonalon?
Előre is köszönöm.
[link]

(#3932) blakkmjoln


blakkmjoln
friss újonc

Sziasztok!

Új vagyok itt, ha valami szabályt szegnék, akkor előre is elnézéseteket kérem.

Adott testvérem, aki egy 170 cm, uszkve 90-95 kg testtömegű srác. Szeretne egy ideje rollert, amolyan hagyományosat. Én pedig úgy gondoltam, meglepném vele. De fogalmam sincs, az ő paramétereihez melyik gyártó melyik típusa lenne ideális, ami azért nem tenne anyagi csődbe sem.

Mindenhol azt látom, hogy a max terhelhetőség 100 kg. Na most ugyan nem vagyok szakértő... De ha a 100 kg környékén járunk, akkor az annyira a szerkezetnek nem tesz jót.

Olyan maximum 30 ezer magyar Forintot tudnék az egész akcióra szánni.

Kérdésem az lenne, tudtok-e ajánlani egy olyan rollert, ami az ő igényeit kiszolgálná fizikai tulajdonságait figyelembe véve?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#3933) madrac válasza NandorHUN (#3927) üzenetére


madrac
őstag

150 alatt nem fogsz kapni Prot. Én inkább egy Kugoo M2 Prot mondanék most, de nincs összehasonlítási alapom a minőségüket tekintve, sőt semmilyen. Csak tájékozódom.

(#3934) NandorHUN válasza madrac (#3933) üzenetére


NandorHUN
addikt

De igen, AliExpressen 138 ezer Ft az ára, gari kérdéses de pl. modolás esetén az amúgy is bukó pl.

Más:
ma kipróbáltam a Lime elektromos rollerét. Ahhoz képest a M365 Pro milyen? Mennyire "rezeg be" az út repedésein, buckáin? Én eddig csak bicajoztam és roller annyira azért nem stabil...
Gyorsulása milyen egyiknek a másikhoz képest?

Nem akarok Lime-al járni csak összehasonlítás végett kérdezem.

(#3932) blakkmjoln
32-es BMI-vel lehet inkább futnia kéne :)

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#3935) B-L-A-C-K válasza madrac (#3933) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kintről 150 alatt van, és 5 nap alatt megjön. Gari is intézhető.

(#3936) madrac válasza B-L-A-C-K (#3935) üzenetére


madrac
őstag

Aliexpress-es garanciában nem hiszek. Nagy webáruházaknál meg drágább mint 150, ahonnan mindenki veszi őket..

(#3937) NandorHUN válasza madrac (#3936) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen, AliExpresszes gari az kb. 0. Fél év után valoszeg semmit nem ér, még akkor se ha 1 évet írnak. De olcsóbb. Sajnos ez van, de szerintem alapból olyan terméket kell választani, ami megbízható.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#3938) B-L-A-C-K válasza madrac (#3936) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor ott geekbuying.

(#3939) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

(#3940) madrac válasza NandorHUN (#3937) üzenetére


madrac
őstag

Ez igaz. M365-ről tény, hogy nem sokat lehetett olvasni, hogy komolyan meghibásodott volna, ellenben a Kugoo-val. Viszont garanciában legalább zsákszámra küldték hozzá a drága csere alkatrészeket a tulajdonosoknak... aliexpress-nél nem hiszem, hogy ez így menne.

(#3941) Memmaao


Memmaao
addikt

Sziasztok!

Spartan Jumbo IV tapasztalata van valakiknek? Néztem a Spartan double suspension-t, az olyan 20e körül van, de szembe jött a jumboIV, amin viszont van kézifék meg csengő 26e ft-ért. A double suspension kereke 203as, a jumbo IV meg 250, ami azért jobb rossz úton. A képeken mondjuk vállpánt már nincs a IV-esen, az azért jól jönne. De 26e elég jó ajánlat.

My name is Bond, James... Dean.

(#3942) Fishor válasza Memmaao (#3941) üzenetére


Fishor
senior tag

Szia!

Ez nagyon tetszik. Ha olyan mint az elődje, akkor fel is állítható függőlegesen összecsukva. Ránézésre olyan a váz. De jó lenne tudni ezt az infót róla. Nagy kerék is nagyon jó. És végre magas. Az előzőek csak 98 magasak voltak. :( Talán meglenne a kövi rollerem. Bár ennyiért már lehetne rugós. :(

Üdv: Fishor

[ Szerkesztve ]

(#3943) nmy1212 válasza NandorHUN (#3934) üzenetére


nmy1212
tag

Ha viszonyitasi alap kell, akkor margithidtol indulj el a rakpartnal levo bicikliuton a dozsa gyorgy ut fele. Ott en a sima Mi365-el tudok menni nyelgazzal, bar van 1-2 hely ahol lassitok mert akkora lyuk van.

2019-ben meg komolyan a BMI a mervado? :U

(#3944) NandorHUN válasza madrac (#3940) üzenetére


NandorHUN
addikt

M365 esetén sokan kértek be cserealkatrészeket?
Miket? Vagy mi miatt? Mennyire drága 1-1 ilyen alkatrész?
Gari akkor mennyire fontos? Itthon is 1 évet adnak csak, 3 hó meg tuti van Ali-n is (vagy 6 hó) még ha papíron 1 évet ígérnek is....
Nem hiszem hogy +fél év az megéri a +30%-os felárat.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#3945) Memmaao válasza Fishor (#3942) üzenetére


Memmaao
addikt

A kép alapján az első kerék teleszkópos. Hátul a double suspension verziónál laprugó volt. Kérdés itt milyen. Megrendeltem, 28e házhoz szállítva. Kíváncsi vagyok.

My name is Bond, James... Dean.

(#3946) Fishor válasza Memmaao (#3945) üzenetére


Fishor
senior tag

Majd ha megjön írd meg légy szíves, hogy összecsukva függőlegesen megáll-e, meg hogy hogy tetszik. Szerintem nem rugós az eleje sem a porvédő ellenére, de ne legyen igazam. De szerintem írnák a leírásban. Meg kíváncsi vagyok milyen az összecsukó mechanika. Nagyon várom a véleményt.

Üdv: Fishor

(#3947) Memmaao válasza Fishor (#3946) üzenetére


Memmaao
addikt

Kérdés, hogy egy ilyen roller esetén a rúgó ér többet, vagy a nagyobb kerék? Mert a 203as keréknél jobb a 250es, meg a kézifék is nagy előny. A double suspension 22e lett volna, ez 6e drágább. Remélem nem döntöttem rosszul

My name is Bond, James... Dean.

(#3948) Fishor válasza Memmaao (#3947) üzenetére


Fishor
senior tag

Nekem eddig nem volt rugós rollerem, tehát annál biztos jobb lenne. A double suspension (jumbo3) azért nem jöhet szóba mert 97cm csak a magassága. Ha beválik és felállítható, lehet én is lecserélem az aldist. De az látszik, hogy az esős, vizes utat ez sem fogja szeretni. Nem értem miért nem tudnak normális sárvédőket rárakni, hogy ne legyen derékig sáros az ember. :)

[ Szerkesztve ]

(#3949) madrac válasza NandorHUN (#3944) üzenetére


madrac
őstag

Nem. A Kugoo-ra küldtek sok alkatrészt a hibásak helyet.
A nagy kínai webáruházak ilyen szempontból kellemes csalódásnak tűnnek. Kivéve a gearbest. Őket továbbra sem tartom megbízhatónak.
Ahogy a kolléga is írta, most épp 150-ért volt M365 pro geekbuying-on. Bár lassan nyilván jönni fog a rossz idő...

(#3950) NandorHUN válasza madrac (#3949) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem tudom... Mert manapság már télen sincs hó. Eső meg bármikor lehet. Hideg ellen meg lehet feovenni kabátot,bár nyilvan nem a legjobb elmény - 2 fokban rollerezni.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.