Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8027) rizso


rizso
addikt

Egyik esti sörözésnél az egyik kollégámon éreztem egy baromira kellemes illatot. Megkérdeztem mi van rajta: Dior Sauvage. Mondom azt hogyan, mert emlékeim szerint az egy olyan illat, amit nem bírok elviselni magamon, olyan...nem is tudom, valami olcsó pacsulis arcszeszre emlékeztet, de semmiképpen sem egy nagyon kellemes parfümre. Ismét kipróbáltam, és jó pár óra után végre enyhül az illat, és előjön az, ami baromira tetszik, és ráadásul isssszonyat tartós illat, nem is tudom mikor találkoztam utoljára ilyen tartós darabbal. Páromnak természetesen nem jön be, szerinte büdös, nem is engedi, hogy kidobjak érte 25-30eFt-ot. DE! Találtam Zara-ban egy "klónt", Aromatic Future néven fut, kb 3000Ft. Nyilván nem olyan tartós, mint a Sauvage, de nem is olyan gyenge, kb délután 2 körül fújhattam be magam, és este 10 körül még mindig meg-megcsapott az illata.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.