Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34601) Steady74 válasza FireFox1996 (#34598) üzenetére


Steady74
Topikgazda

:DD

(#34602) FireFox1996 válasza Steady74 (#34601) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Tessék eljönni RSD-re pecázni 1et! Jövő héten szabin vagyok, bármikor jöhettek hermanyi-val! ;)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#34603) hermanyi válasza csƵ (#34596) üzenetére


hermanyi
őstag

0.08 as előke zsinórral 0.10 es főzsinórral (Nem fonott) 16os B511 es horoggal 4,5 kilós potyot már szedtem ki RSD,igaz volt benne némi szerencse is de 2,5-3 kilóig ha ügyes vagy ki lehet szedni .
Én ha durvulók és kifejezetten pontyozni megyek akkor 0.16 fö és 0.14 es elökét használok . (Rakos) Feeder 20 as fő és 1.4 es előke .
Kisbleron 16/14 be fogtam 5 ös amurt is Rakoval . 14 es horoggal

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#34604) szcsabaa


szcsabaa
csendes tag

sziasztok
Most találtam ide, feederezni szoktam tiszai holtágon erjesztett vagy főtt aromázott takarmány kukoricával de legtöbbször csak kis pontyok jönnek , ilyen 20-30 centi közötti pedig van a vizbe 2-3 kilós is biztosan.
Arra gondoltam venni kéne valamilyen pelletetvagy kisseb bojlit hátha arra jönnének a nagyobbak de annyi a választék ízben márkában is hogy nem tudok választani , feleslegesen meg nem akarok sok ezret kidobni az ablakon.
Van ezeknek egyáltalán értelme természetes vízen vagy csak telepített tavakon használható ?
Ha igen akkor tudnátok ajánlani pár fajtát amivel érdemes lehet kezdeni ?
Sok törpeharcsa van a vízbe , azok megeszik ezeket?

(#34605) tomrRRR válasza szcsabaa (#34604) üzenetére


tomrRRR
senior tag

Pellettel próbálj legyen egy édes- és egy büdös aromájú is leginkább ilyen melegben a halak feljebb vannak a fenéknél, ezért érdemesebb pop-up-ot használni. (lebegő csalit)

Egy ilyen fajtát: ananász
tüzes ponty (májas-chilis)

Ez a két bevált csali nálam amivel tudok halat fogni rendszeresen, illetve az XL gumikukorica fokhagymás változatban.

[ Szerkesztve ]

The easy day was yesterday!

(#34606) csƵ válasza hermanyi (#34603) üzenetére


csƵ
őstag

Feederre én se rakok .20-nál vastagabbat. A tavaszt .16-tal végig pickereztem nádasban.

(#34607) Steady74


Steady74
Topikgazda

Feederre csörgős kapásjelző?? Maaargit?!?!?! És esküszik, hogy csak ez a tuti. Új őrület a feedermania csopiban. De, hogy rajta kívül mindenki mást zavar egy éjszakai peca alatt az krvaélet tuti

(#34608) hermanyi válasza Steady74 (#34607) üzenetére


hermanyi
őstag

Attól függ kivel mész éjszakai pecára :D Danival a kapást se vettük észre ,de legalább jól elvoltunk :DD
Nekem jó lett volna a kis csörgő de neki is :DD

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#34609) Steady74 válasza hermanyi (#34608) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Ne azt vegyük alapul, hogy annyira be vagytok állva, hogy azt se veszitek észre, ha egy hosszú combú Holler Imre ül le mellétek csakakék bikiniben :DDD

(#34610) zsolt1225 válasza Steady74 (#34607) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Legutóbb mikor voltunk, mellettünk a faszi elektromos kapásjelző, rezgőspicc meg talán még csörgő is volt, de az nem biztos. Nappal úszózott és ott ült a bot mellett.

(#34611) Steady74 válasza zsolt1225 (#34610) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Nyeletőfék+oldalspicc+elektromos jelző+rezgőspicc+csörgő. Ez így a tuti, egyben.

(#34612) oxox válasza pcbuhera (#34588) üzenetére


oxox
addikt

Ave,
Nyeletőfékes Penn is van a készletedben, s ha igen milyen?
:R

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#34613) szcsabaa válasza tomrRRR (#34605) üzenetére


szcsabaa
csendes tag

köszönöm az ajánlást de nekem a majdnem 3 ezer forint egy kis dobozért már nagyon sok amikor azért legalább 2-3 fajta ízűt is venni kéne

(#34614) Emu válasza szcsabaa (#34613) üzenetére


Emu
őstag

Nézz szét a Dovit, és a Stég termékei között. Van olyan pelletjük, amit alapból dippelve árulnak, és fele annyiba se kerül mint a HD (itt a marketing költségeket is meg kell fizetni elég rendesen, illetve a by DG nevet).
Ezekhez esetleg kiegészítés képp 1-2 fajta gumikukorica, amivel ki tudod könnyíteni a csalit és kész

(#34615) tween


tween
őstag

A Tubertini Gorilla csúzligumi egyben van, a régit meg már kidobtam. Valaki lemérné nekem, hogy milyen hosszra vágjam, milyen a gyári hossza? Köszönöm!

(#34616) vendingo


vendingo
veterán

Köztetek van jó pár ebayes rendelő. Ha egy termékre azt írják, hogy júli 19-25 között várható a szállítás, akkor az mennyire biztos, hogy addig meg is jön? (UK eladó)
Nem nagyon merek kockáztatni, mert ha addig nem jön meg, akkor elég nagy bajba kerülök, itthon meg az a termék 3x annyi.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#34617) csabamigo válasza szcsabaa (#34613) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Szia Én tavaly bevállaltam az SBS creative popup 10mm bojliát 4íz/5szín=3000ft Nem csalódtam,hozza a halakat csak oda kell figyelni,hogy rendesen tekerd vissza a kupakot az aromára egyébként nekem az m1 es volt a pontyok nagy kedvence

[ Szerkesztve ]

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#34618) A Zéé válasza vendingo (#34616) üzenetére


A Zéé
addikt

ha tényleg UK a feladó, és nem valami "ál angol" kínai, akkor az az szinte biztos, hogy 5 munkanapon belül itt van, de volt olyan cuccom Angliából, amit hétfőn rendeltem, csütörtökön már a kezemben volt.

Just a simple Lineman...

(#34619) gban válasza vendingo (#34616) üzenetére


gban
Közösségépítő

EU-ból igen gyorsa megjött nekem minden (2-3 nap).
De ne rajtam verd le ha mégsem így lesz.
Gondolom nem mindegy a méret meg az érték és a szállítási mód sem, nem ugyanaz egy kijelzővédő fólia vagy egy tok levélben meg egy nagyobb csomag.
Azt meg nem tudom, vámosok mennyire babrálnak bele az EU-ból jövő dolgokba értéktől függően - ugye van amit tilos behozni bárhonnan, stb., ezért akár, nem a vám meg áfa miatt ami elvileg ugye eu-ból jövőnél nincs.

Postázást nem vállalok.

(#34620) vendingo válasza A Zéé (#34618) üzenetére


vendingo
veterán

Eddig csak pár vásárlásom volt, mind eu-ból. 2-3 nap alatt jöttek Olaszországból, Németországból a cuccok.
Lehet berizikózom, max ha mégse jön meg, akkor eladom itthon árában.
Köszi.

gban: Köszi neked is. Egy 4-5 ezer forintos motoros GPS tartóról van szó. Itthon csak márkásat találtam ami jobb minőségű, de az 15 ezer forint. Az olcsóbbak meg mind gagyibbak, mint az ebayes.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#34621) FireFox1996 válasza vendingo (#34620) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

UK-ból ha megbeszéled az eladóval, hogy másnapos-ként adja fel, akkor másnapra tényleg itt lesz (de ez plusz költséget jelent). Egyéb esetben kb. 5 munka nap, de volt olyan rendelésem is, hogy többett kellett várni rá.
Hongkongból 2-3 hét mire ideér.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#34622) A Zéé válasza FireFox1996 (#34621) üzenetére


A Zéé
addikt

"Hongkongból 2-3 hét mire ideér."

Vagy ahogy tapasztalom mostanában még több. Az elmúlt fél évben 4 apróságot rendeltem kínából, 3-hoz kellett nyitnom "case"-t, mert 2 héttel az amúgy 4 hetes határidő után se értek még ide. 2 az megjött utána, de 1 az pl. teljesen eltűnt.

Just a simple Lineman...

(#34623) hermanyi válasza FireFox1996 (#34621) üzenetére


hermanyi
őstag

Kínából volt már olyan rendelésem ami itt volt 1 hét alatt . De az átlagos 3-4 hét.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#34624) zsolt1225 válasza hermanyi (#34623) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Mostanában nagyon sokat rendeltem aliról és átlagban 3 hét alatt, de sokszor 2 hét alatt itt van. De pl tegnap előtt jött meg 2 csomag ami pont 1 hónap volt.

(#34625) tepenzed


tepenzed
őstag

Bocsesz lejott a matracrol, de vegre amurt fogtam light cuccal :DD

(#34626) csabamigo válasza tepenzed (#34625) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Grat!
Szép hely,hol vagy?

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#34627) musli26 válasza tepenzed (#34625) üzenetére


musli26
tag

Gratula.
Mekkora amur?
Mire jött?

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#34628) szcsabaa válasza csabamigo (#34617) üzenetére


szcsabaa
csendes tag

köszi , ez jónak tűnik lehet beruházok rá.Még ezeket a zadravec pelleteket nézegetem most le van akciózva ha hármat veszel így abból is kijönne jó pár fajta most olcsón csak nem tudom mennyire minőségiek ezek.[link]

(#34629) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Hermanyi ma első RSD-s pontya :
(és megint összeakadt a harcsás cuccommal :))

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#34630) FireFox1996 válasza FireFox1996 (#34629) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

És a második :

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#34631) FireFox1996 válasza FireFox1996 (#34630) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

És a harmadik :


<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#34632) golyós


golyós
őstag

Ezaz srácok! Gratula mindenkinek, görbüljön még ! :C

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#34633) j.davidovics


j.davidovics
csendes tag

Sziasztok! Szerda reggel egyik barátommal ellátogattunk a Nagyszénási bányatóra. A 8-as helyen ültünk. Nagyon kulturált a tó és a hely is. 24 órát töltöttünk el. Reggel valami a methódos botomon nagy kapas, majd elvitte a 14-es fonott horogelőke felét és a horgot valami. Aztán horogelőke csere, majd egy két óra mulva délelőtt ismét nagy kapás. A tón azon a helyen egy dőlőbója van elhelyezve, akit sokan etetnek. Arra ráment a hal.. Balázs elment egy csónakért, majd utána eredtünk. Egy óráig húzgálta a csónakot és utána sikeresen megszákoltuk. Nagyon meglepődtünk hiszen csak egy 5,30kg-os ponty volt az. Gyors fotó, aztán vissza a vízbe. Balázsnak aztán egy füstölő kapás. Sejtésünkre amúr, de aztán megvillantotta magát és igazunk lett. Majd egy másfél órás küzdelem után lebukott a mélybe és valami elvágta a damilt. Ezek után egészen hajnalig csak kárászokat és törpéket fogtunk. Köztük volt egy 80- dekás kárász, és egy "nyomi" kisponyt. A tógazda tanácsára behúztunk éjszakára egy szereléket a nádas elé, és 3 napos savabyított kukoricát pár marékkal dobtunk rá. Háromnegyed kettőkor jött a füstölős kapás. Akkor már bátrabban húztam a halat. Fél óra után mrgadta magát. Egy 7,30-as nyurga volt. Ő volt az utolsó halunk.

Nagyon jó éreztük magunkat, minél hamarabb szeretnénk visszatérni. Ja és az egy dolog hogy kockató, de ittnagyon erősek a halak :DD
7,30 nyurga

80 dkg kárász

"nyomi" ponty

5,30-as ponty

(#34634) FireFox1996 válasza FireFox1996 (#34631) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

A 4ik megfogott (+ 2 leakadt):

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#34635) Zoli bácsi válasza Ibituba (#34574) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Hali! Igen, volt HTSZ víz, de idén a Kisfaludi szakaszra is jó a jegy, Beledtől a torkolatig. Idén sajnos nagyon gyenge a Kis-Rába, ugyan nem pergettem, de tavaly sokszor fogtam csontival, kukoricával domolykót, idén úgy tűnik csak sneci van benne.....
Sporttársakkal beszélgettem, más sem fog érdemleges halat, idén márna sincs (eddig), viszont állítólag csukák vannak benne. Az a baj, a városi szakasz tele van szeméttel, a városon kívül meg a növényzettől nem lehet a vízhez férni. Ha a városi szakaszon akarsz pergetni, csak felszíni, max 0,5 méterre merülő csalit használj, mert autógumitól a biciklivázig sok minden horogra akadhat.
Állítólag az erőmű alatti, Shopi mögötti területen gyűlnek össze a nagyobb halak, azt beszélik harcsa is van.:)

(#34636) sityupityu válasza vendingo (#34620) üzenetére


sityupityu
veterán

Megkérdezhetem, hogy milyen típust rendeltél?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#34637) zsola32


zsola32
őstag

most jöttem meg a horgászatból, kb. egy óra fárasztás után adta meg magát ez a 10.2 kg-os ponty.
nagy élmény volt, methodos szerelékkel sikerült megfogni.

[/ L]

(#34638) FireFox1996 válasza FireFox1996 (#34634) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

A mai esti peca utolsó pontyunk (talán a 8-ik?!)
(még a harcsázó cuccomra is ment egy 2 kgs körüli ponty)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#34639) galervin93


galervin93
őstag

Jó napot mindenkinek a felvidéki Zselízből, a Garam partjáról!:-)
Szűz versenypálya, ez az első verseny rajta. Este majd teszek fel képeket. Az olcsójános cuccaimmal picit gyengének érzem magamat, de legalább horgászok egyet. :-D 10-kor kezdünk, pedig lassan már mindenki kész, no nem baj. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#34640) vendingo


vendingo
veterán

Nálunk most 24 órás verseny van, de ebben a szélben nem bánom, hogy nem neveztem. 100k a nyeremény.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#34641) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

5 ezer körül milyen merítőt ajánlotok, illetve hozzá nyelet?
Apósnak valami nevis van meg vett hozzá egy teleszkópos festő nyelet. Ez mennyire jó megoldás?

(#34642) golyós válasza zsolt1225 (#34641) üzenetére


golyós
őstag

Ha a festőnyél menete jó a merítőfejre akkor teljesen jó.Én is azt akartam venni (18 évig festettem) mert jó erős nyelek.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#34643) galervin93 válasza galervin93 (#34639) üzenetére


galervin93
őstag

30 deka sneci. Felejtős. Inkább berúgtam volna. :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#34644) csabamigo


csabamigo
aktív tag


Na mehetek nagyhalra!
A szülinapi ajándékom! :)

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#34645) musli26 válasza j.davidovics (#34633) üzenetére


musli26
tag

Mi is voltunk ott júl. 2.
Összesen 5 hallal zártunk 8,8 9,2kg amur 6.5 5.1 5.8kg pontyok.+(5db dévérkeszeg 0,5kg/db)
Nekem elment egy 10+ amur kiakadt a horog(Owner50188) 8 méretbe.
Pont ott volt a tógazda látta a fárasztást és azt mondta ,hogy kicsi volt a horog azért akadt ki.
Azt mondta 4-es horog méret felett nem szabad itt bedobni.
Csak reggel 8tól este 9ig horgásztunk.
Jól éreztünk magunkat!
Nagyon ajánlott tó!

[ Szerkesztve ]

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#34646) joe979


joe979
aktív tag

De jók vagytok srácok :D így tovább :C

Szissz

(#34647) Grillo


Grillo
senior tag

Urak, lent nyaralunk Szigliget mellett, van itt ajánlott partszakasz, ahol a gyerekkel eredményesek lehetünk pár óra alatt?

(#34648) A Zéé válasza Grillo (#34647) üzenetére


A Zéé
addikt

Hajókikötő Szigligeten!
Az éttermen keresztül be lehet menni a kövezésre. Kifelé az első helyeken a nádasnál a múltkor szedegették a keszegeket. Beljebb feederrel kárászok is jöttek. De spiccbottal küszök, sügerek jöhetnek a mólóról is, mindkét oldalon szoktak ücsörögni.
Ha meg viszed a pergetőt, akkor befelé a hajók alatt tavaly ősszel a csávó ilyen 20 centi feletti sügereket szedegetett dropshot szerelékkel. Csak ott vigyázz, mert ott laknak csukák is! Őt is onnan vettem ki. Illetve balinok is rendszeresen ramazuriztak benn. Kinn a kövezés végén meg állítólag éjszaka érdemes süllőzni is.

Just a simple Lineman...

(#34649) j.davidovics válasza musli26 (#34645) üzenetére


j.davidovics
csendes tag

Igen, nagyon jó tó. Mi majd még a nyáron tuti megyünk. A gazda is mondta hogy erős damil, és legalább hatos horog ajánlott. Ja és több erjesztett kukorica is kell majd, egy vödör kevés 24 órára :DD

(#34650) Interceptor válasza A Zéé (#34648) üzenetére


Interceptor
addikt

.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.