Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23664) golyós válasza MdewC (#23656) üzenetére


golyós
őstag

Háááttt :-)
Nem ismerem a tavat de 2 perces honlap látogatás alatt én azt a következtetést vontam le, hogy halmentes.
Miért?
1. egyesület ahol nincs sportjegy
2. A születésnapi hír után a következő 2013!-as fogások képei.
3.telepítésrőlmegy szó nincs

Ezért érdemes telepített tavakon horgászni ( nyilván ha nincs a közelben akkor mindegy) mert nyomon követhető a telepítés, Facebookon követhető a beszámolókból, hogy érdemes-e menni, van hal a vízben.
Ezért szeretem Keve horgászparkot mert csak sportjegy van! Halat elvihetsz ha megveszed napi áron de egyébként nem.
Az egyesületi tavak nagy hátránya, hogy telepítéskor boldog-boldogtalan előkerűl és ha kiszámolod, hogy 1 hét alatt mindenki elviszi a napi kvótát akkor el is tünt a hal.
Telepítenek de minek?
Benta tavak: idén már 2 telepítés volt, van is hal dögivel, tényleg csak az nem fog aki nem dob be.
Itt sem lehet elhozni halat csak ha megveszed.

Édemes - ha megteheti az ember- többet utazni olyan tavakra ahol tuti van hal.Valaki ezzel sem ért egyet mert ilyen helyen nem müvészet halat fogni, pedig itt is kell váltogatni a csalit, nem mindegy mikor mivel.
Meg persze a módszer, kollegám Kevén 20 óra altt közel 40 pontyot és 3namurt vett ki feederrel, míg mellette a bojlisok 2! pontyot 12 óra alatt.Reggel haza is mentek mert agyvérzést kaptak.
;]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.