Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14251) sutyesz96 válasza #02683648 (#14245) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nem tudom miről beszélsz, egy csomó más nyelven is üdvözöl amikor bekapcsolod. :D

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#14252) Werkly


Werkly
őstag

A táblám letöltötte a 10-est. Van arra mód, hogy a piros 1-est eltűntesem a beállításoknál?

(#14253) btudos válasza Werkly (#14252) üzenetére


btudos
veterán

Eltűnik, ha kitörlöd a frissítést.

Beállítások-Általános-Tárhely

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#14254) B-L-A-C-K válasza btudos (#14253) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De visszafog jönni...:)

(#14255) zolikaDB válasza B-L-A-C-K (#14254) üzenetére


zolikaDB
veterán

Valami gond lehet, mert nekem nem jott vissza... Sosem jon vissza. Ez miert hihetetlen?

(#14256) milszab válasza zolikaDB (#14255) üzenetére


milszab
senior tag

Az ios 10re való frissítési értesítés nekem is csak egyszer jött elő szerencsére, miután töröltem a listából.

(#14257) B-L-A-C-K válasza zolikaDB (#14255) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem írtam olyat hogy hihetetlen lenne, meg nem egyből jön vissza, hanem nekem hetekre rá...

[ Szerkesztve ]

(#14258) Maxximus válasza B-L-A-C-K (#14257) üzenetére


Maxximus
őstag

Így van...

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#14259) Sakab


Sakab
senior tag

Sziasztok, jb hiányában downgradre szorulok. Jelenleg meddig ir alá az apple?9.3.5? Ahogy keresgettem a tinyumbrella és a prometeus dolgozik a házi aláíráson, de publikus verziót még nem talaláltam. Ti tudtok esetleg valami megoldast?

(#14260) Ragnar95 válasza Sakab (#14259) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

9.3.5-öt írja csak alá az Apple, amire szintén nincs JB.
Nincs semmilyen megoldás nem hivatalos verzióra való visszatérésre jelenleg.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#14261) Sakab válasza Ragnar95 (#14260) üzenetére


Sakab
senior tag

Mindennap nézem a keresési találatokat, de konkrét dátumot egyik csapatnál se találtam se JB re, se DGre. Ti tudtok esetleg valami közelítőt?mert mondanák, h 1 hónap és tuti kijön a publikus. De ugy várok várok...és mint egy félkarú orjást nyomkodnék :O

(#14262) silmatauki válasza Sakab (#14261) üzenetére


silmatauki
őstag

semmit se lehet tueni. Jön amikor jön. Valamikor. Talán.

(#14263) Ragnar95 válasza Sakab (#14261) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azért nincs pontos dárum nagy valószínűséggel, mert nincs még kész a JB :U
Ha az eddigi tendenciát nézzük, én a helyedben nem számítanék a közeljövőben JB-re, sajna egyre lassabban jelenik meg a törés ahogy jönnek ki az újabb verziók.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#14264) Atlantisz48


Atlantisz48
őstag

Sziasztok!

Okos tokot szeretnék venni az Ipad Air 1-es készülékemre. Az ebay-ről. Tudtok esetleg ajánlani valamilyen minőségibb darabot? A lényeg az lenne, hogy védje az Ipad hátulját a karcolódástól slim legyen.

(#14265) szabolcs.sz válasza Atlantisz48 (#14264) üzenetére


szabolcs.sz
tag

[link] - ilyet rendeltem 1 hónapja, 2 hét alatt ideért, minőségi, szép és jó darab, 13 USD, ajánlom.

(#14266) Süvi válasza Atlantisz48 (#14264) üzenetére


Süvi
őstag

(#14267) silentkiller válasza Süvi (#14266) üzenetére


silentkiller
senior tag

Nekem iPad Mini 3-ra kellene hasonló. Tényleg jó minőségű a linken szereplő, ajánlott tok?

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#14268) Süvi válasza silentkiller (#14267) üzenetére


Süvi
őstag

Ezeknek a tokoknak nem olyan finom az anyaga, mint az eredeti toknak, viszont aki még nem használt eredetit nem fog neki feltűnni. Sőt akinek eredeti van annak se tűnt fel.
Kb. 10 db-ot rendeltünk ismerősi és baráti körben.
A minőség között volt szórás. Volt teljesen hibátlan, és volt olyan is, aminek minimális, alig észrevető sérülés volt az oldalán, 1 volt a nagyon gagyi volt, abból kaptam vissza pénzt.

Viszont most látom, hogy ezen az oldalon is elég jó áron adják a megmaradt készletet.
Egy ismerősöm innen rendelt és meg van vele elégedve (szerintem ugyan az a kínai, csak ki van válogatva a jó)

(#14269) vaakuum


vaakuum
addikt

Kérdés kiegészítővel kapcsolatban. Bocsánat, de nem tudom, hol lenne érdemes megkérdezni.
Adott egy ipad 4 mini.
Milyen kiegészítőt lenne érdemes hozzá szerezni, ami ébredési és edzési pulzust is mér, meg esetleg egyéb, sportolással kapcsolatos paramétereket rögzít, amit edzésben fel lehetne használni, illetve amihez edzéstervet lehetne igazítani?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#14270) Süvi válasza vaakuum (#14269) üzenetére


Süvi
őstag

Pl. Apple watch
Vagy pl múlt héten vettünk 9000 Ft ért a Lidlben Bluetooth os vérnyomámérót, elég jó appja van Ios hez

(#14271) r3dsnake válasza Süvi (#14270) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Apple Watch nem megy iPaddel.

(#14272) vaakuum


vaakuum
addikt

Én valami olyat keresek, ami karkötő szerű, és állandó viselésre is alkalmas... mérhetne folyamatosan mondjuk edzés közben (akár úgy is, hogy direktben küldi az értékeket a tabletra, hogy menet közben lehessen látni a jó nagy számokat, ha lazábbra kell venni), illetve a reggeli értékeket is vissza lehetne nézni belőle, hogy ha még nagyon magas a reggeli pulzus, akkor akár ki is hagyni az adott edzést, vagy annak megfelelően gyengébb edzést tervezni/csökkentett módban tolni. Bár ha a reggeli pulzus magas, akkor edzésen is hamarabb elindul felfelé, úgyhogy ez végül is szerintem egy dupla ellenőrzés, ami nem is feltétlenül kell nekem, csak mondjuk előtervezés szempontjából lenne hasznos.
Vagy esetleg valami Polar órában kellene gondolkodni, ami pánt nélkül is mér pulzust? (Tekintve, hogy vagy 17 éve óra sem volt a kezemen, még sima órában is elég fura lenne aludni, nemhogy pántban :U A polarok tudnak kommunikálni ipaddal?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#14273) Süvi válasza r3dsnake (#14271) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönöm a javítást, elnezest valamiért az egészségi alkalmazások szinkronja jutott eszembe.

Az Apple watch topicban van akinek van Polár órája, ő meg tudja mondani, hogy milyen alkalmazás van hozzá Ipadra.

Talán a ikiegeszitok honlapon vannak eü kiegészítők is.

[ Szerkesztve ]

(#14274) Atlantisz48 válasza Süvi (#14268) üzenetére


Atlantisz48
őstag

Köszönöm az ötleteket :R

(#14275) gzbotii


gzbotii
veterán

iOS 10 óta a YouTube app szinte használhatatlan...Mindha egy régi Galaxy Minivel szenvednek..
Későn reagál sokszor az érintésre, néha lefagy a kép es csak hang van par másodpercre... nagyon remelem hogy hamarosan javítják.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14276) blakey válasza gzbotii (#14275) üzenetére


blakey
titán

Töröld és telepítsd újra, nem tapasztaltam különösebb hibát. Nekem jobbnak sem és rosszabnak sem tűnik, olyan mint volt.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#14277) Frozzy válasza gzbotii (#14275) üzenetére


Frozzy
őstag

Nekem ugyan ez Snapchat meg fb messengernél is. Lassú, néha alig tölt be. és szintén csak iOS10 óta és jellemzően i6-on inkább de meg van ez mini3-an is :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#14278) #93794560 válasza Frozzy (#14277) üzenetére


#93794560
törölt tag

Nekem Mini 2-nél nincs semmi probléma. Sem jobb, sem rosszabb nem lett az előző iOS-hez képest. Teljesen ugyanolyan.

(#14279) Peddy789


Peddy789
őstag

Hello, ipadre lehet tenni akarmilyen videokat windows pcrol? Felvettek gyerekerol stb mas eszkozokkel.

(#14280) r3dsnake válasza #93794560 (#14278) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én is így éreztem, de öcsém nem frissített iOS10-re és az appok indításánál hatalmas különbség van a két tablet közt. Vissza is raktam a 9-et, az akksi is sokkal jobb azóta.

(#14281) galaxys80 válasza r3dsnake (#14280) üzenetére


galaxys80
veterán

Én semmi különbséget nem érzek.
Nálam maradt a 10.

(#14282) eddie17


eddie17
addikt

Sziasztok!

Semmi esélyem, hogy a saját apple id-mal belépjek egy olyan 4.gen ipad-re amin más rajta hagyta az ID-ját?
Cégen belül került hozzám, de egy rég nem itt dolgozónak bennmaradt az ID-ja.
Így jártunk?

(#14283) gzbotii válasza eddie17 (#14282) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem igazán.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14284) Ragnar95 válasza eddie17 (#14282) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

AppStore-ba be tudsz lépni gond nélkül, de iCloudba nem. Ha megvan az eredeti számla, akkor APR leveszi az iCloud lockot elvben a gépről ingyen.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#14285) hszilard666 válasza Ragnar95 (#14284) üzenetére


hszilard666
veterán

APR nem, de az apple support igen.
0680 983 435

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#14286) eddie17


eddie17
addikt

Köszönöm a válaszokat, lehet hétfőn elérhető lesz a kolléga és megkapjuk a jelszót.
Ha nem akkor marad az amiket írtatok.

(#14287) eddie17


eddie17
addikt

Amúgy, ez egy 2012-es modell de le a kalapom, az első ieszközöm, de nagyon tetszik.
Wp céges telefont le kell cserélniük a munkám miatt de csak iPhone lehet, ódzkodtam tőle de ha a telefon is ennyire jó akkor ide vele. :)

(#14288) viera


viera
őstag

A mai napon csatlakozom hozzátok egy iPad Pro 9.7 tablettel.Ez az első Apple cuccom,még ismerkedek vele.Lehet,hogy lesznek kérdéseim,mert még új nekem az iOS is.Szeretnék hozzá venni egy tartalék Lightning kábelt.Milyet érdemes venni mert van sok féle és nem tudom milyenek.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#14289) csab2 válasza viera (#14288) üzenetére


csab2
veterán

Ha volt pénzed egy iPad Pro-ra, akkor ne ilyen apróságokon spórolj. Vegyél gyári kábelt!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#14290) Süvi válasza viera (#14288) üzenetére


Süvi
őstag

(#14291) viera válasza csab2 (#14289) üzenetére


viera
őstag

Nem spórolok ezen,hanem valamelyik iPhone topicban olvastam,hogy van amelyik kábel jobb mint a gyári.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#14292) Noxy válasza viera (#14291) üzenetére


Noxy
veterán

Miben jobb?
Több éves gyári kábeljaim vannak, és mind hibátlan. Persze ha valaki sza@..k rá, akkor pár hónap alatt tönkre lehet vágni.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#14293) nofi válasza viera (#14291) üzenetére


nofi
őstag

Vannak strapabíróbb kábelek, pl. BlitzWolf - nekem bevált ;)

Xbox GT: nozsolt

(#14294) vadászcsiga válasza Noxy (#14292) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mondjuk ebben. Soha semmilyen kábelem nem csinálta ezt, legyen szó bármilyenről, főleg nem másfél év után. Nem rángattam, nem hordozom, egesz életében egy konnektorra van dugva.

(#14295) Noxy válasza vadászcsiga (#14294) üzenetére


Noxy
veterán

Most erre mit mondjak?
Egy anno a 3GS-hez kapott kábelt használok a mai napig. A lighting kábelom meg több mint két éves. (Ebből 2 van. Egy csak a töltőhöz, egy meg a PC-hez.:)
Semmilyen külső sérülés nincs rajtuk.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#14296) vadászcsiga válasza Noxy (#14295) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem vagy 3 ilyen kábelem van, mind gyári.

30 pines töltő kábelt hasznalsz? :Y Mid van?

[ Szerkesztve ]

(#14297) viera válasza nofi (#14293) üzenetére


viera
őstag

Köszi szépen,ezek tényleg jónak tűnnek. Még eldöntöm mert amit Süvi ajánlott az is jó,főleg annyiért gyári kábel.

Süvi: neked is köszönöm

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#14298) Noxy válasza vadászcsiga (#14296) üzenetére


Noxy
veterán

Egy döglöt wi-fi-s 4S-hez navira, zenére, meg elég sok 4-4S kerül hozzám szoft.. problémákal.
Ja és még meg van a 33GB-s, 3GS is.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#14299) zolikaDB válasza Noxy (#14298) üzenetére


zolikaDB
veterán

33GB-os 3GS??? Az milyen?

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.