- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- LordAthis: AI (és másra is használt) Cluster építése - Második Cikk
- sh4d0w: Netflix? Ugyan, VW előfizetés!
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- WhrlpoolMind: Az eredeti lemez utánozhatatlan illata
- Geri Bátyó: Megint tahó voltam – SZEMÉLYISÉGFEJLŐDÉS
- Meggyi001: Nyilvános wc-k.....még mindig hiánypótló...
- sziku69: Szólánc.
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
Új hozzászólás Aktív témák
-
karikusz
tag
válasz
Secretknight #4092 üzenetére
1.0.8 a te embered GPS fix-szel
A többi romnál csak online GPS működik....
-
Laza...
addikt
válasz
Secretknight #4092 üzenetére
Másnál is, ott a hozzászólásoknál:
"GPS still now working for me"
Ez a jó teló tellesen hulladék a szoftvernek "hála"
Gyakorlatilag folyamatosan kijavítanak egyet, cserébe raknak bele kettőt. Pedig az összes bug javítva van már, csak egy romba még nem sikerült összegyúrni a (nem)fejlesztőknek.
-
noresz01
csendes tag
válasz
Secretknight #4094 üzenetére
mi van a telefonod hátlapján? 850/2100 vagy 900/2100? jobb alsó sarokban van egy verzió szám az mi?
-
noresz01
csendes tag
válasz
Secretknight #4092 üzenetére
melyik rom-ot raktad fel?
A V3 official cxq 1.1.1 fajtáról azt írják, az csak a 850/2100-ashoz jó, a 900/2100-asnál vannak problémák.
A 900/2100-ashoz csak az 1.0.1-et ajánlják. -
Secretknight
aktív tag
Felraktam az 1.1.1 rom-ot ,az új 1.0.1 volt rajta. Most egyáltalán nincs gps...de semmi.Előtte teljesen jó volt.
850/2100-as lett ,előtte 900/2100 volt.
Hova tünt a gps?? -
noresz01
csendes tag
-
domesz
aktív tag
Üdv.
Ezt viszont tényleg nem tudom már.
Tettem egy 1.0.8-at + touch reco, majd rootoltam és quick boot-tal indítottam a recoveryt de az meg nem látja a belső memóriát -
noresz01
csendes tag
Lenovo Super Camera 3.6.6 első tapasztalatok
Letöltés: [link]
Én az LenovoSC_v3.6.6.zip-et szedtem le.
Telepítés.
* CWM-ből zip fájlként simán megyNa de milyen is:
* indításkor feldob egy hibaüzenetet, hogy nem kompatibilis az eszközzel, ezt csak simán le kell okézni, aztán fut a program
* eddig nem akadt, megy a fényképező és a kamera is
* sok effekt állítható
* kép minőségben szerintem ugyanazt hozza mint az alap program, de lehet, kicsivel rosszabb
* van itt minden, panoráma kép, HDR, hegyek völgyek...
* a használata is egyszerűnek tűnik
* első és hátsó kamera is működik
* nyelv nem állítható, vagy csak én nem találtam
* kamera érzékenység max 13Mp, a Rom-ban lévő 18-at mutat
Röviden ennyi, majd még nézegetem, de az biztos. hogy többet tud mint a gyári.XDA link: [link]
-
domesz
aktív tag
Gyors kérdés, stock 1.0.6 van a telefonom és nincs benne usb hibakeresés mód :S Ötlet?
Már meg is van, bocsi
-
laci laci
addikt
válasz
junkpod #4083 üzenetére
-ha arra gondolsz, hogy rezzen egyet amikor a kapcsolat létrejön...Igen erre gondoltam.Idegesít nagyon.
Valamit,valahol ki kell törölni?Másik kérdés:próbáltam apk.fájlokat telepíteni,de a TELEPÍTÉS gomb nem használható.Ki mivel szokta telepíteni?
Ha valakinek kell a camera bravo apk.Nagyon jó ez isItt van:[link] -
junkpod
veterán
válasz
laci laci #4082 üzenetére
ha jól emlékszem arra nincs egyszerű menuből elérhető beállítás, különböző tweak-ekkel ki lehet kapcsolni valahogy (ha arra gondolsz, hog yrezzen egyet amikor a kapcsolat létrejön).
Ha a rezgő csengésre gondolsz, azt a beállítások, audió profilok, az aktuális profil beállításai résznél tudod kapcsolni. -
laci laci
addikt
Üdv mindenkinek.Valaki nem tudja,hogy a hívásnál a vibrátort hol lehet kikapcsolni?
-
domesz
aktív tag
Sziasztok!
Hangerő fel + le gombok nélkül van esélyem másik romot telepíteni?
köszi
-
eJeti
csendes tag
válasz
karikusz #4067 üzenetére
Camera Zoom FX tudja ..
Az a vicces gomb :-) szerintem használható silicon tok mellett is (legfeljebb le kell vágni a "fület".)
-
hazidokika
újonc
Köszönöm a segítséget megpróbálom!
-
Emirabdul
tag
Sziasztok.
V3 racer air colors final romot feltette mar valaki ?(chinaphonearena)
Elvileg kesz a vegso verzio. 1.0.8 gps fixeses verziót kell felflesselni es arra mehet sd rol cwm el ez a rom.
Nalam viszont megall az android logonal.
Valaki kiprobalna ? En vagyok ennyire noob ?
Koszi -
karikusz
tag
Arra van valakinek okossága, hogy mivel lehetne beállítani, hogy a hangerő gombbal lehessen fotót készíteni?
Találtam ilyet de használhatatlan.
VolShutter Camera
-
karikusz
tag
válasz
noresz01 #4046 üzenetére
Végre egy értelmes ember...
...nem fikáz, hanem segít másoknak...
Lehet, hogy egy full formatálás a flash tool-lal, megkímélt volna a vissza küldéstől...bár ki tudja. Én úgy tapasztaltam, hogy hardverileg nincs baj a v3-mal, csak nincs egy értelmes rom rá.Ahogy te is írtad a 8-as használható én is csak azt ajánlanám. Ott nincs sok bug, megy offline a GPS...stb.
-
-
noresz01
csendes tag
válasz
hazidokika #4061 üzenetére
javaslom a Next Launcher-t, azzal ezek a dolgok megoldódnak. :-) De más Launcher is jó lehet, pl. Go, nekem a Next jött be.
-
hazidokika
újonc
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek.
Ma egy új INEW V3-as készülék tulajdonosa lettem és lenne pár kérdésem.1. A fő képernyőről fent a Google sávot hogyan lehet eltüntetni?
2. A főmenüben a különböző alkalmazásokat hogyan tudom rendezni? (sorrendre gondolok)Előre is köszönöm a segítségeteket!
-
noresz01
csendes tag
válasz
junkpod #4058 üzenetére
magyar szótár AOSP billentyűzetre:
Ami kell hozzá:
* root-olt telefon, szerintem kell, de nem biztos, mert az enyém root-olva van, azon megy
* AOSP billentyűzet
* Root explorer vagy hasonló
* egy User Dictionary Manager 4.0 nevű program Play-en elérhető
* magyar wordlist.txt file, innen letölthető, ahol az angol részletes leírás is megtalálható képekkel: [link]Hogyan:
* UDM program telepítés
* magyar wordlist.txt file másolása SD kártyára
* UDM indítás -> Import -> external - file location from / sdcard kiválaszt -> next, majd csinálja a másolástHa jól emlékszem ennyi.
-
szucs7
újonc
mikor jön új frissités a v3 ra?
-
noresz01
csendes tag
Sziasztok,
Próbálta már valaki a Lenovo Super Camera v3.6.6 programot? Vélemény, tapasztalat?
Köszönöm!
-
janek69
senior tag
-
laci laci
addikt
válasz
junkpod #4048 üzenetére
Szerintem nem biztos,hogy addig kell várni és az első hozzászólásba kell.egyet csinálni és azt linkelni mindig.Van egy haier w910 telom és volt olyan,hogy naponta 2-er is romoltam.csak a szak szavak nem ugyanaz.(ja és a gps-nél kell külön valamit csinálni,mert nem nagyon talál jelet?Kár hogy nem orosz gps-t használ.)
-
junkpod
veterán
válasz
janek69 #4045 üzenetére
Nálam a tw reco keresésre már gépeléskor kiadta a tw recovery-t és az első találat is a twrp-re mutatott.
A reco keresés is gépelés közben feladta a recovery és cwr találatokat.
Bocs ha vki nem érti, akkor talán nem is baj ha nem kezd bele.
Aki kérdezett mindenkinek elmagyarázzuk (én is) amit nem ért. Akár pü-ben is.
Telefonról spórolósan írok, hidd el nem a te bosszantásodra.
Ha majd lesz egyszer 1.hsz. az majd biztos szájbarágós lesz. -
laci laci
addikt
köszönöm mindenkinek.Sikerült.Felraktam a 1.1.1-et Chinaphonearena-ról.
-
noresz01
csendes tag
Sziasztok,
Tegnaptól én is INew V3 tulajdonos vagyok, ami nem ment zökkenőmentesen. Januárban vettem a fastcardtech-től, majd amikor megérkezett, nem tudtam bekapcsolni, visszaküldtem garanciában, majd hosszas várakozás után tegnap megjött. Kicsomagol, bekapcsol, és végre működőnek tűnt, de ez csak álca volt, tölteni nem töltött, csak úgy nézett ki, de töltőre dugva is folyamatosan csökkent az akku töltöttsége. Szétrobbanás, majd utánanéztem más fórumokon, és az alábbiak következtek.
1. Eredeti rom mentése MtkDroid-dal, nekem egy 1.0.6 volt fent, ezzel érkezett, ehhez előbb root-olás Framaroot-tal és MtkDroid-dal is.
2. új firmware vadászat, a chinaphonarena-n találtam ezt v3_inew_v1.0.8_GPS-Fix_MNShop.cz, ez egy 1.0.8 módosított verzió, amit javítottak az official version cxq_v3_inew_v1.0.8-hoz képest
* Flash Version (Attached SP Flash Tool)
* Multilanguage version, magyar nyelvel
* Preferences – Czech language, ez annyit tesz, hogy cseh nyelven indul, de könnyen átállítható, legalábbis könnyebben mint az eredeti kínai
* Javított GPS Fix
* ROOT
* Gapps beépítve
* CWM
* Tested only version 850/2100 iNew V3, nekem egy korai szériás V4.0-ás fehér telefonom van, azon működikDownload: [link]
3. És ez alapján telepítettem [link]
Elég érthető, de a lényeg, hogy előbb a driver-eket kell felrakni, aztán meg SP Flash Tool-lal mehet a firmware. Biztos ami biztos én először nyomtam egy factory reset-et és wipe-ot.
Tapasztalat, egy nap használat után.
* stabil, gyors működés
* nekem megoldódott a töltési probléma, akku egy napot bír, Battery Calibration-nal kalibráltam is
* GPS pontos, gyors, az eddigi legjobb, amit Mtk-s telefonon tapasztaltam, de a biztonság kedvéért Mobileuncle Tools-szal megmozgattam, és EPO fájl letöltés, illetve használok egy kiegészítő programot, neve GPS Státus
* root működik
* Wifi megfelelő
* én még tettem rá egy Next launcher-t, mert az eredeti nem tetszett, az is működik
* USB-vel a PC-hez csatlakoztatva akkor látható a telefon memória, ha media eszközként való használatot választja ki az ember, de így remekül megy, így az SD kártyát is mutatja
* AOSP billentyűzetben alapból nincs magyar szótár, de ezt könnyen be lehet tölteni.Röviden ennyi, remélem tudtam segíteni.
-
janek69
senior tag
válasz
junkpod #4044 üzenetére
Már bocs,de úgy írogatni én is tudok,hogy más ne értse: tw reco meg MUT,így ha egy kezdő olvassa fingja nincs semmiről és utánna ha kérdez mindenki lebassza,hogy olvasson vissza,na de mit?
Gondolom a tw reco = TWRP és ezt már a google is metalálná,hogy team win recovery.
A MUT meg ugye a mobile uncle tools.
Javaslom,hogy mindent annyira rövidítgessünk,hogy abból más is értse. Én ilyeneket az angol nyelvű forumokon soha nem láttam. -
ctibor
senior tag
Én is feltettem az 1.1.1-es ROM-ot.
Akku üzemidő ügyben még nem merek semmit mondani (tegnap este ment fel a rom), viszont az eddig is szinte egyedüli hiba megoldódni látszik: azóta egyszer sem kapcsolódott be magától a képernyő, ami az előző ROM-mal napi 5-6-szor előfordult.
A GPS nekem eddig is rendben volt, most is jó.
-
junkpod
veterán
válasz
karikusz #4035 üzenetére
Igazad van, nem offline GPS-ről beszéltem.
laci laci: általában minden ROMhoz vele van csomagolva egy flashtool is, ami tuti jó hozzá, bár nekem még eddig mindig jó volt az amit egy hónapja letöltöttem. Az 1.1.1-hez is van csomagolva flashtool.
Ha 1.0.8-ad van fent és V4-es a telefonod, akkor a flashtool-al a download módot válassz, mert nincs az 1.1.1 csomagban userdata és cache file. Szóval felflasheled a romot és első indításra rögtön egy Recovery móddal nyitsz (power és fel egyszerre) ott pedig nyomsz egy data és cache törlést, majd reboot.
Ezzel lesz egy szűz tiszta 1.1.1-es telód -
rokarudi
aktív tag
Na, a Greenify és az xposed modul barátkozása sikeresen megfektette a telefont (minek piszkálom még mindig
), úgyhogy felraktam az 1.1.1-et. Nekem kicsit nehezebben ébred az alvó állapotból és a gps sajnos megint (nálam!) elég harmatos. Az én telefonomon csak a gps fixes romok azok, amikben működik valamennyire a gps, de azt hiszem, hogy inkább a vaterán beszerzek egy BT GPS vevőt, mert ez így ebben a formájában nekem sajnos nem igazán használható navigálásra, még a varázslások után sem
-
laci laci
addikt
Üdv mindenkinek.visszaolvasgatom a hozzászólásokat,de sokszor ha csak user vagy,akkor nehéz értelmezni a szöveget. Erről csak egy vicc jut eszembe.-Értem én,hogy non-stop,de meddig van nyitva?Nem lehet megoldani,hogy linkel ellátva megírni melyik romhoz melyik flashtool jó és mit,hogyan..?
-
junkpod
veterán
válasz
karikusz #4031 üzenetére
nem szeretsz mókolgatni és nem kell a GPS-t hangolgatni, erre a "GPS-fix" romot ajánlod ami pont, hogy mókolgatott rom...
A 3 betűs nem mérvadó, mert tudomásom szerint saját gps motorja van és ráadásul full warez.
Amit leírtam az nekem működik az ingyenes programokkal (ráadásul waze kb 1000x jobb mint az igo
) és az android appok többsége is az alap gps szolgáltatást akarja használni, így ez szerintem fontos. Azzal egyetértek, hogy a gps teszterek (engineer ygps kivétel) sokat bekavarhatnak. Szóval nekem ez így jó és csak néhány alap dolgot kell beállítani, csak megosztottam, nem kötelező.
-
karikusz
tag
válasz
junkpod #4027 üzenetére
Az 1.0.8-at használja az apósom és a Párom is. Semmit nem mókoltam a GPS-szel. Feltettem az igo-t. Kimentem az utcára, GPS-t bekapcsoltam. igo-t elindítottam, majd a térképnél amikor még nem lőtte be magát akkor van egy műhold ikon. Azt megnyomod és látható, hogy milyen holdakat lát...stb. Szépen mennek ott is a piros "téglalapok" majd olyan 5-8 között átvált zöldre. Ilyenkor még vagy 15 percet ne piszkáld. Ezzel a módszerrel mindkettőjüknek utána max 1-2 perc alatt feláll a gps.
Itt jegyezném meg, hogy nem kell sim kártya sem hozzá, szóval nem kell net, nem kell semmit mókolni a beállításokkal, nem kell gps test program(ami elég gyakran bekavarja a GPS-ét a telefonnak). Szóval minden nélkül mennie kell. Ha nem megy akkor kuka a rom.
Ha jól emlékszem ez a rom az ami megy mind a kettőjüknek: http://www.needrom.com/mobile/v3-e-gps-fix-deutsch-rooted/
Mind a két telefonon közel egy hónapja tökéletesen megy. A párom sokat játszik, fotózza a kutyát, emailezik facebookozik, az após szintén fotózgat használja a GPS-t szóval tesztelve van..
-
-
karikusz
tag
GPS fixes 1.0.8-as volt legutóbb fent. A play áruházból letöltöttem 2 játékot aztán visszajött a régi hiba, hogy újraindult magától a telefon. Először kezdtem a factory resettel, nem oldódott meg... majd újra raktam az 1.0.8-at, de akkor sem volt semmi hatás. Utána másik romot akartam feltenni de mindig hibát ír ki a flastool. A 3-as flashtool-szal felmegy az 1.0.3 meg a 4-es az 5-ös flashtoolszal meg csak az az 1.0.8-as gps fixes ami legutóbb lett felrakva. Már a Flashtoolszal csináltam egy formatálást is, hátha teljesen legyalulva jó lesz de semmi hatás. Ugyan úgy csak ez a 3 rom megy fel rá. a 3-4-nél ugye nem jó a GPS még így az kiesett az 1.0.8-cal meg újraindul magától a telefon. Szóval egy 8-nál frissebb verziót kell feltennem a GPS javítás miatt, de nem megy.
-
junkpod
veterán
válasz
rokarudi #4024 üzenetére
hát én csak a beállítások menüben kapcsoltam ki az AGPS-t. Nekem úgy tűnik, ha az AGPS és az EPO is be van kapcsolva akkor mintha egymás ellen dolgoznának, pl. megjelennek a piros holdak, elkezdenek jönni a zöldkeretes téglalapok sorban és egyszer csak minden kimegy és üres kék célkörről indulunk újra és sokkal kevesebb holdacskával kezdünk. Ez a tapasztalatom.
-
rokarudi
aktív tag
válasz
junkpod #4021 üzenetére
Ez azért bíztató
Kipróbáltam, hogy a MUT-ot is felrakom, és úgy is tesztelem a GPS-t, és az volt a furcsa, hogy a beállításokban az a-gps kikapcsolása a MUT beállításait nem nagyon változtatta meg. A location based services-ben az a-gps ebben az esetben is be volt kapcsolva, és ha innen kivettem a pipát, akkor az ygps kiírta, hogy "agps turned off by settings", vagy valami hasonló.
A kérdés, hogy ilyenkor kell-e hinni a MUT-nak, hogy az agps bekapcsolva marad, vagy valami más megoldása van a dolognak? Mindegy inkább letöröltem, hogy ne zavarjon bele ebbe az egészbe
-
junkpod
veterán
válasz
Jolly87 #4019 üzenetére
GPS v1.1.1
- javaslom minden ROM-hoz a buildprop-ba beírni ezt a plusz sort, sokat javít a pontosságon:
dalvik.vm.execution-mode=int:fast
- bárki-bármit-mond-szakért, nekem ezekkel a beállításokkal gyorsan talál első fixet és sok holdat lát/tart és waze/google navigáció jól működik:
- agps kikapcsolva
- fenti dalvik javítás beírva
- mobile/wifi hely segítség kikapcsolva
- EPO bekapcsolva
- gps.conf magyarországra hangolva (google segít)
-
Jolly87
tag
válasz
junkpod #4013 üzenetére
Köszi a részletes választ.
A GPS elég lassan talál jelet, de ezt olvastam is.Van rá olyan fix ami nem jár rom cserével?
Vagy ha igen, az nem nyúl semmihez csak gps-en állit?Nem vagyok hozzáértő ezért a lényeg h ne vesszenek e la jelenlegi mentések programok stb.
ez pl mit csinál? V4 verziom van. [link] -
karikusz
tag
Valaki találkozott már azzal, hogy az automatikus újraindulást hogy lehet javítani? Egy ideig jó a telefon, aztán meghülyül, és magától újraindul, valamikor másodpercek múlva is.
-
junkpod
veterán
válasz
Jolly87 #4010 üzenetére
1. rá lehet pakolni a 4.4..-es androidot?
amint valaki készít egy ilyen romot erre a telefonra, azonnal rá lehet majd rakni2. érdemes rootolni?létezik hozzá jobb rom?Ha igen linket kérhetnék?
attól függ mire használod, ha tweak progikat is használsz akkor természetesen. Minél jobb? Milyen verziód van? Linkek szerteszét a topikban3. feltettem pár játékot/alkalmazást/tisztító progit viszont a memóriát vmi nagyon zabálja, vagy lehet csak nekem tűnik soknak, de ha kilövöm a task killerrel ami épp fut akkor 60%, egyébként simán felmegy 80-90%-ra is.
Tudtok erre magyarázatot vagy megoldást?
Igen, isten hozott az android világában, a telefont használd egészséggel és ne gyötörd magad a memória állapot nézegetésével, azzal foglalkozik az android. Minden féle task killer felesleges, 4.2-ben már a rendszer alkalmazásokat is tilthatod az alkalmazás beállításoknál.4. hiába állítom be, h alapjáraton a belső memóriára tegye a cuccokat ha playről szeretnék letölteni egy játékot ami mondjuk 1 giga azt irja h nicsn elég hely az sd kártyán. ami tény és való, de én nem is az sd re szeretném feltenni...
szerintem ezt a játkéok szeretnék így, mert ez az általános szokás: appot a belső tárra, adatokat az SD kártyára szoknak telepíteni.5. usb vel összekötöm pc-vel miért nem látom a belső memória tartalmát? miért csak az Sd-ét?
Attól félek azt nem tudod leválasztani ha van SD kártya is, de erről majd okosabbak mondanak mást ha nem így van. -
balaaa88
aktív tag
válasz
Jolly87 #4010 üzenetére
1. Tudomásom szerint nincs rá 4.4-es ROM.
2. Rootolni nem nagyon érdemes, mivel stock android, nincs rajta semmi extra program, ami van, azt tudod tiltani. Ettől függetlenül rootolhatod; bajod nem lesz belőle.
3. Ezzel nem érdemes foglalkozni. A memória azért van, hogy használja a rendszer. Ha kevés van szabadon és kelleni fog neki, akkor majd csinál magának. Felesleges kilövögetni az alkalmazásokat.
4. Nem használok SD-t.
5. Passz. -
balaaa88
aktív tag
Sziasztok!
Valaki használ normálisan működő custom recovery-t? Én próbáltam a touch és a normál cwm recovery-t is, mindkettőt felraktam Mobile Uncle Tools-ból és SPFlashTools-ból is, de mindkettőnél ugyanaz a hiba: nem látja a belső tárhelyet, nem tud mountolni semmilyen partíciót. Ötlet?
-
Jolly87
tag
Sziasztok!
2 napja vásároltam egy ilyen csodát!A kérdéseim:
1. rá lehet pakolni a 4.4..-es androidot?
2. érdemes rootolni?létezik hozzá jobb rom?Ha igen linket kérhetnék?3. feltettem pár játékot/alkalmazást/tisztító progit viszont a memóriát vmi nagyon zabálja, vagy lehet csak nekem tűnik soknak, de ha kilövöm a task killerrel ami épp fut akkor 60%, egyébként simán felmegy 80-90%-ra is.
Tudtok erre magyarázatot vagy megoldást?4. hiába állítom be, h alapjáraton a belső memóriára tegye a cuccokat ha playről szeretnék letölteni egy játékot ami mondjuk 1 giga azt irja h nicsn elég hely az sd kártyán. ami tény és való, de én nem is az sd re szeretném feltenni...
5. usb vel összekötöm pc-vel miért nem látom a belső memória tartalmát? miért csak az Sd-ét?
Köszönöm a segítséget!.
-
Vjankovics82
senior tag
válasz
junkpod #4005 üzenetére
Azt mondod hogy jó rom? 3G net? amit én használok tudod [link] ott eddig minden jó csak gps-et nem néztem! az aksi nálam úgy van reggel 7-kor 100- ról egy kis wifi netezés 95 % utána valahogy lemegy 75 %-ra de akkor ott áll vagy 2-3 óra hosszáig úgyhogy nem nyúlok hozzá! mire hazajövök este nekem is 60-65 % között van!
-
junkpod
veterán
Az 111 rom aksi egyszerűen szuper. Standby-ban szinte nem fogyaszt. Reggel 7kor 100%ról indult, negyedora wifi-net olvasgatás, napközben pár (10?) telefon kevés net, emailok, navi autóban töltőröl és este 7-kor 61%-on volt
Eddig csupa pozitív tapasztalat. -
junkpod
veterán
Igazad lehet, mert a data/nvram mappám a régi, gondolom ezt szűz rom induláskor frissíti és csatolja újra. Ezért is leszek kíváncsi hogy wipe után mi a helyzet a telenorral.
Amúgy olyan mintha jobban kapkodná a lábát, jobban reagál mindenre kevesebb laggal. És van a telefon menüben wireless update is, bár ennek csak ott van értelme ahol nincs spflash kedv.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Crypto Trade
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Milyen autót vegyek?
- Békéscsaba és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Sweet.tv - internetes TV
- Autós kamerák
- LordAthis: AI (és másra is használt) Cluster építése - Második Cikk
- Kerti grill és bográcsozó házilag (BBQ, tervek, ötletek, receptek)
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Asus A620M R5 7500F 32GB DDR5 512GB SSD RTX 2080 Ti 11GB Zalman M4 FSP 700W
- Samsung Galaxy S20+ 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2955
- Bomba ár! Dell Latitude E6530 - i7-3720QM I 16GB I 160SSD I Nvidia I 15,6" FHD I Cam I W10 I Gari!
- Apple iPhone 13 / 128GB / Gyárifüggetlen / 12Hó Garancia / 87% akku
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest