Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1351) bocX válasza polip (#1348) üzenetére


bocX
tag

jhaaa, akkor féreértelmeztem a dolgokat :Y :W ...hmm...inkább új, nekem számít a gar, főleg ekkora árértéknél...7400ek meg csak asis-al mennek ha jól látom...akkor 7300 lesz, ha még lesz belőle...köszi hogy szóltál :R :)

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#1352) sanzik válasza bocX (#1351) üzenetére


sanzik
senior tag

nem hiszem,hogy megmondod egy asis gépről,hogy használt....
(és a használt is az max 3 hónapnál több nem lehet)
én egy hete nyüstölök egy nc8430-at és hiába riogattak itt, eddig még tökéletesen müködik
gari van rá,csak nem hp gari,hanem a bolt adja...nekem megfelel,de ez ki lett tárgyalva nemrég...

Amúgy ha már megint szóba jött érdekelne,hogy kinek van konkrétan rossz tapasztalata az asis gépekkel. Van aki ráfázott már vele vagy a gariztatásával?
Vagy csak a szomszédom barátjánk a kollegájának a fia mondta,hogy asist nem szabad venni mert megszívod ? :U

(#1353) Szauron válasza sanzik (#1352) üzenetére


Szauron
csendes tag

ASIS gep garancias ugyintezeserol majd jovo heten birok beszamolni.
A notebookstore -nal vettem egy nx7400 asis T5600 -s procival..
minden szep es jo, kiveve, hogy a benne levo vinyo kezd megdogleni....

64738

(#1354) polip válasza Darth_Revan (#1349) üzenetére


polip
addikt

nem tom mi lehet :F

xp alatt minden driver fenn van? cpu driver is? az amd-s?

[Szerkesztve]

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1355) polip válasza tuzpenge (#1350) üzenetére


polip
addikt

erre még én sem jöttem rá, de nem olyan nagy misztikum az egész :) megy ez angolul is

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1356) polip válasza sanzik (#1352) üzenetére


polip
addikt

nem riogatás, csak tájékoztatás, hogy képben legyen az ember :)

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1357) n_stolz válasza sghc_toma (#1257) üzenetére


n_stolz
tag

pár napig nem voltam gépközelben, most láttam neki feltenni ezt a cuccot

feltettem, a varázsló az elején restertot kért már...
újraindítottam,semmit nem csinál...
bios-ban kéne állítani vmit :F

n_stolz

(#1358) sanzik válasza polip (#1356) üzenetére


sanzik
senior tag

hát a másik topicban nekem nem igy jött le... ;)

(#1359) sanzik válasza Szauron (#1353) üzenetére


sanzik
senior tag

erre mindenképpen kiváncsi vagyok,mert én is ott vásároltam...

(#1360) polip válasza sanzik (#1358) üzenetére


polip
addikt

de azt nem én írtam :)

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1361) Darth_Revan válasza polip (#1354) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Az az XP Home van fent amit adnak hozzá,amibe be van minden szükséges driver építve...érdekes dolog,hogy neked müködik nekem meg nem :O

(#1362) polip válasza Darth_Revan (#1361) üzenetére


polip
addikt

feltettem egy vista enterpriset....ott unknown modellt ír ki, de attól minden funkciója megy, minden adatot kiír...

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1363) n_stolz válasza n_stolz (#1357) üzenetére


n_stolz
tag

Kérem, valaki segítsen!
Hol kell beállítani az ujjlenyomatolvasót :F


[Szerkesztve]

n_stolz

(#1364) Damage válasza n_stolz (#1363) üzenetére


Damage
senior tag

Nekem első telepítés után automatikusan feltette a HP Protect Tools Security Manager nevű progit (aranyszínű pajzs ikon a tálcán). Megnyitod és ott a Credential Manager-ben beállíthatod.

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#1365) yash válasza n_stolz (#1363) üzenetére


yash
senior tag

Credential Manager / My Identity / Register fingerprints

A Settings-nél pedig Use Credential Manager to logon to Windows

(#1366) Rick4 válasza kory24 (#1282) üzenetére


Rick4
félisten

én tudok egy emberről, aki notikat javít, és Sarkadon lakik...ha érdekel a dolog, keress meg priviben. üdv! :C

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1367) n_stolz válasza Damage (#1364) üzenetére


n_stolz
tag

rá van telepítve a HP Protect Tools Security Manager 2.00 c3
elindítom, és két menüpontot látok:
''HP ProtectTools névjegy'' és '' Embedded security''
az embedded security-t választottam: egy varázslót indított el, ami mindenáron restartot kért, de restart után nem történt semmi :(
mit tegyek :F

n_stolz

(#1368) n_stolz válasza yash (#1365) üzenetére


n_stolz
tag

sajnos nincs ilyen rész a HP Protect Tools Security Manager-ben...
vagy ezt a credential manager-t le kell külön töltenem :F

az eddigieket köszönöm :R
valaki segítsen, mert még mindig nem tudom, hogy mit tegyek :(

n_stolz

(#1369) bocX


bocX
tag

boldog tulajdonosa lettem egy NX 7300-nak! :)
de boldogságom addig tartott amig nem kellett drivert telepiteni? (éljen hogy még egy cd-t sem tudtak hozzá adni...mind1 :(( )
szóval miket kell feltenni?
ezeket szedtem le eddig:
» Driver - Audio
» Driver - Graphics
» Driver - Keyboard, Mouse and Input Devices
» Driver - Modem
» Driver - Network
» Driver - Storage
ezek közül van amire nekem szükségem lehet:
» BIOS
» Firmware
» Operating System - Enhancements and QFEs
» Software - Multimedia
» Software - Security
» Software - Solutions
» Utility - Tools
:U :F
szóval aki tud, az segítsen!
thX! :R

[Szerkesztve]

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#1370) marsu válasza bocX (#1369) üzenetére


marsu
addikt

Szia!

[link] Itt minden Win XP Pro drivert megtalálsz, de ha nem WinXp op rendszered van, akkor nézz körül itt: [link]

Press any key to continue ...

(#1371) yash válasza n_stolz (#1368) üzenetére


yash
senior tag

Igen, le kell töltened külön. A Security Manager fogja össze a modulokat, mint lb BIOS mahináló modul, Embedded Security modul (security chip kezelő)... és ugyanigy az ujjlenyomatleolvasó mudolt is fel kell telepitened, és akkor beépül a listába. Tehát, telepitsé srorend: 1. Security Manager, 2. tetszőleges modulok.

(#1372) bocX válasza marsu (#1370) üzenetére


bocX
tag

xp sp1 prof van, és az a bajom egy két driver reklamál sp2-ért
továbbá, azért kérdeztem, mert ezen a lapon járok ,de mindent fel kell tenni?

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#1373) marsu válasza bocX (#1372) üzenetére


marsu
addikt

Szerintem célszerű a SP2-t felraknod és akkor a driverekkel sem lesz gond. Nem kötelező mindent felpakolni, csak ajánlott ...

Press any key to continue ...

(#1374) bocX válasza marsu (#1373) üzenetére


bocX
tag

jolvan, köszi, akkor majd még kitapasztalom, hogy mit merre hogyan :)

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#1375) Adrián29 válasza bocX (#1374) üzenetére


Adrián29
aktív tag

Grat a notidhoz.
Használd egészséggel! ;)

Üdv:mindenkinek!

(#1376) bocX


bocX
tag

na, most már nagyjából alakulnak a dolgok, de azért van kérdés.
szóval a BIOS menü alatt lévő ROM FLash akármit azt kell telepiteni?
illetve felügyeleti eszközök nemtudom, szerintem annyira nem fontosak, vagy nyújtanak valami pluszt amiért érdemes feltenni a Securitiy Managert meg a barátait?
és továbbá egyetlen egy eszköz nincs felismerve, a Hardverkezelőbe, Egyéb eszközök->Ismeretlen eszköz ez vajon mi lehet (audio,network,touchpad,modem,graphics azok felmentek, a storage meg matrix storage azok nem mentek fel, de elvielg nem is ehhez vannak)?!
meg elvileg ebben van bluetooth...azt hogy lehet előcsalogatni? :U
bocs hogy itt bénázok, de nem értek hozzá annyira :F
thX előre is! :R

[Szerkesztve]

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#1377) repcor válasza bocX (#1376) üzenetére


repcor
csendes tag

Grat a notebookhoz látam elnyerte neked is az nx7300 amit ajánlottam... és gondolom már tudod akkor h. miért nem az nx7400asat... de 11e olcsóbban vetted meg :D :C

1308 adik hozzászólásomban látod h. kell feldobni 1 windowst nézz vissza a driverekről anyit nekem a srác rendes volt és adott 1 driver cd-t ami normális amúgy énis 1-2 drivert onnan szedtem de a CD-t feldobom majd neked webre és elküldöm mailbe... Sajnos most korházban vagyok és ezt nemtudom megtenni 1 hét kb..

A bios frissítés nekem elsőre ment... 2. driver asszem honlapom. Én ilyen HP softvereket nem raktam fel kivéve touch pad stb... érdemes letölteni a frisebb video kártya driver az intel honlapjáról... Mert az jobb... ha nemtudod feltelepiteni rossz a windows-od.
bluetooth: Nekem se indúlt el elsőre csak mikor másodszorra telepitettem fel a windowst nem értettem 1xercsak észrevette... és igen tényleg van benne :D :R

Szifon.com Admin :)

(#1378) bocX válasza repcor (#1377) üzenetére


bocX
tag

thX grat!
igen, 7300 jó szép, tetszik, szolid letisztult forma, a billentyűzet anyaghasználata, és a nyomogatása kevésbé jön be, de megszokás kérdése. :)

nos mivel a hétvégén nem volt PH, igy rászántam magam :D és nekiálltam olvasgatni itt-ott. azóta win sp2 felment, meg egy csomó driver, én spec hp honlapjáról szedtem, van amit a 7300driver oldaláról van amit a 7400-ről, mert egy csomó minden a 7300om nincs rajta. :(((
azóta BT is megy, nagy nehezen sikerült hozzá drivert találni, asszem a 8220as noti integrated modul with BT driverrel felismerte, valami forumba akadtam rá.
a korábbi hsz-edben irtad a sata módot hogy lehet aktivizálni, nos, én nem irtam ujabb win lemezt csak ezért...kipróbáltam a ''klikkelőkirályoknak'' cimű 2. javallatot amelytet te nem próbáltál ki, ami .pdf formában volt, simán működik a dolog - jelzem akkor, én kipróbáltam. :) szóval kezd összeállni a noti mindenféle formába. :)
a videokártya driverrel nekem nincs bajom, ill nem vetetm észre semmi furcsát, szal sztem ez is jó, hogy miben jobb azt nemtudom.

ettől függetlenül annak a driver cd-nek örülnék majd, ha elküldöd.
thX! :R

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#1379) repcor válasza bocX (#1378) üzenetére


repcor
csendes tag

nah jolvan akkor jol boldogultál a notival... énis pont emiatt válaszottam ezt a drágább notebookot mert tényleg onlyan azolid és elegáns. A bill. mindenhol nehz megszokni majd ráérzel. Video kártya drivert OPENGL miatt ajánlom frissíteni... a játékok jobban elindulnak pl NFSU2 Q3 WOW stb.... :)

Még1x grat hozzá :) :C :DD :C

Szifon.com Admin :)

(#1380) n_stolz válasza yash (#1371) üzenetére


n_stolz
tag

köszönöm :R
nagyon sokat segítettél, nem tudtam h kellenek ezek a modulok, sajna nem volt a driverek között, de így a hp honlapról le tudtam szedni... :C

Olyat lehet kérni h már a noti indulás legelején csak ujjlenyomatazonosítással léptessen be :F
n_stolz

[Szerkesztve]

n_stolz

(#1381) Patentcsávó


Patentcsávó
tag

SZiasztok!

HP 6710b-s notit szeretnék venni mert a paraméterei alapján nekem tökéletesen megfelelne és a véleményetekre lennék kiváncsi, hogy megéri a 270et ez a bizniszklásszos noti?

[link]
Anyagminőségre is tuti meg az 1 év gart is túl fogja élni?

Minden hozzászólást köszönök!


[Szerkesztve]

Majd én tudom...

(#1382) repcor válasza Patentcsávó (#1381) üzenetére


repcor
csendes tag

Hali!

Teljesen korrektnak tünik a notebook. + dolog a kártya olvasó és az s-video meg a gbit lna kartya... Sztem árban nézz kürül jól... több weblapon is mert sok helyen akár 20e is sprorólhatsz 1 akcióval.


üdv. :P

Szifon.com Admin :)

(#1383) Patentcsávó válasza repcor (#1382) üzenetére


Patentcsávó
tag

Köszi, persze körbe nézek csak a paraméterei alapján linkeltem be.

Amúgy az egy év gart a HP-k azért túlélik?

Majd én tudom...

(#1384) Victor-y


Victor-y
aktív tag

ÜDv,Nem tudjátok, ha nekem van egy nw8440-esem, amire még 2009 júli 23-ig érvényben levő garancia van a HP Support oldala szerint, azt hol tudnám érvényesíteni?
Mert a magyar HP-nál azt mondták, hogy csak számlával együtt működik náluk a garanciáztatás, de nekem nincs hozzá semmilyen papírom.
Kérdezem én, akkor mit takar az EU-s garancia?!?:F

Esetleg Bécsben működne szerintetek papírok nélkül, pusztán a gép alján levő matricával garanciáztatnom? (ami a globális adatbázis szerint igazolja a még érvényben levő garanciát)

Viktor

''Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában, / Hiszek egy isteni örök igazságban, / Hiszek Magyarország feltámadásában.''

(#1385) sompetike válasza Victor-y (#1384) üzenetére


sompetike
aktív tag

jol tudod bécsbe meg mindenhol igy kéne muxeni a dolgoknak,hogy a központi adatbázisba a gépalján lévo számokkal él a garancia...

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#1386) n_stolz válasza Patentcsávó (#1383) üzenetére


n_stolz
tag

sztem az már rég rossz,ha nem bírja ki az 1évet, de sztem a hp nem csinál albac. szintű gépeket... :U

n_stolz

(#1387) yash válasza n_stolz (#1380) üzenetére


yash
senior tag

Csak a Windowsba való beléptetés oldható meg az ujjlenyomattal. A gépindulást csak BIOS password-del lehet megoldani a leg-legelején. A HP ezt sajnos nem tudja, bár hallottam róla legendát, hogy bizonyos IBM gépek már BIOS-nál is kérhetnek ujjlenyomatot azonosításra.

(#1388) Shadowfax válasza yash (#1387) üzenetére


Shadowfax
addikt

bár hallottam róla legendát, hogy bizonyos IBM gépek már BIOS-nál is kérhetnek ujjlenyomatot azonosításra.

Nem legenda, tény. ;)

(#1389) BluEyes válasza polip (#1362) üzenetére


BluEyes
őstag

Polip, az Albacomp olcsó modelljei milyen meghibásodási arányt mutatnak? (már ha egyáltalán foglalkoztok velük, ha nem akkor bocsi)

[Szerkesztve]

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#1390) Macilaci457 válasza Victor-y (#1384) üzenetére


Macilaci457
őstag

Esetleg Bécsben működne szerintetek papírok nélkül

Nem lennék benne biztos.
Annó rákérdeztem erre az elvben garis dologra az nem HP volt éppen, hanem Asus, de ott úgy tűnt, nem szeretik a szürkeimportot. Ezért a garancia csak abban az országban érvényes, ahol vetted, és ezt igazolni is tudod. A világgarancia pedig akkor, ha igazolni tudod, hogy hol vetted, és ott állampolgár is vagy. Tehát a kimegyek Ausztriába laptopot venni sem működik már.

(#1391) sompetike válasza Macilaci457 (#1390) üzenetére


sompetike
aktív tag

hát nekem azt mondta a hp magyarország,hogy a központi adatbázisba benne van a gépnek a sorszáma és a alapján tudják azonositani,meg a garit is az alapján tudják intézni

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#1392) heim válasza Patentcsávó (#1381) üzenetére


heim
tag

Júniusban vettem ugyan ezt a notit. Azóta volt egy alaplapcseréje. De most működik tökéletesen. Állítólag ezeknek a notiknak szériahibás az alaplapja, de javították. Csak akkor az enyém a nyáron miért violt mégis rossz...?
Egyébként nagyon profi, csak meg kellett csináltatni.

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#1393) tomika


tomika
aktív tag

A napokban rendeltem meg a 6710b-met. Nagyon örülök neki meg minden, de jó pár helyen olvastam a ph-n kívül is, hogy alaplaphiba miatt a venti folyamatosan működik. Westlake is írta jó pár hónappal korábban, hogy szériahibások az alaplapok.

Azóta is ugyanúgy gördülnek le a gyártósorról, vagy kijavították a hibát? Tud valaki valamit erről? Ennyi pénzért azt hiszem elvárhatnám, hogy hibátlan gépet kapjak. :(((

Amúgy találtam róla tesztet, ahol azt írják, hogy az egész gép műanyagból van, kivéve a kijelzőfedél. Viszont azt nem írja, hogy miből...
És tud valaki erről a DuraFinish nevű dologról? a HP honlapján nem találtam semmit ezekről a dolgokról.

[Szerkesztve]

(#1394) csabors válasza Victor-y (#1384) üzenetére


csabors
tag

Szia!

Küldtem privát üzenetet, szólj ha megkaptad!

Üdv:

Nikon

(#1395) csabors válasza Patentcsávó (#1381) üzenetére


csabors
tag

Szia!

Szerintem ne vegyél 1 év garival notebookot!! Ha 270 ezer forintot rászánsz, ''vékonykát'' még hozzáspórolsz kapsz notit 3 év garival!
Ha később el akarod adni akkor már előnnyel indulsz. Én áldom a mindenható szent nevét, hogy 1,5 évvel ezelőtt 3 év garival vettem! 13 hónapos korában alaplapcsere, nem olyan rég hűtőegység+ventilátorcsere ami valszeg újkora óta rossz volt, és tápcsere. Halkan jegyzem meg, hogy az enyém is üzleti szériába tartozik!!!
Ezeket a költségeket, -most három gyerek mellett- nem tuttam volna kifizetni, tehát NEM LENNE notim...!
Jól gondold meg!!

Üdv:

Itt érdemes szétnézni nw szériában, ill a Dell notik közt![link]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Nikon

(#1396) Alpi


Alpi
tag

Sziasztok!

Olvasgattam a Prohardvert és nagyon megörültem, hogy végre találok valami normális leírást a HP Compaq 6715s gépéről. Barátnőmnek szeretném megvenni szülinapjára. Most pont a T-Comnál indul szeptember 17-től egy ilyen akció. A Szuperszervíz kínál 3 fajta notit. Köztük az egyik tag által is tesztelt 6715s. A gép specifikációit nézve a Bluetooth-nak és a Wlan-nak nagyon örültem. Az ára 159.900 Ft-, és a komoly az, hogy csakúgy mint a T-Mobilenál itt is megveheted részletre és kamatmentesen.

33.000 Ft- a kezdőrészlet és a fennmaradó 129.900 Ft-ot, pedig 12 hónap alatt havi 10.525 Ft-al törleszted. Lenne rá elég pénzem, de akkor már inkább nekem kamatozzon a bankban. A gond az, hogy csak az veheti meg akinek T-Comos telefonvonala van. Én szegedi vagyok, (Invitel terület) szóval, sajna nem tudom igénybe venni, de majd valahogy kiokoskodom, bár nem tudom ki vállalna be a telefon számlájára 12 havi részletet. Na mind1, nem is ez a lényeg.

A lényeg, hogy én magam is beleszerettem a gépbe. Az L2-es cache-t (256) kicsit kevésnek tartom, de a többi tulajdonsága alapján nagyon jó. Amire kíváncsi lennék igazándiból, hogy melyiket érdemes inkább venni? Elolvasgattam az nx7400-as topicot is, és igazándiból nem tudom eldönteni, hogy melyik a jobb széria. Melyiket lenne érdemes vásárolni???

Barátnőm, főleg játékra használná, de itt ne MOHAA-t vagy FEAR-t értsünk, hanem inkább ilyen logikai Bejeweled 2, Luxor, Zuma, stb. 2D-s játékokat. Gondolom ezen szépen mennének, olykor-olykor megnéznénk egy-egy filmet (widescreen előny), plusz ingyenes internetpontokon netezne ill. otthonra gondoltam neki egy mobilinternetet, vagy kapunk majd munkatársi internetet T-Online-tól, még nem tudom. Mindenesetre az biztos, hogy 20-30e Ft-ért lehetne jobbat venni, de én ennyit szánnék rá. Többet nem, mivel nem használná ki. Bluetooth jó a telóhoz, 2 usb-nél egyszerre úgysem használ többet, stb.

Még lenne egy kérdésem. Van egy Sony Mp3 lejátszója is. USB-n szoktuk tölteni, nálam a PC-n. Eddig jó is volt, kibírta vagy 5-6 napig is, napi 2-3 óra zenehallgatással, (a gyári adatok szerint 30 órát bír), de a napokban egyszer édesapjáéknál notiról töltötte. És azóta hiába töltjük PC-ről fullra, (2-3 óra alatt éri el a max töltést), egyszerűen 1-2 óra alatt lemerül. Attól félek, hogy a noti nem volt a 220-ra csatlakoztatva és ilyenkor elvileg a noti akkujáról szívja le az 5V-ot. Ez okozhat ilyen gondot???

Ja és még valami, ha bármi újat tudtok mondani a notiról (HP Compaq 6715s), ami megerősít abban, hogy ilyet vegyek, azt nagyon megköszönném!!!

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#1397) bocX


bocX
tag

a HP gariról nekem azt mondták, hogy 1év alapból ugye jár, hogy 3évre bővíthető bármikor az 1 év gar lejárta előtt, de csak 3-ra bővíthető aminek az ára 30k.
nos ha ez tényleg igy van, akkor havi 3k-t félretéve (ami elviselehető összeg), 10 hó alatt megvan a gar lejárta előtt
de mondjátok ha tévednék

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#1398) Patentcsávó válasza heim (#1392) üzenetére


Patentcsávó
tag

Egy kicsit így elment tőle a kedvem... bár 3hónap alatt lehet hogy javították!
Mennyit bír aksiról a gép?
A natív felbontása az 1280x800(15.4wxga), mert láttam hogy 3 féle kijelzővel szállítják?
Lehetett válsztani esteleg, hogy melyikkel kéred és hogy fényes vagy matt legyen?

Köszi a választ

Majd én tudom...

(#1399) polip válasza bocX (#1397) üzenetére


polip
addikt

az 1 év után is gariztathatod csak be kell mutatni a masinát..

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1400) xcbiker válasza polip (#1399) üzenetére


xcbiker
addikt

Üdv! Elküldtétek a hdd-t? Mennire sürgős?
Go priv....->

[Szerkesztve]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.