Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#151) parandroid válasza tibibi (#150) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az enyémen sincs. :DDD

Akkor azt kell tenned, amit én csináltam. Egy XP-s indítólemez (floppy) tartalmát felmásolod a töküres merevlemezre (rejtett és rendszerfájlokra ügyelni) az XP telepítője mellé (az mehet külön könyvtárba természetesen), és akkor már hajlandó lesz onnét bebootolni parancssorba. És már indulhat is a telepítés a megfelelő helyen kiadott setup.exe paranccsal.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#152) Labrador


Labrador
tag

Hát aki kitalálta ezeket a FDD és CD nélküli gépeket, az tuti nem abban gondolkodott, hogy valamikor újra kell telepíteni ezeket.
Bakker rendes szaladgálás, mire megoldható. Ez szarabb, mint a freedosra drivert találni.

(#153) Labrador


Labrador
tag

Hátha valaki találkozott már ezzel a problémával:

HP notim néha aksis üzem közben szórakoztató jelleggel stroboszkópszerűen elkezd villogni a monitor. Tegnap este 8* elkezdte. Ilyenkor vagy lenyomom pár másodpercre a monitor lehajtást érzékelő pöcköt, vagy bedugom a 220-ba a gépet. NHC miatt lesz szerintem, ezért újratelepítés lesz az első. Valaki már találkozott ezzel, mert úgy emléxem, hogy az eddigi fórumozásban ez még nem merült fel.

kch

(#154) Yellow73


Yellow73
tag

Sziasztok,

HP Credential Manager problémában szeretnék segítséget kérni. Ugyebár ez arra hivatott, hogy az azonosítóimat és a jelszavaimat tárolja, viszont néha megkeveri a sz@rt.
Outlook Expressben levelezek, és más a bejövő kiszolgáló (Pop3) és a kimenő (SMTP). Természetesen mindkettőhőz más azonosító és jelszó tartozik. Azt szeretném, hogy mindig automatikusan kapocsolódjon, amikor belépek az Outlook Expressbe, ez a Credential Manager meg mindig bejön, és összekeveri az azonosítókat és a jelszavakat, és minden egyes kapcsolódáskor gépelhetem be őket, ami egy hosszabb kisbetű-nagybetű-szám kombinációnál nem kis feladat :)
A windowsos ''jelszó tárolása'' jelölőnégyzet meg szürke, hiába van kipipálva, gondolom a Credential Manager felülbírálja, és újra-és-újra jelszót kér.
Mi a teendő?
Köszi,
Yellow

(#155) parandroid válasza Labrador (#152) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Amióta a BIOS támogatja az USB-ről bootolást, azóta nem téma. Az én gépemben sincs sem ODD, sem FDD, kb évente egyszer telepítem újra, csak ilyenkor hazsnálok külső USB-s meghajtót hozzá. A régi Portége-emnél jelent csak problémát, ahol nincs USB boot támogatás. Ezekhez eredetileg USB-s (vagy más, speckó csatolós) floppy meghajtót, vagy dokkolót ajánlottak új korukban.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#156) PLacc


PLacc
senior tag

OFF:

Eladó HP nc6220 üzeleti 2.2kg-os noti 139k-ért: [link]

(#157) Labrador válasza parandroid (#155) üzenetére


Labrador
tag

megértem, hogy kevesebb súly, meg nagyobb aksiidő, de azért ennyire lespórolni a dolgokat...

(#158) Rixman válasza Labrador (#153) üzenetére


Rixman
tag

Helló!

Nekem is előfordult már kb. 3-szor ugyanez a probléma, úgyhogy engem is érdekelne a megoldás. Nekem akkor, mikor kiléptem a Bsplayer-ből. Én azt hittem, hogy esetleg az 1.22-es Bs akadt össze a Total Commander 7 RC1-gyel. Frissítettem mindkettőt+ újraraktam az NHC-t, aztán azóta még nem csinálta. Bár lehet, hogy hülyeséget beszélek! Neked mi futott, mikor ezt csinálta?

[Szerkesztve]

A női mell a bizonyíték arra, hogy a férfiak igenis tudnak egyszerre két dologra koncentrálni.

(#159) tulk


tulk
tag

Helló!
Mondjatok már nekem egy korrekt, megbízható HP szervizt Budapesten ahová nyugodtan fordulhatok a garanciális problémámmal. Az a gondom, hogy a dvd-író kb. hetente 2-szer nem akarja beolvasni a lemezeket (formátumtól függetlenül), hanem csak kínlódik rajtuk (még a saját 4x ír lemezein is), majd PIO módba vált és csak az Elsödleges IDE csatorna törlésével majd a gép újrainditásával lehet orvosolni a problémát. De van amikor ez sem segit.
Szóval már k.rvára tele van a törpöm vele. :W A gép egy nx7300 RU375ES, LG dvd-íróval.
Elöre is köszi a segitséget.
Üdv: tulk

(#160) Labrador válasza Rixman (#158) üzenetére


Labrador
tag

Nálam futott a windows media player, azt ennyi volt. Tegnap este megint ugyanez, a barátosnőm kezében kezdte el csinálni, ismét picipöcöknyomkodás, de semmi válasz. Kiderült, hogy komplett lemerült, és e miatt volt. Ezek szerint az aksi miatt is lehet az egész kóceráj. Legalábbis összefüggés az van. amugy csak azóta csinálja, amióta fent van az nhc. Ezért azt le is fogom szedni. Kevesebb akksiidő, meg baszakodás a monitorral. Értelmét nem látom a programnak.

(#161) Labrador válasza tulk (#159) üzenetére


Labrador
tag

LG dvd íróval gyárilag?

Ha igen, akkor pl www.trendex.hu, ők silver kategóriásak, de eddig mindent meg tudtak oldani a cégünk számára. XI, ker, barázda utca 38.

Elnézést a reklámért!!!

Kijelentem, hogy a céghez semmiféle kötődésem, anyagi, erkölcsi kapcsolatom nincs! Jelen kijelentésemmel csak az elégedettségemet szeretném kifejezni egy olyan társaság felé, aki a munkáját megbízhatóan, és korrekten végzi!

Jah, és a garipapír hátoldalán megtalálod az összes szervízt!

(#162) Labrador


Labrador
tag

Kicsit behallt a fórum. Mindenki a munkába bújik??? :D

A stroboszkóp-monitor efektusra valaki valamilyen magyarázat?

Kellemes hétvégét mindenkinek.

(#163) Goose-T


Goose-T
veterán

Sziasztok, van egy kis problémám. Először a SATA-s topikba írtam, de már két napja ott van megválaszolatlanul a kérdesem úgy, hogy már egy csomóan írtak utána. Szóval feltelepítettem a gépemre a 64 bites XP-t a 32 bites mellé, de csak úgy ment fel, hogy a BIOS-ban bekapcsoltam a SATA native mode-ot. Most van két oprendszer a gépemen, a 32 bites csak kikapcsolt native móddal indul, a 64 bites pedig csak bekapcsolttal. Van valakinek ötlete, hogyan is tudnám ezt a problémát áthidalni? Jó lenne, ha nem kellene mindig a BIOS-ban turkálni. A gépem egy HP nx7400 notebook, Centrino Duo-s (minden Intel benne), 80GB SATA vinyóval.

Eladó XBOX: https://tinyurl.com/mvjdennu *** Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#164) tulk válasza Labrador (#161) üzenetére


tulk
tag

Köszi a tippet, azt hittem már hogy az összes fórumozót likvidálták. :DDD

(#165) xcbiker válasza Goose-T (#163) üzenetére


xcbiker
addikt

keress meg msn-en! segitek

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#166) BluEyes válasza Goose-T (#163) üzenetére


BluEyes
őstag

Telepítsed kézzel a nativ drivert. Így: [link]

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#167) Goose-T válasza BluEyes (#166) üzenetére


Goose-T
veterán

Rossz drivert telepítettem, hazavágtam az egészet. Mindegy, nem kár érte. :DDD Még hangkártya-driver sem volt az x64 alá.

Eladó XBOX: https://tinyurl.com/mvjdennu *** Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#168) Oszka válasza DeusHun (#135) üzenetére


Oszka
csendes tag

Kössz a múltkori választ!
Na, mielött csavarhúzót ragadnék.
HP Compacq nx6110 törött kijelzővel -> LG.Phillips ;LP 150X08 (TL)(A2)
Van nekem egy CHUNGHWA CLAA 150XH01 FR87YAJF 063
A kérdésem az lenne ez a kettő kompatibilis-e?
Méret, csati stimmel.

(#169) letix


letix
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy kis problemam. Egy jobaratom megkeresett hogy gondja van a notijaval,es mivel en nem ertek hozza, gondoltam a szakik kiokosithatnanak.


-HP Q evo EK 114

Hibajelenseg a kovetkezo: (eloben meselte a jobarat, latni sajnos nem lattam)

[link]

Idezet:

''Néha müködés közben lehajtom a laptopom tetejét, teszek, veszek... visszamegyek és amikor felemelem a kijhelző igy fogad!
Kb 2 hónapja kezdte el ezt.. 2 éves laptop..
Ilyenkor ccsak a windows ujrainditása segít. ''

Ha van valakinek otlete ne tartsaa magaban!

koszonettel
letix


don't panic! ... http://www.letix.hu - linux parancsok

(#170) Oszka válasza letix (#169) üzenetére


Oszka
csendes tag

Csak tipp: a csatlakozó kábel nincs megtörve?

(#171) letix


letix
aktív tag

Rakerdeztem, es persze hogy nem tudja a kollega.

Ez lenne az oka?

Amikor nem csukjak le, nem jon elo a gond, lecsukas , kinyitas utan jon elo neha!.

Ha elojott a gond, es restart van, eltunik a pixelrengeteg.


udv
letix

don't panic! ... http://www.letix.hu - linux parancsok

(#172) BluEyes válasza letix (#171) üzenetére


BluEyes
őstag

Ránézésre akár vga vagy videomemória túlmelegedése is lehet (de persze sokminden egyéb is). Ez megmagyarázná, miért csak lecsukva esik szét, nyilván a billentyűzet felé olyankor nem tud hő távozni. Első körben ki kéne takarítani a masinát, hűtést rendbekapni.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#173) Chris'o75


Chris'o75
tag

Sziasztok!

Valaki tapasztalt már olyat HP NX7400 EY508-as gépnél hogy a billentyűzet körül található vékonykeret a jobb saroknál kurzor billentyűknél meg van repedve?!
Szerintetek ez garanciális probléma?
Ilyen helyen szerintem csak anyaghiba miatt lehet hiba! Szerintetek?
Akit érdekel tudok mellékelni fotót is akár!
A gép még nincs 6hónapos szóval picit korainak tartom az amortizálódását!
Nagyon vigyázok rá bélelt hordtáskában hurcolászom, esztrém szituációkba soha nem veszem ill. használom, csak normál irodai használat! :(

Köszi előre is
Üdv C

10 féle ember létezik a világon, aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem

(#174) Omni válasza Oszka (#168) üzenetére


Omni
aktív tag

Attól tartok hogy itt, senki se tudja a választ. Szvsz még a Hp szervíz se tudná megmondani. Rakd össze, azt lesz ami lesz, jobbat nem tudunk.

(#175) xcbiker válasza letix (#169) üzenetére


xcbiker
addikt

Bevizsgálásra át tudom venni.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#176) Kerio


Kerio
őstag

Megvettem a HP 6325-t. Vettem mellé pluszban egy 512Mb-os 533 Kingston RAM-ot. De közben kiderült, hogy ami benne van, az egy Samsung 667Mhz-s. Betettem mellé a Kingstont. Most az Everest azt irja, hogy az egyik 667, a másik 533-on meg. Lassít-e ez a gépen valamit? Szedjem ki az 533-asat, és inkább tegyek majd bele egy 667-set?

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#177) BluEyes válasza Kerio (#176) üzenetére


BluEyes
őstag

Olyat biztos nem ír. :) Alaplap/Alaplap/Memóriabusz tulajdonságainál nézzed.

[Szerkesztve]

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#178) Kerio válasza BluEyes (#177) üzenetére


Kerio
őstag

Az alaplap/SPD-nél néztem. Ott írja, hogy a Memória sebessége DDR2-667 (333Mhz).

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#179) BluEyes válasza Kerio (#178) üzenetére


BluEyes
őstag

Ja, azt írja. Fölül két modul van, ha ráklatty a másikra, akkor meg azt írja, hogy 533. Ez az SPD egy csipp a modulon, bele vannak írva a gyár által gondolt lehetséges működési frekvenciák. Ennyi. Hogy ténylegesen mennyin megy, azt az előbb írtam, hol látod. És az összes memória ugyanazon a sebességen megy, nincs perpill olyan gép a piacon, amelyikben a modulok különböző sebességgel dolgoznának.
Üdv.

[Szerkesztve]

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#180) Kerio válasza BluEyes (#179) üzenetére


Kerio
őstag

az alaplap/alaplap részben nekem nincs olyan, hogy memóriabusz...
Alaplap azonosítója van, és alaplap neve

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#181) BluEyes válasza Kerio (#180) üzenetére


BluEyes
őstag

Melyik Everest-verzió?

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#182) xcbiker válasza Kerio (#180) üzenetére


xcbiker
addikt

javaslom ezt a nagyon aranyos kis progit: CPU-Z www.cpuid.com
ott a 4. fülön minden kiderül.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#183) Kerio válasza xcbiker (#182) üzenetére


Kerio
őstag

köszi! 159,6 mhz ? ezt mutatja :Y

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#184) xcbiker válasza Kerio (#183) üzenetére


xcbiker
addikt

milyen proci van a gépben?

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#185) Kerio válasza xcbiker (#184) üzenetére


Kerio
őstag

AMD Sempron 3500+ 64bit
DDR-II memória

[Szerkesztve]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#186) BluEyes


BluEyes
őstag

Segítség Nativ Sata telepítéshez:

A téma jónéhányszor szóba került már, korábban leírtam a kézi telepítést ebben a postban: [link]
Sok kollégának problémát szokott jelenteni a felsorolt fájlok kinyerése a driverből. Ehhez mutatok most egy igen egyszerű módszert.

Mivel a HP-tól letölthető driver mindenáron floppyra szeretné kibontani magát, nincs más dolgunk, mint eleget tenni a kérésének. Adjunk hát neki egy virtuális floppy-meghajtót!
Ehhez töltsük le a programot innen: vfd21-050404.zip [link]
A program külön telepítést nem igényel. Csomagoljuk ki egy tetszőleges - pl. /Virtualfloppy - könyvtárba, majd indítsuk el a vfdwin.exe-t. A program használatának lépései a következők:
1. A címsorban kattintsunk a Driver fülre. Az ablak közepe táján találjuk az Install és a Start gombokat. Válasszuk a Start-ot.
2. Menjünk az egyik Drive - mondjuk a Drive1 - fülre. Itt két dolgunk van:
Először meg kell adnunk a floppymeghajtónk betűjelét. Ehhez kattintsunk a Change... gombra, a felugró kis ablakban állítsuk be célszerűen az A-t, majd OK. Ekkor a Total Commanderben vagy a Sajátgépben már meg is jelenik az A meghajtó.
Ezután kattintsunk az Open gombra. A megnyíló ablakban választhatjuk ki a floppylemezünk méretét. Alapesetben a 3,5'' 1.44Mb-t kínálja fel (standard kisfloppy), ez éppen jó nekünk, nyomjuk meg a Create gombot.

És készen is vagyunk. A programot zárjuk be. Munkánk végeztével, ha esetleg el akarnánk távolítani a rendszerből, elég megnyitni újból a vfdwin.exe-t, a Driver fülön az Uninstall-ra kattintva a program leállítja magát.

A HP drivere (Intel SATA AHCI Controller Driver) boldogan települ az A meghajtóra, ahonnan a fájlok átmásolhatók a merevlemezre. Ha a Sajátgépben formázzuk a meghajtót, akkor létrehozható a rendszerindító lemez. Néha jól jön, pl. bootolható pendrive készítésekor. Satöbbi, satöbbi... :)

Sok sikert a program használatához!
BluEyes

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#187) kspbarebone


kspbarebone
csendes tag

Sziasztok!

Feltettem a win 2000 et sp4-el, (mert gyorsabb mint az xp :D ) és az XP és Vista alatt is tökéletesen működő dvd íróm, most csak cd ket hajlandó írni. Kérdés: miért? Hogyan lehetne rávenni ismét a dvd írásra?

gép: hp nx7400

ksp.barebone@gmail.com

(#188) Kerio


Kerio
őstag

Ha töltővel használom a gépet, akkor az aksit is rajtahagyhatom? Nem vágja haza?

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#189) kspbarebone válasza Kerio (#188) üzenetére


kspbarebone
csendes tag

Rajtahagyhatod, én úgy használom, mióta csak megvan , egyszer kétszer lett lemerítve az akksija, Ha kb 90% alá megy csak akkor tölti.

ksp.barebone@gmail.com

(#190) yash válasza kspbarebone (#187) üzenetére


yash
senior tag

ha ennyire nem akarsz ujabb rendszert tenni: vmware, beledobod az XP-t Nero-val :)

(#191) kspbarebone válasza yash (#190) üzenetére


kspbarebone
csendes tag

Hm, érdekesen hagzik.. Bár én valami patchre vagy hasonlóra gondoltam. Végső megoldásként lehet, hogy ez lesz. Valami fix nem létezik ehhez? Leszedtem a HP oldaláról is a System Enhancements for Microsoft Windows 2000 -t de ez sem oldotta meg a dolgot.

OFF

Egyébként javaslom mindenkinek a win2k-t, mert kb fele annyi ramot eszik, + a játékékok is több fps el mennek mint xp alatt. Legalábbis, amikkel én játszom.

/OFF ;)

ksp.barebone@gmail.com

(#192) Noodra válasza Kerio (#188) üzenetére


Noodra
tag

Ne hagyd rajta!

Haza vágja, és egy hónapban 1x csontra merítsd le az akksit.

üdv.

(#193) kspbarebone válasza Noodra (#192) üzenetére


kspbarebone
csendes tag

Szerintem akksi függö a dolog. Pl. a NiMh akksikat biztosan tönkreteszi, pláne, ha töltögetve vannak. De ez Li-ion, és nem tölti mindig. Na, mind1, én csak dvdt akarok írni win2000 alatt! :O

ksp.barebone@gmail.com

(#194) parandroid válasza Noodra (#192) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ami nem tesz jót az akkunak: a magas környezeti hőmérséklet (gép extrém melegedése!), és a rengeteg lemerülési ciklus. Ha ezeket kerülöd, akkor nem lesz gond vele. A töltésvezérlő elektronika nem engedi túltölteni.

Nekem a 24/7-es üzem és a napi 2-3x-i lemerítés hazavágta az akkut 1,5 év alatt, de ez nem normális üzem egy notebooknak. :D Párom ugyanilyen gépének akkuja még mindig tökéletes. Róla elmondhatjuk, hogy átlaguser, napi 2-3-4 órát megy csak a gépe, gyakorlatilag terheletlenül, bár általában akkuról.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#195) Noodra válasza kspbarebone (#193) üzenetére


Noodra
tag

Én esküszöm, a havi 1 teljes lemerítésre. Még mindig 2h-s az akksim + a Multibayes.
Kb. 5-6h-ás üzemidő megvan. (Természetesen, nem DVD-t írok 6h-n át.)


Üdv.

(#196) Noodra válasza parandroid (#194) üzenetére


Noodra
tag

A töltésvezérlő elektronika nem engedi túltölteni.

Hm... Mit jelent túl tölteni? ;)

Elméletileg a mobilok sem lehet, mégis javasolják az akksik 2-3x 16h-ás feltöltését.
Vajon miért.

:)) :R


Üdv.

(#197) parandroid válasza Noodra (#196) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

''Elméletileg a mobilok sem lehet, mégis javasolják az akksik 2-3x 16h-ás feltöltését.
Vajon miért.''


Sarlatánság, ködösítés, vudumedzsik. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#198) Noodra válasza Noodra (#196) üzenetére


Noodra
tag

Elméletileg a mobilok sem lehet, mégis javasolják az akksik 2-3x 16h-ás feltöltését.

Természetesen újonnan vásárolt teloról van szó.
Az öregem annó vett egy 6310i-t és minden hónapban 2x teljesen lemerítette, majd 16h-t töltötte, és ment 2hetet a telo, egészen addig, míg el nem adta(heti 2-3h beszélgetéssel). Tudom az Polymer volt, jól bírta, de nem vesztett az üzemidejéből.

Most 6280asa van és azt is hasonló módon tölti 4-5napokat bír.
Huh kicsit elkanyarodtam a notis akksi témájától. ;)

Lényeg, ezen az elven töltöm a notebook akksit, és beyött, máe több mint egy éve.


Üdv.

(#199) Noodra válasza parandroid (#197) üzenetére


Noodra
tag

:C :C :C :C

(#200) Noodra válasza parandroid (#197) üzenetére


Noodra
tag

Ja és az egyik haveromnak van egy HP-q nx8220-a és állandóan hálózaton van/volt.

Most ott tart, hogy minden megbeszélésre viszi a töltöt, mert 1-1,5h-t nem bír ki az akksi.
Pedig csak jegyzetel, nem ír DVD-t a háttérben, és nem fut rajta Oracle szerver sem. :C

Üdv.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.