Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1701) marsu válasza marsu (#1700) üzenetére


marsu
addikt

Ha xcbiker errejár majd mond róla pontos infókat ....

;)

Press any key to continue ...

(#1702) Damage válasza wwhy (#1681) üzenetére


Damage
senior tag

Mi érdekelne pontosan? Én egy ilyen gépet használok augusztus eleje óta. A Vista-val nem vagyok teljesen kibékülve, de ezt leszámítva összességében pozitív tapasztalataim vannak a gépről.
Én leginkább NETezésre és fotószerkesztésre használom. Nagy ritkán filmek és játékra. A kijelző szerintem nagyon korrekt, de fényékpszerkesztésnél igénybe veszem a VGA kimenetet egy CRT monitorral, hogy CRT-re és TFT-re is optimalizált végeredményt kapjak. Nagyon jól jön néha a relatív hatalmas felbontás. NET-nél sem zavaró, de aki olvashatatlannak tartja, két gombnyomással felnagyíthatja szinte bármelyik webböngészővel.
Korrekt proci, sok RAM, nagyfelbontású kijelző, nagy winyó (160Gb), bluetooth, wifi, 4USB.
Kérdezz, és ha tudok, válaszolok!

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#1703) xcbiker válasza wwhy (#1699) üzenetére


xcbiker
addikt

Gari bővítést a hp-nél is tudsz. Az alap gép legyen ok.

Másrészt már nem dolgozom a hp boltban, az újakat csak részben ismerem, inkább a régebbiek szervizelését vállalom.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#1704) marsu válasza xcbiker (#1703) üzenetére


marsu
addikt

Szia xcbiker!

Ebbe a gépbe [link] tudnál nagyobb HDD-t rakni? Beszámítással és ráfizetéssel ....

:R

Press any key to continue ...

(#1705) wwhy válasza Damage (#1702) üzenetére


wwhy
veterán

Mi gond a Vistával? én főleg office+net-weblapsterk-re használnám, ezért jól jönne a nagy felbontás. Ha van fent Off-d megtennéd, hogy megnyitasz 2 doc-ot és azokat párhuzamos nézetbe rendezed (off 2007) majd lopsz egy képet? :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#1706) Damage válasza wwhy (#1705) üzenetére


Damage
senior tag

Jó pár apró és idegesítő hiba. Sok játék,progi nem indul el (vagy csak elég körülményesen). Ráadásul XP SP2 alatt gyorsabbak. Ez-az néha "lefagy", leginkább az IE. Ilyenkor nem kékhalál, csak újraindul a progi. Néha csinál érdekes dolgokat, ilyenkor elég kilépni és vissza, minden helyreáll. Nálam az Xp stabilabban ment. Valahogy szimpatikusabb volt a csili-vili Vista-nál. Lehet, hogy csak hibajavítások és megszokás kérdése. Majd kiderül.

A kért kép:

Párhuzamos doc

Szerk: a játékok gyorsabbak XP alatt. Pl a PS CS3 gyorsabb Vista alatt a notebook-on, mint a PS CS2 XP alatt az asztali gépemen.

[ Szerkesztve ]

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#1707) xcbiker válasza Damage (#1706) üzenetére


xcbiker
addikt

:R Teljesen osztozom a véleményeden! (az XP már legalább bizonyított és kiforrott dolog)
A Vistának is kell pár év mire összeáll.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#1708) wwhy válasza Damage (#1706) üzenetére


wwhy
veterán

Köszi! a képet 1680 x 1050 felbontás mellett csináltad? illetve lenne még egy kérésem: a 2 doc-ban full szöveg legyen és párhuzamos nézetben nagyítsd ki őket 120%-ra, majd úgy 1 képet.

Akkor a lényeg, h nem a noti-vista nem szereti egymást hm önmagában a Vistával van gond (mondjuk nekem a PC-n semmi, de nem is ez a fontos).

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#1709) wwhy válasza xcbiker (#1703) üzenetére


wwhy
veterán

Ha a RAM-ot magam cserélem házilag, akkor ugrik a gari? Illetve a garibővítést mikor/meddig kell megejteni? ráér pl. a 360. napon vagy meg van határozva, hogy a vásárlás után X nap:F

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#1710) kisninja válasza xcbiker (#1696) üzenetére


kisninja
őstag

egy intel 2200bg

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#1711) Damage válasza wwhy (#1708) üzenetére


Damage
senior tag

Igen, csak natív felbontásban használom (kivétel 3D játékok), 1680x1050-ben készült a kép.
Természetesen nem a notival van a gond Vista alatt. Sőt, tökéletes drivereket adott a HP minden egyes hardware elemhez. Ilyen problémám még nem volt. Nem is hinném, hogy lesz. Az első telepítésnél a Vista úgy állt fel, hogy mindent felismert. A Winchester 3 particióból áll, ebből az egyiken fent van a Vista és a szükséges driverek. Mivel minden egyes byte számít (még egy 160 Gb-os winchester mellett is), ezért felhívtam a HP Mo-t. Mondták, hogy semmi probléma! Megkérdezték, hogy hova küldhetik a két DVD-t. Az egyiken a jogtiszta magyar Vista Business, a másikon a laptophoz tartozó Vista-s driverek, Norton, Office2007 stb.
Nagyon korrektek voltak!

A kért kép:
Párhuzamos doc 120%

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#1712) wwhy válasza Damage (#1711) üzenetére


wwhy
veterán

Ezzel nagyon a listám elejére került ez a HP :D köszönöm, ha eszembe jut vmi, majd írok :R

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#1713) Damage válasza wwhy (#1709) üzenetére


Damage
senior tag

RAM-ot cserélni? Esetleg bővíteni? Szerintem elég 2x1Gb 667-es RAM, bár nem tudom, hogy mire használnád a gépet.
A garibővítésre az első éven belül van időd. Vásárolhatsz + 1 vagy 2 évet, így összesen 2 vagy 3 év garancia lesz a gépre. Ezen belül is van többfajta. A legdrágább gari magába foglalja, hogy eljönnek a gépért és házhoz szállítják utána. Talán még cseregépet is adnak a javítás ideje alatt.
Tudtommal a RAm bővítés, csere garanciavesztéssel jár, mivel meg kell bontani hozzá a házat.

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#1714) werman válasza Damage (#1711) üzenetére


werman
tag

Hali! Emlékszel még én kérdeztem hogy lehet felrakni az új intel drivereket. tom hogy egy kicsit primitiv kérdéseket teszek fel most de tudni szeretném hogy melyik számon hivtad a HP-ét(nekem olyan van hogy 229 9999, ez az?). És hogy mit kell mondani nekik, vagy egyszerüen kiküldik ,minden szó nélkül?(gondolom a op rendszer kodját be kell nekik mondani).Nagyon megköszöném a válaszod.

u.i: ez privát akart lenni,má nem látok,sorry :W

[ Szerkesztve ]

(#1715) wwhy válasza Damage (#1713) üzenetére


wwhy
veterán

Persze, bőven elég a 2GB, de a másik HP jelöltem a HPQ 6720s (GR649EA) vagy HPQ 6720s(GR777ES) :) polip kartárs szerint a Dell-nél RAM csere esetében nem ugrik a gari, azért érdeklődök itt is, h mi a helyzet :)

újabb kérdés: halkság szpjból meg avgy elégedve? nekem a PC szinte hangtalan, ezért a notitól elvárom, h még inkább kussba legyen ;)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#1716) xcbiker válasza kisninja (#1710) üzenetére


xcbiker
addikt

max egy 2935ABG-st tudsz beletenni, de nem hinném, hogy jobban járnál vele.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#1717) Damage válasza werman (#1714) üzenetére


Damage
senior tag

Nekem nem ez a szám rémlett, de most hogy nézem a honlapjukat, ez lesz az! Megmondtam nekik, hogy kellene a winchester-ről az a hely, ahol a Vista telepítője van és a többi progié és driveré. És különben is....mi lesz a jogtiszta OP rendszeremmel, ha véletlenül letörlöm a telepítő particiót. Mondták, hogy kiküldik DVD-n, ha megfelel. Nem ellenkeztem! 1 hét múlva itt volt a két DVD-. Felhívtak utána kétszer is, hogy megkaptam-e, elégedett vagyok-e a HP szolgáltatásaival és munkatársaival. Kedvesek voltak-e. Van egyéb panaszom, vagy elégedett vagyok. Végig nagyon segítőkészek voltak és kedvesek! Bárcsak minden gyártó így állna a vásárlóihoz. Ezek után már csak azért is HP notit vennék!
Egyedül a Canon-tól láttam ennyire vevőközpontú hozzáállást (nem a Canon Hungary volt).

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#1718) Damage válasza wwhy (#1715) üzenetére


Damage
senior tag

Ez nehéz kérdés. Az asztali gépem egy Thermaltke Xaser ház (4 venti), egy húzott Barton proci TT Xaser procihűtővel, ami elég brutál darab, képes 5000rpm-re is felmenni + egy húzott 6800-as nVidia VGA kártya, ami szintén felpörög néha 5000-es rpm-re. Ezek után hangtalannak tűnik a noti. Amikor az asztali gépen az összes venti alapjáraton van és a noti max fordulatszámon, olyankor is hangosabb az asztali gép.
Nálam nem tapasztalható, hogy a noti ventije állandóan járna, ahogy mások leírták (tudtommal Intel alapú gépeknél jelentkezik ez a probléma, de ez is orvosolható). A szobában ahol használom, mindig kellemes 26 fok körüli hőmérséklet van. Játéknál a legkisebb hang is elnyomja a hűtő "zaját". Leginkább asszerint nézem, hogy megy-e a venti, hogy a kimeneti nyíláshoz teszema kezem. Ha fújja a meleg leevgőt, akkor megy. Szerintem egyáltalán nem hangos, de ez szubjetív és sokszor olyan alacsony fordulaton pörög, hogy sötétben, csendben sem hallom NETezés közben.

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#1719) kisninja válasza xcbiker (#1716) üzenetére


kisninja
őstag

csessze meg semmi külsös mini pci -os nem megy bele ? (csak intel?)

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#1720) xcbiker válasza kisninja (#1719) üzenetére


xcbiker
addikt

belemenne más is ha hp-sítanák.
de az intelesből is csak a hp-s megy.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#1721) Sn00k


Sn00k
veterán

Hi all!

Barátnőm szeretne venni egy laptopot hitelre, és érdekelne hol érdemes megvenni?
Olyan 150-200 ezret akar max rászánni...

3njoy the Lif3

(#1722) wwhy válasza Damage (#1718) üzenetére


wwhy
veterán

köszi:)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#1723) Patentcsávó


Patentcsávó
tag

Hi!

Ha kicserélem a mostani 667Mhz-es ramomat 800Mhz-re akkor javítok a helyzeten?
A proci már SR, tudja a 800at, a jelenlegi késlsltetés a memórián 5-5-5-15!
Notinál is minél kisebb az érték(cl) annál jobb?

Köszi a segítséget!

Majd én tudom...

(#1724) indianka


indianka
tag

HP NC6400 vagy 6510b???? :F :F :F :F :F :F
nagggggggyon confused...
halltottam erről a 6510b-s alaplap problémáról, és igazából nem akarok egy szériahibás gépet negyedmilliáér.... :F :F :F :F
de azért mégiscsak jobb mint a NC6400...

(#1725) BluEyes válasza Patentcsávó (#1723) üzenetére


BluEyes
őstag

Nyilván neked is feltűnt, hogy a noti egy számítógép, csak kicsi házban. Így természetesen az időzítés itt is ugyanolyan fontos. Lenne...
Csakhogy notebookok esetében az időzítést felejtheted, notiramok standard időzítésűek, mind tök egyforma, ezért lehet össze-vissza párosítani őket. És a biosban sincs lehetőség az állítgatásra. Fixen by SPD, oszt annyi. 667MHz-en mindegyik 5-5-5-15.
Hogy megy-e majd 800-on a nyolcszázas, azt nem tudom, szerintem nem. Hacsak a biosban nincs egy beállítási lehetőséged, amivel utasítod a gépet, hogy mennyen má 800-on. Ugyanis nem a memória dönti el, hogy mennyin akar menni, hanem az alaplap, ill. a bios, ugyanúgy, ahogy a desktop gépekben. Ha 667-re van drótozva, akkor annyin megy, tehetsz te abba akármilyen memóriát. Szerintem. De tényleg csak tippelek.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#1726) carrot


carrot
tag

Sziasztok!

Bárki segítségét, tanácsát kérném a következőben.

Van 1 HP G5000-es Laptopunk, celeron M 430as, 1,7ghz-es procival, a cél (mert több progit haszálunk és "szenved" a gép), valami dual core. Néztem a HP oldalán ezt a laptopot adják core duo-s (v dual core-s, nem emlékszem pont.) T2080as procival is, az már elég lenne sztem, de nemtom "belefér-e" ebbe, tényleg.

Tudna valaki saccolni valamit (kívéve, h vigyem szerelőhöz, mert az világos.)?

Köszönöm a segítséget!

(#1727) zedii válasza Messzilátó (#1682) üzenetére


zedii
aktív tag

és küldet szervízbe vagy hallgatok duruzsolását..meg ha szenzor probléma, akkor mér mutat 50 60 c fokot?? (45 C hideg indításkor közvetlen) :F

(#1728) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Hú de rég jártam erre...

A múlt heti kálváriám miatt teljesen kiábrándultam a HP-ból.Mint sokan tudják, van egy nx 6110es laptopom. Lejárt a garancia, innentől kezdve kezdődik a szívásom.

A gépben garanciában alaplapot cseréltek, a LAN csatoló meghibásodása miatt!?Oké,minden rendben is ment,cserélték az alaplapot,kaptam még 1 év garancia időt(a gépet 2006.februárjában vettem, májusban javították, tehát 2007 májusáig garanciális volt még a gép). Most októberben megint meghibásodott(dolgoztam rajta,egyszercsak kikapcsolt,se egy pukkanás vagy vmi, miután nem volt hajlandó visszakapcsolni). Bevittem a szegedi HP kirendeltséghez, az Albacom rt.-hez ,ahol korábban javították garanciában. Leadtam a hibát, hogy ciripel a tápegység és nem kapcsol be a gép. Telsejítésnek okt.26 szerepelt(előtte 2 héttel adtam szervizbe), mivel nem hívtak, tegnap rájuk telefonáltam. Mint kiderült, a gépet felküldték Székesfehérvárra. Felhívtam őket, közölték velem, hogy ránéznek. 15perc múlva kaptam a választ, hogy az alaplap nem hajlandó feszültséget felvenni a tápról.

Azt hittem naívan, hogy kapok egy új tápot, mikor közölték velem ,hogy ez bizony alaplap csere és nem lesz olcsó. Ezzel én tisztában voltam, de azért hanyatt estem a 87.000+áfától.

Javíttatni ennyiért nem fogom, így most utazik vissza Szegedre.

Vki szóljon ,ha tud olcsóért alaplapot bele, ha nem kénytelen leszek megbontani és darabokban vagy egyben eladni.

Sajnos fogalmam sincs, hogy használtan mennyit érhet, ehhez is kérném a segítségeteket.

Gondolom a következő dolgok a hasznosíthatóak: processor( Pentium M 1,7Ghz,512MB ddr?ram, 80gb hitachi winchester, billenytűzet, képernyő, wlan kártya, DVD DL író)

Fogyasztóvédelemhez nem fordulhatok?Arra gondolok ,hogy másfél éven beül 2x romlott el
az alaplap?Mit lehet ilyenkor tenni?

Tanulok, sajnos nem lehetek meg gép nélkül)

A válaszokat és segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#1729) marsu válasza Neurotoxin (#1728) üzenetére


marsu
addikt

Szomorúan olvasom a soraidat ....

Nekem is HP nx6110 notim van. Nekem még nem volt vele semmi gondom, bár a garanciaidőből már jócskán kifutottam. Január végén lesz két éves a szerkezet, de eddig még csak azért volt megbontva, mert bővítettem. Ebben 1,4GHz-es CeleronM van.

Remélem sikerül alaplapot szerezned bele.

Press any key to continue ...

(#1730) Deo32


Deo32
csendes tag

sziasztok, párom gépe egy hp nx7400as... beletettem egy cd-t (cdrw és dvd olvaso az optikai meghajto) - xp van a gépen .. nem ira meg a lemezt rendesen, átteszem az enyémbe ott meg olvassa ... viszatenném pároméba.. nincs meg az optikai meghajto... ki-be kapcsolás, ujrainditás stb semmi ... eltünt a meghajto... jobb ötlet hijján rendszervisszaállitása... megint van meghajto... ha valami neki nem tetsző lemezt teszek bele eltünik a meghajto, leállitás után lesz csak olvashato... ki tud valami ötletet?

másik .. origorol letöltöttem egy pc2007 benchmark programot.. nem emléxem a nevére (pcw2004 asszem) futtatom az enyémen vista 32 turionx2 64 1,8 GHz ati x1250 1GB ram 120GB vinyo, asszonyén xp core 2 duo 1,66Ghz 512MB ram, 60Gb vinyo GMA950 video, és ránézésre a video teszt rész látványosan gyorsabb az övén, és egy teszt le se fut az ati-n amugy 2500 pont körül hozza a teszt a gépem az övét meg 2000 pont körülre...
milyen tesztprogramot ajánltok egy összehasonlitásra?

harmadik... szabad-e -érdemes e powerstrippel az atit gyorsabban pörgetni a gyári alapértéknél?

előre is köszi!

(#1731) _Hunter_ válasza Neurotoxin (#1728) üzenetére


_Hunter_
őstag

Szomorú. Szerintem fogyasztóvédelem sok mindent nem fog tudni tenni az ügy érdekében, hisz a gyártó által vállalt garanciális időn túl hibásodott meg az alaplap. Így elég nehéz lenne megfogni őket.
Esetleg egy két laptop szervízben érdemes lenne megkérdezni, hogy mennyiért lehetne hozzá használt lapot venni.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1732) _Hunter_ válasza Deo32 (#1730) üzenetére


_Hunter_
őstag

[link]Ha többnyire a VGA összehasonlításra vagy kiváncsi akkor van rá egy topic. Az első hsz-t belinkelem, itt látod, hogy milyen programokkal érdemes megnézni.
Amúgy szerintem nem sok értelme van notebook vga-t húzni, főleg ha nem kedveled a venti zúgást. :)
Két optikai meghajtó kicserélése, párod gépében teszt a te olvasóddal. Ha hiba nélkül lemegy akkor valszeg az olvasóval van valami gond. Ha nem akkor valszeg valami más okozza a hibát.

[ Szerkesztve ]

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1733) xcbiker válasza marsu (#1729) üzenetére


xcbiker
addikt

nekem van belevaló.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#1734) #95590400 válasza Neurotoxin (#1728) üzenetére


#95590400
törölt tag

elméletileg 3 szavatosság automatikusan jár. itt már a bizonyítási kötelezettség fordított, neked kell vmilyen szakértői véleménnyel alátámasztanod, h a hiba már vásárláskor a készülékedben volt. amennyiben szerzel egy ilyet, sem kötelesek elfogadni, így a békéltető testületre, majd a bíróságra marad az (i)gazságtétel. első fok, másodfok. uszkve másfél év. közben persze elállhatsz hibás teljesítés miatt, és ekkor már a teljes vételárat követelheted vissza. mindezt a vásárlás helyén, a kereskedővel szemben kell megtenned, mert a fogyasztói szerződés közte és közted jött létre.
ez papíron, törvényben (PTK.) nagyon szépen mutat, csak annak az esélye, h jól jössz ki az ügyből még bizonyítékokkal alátámaszott esetben is a nulla felé konvergál a sok buktató miatt. (jogutód nélkül megszűnő cég, stb.)

(#1735) Sn00k válasza Sn00k (#1721) üzenetére


Sn00k
veterán

valaki erre tudna válaszolni ?

3njoy the Lif3

(#1736) yash


yash
senior tag

Settlers - Rise of an Empire elment vkinek GMA945-ös chipseten integrált GMA950-el? Nekem full fekete a játékképernyő középen, a menük meg jók. XP alatt vagy Vista?

[ Szerkesztve ]

(#1737) wwhy


wwhy
veterán

Na ne. Most, mikor mindjárt a HP mellett döntöttem :D

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#1738) zedii


zedii
aktív tag

tud valaki valamit is a Presario V6000 -s hp ről? viszonyítás képp nekem 6715b -m van. szóval ,h ehhez képest hol helyezkedik ez el meg egyáltalás kategória szinten hol leledzik?

(#1739) tibo84


tibo84
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a problémám hogy vettem 1 hp 530 intel procis gépet de nem kaptam hozzá driver telepitő lemezt. Innen onnan szedtem hozzá drivereket de még hiányzik 1-2.
Az eszközkezelőben a hálózati vezérlő, a hangkártya, még 1 ismeretlen eszköz, wireless etrhez nincs illesztőprogram. Win xp professional sp2 van fent. Nagyon megköszönném a segitség vagy ha valaki feltudná tenni az alaplapi driver cd-t azt is nagyon megköszönném.

(#1740) marsu válasza tibo84 (#1739) üzenetére


marsu
addikt

Szia!

Itt próbáld meg: HP 530 Drivers

;)

[ Szerkesztve ]

Press any key to continue ...

(#1741) tibo84


tibo84
csendes tag

Köszi. :) :)

(#1742) sompetike


sompetike
aktív tag

nem teljesen hp-s dolog de notihoz kellene nekem egy navi prg használ vki ilyet?

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#1743) marsu válasza tibo84 (#1741) üzenetére


marsu
addikt

Mond azt, hogy sikerült megtalálni minden drivert hozzá ....

:K ;)

Press any key to continue ...

(#1744) Titoo


Titoo
tag

Hello!

HP Pavilion gépekről mit lehet tudni? Szervizeléssel nem lehet gond? Csak azért kérdezem mert nem nagyon látni őket Magyarországon, viszont egész jó árban lehet venni. Ebben a boltban néztem : notebookgyor

(#1745) xcbiker válasza Titoo (#1744) üzenetére


xcbiker
addikt

Pont ez a gyengéjük.
Ha pl az alaplap tojik be alatta, akkor vagy rendelsz kintről horrorr áron vagy ha javítható az eredeti akkor szerencsés vagy. Bár hallottam már olyat is, hogy itthon kapsz hozzá, de az se olcsó.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#1746) Messzilátó válasza zedii (#1727) üzenetére


Messzilátó
csendes tag

Nekem is 35-40 fok körül van indításkor a gép. Ha erőteljesen használom, akkor felmegy kb. 50-55 fokra. Az állandóan működő venti viszont elég gyorsan visszahűti kb 40-45 fokra. Az ünnepek utáni héten azért visszaküldöm szervízbe. Kíváncsi vagyok mit kezdenek vele. Te visszavitetted javításra?

(#1747) sompetike válasza Titoo (#1744) üzenetére


sompetike
aktív tag

nekem az van 9207us model de én az usa-ba vettem.lassan 5honapja használom naponta min 6orát megy nagyon jo a 17"kijelzö kényelmes a billentyüzet is mert a kezemet tudom pihentetni a gépem gépeléskor mert van rajta hely.én innen vettem.www.compusa.com

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#1748) hozeND


hozeND
csendes tag

Szia xcbiker! Hp nx7400-esem van, amiben a wxga kijelzőt wsxga-ra szeretném kicserélni, van-e valami inkompabilitás a két panel csatija, kábele között? Azaz cserélhető, vagy sem?
Köszi szépen.

"csak úgy ne érjen, a halál, hogy túléljem"

(#1749) Sherman


Sherman
tag

Üdv!
Adott egy nx6110 noti, intel 915GM chipsettel és két egyforma DDR 512MB Kingmax memória benne, friss bios. CPU-Z szerint nem mennek dual channelben a ramok. Chipset specifikáció szerint kéne mennie. Egyszerűen pech, vagy vmit rosszul gondolok?

(#1750) xcbiker válasza hozeND (#1748) üzenetére


xcbiker
addikt

Attól függ milyen kijelzőt sikerül szerezned.
Kábelben is előfordul különbség. - de ez nem gyakori

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.