Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42151) Peter.70 válasza Qru (#42149) üzenetére


Peter.70
őstag

És szóltál Nekik, hogy " hé a másik néggyel mi lesz " ? :D

(#42152) honda23 válasza DeathAdder (#42141) üzenetére


honda23
aktív tag

Nyereg 24e hátra, amugy a mestered rosszul tudja
Nekem hibátlan lett mind a négy hátsó 2 autón.
Kipucolás után polírozzák a falat, hibátlan lett.
Kéziféked jó?

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#42153) yodamester10 válasza z123456789 (#42146) üzenetére


yodamester10
őstag

:DDD :DDD :B :B Hogy miket tudnak ezek a japók :C Nézd a a hasznos oldalát mennyit spórolok,hogy nincs gyertya max mikor az asszony vesz illatosítani a lakásba ;]

[ Szerkesztve ]

(#42154) DeathAdder válasza BlacKSouL (#42142) üzenetére


DeathAdder
veterán

Minden rendben van a nyereg többi részével, a dugattyúval mint azóta kiderült az a baj hogy itt ott lehámlott róla a krómozott (lehet nem króm, de az a fényes) bevonat és elkezdett rozsdásodni.

Ami érdekes hogy a porvédők épek semmi látszata h mi okozhatta ezt a dugattyúval. Lehet gyári hibás, vagy a fene tudja..

Köszi a tippeket erre is jó lesz odafigyelni amiket írtál, majd ott leszek amikor rakjuk össze :R

Egyelőre azt hiszem megrendelem a felújító szettet, illetve a dugattyút.
Kérdés hogy ilyen esetben érdemes lehet kiteríteni a jobb oldalit is, és átnézni amiket írtál, és lecserélni a dugattyút a másik oldalon is?

Úgy vagyok vele hogyha már így belemászunk akkor cseréljük ki amit kell a másik oldalon is, hogy utána nyugodt legyek. Bár dugattyút nem tudom ki kell-e cserélni, elméletileg sosem szabadna tönkremennie, már ha rajta van a fényes bevonat :F

honda23 - kézifékem jó, igen lehet rosszul tudja, hamár csere akkor a felújító szettet is megveszem.

nyereg 24e hátra/ oldal? van értelme komplett nyerget cserélni, illetve miért kellett neked cserélned két autón is? ep3 -on jó volt neked?

(#42155) honda23 válasza DeathAdder (#42154) üzenetére


honda23
aktív tag

Van, 19e a nyereg, 5e a tartó, plusz 3 csavar. Gyári felújított trw volt. Cseredarabos. Laci intezte crxrol.
Vti es accord.
Accord 262es hatsoja volt 24e

[ Szerkesztve ]

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#42156) degumentes válasza Qru (#42149) üzenetére


degumentes
tag

Castrolt sokan hamisítják, egyébként nincs jó tapasztalatom vele. Én Valvoline max life-ot használok és tízezrenként cserélem. Esetleg olcsóbb kategóriából, sok hondás ismerősöm használ Eneos olajat és azt mondják, hogy jó, turbós vtec motorokba is, ott azért kap az olaj rendesen. A lényeg hogy tízezrenként csere, utána kezd megégni. Szűrőből én is Mann-t használok gyertyából meg ami nagyon bejött Brisk premium evo ez 60 ezres gyertya, ad egy kis életet az autónak:D de ha 8 db kell belőle és nem fontos annyira ateljesítmény akkor valami NGK iridiumos vagy egy teljesen egyszerű, egy pólusú hagyományos NGK gyertyát.

(#42157) DeathAdder válasza honda23 (#42155) üzenetére


DeathAdder
veterán

De van értelme komplett nyerget cserélnem, amikor csak az egyik balos dugattyúm a rossz? :F
Ráadásul gyári hondánál lehet csak dugattyút is venni (vakon meg voltam győződve h csak nyergestől lehet majd) :N

[ Szerkesztve ]

(#42158) BlacKSouL válasza DeathAdder (#42154) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Szerintem annyira szétrohadt fékek, mint amilyen nekem volt sajnos, nemigen van senkinek. És a nyeregvasak körbe megrozsdáltak, a betétek hordozólemeze megrohadt, a zajfogó lemez elszublimált, a tárcsákról vasragon foszlott a rozsda...na ehhez képest a dugattyú működésében semi hiba nem volt. De a dugattyú nemhogy nem fényes, de erősen koszos és vékonyan rozsdás volt. Ennek ellenére vissza tudtuk hajtani, az uj betetekkel es tarcsakkal alapos tisztitas es zsirzas utan tokeletesen mukodik.
Ettol meg lehet szar a te dugattyud, de az sokkal strapabirobb elem, mint amilyen erzekenynek tunik.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#42159) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Sziasztok. Párom szülei vettek egy 2007-es Jazzt. (Az autó makulátlan, valóban gyönyörű). Csak mivel kereskedéstől van, és mint kiderült, Németországból származik, nincs hozzá magyar kezelési könyv. Nem tudjátok, honnan lehetne szerezni hozzá? Neten keresgéltem, de online úgy látom, nem igen elérhető.
Illetve egy konkrét kérdés: az órát hogy kell beállítani? Digit. klíma van a kocsiban. Azt láttam, hogy a 4-5-6 programgombok alatt oda van írva, hogy H, M, R (nyilván az óra-perc-meg talán reset?), de arra nem jöttem rá, hogy lehet állítani.

(#42160) Peter.70 válasza Gabesz87 (#42159) üzenetére


Peter.70
őstag

Az óra gombot nyomod folyamatosan, amíg csipogást nem hallasz. Utána a H illetve M gombokkal be állitod az órát és a percet

Az óra gomb teljesen külön van

[ Szerkesztve ]

(#42161) Gabesz87 válasza Peter.70 (#42160) üzenetére


Gabesz87
addikt

És az hol van? Mert én nem találtam külön óra gombot. :F

Ilyen a műszerfal (csak nyilván nem jobbkormányos :D)

[ Szerkesztve ]

(#42162) Graphics válasza Qru (#42149) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az ilyen olcsóbb NGK is megfelel?

NGK 6465
NGK 2756

Ezekből szemezgetek: [link]

4 pólusúnak van vmi előnye, vagy esetleg drágább gyertyanak?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42163) demars válasza Gabesz87 (#42161) üzenetére


demars
addikt

Olyat keress, hogy Clock!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#42164) Gabesz87 válasza demars (#42163) üzenetére


Gabesz87
addikt

Nyilvánvaló! Ezzel tisztában vagyok, de nincs ilyen gomb! Ill. sehol egy clock felirat.

(#42165) Graphics válasza Gabesz87 (#42164) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A TA gombot próbáld még, nekem a régebbi az a Clock. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42166) Peter.70 válasza Gabesz87 (#42161) üzenetére


Peter.70
őstag

Talán itt: [link]

(#42167) audi100td válasza Graphics (#42162) üzenetére


audi100td
nagyúr

2756-ot ír a gyári katalógus (NGK BKR6E-11) vagy Denso K20PR-U11

(#42168) Graphics válasza audi100td (#42167) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Óóó, koszi :R

Ilyen gyári katalógust én is tudok? :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42169) audi100td válasza Graphics (#42168) üzenetére


audi100td
nagyúr

nm :)

Pl. itt tudsz nézni gyári számokat: [link]

[ Szerkesztve ]

(#42170) Gabesz87 válasza Peter.70 (#42166) üzenetére


Gabesz87
addikt

Köszi, ez segített! :) Valóban a sound gomb volt, csak ebben nem alul van az a gomb, hanem a tekerő bal oldalán, és nincs kiírva rá, hogy Sound, csak piktogram van rajta. Szóval köszönöm! :R

De a kezelési könyv még mindig érdekelne, hogy vajon honnan szerezhető be...

(#42171) Peter.70 válasza Gabesz87 (#42170) üzenetére


Peter.70
őstag

Nagyon szívesen :)

(#42172) Graphics válasza audi100td (#42169) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Koszi, NGK lesz , hétfőn rendelem is

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42173) degumentes válasza Graphics (#42168) üzenetére


degumentes
tag

Vagy itt http://japancars.ru/ Mindent megtalálsz robbantott rajzokat cikkszámot mindent :DDD

(#42174) JoolsNOS válasza z123456789 (#42131) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nálam a régi fiesta nappal is simán beállt. Nem is kellett úgy hagynom, hanem elég volt be-ki és ott maradt. Aztán volt, hogy húzta a seggét a hóban egy darabig.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#42175) zolynet


zolynet
addikt

Pénteki kemény nap eredménye egy 3. helyezés street kategórián belül. :DD
2:22 alatti idő volt a kitűzött cél, még úgy is hogy nagyon szar r888akkal mentem. (félrekopott és már itt-ott a szál is látszódott :(( )
2:22.926 volt a Hungaroringen a legjobb időm. Futottam egy 2:21.8xx-as időt , majd egy hűtő kör után
egy 2:21.350-et, aminek borzasztóan örültem. Másik civic-es kolléga 2:21.5xx-ös idővel volt még akkor, azt hittem már már ezüst lesz a történetből, de ő meg pattintott egy gyönyörű 2:20.6xx-os időt.
Azt ezekkel a gumikkal kizártnak tartottam, nem is mentem többet a 2. etapban.
Itt a teljes lista kategóriánként: katt ... evo6 és impreza sti időt megyek :DDD

Nagyon örültem a pénteki napnak, nagyon jól ment a kocsi és én is belerázódtam a végére. Első pár körben csak 2:24-es időt mentem, mondom deberozsdásodtam na nemár. :B
Sokszor értem már el 4. helyet, ami szintén nagyon küzdős volt. Sokszor a dobogó elérhetetlen mert van 1-2 ügyes és jól megválasztott autós akik 2:16-2:17es időt mennek, oda meg gyári vti-vel kizárt. Oda már slick kell, de akkor kategóriát is ugrasz. Sickel azt mondják megint egy másik dimenzió, és kb 5-6-7mp javulás várható. Lehet jövőre, meglátjuk. A sport kategóriában a vti-s srác gyári autóval megy és slick, úgy megy 2:14-2:15ös időt. Lehet slickkel nem lenne annyira nyögvenyelős a dobogó, ki tudja. Mindegy, most nagy a boldogsáááág! :DD :DD :DD

Life is too short to stay stock!

(#42176) BigBlackDog válasza zolynet (#42175) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Wow! Gratulálok az eredményhez! :C

Egyébként az ATS-el milyen időket szoktál futni? Mennyivel nagyobb hátrány a pályán?

[ Szerkesztve ]

(#42177) Peter.70 válasza zolynet (#42175) üzenetére


Peter.70
őstag

Gratula :C

(#42178) zolynet válasza BigBlackDog (#42176) üzenetére


zolynet
addikt

Köszönöm! :B

Még nem vittem pályára az ats-t, azt majd jövőre, de szerintem nem MTA-ra csak egy karikára, az 8eFt körül van. Amíg nincs normális gumi rá, nem is lehet igazán megcibálni. Utcai gumival nem az igazi, nincs is alatta komolyabb futómű, csak rugó. A nagyobb tömeg a hátrány leginkább. 1468kg van a forgamiba írva, a civic meg 1140-1150kg körül van.

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#42179) mdani01 válasza zolynet (#42175) üzenetére


mdani01
aktív tag

Gratula! :R

Gondolom valamennyire lehetett érezni hogy újra lett aszfaltozva a pálya (tapadás szempontjából)?

Látom sport kategóriába volt pár Swift, egyikőjük elég jó kört ment.

iPhone 6S SpaceGray

(#42180) zolynet válasza mdani01 (#42179) üzenetére


zolynet
addikt

Mondták hogy az új aszfaltba van 1-2mp, amit már 1-2 ember meg is talált. Úgy gondolom ezekkel a gumikkal nem tudtam volna bemenni 2:22 alá, ha nincs új flaszter, de talán még 2:23 alá sem.
Majd dobok fel képet, tényleg nagyon oda vannak a gummák, sajnos nem találtam pár hónap alatt r888-akat. :(

Igen, a 2:16 a swifttől igen jó, persze az már kipakolt bukócsöves edition.
Kis gokart, nagyon fun lehet, szívesen kipróbálnám. :K

Life is too short to stay stock!

(#42181) mdani01 válasza zolynet (#42180) üzenetére


mdani01
aktív tag

Akkor neked kedvezett az új aszfalt :K Jövőre gyorsabb leszel új gumikkal ;)

3-as kanyart sikerült padlóval bevenni vagy el kellett emelned?

iPhone 6S SpaceGray

(#42182) zolynet válasza mdani01 (#42181) üzenetére


zolynet
addikt

Ott sosem veszem el, padló 3ban vagyok még.
Átalakítás előtt sem vettem el. A rosszabb gumikkal a 4es sikánnál kellett lazábbra venni.

Life is too short to stay stock!

(#42183) yodamester10 válasza zolynet (#42175) üzenetére


yodamester10
őstag

Szép,de te ilyenre használod az autódat?Lehet csak én járok Hondával dolgozni,boltba stb :F

(#42184) BigBlackDog válasza yodamester10 (#42183) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Szerintem a legtöbben füvet szoktunk nyírni a Hondánkkal. ;]

(#42185) bbubby00 válasza yodamester10 (#42183) üzenetére


bbubby00
őstag

Erre lett teremtve. Mi másra használja?! ;]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#42186) Kobe


Kobe
veterán

Kozben elkeszult a fenyezes,jsvitas a sajaton... :C gondoltam ha mar ilyen tuchtig lett megerdemelne egy teljes waxolast es par uj kepet, erre nem szakad az eso ? :D

(#42187) Fkris válasza yodamester10 (#42183) üzenetére


Fkris
őstag

Nem az Accorddal ment, a játszós VTI Civiccel.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#42188) Snoop-y válasza zolynet (#42175) üzenetére


Snoop-y
veterán

Kemeny vagy!
Gratulalok! :R

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#42189) Dashes válasza zolynet (#42175) üzenetére


Dashes
őstag

grat! slick időre kíváncsi lennék.

ha már pálya, kis s2000

(#42190) zolynet válasza yodamester10 (#42183) üzenetére


zolynet
addikt

Ha itt visszakeresel meglátod hogy mióta versenyezgetek, 2011 óta!
Ez egy hobbi, és ez az autó ezt bírja. Nem a versenyzések miatt kellett generáloztatni.
Itt látszik miket tettem bele, már a kezdetektől úgy vásároltam hogy pályázások alkalmával is megállja a helyét.

Most gondolkodok hogy mi legyen:
a) eladás és venni egy ep3-at és azzal pályázni
b) marad az autó de akkor kell egy kis plussz powa, amire nem költenék túl sokat, kb 200k-t szánnék rá, abba meg ippeglen fér csak bele egy rugó+tányér+tengely+szívósor ... és akkor még fel kell programozni, de az a legkevesebb tétel
Szóval most kicsit agyalás van hogy mi legyen.

Snoop-y + Dashes: köszönöm :B ... nem mondom a nap végére szépen megizzadtam :K

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#42191) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Látom a jövőt.
200 köbcentis 8 turbós motorok 30 sebességes 10 kuplungos váltóval, másodpercenként akár 6-8 váltással.
[link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#42192) tboy93 válasza zolynet (#42190) üzenetére


tboy93
nagyúr

Cool ez a vti, van benne meló bőven :K szerintem tartsd meg, mire megépítesz egy ep3-at anyagi csődbe mész.

(#42193) z123456789


z123456789
addikt

Új kezdet.
Vizsgálat kész, január 27. üreg+alvázvédelem csapó 2. :C

(#42194) zolynet


zolynet
addikt

Aki jó ATS-t akar az most induljon, hahurafel :U

Life is too short to stay stock!

(#42195) z123456789 válasza zolynet (#42194) üzenetére


z123456789
addikt

Huh. :K Tényleg gyönyörű.
Ez volt már amúgy fent pár hete nem? Akkor kicsit drágábban.

(#42196) BigBlackDog válasza zolynet (#42194) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Basszus és nem is annyira drága szerintem. Mondjuk számok szerint van km benne, de nem látszik ennek a nyoma a képeken.

(#42197) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Ejj de kár, hogy nálunk nem lehetett Accordot ilyen motorral kapni:
[link]
Na ez AZ autó így ahogy van :O

(#42198) BigBlackDog válasza -cobra- (#42197) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Legendben volt V6, nem?

(#42199) 7600 GS


7600 GS
addikt

Holnap néznék meg egy 6gen sedant, kicsivel később pedig ha minden jól megy egy hatchbacket is.

Klasszikus kaszni helyeken kívül mire figyeljek még oda? A sedan ráadásul VTI, itt valami hasznos tipp hogy mire ügyeljek? :D

(#42200) Aladdin válasza BigBlackDog (#42198) üzenetére


Aladdin
senior tag

Abban csak az volt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.