Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37051) >>>W!nman*


>>>W!nman*
tag

Sziasztok!

Kis DEPO lámpa (párásodás+félrevilágítás(tompított/reflektor)) hírek:
12.30-án írtam levelet, majd 01.09-én újra, de nem jött válasz. Ma megelégeltem ezt a nagyszabású leszarást, felhívtam őket, de lényegében ma indult el a "kivizsgálás" és majd hívnak, amint megérdeklődte a kolléga, hogy mit lehet tenni az ügyben. :W
A félrevilágításba egyelőre bele se kezdtem. (Emailben részletesen le volt írva, de kérésére maradtunk szóban.) Mindegy, ennek úgyis személyes találkozó lesz a vége, akkor majd megkérdem tőlük...

Ha van újabb hír, jelzek. Már ha érdekel Titeket is. :)

(#37052) JoolsNOS válasza truefx (#37042) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Én még a 10-15 km táv miatt is inkább a benzint választottam. Az 1-2 kmre én inkább bicajt használnék :) Persze ha nem a gyerekcipelés lenne a lényeg.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#37053) bbubby00 válasza JoolsNOS (#37052) üzenetére


bbubby00
őstag

Munka nekem is pár km így cangázok. Viszont lassan többe van havonta a bico, mint a kocsi. Itt egy lapos gumi, ott egy ülés majd egy pumpa... kicsit idegörlő.
Ha nagyon muszáj, csak akkor ülök kocsiba. Meg persze ha tudom, h előtte/közbe/utána dolgom van.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#37054) demars válasza bbubby00 (#37053) üzenetére


demars
addikt

Bicaj mi...? Na még csak az kéne... :N
Akkor inkább egy kis dio... :DDD

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#37055) tboy93 válasza demars (#37054) üzenetére


tboy93
nagyúr

+1, olyan lusta vagyok mint atom :DDS

(#37056) Qru


Qru
MODERÁTOR

Kész a gyári hibás légzsákpatron csere. Nem egész egy óra volt, elég gyorsan végeztek.

#nincsbennetarcsi

(#37057) honda23 válasza Qru (#37056) üzenetére


honda23
aktív tag

1 óra? Tegnap lett kész nekem is, 20 25 perc volt csak.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#37058) Qru válasza honda23 (#37057) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A "nem egész egy óra volt" az nem 1 óra nálam...

#nincsbennetarcsi

(#37059) Snoop-y válasza Qru (#37058) üzenetére


Snoop-y
veterán

A nem egesz egy ora/nap akarmit akkor hasznaljuk ha az kozel van ahhoz pl 50 perc.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#37064) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Engem pedig úgy bombáznak ajánlatokkal, hogy még el sem döntöttem, hogy eladom-e, csak megemlítettem, hogy cserén gondolkozom. :C

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#37065) zolynet válasza zolynet (#36613) üzenetére


zolynet
addikt

Reális vti fogyasztás, ha rúgod neki etetni kell a lovakat. :K

Tegnap lemostam, kiglancoltam, visszanéztem rá, stbstbstb ... képtelen vagyok megválni tőle, pedig lenne rá vevőm. (1.4m)

Life is too short to stay stock!

(#37066) bbubby00 válasza !Overdose! (#37064) üzenetére


bbubby00
őstag

Mindenki 4-500ért akar venni hibátlant... Inkább 600ért vesznek egy füstölgő, zárhibásat mint pár százassal drágábban megkíméltet :)
(#37065) zolynet elhiszem, hisz az ég világon semmi bajuk :D És még ráadásuk jók is :U
Nekem full városi használatba most télen 10L volt kereken

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#37067) gaga1 válasza zolynet (#37065) üzenetére


gaga1
tag

Nekem is volt 1.4 ajanlatom tavaly amikor meg nem akartam eladni😊

Szelvedojavitas,lampapolirozas,autoalkatreszek

(#37068) Qru válasza Snoop-y (#37059) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kaptam egy kv-t közben, meg megnézegettem az új Kuvikokat, lehet csak azért nem zavartak hátha veszek egyet. :D

mod:

gaga1: Azt ugye tudod, hogy szakmai topikban tilos hirdetni?

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#37069) Tsebacsi válasza !Overdose! (#37064) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Kíváncsi vagyok ha felteszem az enyém hahura annyiért amennyiért gondlom, akkor lesz-e valaki, aki felhív :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#37070) Qru válasza Tsebacsi (#37069) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ismerős most hirdette meg az 1,4-es Jazz-ét. Senki sem hívta, nepper 1,8M-ba venné be, a reális ár az meg vhol 2,3-2,5 körül lenne. De ugye a piac áraz/diktál, miden annyit ér amennyit adnak érte. :(

#nincsbennetarcsi

(#37071) Tsebacsi válasza Qru (#37070) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jáj :(((

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#37072) Qru válasza Tsebacsi (#37071) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Most megkérdeztem mennyit adnának az enyémért. 1,2-1,4M monodtt rá. Ezen jót nevettem mondjuk, mondta is hogy ne adjam el. Mondtam, hogy nincs is tervben.

#nincsbennetarcsi

(#37073) gaga1 válasza Tsebacsi (#37069) üzenetére


gaga1
tag

Mid van es mennyiert?😊

Szelvedojavitas,lampapolirozas,autoalkatreszek

(#37074) demars válasza Qru (#37056) üzenetére


demars
addikt

Ha az én vasam is érintett akkor szólnak ugye?
MO -n újonnan vásárolt kocsi volt. Második tulaj vagyok...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#37075) Tsebacsi válasza gaga1 (#37073) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

2009es civic 1.8 sport 87000km 2,8 misiért mondjuk.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#37076) Qru válasza demars (#37074) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen, az üzembentartó (vagy ennek hiányában a tulajdonos) kap majd levelet a KEKKH-tól.

mod:

Vagy felhívsz egy márkakereskedést/szervizt és ők alvázszám alapján megmondják rögtön érintett vagy-e.

mod2:

Tsebacsi: Ááá, majdnem én is olyat vettem anno. Csinos gép. :K

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#37077) Tsebacsi válasza Qru (#37076) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Még megveheted álmaid civicjét megadom a számom ;) :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#37078) Qru válasza Tsebacsi (#37077) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:D Köszi. Egyelőre egy Honda bőven elég nekem.

#nincsbennetarcsi

(#37079) demars válasza Qru (#37078) üzenetére


demars
addikt

Hondából sosem elég... :P
Ha úgy lenne kincsem, ahogyan nincs, már a garázsban állna egy Transalp... :K Az az álmom...
A másik ok, amiért nincs még, hogy nem vagyok rutinos motoros... Emiatt félek vasat venni... Tuti otthagynám a fogam... ;]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#37080) Tsebacsi válasza demars (#37079) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ne mond én is azon rettegek hol fognak átverni majd amikor oda jutok hogy autót veszek. Tegnap is pár haver jól lebeszélt a kocsi cseréről mondván ott lesz a ház arra kell a zsé minek vennék egy kétes múltú kocsit mikor ott a Honda ami tök jó stb. stb... Igazuk van de amikor már lassan 2 éve motoszkál az emberben a csere és egyre lejjeb adja más okok miatt akkor már igencsak viszket mindene. Nálam legalábbis ez a helyzet. De most csak nem akkora bukó egy 2011 végi focus kombi...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#37081) Kleroo válasza Tsebacsi (#37080) üzenetére


Kleroo
veterán

Mi a baj a Civic-kel? Ha már 2!!! éve motoszkál, akkor vagy nem illik hozzád, vagy unod.
F3 jó autó (Én Focus párti vagyok), de azért nem feltétlenül ideális mindenre.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#37082) demars válasza Tsebacsi (#37080) üzenetére


demars
addikt

Civic-et Focus-ra :F :Y

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#37083) Peter.70 válasza Qru (#37070) üzenetére


Peter.70
őstag

Az enyém vajon mennyit érne? 1,4 elegance 2008 decemberi. 52.000 km van benne

(#37084) zolynet válasza Peter.70 (#37083) üzenetére


zolynet
addikt

~2.2m

Life is too short to stay stock!

(#37085) Peter.70 válasza zolynet (#37084) üzenetére


Peter.70
őstag

Én is ekörül gondolom

(#37086) Tsebacsi válasza Kleroo (#37081) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nincs benne gyári navi, bluetooth, számomra sokat fogyaszt, autópályán zajos, kemény a futóműve, előre is akarok tolatóradart, és jobb lenne egy kombi a későbbiek miatt (gyerek, cuccok, nyaralás, stb).

(#37082) demars: Bizony! :K

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#37087) Kleroo válasza Tsebacsi (#37086) üzenetére


Kleroo
veterán

F3 nem a tágasságáról híres. Viszont ha a beltér design bejön, akkor egyértelműen megéri a csere
De filózz el egy Mondin is ha Ford vonal. Egy hófehér Titanium-S odavágósan faja, és akad bele jó motor is.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#37088) Tsebacsi válasza Kleroo (#37087) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Feleslegesen nagy nekem a mondeo, és kívül-belül inkább az új tetszik, mint a leköszönt példány. Igaz ez a focus-ra is, de ott még simán elviselem a 2011-es facelift előttit is.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#37089) Zsombe


Zsombe
senior tag

Hihetetlen, hogy 9 éve óvom féltem az autót, erre egy balfék képes elcsúfítani a drágaságot. :W Nem tudom hogy történt, de gondolom valaki "mesterfokon" űzheti a parkolást.

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#37090) Tsebacsi válasza Zsombe (#37089) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:( :W

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#37091) tboy93 válasza Zsombe (#37089) üzenetére


tboy93
nagyúr

Basszus :(

(#37092) Tanisz válasza Tsebacsi (#37080) üzenetére


Tanisz
senior tag

Nem akarok károgni, de pl engem a szerelők óva intettek a Ford motoroktól, mind a benzines, mind a dízeltől :) Főleg ha használtan veszi az ember.
Persze nem lebeszélni akarlak, csak lehet érdemes jobban utánanézni a dologgal kapcsolatban.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#37093) Qru válasza demars (#37079) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Majdnem ufo Civic lett amúgy, de erős autót akartam. A 140 ló meg nekem nem az. Még ha lenne 2.0 vagy 2.4-es akkor nem gondolkoztam volna rajta.

#nincsbennetarcsi

(#37094) Kleroo válasza Tanisz (#37092) üzenetére


Kleroo
veterán

Röviden: A szerelők is lehetnek részrehajlóak, és manapság kb bármit lehet joggal(vagy jog nélkül :D ) szidni.
A témához érdemileg: Az 1.6tdci kevésbé örökélet+1 nap, de távolról sem rossz. A 2.0 tdci ellenben mai normákhoz képest betonbiztos.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#37095) demars válasza Qru (#37093) üzenetére


demars
addikt

Így az 1.6 benzines után én sem ülnék vissza gyengébb kocsiba... Utólag picit sajnálom, hogy nem mertem az 1.8 -as 140 lovasat venni... 6-os váltóval nem enné le a gatyámat és picit nyomatékosabb is lenne...
Az f Astra után úgy gondoltam, hogy bőven elég a 125 ló ( és ez igaz is, munkába elvisz, lehet vele haladni is)

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#37096) EQMontoya válasza demars (#37095) üzenetére


EQMontoya
veterán

Esélyesen soha nincs olyan, hogy elég. :) Mindig kell plusz 10-20-50 ló az embernek.

Same rules apply!

(#37097) demars válasza EQMontoya (#37096) üzenetére


demars
addikt

Igen, erre már én is rájöttem! ;)
Kollégámnak van egy megnyúlj tdi passatja... Nem egy mai darab, de nagyon egyben van, azt hiszem 190 lovas. Iszonyatosan jól megy, nyomatékos, dinamikus és keveset is fogyaszt, persze ha nem tolja neki ész nélkül...
Ha néha beülök mellé, elkap a hév, hogy kéne egy jó kis diesel... :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#37098) Tanisz válasza Kleroo (#37094) üzenetére


Tanisz
senior tag

Okok, csak gondoltam szóltam :)
Mondom nem akarok bullshitet terjeszteni, csak megosztottam az infót.

Amúgy nem részrehajló szerelőktől kaptam az infót.Egyik Ford márkaszervizes, egy másik független.
Én is autóvásárlás előtt állok és ami meglepő volt, hogy még a Mazda 6 (2009 utáni) benzinesről is lebeszéltek Mazda szervizesek, hogy hajlamos a fokozott olajevésre (igaz ez másnak nem akkora probléma, de nekem nem fér bele) és hát ugye a Mazdában is módosított Ford motor van.

Igaz Te dízelt veszel, így nem releváns a fentebbi infó számodra:)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#37099) Qru válasza demars (#37095) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

1,8-as 8 körül elmegy vegyesben ahogy így olvasgatom az azért nem vész.

#nincsbennetarcsi

(#37100) Tsebacsi válasza Kleroo (#37094) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Sajnos nincs 2.0 dízel focus a piacon abban az ársávban. Én is jobban örülnék annak de nincs. Cégnek van 1.6-os azzal nincs baj már 4 éve. Sajnos rá kellett jöjjek hogy vezetés szempontból a dízel jobban bejön.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.