Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36501) EQMontoya válasza Peter.70 (#36500) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az ugye pont a modellváltás, de némi guglizással megtalálod a biztosíték helyét meg a diagrammot is mindkettőhöz.

Hint: fuse box

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#36502) Peter.70 válasza EQMontoya (#36501) üzenetére


Peter.70
őstag

igen, nekem már az új van:)

(#36503) bbubby00


bbubby00
őstag

Skacok.
Mint irtam kiszedettem a katit. Kapott egy gazgyorsitot leszedheto talpakkal. A kocsi talan eppen hangosabb lett, de nem szamottevo a kulonbseg.
Viszont!!!! Viszont a femes hang 3ezres fordulat kornyeken megszunt teljesen. Ma vegre le tudtam tesztelni normalisan. ;] Tehat gyanusan vlmi cink van a katalizatorral.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#36504) Qru válasza Peter.70 (#36502) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

[link]

#nincsbennetarcsi

(#36505) Peter.70 válasza Qru (#36504) üzenetére


Peter.70
őstag

Isten vagy :R Köszönöm szépen :R

(#36506) Snoop-y válasza bbubby00 (#36503) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ezt a gazgyorsitot el kene mar felejteni. Nem tudom mit csinalhat de hogy nem gyorsitja a kipufogo gazt az tuti :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#36507) bbubby00 válasza Snoop-y (#36506) üzenetére


bbubby00
őstag

Akkor katkonverter vagy franctudja mi a neve. A lenyeg, h ki kett szedve es elmult a fura hang :DDD

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#36508) Elmör válasza bbubby00 (#36507) üzenetére


Elmör
senior tag

Lehet azért nincs már hang, mert a katalizátornál valami valamibe beleért azon a fordulaton vagy csak simán a kipuff rendszer volt úgy összerakva, hogy nem volt ott valami eléggé rugalmas és akkor berezonált. Ha maga a katalizátor kuka akkor az végig recseg szerintem.

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#36509) bbubby00 válasza Elmör (#36508) üzenetére


bbubby00
őstag

Mégis van hang... franc egye meg... valaki hozzáértő beülhetne mellém, ha ráér :)
Megköszönném.

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#36510) honda23 válasza bbubby00 (#36509) üzenetére


honda23
aktív tag

Ha itt jársz fehérváron vmikor :)

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#36511) bbubby00 válasza honda23 (#36510) üzenetére


bbubby00
őstag

Talán március :D
Addig is csak Budapest.

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#36512) DeathAdder válasza bbubby00 (#36511) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nekem valami hasonló van most is garázsból nyitott ajtónál jól átjön kicsivel 2500 felett (és a videó végére csak elragadtatom magam a macska rúgja meg :D )

Mi úgy jöttünk rá honnan a zörej, hogy beültem az autóba, és tartottam a megfelelő fordulaton (akkor éppen 2100-on csinálta) míg a mester az autó alatt figyelt, és egyből meg is lett a hiba forrása :)
Falra mászom az ilyenektől, most megint mehetek a mesterhez. Sebaj, úgyis már régen ki akarom políroztatni vele a fém válógombot, rég voltam nála, és mindig odaadóan szeret az autóval való problémáimon gúnyolódni :D

(#36513) LógaGéza válasza DeathAdder (#36512) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ha már mindenkinek ilyen rejtélyes hangja van, nyomok már én is egy videót ma róla - tippre valami hővédő lemez rezonál, kipuffos azt mondta hátsó dob, ki is lett cserélve, de a hang megmaradt :U

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#36514) Tarisznyarak válasza DeathAdder (#36512) üzenetére


Tarisznyarak
tag

Ilyesmit nem is lehet megállni :D , betyár egy gép.

(#36515) Elmör válasza DeathAdder (#36512) üzenetére


Elmör
senior tag

Gyári rajtprogram vagy hogy-hogy pont ott "tilt" ? Mindenesetre ott már nagyon alakul a hangja. :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#36516) tboy93


tboy93
nagyúr

Mai auto-dedelgetes is megvolt, kezdetnek kijavittattam a tegnap elotti kofelverodesem, egeszen jol sikerult, az 5 forintos nagysagu lukbol csak egy picike potty maradt. Utana egy alapos mosas, hutofolyadek bemeretes, guminyomas ellenorzes :))

(#36517) sunny84 válasza tboy93 (#36516) üzenetére


sunny84
senior tag

de nem szélvédö ?

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#36518) tboy93 válasza sunny84 (#36517) üzenetére


tboy93
nagyúr

De, szélvédő. Tesco parkolós sufni "műhely" csinálta meg egy ötösért.

(#36519) bringasisti


bringasisti
őstag

Üdv. Fater Honda Civic 1. 6 sport fűtő motorja beszart. Bontó 50 bolt 100 mármint ezer. Tudtok esetleg valami köztes megoldást? Előre is köszi

BENEFON DELTA--------N8

(#36520) sunny84 válasza bringasisti (#36519) üzenetére


sunny84
senior tag

évjárat ?

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#36521) bringasisti válasza sunny84 (#36520) üzenetére


bringasisti
őstag

2004 háromajtós

BENEFON DELTA--------N8

(#36522) BlacKSouL válasza bringasisti (#36519) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Fűtő motor? Az melyik alkatrész?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#36523) bringasisti válasza BlacKSouL (#36522) üzenetére


bringasisti
őstag

A hűtő fűtő rendszer motorja, ventilátor

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#36524) sunny84 válasza bringasisti (#36523) üzenetére


sunny84
senior tag

[Csepeli Honda]

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#36525) bringasisti válasza sunny84 (#36524) üzenetére


bringasisti
őstag

Köszi

BENEFON DELTA--------N8

(#36526) !Overdose! válasza bringasisti (#36519) üzenetére


!Overdose!
őstag

Javítható.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#36527) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok,

CRX-en Spidy telszáma nincs meg véletlenül valakinek? 2 napja írtam neki, de azóta nem is járt fent, nekem viszont kellene már a Sustina.

Kösz.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#36528) m3tr0 válasza runner 125 (#36527) üzenetére


m3tr0
senior tag

húsz 82három 9021
legalábbis nekem még ez a száma van meg.

[ Módosította: CoolMan ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#36529) runner 125 válasza m3tr0 (#36528) üzenetére


runner 125
nagyúr

Kösz, holnap próba, de ha lehet a 20-at írd át betűre, vagy deleteld, mert a robotok mindent begyűjtenek. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#36530) szőröscica válasza runner 125 (#36527) üzenetére


szőröscica
addikt

Miért nem fékmesterezel inkább? 1 napon belül kezedben van a cucc, és számlát kapsz egy megbízható cégtől, nem pedig xyz-től a hondafórumról.

Formula3000 ugyanez. :)

(#36531) LógaGéza válasza szőröscica (#36530) üzenetére


LógaGéza
addikt

Én TypeV Lacitól szoktam kb mindent venni manapság. Leadom a rendelést, ha du. 3 előtt megtörténik (és persze van raktáron), akkor még aznap átadja a futárnak, számla mindig van a csomagban, ráadásul úgy, hogy utólagos utalással, ha minden megfelel, és az van a csomagban amit kértem, akkor fizetek.
Ennél korrektebb egyszerűen nem lehet :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#36532) szőröscica válasza LógaGéza (#36531) üzenetére


szőröscica
addikt

Ez valóban korrektül hangzik. :)

Én inkább arra reagáltam, hogy már eléggé kéne az olaj, de már napok óta arra várunk, hogy valaki belépjen egy fórumra és elolvassa az üzenetet, holott olcsón megvehető máshol és 1 nap alatt megkapod.

(#36533) LógaGéza válasza szőröscica (#36532) üzenetére


LógaGéza
addikt

TypeV is járt már így, hogy nem tudott felmenni a fórumra, csak látta, hogy én írtam neki, és felhívott, hogy miben tud segíteni. Ráadásul ahogy látom, van is nála Sustina :)

Amúgy igen, ki kell ismerni az eladókat, én is vásároltam másoktól is, csak volt, hogy nem azt a minőséget kaptam amit elvártam volna, viszont Laciban még nem csalódtam, ha valamit nem is tudtam, hogy mi merre, akkor is korrektül segített. :K

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#36534) tboy93 válasza LógaGéza (#36531) üzenetére


tboy93
nagyúr

+1, en is mindent TypeV-tol rendelek hasonlo modon... egyszeruen en nem tudok mast aki ilyen jo aron adja a cuccokat

(#36535) bringasisti válasza !Overdose! (#36526) üzenetére


bringasisti
őstag

Esetleg tudsz címet mondani?

BENEFON DELTA--------N8

(#36536) bbubby00


bbubby00
őstag

Voltam ma Iminél, kicseréltük a tömítéseket.
Úgy néz ki, hogy bal első féltengely cserés. Arról tudtok mondani pár szót?! Hogy honnan milyet érdemes beletenni?! Meg persze vlmi hozzávetőleges árat. Köszi :R

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#36537) bringasisti válasza bbubby00 (#36536) üzenetére


bringasisti
őstag

Nem vagyok Hondás de a Spidan egy megbízható márka hazai képviselet. Meg kell nézni hogy van e a kinálatukban

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#36538) Elmör válasza bbubby00 (#36536) üzenetére


Elmör
senior tag

1.6 VTi-d van ugye? Nekem anno 2014 tavaszán 30-45 ezer-ig mondták a felújítottat (nem pár, hanem darab), lett volna persze kicsit elvékonyodott használt is olcsóbban, de azt vegye meg az aki nem félti a bőrét. Felhívtam a Honda bontót Csepelen, volt egy másik hirdetés szintén Bp-en, aztán végül Vogelsinger Sanyitól vettem meg, mert benne azért jobban bíztam mint a bontóban.

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#36539) bbubby00 válasza Elmör (#36538) üzenetére


bbubby00
őstag

Igen, az van :) Majd megnézetem, hogy mennyire gáz a helyzet. Ez csak úgy szemrevételezéssel mondta Imi. A gumi el van rajta vetemedve. Na majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#36540) Qru válasza LógaGéza (#36533) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ő amúgy mindenféle olajat árul? Engem konkrétan Motul érdekelne.

#nincsbennetarcsi

(#36541) LógaGéza válasza Qru (#36540) üzenetére


LógaGéza
addikt

Igen, én is 8100 X-cess 5W-40-et vettem tőle :K

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#36542) Qru válasza LógaGéza (#36541) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nyamm, és van webshopja vagy mi a menet?

Most 5W30 X-celan FE-t locsoltunk a nagy vasba. Előtte 5W30 EcoClean+ C1 volt de azt picit csipegette. De alapvetően elégedett vagyok vele így gondoltam a kis fűnyíró is kapna vmi rendesebb olajat a mostani Castrol Magnatec helyett.

#nincsbennetarcsi

(#36543) tboy93 válasza Qru (#36540) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem csak mindenféle olajat, de szűrőket és minden autóalkatrészt be tud szerezni. Én már vettem tőle gumit, gátlót, ablaktörlőt, féket stb, jó ár, gyors szállítás.

Nincs webshop, megírod neki üzibe hogy mi kell, ő meg visszaír egy üzit hogy mennyiért tudja beszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#36544) LógaGéza válasza Qru (#36542) üzenetére


LógaGéza
addikt

Vagy felhívod, ha kell, akkor dobok egy PÜt a számával.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#36545) runner 125 válasza szőröscica (#36530) üzenetére


runner 125
nagyúr

Mert elvszerűen ragaszkodom a legjobb árhoz, kb. 2k-val adja olcsóbban és rendszerint a szállítást meg tudom oldani GLS-sel, az üzletek pedig ennyire nem rugalmasak, ragaszkodnak hozzá h ők küldjék (mivel még fognak a szállítási költségen is.)
Felőlem hozhatja a dél-afrikai elnök is, ha olcsóbb mint máshol, tőle veszem. Minden okosságot ki kell használni, sok kicsi sokra megy.

Emellett tizenéves tagok számomra pont annyira megbízhatóak, mint egy webshop.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#36546) Qru válasza LógaGéza (#36544) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Azt megköszönném. :R Bár még nem aktuális de ami késik nem múlik. :)

tboy93: Kérek tőle egy árajánlatot, ha olcsóbb mint ahol most veszem akkor tőle fogok rendelni.

#nincsbennetarcsi

(#36547) LógaGéza válasza Qru (#36546) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ment! :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#36548) DeathAdder válasza Elmör (#36515) üzenetére


DeathAdder
veterán

bocs a későiért, azóta nem néztem be

Gyárilag itt tilt amikor álló helyzetben van az autó, gondolom pont az ilyen hülyegyerekek végett ;]
Bár ha pirosig engedné biztosan nem csinálnám ezt soha (erre is volt már fél éve h nálam az autó amikor véletlenül rájöttem), így viszont vissza is szoktam ezzel élni, havernál általában így köszönök be csengetés helyett :D

(#36549) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Hú Urak ez nem az én napom!

Az egyéb dolgok hagyján, de én hülye még úgy döntöttem, hogy esti utcalámpafénynél fogom kicserélni a bosch ablaktörlőt a bososko-ra. Kb. 3/4 órát csesztem el az életemből :D És még nincs kész!
Már a Bosch-t levenni se volt egyszerű, kellett a kézikönyve a kocsinak, mert ki emlékszik már arra a pecekre... Utána a bosoko szivatott, hogy nem jó fele állt az aerodinamikus kiképzése. Oké, 5 perc után rájöttem, hogy nem rosszat kaptam, hanem meg lehet fordítani (nem gyakran csinálok ilyet, na :DDD ). De felfogatni még mindig nem sikerült. Vadul kerestem az egyik elemet, csak itt fent ülve nyugalomban jöttem rá, hogy az van rajta alapból, és ezért nem tudom rendesen feltenni... Azt hittem a guta megüt :D

Maj holnap napfénynél vagy garázsban megcsinálom, de remélem az összes kínai bosoko munkás anyukája csuklik egész éjjel :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#36550) szőröscica válasza Tsebacsi (#36549) üzenetére


szőröscica
addikt

Én kétévente megveszem az aerotwint, oldalanként 1 perc alatt lecserélem, és örülök. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.