Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) attilla84


attilla84
tag

Sziasztok!
Megjött a 55U8QF tv. Szerintem, ami itt nektek fontos az mind rendben van vele. Amennyire sikerült átnéznem, fekete az nagyon jó, semmi bevilágítás nincs, semmi felhősödés. Szerintem a panel az tökéletes közeli. Nekem mégis hiányérzetem van és gondolkodok, hogy visszaküldöm, leírom, hogy miért és nekem mi lenne a szempont. És tudtok segíteni abban, hogy a következő dolgok, amiket én szeretnék, jobbak legyenek...?

Tehát én a milyen tv-t vegyek topikban írtam, hogy 90%-ba tv-adás menne rajta és ezen belül sport (Foci) Egy hónapon át a Philips PUS508505-et akartam venni, végül legondoltam és Hisenset vettem.

Müholdvevőm van, kb 60% SD-adó és 40% HD adó. Na most, az este az M4HD adón a focimeccsnek eléggé elmaradt a minősége a régi 10-éves Samsungéhoz képest (UE40D6500) Az SD-adások azok aztán nagyon gyengék, homályos, pixeles.

Azt tudni kell, hogy 95%-ba 1-MÉTERRŐL nézem a tv-t. Tudom ez nem normális, főleg most az 55"-os 4k tv-nél, és ezért látom az SD adást katasztrófának, a HD-t is elég gyengécskének a régihez képest. Ezt most nem részletezném, hogy miért nézem ilyen közelről, de (sajnos) ez így is fog maradni.

Ehhez alkalmazkodva, milyen tv-t tudnátok ajánlani, hogy az SD is elviselhető legyen és a HD is élesebb? Gondoltam arra, hogy vennék kissebb méretűt 50"-ost vagy 43"-ost, azzal javulna az SD minősége és HD-é is? Vagy ha 4k a panel, akkor ugyanilyen lesz ezeknek az élessége és nem javul?

Még annyi, hogy csak youtube-ról néztem 4k videót a TV-n és elég sok helyen volt gond kamera mozgás közben, (beremegett, meg-megakad kamera mozgás közben, döccenések vannak. Két beállítást is néztem, mindkettőnél kikapcsolták az "Ultra Smooth Motion-t" ha én ezt kikapcsolom akkor szinte élvezhetetlen, annyira remeg és szaggat.

(#1902) Ferenczi Áko válasza attilla84 (#1901) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Hát nem tudom.. Én is az M4 HD-n néztem a meccset, 65"-os Hisense-ről, és még néztem is, hogy milyen jó minőségű stb. Nem volt a játékosok után semmi utánhúzás.
Az tényleg nem életszerű, hogy 1 méterről nézel egy ekkora tv-t. Próbáld meg azt, hogy kikapcsolsz MINDEN képjavítást (nekem meg sok ember így használja) és nézd meg úgy.. Szerintem a beállításokban is bogarássz picit mielőtt visszaviszed a tv-t, mert ez egy jó készülék :)
Nálam a YouTube is hibátlan. Nézd meg pl ezt a videót, nálam tökéletesen megy. [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1903) attilla84 válasza Ferenczi Áko (#1902) üzenetére


attilla84
tag

Nem tudom, még próbálkozok vele persze. Kikapcsoltam mindent és mint írtam, így aztán tényleg nagyon nem volt jó. Remeg és szaggat szinte minden kisebb mozgásnál is. Az "Ultra Smooth Motion-t" ha visszakapcsolom, akkor sokat segít, stabilizál rajta, de így sem jó, enélkül szinte nézhetetlen. És még ez az utánhúzás tényleg, a labdánál és a játékosoknál is ezt csinálta, nem mindig de elég sokszor. Mintha körülöttük egy ködös, mosódott "aura lenne... :)
HDMI kábel új, most vettem hozzá, tehát ezzel szerintem nincs gond.

[ Szerkesztve ]

(#1904) Recon666 válasza attilla84 (#1901) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Ilyen távolsagbol barmilyet veszel 55' méretben ugyan ilyen lesz. Nagyobb méretben van ugyanannyi pixel evidens hogy csunyabb lesz ugyanaz a felbontású kép egy 139cm képernyőn mint 100cm en. Ekkora tv-t messzebről kell nézni.

(#1905) pkaresz válasza Recon666 (#1904) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!

Mozgás megjelenítésben nem számít a távolság.
Sony az ami ebben nagyon jó!
Én azt ajánlanám.
50" ban max egy méterről.

attilla84: ki a műsor szolgáltató? Milyen a box amit használsz?

Üdv: Karesz

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#1906) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Sziasztok!

Tervezek venni egy Hisense 65A7500F TV-t ami szerintem elég jó áron van és a képminőség is elég jónak tűnik. Több mint 10 év plazma után remélem nem nagyon nyúlok mellé. :)
Ami a lényeg, hogy a TV mit kezd a 24p tartalmakkal? Tudja a natív kadenciahelyes lejátszást? Erről semmilyen információt nem találtam. :F Elég sok eredeti lemezem van szóval ez nekem fontos.

Köszönöm!

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1907) attilla84 válasza Recon666 (#1904) üzenetére


attilla84
tag

50"-os vagy egy 43"-os az elvileg jobb lenne SD és HD adásra is? Éppen ennyire nem lenne elmosódott az SD? A HD sem olyan tiszta és éles mint volt ezen (UE40D6500).

pkaresz: Nincs semmilyen szolgáltatónál csomagom, forgató motoros parabola tányér és egy Dreambox 800 HDse beltérivel veszem az adásokat műholdról.

Vajon a Philipsnek jobb lenne ez a mozgásmegjelenítés? 50" vagy 43"-os méretben? pl ez 50PUS8505/45 vagy ez 43PUS8505/45?

(#1908) Recon666 válasza pkaresz (#1905) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Szia! De en nem a mozgasmegjelenitésről irtam, hanem a kepminőségről.

(#1909) Recon666 válasza attilla84 (#1907) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Élesebb lenne a kép, nagyobb a pixelsűrűség kisebb meretű tv-n. Mozgasmegjelenitést viszont ez nem befolyasolja.
A tv szoftveret frissítetted? Ha nem.probald meg.

(#1910) attilla84 válasza Recon666 (#1909) üzenetére


attilla84
tag

Igen, frissítettem. Az este mikor beüzemeltem akkor töltött elég sokáig, telepítette és újraindítottam. Ma reggel is mikor bekapcsoltam valamit frissített még.

pkaresz: megnéztem a linkelt videót, azon semmi ilyesmit nem vettem észre, tökéletes volt. Egy 20 percet megnéztem ebből is, ez is jó képjavítóval és nélkül is. [link]

(#1911) attilla84 válasza attilla84 (#1910) üzenetére


attilla84
tag

Most látom éppen, hogy a linkelt videón 29:00-től mikor emelkedik a kamera, akkor a képernyő közepétől lefelé, a fák tetejénél szaggatva jön közelebb...Ezt valaki ha megkérem meg tudná majd pillantani, hogy nála csinálja-e? Ha az Ultra Smooth Motion ki van kapcsolva, még erősebben akkor.

[ Szerkesztve ]

(#1912) Vastika válasza attilla84 (#1901) üzenetére


Vastika
tag

Minden távolságra van egy optimális kijelző méret.
Van erre több táblázat is, de az tuti, hogy 55"-os kijelzőt 1 méterről nézni nem optimális ;-)

Eleve az van, hogy kb. egy "tekintettel" át kell tudni fogni a kijelzőt, amit nézel: az milyen már, hogy a képernyő bal oldalát nézed, ezért lemaradsz a jobb oldalon zajló eseményekről, hiába kapkodod a fejedet ide-oda!? ;-)

1m-ről nézegetni szerintem még a 32" is kb. túl nagy...

Azt meg már nem is akkora baj, hogy a 4x akkora kijelzőnek, azonos felbontásnál kb. 4x akkorák a képpontjai, amit ilyen közelről szintén nehéz lesz nem látni.
Szóval hátránya van bőven a nagy kijelző közelről nézésének, de előnye egy szál sem...
Én kb. 4 méterről sokáig 40"-os tévét néztem, azt 49"-ra cseréltem, és nem érzem kicsinek. 55-60" még elmenne, de nagyobbat meg még ekkora távolságból sem akarnék nézni...

(#1913) attilla84 válasza Vastika (#1912) üzenetére


attilla84
tag

Persze, most már belátom, hogy ilyen közelről túl nagy az 55"-os. Sajnos nem volt lehetőségem előre ez kipróbálni. 50"-os Philipset akartam venni, de ez ilyen jó árban volt és ezt vettem végül. Lehet az 50-es is nagy lenne ennyi közelről, nem tudom. De ezen kívül ezek a beremegések, az M4HD-nál a fociban az az után-húzás is zavar.

(#1914) Vastika válasza attilla84 (#1913) üzenetére


Vastika
tag

Egy 24"-os monitor előtt ülök, most lemértem: kb. 70-80 centiről nézem általában.

Kipróbáltam 1 méterről ;-) : ha ekkora tévét kellene néznem, totál nem lenne kicsi! Így is nézegetnem kell ide-oda a két széle között.

Szóval 1 méterről nézve szerintem a 32" is biztos, hogy bőven sok! Nem hogy a szemedet, de a fejedet kell folyamatosan jobbra-balra, fel-le forgatnod, ami totál nem OK.

Megnéztem, elvileg a nézési távolság = képátmérő*1,2 , tehát az 55"-os tévét elvileg legalább 1,7m-ről kellene nézni. De szerintem ez durva, és tényleg a minimum: akkor nekem a nappaliba 135"-os tévé kellene körülbelül, mert 4m-ről nézem ;-)
A számítógép asztalomra meg a régi, 40"-os tévém kellene?! Basszus, 10 perc után tuti nyakizomlázat kapnék, meg megszédülnék, annyit kellene ide-oda nézegetnem :-)

(#1915) pkaresz válasza attilla84 (#1910) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia
A linket nem én küldtem :)
Ő: Ferenczi Áko

#1908Recon666
Ok! :K

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#1916) RÁK_ válasza attilla84 (#1911) üzenetére


RÁK_
tag

Itt a videóban lesz a hiba, nekem is csinálja, de én most az LG monitoromon nézem. 29:00-től amikor emelkedik a kamera szaggat a kép.

(#1917) csucsu54 válasza attilla84 (#1901) üzenetére


csucsu54
tag

Hát...1m-ről egy 4K-s 55-ös TV-t nézni,az nem nyerő!Én a 65-öst 2,5-3m-ről nézem,csodás a kép,az M4 HD meglepően jó,az SD adásból is ilyen távolságból jó képet ad vissza,nálam minden képjavító kikapcsolva,a beltérin 1080 p 50 Hz,ha 4K-s adást nézek,akkor 2160p30-ra átállítom,ha tudod old meg a nagyobb távolságról való TV nézést,ha nem akkor jóval kisebb kell és nem 4K-s szerintem,maga a készülék pedig kiváló!Előtte Pana plazmám volt szintén 65-ös,de a Hisense minden téren jobb,nem bántam meg a váltást!

(#1918) attilla84 válasza Vastika (#1914) üzenetére


attilla84
tag

10 éve nézek pontosan erről a helyről és távolságból egy 40-es Samu D6500-ast. Az bevált és nem volt gondom semmivel. Holott elismerem, hogy ez nem ideális távolság, de nekem így bejött és sok más tényező miatt, így kellett legyen és maradna is ez így. Most sem azzal van a legnagyobb gondom, hogy közel van és nagyon nagy, hanem az SD, az innen szinte nézhetetlen és a HD is elég gyatra lett...(kb olyan mint mostanig a 40-esen volt az SD, most olyan lett ezen a HD)

RÁK: Köszi, hogy megnézted! Lehet, hogy ez videó hiba, megnéztem én is monitoron és laptopon is, és pont ott szaggat azokon is.

csucsu54: Hát én nem tudom, nem is 65-ös hanem 55-ös, és 2-3 méterről is az SD az nagyon homályos, mosódott, pixeles, a HD az sokkal jobb, de meg sem közelíti, amilyen volt idáig 1 méterről a 40"-on.

(#1919) vinszentvega


vinszentvega
csendes tag

Valakinek tanàcsa erre?

(#1920) vinszentvega


vinszentvega
csendes tag

Törölni akartam, hogy lehet? :)

(#1921) csucsu54 válasza attilla84 (#1918) üzenetére


csucsu54
tag

Mik a TV és a beltéri beállításaid?

(#1922) attilla84 válasza csucsu54 (#1921) üzenetére


attilla84
tag

Szia. A beltéri beállításai azok, ahogy te is írtad. 1080p-50Hz HDMI-kábel.
A tv-n két beállítást is csináltam, egyik ez [link] a másik ez [link]
De mindkettőnél az "Ultra Smooth Motion" kikapcsolják. De ha én kikapcsolom, akkor az összes tv-adás nagyon remegős, de nagyon, és nem csak a gyorsabb mozgásoknál. Így tehát mindkét beállításnál azt vissza kell kapcsoljam, mert hanem nézhetetlen, úgy remeg és akad a kép.

(#1923) csucsu54 válasza attilla84 (#1922) üzenetére


csucsu54
tag

Átmegyek privátba!

(#1924) Saccco válasza vinszentvega (#1920) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hozzászólást csak moderátorok tudnak törölni.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1925) pkaresz válasza csucsu54 (#1923) üzenetére


pkaresz
senior tag

Egy kis okosságot kaphatnánk majd mi is?? :R

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#1926) csucsu54 válasza pkaresz (#1925) üzenetére


csucsu54
tag

Semmi különös nem volt,a beltériről néhány szó és a saját beállításaim,telefonon szerettem volna diskurálni,de az nem jött össze!

(#1927) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Nos, kezd kirajzolódni mit szeretnék. Két készülék között vacillálok 65U7QF és a 65A7500F
A 24p lejátszás az mindkettőnél alap szerencsére.
Előbbiben ugye van local dimming viszont ezzel egyenesen arányosan jelen van a blooming is. Azt is tudom, hogy a bevilágítástól local dimming nélkül meg agyérgöcsöt kapnék szóval nagyon az U7QF felé hajlok. Viszont ebben a demoban semmilyen bloomingot nem látok. Na ez most azért van mert ennyire jó TV vagy mert ennyire jó a demo? Azt meg tudja valaki mondani egyébként, hogy melyik ez a demo?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1928) pkaresz válasza csucsu54 (#1926) üzenetére


pkaresz
senior tag

Köszönöm szépen. :)

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#1929) superbayern


superbayern
csendes tag

Sziasztok!

A közeljövőben szeretnék venni egy 65"-os TV-t. A media marktban akárhányszor nézelődök, mindig a HISENSE 65U8QF képminősége tetszik legjobban az össze TV közül.
Nagyon fontos, hogy Playstation 5-höz, HD foci meccsekhez, és Netflixhez, Youtube-hoz szeretném.
Olvastam valamelyik oldalon korábban olyan kommenteket, hogy szaggat rajta az USB-s tartalom lejátszása, vagy a netflixes filmek lejátszása, illetve olvastam, hogy elvileg 2.1-es HDMI-vel rendelkezik, de mégse tudja a 2.1-et.
Ezekkel kapcsolatban mik a tapasztalataitok?

(#1930) Ferenczi Áko válasza superbayern (#1929) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Az USB tartalom egyáltalán nem szaggat. A streameléssel vannak gondok igen, de pl a YouTube hibátlanul fut rajta. Ha Ps5-höz veszed, és ez a fő szempont, valamint a HDMI 2.1, akkor gondold át, mert én is úgy tudom, hogy azt nem tudja..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1931) SpongyaBob válasza superbayern (#1929) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ha minden igaz, 4db HDMI 2.0 csatlakozó van csak rajta.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1932) HEAHEA válasza SpongyaBob (#1927) üzenetére


HEAHEA
tag

"Viszont ebben a demoban semmilyen bloomingot nem látok. Na ez most azért van mert ennyire jó TV vagy mert ennyire jó a demo?"
... vagy ennyire jó az a megjelenítő amin nézed. Le ne cseréld! Ezt tanácsolta az egyik kommentelő a demós videó alatt is. :D Másoknak is tetszett a demó, érdeklődtek utána a feltöltőtől, de nem tudott pontos választ adni. Kerestem volna ezt a lovas-tengerpartos videót, de nem találtam külön. Azt mondják, a tévékészülékre van telepítve. Hátha mások szerencsésebbek lesznek és megtalálják az internet bugyraiban.

(#1933) SpongyaBob válasza HEAHEA (#1932) üzenetére


SpongyaBob
veterán

:D

Feladtam már nem keresem tovább... :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1934) vinszentvega


vinszentvega
csendes tag

Sziasztok! Megint nincs guide-om…. Hiába váltogatom a területet, csatornát.
Ötlet valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#1935) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Szerintetek 55U8QF vagy 65U7QF?
Nézési távolság kb. 3 méter, a cél az leginkább mozi néha HD adások.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1936) Ferenczi Áko válasza SpongyaBob (#1935) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

55U8QF :B Nekem a nagy testvére van, nem tudok róla rosszat mondani 😎

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1937) SpongyaBob válasza Ferenczi Áko (#1936) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Jelenleg egy 42-es plazmám van, 11 éves, időszerű a csere. :)
Csak nem akarok úgy járni, mint anno, hogy nem vettem nagyobbat..
A 65U8QF viszont már nem fér bele a keretbe. A 65U7QF-et (árban) még be tudtam adagolni az asszonynak :DDD

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1938) Ferenczi Áko válasza SpongyaBob (#1937) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Mennyibe kerül az?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1939) SpongyaBob válasza Ferenczi Áko (#1938) üzenetére


SpongyaBob
veterán

65U7QF [link]
55U8QF [link]

Ezek a legjobb árak.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1940) csucsu54 válasza SpongyaBob (#1937) üzenetére


csucsu54
tag

A 8QF mindenképpen jobb választás,nekem a nagy testvére van,csodás képe van,de ha megoldható,akkor az MM hitelkonstrukcióval vágjál bele a 65 collos 8QF-be!Én Pana plazmáról váltottam,nem bántam meg,a feleségemmel nekem is volt egy kis harcom,de a készülék által nyújtott látvány meggyőzte és igazat adott a választást illetően,szerinte is nagyon megérte és elégedett!

(#1941) Piftuka válasza SpongyaBob (#1935) üzenetére


Piftuka
veterán

"Almát az almával" hasonlítunk össze mindig.

Az 55 és 65 col képátló, és a két tévé minősége (és kategóriája) között a gyakorlatban akkora különbség van, hogy a fenti kérdésednek nincsen semmi értelme.

Döntsd el, hogy mekkora képátló a fontos, mennyit vagy képes és hajlandó költeni a célra, és utána válaszd ki a megfelelő alternatívákat.

Vagy 55 colban, vagy 65 colban.

"Aquila non captat muscas."

(#1942) HEAHEA válasza SpongyaBob (#1935) üzenetére


HEAHEA
tag

A párodnak melyik felé húz a szíve? Neked? 55U8QF :)) 65U7QF. Érthető a bizonytalanság. Az előbbi a technikai paraméterek alapján jobb választás, a másik a nagyobb mérete miatt adja a nagyobb élményt. Otthon, egymás mellett, tesztelve biztosan szembetűnőbbek lennének a különbségek, de vajon az 65U7QF tulajok cserélnék a tévéjüket egy 55U8QF-re, mert a nézett mozifilm, HD adás szembetűnően nem üti meg az általa elvárt szintet, hiába a nagyobb méret. Esetleg valamilyen típushibája van-e?
Akármelyik is lesz a befutó, ne rugózz rajta mi lett volna ha... csak élvezzétek a filmeket! :K
Előjöhet az ördögi kör 65U8QF részletre, vagy egy kisebb méretű, de már oled tévé.

Ui.: Most beszéltem Tintás Tunyacsáppal. Azt mondta, amennyiben részletre vennél mégis tévét, akkor felejts el mindkettőt. 100"-os lézer tévé az igazi, ő erre esküszik! :D

(#1943) SpongyaBob válasza Piftuka (#1941) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Lemértem pontosan, 280cm a nézési távolság, ennyire van a fejünk a képernyőtől. Ide lehet, hogy elég lenne az 55".

#1942 HEAHEA

Az asszony szerint a 65 hatalmas és az 55U8QF olcsóbb, ezek az ő szempontjai :D
Én meg nem tudok dönteni :))

Részlet biztosan nem lesz és OLED sem :)
Főleg, mert tunyacsáptól hallottad :DDD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1944) csucsu54 válasza SpongyaBob (#1943) üzenetére


csucsu54
tag

A 65"-ra még anno a plazmánál azt mondta a feleségem,ez nagyon nagy,nem kell,2 nap után viszont,ez nem is olyn nagy ,pont jó méret!A hisense-nál már csak 65"-st akart,szerintem a Te feleségednek is ez lenne a véleménye,de a 8QF-t ajánlom!

(#1945) Recon666 válasza SpongyaBob (#1943) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

65 colra valtottunk 42colrol gondolhatod. Egy héti úá mekkora, utanna meg jojo, de rlferne itt egy 75 vagy 82 is. :D
Szoval ez a milyen hatalmas dolog ez egy het alatt lezajlik. :)

(#1946) SpongyaBob válasza Recon666 (#1945) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Én tudom, hogy a 65-ös is kicsi lenne egy hét után :D
Az igazság az, hogy egyre bizonytalanabb vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1947) HEAHEA


HEAHEA
tag

A tévé méret sztorival kapcsolatban:amikor a 37"-os Samsung helyett nézegett tévéket , kezdetben az 55" körüliek között válogattam. Szélességben az volt a maximum limit, mert a "tévésasztal" mellett van 1-1 szék, amikre zavartalanul le lehetett volna ülni, nem lógott volna be a tévé.... aztán jött egy akció és így lett meg a H65U8B. Belóg a székek feléig, mindkét oldalt, (nem baj, eddig sem üldögéltünk rajtuk nagyon :D ) DE a lényeg! a szekrényajtókat, mert azok is vannak mindkét oldalon, még épp ki tudjuk nyitni. A tévét látatlanba vettem, de amikor össze lett szerelve és elindítottam egy demo videót, ilyen képet vágtam: :Y :DD
Lehet elsőre azt mondaná az ember: "Úristen, very big."- hogy a klasszikust idézzem ;] :DDD , de jó mozizni egy 65"-os tévén. A nézési távolság nálunk 3-3,5 méter.

(#1948) Saccco válasza HEAHEA (#1947) üzenetére


Saccco
nagyúr

Állítva se fér el rendesen?

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1949) HEAHEA válasza Saccco (#1948) üzenetére


HEAHEA
tag

Még nem is gondoltam, hogy pivot módba állítsam, de nem lenne úgy az igazi 21:9-es képarányú filmet nézni. :N :))

(#1950) Hieronymus válasza HEAHEA (#1949) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nem gond, a széket/fotelt is befordítod irányba. :DD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.