Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) rainman72 válasza falco5 (#2150) üzenetére


rainman72
nagyúr

Bármi lehet,az is például :D
Oledenen meg Samu Q90-n vajon mi nem tetszik?

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#2152) gulupeti válasza SpongyaBob (#2146) üzenetére


gulupeti
senior tag

Én ezt nem értem, de komolyan... :)
A local dimming kikapcsolásával a tv legjobb és legerősebb ütőkártyájáról mondasz le és kategóriákkal gyengébb lesz a fekete megjelenítése. Ki ajánlja ezt? Valami teszt?
Neked U8QF-ed van, ahogy visszaolvastam, nekem is az van, próbáltam helyi sötétítés nélkül, szerintem úgy pocsék és akkor még szépen fogalmaztam. :D

(#2153) SpongyaBob válasza gulupeti (#2152) üzenetére


SpongyaBob
veterán

A local dimminget természetesen nem kapcsolom ki, bocs rosszul írtam :)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2154) gulupeti válasza SpongyaBob (#2153) üzenetére


gulupeti
senior tag

Huhh, megnyugodtam. :)

(#2155) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Tőled illetve a a többi U8QF tulajostól is kérdezem,, hogy a Dolby Vision DL fájlokkal mit kezd a TV? Nekem csak akkor megy ismeri fel a DV-t ha az HDR sávot nem tartalmaz. Én csinálok valamit rosszul vagy ez ilyen?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2156) gulupeti válasza SpongyaBob (#2155) üzenetére


gulupeti
senior tag

Szerintem nem próbáltam még ilyen filet lejátszani, amelyben volt DV és HDR sáv is, így érdemben nem tudok nyilatkozni róla, de nem túl régen éppen láttam, hogy létezik ilyen és amely tv nem támogatja a DV-t, azon automatikusan a HDR sáv indul el. Hogy az U8QF esetében miért a HDR indul, nos, ez egy igen jó kérdés. :)

(#2157) zolem válasza tothjani81 (#1412) üzenetére


zolem
aktív tag

Mert kínai sz@r, zéró támogatással. Mi a sza@rért nem androiddal tolják a mi piacunkon ha a vidaaaaaaa semmit nem ad a régiónkban. Török ,ruszki ,indiai appok, stb. :W :W :W
Két deezer van, egy gyári:az el sem indult és egy letöltött:az meg 2:36 körül átlép a következő trackra.

にんじん

(#2158) kiske13 válasza zolem (#2157) üzenetére


kiske13
tag

De tényleg. Amolyan, zsiguli motoros, audi. :)
Irtam nekik, kedvesen egy helyi szervizhez irányítottak.
Ahogy írta valaki és jogosan, nincsenek felkészülve az európai piacra!

20 ÉV MULVA TEHETSÉGES KEZDŐ LESZEK!!!

(#2159) István61


István61
újonc

Sziasztok! Van egy Hisense 55A7500F tévém, de nem találom a funkciót, hogy a laptopról hogy tudom átvinni wifin a filmet a tévére. (A Samsungjaimmal működik.) Pl. Total Commanderben jobb gomb a filmen és átvitel eszközre. (A többi bekapcsolt tévémet felajánlja) Nincs kedvem mindig a hosszú HDMI kábelt használni és biztos én vagyok tájékozatlan.

(#2160) gulupeti válasza István61 (#2159) üzenetére


gulupeti
senior tag

Szerintem meg se próbáld, ha DLNA a cél.. a "komolyabb" modellek sem birkóznak meg ezzel a feladattal. 720p az oké, valamelyik 1080p már feladja a leckét, a 2160p pedig főleg felejtős, kábelen is.
Én amúgy Serviioval próbálkoztam, ezt az átvitel az eszközre dolgot nem ismerem, de ha jól gondolom a lényege ugyanaz. Marad a HDMI kábel, külső lejátszó vagy pedig a vinyó dugogatás. :D ez sajnos ilyen, nem vagy egyedül a problémával.

(#2161) SunMount3r válasza gulupeti (#2160) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A DLNA-an kívül vannak még lehetőségek LAN-ról, amik működnek is (feljebb már ki van beszélve). Attól függ ezeken a Hisense TV-ken lehet e.

(#2162) Hieronymus válasza István61 (#2159) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A tévé beállításaiban engedélyezni kell a tartalom fogadását.
Utána kiválasztható átküldési céleszköznek a tévé.

A hálózati sebesség elégségessége nem lehet gond. Ugyan azt a jelsorozatot kapja meg mindegyik kiválasztott tévé.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2163) Piftuka válasza SunMount3r (#2107) üzenetére


Piftuka
veterán

Lehetne, de ezt a jelenséget a fogyasztói oldal magának köszönheti.

A CRT korszak óta azon csipog a felhasználók zöme, hogy "túl vaskos, túl nehéz" a tévé..

Hát tessék! A gyártók örülnek neki. Már szinte "semmi-anyagból" gyártják a burkolatot, a LED háttérvilágítás segített a készülék mélységét is elvékonyítani. (Egy vagyont spórolnak a gyártási költségeken.)

A fizika törvényeit pedig nem lehet meghazudtolni. Az 5-6 évvel ezelőtti palettáról még lehetett olyan tévét találni, ami amolyan "arany középút" volt, és asztalra, állványra helyezve, lefelé irányuló hangszórókkal meglehetősen korrekt minőségű és sztereo képű hangokat adott.

Ma már ez egyre ritkább. A prémium LCD vonalon a vékony, alsó perem alatt elhelyezett "beépített" soundbar a megoldás; valamelyest jobb.

Az ideális két bazi nagy sztereo hangszóró volna.

Olyan pedig már soha nem lesz.

Az utolsó, valamire való "vékony" megoldás ez volt:

SONY X930C

SONY X900B

(Aztán erre is panaszkodtak az emberek, hogy "ronda, sok helyet foglal, megtöri a képernyő egységét, stb."...)

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#2164) rainman72


rainman72
nagyúr

Itt a hiányzo láncszem amit multkor nem
találtam E76GQ [link]

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#2165) István61 válasza Hieronymus (#2162) üzenetére


István61
újonc

Utána olvastam egy leírásban. A távirányító bemenetválasztóval kell kiválasztani, a laptopon (win10) pedig a csatlakozás vezeték nélküli kijelzőhöz. Meg is jelenik a tévé, de azt írja, hogy csatlakozás nem sikerült. Pedig már a tévét is visszaállítottam gyári beállításokra, hátha valamit elnyomkodtam. Érdekes módon a Google Chrome-ból pl. a YouTube videókat át lehet küldeni. Valami, a párosítással kapcsolatos gond lehet.

(#2166) Piftuka válasza rainman72 (#2164) üzenetére


Piftuka
veterán

A nálunk elérhető változata:

Hisense 75A7GQ
- 60 Hz
- Direct LED
- IPS (1.200:1 kontraszt)

Media Markt: HISENSE 75A7GQ 75" 4K UHD Smart QLED Televízió, 190 cm - 377.789 Forint

A teljes paletta:

Hisense 65U8GQ
- 120 Hz
- Direct LED
- FALD
- IPS (1.200:1 kontraszt)

Media Markt: HISENSE 65U8GQ 65" 4K UHD Smart ULED Televízió, 164 cm - 377.789 Forint

Felső kategória:

Hisense 75U9GQ
- 120 Hz
- Direct LED
- Mini LED
- FALD
- IPS (1.200:1 kontraszt)

Media Markt: HISENSE 75U9GQ 75" 4K UHD Mini LED Smart ULED Televízió, 190 cm - 1.079.790 Forint

Shame, shame, shame...

OLED:
Hisense 65A9G
- 120 Hz
- 1.000 nit max. fényerő

Media Markt: HISENSE 65A9G 65" 4K UHD Smart OLED Televízió, 164 cm
- 611.789 Forint

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#2167) rainman72 válasza Piftuka (#2166) üzenetére


rainman72
nagyúr

Van pont ezzel a tipus számmal is itthon [55E76GQ]
Meg volt már a multkor is csak a DS még most rakta ki.
Amugy az edigi is sok idei modelt árul.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#2168) SunMount3r válasza Piftuka (#2163) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ha van Jack (fejhallgató) kimenet a TV-n, akkor nagyon olcsón és nagyon hathatósan lehet ezen segíteni. Szinte bármi, de az említett kb. 12K-s Genius hangfalpár is már elég nagy előrelépés lenne. A kérdés, hogy ha a media lejátszóra kötöm, akkor a TV-hez is kell valami az adásokhoz, vagy ha csak a TV-re kötöm, de itt nem tudni mennyit redukál a hangminőségen maga a TV... No de ezt mondjuk ha már megvan a TV, akkor könnyen ki lehet kísérletezni.

(#2169) kiske13


kiske13
tag

Szerintem kár eröltetni egy tv-re hifi hangzást.
Ehez ott vannak a profi cuccok.

20 ÉV MULVA TEHETSÉGES KEZDŐ LESZEK!!!

(#2170) Hieronymus válasza István61 (#2165) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

" A távirányító bemenetválasztóval kell kiválasztani, a laptopon (win10) pedig a csatlakozás vezeték nélküli kijelzőhöz."

Az egy másik megoldás. Ez esetben a számítógépnek kell tömöríteni a képi anyagot. Az eddigi kérdésed alapján, te csak tartalmat akarsz küldeni.
A tévé beállításokban engedélyezni kell a tartalom fogadást. Nincs szükség bemenet állításra.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2171) MrRL19


MrRL19
senior tag

Csaó Sziasztok !

Esetleg ennél jobb választás lenne ebben az árban ? Hisense 55U7QF-Hisense 55U8QF
(youtube,netflix,fullhd/4k film "képi minőség legfontosabb lenne amit ebben az árban lehet" ;] hdd-ről pörögne filmek ,jack füles miatt,több hdmi házimozi hang végett, ?hbo go?
(keret: 180-250k,részletre lenne hozva szóval media markt , alza , auchan játszik )

Köszönöm előre segítséget :R

[ Szerkesztve ]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#2172) falco5 válasza rainman72 (#2149) üzenetére


falco5
tag

Pénteken meghozták az újracsomagolt tv-t. 65 U8qf
Összeraktuk, bekapcsoltuk és kerestem a hibát.
Nem találtam.
Aztán pár nap múlva megtaláltam.
A panel alsó harmadában közepvonalban van egy ujjbegynyi pötty, illetve tőle jobbra es balra egyenlő távolságra (kb. 30 cm) ugyanilyen pötty.
Annyira nem feltűnő, de pl. Forma1 nézése közben a szürke aszfaltnál láthatóak voltak.
Az én szemem időnként keresi, bár sokszor nem is veszem észre.

Tudom, hogy nekem kell döntenem, igazából arra lennék kíváncsi, hogy várható e, hogy az új ára ami most 320k esetleg lejjebb megy.
Ezt a tv-t 272k-ért vettem és ha 3-4 hónapon belül 300 alá menne az újnak az ára akkor ezt nem tartanám meg, hanem vennék egy hibátlant.

Mit gondoltok?

(#2173) Ferenczi Áko válasza falco5 (#2172) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ha zavar én visszaküldeném. Szerintem lesz az még 300K alatt.. Amikor én vettem, akkor Media markt, Euronics és az Auchan árulta 280ezer ft-ért.. Aztán feljebb ment..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2174) hunaqua válasza falco5 (#2172) üzenetére


hunaqua
addikt

Én is visszaküldeném. Hibás termék.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#2175) TIT


TIT
veterán

Sziasztok!
32-es tv-t keresek de látom nincs dd és dts hang se,akkor a film tök néma?
Állítólag epg sincs.

(#2176) SunMount3r válasza TIT (#2175) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A DD-nek ingyenes a licensze, nem érteném, miért hagynák ki bármilyen TV-ből. Konkrét TV, konkrét weboldal?

(#2177) Recon666 válasza MrRL19 (#2171) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Szia! Ha kepminoseg a fontos .eg ugy mindenben jobb az U8QF.

(#2178) MrRL19 válasza Recon666 (#2177) üzenetére


MrRL19
senior tag

Igen ma néztem Auchan jobb a képminősége mindenképpen u8qf :K

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#2179) TIT válasza SunMount3r (#2176) üzenetére


TIT
veterán

(#2180) SunMount3r válasza TIT (#2179) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A hivatalos termékoldal letetején ott virít, hogy DD+. Ettől még az is lehet, hogy a DTS-t is tudja dekódolni ("lejátszani"), csak mondjuk kiküldeni nem (az optikain), de ezt így nem lehet megmondani.

[ Szerkesztve ]

(#2181) gulupeti válasza SunMount3r (#2180) üzenetére


gulupeti
senior tag

U8QF sem tudja elvileg a DTS-t, a gyártó oldalán sincs fent ez ügyben semmi infó, úgy vettem meg tavaly ősszel, hogy erről sajnos le kell mondjak, így jócskán meglepődtem, amikor először kipróbáltam, hogy optikain simán kiküldi az erősítő felé. Volt öröm. :D

(#2182) MrRL19 válasza Recon666 (#2177) üzenetére


MrRL19
senior tag

Egyébként hbo go van már rajta nem tudja valaki ,vagy esetleg tükrözni lehet telot?

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#2183) sgy2


sgy2
friss újonc

Sziasztok!
Az alany egy 55A7500F. Az utóbbi időben többször előfordult hogy áramkimaradás esetén amikor visszakapja a hálózati feszültséget akkor bekapcsol a tv.
Tudtok rá valami megoldást?

(#2184) Hieronymus válasza gulupeti (#2181) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"U8QF sem tudja elvileg a DTS-t

Elvileg a tévének nem is kell tudnia, ha a házimozi erősítő képes kezelni a DTS hangfolyamokat. Egyszerűen továbbítja a hang adatfolyamot az erősítőnek a tévé.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2185) MrRL19 válasza Hieronymus (#2184) üzenetére


MrRL19
senior tag

HDMI kábelen keresztül ?

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#2186) SunMount3r válasza MrRL19 (#2185) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ez eléggé TV típus függő, hogy mit tud és min keresztül. Pl. lehet dekódolni tudja, de kiküldeni nem, de pont fordítva is. A HDMI ARC vs. SPDIF-el is ugyan ez a helyzet. Sokszor csak a TV manual-jából lehetne megtudni pontosan, ha egyáltalán.

(#2187) Hieronymus válasza MrRL19 (#2185) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Igen. HDMI kábelen keresztül.
Elméletileg a Toslink is alkalmas lehet. Van egy használaton kívüli HK AVR 235 AV erősítőm. Azon csak optikai digitális bemenetek vannak és támogatja kb az összes DTS és DD formátumot.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2188) TIT válasza SunMount3r (#2180) üzenetére


TIT
veterán

Köszi.
Ráadásul pont a dd+-t tudja ami elég egy elcseszett formátum mert inkompatibilis sokmindennel,ami nem 1-2 éves és tök felesleges is,mert ezt a minőséget a dd és a dts is tudja.
Akkor az árukereső írt már megint hülyeséget.
Az Auchanba láttam hát nem estem hasra a képétől.

[ Szerkesztve ]

(#2189) Gino20 válasza Hieronymus (#2184) üzenetére


Gino20
őstag

Ha a TV maga a lejátszó, vagyis nincs külön médialejátszó és kell a DTS, akkor támogatás is kell hozzá, máskülönben vagy nem lesz hang vagy átkódolja azt a TV (hiába a DTS-t támogató pl AVR). Én samu TV-t használok, ami nem tudja a DTS-t és részben ez miatt is van külön médialejátszóm.

(#2190) Hieronymus válasza Gino20 (#2189) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Arról volt szó, hogy a tévének nem kell ismernie az adott formátumot, ha az AV erősítő szolgáltatja a hangot.
ha a tévé önmaga vagy analóg hangkimeneten keresztül adja ki a hangot, akkor kell ismernie.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2191) SunMount3r válasza Hieronymus (#2190) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Attól még az sem biztos, hogy így passthrough-ban ki tudja adni akármelyiket.

(#2192) Gino20 válasza Hieronymus (#2190) üzenetére


Gino20
őstag

Az erősítő, hogy szolgáltatja a hangot külső lejátszó nélkül, vagy ha szolgáltat is, akkor ahhoz minek a TV? :D Lehet csak vak vagyok és nem látok erre utaló részt :D , de ha a TV a lejátszó, vagyis azon indítod a filmet, spotify-t, stb-t, akkor az szolgáltatja a hangot az AVR felé és így a DTS támogatás is szükséges ha olyan tartalmat nézünk.

(#2193) Hieronymus válasza Gino20 (#2192) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A HDMI 1.3 vezette be a hangadatfolyam kibontás nélküli átadását az erősítőbe.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2194) Gino20 válasza Hieronymus (#2193) üzenetére


Gino20
őstag

Ezt nem vitatom, de továbbra sem világos, hogy ha a TV-m a lejátszó, akkor miért menne ki belőle a DTS ha az adott TV-nek nincs rá licence? Félre ne érts, nyomokban sem "vitatkozni" akarok, de a HDMI 1.3 csak szimplán lehetővé teszi ezt, de attól még a licence szükséges.

Samu Q70R TV-t használok, amin valóban nem támogatott a DTS (meg már pl az idei LG-knél sem) és ez mellett használok házimozit. Ha a TV-m a lejátszó és DTS a forrás, akkor rosszabbik esetben nincs is hangom a házimozin, vagy a TV átkódolja talán PCM-re és lesz hangom, de az amúgy akár DTS-Xet/Atmost támogató AVR-em nyomokban sem írja ki a forrást (DTS-t), viszont médialejátszón keresztül (ami nem utolsó sorban biztosítja az audio passthrough-t is), ahol a TV már csak egy képi megjelenítő, ott automatikusan vált az AVR és írja, hogy pl DTS-HD.

Valójában 5.1.2-es házimozit építettem ki, ahol az Atmos-on kívül a DTS-X is felmerült mint kérdés és nálam sokkal jobban hozzáértőktől (és saját tapasztalat alapján), akár itteni házimozis szakiktól van ez az infó, de szerintem engedjük el a témát :) hogy ne OFF-oljuk tovább a topikot :)

(#2195) airmax_2.0


airmax_2.0
tag

Sziasztok!

Tegnap megjött a 65U8qf... Elsőre a méret sokkoló volt, de nem nehéz megszokni... A HD adók nagyon szépek...
Sikerült a képet is hangot is az ízlésemnek megfelelően beállítani.
Minden nagyon klassz lenne, csak természetesen beütött egy gond...
Az egész vásárlásom egyik fő motívuma az volt, hogy a web-en keresztül tudjam nézni az NFL meccseket. (HD minőségben visszanézhető [link] )
Az oldal rendben megjelenik, sőt az első kép is látható, de a lejátszás nem megy.. a csúszkát is tudom tologatni, látszik is az aktuális képkocka, de a lejátszás nem megy ... :( valami orosz felirat jelenik meg (talán mert valami orosz honlap üzemelteti...)
Kérdezném, hogy van-e valakinek valami tippje a dologra... Én a VIDAA -ra gondolok, hogy talán valami kodek hiányzik, vagy a jó én tudja... Az is lehet, hogy majd jön valami frissítés ami megoldja...
Viszont át kell gondolnom emiatt a visszaküldést bár nagyon tetszik maga a tv.. de az lg biztos hogy tudja ezt a lejátszást... Sajnos ebben az árban nincs FALD Lg tv , de ha működik az nfl lejátszás akkor meg tudok barátkozni, mondjuk egy 120 hz-es edge led diming Lg tv-vel... amúgyis tetszik a magic remote távirányító, de nem akartam azért a pluszért többet fizetni .
Jó lenne, ha tudnátok segíteni, mert mint mondtam nem szívesen küldeném vissza ezt az igazán pöpec készüléket...

[ Szerkesztve ]

(#2196) Hieronymus válasza airmax_2.0 (#2195) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Kerüld meg problémát.
Vegyél hozzá egy olyan multimédias eszközt, ami támogatja a lejátszást. A tévék ilyen jellegű szolgáltatásai idővel amúgy is beszűkülnek..

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2197) airmax_2.0 válasza Hieronymus (#2196) üzenetére


airmax_2.0
tag

Valami média boxra gondolsz?
Köszi Jó ötletnek tűnik..
Milyen árban vannak szerinted amik használhatóak lennének,
Megköszönnék egy tippet is.. :) :)

szerk: Most hitelen ezt találtam... [link] a lényeg, hogy legyen ethernet csatlakozási lehetőség, és hdmi-n tudjam a tv - re tenni... (nem bízom a wifi-s kapcsolatban a képminőség szempontjából)
Szerinted jó lehet?

[ Szerkesztve ]

(#2198) Gabis válasza airmax_2.0 (#2197) üzenetére


Gabis
őstag

Szia!
Első körben ismerkedj a témával.
Elsőnek talán sok lesz az információ, de segíteni fognak. :K

(#2199) Ferenczi Áko válasza Gabis (#2198) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

+1
Találsz kb 13000 ft-ért olyan médialejátszót, amit egy kis szoftveres "bütyköléssel" sok kellemes dolgot fog adni..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2200) airmax_2.0 válasza Gabis (#2198) üzenetére


airmax_2.0
tag

Köszi...
Azt nem ígérem, hogy mind a 86000 poszt-ot végigolvason, de megnéztem az utolsó 300-at.. Olvastam is pár érdekes készülékről... (MXQ-n kívül a TX3, de Xiaomi-t is láttam, igaz annyit már nem költenék)
Átnézem őket, de egyenlőre én nem mennék bele ilyen mélységig a médiaboxokba... (Nem akarok mindenféle alkalmazást rátenni, vagy pl netflix-et ilyesmit, mert arra a tv-t tudom használni... ) csak egy olyan kell amit tudom nézni az nfl-t... Aztán, ha később még eszembe jut valami amit a VIDAA nem ad meg, akkor majd megküzdök vele... Még 4k felbontás sem mérvadó, mert a tv-nek nagyon jó a felskálázó szoftvere, a HD-ből szép képeket tud csinálni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.