Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) Recon666 válasza szkutyi (#2838) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nem találkoztam ilyesmivel a fel év alatt. 65u8qf van.

(#2852) szkutyi válasza Recon666 (#2851) üzenetére


szkutyi
őstag

Mivel használod?

(#2853) Hieronymus válasza szkutyi (#2848) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Amíg nincs egy módszer, amivel előcsalogatható a hiba, addig nem lehet mit kezdeni.
Se én, se a gyártó, se senki más nem tud vele mit kezdeni, amíg nem reprodukálódik vagy reprodukálható a jelenség.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2854) szkutyi válasza Hieronymus (#2853) üzenetére


szkutyi
őstag

Sajnos ezen vagyok két hónapja...amivel előbb elő lehet csalogatni az a coax vagy usb port... De ez nem jelenti azt hogy ez a hiba .hisz ezek nélkül csak táp kábellel is előjött ..:/szóval tényleg minden ésszerű dolgot kipróbáltam .és nem hiába olvasni azt számtalan fórumon hogy a hisense nem tud vele mit kezdeni, inkább visszafizeti az árát....

(#2855) Recon666 válasza szkutyi (#2852) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Kulső hdd, netflix, yt, thome beltéri

(#2856) csucsu54 válasza szkutyi (#2838) üzenetére


csucsu54
tag

Ilyen még nálam nem volt,több mint 1 éve 65U8QF,külső HDD,pendrive,laptop,Amiko beltéri, műholdas adásokat nézek!

[ Szerkesztve ]

(#2857) yo.da válasza szkutyi (#2838) üzenetére


yo.da
csendes tag

Nálam se jelentkezik a probléma.

(#2858) pimpa35 válasza szkutyi (#2838) üzenetére


pimpa35
csendes tag

Digi kábel, hdd, youtube, himedia q30, laptop eddig nem jelentkezett nálam se.

(#2859) HEAHEA válasza szkutyi (#2838) üzenetére


HEAHEA
tag

Szervusz! Ezek közül nem jó valamelyik megoldás a kpernyő villódzásra?
[link]

(#2860) szkutyi válasza HEAHEA (#2859) üzenetére


szkutyi
őstag

De igen..tegnap 3x áramtalanítottam...
Interferencia?telefontól?hát akkor ennyi erővel mindent kibaszhatnék az ablakon, csak hogy, az érzékeny tv ne villogjon...:/

(#2861) Tamas740


Tamas740
csendes tag

Sziasztok! 75"-ban VA paneles Qled Hisense tévék léteznek-e? Quantum dot colour technológia több/kevesebb/ ugyanaz, mint mondjuk a többi tv qledes technológiája?

(#2862) aronpapa válasza fauv (#2806) üzenetére


aronpapa
tag

Tapasztalat: sok jóra ne. (Szellemkép Bt.)
Szerintem borzasztóak. Telefont nem veszik fel, amit ígérnek, nem tartják be, nem tájékoztatnak, amiről igen, az sem a valóság, stb.

(#2863) fauv válasza aronpapa (#2862) üzenetére


fauv
őstag

Köszi, háát ez nem jó hír.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#2864) aronpapa


aronpapa
tag

Arról nem is beszélek, hogy a hiba felvételekor a GORENJE Magyarország totál fals információkat adott át a javító cégnek...
Remélem nem lesz egyhamar garanciális javításom, mert akkor megint agyf...t kapok ...

(#2865) szkutyi válasza aronpapa (#2864) üzenetére


szkutyi
őstag

Én most elég keményen bele fogok szállni, várok egy két napot, felhívom ha nem azt kapom amit akarok, rögtön ügyvéd.mar írtam a hivatalos gyártónak is és felvettem a kapcsolatot a viszonteladoval is.

(#2866) Kiskutya válasza szkutyi (#2838) üzenetére


Kiskutya
veterán

Videó alapján lehet hogy panel hiba nekem az lg csinálta ezt meg csíkozódott a sarokba a kép mint ahogy látom a videón.

hmm...

(#2867) szkutyi válasza Kiskutya (#2866) üzenetére


szkutyi
őstag

Ami biztos hogy nekem az egész panelen látszik, és egy adott jelenet mindig ugyan úgy villog.nem máshol, nem máshogy.most 2 napja nem láttam villogni.

(#2868) Kiskutya válasza szkutyi (#2867) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ha benne vagy a 14 napba és újra előjön én tuti vissza küldeném. Ha előben is ennyire látszik a villogás én megőrűlnék egy idő után.

hmm...

(#2869) szkutyi válasza Kiskutya (#2868) üzenetére


szkutyi
őstag

Az első 30 napban vissza vittem eggyet, annak ugyan ez volt a baja, plussz fényerő probléma.

(#2870) Kiskutya válasza szkutyi (#2869) üzenetére


Kiskutya
veterán

Az szuper......

hmm...

(#2871) csab001


csab001
tag

Sziasztok,

Meg vettem végül a 65 8GF-et, még barátkozunk.
A fényerő, kontraszt, fekete megjelenítés tényleg szép, ilyen téren nagyon tetszik a dolog.
SD tv adásra mondjuk ne ezt vegye senki, az nem a legjobb. HD adás már élvezhető viszont.
Ami probléma és még nincs megoldásom rá, hogy Netflix 4K HDR vagy Dolby Vision módban a mozgás megjelenítés elég gyatra, mintha átugrana képkockákat. Rendesen szaggat néha, mikor a kamera gyorsabban moszog. Főleg vízszintes mozgásnál. YouTube 4K-nál nincs gond, USB-n még nem volt időm próbálni...
Tapasztalt más is ilyet vagy nálam lehet valami hiba?
Próbáltam minden féle beállítással, de nem javít rajta semmi.
Valami ötlet?

(#2872) csab001 válasza csab001 (#2871) üzenetére


csab001
tag

8Qf természetesen, csak elírtam, sorry :)

(#2873) Zizi123 válasza csab001 (#2872) üzenetére


Zizi123
senior tag

Bakker, pont 2 oraja rendeltem meg... :)

(#2874) SpongyaBob válasza csab001 (#2871) üzenetére


SpongyaBob
veterán

A képi üzemmódnál az Ultra Smoot Motion-t tedd egyénire és itt az alap 5-5 értek ideális lesz. Így a 24 fps is nagyon jó, de mégis filmszerű. :K

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2875) csab001 válasza SpongyaBob (#2874) üzenetére


csab001
tag

Ezt kipróbálom nemsokára, köszi! :)

(#2876) csab001 válasza Zizi123 (#2873) üzenetére


csab001
tag

Ha ez csak beállítás kérdése, akkor nincs baj és egy nagyon jó választás szerintem... :)

(#2877) Gino20 válasza csab001 (#2871) üzenetére


Gino20
őstag

Ez a mozgásmegjelenítés egy érdekes téma. Sokan lópikulát nem látnak ebből az egészből (őszintén irigylem Őket). Én Samsung Q70R-t használok, ami szintén natív 120Hz-es, de 1-10 skálán kb 5-ös interpolációt alkalmazok és még így is van néha malőr a megjelenítéssel (Samu: Clear Motion, de Hisense esetén pl Smoot Motion az elnevezés). Sokan amúgy vígan elvannak natív 60Hz-es panellal is, míg Én sírni tudnék, pedig a Sony tényleg kimondottan jó mozgásmegjelenítésben (láttam 120Hz-es TV-jét és az mellett a samu szerintem elbújhat), de családban látva a 60Hz-es Sony panelt folyamatosan az az érzésem, hogy picit, de egyfolytában akad a kép. Volt amúgy abszolút belépő 60Hz-es TCL TV-m pár napig, na ott ez tényleg durva volt számomra. Próbáld ki az interpoláció alkalmazását, hátha.

(#2878) szkutyi válasza SpongyaBob (#2874) üzenetére


szkutyi
őstag

Ezt pofazom, gondok vannak a mozgás megjelenítésével...egyedül külső mp- amivel jó, ott tuti a 23,976hz..
A motion 5-5 egész jó, viszont buktad a 24hz-et,cserébe lessz egy Ál jó mozgásod, ami gyakorlatilag rengeteg részletet stb ront.

(#2879) szkutyi


szkutyi
őstag

Megvan!jött az email, hogy viszik a. Tvt a fejlesztőkhoz én meg kapom az utalvanyt

(#2880) Zizi123


Zizi123
senior tag

Ugy latom, hogy heten mar nem jon meg a 65U8QF TV, ugyhogy hetvegen mar nem fogok tudni vele foglalkozni. :W :W :W Sejtettem, hogy az 1-3 nap kiszallitas veletlenul sem 1 nap....
Esetleg megtudja valaki osztani velem, hogy milyen kepbeallitasokkal a tuti a TV?
Tehat ki milyen beallitassal hasznalja, hogy ne kelljen mar 0-rol kezdenem a kalibralast, es minden funkcio kiprobalasat.
Az elozo Sony-mat teszteltek 1 cikkben mielott mevettem, es tenyleg nagyon popecul leirtak, hogy mit mire kell allitani, hogy a legjobb legyen, es tenyleg 90%-ban igazuk is volt.
Pedig ugy kezdtek, hogy minden kepjavito funkciot ki kell kapcsolni, es nem is szabad visszakapcsolni. Hittem es es nem is, de tenyleg...

(#2881) szkutyi válasza Zizi123 (#2880) üzenetére


szkutyi
őstag

Én a helyedben át sem venném!most ismerték el nekem és utalvanyoznak.mind szar!!Sony után mozgásban és villogasnak elfogad hányni magad.!képminőségbe top1

(#2882) Zizi123 válasza szkutyi (#2881) üzenetére


Zizi123
senior tag

Tehat vettem 1 65"-os photoframe-et?
Tokeletes kepe van, amig mozdulatlan a kep? Ez tenyleg nagyon jol hangzik.
Arrol nem is beszelve, hogy mivel ceg nevre veszem, igy nincs 14 napos visszakuldesi lehetoseg sem...
Itt tobben irtak, hogy nekik jo. Akkor csak az ujak szarok belole?
Fasza, akkor most tenyleg ne vegyem at?
Ha tudjak, hogy szar, akkor miert aruljak, miert nem vonjak vissza?
Es megint kezdhetem, kutatni, hogy mit vegyek helyette...

[ Szerkesztve ]

(#2883) Recon666 válasza Zizi123 (#2882) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Azert ennyire kozel sem rossz a helyzet mint ahogy a kollega felvazolta itt...sőt, en elegedetten használom 6 hónapja :)

[ Szerkesztve ]

(#2884) persil válasza Zizi123 (#2882) üzenetére


persil
nagyúr

Gondolhatod mennyire hiteles az az 1 darab tapasztalat.
Komoly mintavetel...
Kozben a tobbi x ezer/szazezer tulaj meg koszoni szepen es szuperul van a tv-vel.

Szart meg ki lehet fogni mindenbol.

Egyik sem "szar" csak a kollega kifogott egy hibas peldanyt. Az altala felvazolt problemat eddig a forumon senki nem tamasztotta ala.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2885) Ferenczi Áko válasza szkutyi (#2881) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Azért ez így durva túlzás.. Van egy véleményed és tapasztalatod. A fórum többi tagjának pedig pont az ellenkezője. Nekem sincsen semmi bajom a tv-vel, minden egyes bekapcsolásnál öröm nézni. Főként ps4 fut rajta kisebb részben külső winchesterről filmek, de az általad leírt problémákat soha nem tapasztaltam. Ne riaszd el a leendő tulajokat, mert neked hibás volt a tv-d.. Bármilyen márkájú műszaki cikk lehet hibás,..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2886) szkutyi válasza Ferenczi Áko (#2885) üzenetére


szkutyi
őstag

Hány angol fórumot mutassak?hány youtube videót mutassak? Épp most csináltam egy új videót....messengeren bárkinek elküldöm .nekem volt két ilyen db...mindkettő bontatlan dobozos média Markt, idei gyártmány..havernak ugyan ez .neki tavalyi gyártmány ....

(#2887) Ferenczi Áko válasza szkutyi (#2886) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én is média marktban vettem, bontatlanul, idén. Azt nem tudom, hogy idei vagy tavalyi gyártmány volt-e, de gyanítom, hogy tavalyi, mert mikor én vettem 5 hónapja, konkrétan vadászni kellett rá.. Fene tudja.. Én csak azt mondom, hogy nem kell azt sugallni, hogy minden Hisense 65U8QF tv kaki :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2888) fauv válasza szkutyi (#2886) üzenetére


fauv
őstag

tegyél már be pls pár linket ezekről, szívesen ránéznék. köszi

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#2889) szkutyi válasza fauv (#2888) üzenetére


szkutyi
őstag

https://youtu.be/TPnxD-L8XrI

Szintén azt irja, hogy hisense vissza térít...

(#2890) Ferenczi Áko válasza szkutyi (#2889) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

De ez pl nem is U8Qf..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2891) szkutyi


szkutyi
őstag

Amerikai változat..más a.neve.ugyan az a készülék.pl.

(#2892) Hieronymus válasza Ferenczi Áko (#2890) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Az mindegy. Sarazni ezzel is lehet. :DD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2893) szkutyi válasza Ferenczi Áko (#2890) üzenetére


szkutyi
őstag

De tovább megyek..a milliós lézer projektor promó videóján is vannak jelenetek ahol látszik a villogas....

(#2894) szkutyi válasza Hieronymus (#2892) üzenetére


szkutyi
őstag

:W
Nálam nagyobb fan nem igazán volt a hisensenek addig amíg ki nem verte a szemem a villogas..lehet itt ellensegeskedni, ezek tények.tele.van vele a fórum, a youtube. nyilván a hisense is azért utalvanyoz és viszi a tech központba a.tv-t...

(#2895) Ferenczi Áko válasza szkutyi (#2894) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én nem ellenségeskedek, és gúnyolódni sem áll szándékomban, de még egyszer mondom, nem az a jellemző (hála az égnek) amiket Te tapasztaltál.. Ha általános lenne itthon, akkor azzal lenne tele valószínűleg a fórum is.. Külföldön nyilván több a hibás, a nagy számok törvénye és a szórás alapján..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2896) szkutyi válasza Ferenczi Áko (#2895) üzenetére


szkutyi
őstag

Ebben is van valami, én 3db készülékről tudok itthon jelenleg ami produkálja...4. ami ki volt állítva a médiában...azt is teszteltem, bevittem a média lejátszó már.xd

(#2897) Danex válasza szkutyi (#2891) üzenetére


Danex
addikt

Amerikaiban ahogy olvasom teljesen más panel van, ott 10bites EUban pedig 8bit+frc. Ha ez valóban így van akkor a márkán kívül semmi sem azonos a 2 készülék között.

(#2898) szkutyi válasza Danex (#2897) üzenetére


szkutyi
őstag

Értem.valami közös mégis van!de nem is érdekel mi...elismertéky tudnak a hubarol..viszik a tvt a fejlesztőkhöz.en meg kapom az utalvanyt...csak az utód nem tudom mi legyen...ebben az ár kategóriában nem kapni ilyen szép képű tv-t..:/

(#2899) kiske13 válasza szkutyi (#2898) üzenetére


kiske13
tag

Azt hiszed valami Hisense project manager olvassa ezt a fórumot?!
Magasrol szarnak európára.
Nincs támogatás, nem kell megvenni !!!
A SKODA csödbe megy mert Kína nem szállít szart sem.
Holnap, holnapután áram se lessz.

Nem akarok offenzív lenni, de a hisense egy olcsó alternativa, a kóreai, japán (amiket megvett Korea és Kína) cuccokra.
Ennyi.
Olcsó és olyan, amilyen az ára.

20 ÉV MULVA TEHETSÉGES KEZDŐ LESZEK!!!

(#2900) NB2 válasza kiske13 (#2899) üzenetére


NB2
aktív tag

a kínai telókkal is így kezdődött :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.