Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) DonJoee válasza csory0081 (#1450) üzenetére


DonJoee
tag

Próbából töltök egy Gemini Man-t, 4k 60fps Dolby Vision Dolby Atmos ABS ASR ESP SRS légrugó nagy zene garázsban tartott... minden játszik benne.
Legfeljebb meg se moccan. :DDD
Később referálok.

"Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

(#1452) csory0081 válasza DonJoee (#1451) üzenetére


csory0081
lelkes újonc

Koszi! :R
Kivancsi vagyok!
Fura,hogy az az Lg viszi a Hisense meg nem,pedig tudja azt amit az Lg! :F

(#1453) DonJoee válasza csory0081 (#1452) üzenetére


DonJoee
tag

Na, kérem, máris itt vannak az eredmények:

A Hisense 65A7500F ehhez a videóhoz hozzá sem szagol. A Plex média lejátszó azt írja, hogy hiba a lejátszáskor (pedig vinné szerintem), a beépített média lejátszó pedig ismeretlen fájlt kiált.

Megnéztem az asszony LG 49UM7390PLC 4k tévéjén is. Ott a Plex média lejátszó tökéletesen, rezzenésmentesen lejátssza a filmet. Kép tökéletes, HDR kijön, hang tökéletes, nincs akadás, semmi, ami bármilyen processzorerő- vagy hálózati sebesség hiányra utalna. Pedig 92 Mbit/sec a filmhez igényelt sebesség, nem piskóta-kategória.

Ez számomra kettős hír: egyrészt örömteli, mert ezek szerint jól raktam össze a Plex médiaszervert és a kliensek is jól működnek (sőt, interneten keresztül apósom is tudja nézni a filmjeimet, bár lehet, hogy a Gemini Man megfekszi a net gyomrát :D ).

Másrészt probléma van, mert a Hisense tévé hozzá sem szagol a filmhez. Nemhogy akadozva, hibásan játszaná le, hanem sehogy. Szerintem itt leginkább az lehet, hogy tényleg 100 Mbit/sec a TV-be épített hálókártya sebessége.

Egyelőre ennyi. :((

"Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

(#1454) csory0081 válasza DonJoee (#1453) üzenetére


csory0081
lelkes újonc

Koszonet ez gyors volt!
Hat ez bosszanto azert! :(((
Plane azert is hogy leirtak alapjan vinni kene,marmint az osszehasonlitasban a 2 tv nel!
Akkor ezt valoszinuleg nem tudjak orvosolni!
Media lejatszo a megoldas? Vag egy B-R lejatszo? :((

(#1455) tom81042 válasza KD6-3.7 (#196) üzenetére


tom81042
tag

U8QF - nél én esküszöm nem is veszem észre hogy bármi változna ha nem szemből hanem oldalról nézem. Ha csak 1 színt nézek pl a kezdő képernyőn a Facebook kékje, az nagyon más szögben már fakóbb, de az egész képernyőn alig észrevehető a különbség ha mind együtt változik. Szerintem teljesen elhanyagolható issue, és csak nagyobb szögben jelentkezik

(#1456) KD6-3.7 válasza tom81042 (#1455) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Igen, ahogy irtam van ennél rosszabb. Mèg az én olcsó modellemnél sem vészes. Korrekt képet produkálnak ezek minden kategóriában.

(#1457) DonJoee válasza csory0081 (#1454) üzenetére


DonJoee
tag

Esetleg holnap még megpróbálom AC-s wifin. Az csak több, mint 100 megabit/sec. Ha ott sem oké, akkor nem sebesség baja van.

"Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

(#1458) Gabis válasza DonJoee (#1457) üzenetére


Gabis
őstag

Nem sebesség baja lesz...

(#1459) csory0081 válasza DonJoee (#1457) üzenetére


csory0081
lelkes újonc

Kivancsi vagyok!
Ugye nekem adathordozorol nem vitte(samsung T7) :F

(#1460) KD6-3.7 válasza DonJoee (#1457) üzenetére


KD6-3.7
őstag

A TV beépített media lejátszójával van a gebasz. Külső, USB-n rádugott winyóról sem viszi? Akadozik az 1080p remux! Az már elèg ciki!
Kètlem, hogy találtok rá megoldást. Hisense-nek kéne kodeket frissíteni vagy nem is tudom...

[ Szerkesztve ]

(#1461) Gino20 válasza DonJoee (#1453) üzenetére


Gino20
őstag

Ez valószínűleg ,,csak" azért van, mert sajnos vélhetően a TV DV támogatásában nincs benne az összes profil. Messze nem vagyok e tekintetben szaki csak pár hónapja még TV cserén gondolkodtam a nézési távolság miatt és ez esetben már mindenféleképpen DV támogatással rendelkező készülék volt a cél a mostani samu helyett (ha lenne 75"-ban U8QF, de mivel nincs így XH9000-et nézegettem) majd topikjában, vagy talán médialejátszó topikban írták, hogy sajnos pl a Sony ugyan DV képes, de nem tudja az összes DV profilt. Sajnos ugyan ez igaz a lejátszókra is DV terén. Ott ha jól tudom már ,,közel járnak a tökéleteshez", de még mindig nem létezik.

(#1462) Piftuka válasza KD6-3.7 (#1460) üzenetére


Piftuka
veterán

:N

Minden tisztelettel, de még ha van is olyan tévé, ami éppen "zökkenőmentesen" lejátssza ezeket a fájlokat.... egyrészt ne legyen az mérvadó, hogy egyébként bármelyik televízió készüléknek a beépített médialejátszója mire képes!
Mert bizony egy 10.000 forintos, "no name", kínai dedikált eszköz leiskolázza bármelyiket. (Már ezért sem érdemes bosszankodni napjaink "okos" tévéinek médialejátszási képességein.)

Másrészt hadd ne legyen mérvadó egy gyártó számára sem a "warez"!

Venni kell eredeti Blu-ray lemezeket, és egy asztali lejátszót, és akkor majd garantáltan kifogástalan minőségben és "zökkenőmentesen" lehet a filmeket megnézni! ;)

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#1463) Gino20 válasza Piftuka (#1462) üzenetére


Gino20
őstag

Abból az infóból, amit ,,itt" kaptam: sajnos ha TV nem tudja az összes DV profilt, akkor ezen még a Blu-ray lejátszó sem fog segíteni :( Az persze más kérdés, hogy ki hogy oldja meg a lejátszást és persze az is jogos, hogy ~20e Ft-os Mi-vel vagy 15e Ft-os android + CoreELEC boxal is el lehet érni a tökéletes (kadenciahelyes + audio passthrough) lejátszót DV nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#1464) hunaqua válasza Piftuka (#1462) üzenetére


hunaqua
addikt

"Másrészt hadd ne legyen mérvadó egy gyártó számára sem a "warez"!"

...főleg nem egy kínainak.Ők nem is olyanok! :DDD

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1465) KD6-3.7 válasza Piftuka (#1462) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Teljesen egyetértek!
Nálam a TV csak a képért felel, megpróbálok mindent lejátszani külső eszközről. Nem voltak jó tapasztalataim a beépített lejátszóval, hamar el lett felejtve.

(#1466) Gabis válasza KD6-3.7 (#1465) üzenetére


Gabis
őstag

Ezzel abszolút én is egyetértek. :K

(#1467) csory0081 válasza Piftuka (#1462) üzenetére


csory0081
lelkes újonc

Koszonom hogy megmondtatok a frankot hogy vegyek BR lejatszot!
Valoszinu veszek majd egyet,de ha nem gond nem fogok minden filmet megvenni lemezen! Amit csak 1x akarok megnezni valoszinu nem fogom megvenni x osszegert!
En csak elvezni akartam a jo minoseget(ennel a filmnel a DV-t)
Csak tanacstalan voltam hogy elviekben egy kb egyszinten levo lg( talan meg gyengebb is) lejatsza mig az a7500f nem!
Gondoltam en is a belso lejatszora,de egy kerdest megert,hatha mas lehet a gond! Koszonom a segito valaszokat meg azt is hogy vegyek BR lejatszot!
valoszinu majd veszek is! :R

(#1468) rainman72 válasza csory0081 (#1467) üzenetére


rainman72
nagyúr

Ha Dolby Vision-t akarsz nézni ott a Netflix.
Nem egy borzalmas nagy összeg,főleg ha megosztod.
Ha kicsit többet olvasgatnál itt akkor rájönnél hogy ezek a fórumok nem a tiedhez hasonló problémákról szólnak :DDD
"Élvezni akartam a jó minőséget"
Ez nem megy mindig ingyen :DDD
Nem puffogni kellene,más márkánál még a hdr-rel is gondok vannak,nem hogy a dv-el.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#1469) csory0081 válasza rainman72 (#1468) üzenetére


csory0081
lelkes újonc

Koszonom van Netflixem,ha erdekel a legnagyobb csonag,de ugy gondolom az nem kozeliti meg azt a minoseget amit ez kepviselt volna!
Nem puffogtam,csak megkerdeztem hogy tudjatok e miert nem jatsza le vagy van e masnal is ilyen,mivel itt a Hisense a lenyeg! Plusz ha valaki ilyen tv-t akar venni legalabb tudja mar hogy igy nem fogja vinni! Tehat ide tartozik!
En csak azt nem ertem miert kell egybol itt “okoskodni” hogy te barom vegyel BR lejatszot es ne akarj mar vinyorol filmet nezni! :C Tesztelgetem a tv-t es kaptam ertelmes valaszt is,azt koszonom is szepen!

(#1470) DonJoee válasza csory0081 (#1469) üzenetére


DonJoee
tag

Nyugi, inkább dönts okosan és vegyél mondjuk egy "okos" Pioneer blu-ray lejátszót. Ugyanis az gyárilag szembe megy a "hadd ne legyen mérvadó egy gyártó számára sem a "warez""-alapelvvel és támogat nagyjából minden rohadt, mocskos, szemét kalózszabványt, ráadásul hálózatra kötött NAS-ról (is) lejátszva...

Tudom, mert valamikor a 2000-es évek elején pont a Pioneer volt talán az első, aki DivX-lejátszásra alkalmas DVD-lejátszót adott ki, a sok, megbízhatatlan minőségű Himi-humi kínai lejátszó közé, alaposan felkavarva a piac lelkivilágát. Természetesen a többiek sem sokat moralizáltak, hanem egymás után dobták piacra a DivX-es lejátszóikat. Először az LG, utána rögtön a Samsung és így tovább. Én akkor röhögtem a legjobb ízűt, amikor a Sony is megjelent egy hasonló tudású géppel. A Sony ugye egy filmkiadó is.............
Hiszen, ahogy a kést is lehet kenyér és ember szeletelésére használni, úgy a különféle video-formátumoknak is megvan a maga legális és illegális felhasználási módja. És ha ez a takaró megfelel a "warez-mentes" gyártóknak, akkor talán mi sem fogunk fázni alatta.

(Ja, anno az elsők között vettem én is egy ilyen Pioneer DVD-lejátszót. Tudom, ki leszek tiltva... :DDD )

"Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

(#1471) MEGAL0D0N válasza csory0081 (#1469) üzenetére


MEGAL0D0N
csendes tag

csory!
Figyi teljesen rá voltam én is pörögve a DV lejátszásra. Ha vissza olvasol a fórum eleje környékén én is ki voltam akadva mert nem játszik le semmit. Direkt vettem külső vinyót utána SSD-t :D. És semmi. egyedül valamelyik Redy Player One indult el.Aztán kitaláltam, hogy veszek egy Nvidia Shildet mert az az egyik megfizethető árú DV képes lejátszó.Addig letöltögettem DV demókat és valahogy elmaradt a bazi nagy Dolby Vision akarok minden áron életérzés.Lassan feldolgoztam ,hogy 200ezeréert kapok egy brutális nagy tévét aminek szép a képe.Mára már a HDR sem vonz annyira.Na meg nem is találtam az ismerőseim közt senkit akinek lett volna nvidia shildje. Megfogod szeretni a tévét.Ne marcangold magad.Persze én is becsapva éreztem magam. Konkrétan 3 hetet és 50ezret vitt el a saját őrületem.Mind ezt kari környékén. :C Persze biztos egy 1400nites 1millás tévén durva a DV de itt én nem találtam akkora különbséget.Persze ha tudsz valami megoldást akkor azért kipróbálom, mert nem adtam fel a harcot csak elnapoltam.
Üdv
Mega
ui: ne mérgelődj mert tönkre teszi az örömödet.(bazi bölcs vagyok) húúhúúhú

(#1472) Satellite


Satellite
tag

Info a FB Hisense-csoportjából: HBO Hó helyett HBO MAX lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1473) Satellite


Satellite
tag

Természetesen HBO Go...

(#1474) Piftuka válasza csory0081 (#1469) üzenetére


Piftuka
veterán

Nem neveztelek baromnak.

Itt írtam egy hosszabb hozzászólást arra vonatkozóan, hogy a stíluson kívül még mennyi mindent tévesztettél el, de inkább kitöröltem. Nincsen értelme.

Jó szórakozást, és még jobb egészséget a tévédhez, ahogy neked tetszik!

"Aquila non captat muscas."

(#1475) eddie17 válasza Gabis (#1424) üzenetére


eddie17
addikt

Most már a 7500-ast nézem, ma láttam egy lg belépő nano mellett és sokkal szebb színei vannak mint a 7100-nek, simán pariban volt a nano-val, és kevésbé volt rossz a képe oldalról.
Most nagyon játszanak az árakkal, egyik nap felviszik aztán vissza viszik akcióban ugyanarra az árra mint előző nap volt.
Szóval most az 55A7500f-re fogok vadászni, remélem még marad a piacon 2-3 hónapot.

(#1476) Piftuka válasza MEGAL0D0N (#1471) üzenetére


Piftuka
veterán

"Lassan feldolgoztam ,hogy 200ezeréert kapok egy brutális nagy tévét aminek szép a képe.[..]Persze biztos egy 1400nites 1millás tévén durva a DV de itt én nem találtam akkora különbséget."

Le a kalappal! Benned legalább tudatosult a lényeg. :K

Egy belépő szintű, vagy alsó-közép kategóriás, bármilyen márkájú 4K televízió, a maga 200-300 nit-es fényerejével, 8, vagy 8+2 bit-es paneljével, korlátozott színterével, még akkor sem alkalmas HDR tartalmak megfelelő minőségű megtekintésére, ha a gyártója az összes ismert szabvány támogatását elérhetővé teszi rajta.

(Az elmúlt évtizedben én is teszteltem néhány olyan, jobban sikerült készüléket, ami egyfajta üdítő kivételt jelentett, mert ilyen minőségi szintnél is hozzáadott látványban egy érezhető többletet a HDR tartalmakhoz, de természetesen a prémium, és valóban HDR-hez ajánlott készülékektől még így is fényévekre elmaradt.)

Ilyen készülék esetében örülni kell annak, ha és amennyiben SD tartalmakkal szép képet produkál. Meg kell elégedni ennyivel, és nem hajszolni az elérhetetlent. És akkor nem fog csalódni az ember.

"Aquila non captat muscas."

(#1477) Piftuka válasza eddie17 (#1475) üzenetére


Piftuka
veterán

"Most már a 7500-ast nézem, [..]és sokkal szebb színei vannak mint a 7100-nek"

Az jó, ha így láttad! :K Így is kell lennie, hiszen ~20%-kal szélesebb színtérrel dolgozik.

Én is azért javasoltam korábban is, hogy ha valaki a 7500-ast is meg tudja fizetni, akkor azt érdemes választania a 7100 helyett.

Évek óta ez az egyik legjobb alsó-közép kategóriás tévé a piacon. Még a Hisense előző években felvonultatott kínálatát nézve is.

"Aquila non captat muscas."

(#1478) csory0081 válasza Piftuka (#1474) üzenetére


csory0081
lelkes újonc

Tudom hogy nem barmoztal azt elfelejtetten idezojekbe tenni! Sorry!
Csak ti meg felre ertettetek,higy en nekem nincs bajom azzal hogy nem jatsza le,tudom hogy nem millios tv-t vettem es ezen nem igazan hdr a hdr se! Csak kivancsi voltam hogy esetleg a tv hibas vagy csak a belso lejatszo nem viszi stb! E helyett kaptam olyan valaszokat higy ne nezegess letoltott dolgokat nezz netflixet :U :W ! Erted ugye min akadtam ki!

(#1479) csory0081 válasza DonJoee (#1470) üzenetére


csory0081
lelkes újonc

Valoszinu az lesz majd!
Koszonom a valaszt! :R

(#1480) csory0081 válasza Piftuka (#1476) üzenetére


csory0081
lelkes újonc

Es bennem is tudatosult a lenyeg!
Imadom ezt a nagy tv-t es ajanlani tudom mindenkinek!
Sokaig Lg parti voltam,de ezert a penzert csak gyengebb lg-t kapok ekkoraban! Itt jon az hogy maximum akkor annak egy fokkal jobb a belsolejatszoja vagy a tamogatasa a dv re! De ezutan se vennem azt!
Valoszinu veszek majd egy br lejatszot is,mert potolni akarom azt amit nem rud esetleg! Ezert is vettem melle meg egy chromecastet is hogy sok mas app amit hianyolok meglegyen! 🤷🏽‍♂️
Szep napot Uram!

(#1481) csory0081 válasza Gino20 (#1461) üzenetére


csory0081
lelkes újonc

koszi :R

(#1482) eddie17 válasza Piftuka (#1477) üzenetére


eddie17
addikt

Igen, az még belefér, csak sokan írták, hogy nem feltétlen éri meg. De én úgy láttam, hogy nekem megéri azt a felárat. :K

(#1483) Gabis válasza eddie17 (#1475) üzenetére


Gabis
őstag

Az elmúlt 1-2 hónapban kb. ezen az áron mozgott az 55A7500F mint amin most is áll. Itt már csak játszadoznak az "akciókkal" és nem látok rá okot, hogy jobban levigyék. Némelyik méret olykor el is tűnik a kínálatból, gondolom mint sok más helyen, a beszerzés nem megy nekik sem olyan gördülékenyen mint régen. Ha pedig így van, akkor elviszi úgyis anyyiért aki ilyet szeretne... Persze ez csak az én véleményem, és várhatsz még nyugodtan :K

(#1484) eddie17 válasza Gabis (#1483) üzenetére


eddie17
addikt

Most jelenleg azért kell várnom mert nincs hova tenni, átalakítás alatt van a szoba. :D Szóval ahogy fentebb írtam ez már csak játék az árakkal, ennyit most nekem simán megérne.
Most csak bízhatok benne, hogy lesz még amikor oda kerül a sor hogy meg kell vennem. :K

(#1485) Gabis válasza eddie17 (#1484) üzenetére


Gabis
őstag

Persze, persze... nem turkálok én senki pénztárcájában, meg a dolgai között. Memorizálni kell az árakat, aztán ha eljön az ideje, lecsapni rá és élvezni. ;)

(#1486) Piftuka válasza csory0081 (#1480) üzenetére


Piftuka
veterán

Értem.

Ebben az esetben, ha adhatok egy tanácsot... Csak akkor vegyél Blu-ray lejátszót, ha Blu-ray filmeket fogsz nézni.

Amennyiben maradsz a fájloknál, úgy egy asztali médialejátszó a jó választás.

(Ugyanis a lemezjátszók éppen annyira "jók" fájllejátszónak, mint a televíziók.)

"Aquila non captat muscas."

(#1487) Yahhher válasza DonJoee (#1453) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Szia.

Pontosan melyik rls-t szedted? Mert próbából szedtem 1et, nálam megy usb-n, minden oké.

Üdv B.

(#1488) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Ma mentem egy kört az Auchan-ban és nagyon meglepődtem mennyire jó képe van a Hisense tvknek úgy általában, pláne úgy, hogy volt mellettük LG, Samsung összehasonlításképp.
A drágább LG, Samsung tvknek rosszabb képe volt, a színeikkel sem voltam annyira elégedett, nem tudom mennyire számít a demo mód.
Xbox Series X-hez keresgélnék, 43" Hisense tv-t ami másodlagos kijelző lenne, vagyis munkára/játékra is lenne használva, vagy esetleg nagyobbat, de akkor már elsődleges kijelzőnek nappaliba.
Mik a lehetőségeim? 130-260k között? Érdemes várni a 2021-es szériára?

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#1489) cesc410


cesc410
újonc

Sziasztok
Valaki tudna nekem segíteni hogy hogyan lehet egy hisense roku tv-automatikus bekapcsolásra beállítani egy adott bemenetre? Úgy értem mintha egy ébresztőre állítanám be.
Sajnos én nem nagyon találtam ilyen funkciót a tv-ben.
Próbáltam smart plug-gal időzíteni is de úgy meg nem indul be magától a tv mikor áramot kap.
Nagyon megköszönném ha valaki tuda benne segíteni. :R

(#1490) dj79 válasza Zoleee83 (#1488) üzenetére


dj79
senior tag

270k-ért már kapsz 55q70t-t, ami 4k 120hz.
Amúgy szerintem érdemes lenne várni, hátha több gyártó is csinál hdmi 2.1 csatlakozóval rendelkező készüléket az olcsóbb kategóriákban.

(#1491) Zoleee83 válasza dj79 (#1490) üzenetére


Zoleee83
addikt

Köszi! :R
Erre gondoltam én is, hogy várok, remélhetőleg a 21'-es széria több gyártónál is reagál majd a nextgen konzolokra a 2.1-el +120 Hz-el.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#1492) windlord


windlord
őstag

Hogy vagytok megelegedve a Hisense 8as osztalyaval U8QF?

Szimpatikus a tudasa es az ára.
Probalta barki Sony 9es osztallyal szemben?

(#1493) csucsu54 válasza windlord (#1492) üzenetére


csucsu54
tag

Október eleje óta vagyok boldog tulajdonosa /65"/,egyszóval: szuper!

(#1494) Piftuka válasza windlord (#1492) üzenetére


Piftuka
veterán

A "Hisense U8QF" utóbbi évek egyik legjobb LCD televíziója. Kontrasztban, fekete szintben pazar, és fényerőben abszolút az élen jár.

Ezeknek köszönhetően HDR tartalmakkal különösen remek végeredményt ad látványban.

A FALD megoldása a sokkal több zónának köszönhetően egyértelműen jobb a SONY 9-es széria bármelyik tagjánál.

Természetesen nagyon sok múlik azon, hogy milyen közegben, milyen körülmények között használnád a készüléket. A sokkal gyengébb kontrasztot valamelyest kompenzálja a SONY, ha világos szobában nézed.

Hozzátéve, hogy a sokkal magasabb fényerő itt is az "U8Q" oldalán jelent előnyt.

Ugyanakkor színhűségben, színpalettában jobb a SONY, hiszen a Triluminos panel önmagában kiváló innováció sok éve, és ebben mindig is az élen jártak.

Ahogyan a mozgásmegjelenítés implementációjában is. Amióta léteznek LCD tévék ebben a SONY (és a Panasonic) a legjobb. Ezt kár is vitatni.

A jó hír viszont, hogy az "U8Q"-t ilyen szempontból is eltalálta a Hisense. A tesztek és beszámolók szerint elég korrekt lett a natív mozgásmegjelenítése.

Összességében, ha számodra szimpatikus áron látod, akkor egy nagyon jó vétel. Főleg, ha kifejezetten filmekhez, HDR tartalmakhoz használnád leginkább.

"Aquila non captat muscas."

(#1495) Zoleee83 válasza Piftuka (#1494) üzenetére


Zoleee83
addikt

Gyönyörű képe van ennek az U8QF-nek, viszont nem tudom hogy 250k-ért ezt választanám-e 55"-ban, főleg ha fontos a mozgás megjelítés (pl. nextgen konzol).
A nagy márkák (LG, Samu, Sony) emellett szoftveresen azért sokkal többet nyújtanak mint a fapados Vidaa.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#1496) belanszabolc


belanszabolc
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

Tv vásárlás előtt állok, és találtam a neten a Hisense 50a7100f típusú tv-t, és most 100.000Ft-ért hozzá lehet jutni!
Megéri ezt az árat? Nincsenek hatalmas elvárásaim de azért jó legyen. Használnám PS-el is.
Inkább felejtsem el?

Előre is köszönöm!

(#1497) MEGAL0D0N válasza belanszabolc (#1496) üzenetére


MEGAL0D0N
csendes tag

Szia

Ha jól olvastam a displayspecificationson:
300nit fényerő (ez hdr hez nem túl sok)
20 ms az input lag (ez türhrtő ebben a kategóriában) játszani lehet rajta.
VA panel
8bit+FRC a szín mélység(nem valós 10bit)
Direct Led a megvilágítása.

Szerintem menj el és nézd meg élőben.Vigyél magaddal filmeket vagy demó cuccot.
Nem gondolnám , hogy bárki azt mondaná itt ,hogy vedd meg! Én sem teszem.Ha van időd akkor élőben kell látni.
Vagy ott a 14apos elállás!
Üdv:
Mega

Ui: én nem tudtam megszokni a tévén való játékot.De én PCs vagyok.

(#1498) KD6-3.7 válasza belanszabolc (#1496) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Van itt pár tagnak, köztük nekem is. Ennyi pénzért senki sem panaszkodott eddig. A beépitett media lejátszo nem túl acélos. Én PS4 Pro-val használom. Szerintem szép a képe!

(#1499) dj79 válasza belanszabolc (#1496) üzenetére


dj79
senior tag

Szia!
Vehető bátran, viszont ha megérkezik, nagyon alaposan nézzed át a kijelzőt :D

(#1500) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Sziasztok. Régebben már egy kolléga kérdezte, akkor nem jött válasz, hátha azóta tudja valaki biztosra. A Hisense 43A7100F DLNA képes?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.