Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) csucsu54 válasza urobee (#1291) üzenetére


csucsu54
tag

Minél nagyobb annál jobb,válaszd a 65"-t és ha megoldható az U8QF legyen a választás,nem fogsz csalódni!

(#1302) csucsu54 válasza Veron (#1292) üzenetére


csucsu54
tag

Szerintem is,a topik gazda gondolom beilleszti alkalmasint!

(#1303) Piftuka válasza csucsu54 (#1302) üzenetére


Piftuka
veterán

(Szerintem ennek a topic-nak nincsen olyanja. :) )

Az ajánlással pedig én is egyetértek! :K

"Aquila non captat muscas."

(#1304) csory0081 válasza Gabis (#1299) üzenetére


csory0081
lelkes újonc

Koszonom! :R

(#1305) Saccco válasza Piftuka (#1300) üzenetére


Saccco
nagyúr

Akkor mondhatjuk, hogy javították vagy legalábbis dolgoznak rajta?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1306) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Valaki talált a neten firmware oldalt? Én a franciáktól csak a 0921-est találom. Sehol máshol nincs letölthető frissítés.

(#1307) DonJoee


DonJoee
tag

Firmware-t nem találtam, de keresgélés közben potyogott némi más info:

A VIDAA 4-et futtató Hisense TV-ken (mondjuk A7500F és felfelé) a böngésző egy Firefox v34 on Linux.
Az operációs rendszer FreeBSD (linux).
A böngésző 1920x1080-ban megy (UHD TV-n is). Javascript, cookie, 3. féltől származó cookie (youtube stb.) bekapcsolva.

Tudom, fapados meg szentségtörés meg minden, de innen is be lehet jelentkezni a HBO Go-ba. Ezt próbálta már valaki? Nyilván max. full HD lesz a képminőség, gondolom HDR nélkül stb. (nem ismerem a HBO Go-t)

De talán addig is, amíg jön az app, megteszi.

Ja, az is megvan, hogy hogy lehet a VIDAA store-ban nem szereplő appokat (HTML5 app) felrakni a tévére, a "My Apps"-szekcióba. (már ha van valakinek ilyesmi cucca)
Nem nagy kunszt:

1. Böngészőt indít
2. Címsorba beír: hisense://debug
3. A megjelenő űrlapon a csillagozott részeket kitölt (App neve, app URL-je (internetes címe))
4. Űrlap elküld.

Ezután az app megjelenik a My Apps-részben. Ha találtál valami linket az ikonjához, akkor az is lesz hozzá, egyébként csak egy üres szürke téglalap.

Sima weboldalakat is lehet így belinkelni oda, de sajnos így nem kezeli az "egeret", azaz nem lesz nyíl és nem igazán tudsz navigálni csak fel és le a lapon.

Közben találtam némi HTML5 app forrást:
http://apptest.staging.foxxum.com

PC-s böngésződben indítsd. Bejön egy ablak, benne app nevek és hozzájuk tartozó linkek (pont, amit be kell írni a fent említett űrlapba).
A billentyűzet iránygombjaival tudsz navigálni: fel/le gördíti a listát, balra gomb előhoz egy menüféleséget kategóriákkal.
Nem minden app működik, próba-cseresznye... :)

[ Szerkesztve ]

"Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

(#1308) tom81042


tom81042
tag

Én is vettem egy 65U8QF -et 310 ezerért a Media Markt-ból. Eddig tényleg nagyon jó, nem bántam meg hogy nem az egyik olcsóbb modellt vettem.
Amire használom: Netflix és Amazon Prime Video appokkal nézek sorozatokat ill gamer laptop rá van dugva hdmi 2.0 kábellel játszani.
A 4K néha elmegy, de az nem a TV hibája, hanem valszeg az internet vagy a streaming szolgáltató csúcsidőben nem streamel 4k-t, este 10 után már általában zökkenőmentes, folyamatos a 4k.

Ami eddig feltűnt:
- Nincs info gomb a távirányítón, így csak a beállítások menüből lehet eljutni oda hogy ellenőrizzem milyen felbontásban jön a stream.
- A 120 Hz-et nem tudom hogy lehet megnézni hogy annyi e, de laptopon pl HDM kábellel csak 60Hz van UHD-ben.
- Ha nem kapcsolom be a gamer módot amikor rádugom a laptopot akkor borzalmas lassú, szinte laggol az egér.
- Netflix-en a Witcher csak 720p-ben megy HDR-ben, pedig elivleg 4k-s tartalomnak kéne lennie.. fura.
- A 4k tartalom gyönyörű közelről amikor világosabb kép van, nappali felvétel, zöld fű, kék ég, tűéles részletes arcok, minden, ám amikor sötétebb helység vagy félhomály van akkor a sötét színek nem élesek valamiért hanem ilyen foltos, homályosabb mintha szar lenne a felbontás, pedig nem. Ez vajon a streaming kódolás miatt lehet, és minden kijelzőn ugyanez van?
- A kép módok közül a mozi nappal és mozi éjjel is sötét nekem, a standard vagy a sport azok jók, de ott a fenti jelenség még szembetűnőbb.
- Magyar ingyen csatornákat nem tudom hogy lehet nézni internetről, ha egyáltalan lehet..

(#1309) tom81042 válasza tom81042 (#1308) üzenetére


tom81042
tag

Ja, és Windows 10 alatt HDMI 2.0 kábellel rádugva nincs sehogy Netflix-en 4k, csak 1080p a max. Se Edge böngészővel, se windows 10 netflix appal. :( Pedig ott könnyebb lenne tesztelni ugye a control + shift+alt+d feldobja az infót.

(#1310) mihione válasza tom81042 (#1308) üzenetére


mihione
őstag

Hali!Nekem ugyan meg hisense keszulekem nincs,de ezek a stream szolgaltatasok a kozelebe se ernek a rendes nagy bitrataju 4k filmeknek akarhonnan nezed.Mig a netflix 1 orat kb 4-5 gigabol old meg,addig egy masfel oras bd rip 40-50+ gb es ahogy irtad altalaban a sotet reszeknel jon ki leginkabb mert ott a tomoritessel csomo reszlet elveszik (de vilagos reszeknel is eszre fogod venni a kulonbseget miutan megneztel egy rendes 4k filmet).A laptopon pedig ha nvidia kari van benne nvidia vezerlopultbol tudod allitani a kepfrissitesi ratat amit a monitor tamogat.Nekem pl gyarilag csak 30fpsre lovi be magat a kartyam ha tvre dugom alapban,sot anno a 75hz monitort is kezzel kellett beallitani mert csak 60 hz volt az automatikus beallitas ra.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#1311) tom81042 válasza mihione (#1310) üzenetére


tom81042
tag

Köszi a választ, rendes 4k tartalmat nem tudom hol lehet beszerezni, amik nekem vannak a pendrive-on azok közel sem 50gb méretűek, és kb úgy is néznek ki mint a netflix, szóval nem is éri meg őket letöltögetni.. A 60 mhz szerintem a hdmi kábel limitje, rá is van írva. Az nvidia beállításokban ki lehet pipálni hogy ne csak a monitor által támogatott frissítési gyakoriságot jelenítse meg, és ott tudom átírni 120 mhz-re de amikor rányomok hogy teszt akkor sötét lesz a kép.

(#1312) Piftuka válasza Saccco (#1305) üzenetére


Piftuka
veterán

Nem ez volt a hozzászólásom lényege. A jelenség hátterét írtam le. Hogy mi az a "blooming", és miért látható (és miért különböző mértékben) az egyes gyártók ismert készülékein.

Hogy általánosságban "dolgoznak-e" rajta...? Persze. Nyilván. Az elmúlt 10 évben rendkívül sokat fejlődtek minden szempontból. Biztosat viszont csak a Hisense tudna mondani.

Nekünk marad a személyes megtapasztalás, és hogy levonjuk a következtetéseket az olyan esetekből, mint az említett "U8QF frissítés-fiaskó". :)

(Az ominózus frissítéssel egyébként az "U8QF" fényerejét szándékoztak tovább növelni, ami sikerült is nekik, csak éppen - nem meglepő módon - azzal plusz néhány száz nit-tel már nem birkózott meg a diffúzor réteg, és az elektronika, ezért végeredményben tönkretette a fekete szintet.)

A zónák számában, az alapvető elképzelésben a FALD megvalósítás kapcsán ők jó irányba tartanak, mert a minél több zóna kell legyen a megoldás, ha LCD készülékről van szó.

A hardveres és szoftveres oldalon viszont van még hová fejlődniük, az tény.

Az ideális LCD tévé az kábé egy Hisense prémium készülék, az arra jellemző fényerővel, SONY vezérlő szoftverrel, Panasonic központi egységgel, TCL OD-Zero Mini LED háttérvilágítással, min. 5000-6000 zónával, Samsung 12 bit-es panellal, vagy TCL "Vidrian" aktív mátrix kijelzővel. :)

"Aquila non captat muscas."

(#1313) Yahhher válasza DonJoee (#1307) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Szia.

Én még tavaly próbáltam az hbo-t így, de igazából nem mentem semmire.
Az volt a baj, hogy konkrétan hiába kattintasz a regisztrációra, vagy a belépésre ( igazából nem emlékszem mi van kinn a weblapon), nem történik semmi. Valahogy nem érzékeli kattintásnak, ha ezekre próbálsz nyomni.

Üdv B.

(#1314) mihione válasza tom81042 (#1311) üzenetére


mihione
őstag

Most olvastam utana,en ugy lattam u8qf-nel hdmi csak 2.0 ott 4k/60 hz a limit. Hdmi 2.1 kell a 120hz-hez.Ugyhogy hiaba a gyorsabb panel,effektive nem tudod rendesen kihasznalni (bar 4k-ban 120 fps-hez komoly hardver kell hogy ki is tudd hajtani mai jatekoknal) Filmekre en egy jo forrast tudok,azt max pm-ben eltudom kuldeni.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#1315) gulupeti válasza tom81042 (#1308) üzenetére


gulupeti
senior tag

Nekem is ilyen tv-m van, az info gombot én is hiányolom.. A beállítások menüben meg ugye csak felbontást lehet látni, bitráta infót egyáltalán nem.
Gamer mód pont erre van, pc-ről, controllerrel én is is szoktam rajta játszani, szerintem úgy nincs vele gond egyáltalán, nagyon patent a képminőség és kellően gyors is.
Netflix az nálam is ilyen, az általad is említett beállítások menüben elérhető infóban 2560*1440-es felbontásnál nagyobbat még nem láttam (film trailer esetében láttam 4k-t), igaz nekem csak 35-40 mbit-es netem van egyelőre. Lehet azt érzékeli, hogy kevés? :U Elvileg bele kellene, hogy férjen, Netflix 4k filmek tudomásom szerint 15 mbit körül vannak.
A sötétebb jelenetekkel kapcsolatban Netflixen azt vettem észre, vagyis onnan látom, hogy kisebb felbontással, alacsonyabb bitrátával jön épp a stream, hogy olyankor az emberek szemöldöke kékes/pirosas árnyalatú lesz mozgásnál, de ekkor már tényleg elég kaka a kép. A saját vagy külső lejátszóról etetve normális tartalommal sohasem tapasztaltam ezt a jelenséget, szóval szvsz ez a stream hibája lehet.

(#1316) tom81042 válasza gulupeti (#1315) üzenetére


tom81042
tag

Nekem a netflix szinte mindig 2160p,azaz 4k uhd felvonás, pedig 21 mbit-es fos telekom netem van csak és az is elég. Hdmi 2.1-et meg a tv nem tudja,szóval ez a 120 MHz igazából felesleges, nem?

(#1317) wallace 234 válasza tom81042 (#1316) üzenetére


wallace 234
őstag

120hz miért lenne felesleges? Ha full hd ba nézed akkor 120Hz a frissítés, ill a 24p lejátszás is simább 120hz en.

(#1318) Gabis


Gabis
őstag

A7xxx tulajoktól kérdezném, hogy ti mennyire vagytok elégedettek a mozgásmegjelenítéssel?

(#1319) Old Gyfland


Old Gyfland
tag

Sziasztok.
Tapasztalatot, tanácsot, ötletet kérek.
Adott egy 65U8QF tv. Gyönyörű kép, hatalmas képernyő.
...és akkor itt jön a de...
A bal felső sarokban feltűnt egy 3-4cm hosszú villogó csík. Három hetes a tv. Az, hogy mikortól van a csík nem tudom, mert csak egyes tv csatornáknál jelentkezik. (Netflixnél pl.nincs, Film+Hd van, RTL klub Hd nincs, Cool Hd van....)
Vajon mi lehet az oka ?

(#1320) DonJoee válasza Old Gyfland (#1319) üzenetére


DonJoee
tag

Digi előfizetés ?

"Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

(#1321) pluhm válasza Old Gyfland (#1319) üzenetére


pluhm
aktív tag

Diginél néhány csatorna esetében nálam is ez van. 55U7B.

(#1322) Old Gyfland válasza DonJoee (#1320) üzenetére


Old Gyfland
tag

Szia.
Nem, PR-telecom.
Eddig a Cool Hd, Film+Hd, RTL II Hd csatornáknál jelent meg.
Gondolom ez nem a Tv hibája, de ennek ellenére jó lenne tudni az okát.

(#1323) nozs23


nozs23
addikt

Sziasztok az U8Q, vagy az U7Q médialejátszója elbánik HDR remux MKV fájlokkal?

(#1324) Old Gyfland válasza pluhm (#1321) üzenetére


Old Gyfland
tag

Konkrétan melyik?
Talán ugyan ezek mint nekem?

(#1325) DonJoee válasza Old Gyfland (#1322) üzenetére


DonJoee
tag

A tévécsatornák képjelének ("képkockáinak") első és utolsó pár sora egyéb információkat tartalmazhat (teletext pl.). Ezeket a szolgáltató úgy küldi ki a tévékre, hogy ne jelenjenek meg a képen. Kivéve, amikor ez nem sikerül... :W
Évekig néztem az AXN felett 6 vagy 8 kis másfél centis csíkocskát, ahogy vándoroltak bennük a pixelek, mintha valami kódolt órajel vagy mi lett volna. Mondjuk ez Telekom volt, de Diginél és ezek szerint sok más helyen is előfordul.
A tévének semmi baja. Esetleg egy-egy fotó kíséretében beküldheted az eredményt a szolgáltatónak, ha túl sok időd van. Nekik nem lesz válaszolni...

[ Szerkesztve ]

"Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

(#1326) Old Gyfland válasza DonJoee (#1325) üzenetére


Old Gyfland
tag

Köszönöm, ez egy megnyugtató válasz volt 👍.

(#1327) tothjani81 válasza nozs23 (#1323) üzenetére


tothjani81
senior tag

Igen. Minden formátumot lejátszott eddig nekem U8qf

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#1328) tothjani81 válasza Old Gyfland (#1319) üzenetére


tothjani81
senior tag

Erre a problémára az Overscan bekapcsolása a megoldás. Nem szeretem használni ezt a funkciót de így nem látszódik a jelenség

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#1329) gulupeti válasza nozs23 (#1323) üzenetére


gulupeti
senior tag

Vígan, de csak vinyóról. DLNA az sajnos felejtős, valamelyik nagyobb bitrátájú 1080p is meg-megakad úgy.

(#1330) tom81042 válasza nozs23 (#1323) üzenetére


tom81042
tag

jó kérdés, főként hogy én meg sem találtam a média lejátszót u8qf-en. Bedugtam egy pendrive-otvaz usb-be és semmi majd egy C-s kábelt mobiltelefonra (mi9se), file share, media share-re kapcsolva - semmi.. Létezik hogy az exfat-ra formázott pendrive - ot nem ismeri fel? vagy az USB port szar?

(#1331) csucsu54 válasza Old Gyfland (#1319) üzenetére


csucsu54
tag

Szia!
Nálam nincs ilyesmi,igaz én műholdazok,tökéletes minden!

(#1332) DonJoee válasza tom81042 (#1330) üzenetére


DonJoee
tag

"Létezik hogy az exfat-ra formázott pendrive - ot nem ismeri fel?"

Létezik. NTFS vagy Fat32. :(((

"Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

(#1333) pluhm válasza Old Gyfland (#1324) üzenetére


pluhm
aktív tag

Nálam is ez a 3 csatorna produkálja, DIGI kábeles a szolgáltatóm (optika>router>koax): Cool HD, RTL2 HD, Film+HD.

(#1334) gulupeti


gulupeti
senior tag

Újabb magyar U8QF "teszt".
Mindig ezt a hiányzó 2.1-es hdmit róják fel, nem is értem.

(#1335) Violka2016 válasza gulupeti (#1334) üzenetére


Violka2016
tag

Engem pl. pont ez tart vissza attól, hogy megvegyem. VRR nem lenne rossz azért, hátha a következő szériában már lesz. :R

(#1336) Saccco válasza gulupeti (#1334) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mert trendi. XH90-en pl. van, de minek nem jön ki a 4K 120Hz-en.

Hát ez nem teszt. Elolvasták a PR szöveget, aztán írtak valamit.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#1337) gulupeti válasza Violka2016 (#1335) üzenetére


gulupeti
senior tag

Miért tart vissza? :) Ezt a VRR-t még meg is tudom érteni, de egyébként meg nincs 4k 120 fps, semmin sem, az új generációs konzolokon sem. 60 van, esetleg.

(#1338) KD6-3.7 válasza gulupeti (#1337) üzenetére


KD6-3.7
őstag

De! A Rainbow Six Siege már fut 4K@120FPS-el az új konzolokon. :))

(#1339) gulupeti válasza KD6-3.7 (#1338) üzenetére


gulupeti
senior tag

Elnézést! :DDD
De ha jól tudom nem ez az alap, hogy a legújabb címek is futnának ily módon.

[ Szerkesztve ]

(#1340) KD6-3.7 válasza gulupeti (#1339) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Persze még nem, de simán lehet, hogy minden 3. játék igy fog futni a következő években az uj konzol generáción és aki ehhez vesz TV-t annak igen is számít a VRR, 120Hz, HDMI2.1
A következő készülékem nekem is ilyen lesz az tuti.

(#1341) tom81042


tom81042
tag

Valóban NTFS-re kellett formázni a pendrive-ot és úgy már látja a TV. Le is játszik mindent, de a DLNA felejtős, beszaggat.. Pedig a wifinek bírnia kéne, lehet hogy csak a buffer méretet kéne növelni egy patch-el?

A HDR meg a HDR10 szerintem szarabb mint a sima 4k, én nagyon sötétnek és szürkének, fakó színűnek találom, ráadásul ami HDR az soha nem jön 4k-ba, csak 1080p-ben max! :(
A saját tartalmak lejátszásakor pendrive-ról kiírja rendesen az infókat, de a 2160p 24Hz-en jön, gondolom 24 fps a video.

Ha jönne a HDR is 4k-ban, vagy legalább ki lehetne kapcsolni, akkor teljesen meg lennék elégedve a tv-vel, a DLNA annyira nem zavar..

(#1342) Violka2016 válasza gulupeti (#1337) üzenetére


Violka2016
tag

Pontosan ahogy KD6 is írja... Az új konzolgenerációval már illene törekedni arra, hogy tudja a TV amit kell. Pedig nem is gondolkodnék a vásárlásán egy 65-ösnek, ha lenne benne VRR... Klassz tv.

(#1343) DonJoee válasza Violka2016 (#1342) üzenetére


DonJoee
tag

Majd a 2021-es széria... A Hisense-nek is illene lépni erre a micro-LED-es dologra valamit. Mondjuk egy micro-LED-es tévét csinálni. Vagy hármat... :)

"Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

(#1344) Piftuka válasza gulupeti (#1334) üzenetére


Piftuka
veterán

Mert amikor egy televízió készüléket elsősorban nem a képminősége alapján értékelnek, akkor ott van vége a világnak...

"Aquila non captat muscas."

(#1345) Magus80


Magus80
csendes tag

Sziasztok!

Próbált már valaki egy korábbi frissítést visszaállítani USB-ről? (55U7QF)

Nekem most K1029 van fent, amit az ügyfélszolgálattól kaptam egy hibajavíytás miatt. Azóta régen kijött a K1112, de nekem azt írja a TV, hogy már a legfrissebb szoftvert használom. A francia Hisense oldalról leszedtem a K1112-t, de újraindulás után hibával megáll, nem telepíti fel. Arra gondoltam, hogy vissza tenném a még korábbit, de hivatalosat, hátha akkor lefrtissülne OTA-n a legújabbra.

[ Szerkesztve ]

(#1346) Hali1975 válasza Veron (#1279) üzenetére


Hali1975
tag

Hello, bocs, nem lattam:-)!
Szoval nalam nasrol mennek a filmek, de egy kis android boxon keresztul erem el a nas tartalmat kodival.
A tv nalam is latja halon a nast, de azzal nem foglalkoztam hogy a tartalmat beolvastassam a tv-vel/nincs ra szuksegem/.
A plex a tv-n latja a nast is.

(#1347) gulupeti


gulupeti
senior tag

65A7500F bemutató.
A magyar weboldalak kissé el vannak csúszva a 2020-as tévékkel, lassan jönnek a 2021-es modellek.

[ Szerkesztve ]

(#1348) DonJoee válasza gulupeti (#1347) üzenetére


DonJoee
tag

Szintén 65A7500F:

Nem tudom, én a hangjával meg vagyok elégedve (nyilván a beleépített technikával összhangba hozva az elvárásaimat). Sikerült jól is beállítani.

Betekintési szög: Ez most olyan, hogy ne nézz oldalról LCD TV-t. Az autó kormánya is nehezebben érhető el a hátsó ülésről, a pedálok kezelése meg egyenesen macerás... Megvan az a nagyjából 30-40 fokos tartomány (a képernyő középvonalától számítva balra-jobbra 15-20 fok), ahonnan még tökéletesnek mondható az élmény. Aki ennél szélebbre szorult, az így járt. De nem csak Hisense tévén, hanem bármelyik másik LCD-panelesen is.

A mozgásjavító funkciók tényleg átjavítják (néha) a gyors mozgást utánhúzósról blokkosan ugrálósra. De az a vicces, hogy ezt sokkal gyakrabban veszem észre a feleségem LG tévéjén.
Próbáljatok nézni valamit, amin függőleges, relatíve nagy kontrasztú csíkok haladnak jobbról balra. Mondjuk egy felhőkarcoló előtt akcióznak vagy a főhős bámul ki az autó oldalablakából egy erdőre stb. Az ilyen csíkok előtt mozgó valamik (ember keze, fegyver torkolattüze, eldobott hokedli mittudomén stb.) kiprovokálják a szoftverből a kis blokkokat. Most már, hogy mondtam, biztosan nem fogjátok szem elől téveszteni őket... :DDD Szintén: nem csak Hisense tévén!

HDMI: a kis Nintendo Switch konzol szépen bekapcsolja a tévét alvó módból, de kikapcsolni már nem tudja. Majd ezen még dolgozom, mert nem próbáltam ki minden variációt.
Viszont az általam annyira hajtott "játék-módra" nincs szükség, nem laggol a kép se lassú (pl. Minecraft) se gyors (pl. Grid autóverseny) képmozgásokkal operáló játéknál. De a kép az így bekapcsolva maradt "simításoknak" köszönhetően szerintem szebb. Játék-módban pixelesebb és fakóbb az egész kép. De biztos 20 helyett 12 ns a válaszidő... :)

Remote-freeze (nem reagál a távirányítóra) nekem eddig csak egyszer volt. Konnektorból kihúzás-visszadugás segített rajta. (A gyerek előző, Sony tévéjét egy-másfél naponta kellett ezzel Windows95-módszerrel újraindítani, 3-4 naponta pedig az "internetes tartalom letöltése"-funkcióval feléleszteni a vezetékes kapcsolatot, hogy legyen Youtube. It's a Sony...I mean: it WAS :P )

Én néztem rajta pár órányi tévéadást, HD és SD egyaránt volt (DIGI kábel van). A szappanopera-effektust hamar megszoktam, tök újnak tűnnek így a régi filmek. :D
Viszont az SD nekem nem tűnik annyira vészesnek. Nem a szokásos pixelhányás, valamit csak erőlködik vele a proci és a szoftver. Nem full HD de már nem is VHS-DVD minőség. Talán a 720p alatt mondanám valamivel. Szóval nem kell elkapcsolnom az SD-csatornáról 2 perc múlva, mert nem bírja a gyomrom. (vagy az én gyomrom erős? :D Nem, láttam már xar SD-adást, ez nem ilyen)

Kifejezetten olcsó tévét kerestem kifejezetten nagy képátlóval, kifejezetten fejlett funkciókkal. Igen, ez a "meleg hó" vagy a "gyors Trabant" esete. De úgy néz ki, hogy megtaláltam. Eddig oké... :)

"Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

(#1349) cellardoor12


cellardoor12
csendes tag

Youtube reklámmentesítésre van valami megoldás?

(#1350) dj79 válasza cellardoor12 (#1349) üzenetére


dj79
senior tag

YouTube prémium előfizetés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.