Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) kiske13 válasza balaaa88 (#2049) üzenetére


kiske13
tag

Van hivatalos Kaskersky is. Egy rakás trotty!
Takarithatom a gépet évente.

20 ÉV MULVA TEHETSÉGES KEZDŐ LESZEK!!!

(#2052) Hieronymus válasza kiske13 (#2048) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A biztonság nem a DLNA problémája.
WIFI esetében szükség van a megfelelő sávszélességre és a stabil kapcsolatra.
Ha NAS-ról megy a DLNA szerver, akkor érdemes megvonni az internet elérést a NAS-tól.
Az, hogy mit képes megjeleníteni a tévé, az a tévén futó szoftver tudása határozza meg.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2053) SpongyaBob válasza kiske13 (#2045) üzenetére


SpongyaBob
veterán

"Ultra Smooth Motion segít valamit, de nem lessz tökéletes."

55U8QF-nél bizony sokat segít, itt jön ki a 120Hz-es panel előnye. Nagyon szép, folyamatos minden.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2054) kiske13 válasza SpongyaBob (#2053) üzenetére


kiske13
tag

Akkor melléfogás volt ez a 7QF.

20 ÉV MULVA TEHETSÉGES KEZDŐ LESZEK!!!

(#2055) csucsu54 válasza SpongyaBob (#2053) üzenetére


csucsu54
tag

Nálam minden mozgásjavító kikapcsolva és folyamatos minden ,semmi akadás,utánhúzás,szóval szuper!

(#2056) kiske13 válasza csucsu54 (#2055) üzenetére


kiske13
tag

Szerencsések vagytok.

20 ÉV MULVA TEHETSÉGES KEZDŐ LESZEK!!!

(#2057) szeva000 válasza kiske13 (#2045) üzenetére


szeva000
addikt

Érdekes, nekem a 65U7QF-nél nyomokban sincs ilyen. Minden kikapcsolva természetesen. Egyedül a NAS-ról való lejátszás halott ügy, ebbe már beletörődtem, de van médiaplayer úgy is.
Az SD adás meg nem élvezhető...ez sajna lejárt lemez, nem kell megnézni ami annyira kaka :) ( 65"-on még kritikusabb az sd, de nagy részét nem mondhatnám "nem nézhető"-nek. )

(#2058) Hieronymus válasza kiske13 (#2056) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Én többször összevettem a hetes és nyolcas szériát.
Mivel egy tévét sok évre veszek, én nem engedhetem meg magamnak az 1-2 évenkénti tévécserét, a drágábbikat választottam.
Mondjuk az is lendített az ügyön, hogy kaptam hozzá egy 100 eurós Jochen Schweizer ajándék utalványt.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2059) Peti78


Peti78
őstag

SZiasztok!
Na beüzemeltem az 55 os 7500F et. Meg vagyok elégedve vele, ami a képi világot illeti. Vettem hozzá egy samsung t450 soundbart. Na ezzel kapcsolatban van kérdésem. A netflix és egyéb egész jó hanghatással jelenik meg, viszont pcről most nézem a terminator 2 uhd, ésmindenegyébjóval megáldott verióját, és a hang valami siralmas. Gyenge, dinamika nélküli. 4k-s hama hdmi kábellel van összekötve, a TV a soundbarral pedig optikai kábellel. MI lehet a jelenség oka?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#2060) Hieronymus válasza Peti78 (#2059) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Vélhetően többcsatornás az eredeti hang. Ezt kell vissza mixelni sztereóra.
Nézd meg a tévé beállításoknál, mit lehet állítani a hanggal kapcsolatban, Illetve a soundbar lehetőségeit is át kellene nézni. Ha nem támogatja a Dolby Digital+ formátumokat és így küldöd át a hangot, akkor lehet probléma a hangzásban.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2061) Peti78 válasza Hieronymus (#2060) üzenetére


Peti78
őstag

Na azt hiszem, sikerült megtalálni a hibát. mpc hcn néztem, vlcvel tökéletes. :) MIndesetre köszönöm az ötletelést :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#2062) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

A külső .srt feliratokat továbbra sem jeleníti meg nekem külső vinyóról úgy kb. egy filmnél sem. Csak akkor működik ha tartalmazza a fájl. Van erre valami trükk, ötlet?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2063) balaaa88 válasza SpongyaBob (#2062) üzenetére


balaaa88
aktív tag

A video fájl és az srt fájl neve pontosan egyezik?
(Nyilván a kiterjesztés nem.)
Nálam nincs ilyen probléma, csak azért kérdezem.

(#2064) SpongyaBob válasza balaaa88 (#2063) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Igen, megegyezik. Kiválasztom és nem jelenik meg. Már a karaktert is próbáltam alapértelmezetten, közép-európain, nyugatin, de semmi.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2065) pluhm válasza SpongyaBob (#2064) üzenetére


pluhm
aktív tag

Magától nekem sem indul el. Miután elindítom a filmet a hdd-ről, rá kell nyomnom a távirányítón a sub gombra, megjelenik a felirat menü. Ezen belül felirat, majd ezt követően kell kiválasztani - ha van több felirat - a használni kívánt feliratot. Jellemzően az általad utólag hozzáadott srt fájlnak is az lesz a neve ebben a listában (ha van több felirat nyelv), hogy "felirat"". Tehát ezt kiválasztod, visszalépkedsz a menüben, és nekem így megjelenik. Ha esetleg kriksz-krakszok jelennek meg, ismét meg kell nyomni a sub gombot, és a kódolásba belépni, majd ott változtatni, amíg jó nem lesz. Nekem mindez egy 55U7B-vel működik így.

(#2066) bocskay


bocskay
friss újonc

Az xxA7100F családról tudok elsőkézből nyilatkozni.
Én egy 65"-os remekmúbe futottam sajnos bele.

Gyatra teljesítményű készülék.
Aki hálózati lejátszást szeretne wi-Fi-n vagy LAN-on keresztül bármilyen DLNA kiszolgálóról az felejtse el ezt a készüléket.
Még a Full HD tartalom is akad.
Akinek elég a lebutított Netflix vagy Youtube 4k ( amiről tudjuk hogy távolról sem az. ) annak jó választás lehet. De egy komolyabb minőségű 4k-s tartalommal még az USB csatlakozóján keresztül sem képes megbírkózni a készülék.
NEM VÉLETLENÜL NINCS RÉSZLETES TERMÉKSPECIFIKÁCIÓ A KÉSZÜLÉKRŐL!!!!!!
Elméletileg mindent tud, de gyakorlatilag mindenben jóval a mai elvárások alatt teljesít !
Gyanítom, hogy egy komolyabb médialejátszót sem tud kiszolgálni, mert a HDMI csatlakozója is elavult szabványú!

FELEJTŐS....... :(

(#2067) Saccco válasza bocskay (#2066) üzenetére


Saccco
nagyúr

Jól felhúzhattad magad, ha csak emiatt regisztráltál. :DDD
Elavult HDMI? :DDD
2.0 van rajta, attól újabb egyelőre a 2.1, elődei 1.0, 1.1, 1.2, 1.3, 1.4 .

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2068) NB2 válasza Saccco (#2067) üzenetére


NB2
aktív tag

Túl kevés másik tv fogy az MM-nél? :)

(#2069) Danken88 válasza Gabis (#2025) üzenetére


Danken88
csendes tag

A router tplink ax20, szóval nem hiszem hogy az szűk keresztmetszet lenne. Egy SSID alatt látszik a 2,4 és az 5 GHz, most a router maga szabályozza hogy melyiket szórja a kliensnek, így 2,4-ez kap a TV. Routernel állítottam QoS-t hogy ez az eszköz prioritás legyen neki.

(#2070) Gabis válasza Danken88 (#2069) üzenetére


Gabis
őstag

Szia! Nem tudom milyen környezetben használod (falak száma, szerkezete, körülötted lévő wifi eszközök és egyéb hasonló frekvenciát használó eszközök), de megpróbálnám külön SSID-re tenni az 5GHz-et (én mindig így csinálom) és arra csatlakozni a TV-vel.

(#2071) Danken88 válasza Gabis (#2070) üzenetére


Danken88
csendes tag

Előző routerem nem tudta, itt meg kifejezetten praktikus beállításnak tartottam az 1 ssid-t. Külön nézve és direkt 5GHz-re csatlakozva határozottan jobb a helyzet, így marad ez! :R
Bár nem értem alapból miért nem 5G-n ment, mivel panelba a 2,4 eléggé telített, az 5 még tűrhető. 2 falon kell egyébként átvinni a jelet, de a távolság nem számottevő. Még egyszer köszi!

(#2072) Bennyboy válasza Hieronymus (#2046) üzenetére


Bennyboy
őstag

Megjött a tv, frissítettem és fellépett a wifire is.
Hogyan tudom egy hálózatra rakni a tv-t és a pc-t ami kábellel csatlakozik a netre?
Windowsban hiába van bekapcsolva a speciális megosztás, ott nem látok semmit.
Tv-n gondolom a tartalom megosztás funkció kell nekem de ott nem észlel semmit.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#2073) Gabis válasza Bennyboy (#2072) üzenetére


Gabis
őstag

Szia! Szerintem a media streaming-et is be kell kapcsolnod a megosztási központban.

(#2074) Bennyboy válasza Gabis (#2073) üzenetére


Bennyboy
őstag

Megpróbáltam úgy is de semmi változás, pedig gigás digi van itthon.
Megoldás lehet ha netkábellel összekötöm a tv-t a digis modemmel?
Igazából az a kérdés, h hdmi nélkül mivel lehet stabilan a géphez csatlakozni.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#2075) NB2


NB2
aktív tag

Lenne két kérdésem:
1. Ki lett cserélve 2 hónapja a Voda box, nem lesz szebb a képe ha a 4k-s hdmi-be dugom be?
2. Megtelt a winyóm és gondolkodom egy nagyobb külsőn. Kérdésem lényege: van aki egy 5 terrás winyót csatlakoztat hozzá, azt látja a tv?
Köszi előre is!

(#2076) Gabis válasza Bennyboy (#2074) üzenetére


Gabis
őstag

A netnek semmi köze hozzá, a hálózatot használod az adatforgalomhoz. Kezdjük az elején. Pontosan melyik típusú készüléked van?

(#2077) rainman72


rainman72
nagyúr

Ez milyen masina,nekem is új :F [link]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#2078) Bennyboy válasza Gabis (#2076) üzenetére


Bennyboy
őstag

55U8QF

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#2079) airmax_2.0 válasza rainman72 (#2077) üzenetére


airmax_2.0
tag

Nem tudom biztosan csak gondolom...
Ez egy Edge LED Local Diming , 60Hz , 4k tv .. és abból is a jobb minőség a GQ miatt...
Az U sorozat szerintem a jobb, ami Full Array Local Diming és abból a 7-es a 60Hz a 8-as a 120 Hz képfrissítésű.. és valószinűleg a háttér led világítás zónák számában is különböznek.. és itt is a QF nél talán picit jobb a GQ de nem tudom pontosan miben különböznek...

[ Szerkesztve ]

(#2080) rainman72 válasza airmax_2.0 (#2079) üzenetére


rainman72
nagyúr

Az edge led honnan jött? :F :D
Nincs a displayspec-en fent E7 series.
Ennyit találtam kép alapján direct [link]

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#2081) Gabis válasza airmax_2.0 (#2079) üzenetére


Gabis
őstag

Ez lenne az? [link]

(#2082) Piftuka válasza kiske13 (#2045) üzenetére


Piftuka
veterán

Annyira a helyedben én nem keserednék el! :N A készülék amit vettél, ugyan FALD-os, viszont az alsó-középkategóriába helyezhető az LCD palettán.

Ahhoz képest korrekt berendezés. Nézzük sorjában:

- 24p tartalom, külső, dedikált lejátszóval kifogástalan számodra... Ez remek! Ez a lényeg.

- Külső HDD, beépített lejátszó, beépített böngésző... sokszor elmondtam korábban is, hogy ezek miatt nem szabad megítélni egy televízió készüléket.
Sem ilyen kategóriában, sem a sok millió forintos, prémium televíziók világában is csak éppen egy fokkal ér többet a készülék saját fájllejátszója a "fabatkánál".

Azt mondod, hogy hajlandó volnál már valamivel többet fizetni egy másik tévéért...

Szerintem inkább egy külső fájllejátszót vásárolj a "plusz" pénzből! 10-20 ezer forintért már nagyon korrekt megoldásokat kaphatsz (PH szaktopik, hozzáértőkkel), amely megoldja a tévéd helyett ezeket a feladatokat. ;)

Megjegyzem, az egészen kiváló SONY tévémen is akad a Youtube ha Wi-Fi kapcsolatot használok. Az UTP kábel sokat segített. (Ám így sem kifogástalan.) Amennyiben azt nem üzemeltél be, én javaslom, hogy úgy használd a tévédet!

- HD TV élvezhető... ez a lényeg! Remek hír. Egy mai modern 4K tévé képes megfelelő eredményt adni.

SD TV kevésbé szép... ez van. Sajnos ahhoz egy jó HD Ready, vagy max. Full HD tévé szükséges, hogy az alacsonyabb felbontású tartalmakat élvezhető minőségben tudd nézni.
(És akkor még nem is említettük a szolgáltatók felelősségét. Nálunk is a UPC/VODA kábelszolgáltatásban van HD csatorna, ami szóra sem érdemes, és van, ami pazar látványt ad.)

- Menü... ezzel sok mindent nem lehet kezdeni. El kell fogadni. Ilyen az OS, így alkották meg. Talán egy későbbi frissítés ezen is finomhangol.

Megjegyzem, a megjelenésekor botrányos volt ennek a készüléknek a mozgásmegjelenítése, de egy későbbi firmware nagyon sokat javított rajta. Ennek eredményét magad is megtapasztaltad.

Abból, amit írsz, azt gondolom, hogy azok közé tartozol te is, akinek érzékeny(ebb) a szeme az átlagnál a különféle, mozgásmegjelenítéssel kapcsolatos "anomáliákra".

Ezen segíteni nem lehet sajnos. Ez pech. (Ebben a cipőben járok én is.)

Ez az egyetlen része a történetednek, amelyre hosszú távon megoldást csak egy másik készülék adhat. (Abban az esetben, ha annyira nem tudod megszokni a jelenlegit, hogy nem élvezed a látványt, a "tartalomfogyasztást", hanem állandóan azon "kattog az elméd", hogy "miért röcög, miért röcög?")

Ám, ahogyan írtam fentebb... szerintem a tények elfogadása (alacsony felbontásra, gyenge minőségű képtartalmakra soha nem lesz megfelelő egy natív 4K felbontású tévé), és egy korrekt külső lejátszó beüzemelése nagyban fokozni fogja a felhasználói elégedettségedet! ;)

"Aquila non captat muscas."

(#2083) Piftuka válasza rainman72 (#2077) üzenetére


Piftuka
veterán

Szerintem a brit piacra szánt "A6"-os európai megfelelője.

Tehát semmi "extra"; egy (valószínűleg) "Direct LED" háttérvilágítású, 60 Hz-es, IPS panellel szerelt, minden szempontból teljesen átlagos, alsó-közép kategóriás QLED készülék.

"Aquila non captat muscas."

(#2084) airmax_2.0 válasza rainman72 (#2080) üzenetére


airmax_2.0
tag

Javítsatok ki, ha tévednék, de azt hiszem, hogy a direct led mögött edge led megvilágítást kell általában érteni, ha nincs kiírva, hogy fald...
De lehet tévedek...

(#2085) Gabis válasza airmax_2.0 (#2084) üzenetére


Gabis
őstag

A LED fényforrásokat kétféleképpen rendezhetik el az LCD panel mögött: közvetlenül a képernyő mögé (Direkt LED), vagy a panel szélein sorban egymás mellett (Edge LED). A Direkt LED módszer lehetővé teszi a lokális elsötétítést (Local Dimming), amely a közvetlenül szomszédos világos és sötét területeket hatékonyabban jeleníti meg, így jelentősen képes javítani a kontrasztarányt. Az Edge LED elrendezés jóval vékonyabb képernyő kialakítását tesz lehetővé, a kontrasztarány azonban elmarad a Direct LED megoldáshoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#2086) Piftuka válasza airmax_2.0 (#2084) üzenetére


Piftuka
veterán

"Javítsatok ki, ha tévednék, de azt hiszem, hogy a direct led mögött edge led megvilágítást kell általában érteni,"

:N

A különbségre kiválóan utal az elnevezés. Azért "Edge LED", mert a háttérvilágítás a panel valamelyik éle mögött helyezkedik el. Vagy egy sorban, vagy két sorban.
És létezett még a 4 él mögött körben elhelyezett megoldás is.

A "Direct LED" pedig talán azért kaphatta ezt az elnevezést, mert hátulról "direktbe" világítja meg a panelt a LED-sor. Amit meghatározott számú oszlopban és sorban helyeznek el a panel háta mögött. Egy képzeletbeli "rácshálót" kell elképzelni.

A "Local Dimming" önmagában nem determinálja, hogy a gyártó melyik háttérvilágítási megoldást alkalmazza. (A megoldás lényege ugyebár, hogy a központi jelfeldolgozó processzor a háttérvilágítás bizonyos, meghatározott csoportokba szervezett LED-jeit le-, vagy felkapcsolja a képtartalom függvényében.)

A "FALD" talán gyakoribb; ez a "Direct LED" világítással kombinált megoldás. A SONY például ezt alkalmazza a 9-es szériás készülékeiben.

Az "Edge LED" megvilágítással kombinált dimming megoldásra példa a Panasonic 9-es szériája. Valamiért ők 3 éve emellett tették le a voksukat.

(Pedig a prémium DX900-as LCD televíziójuk, a maga 512 FALD zónájával annyira zseniális alkotás volt, hogy ha a Panasonic raktárából előkerülne egy bontatlan széria, a legnagyobb örömmel vásárolnám meg házimozi tévének. :K )

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#2087) airmax_2.0


airmax_2.0
tag

Értem.. köszönöm a magyarázatokat... Már világos mit értettem félre....
:R

(#2088) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Két TV-ről érdekelne vélemény: 40A5100F és a 43A7100F. Milyenek ezek a belépő Hisens-ek általában és az utóbbi ugye UHD, kérdés megéri e a felárat? TV adás nézése mellett média lejátszós filmezésre is lenne használva. A 40A5100F-ről már olvastam annyit, hogy eléggé cincogósak (nincs mélye) a hangszórói.

THX!

(#2089) rainman72 válasza Piftuka (#2083) üzenetére


rainman72
nagyúr

Ennek az A6-nak az rtings tesztje se valami meggyőző sajna :DDD

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#2090) HF77 válasza SunMount3r (#2088) üzenetére


HF77
senior tag

nekem 58A7100 van....nem tudom mennyiért vennéd de amikor én vettem (december 110e) magasan a legjobb ár-értékű készülék volt!
ahogy írod belépő szint, extra elvárásod ha nincs akkor megleszel vele elégedve!

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#2091) kiske13 válasza Piftuka (#2082) üzenetére


kiske13
tag

Köszi, értékelem hozzászólásod.
Megpróbálkozok egy külső lejátszóval.

20 ÉV MULVA TEHETSÉGES KEZDŐ LESZEK!!!

(#2092) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok! Milyenek a Hisense TV-k felhasználói szemmel?
Vállalható készülék pl ez? Hisense 43AE7000F

Mindig felmerül bennem a kérdés, hogy az egyik miért csak épp éri a 110.000 Ft--o más készülék hasonló felszereltséggel 140.000 Ft

Kevésbé ismert idehaza és szeretné ha a kedvező árral több emberhez eljutna?

(#2093) rainman72 válasza Csabi1984 (#2092) üzenetére


rainman72
nagyúr

Ez valszeg 2018s model.
Van ettől frissebb is.
Az idei az A7200G lesz.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#2094) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Múlt héten néztük meg az Avatart (65U8QF készüléken) hát srácok.. Azt a szintet nálam nem ugorja meg semmi. Kirobbanó színek, hibátlan képimnőség, gyönyörű látvány. 3 órás rendezői változat volt, egyedül az törte meg a filmet, amikor először beszélnek benne a Navik, kellett hozzá keresnem forced feliratot.. Döbbenetes volt. Ja, és a tv saját beépített lejátszójával néztük..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2095) SpongyaBob válasza Ferenczi Áko (#2094) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Szintén túl vagyok rajta. Bámulatos volt a kistesón is. :K Nekem volt forced, mivel bele volt muxolva a filmbe. Nekem sajnos tavábbra sincs feliratom abban az esetben ha csak mellé van téve a film mellé a felirat ugyanazon névvel..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2096) Piftuka válasza SunMount3r (#2088) üzenetére


Piftuka
veterán

Egyik "lapostévé" sem képes testes mélyeket produkálni.

Pusztán televíziózáshoz, és ha nem nézel 4K filmeket, szvsz teljesen felesleges a drágábbat vásárolnod.

Az alapvető tulajdonságaikat illetően gyakorlatilag "ikrek" ezek a készülékek.

"Aquila non captat muscas."

(#2097) Ferenczi Áko válasza SpongyaBob (#2095) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nekem sincsen, de még másolás előtt átnevezem és kész :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2098) SunMount3r válasza Piftuka (#2096) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Néznék (ill. akinek veszem) médialejétszóról azért 4K / HDR anyagokat is. De még erősen gondolkozom. Az 40A5100F-ről eléggé vegyesek pl. az ExtremeDigital-os vélemények, míg a 43A7100F-ről szinte csak jókat írtak. És persze az ár különbség is számít. De gondoltam itt "szakértőibb' véleményeket is kapok.
A hangszóró dolgot később egy olcsóbb Sounbar-al is lehet orvosolni gondolom. Vagy ott az Audio Jack, amire kötnék egy pár jobb PC-s hangfalat. De képminőség itt most az elsődleges kérdés...

(#2099) rainman72 válasza SunMount3r (#2098) üzenetére


rainman72
nagyúr

Ne haragudj de erről a 2 alap modelről nehéz lesz "szakértőibb" véleményt megfogalmazni. :R
Tv alap szükségletekre :D

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#2100) Gabis válasza SunMount3r (#2098) üzenetére


Gabis
őstag

Ennek az olcsóbb Soundbar dolognak azért járj utána, mert csak csalódni fogsz. Pl. magyar szinkron esetén a beszédhang

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.