Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) zseko válasza Pityu89 (#6000) üzenetére


zseko
veterán

Ezt nálam is eljátssza, viszont nem mindig. És van mikor 'észhez tér' film indításkor.

HR24.hu

(#6002) Pityu89 válasza zseko (#6001) üzenetére


Pityu89
senior tag

Korábban nekem is, de már nem akarja észrevenni. FireTv 4K Max lóg rajta, meg néha PS3.
Visszasírom a régi LG Oledet.

(#6003) Hieronymus válasza zseko (#5999) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nekem is van egy, még HD felbontású erre a célra.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#6004) rainman72


rainman72
nagyúr

Új Oled 65A9G [300e] :Y

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#6005) Nick no.1


Nick no.1
aktív tag

Ma érkezett,
Hisense 58a7100f készülékre
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 13 T Pro http://forums.watchuseek.com/f9/omega-seamaster-300m-eta-255-563-a-130103-post842164.html#poststop

(#6006) HF77 válasza Nick no.1 (#6005) üzenetére


HF77
senior tag

aztakutyafájátneki.... :C (legalább arra jött vmi)

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#6007) HF77 válasza rainman72 (#6004) üzenetére


HF77
senior tag

na, ez az ár baráti tényleg :K

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#6008) NB2 válasza Nick no.1 (#6005) üzenetére


NB2
aktív tag

azért jó, hogy gatya volt rajtad :D

(#6009) NÓPARA válasza HF77 (#6007) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

2 éves a Tv ha jól tudom :O De az ár jó

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#6010) Kiskutya válasza NB2 (#6008) üzenetére


Kiskutya
veterán

:DD :DD :DD :DD

hmm...

(#6011) salieri.


salieri.
őstag

Sziasztok!

Ez a Hisense oled tv sokkal rosszabb,mint egy LG ?Úgy látom nem igazán ajánljátok ?

[ Szerkesztve ]

(#6012) SpongyaBob válasza salieri. (#6011) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Szia!

Szerintem ez egy piszok jó TV, öcsémnek ilyen van csak az 55-ös. Egyedül abba tudok belekötni, hogy SkyShowtime és HBO app nincsen rá, de ezt ugye meg lehet oldani külső cuccal. Ennyiért ajándék.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#6013) HF77 válasza salieri. (#6011) üzenetére


HF77
senior tag

nekem sajnos ilyen nincs, de többen igen jókat mondanak róla....szerintem simán bevállalható, főleg ennyiért !! :K

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#6014) salieri. válasza SpongyaBob (#6012) üzenetére


salieri.
őstag

Egy Samsung UE48H6400-at váltana. Érdemi előrelépés ?

(#6015) SpongyaBob válasza salieri. (#6014) üzenetére


SpongyaBob
veterán

:K Nem is kicsi!

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#6016) KD6-3.7 válasza salieri. (#6014) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Persze!

(#6017) HF77 válasza salieri. (#6014) üzenetére


HF77
senior tag

nagyon nem egy kategória.....főleg ajánlott!! :K
infó

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#6018) salieri.


salieri.
őstag

Akkor nyugdíjazom a Samsungot, de ez a hisense egy LGC2-vel gondolom nem veszi fel a versenyt. :F Mondjuk az ára is 100K-val szerényebb. képátló meg 55 vs 65"

(#6019) Vhiktor válasza salieri. (#6014) üzenetére


Vhiktor
veterán

Mindenképpen. Össze sem lehet hasonlítani a 2 tvt. Már csak az oled miatt sem.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#6020) Vhiktor válasza salieri. (#6018) üzenetére


Vhiktor
veterán

Ha 100 k-val olcsóbb és 10 colal nagyobb akkor szerintem nem kérdés.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#6021) HF77 válasza salieri. (#6018) üzenetére


HF77
senior tag

hát erre csak az tudna adni megbízható választ akinek esetleg mindkettőről van tapasztalata.
én tuti maradnék a Hisensénél

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#6022) zseko válasza salieri. (#6018) üzenetére


zseko
veterán

Egy hibája van, nem ez van nálam :DDD Nekem az 55"-os van, és még ha ki is akadtam pár hsz-el ezelőtt, az biztos hogy imádom a képminőségét, a hangját és a kezelhetőségét. Ugyan van pár dolog ami bosszantó, például az appok hiánya, mint ahogy írták is, de megérte az árát. Voltak kétségeim hogy jól döntöttem-e, 300e-ért ilyen tévét venni, de abban a pillanatban megszűntek ahogy bekapcsoltam és elkezdtem használni. Bárhogy is, az egyik legjobb vételemnek gondolom, pedig nagyon nem akaródzott még fele ennyiért sem tévét vennem.

HR24.hu

(#6023) Kiskutya válasza zseko (#6022) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ezt én se írhattam volna le jobban! :K

hmm...

(#6024) salieri.


salieri.
őstag

Köszönöm a segítséget, meggyőztek az érvek,meg annyi,hogy egy 18 nm nagyságú helyiségbe nem néz ki hülyén?kb 2.5 méterről nézve.

(#6025) Vhiktor válasza salieri. (#6024) üzenetére


Vhiktor
veterán

Simán jó :)

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#6026) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Van itt 65a9g tv tulaj akinek már frissült a tv L1029-röl újabb verzióra? Ha igen mi a száma?

hmm...

(#6027) jani70


jani70
aktív tag

sziasztok!
web böngésző van gyárilag rajta,vagy lehet telepiteni külső app-ról?
A Hbo max miatt kérdezem,mert nem akarom laptopal össze kötni hdmi kábelen keresztül!
Van valami megoldás erre vagy csak set top box pl.?

(#6028) zseko válasza jani70 (#6027) üzenetére


zseko
veterán

Van rajta böngésző, de ezek egyszerűsített böngészők, ezen nem fogsz HBO-t nézni, már csak a (feltételezem) másolásvédelem miatt sem. Videa, stb oldalak megy, fizetős streaming szolgáltatók nem.

HR24.hu

(#6029) HF77 válasza jani70 (#6027) üzenetére


HF77
senior tag

ha netán akad otthon egy konzol, az is segít a dolgon...ellenkező esetben viszont box :K

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#6030) jani70 válasza HF77 (#6029) üzenetére


jani70
aktív tag

Ez a 4K Xiaomi Stick müködne a tv-vel?
[link]

(#6031) Vhiktor válasza jani70 (#6030) üzenetére


Vhiktor
veterán

igen

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#6032) jani70 válasza Vhiktor (#6031) üzenetére


jani70
aktív tag

Köszi! :)

(#6033) HF77 válasza jani70 (#6030) üzenetére


HF77
senior tag

:K :K

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#6034) kelly416


kelly416
veterán

Van egy 65A7GQ tv-m. Néha használnám fülessel, de akadozik az átvitel. Először egy Lenovo GM2 Pro fülessel próbáltam, ami aliról van és csirkelábakkal írja a nevét, ezért azt hittem itt lehet a baj. Bár telefonnal, minden mással jól működik. De most kipróbáltam egy AirPods3 fülessel és azzal is katasztrófa, tehát a tv-ben keresendő a bibi. Bármi ötlet a gariztaláson kívül? Hirtelen nem tudom, mivel interferálhat, de talán a routerrel? Xiaomi AX1800.

(#6035) tari94


tari94
friss újonc

Sziasztok.
Rendelkezem egy hisense 55u7hq tv-vel, amit egy ps5-tel hasznalok. Amikor elinditok egy jatekot, akkor mindig elsotetul a kep es kiirja a tv, hogy hdmi3 jel elveszett, majd hdmi3 jel befogva es bejon a kep.
Nem ertek hozza, de gondolom ez azert van, mert a tv alap grafikai beallitasa nem egyezik a jatekeval es ilyenkor kapcsolodik at es optimalizalodik?!
Az lenne a kerdesem, hogy ezt valahogy ki lehet-e kapcsolni es hogy ezek az atkapcsolasok artanak-e a tvnek, okoznak-e neki gondot?
A valaszokat elore is koszonom.

(#6036) HF77 válasza tari94 (#6035) üzenetére


HF77
senior tag

kb ennyi kell neki mire veszi az "adást".....tévének nem árt!

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#6037) nOvOp válasza tari94 (#6035) üzenetére


nOvOp
senior tag

Sajnos ez ilyen. Kikapcsolható, ha zavar (engem zavart): házikó - harang (bal felső) - beállítások - Rendszerüzenet kikapcsolása
Persze az átkapcsolási idő nem rövidül, de nem lesz üzenet. :)

[ Szerkesztve ]

(#6038) tari94


tari94
friss újonc

Koszonom mindkettotoknek a valaszokat. Meg egy olyan kerdesem lenne, hogy eszrevettem hogy a tv kikapcsolt allapotban nwgyon halkan sercego hangot ad ki a hatuljan. Kb csak akkor hallom ha odahajolok.... olvasgattam mar utana hogy elvileg ez azert van mert valami stand by rele vagy micsoda mindig egy keszenleti feszultseg alatt van.... van ahol azt olvastam hogy ez megfelelo mukodes nem kell vele foglalkozni, de van ahol azt olvastam hogy ez hiba es orvosolni kell. Nektek mi a velemenyetek errol?
Valamint meg azt szeretnem kerdezni hogy a tv a ps5 menuben 60hz mukodik nem pedig 120hzen holott a tv ugye kepes lenne ra es jatek kozben 120hz is mukodik. Be lehet-e allitani hogy alapbol 120hz en funkcionaljon vagy nem lehet ilyet illetve folosleges az ilyesmi??

(#6039) nOvOp válasza tari94 (#6038) üzenetére


nOvOp
senior tag

Én nem tapasztaltam sercegést. A TCL topikot olvasva, ott is több felhasználó jelezte ezt a jelenséget. Amennyiben más sem ad érdemi választ, talán érdemes a szervizt felhívni és megkérdezni.
PS5-öt nem használok, de szintén a TCL topikban sokat beszéltek erről: pl. itt és itt egy beállítás, de rákereshetsz a topikban, ha itt nem tudnak tanácsot adni.

(#6040) HF77 válasza tari94 (#6038) üzenetére


HF77
senior tag

nem hinném, hogy normális ha serceg a tévé (még ha az a hátulja is...)

ps5....valószínű beállítás lehet a háttérben!(de ezt innen nehéz)

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#6041) kelly416 válasza tari94 (#6038) üzenetére


kelly416
veterán

A HDMI kábel alkalmas egyébként 120hz-re? Mert ott is lehet gubanc, úgy tudom. Hátha nem írtam butaságot.

(#6042) SztiviVander válasza tari94 (#6038) üzenetére


SztiviVander
őstag

Az biztos hogy a serceges nem normalis. Hosszu tavon plane. De ot perc alatt kideritheted hogy tudod e korrigalni vagy szerviz. Huzz ki a tv-bol minden kabelt (hdmi, antenna, utp, stb), hogy magaban a tv csinalja vagy valami radugott eszkoz hatasa. Ha magaban a tv, akkor huzd ki a 220-bol, es a villasdugot 180fokkal elforditva dugd vissza. Ha ekkor is serceg akkor szerviz. Ha magaban nem csinálja akkor egyesevel dugd ra vissza a kabeleket es figyeld melyik okozza. Ennyit tudsz vele otthon tenni. Persze lehet hogy elmegy igy sercegve evekig, de azert erre nem fogadnek.

(#6043) HF77 válasza kelly416 (#6041) üzenetére


HF77
senior tag

..."ps5 menuben 60hz mukodik nem pedig 120hzen holott a tv ugye kepes lenne ra es jatek kozben 120hz is mukodik"...

ezek szerint a kábel ok

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#6044) kelly416 válasza HF77 (#6043) üzenetére


kelly416
veterán

Pardon, nem voltam elég figyelmes.

(#6045) Pityu89 válasza tari94 (#6035) üzenetére


Pityu89
senior tag

Tv ekkor vált felbontást és frekvenciát, normális működés.

(#6046) SunMount3r válasza Pityu89 (#6045) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A legtöbb (más márkás) TV ezt nem jelzi ezt ki külön. Főleg nem úgy, hogy "HDMI jel elveszett", csak egy sima freki, vagy felbontásváltás miatt.

(#6047) Woodcutt3R


Woodcutt3R
tag

Sziasztok!

Gondolkodom egy HISENSE 55A85H tv vásárlásán, jelenleg 320e Ft környékén van. A vásárlás nem sürgős tudok várni még valami akcióra idén, a kérdés az, hogy érdemes-e várni, mennyi lehet az alja az árnak (milyen időtávban), amíg le ne váltja egy új széria ráncfelvarrással?

Köszi!
M.

(#6048) Pityu89 válasza SunMount3r (#6046) üzenetére


Pityu89
senior tag

Valóban, sok a félre fordítás a tvben. Például mikor másodperceket számol automatikus kikapcsolás előtt, de azt írja percek vannak hátra....
LG/Panasonic tévéken szintén elmegy a kép, majd kiírja hogy milyen felbontás érkezik éppen a HDMi bemenetre. Együtt lehet élni vele, vagy kapcsold ki ezeket az értesítéseket. Ez ilyen, nem fog változni.

Ha nagyon zavar egy EDID manager közbeiktatásával biztosan nem fog ez megjelenni.

(#6049) roli9011


roli9011
újonc

Sziasztok! Ezt a készüléket néztem ki magamnak: Hisense 50A6BG. Tulajdonságok alapján nekem megfelelőnek tűnik. Viszont azt szeretném megtudni, hogy ezeken a tv-ken mennyire jellemző a felhősödés, bevilágitási hibák (fehér, fekete foltok a képen). Plusz másik kérdés, hogy hálószobában lenne a tv, fontos lenne, hogy ne legyen idegesítő cicergő, magas frekvenciás hangja kikapcsolt állapotban, illetve a hátuljából sem szeretnék zúgó hangot tv nézés közben. (LG Nanocellnél futottam bele ilyenbe)Jelenleg egy Sonym van, de csak akkor tudok mellette aludni, ha kihúzom, mert az a sípolás szerű zaj megőrít kikapcsolva. Mennyire csendes pl ez a modell?

(#6050) Széna Tom válasza roli9011 (#6049) üzenetére


Széna Tom
csendes tag

Ha mindenképp ehhez ragaszkodsz, akkor itt most jó ára van. "ALZANAPOK15" kódot írd be.
Én náluk vettem a tv-met (55U8HQ - 214900-ért). Fóliás volt, csomagolás sérült. Olyan tv, amit kiszállítottak, de valamiért nem vette át a megrendelő (előző este elpokerezte stb.) Minden terméket fotóznak mielőtt szállítanák, de az átvétel előtt is visszamondható. Nézz szét ilyen helyeken is, hátha kapsz olcsón jobbat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.