Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35951) Dorien válasza Joker88 (#35949) üzenetére


Dorien
veterán

Balut is láttam múltkor a Laptop.hu-nál. Gondolom, ami szerviz is, az nyitva lehet...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35952) Balinov válasza Dorien (#35951) üzenetére


Balinov
félisten

A jó öreg Győri Szilícium Völgy :DD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#35953) Dryman válasza Balinov (#35952) üzenetére


Dryman
aktív tag

Gyerekek!
Aki akar az nyitva tud lenni! ez is olyan kiskapus történet....
A Margaréta virágboltba belépsz, mert nincs zárva, ugyanis kis élelmiszerboltá avanzsált a minap, sőt némi kis drogériás polcocskája is van....mellesleg virágot is tudsz venni...
Melyik az a műszaki cikket árusító egység, aki nem tolna be egy salgót a sarokba... és telepakolná tartós élelmiszerrel, nomeg gyorsan-gyorsan módosítja a működési engedélyét egyéb tartós élelmiszer kereskedelemre....
Ja és fejétől bűzlik a hal..azt beszélik a polgi adta az ötletet a virágboltosnak.... :)

(#35954) ladopapa72 válasza Dryman (#35953) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Szàmtek boltok is nyitva lehetnek ha van nàluk szerviz

üdv Ladopapa72

(#35955) envagyok válasza Dryman (#35953) üzenetére


envagyok
veterán

Egy kis hűtő energiaitallal, kólával, aztán már mehet is :D
De egyébként totál hülyeség ez a zárás.
Sőt, ki kellene tolni a nyitvatartást mindenhol, és inkább az FFP maszkot kötelezővé tenni, hatósági 100-200Ft-os árral.
Ja, és oltani először inkább a tanítókat, bolti eladókat, gyárakban csarnokban tömegével dolgozó embereket kellene, mint az eleve legkönnyebben otthon tartható öregeket.
Navos, irodában egyedül de most home officeban dolgozó ismerőst, utcán flangáló rendőröket már mind beoltották, mert őket fontos.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35956) Joker88 válasza ladopapa72 (#35950) üzenetére


Joker88
őstag

Köszönet Neked is,meg a többieknek is a válaszért ! :R
Sikerült is szereznem dolgokat,gyorsan :U

[#35952] Balinov : ' Győri Szilícium Völgy ' :DDD :C

In loving memory of Garrett Lockhart

(#35957) PociAti válasza envagyok (#35955) üzenetére


PociAti
senior tag

Én máshogy látom. Munkahelyemen kb. 2 hét leforgása alatt mindenki (kb. tucatnyi ember) elkapta a vírust, pedig szinte mindenkinek külön irodája van. Tünetek nélkül fertőztük össze egymást és a családtagokat. Aztán jött a köhögés és a láz. Fiatalabbak 2 hét kínlódással túl voltak rajta, (szülőket is ideértve) kb. 4-en kórházba kerültek, és van akinél ez már lassan 1 hónapja tart, és nincs jó bőrben.

Sokan nem értik meg a szabályok lényegét, és felelőtlenül a kiskapukat keresik.
Pedig ez a vírus, és főleg az variáns rendkívül intenzíven terjed, nagyon könnyű átadni. Pedig pár hét intenzív lezárással az átadási folyamat megszakítható lenne. Nem lenne szükség másra, minthogy 2 héten át megfertőzöttek (tehát tünettel rendelkező ÉS nem rendelkező emberek) ne adják át új személyeknek.

Megértem én azt is, hogy sok vállalkozás komoly anyagi gonddal küzd, de a lehetőségeket figyelembe véve a szabályok szigorú betartásával, a tovább nem adással lehetne leggyorsabban és legolcsóbban javítani a helyzeten. És ehhez csak pár hétre lenne szükség, ha betartanák az emberek.

(#35958) Coyot válasza PociAti (#35957) üzenetére


Coyot
őstag

mit vársz mikor a szeretett orrmányunk telebaszkodja kiskapuval a rendeleteket :)

Má' nem

(#35959) envagyok válasza PociAti (#35957) üzenetére


envagyok
veterán

Igen a legeslegjobb a teljes zárás lenne, karácsony környékén le tud állni az ország, szerintem most se lenne gond.
Melyik cégnél vagy?
Hány kollégából került 4 kórházba?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35960) doc


doc
nagyúr

nincs esetleg valakinek a fiokban (akar csak kolcsonbe) egy felesleges HDMI VDA-ja? (Virtual display adapter, alig tobb mint egy vakdugo)
Rendltem ugyan egy-ket hete kinabol, de mire az ideer...

(#35961) Diák66 válasza doc (#35960) üzenetére


Diák66
őstag

Ezt mire lehet pontosan használni? HDMI-VGA adapterem van, de nem ezt keresed. Mire jó, ha virtuálisan kapsz egy monitort?

(#35962) doc válasza Diák66 (#35961) üzenetére


doc
nagyúr

Hogy mas mire hasznalja azt nem tudom, nekem arra kell hogy egyszerubben hasznalhassam a tabletet kulso monitorkent.
Jelenleg csak kivalasztott ablakot tudok ra tukrozni, de ezzel teljes erteku kulso monitorkent mukodhetne.

Maga az eszkoz lenyegeben csak annyit hazudik a HDMI controllernek hogy van radugva egy monitor es ennyi :D

(#35963) tupacamaru válasza doc (#35962) üzenetére


tupacamaru
veterán

HDMI Dummy kell akkor?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#35964) envagyok


envagyok
veterán

i5 4. Generációs procik eladóak: [link]
Meg keresek S1366 i7 processzorokat : [link]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35965) doc válasza tupacamaru (#35963) üzenetére


doc
nagyúr

elkepzelheto :D
errol van szo: [link]

(#35966) Al Brandy


Al Brandy
tag

Sziasztok!

Segítséget kérek tőletek. :R

Van egy 14 hónapos Canon TR4550-es nyomtatóm, ami 545 és 546-os patronokat használ.
1682-es hibakóddal kéri,hogy igazítsam meg a patronokat,pedig azok jó helyen vannak. :)
Az erre a hibára neten fellelhető módszereket kipróbáltam, reset után törli is a hibát, de azonnal újból előjön,ahogy befejezi a bootot a nyomtató. Így vagy a patronok kuka, vagy a nyomtató. Sajnos elég húzós árban vannak az eredeti patronok ahhoz, hogy szerencsében bízva alapon beruházzak egy új garnitúrába.

Ezért kérem,hogy akinek van használt PG-545 és CL-546-ot eredeti Canon patronja,vagy ilyennel működő nyomtatója Győrben vagy környékén, tudná nekem egy próba erejéig kölcsönözni a patronjait? :F
Az sem baj,ha üresek a patronok,csak Canon gyártmányok legyenek,és ne legyenek hibakódosak.
A részleteket privátban megbeszélnénk.
Köszönöm.

Mitsubishi HR50VF, Hitachi RAK-25RPE/WPE, Trotec TTK 72 E

(#35967) doc válasza tupacamaru (#35963) üzenetére


doc
nagyúr

Ahogy nezem, ez TENYLEG HDMI Dummy neven fut, igy meg nem ismertem :D
Meg az is ujdonsag nekem hogy ezt a banyaszok nagyon szeretik, igy mar ertem miert van beloluk olyan sok Aliexpressen is.

Szoval akkor az update-elt kerdes: Nincs valakinel egy felesleges HDMI Dummy? :D

(#35968) Coyot válasza doc (#35967) üzenetére


Coyot
őstag

ha győrben vagy gyere adok egyet ingyé. bányagépben volt :D

Má' nem

(#35969) doc válasza Coyot (#35968) üzenetére


doc
nagyúr

holnap megyek Gyorbe, valoszinuleg delutan, nagyon orulnek ha ossze tudnank futni, milyen csokit szeretsz? Vagy inkabb so:r? :D

[ Szerkesztve ]

(#35970) Coyot válasza doc (#35969) üzenetére


Coyot
őstag

ha megállsz marcal2-n a spar parkolóba - odafutok vele.
áá nálunk pelenkában van a valuta :DDD

Má' nem

(#35971) doc válasza Coyot (#35970) üzenetére


doc
nagyúr

pelenka nincs itthon, nagyon mar a pulyak ahhoz :D
irok priviben :R

(#35972) PociAti válasza doc (#35971) üzenetére


PociAti
senior tag

Használt felnőtt pelenka?
Fura dolgokról hallani, ki tudja ...

(#35973) Joker88


Joker88
őstag

tud valaki ajánlani autó-szélvédő cserés szakit Győrben? elfutott a kavicsfelverődés.. :O

OFF : mi ez a borzalmas új szinkron az Amerikába jöttem filmben? Paramount Network..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#35974) Dryman válasza Joker88 (#35973) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ipar úton OMV kúttal (Volán-teleppel) szembeni kis utcában közvetlenül a négyemeletesek mögött.
A biztosítók is kapcsolstban vannak vele... Horváth Mihály szélvédős.

(#35975) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

(#35976) Dorien válasza Dryman (#35974) üzenetére


Dorien
veterán

Ő lesz az: [link] Kartács u. 2.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35977) envagyok


envagyok
veterán

Moduláris tápokhiz keresek gyári vagy utángyártott kábelt.
És szakembert, aki tápok javításával foglalkozik.
[link]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35978) tupacamaru válasza envagyok (#35977) üzenetére


tupacamaru
veterán

Arra figyelj, hogy a Seasonic-nak és ahogy látom a SilverStone-nak, nem szabványos a táp felőli 8 pin-es csatlakozója.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#35979) envagyok válasza tupacamaru (#35978) üzenetére


envagyok
veterán

A seasonicon/silverstoneon pont olyan van, mint a a videókártyán.
Simán önmagába vissza tudom dugni.
A slientmaxxon 8-ból 6pin megegyezik, de 2 szélső nem.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35980) Dryman válasza tupacamaru (#35978) üzenetére


Dryman
aktív tag

Általánosságban elmondható hogy a gyártók figyelnek arra hogy ne legyen kompatibilis a kábel egy másik gyártó moduláris termékéhez!
a 6 pines periféria csatlakozók (Molex, Sata) nincs két egyforma táp a piacon aminek ugyanazon lenne a moduláris kábelkifejtése...sőt, azok a táptípusok, ahol a tápot az adott márkanév "csak" gyártatja, ott bizony még márkán belül sincs kompatibilitás!
8pines CPU tápkör és 8 pines (6+2) PCI-E tápágak kábelei pedig általában szabványosak, itt inkább fizikai eltérések vannak, azaz nem tudod bedugni a nem megfelelő csatlakozóba, valamint gyakori "az akkor is megszopatlak szindróma ha össze tudtad dugni" ugyanis sok esetben a plusz/minusz polaritás felcserélésével játszanak a gyártók...
alaplapi tápkör esetében ez azonnali letiltását okozza a tápnak és nem teszi tönkre az alaplapot, PCI-E esetében simán össze tud fordulni az alaplapi 12V a VGA-ra dugott PCI-E kiegészítő tápcsatin polaritásfordított 0V-al, így aztán volt egy alaplapunk és egy VGA-nk esete is befigyelhet!
Mindig ésszel dugdozzunk kábeleket a moduláris tápokra, és ökölszabály az, hogy a CPU tápköri kábel alaplapra dugható csatlakozójánál a rögzítőpöcök felőli erek adják a +12V-ot, addig PCI-E esetében a 6-os csatlakozót tekintve a rögzítőpöcök felőli 3 ér 0V-os, az alatta lévő 3 +12V-os, valamint a 6+2 pin esetében a +2pin mindig 0V-ot hordoz!

[ Szerkesztve ]

(#35981) envagyok válasza Dryman (#35980) üzenetére


envagyok
veterán

Igen.
Múltkor egy sata moduláris csatlakozó "rendezte el" a hdd-m. Pedig tökéletesen passzolt a tápba.
Egy pcie táp kábel meg szépen lezárlatolta a csatin keresztül a tápot, azt megúsztam.
Most ott tartok hogy minden moduláris tápot, kábelt tesztelek :)

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35982) Dryman


Dryman
aktív tag

HDMI dummy :)
na ennek is felmegy az ára! :)
[link]

(#35983) Dryman válasza envagyok (#35981) üzenetére


Dryman
aktív tag

Egy feszültségmérő beszerzése már nem kerül sokba, 1490Ft volt a Lidl-ben!

(#35984) envagyok válasza Dryman (#35983) üzenetére


envagyok
veterán

Az jó ár, de van már.
Most alis oszcilloszkópon gondolkodom hogy venni kellene.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35985) Coyot válasza Dryman (#35982) üzenetére


Coyot
őstag

szerintem van még a fiókban ha kell :DDD

Má' nem

(#35986) tserrof77 válasza envagyok (#35984) üzenetére


tserrof77
senior tag

Basszus, aldi-s oszcilloszkópot olvastam... :C :C :C

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#35987) okiDoki válasza tserrof77 (#35986) üzenetére


okiDoki
tag

Jobb is mint egy lidlis feszültségmérő! :))

0,0

(#35988) Dryman válasza okiDoki (#35987) üzenetére


Dryman
aktív tag

:C

(#35989) golya32


golya32
aktív tag

Van egy Asus laptopom, ki kellene cserélni a hálózati csatlakozót, ki tudja megcsinálni?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#35990) ladopapa72 válasza golya32 (#35989) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Szia irj tserrof77 kollègànak ö szerinzem meg tudja csinàlni

üdv Ladopapa72

(#35991) ladopapa72


ladopapa72
csendes tag

4gb ddr3 2oldalas ramot keresek nem horrol àron

üdv Ladopapa72

(#35992) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Valakinek van esetleg 1150-es proci hűtővel együtt, kicsi pénzért? G32xx elég lenne... Vagy csak hűtő magában, mert 1700-ért már találtam 3250-et?

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#35993) Dryman válasza tupacamaru (#35992) üzenetére


Dryman
aktív tag

hát nemrég dobtam ki az összes ilyen kramanc intel hűtőt...
Próbáld Jambánál...

[ Szerkesztve ]

(#35994) Dryman válasza golya32 (#35989) üzenetére


Dryman
aktív tag

vegyél inkább egy USB/Networking átalakítót
példának: [link] PCX 2000Ft

(#35995) tupacamaru válasza Dryman (#35993) üzenetére


tupacamaru
veterán

:Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#35996) mobal válasza golya32 (#35989) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ha nincs ethernet csati a laptopodon mint nekem akkor nem lesz ilyen gondod. :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#35997) tserrof77 válasza tupacamaru (#35992) üzenetére


tserrof77
senior tag

Tudok adni 3240-et, hűtővel együtt csakmostcsakneked 2500Ft-ért :DD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#35998) tupacamaru válasza tserrof77 (#35997) üzenetére


tupacamaru
veterán

:K :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#35999) Diák66


Diák66
őstag

Üdv!

Egy két dolgot sikerült már ugyan eladnom, de ha valakit mégis érdekelne, a hirdetés lejártáig aktív. Ha addig nem megy el, megmarad nekem valami projektre.

Kék Dell N5110 - I5 8GB Nvidia GT525M SSD [link]
LG K50 DUAL SIM [link]
TP-Link Archer MR600 [link]
Realtek 8821AE Wifi 2,4/5 GHz 802.11a/b/g/n+ac 433 Mbit/s [link]
2db alaplap, amely esetében az ár így egyben értendő [link]
Intel proci és iphone audiokábel (utóbbi sose használt) [link]

Azok jelentkezését várom, akiknek nem azonnal kellene (vagy gyere érte Te!). Te is dolgozol, Én is. Győrben H-P délelőtt meg tudom mutatni.

Kipróbáltam a facebook marketplace-t is, hát inkább töröltem egy hét után mindent. No comment, ami ott megy. Vevőjelölt: " Ez megvan még?" Én: Persze, szívesen megmutatom, ha érdekel. Egyeztessünk időpontot. .... Hahó, mégse érdekel??? / úgy tűnik eltűnt az emberem/. Aztán a nekem azonnal kell, nem hoznád el nekem is előkerült, meg a küldd el nekem póstán én meg majd utalom a pénzt (haha persze).... Ajándékba lenne a barátomnak, gyermekemnek, de holnap van a szüli/névnapja, leánybúcsúja stb.... Nem nekem való ez az eladósdi, pedig csak a számomra már felesleges, de még használható dolgokat teszem fel néha.

A laptopra volt is jelentkező, megnézte, ráadta az áldását mondom a hétvégén akkor friss windows stb... aztán hétfőn a kért áron viheted friss rendszerrel. (belakottan mutattam meg, mert napi használatban volt). Erre ma anyagi okok miatt mégis lemondta az üzletet. Nagyszerű. Most friss rendszer, minden oké vele, minden esetleges problémát elhárítottam. Ha nem megy el, majd felhasználom valamilyen projekthez a dolgokat. Szóval, ha valakit érdekelne, fentebb a link.

További szép hétvégét mindenkinek!

(#36000) nemszamit


nemszamit
tag

Sziasztok!

Akinek lenne eladó olcsó (~10k, győri átvétel) videókártyája az írjon PÜ-t legyen szíves!
Netes (win10) géphez lenne. Fontos, hogy vigye a fullHD videókat (játékra nem lesz használva).

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.