Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36001) ladopapa72 válasza nemszamit (#36000) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Szia hd 5570 2gb 10be vihető

üdv Ladopapa72

(#36002) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Sziasztok!
Valakit esetleg érdekelne Sony HT-CT60BT 2.1 (Bluetooth, NFC, Optika, RCA) hangprojektor mélyládával? Két darab van belőle, az egyik 3 éves, rendszeresen használt általam, a másik 2 éves és összesen 10x ha be volt kapcsolva vendég szobában, így maximálisan újszerű. Nem véletlen ugyanaz a típus, a sok dobozhangú fos mellett ezek tényleg JÓL szólnak, nincs panasz a minőségre. Bluetoothon azonnal felébreszthető bármilyen bluetoothos TV-vel, kezelni viszont csak Sony TV távírányítójával lehet őket minden esetben. Ritka esetekben előfordul, hogy Panasonic, LG vagy Samsung TV-k távirányítója is támogatja. Minden más esetben 3 távirányítóm van a 2 projihoz összesen :) Még nem hirdetem, hátha itt elkel, mesés áron adom, és tényleg. Az újszerű 30, a használt 25, a kettő együtt 50-ért megváltható.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#36003) Bobrooney


Bobrooney
senior tag

Skacok az mitől lehet, hogy egy ~8 éves gép, egyik napról a másikra, CPU és VGA ventiket 100%-on járajta? Linux live-ot kipróbáltam (hátha csak a windows hülyesége lenne, de nem).
BIOS-ba nem tudok belépni, mert természetesen a jelszó az már elfelejtődött (UEFI-s az alaplap).
Tudom már nagyon nem érdemes vele szórakozni, de amire ők használják még pár évig elég lenne még.

(#36004) PociAti válasza Bobrooney (#36003) üzenetére


PociAti
senior tag

Írd le az alaplap típusát, talán lenne valami megoldás a BIOS-ba belépni.
Egyik céges gépnél találkoztam hasonló jelenséggel. Lemerült az alaplapi elem, így visszaállt alapértelmezés szerinti beállításra. A kopott ventilátorok nagyon zajosan üzemeltek normál mdban. BIOS-ban át kellett állítani a power management-ben Silent módra a ventiket, aztán újra csendesen működtek. Ezt kb. minden hétfőn el kellett játszani.

(#36005) Bobrooney válasza PociAti (#36004) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Asus F1A75-M PRO

(#36006) sladka_pani válasza sladka_pani (#36002) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Csináltam neki hirdetést is! :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#36007) Dryman válasza Bobrooney (#36005) üzenetére


Dryman
aktív tag

ezeknél a normál lapoknál a gépet kihúzod a konnektorból, majd kiveszed az elemet a lapból 2-3 percre... ígymég a cmos reset pin- eket sem kell keresned... ezáltal megcsinálod a bios beállitás resetelését, amivel együtt a jelszó is törlődik.

(#36008) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Panasonic 58" TV-m is eladó.. hátha.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#36009) Bobrooney válasza Dryman (#36007) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Nem okoz gondot a CMOS pineket sem megkeresnem sem azzal a módszerrel próbálkoznom, de emlékeim szerint ezt már régebben kipróbáltam és nem jártam sikerrel vele (azaz a jelszó megmaradt).
De kiszedtem a VGA-t így csak a proci hűtő megy és az alaplapi VGA-val elvannak most.

Köszönöm a segítséget! :R

(#36010) okiDoki


okiDoki
tag

0,0

(#36011) G@ben


G@ben
addikt

Győrben hol lehet 18650-es akksit venni? Új kell és meghatározott típus.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#36012) PociAti válasza okiDoki (#36010) üzenetére


PociAti
senior tag

Gratulálok, ez a legjobb üdvözlőlap amit valaha láttam, beleértve az összes mondvacsinált ünnepet!

(#36013) jamba válasza okiDoki (#36010) üzenetére


jamba
csendes tag

Nagyon komoly doki
Lopom :DDD :DD :DDD :DD :))

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#36014) erdey_a válasza okiDoki (#36010) üzenetére


erdey_a
őstag

na ez mindent visz :D

Vérboci

(#36015) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

van köztünk aki tudna nekem segíteni normális, élhető wifi hálózatot csinálni a lakásban?
Optikai kábeles digi netünk van, kábelen jó, de wifin használhatatlan.

A felállás röviden:
A lépcsőházból jön be az optikai kábel, belemegy a digi-s routerbe, az már bridge módba van kapcsolva, innen megy tovább a saját routerembe, ami egy archer c6.
Nagyon ritkán lehet rajta mérni olyan 250-300 mbps között, de 90%-ban 30 mbps alatt van, sőt sokszor 3 mbps alatt....
A router egy gipszkarton dobozban van a bejárati ajtó fölött. Ha közvetlenül mellette mérem is kb. ugyanazt kapom mint a lakás túlsó felében. Digi routerrel (bridge mód előtt) ugyanezt produkálta.

Amin túl vagyok:
- factory reset - semmi
- bridge mód, pppoe kapcsolat beállítása - semmi
- wifi analyzer szerint átálltam a kevésbé használt csatornákra (2,4 és 5 ghz-n is) - semmi
- channel width végigpróbálva mindegyik - semmi
- áthelyeztem a routert különböző helyekre - semmi

Ha esetleg valakinek van ezen kívül ötlete, megköszönöm :R

(a digivel beszéltem, dehát... :N )

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#36016) BaKeSZ87 válasza kovacsroli (#36015) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Ha kábellel kötöd össze a digi routert pc-vel, úgy mennyi a sávszélesség?

(#36017) Bobrooney válasza kovacsroli (#36015) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Nálunk még nem húzták át optikára, de ahol áthúzták már, nekik hasonló tapasztalataik vannak...

(#36018) Joker88


Joker88
őstag

srácok, Győrújbaráton , hol van a "nagybaráti temető " ?
Soha nem voltam arrafelé, aztán oda kell majd mennem nemsokára..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#36019) Dryman válasza kovacsroli (#36015) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ez így első olvasatra eléggé gagyi megoldás! Mi az hogy digis router??? Nem vagy köteles az általad digisnek mondott routert használnod. Beüzemelnék egy minőségi gigabit-es routert a digi fogadására, majd onnan egy másik routerbe vezetékesen átvinném a net-et és azon eszközön ugyanazt a wifi-t sugároznám ki az erredetitől eltérő csatornán... panelben az összes szomszéd általi csatorna bekavarhat, de csak úgy tudsz megfelelő wifit kialakítani ha megfelelő teljesítménnyel lenyomod az összes szomszédot! :)
Bridge mod-ot csak akkor ha végleg nincs más!

[ Szerkesztve ]

(#36020) envagyok válasza Joker88 (#36018) üzenetére


envagyok
veterán

Szerintem ez:
[link]
[kép]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36021) Joker88 válasza envagyok (#36020) üzenetére


Joker88
őstag

:R

In loving memory of Garrett Lockhart

(#36022) kbhuinfo válasza kovacsroli (#36015) üzenetére


kbhuinfo
tag

Wifi nagyban fugg a kornyezettol, gondolom ezzel nem mondtam ujat. Ha tulterhelt a kozeg, nem fogsz tudni elerni jobbat, csak ha talalsz szabad csatornakat. Esetleg wifi6, gondolom ott meg nincs tomeg.
A konfig, ha jol ertem, digi uveg->digi router bridge modban<-> c6 router wifi ap <-> telefon/gep. Ha a router rendben van es nincs learnyekolva (fem ne legyen a kozelben), akkor azert mennie kell a ~300Mbit-nek. Fontos a kliens is. Nalam - bar csaladi hazban - gond nelkul meg ugyanez a konfig (mondjuk nalam joval bonyolultabb a halozat).

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36024) kovacsroli válasza BaKeSZ87 (#36016) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

BaKeSZ87: kábelen a digi router és az én routerem is 950 mbps között teljesít stabilan, tehát a bejövő rendben van.

Dryman: nekem azt mondta a digis szerelő, hogy az ő routere mindenképp szükséges hogy legyen net, laikus vagyok elhittem (nálunk nincs ilyen lépcsőházi elosztó doboz azt hiszem ez az oka). Felajánlotta, hogy ráköti az én routerem-et is, elfogadtam és itt tartunk. Az ügyfélszolgálat azt mondta így szokták csinálni, de átkapcsolják bridge módba és akkor olyan mintha nem lenne (mármint a digis router).

kbhuinfo: nincs sok szomszéd, hárman lakunk a lépcsőházban. A router ahogy írtam fent, gipszkarton dobozban van amin egy műanyag ajtó van. Ebben a dobozban van közvetlenül mellette a digis router is, továbbá a biztosítéktábla. Bár nem tartottam valószínűnek hogy le lenne árnyékolva, azért megpróbáltam különböző helyekre átrakni a routert (a sajátomat), de nem tapasztaltam változást. A jelerősség egyébként a lakás minden pontján -60, -50 dbm között mozog.

:R

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#36025) BaKeSZ87 válasza kovacsroli (#36024) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Milyen eszközön méred a sávszelet wifi-n, és milyen wifit támogat az az eszköz?

(#36026) kbhuinfo válasza kovacsroli (#36024) üzenetére


kbhuinfo
tag

A digis ember igazat mondott, kulonben hova dugnad az uveget? :)

OK, lehet, hogy nem telitett akkor a kozeg. A biztositektablan folyik azert eleg aram a zavarashoz, rosszabb, mint egy femlap. Legokosabb megprobalni masik helye(ke)n.

Ha ez sem segit, akkor abbol, amit leirtal leginkabb azt mondanam, hogy a kliens nem szereti a routeredet - es itt ossze is er a szal BaKeSZ87 kollegaeval.

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36027) PociAti válasza kbhuinfo (#36026) üzenetére


PociAti
senior tag

Nekem sem áll össze a kép.
Ha jól értelmezem, a Digi normális sebességű netet szolgáltat, mert vezetékesen megfelelő érték mérhető.
Ebből kifolyólag egyértelműen a Wi-Fi környékén kellene szétnézni.
(1) Rossz helyen van, de állítólag máshol is ugyanolyan gyenge a jel.
(2) Valami zavarja. Nem csak szomszéd Wi-Fijére kell gondolni, hanem gagyi kínai videó transzmitterekre, vagy más rádiófrekvenciás eszközök is bekavarhatnak. Viszont méréskor a sávoknál talán lenne ennek nyoma. (Pl. minden sávon gyenge a jel.)
(3) Az eszközben van a hiba, selejtes a router, az antenna hibás, rosszul érintkezik. De akár feszültség ingadozás is okozhat teljesítmény csökkenést, pl. a tápegysége rossz, vagy nincs elég feszültség a konnektorban.

Ez ami pikánssá teszi a történetet: "Nagyon ritkán lehet rajta mérni olyan 250-300 mbps között, de 90%-ban 30 mbps alatt van, sőt sokszor 3 mbps alatt...."
Ennek a 10% időintervallumban előforduló normál sebességnek kellene tudni az okát, és könnyebben körvonalazható mi miatt nem lehet normális jel a maradék 90% időben.

Én automatizálnám a speedtest méréseket, esténként is menne, hogy ezt egy (vagy több) nappali eszköz okozza, vagy időszaktól független jelenség.

(#36028) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

BaKeSZ87
Az eszközeim amin a wifi sávszélt mérem
- PC: MSI B350M Mortar alaplap egy TP-LINK Archer T6E Wireless adapter, AC1300, Dual Band, PCI-E eszközzel - Wi-Fi 5 (802.11ac)
- Laptop: Dell Latitude 5480 - Intel(R) Dual Band Wireless-AC 8265 - Wi-Fi CERTIFIED* 802.11ac
- Playstation4 - 802.11 b/g/n Wi-Fi connectivity
- Huawei P20 lite - Wi-Fi 802.11 b/g/n (LX2/LX3) or a/b/g/n/ac (LX1/LX2J), Wi-Fi Direct, hotspot
- Samsung A20 - Wi-Fi 5 (802.11ac)

Friss felfedezésem:
Home office közben méregettem a wifi-t laptopn és tartósan (értsd kb 20 percen át) 300mbps fölötti sávszél jött. Ezzel párhuzamosan mértem a PC-n és mértem telefonon is, ugyanebben az időszakban azokon 30-40 Mbps csordogált.
Megnéztem a windows-ban a kapcsolat tulajdonságait PC-n és laptopon. A különbség az volt hogy míg PC-n a gyenge sávszélnél a "Protocol" Wifi 4 volt 2,4 ghz-n, addig laptopon a 300 mbps fölötti sávszélnél Wifi 5 volt 5 ghz-n.
Ez kb 1 órája volt, azóta ha mérem, ismét mindenhol tré, a laptop is Wifi 4-et ír és 2,4 ghz-t.

Ez nekem ugyan nem sokat mond, de talán nektek jelent valamit.

kbhuinfo
"a kliens nem szereti a routeredet"
Azért tartanám furcsának, mert a PCIE-s Wifi adaptert amit fent írtam, pont a router-hez vettem, azt írták ez a kettő így "egy pár".

PociAti
"Valami zavarja."

Egyéb wifi-s eszközeim egy Xiaomi robot-porszívó és egy szintén Xiaomi színváltós villanykörte. Ezeket azonban a router factory reset után nem csatlakoztattam a hálózatra.

Kösznöm mindenkinek aki próbál segíteni :R

[ Szerkesztve ]

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#36029) Dryman válasza PociAti (#36027) üzenetére


Dryman
aktív tag

Pedig ez az egész nem ilyen bonyolult :) ....elhangzik egy varázsszó, ez pedig a Bridge üzemmód beállítása.
A digis eszközről nem tudjuk hogy gigabites UTP-t vagy üveget kap a szolgáltató felől...igaz nincs a lépcsőházba elosztó kütyü...emiatt nagy valószínűséggel üvegszál a bejövő szolgáltatói hozzáférés, amin rajta lóg a digi üvegszálas eszköze, ami egy wifi router is egyszerre. Ez van beállítva Bridge üzemmódra, amihez beállította a digi-s szakember a tulajdonos saját routerét.
Ezért mondtam hogy a bridge üzemmód az ami alapvetően kerülendő!
A szolgáltatói router SSID-ja le van tiltva, ennek wifi szórását a tulaj routere fixen beállítva veszi, majd ez a router egy saját SSID-val hozza létre a lakás wifi-s ellátását.
A két router közötti bridge funkció minősége határozza meg a saját router által létrehozott Wifi felhő minőségét.
Bridge funkció: veszem a wifi-jelet egy wifi eszköztől, majd azt ismétlőként kisugárzom...erre mondják azt, hogy a kisugárzott jel a max vételi jel felére esik, mert az antennák folyamatosan kapcsolgatnak.
Valószínű hogy emberünk a saját wifi routerét hordozza körbe a lakásban, bedugva azt a különböző helyiségekben, de a jel nem javul, hanem csak tovább romlik.
Alapvetően a két router kommunikációja a zavart, amire még a saját router wifi-s képessége is rátesz egy lapáttal.
A bridge funkciót kellene száműzni, mondjuk azzal hogy egy utp kábellel kapcsoljuk össze a digi eszközét a saját routerünkkel, ennek megfelelően a Wan-t dinamikus IP-re beállítva, mert ez esetben a digi eszköze már azonosít a hálózatban és nem kell PPPoe.
A saját routerben beállítani a wifit, kicsit elhúzva a csatornaszámot a szomszéd wifitől, és ennyi. Ez semmilyen költséggel nem jár, csak a saját routerig biztosítani kell egy UTP kábelt.
Ha pedig a "kisdoboztól" nem lehetséges a kábelezés akkor marad a kompromisszumos gagyi megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#36030) kovacsroli válasza Dryman (#36029) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Szia,

igen, a digi-s eszköz üveget kap.

Jól mondod, ez egy wifi router is egyben és igen, ehhez állította be a saját router-emet a digis szaki. Eddig ok.
Viszont amit ezekszerint félreérthetően fogalmaztam: a két eszköz közvetlenül egymás mellett van, és utp kábellel vannak összekötve. Tehát nem Wifin kommunikál a digis eszköz és az én routerem.

A felállás: üveg -> digi router -> utp kábel -> saját router -> wifi

Amikor azt mondom, hogy a router-t áthelyeztem a lakás több különböző pontjára tesztelési céllal, akkor csak a saját routeremről beszélek.
A digis eszköz fixen marad a helyén. Ezekben az esetekben is kábelen csatlakozik a két eszköz, vettem erre a célra egy 15 méteres utp kábelt. :B

:R

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#36031) kbhuinfo válasza Dryman (#36029) üzenetére


kbhuinfo
tag

Kevered a digi ont bridge funkciot es a wds bridge-t.

OK, akkor megis szeretik egymast. Ezesetben PociAti kollega altal javasolt utat jarnam tovabb. Eleg furcsa a helyzet, pontos, tenyszeru adatok nelkul nem lehet tovabblepni.

[ Szerkesztve ]

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36032) kbhuinfo válasza kovacsroli (#36030) üzenetére


kbhuinfo
tag

Bocs, most olvasom a legujabb felfedezeseket. A wifi 5, ha az 802.11ac 5GHz, akkor azon merheted a magas savszelesseget, mig a 4 (b/g/n 2.4GHz) ELMELETI maximuma 300Mbps, de jellemzoen 54MBps. Ha kell a sebesseg, akkor allj at ac-ra, ahol lehet. Itt kisebb a zavar valoszinusege - igaz, a hatotav is.

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36033) kovacsroli válasza kbhuinfo (#36032) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Wi-Fi 5 (802.11ac) igen.
Megtettem. Le is tiltottam a 2,4 Ghz-es Wifit, de semmi. Ugyanaz a nyüglődés.

Mindenkinek nagyon köszönöm a segítő szándékot, viszont nem szeretném a topikot tovább floodolni ezzel a témával. Másrészt azt hiszem elértünk a távgyógyítás határaihoz. (ha mégsem, pü-ben szivesen veszek további tippeket :K )

Mindenki:
Ha esetleg rejtőzik köztünk egy wifi-expert és személyesen is megnézné mi a helyzet nálunk, eredményes segítségét és idejét természetesen kifizetném.

Köszönöm mégegyszer :R

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#36034) PociAti válasza kovacsroli (#36028) üzenetére


PociAti
senior tag

Nem voltam elég figyelmes (és nem volt eléggé kihangsúlyozva), hogy egyszerre van 2.4 és 5 GHz-es hálózat, és az eszközök ezek közül random módon csatlakoznak valamelyikre.
(Ez alól csak a PS4 a kivétel, mert mivel az alapmodell, nem a Pro és nem a Slim, így ennél adott a 2.4 GHz.)

Átmenetileg felejts el a 2.4 GHz-t, és próbáld meg milyen az élet akkor, ha a router csak 5 GHz-en kommunikál. Ennek vannak előnyei és hátrányai. Nagyobb sebességre képes, de kisebb a hatótáv, nehezebben birkózik meg a falakkal. Ha labilissá válna a net, akkor ezt az archer C6-ot vidd közelebb a dolgokhoz. (Pl. a PS4 közelébe, és akkor kábellel rá is tudsz csatlakozni.) Feltételezem, hogy az előszoba amúgy is a lakás szélén van, ami nem a legoptimálisabb jelszórás szempontjából.

Persze a számítógépeken + telefonon egyenként is letilthatod a 2.4 GHz-t teszt jelleggel, de tesztelés szempontjából a fenti módszer egyszerűbb.

(#36035) Dryman válasza kovacsroli (#36033) üzenetére


Dryman
aktív tag

Srácok, mi van akkor ha a digi optikai hálózata a gyenge pont???... és már a bejövő jel sávszélessége ingadozik ennyire.... a külső Fehérvári úton laktam egy ideig, ott az e. on oszlopain aláfeszített megoldással adott üvegszálas szolgáltatást a digi.. sajnos hasonló hibajenlenséggel... az ismétlődő bejelentések okán addig nézegették a hálózatukat, míg a József A. utcában telepített aktív eszközük felénk eső üvegszálas portján az optikai patch kábelt ki nem cserélték... akkor jelentkezett a probléma, mikor délutánonként az adott leagazást erősebben megterhelték a fogyasztok.... olyan hibáról beszélr a digis srác, hogy az optikai patch kábel csatlakozójának a kötése, heggesztése volt xar.
Érdemes lenne konzultálni a szomstédokkal is... hátha.

(#36036) Dorien válasza kovacsroli (#36033) üzenetére


Dorien
veterán

Most már csak Tihanyi Tamás segíthet... :D [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36037) kovacsroli válasza PociAti (#36034) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Sajnos ezt a lehetőséget is kilőttem tegnap kbhuinfo tanácsára (egyel feljebb). :(

Dryman
Érdekes amit mondasz, mert én meg a Tárogató utca végén lakok, mármint a Fehérvári út felöli végén :U
Viszont mégsem gondolnám, hogy a bejövővel van a gond, mert kábelen a legtöbb esetben 900 mbps fölött mérek.

Dorien
Köszi, hogy erre eddig nem gondoltam.... :DDD

Következő lépés a router csere :K

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#36038) golya32


golya32
aktív tag

Esetleg nincs valakinek felesleges dvd lejátszója ami hdmi csatlakozós?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36039) tupacamaru válasza golya32 (#36038) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ha addig nem kapsz, akkor este megnézem neked.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#36040) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Lenne egy ifon xs telóm kijelző törött.
Kérdésem
Ismertek-e Győrben megbízható és hozzá értő szerelőt.
Első körben meg szeretném nézetni iCloud os-e vagy nem.
Az imei száma alapján nem az de az a biztos ha egy hozzáértő is megnézi, és ha rendben van szakszerűen kicseréli a kijelzőt mindezt nem horror áron.

Ha ismertek ilyen szakit tel.,vagy pü.

Köszönöm :)

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#36041) ladopapa72 válasza jamba (#36040) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Jerevàni uton vagy egy szerviz ott megcsinàljàk
Nevèt ne kèrdezd keress rà

üdv Ladopapa72

(#36042) Dryman válasza jamba (#36040) üzenetére


Dryman
aktív tag

Etopark myfone, bejárat után jobbra, majd a pékséggel szemben.
Szervizes lányok dolgoznak, piaci, nem horror áron!
Ez egy hivatalos szifon szerviz, iCloud-al óvatosan próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

(#36043) tupacamaru válasza golya32 (#36038) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem HDMI-s ami van. :(

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#36044) Weaver


Weaver
senior tag

tudnátok ajánlani gáz (kazán) szerelőt, aki
- felveszi a telefont
- akar is, tud is dolgozni
- a hiba megkeresése/kijavítása helyett nem új kazánt akar vetetni
- korrekt, megbízható

ha ismertek ilyet szakembert, akkor kellene nekem az elérhetősége. köszi.

(#36045) sladka_pani válasza Weaver (#36044) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Milyen kazán? Csak kivánságból, mert 6 éve magam javítom a Saunier Duval-omat, bár marha messze vagyok a gázszereléstől, ezt Te is tudod :D Azért lehet tudok adni tanácsot.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#36046) Weaver válasza sladka_pani (#36045) üzenetére


Weaver
senior tag

vaillant, régebbi, de annyira azért nem, hogy kompletten cserélni kellene.

(#36047) sladka_pani válasza Weaver (#36046) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Ja értem, ahhoz nem tudok érdemben hozzászólni :) Mészáros Lőrincet tudom javasolni... különben kényszerből kezdtem én is javítani, mikor az első szerelő 30 ezres 3utú szelepet kicseréltetett velem és megmaradt a hiba, illetve mikor kijött hót taknyosan + ittasan egy szerelő, összevissza verte 2"-os papagájfogóval a falonkívüli csöveket azt kiabálva, hogy "indulj már el", és nem indult el, ki kellett fizetnem a 8 ezer ft-os kiszállását :D Most nevetek rajta, akkor nem volt vicces... és pedig ő volt a környéken a legajánlottabb, aki ráért 1 héten belül a tél beálltakor.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#36048) ladopapa72 válasza Weaver (#36044) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Dani mit produkàl?

üdv Ladopapa72

(#36049) Weaver válasza sladka_pani (#36047) üzenetére


Weaver
senior tag

emiatt kérdeztem meg itt, nem akarok belefutni ilyen illetőbe.

Ladó: megbeszéltük, de semmit sajnos. :(

(#36050) golya32 válasza Weaver (#36049) üzenetére


golya32
aktív tag

vailant képviselet, Ákos a szerelő
Ha kell adok számot, az enyém még garis Ők javítják.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.