Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23001) Borokafa válasza atos19881101 (#23000) üzenetére


Borokafa
őstag

A szívó benzinesre gondoltam, annál nem igen van egyszerűbb és megbízhatóbb

(#23002) atos19881101 válasza Borokafa (#23001) üzenetére


atos19881101
senior tag

Igen ez igaz. Viszont tuning szempontjából pont nem egyszerű a történet.

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#23003) Fricó


Fricó
aktív tag

Eladó cuccok Győrben: mobil, tablet, lcd tv, parfümök. [link]

(#23004) boogie84


boogie84
veterán

Valahol Győrben kapok ilyesmit? Természetesen amit küldtek annak az átmérője egy szilikon cső méretére passzol, ami nyúlik, nem pedig a már korábban megrendelt levegőcsőhöz . :U

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#23005) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Ping nyúl! PÜ ment! :))

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#23006) Balinov válasza Kis Joe (#23005) üzenetére


Balinov
félisten

csekkolom izibe!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#23007) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Valakinek egy netes félkonf? P4i45GV lap, valami 2,8-as cerka d-vel, 512+256mb rammal, meg dvd íróval. Hátlapja van. Egyéb nincs. 3,5k-ért vihető

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#23008) Swifty válasza boogie84 (#23004) üzenetére


Swifty
csendes tag

Tervezd meg... en meg kinyomtatom 3D-ben... :D

(#23009) golya32


golya32
aktív tag

Hogyan lehet jobb kormányos autót forgalomba helyezni Mo-n?

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#23010) Füleske válasza G@ben (#22995) üzenetére


Füleske
addikt

http://hogyan.org/windows-7-uac-kikapcsolasa

(#23011) Balinov


Balinov
félisten

sracok, Aspire 5920-hoz (c2d, vista HP) mennyire valoszinu, hogy vagy egy HP Pavilion DV6, vagy egy Dell Latitude vagy egy Toshiba L350D toltoje jo lesz? hoztak egyet takaritasra, de a toltot elkevertek... :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#23012) Balinov válasza Balinov (#23011) üzenetére


Balinov
félisten

dell/hp mas meretu eleve, Toshi L350D-e nagyjabol passzol, de a kozepso tuske kisebb meretu, igy nem tolt.

ezt vagy ezt erdemes megvenni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#23013) G@ben válasza Füleske (#23010) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi!
Már csak a random akadásokat kéne megoldanom.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#23014) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Basszus... most voltam ocsmányirodában, és kiderült, hogy egy éve lejárt a jogsim... :Y :Y A szép az, hogy 2006-ban állították ki (motoros jogsit akkor szereztem) és 2013-ban lejárt, mind az A mind a B kategóriám... úgy tudtam, a jogsit 10 évre állítják ki nem 7 évre.. :W A szép, hogy személyiként 10 évig érvényes...
Lesz egy szép menetem azthiszem, mert valami nem kerek :Y

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#23015) boogie84 válasza golya32 (#22971) üzenetére


boogie84
veterán

Köszi, van náluk. Sajnos ma nem tudtak vágni nekem méretre de legalább tudom h lesz! Még egyszer köszi! :R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#23016) MR_Joe válasza MR_Joe (#23014) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Némi telefonálgatás után kiderült, hogy nekem van igazam, a jogsit tényleg 10 évre állítanák ki, csak valamiért elb*ták. Kérjek új orvosi igazolást és okmánycserét (hopp 10 rugó, ha megáll annyiban) és a következő majd annyira fog szólni... igaz ők cseszték el, de én fizessek... gratulálok. Igazi magyar ügymenet, ilyen fa*a az egész állam. Lehidaltam. :W

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#23017) Tarill


Tarill
őstag

ki tud 3d-ben nyomtatni? :Y és milyen horror áron? :D (valami műanyagot)

[ Szerkesztve ]

(#23018) MR_Joe válasza Tarill (#23017) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Műpéniszt akarsz csináltatni mi? ;] :DDD :R

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#23019) Tarill válasza MR_Joe (#23018) üzenetére


Tarill
őstag

persze, ez természetes :) mi mást? :P

(#23020) Jazzos


Jazzos
tag

iMac-et javít valaki? Egy 27"-os fostalicskáról van szó. :)

(#23021) Balinov


Balinov
félisten

acer akksis kerdesre valami muszaki szaki? meg szabad az ilyen olcso utangyartott toltoket venni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#23022) Borokafa


Borokafa
őstag

Sziasztok, lenne egy GF9600GT 512MB 256 bites vga eladó

(#23023) Jazzos válasza Balinov (#23021) üzenetére


Jazzos
tag

Az első link xar, amúgy meg olcsó kínai xart ne vegyél, inkább csak eredetit, vagy univerzálisból antec np65 talán.

(#23024) Dryman


Dryman
aktív tag

Van egy Intel gyártmányú GD31PR (g31 chipsetes) microatx lap és egy E7300 proci eladósorban!
érdeklődés privátban...hátha most kellene ilyesmi valakinek!

mellesleg ez is eladó: Asrock 775i65G és benne egy Pentium D 945 procival

és még egy ritkaság: MSI K8N Neo4 Platinum Socket 939-es hibátlan alaplap.
benne egy 3200+ Sempron processzorral és 4x512MB DDR1/400MHz rammal. Zalman CNPS 7700-AlCu processzor-hűtővelhűtővel!

[ Szerkesztve ]

(#23025) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Üdv urak! Valakinek esetleg a világon legolcsóbban adott PCI-E VGA-ja? :D
Asus Radeon HD3450 512MB DDR2 LP (adom a normál hátlapot is). Nem erőmű, de van rajta HDMI, FullHD filmek 2 magos proci mellett röccenés nélkül mennek, alacsony grafikán Need For Speedezni is lehet, és mindezt hangtalanul, mert passzív hűtésű. HTPC-ben szolgált, de most már lecserélném! És akkor az ára? Nem fogod elhinni, KÉTEZER FORINT!!! Vigyétek! :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#23026) xcel2000


xcel2000
aktív tag

Hiiii!!
SOOOOOSSS be kellene egy x10 mini pro szalagkábel vagy egy müködö érintő!!!
PÜ be részletek!!
PLSSSSS!!!!
:R :R :R

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#23027) RudyD válasza Jazzos (#22984) üzenetére


RudyD
csendes tag

Oha hó!

Ha még megvan a nyetbúk, esetleg gyári visszaállító lemez\kép\usb van hozzá?
(Ha jók az emlékeim xp-vel adták ?)
Az mindenképp érdekelne. Illetve ismerősnél utánakérdezek hátha kell neki..
(Privi fölött nem siklok át, max pár nap míg észreveszem.)

-- RudyD { B-) }

(#23028) Jazzos válasza RudyD (#23027) üzenetére


Jazzos
tag

Már hogy a fenébe lenne meg? :D Sima telepítés nem jó? Az nem pakolja tele szeméttel a rendszert. :)

(#23029) Kis Joe válasza MR_Joe (#23014) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Szerintem csak szimplán lejárt az orvosid ami az első (b vagy a) jogsid szerzésekor készült.

Jazzos: iMac ügyben jelen!

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#23030) Jazzos válasza Kis Joe (#23029) üzenetére


Jazzos
tag

"néha hirtelen full fehér lett a képernyő és csak újraindulás után lett jó. Most azt csinálja, hogy el sem indul a kijelző, a gép sem biztos, hogy bootol a háttérben"

ATI vga van benne, leválhatott a chip?

(#23031) xcel2000


xcel2000
aktív tag

Eladó!
HP DC5100
Intel pentium D 3.20 Ghz
1GB DDR2 800Mhz (3 slot szabad)
160 GB SATAII 100/98%
300W HP(mittudomén milyen gyári vacak)
1 DVD Rom...
1 DVD RW...

Árakat PÜ-ben. :R :R

[ Szerkesztve ]

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#23032) Smile8822


Smile8822
senior tag

Üdv.
Vennék netezős notit 10k ig.
Ami lényeg hogy hibátlanul Menyen.
Ajándékba lenne egy ismerősömnek és fontos hogy tényleg működjön normálisan mert ahol ő lakik nem igen van pc bolt :) azért lényeg a stabilitás.
Nem kell erőgép inkább facebookos gép ;)

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#23033) golya32


golya32
aktív tag

Van alkatrész samsung 5230 és zte kis plus mindkettőn kijelző halott.
Valakit érdekel?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#23034) Smile8822


Smile8822
senior tag

Üdv.
Csak holnapig 60k ért vihető egy 3 hónapos iphone 4s 8gb os T -s full dobozos fehér színű telefon.
Akit érdekel írjon ;)

[ Szerkesztve ]

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#23035) boogie84 válasza golya32 (#22971) üzenetére


boogie84
veterán

Köszi még egyszer. Be is vásároltam! Ámen! :R :R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#23036) delikvens025 válasza golya32 (#22996) üzenetére


delikvens025
csendes tag

Lassan meglessz az utód. Galant 2.5 V6 a lányé lessz, magamnak meg találtam egy VR4 es kiadást osztrákiábol. 2.5 V6 sedan, 280 HP, twin turbo, csak nem akarják oda adni 7.000 euro alatt. Arra még reg adó... Egy próbakört elvitt a bécsi gazda, utánna egyenesbe egyet (enyémbe Kick-Down rendszer van, rajt program, és lekalapált) csapattunk egymás mellett. Félelmetes. Itthol a Bmw 7 es sorozatát adják már annyiba, amiket a hozzá nem értők meg is vesznek. Tudom hogy a BMW nem minőség, és kramancokat ad kb Lexus áron, de a bolondok szeretik... Lassan neve csak a szemétnek van... Kb mint takaróbol a Zaren... Vedd meg, fasza, drága, és hopp a neten keresgélve feleszmélsz hogy 2 agysejtedet gajra rakva átvertünk :D

+36305447214, napközben este hatig csak sms- vagy telefon.

(#23037) boogie84


boogie84
veterán

Ilyet keresek 50-es csőhöz: [link]


Illetve ilyen gumiharangot:

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#23038) Tarill


Tarill
őstag

lenne valakinek 2 db de legalább egy 12-es ventije ami szabályozható fordulatú? valami jobb minőségű :D

(#23039) Dryman válasza Tarill (#23038) üzenetére


Dryman
aktív tag

Igen van, azt hiszem thermaltake és gyárilag egy 3 erű kábel jön ki róla pluszban, amin egy kis potméterrel lehet állítani a fordulatot.
Vagy ha van már egy meglévő ventid, akkor tudok hozzá adni zalman fordulatszám szabályzót....
-ha viszont arra gondolsz hogy a venti 4 erű kábellel és 4 pines csatival rendelkezzen amit egy alaplapi 4 pines venticsatlakozóra szeretnél rádugni...na ilyenem nincs :)

[ Szerkesztve ]

(#23040) Tarill válasza Dryman (#23039) üzenetére


Tarill
őstag

őőő olyan ventijeim vannak amik sima molex csatisak :D az procihűtőmön van egy 3 pines amit az alaplapra dugok de az fix fordulatú :/ és annak kéne egy tesó ami azért állítható legyen

más: egy fix fordulatú 3 pines ventinek hiába akarok alaplapon keresztül más fordulatot adni az nem reagál rá semmit mi? mondjuk asrock extreme tunerben?

[ Szerkesztve ]

(#23041) Jazzos válasza Jazzos (#22981) üzenetére


Jazzos
tag

"Acer Aspire One netbook N270 procival és 120GB vinyóval, 1GB ram kinek mit ér meg? Szeretnék megszabadulni tőle..."

A gépet tesztelnem sajnos van 1-2 bad sector a vinyón, a többi dolog jó. Ennek fényében 12.000-ért elviszi már végre valaki? :D

(#23042) Jazzos


Jazzos
tag

AM2+ lapja valakinek eladó? De nagyon 100%-os legyen. :)

(#23043) okiDoki válasza Jazzos (#23042) üzenetére


okiDoki
tag

Írtam...

De csak akkor kezdem keresni, ha kell! :U

[ Szerkesztve ]

0,0

(#23044) zsigee válasza Jazzos (#23041) üzenetére


zsigee
tag

Nem ide akartam.

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#23045) jamba válasza Jazzos (#23042) üzenetére


jamba
csendes tag

Hali

Rómeó kollégának van írj rá.

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#23046) Borokafa


Borokafa
őstag

Sziasztok!
A múltkor kerestetek CD-DVD-t....lenne egy-egy 25-ös henger CD és DVD feleslegben. Verbatim és TDK

(#23047) Smile8822 válasza Jazzos (#23041) üzenetére


Smile8822
senior tag

:K

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#23048) Smile8822


Smile8822
senior tag

+ lenne egy Htc one ( M7 ) 32gb telefonom Tmobilos dobozos.
Karc és kopás mentes még 1 hónap garanciával.
Cserébe iphone 5 érdekel.
Vagy KP de inkább csere ;)
Akit érdekel írjon .

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#23049) G@ben


G@ben
addikt

Gyors kérdés: vettem ma egy vinyót, amit leformáztam, de gyorsformázással NTFS-re, mert a lassúval marha sokáig tartott volna, meg RAW fájlrendszert akart a gépre tenni. Mivel még soha nem csináltam gyorsformázást, kérdezném, hogy az úgy jó-e. Nem szeretnék emiatt adatot veszíteni. Igen, utánaolvastam, leírták, hogy mi a különbség, de attól tartok, nem igazán értem, mert annyira részletesen nem írták le. :B

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#23050) Dorien válasza G@ben (#23049) üzenetére


Dorien
veterán

A gyorsformázás nem jelöli ki a gyenge vagy rossz szektorokat. Ha HDSentinel szerint 100/100-as a vinyó, akkor remélhetőleg nem lesz ilyesmi rajta.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó audiofil sztereó fejhallgatók --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.