Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36401) sagesz93 válasza SyMbioTe (#36400) üzenetére


sagesz93
addikt

vurdon.hu - ők biztos :K

(#36402) Coyot válasza SyMbioTe (#36400) üzenetére


Coyot
őstag

Attol fugg mennyi penzed van. Szulovarosomban ismerek aki tobbet is csinalt, tobbek kozt az enyemet is. De ez nadrag felkotos esemeny idoben is penzben is.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#36403) SyMbioTe válasza Coyot (#36402) üzenetére

Nyilván nem végtelen a pénz, de egyelőre tájékozódom, hogy mennyibe lenne, aztán mérlegelek, hogy nekem az megéri-e
Maga az autó egyátalán nem különleges (Golf II 1.6 benzin), de állapotra szép, vigyáztunk rá mindig, és pár éves kora óta a családban van. :)

sagesz93
:R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#36404) Coyot válasza SyMbioTe (#36403) üzenetére


Coyot
őstag

Én akkor állnék neki ha valami speckó kiadás vagy esetleg cabrio - nomeg ha van 3-4 milla felesbe otthon és sok idegszál nincs kihasználva :D
Azt viszont ne várd hogy ránéz aztán megmondja mennyibe lesz. Ez közben mindig változik állapottól függően, senki nem lát bele.

Fényezésnek is eredeti színnel makuláltlannak kell lennie ezt ne feledd :)

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#36405) SyMbioTe válasza Coyot (#36404) üzenetére

Tudom tudom, beszéltem az úrral aki átvizsgálta. :)

Köszi. :R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#36406) golya32 válasza sagesz93 (#36401) üzenetére


golya32
aktív tag

őket csak akkor ha tenger sok pénzed van, meg időd hogy kivárd, tudod jó munkához idő kell meg sok pénz.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36407) Coyot válasza SyMbioTe (#36405) üzenetére


Coyot
őstag

De ha van esetleg update a sztoriról, engem nagyon érdekelne. :R
Jó látni hogy más is mekkorát szív vele tudod :D

golya32
Az OT-zás mindig hosszú idő, egyik cimbi autója most lett kész, 1,5 év volt csak a karosszéria. Ezt a szakik sem tudják úgy csinálni, hogy nekiállok és nyomom. Nekem cimborámék félreteszik van hogy 4 hónapra rá se néznek, mert nem normális mennyiségű munka ami belemegy és hamar kezdhetik előről, ha egy ív kicsit is roszabb lett mint az original.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#36408) tserrof77


tserrof77
senior tag

Üdv, Urak!

Reklámtáblák készítéséhez tudtok megbízható, nemtúldrága szakit esetleg? Köszönöm :R :R

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36409) ladopapa72 válasza tserrof77 (#36408) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Neked is ö csinàlta?

üdv Ladopapa72

(#36410) golya32 válasza tserrof77 (#36408) üzenetére


golya32
aktív tag

Dózsa Győrgy rakpart 5. kint van a Colop pecsét, én ott csináltattam reklámtáblát, olcsó és jó minőség, nagyon ajánlom!

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36411) tserrof77 válasza golya32 (#36410) üzenetére


tserrof77
senior tag

Szerinted kb 2m*6m táblát is vállalnak?

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36412) envagyok


envagyok
veterán

Családi ház kerítés készítéshez keresek lehetőségeket és szakembert.
Ami fontos, kb 40-50 cm magasan vízálló/vízzáró legyen.
Többen ajánlották a Semmelrock [link] kerítés elemeket, mivel azokat nem kell szigetelni, színezni.
Létezik ilyesmiből más gyártótól olcsóbb megoldás?
Illetve tolókapura és bejárati kapura van ötletetek, hogyan lehetne megoldani a víz kizárását?
Sajnos nálunk nagy esőzéskor a szomszéd löszös utat leviszi a víz az árokba hozzánk, szépen feltelik az árok teljesen a lösszel, és onnantól minden víz hozzánk jön be.
Utoljára kb 100 köb víz 10 köb homokkal, plusz ami az árokban maradt azt az önkormányzat 20 forduló 6 köbös autóval vitte el.
Nem szeretném még egyszer ezt átélni, erre keresek nem túl drága, elegáns megoldást.

Kertészt is keresek, mert a fűre folyt agyagot el kellene távolítani, meg a kertet is rendbe tenni.
Megcsinálnám magam is, de sikerült most egy ínhüvelygyulladást is kapni a jobb kezemre, gipszben nem megy.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36413) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Korrekt auto villamossági szerelőt keresek,multimédia,navigációs fejegység (automagnó) bekötéséhez olyat aki már csinált is ilyet nem ingyen természetesen.

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#36414) Viperator válasza jamba (#36413) üzenetére


Viperator
őstag

Győrújbaráthegy / Stiptis Dénes - meg kell kérdezni, viszont kiváló autóvillamossági.

[ Szerkesztve ]

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#36415) golya32 válasza tserrof77 (#36411) üzenetére


golya32
aktív tag

Ő nem valószínű, de van Szentivánon a Reklámunio Ők már igen

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36416) tserrof77 válasza golya32 (#36415) üzenetére


tserrof77
senior tag

Köszi, közben még szereztem 2 kontaktot, meg lesznek jól versenyeztetve :C :C

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36417) SyMbioTe válasza Coyot (#36407) üzenetére

Ha belevágok, akkor írok majd. :K

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#36418) mm00


mm00
aktív tag

Eladnám a következő gépet: [link]

Alaplap: Gigabyte H87N-WIFI
Processzor: Core i5 4440
Memória: Kingston HyperX 2*4GB DDR3 1600
SSD: Samsung: 840 EVO 120GB
Ház: Bitfenix Prodigy fekete
Tápegység: Chieftec GPS 450W

Ár alkuképes, nem tudom mennyit ér :)

(#36419) Viperator válasza mm00 (#36418) üzenetére


Viperator
őstag

Ott meg tudják mondani...

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#36420) Coyot válasza mm00 (#36418) üzenetére


Coyot
őstag

SSD nélkül 30ért? Most keresett egy haverom ilyesmit :R

Má' nem

(#36421) mm00 válasza Coyot (#36420) üzenetére


mm00
aktív tag

Írtam privátba :)

(#36422) Coyot válasza mm00 (#36421) üzenetére


Coyot
őstag

repüüüüü :D

Má' nem

(#36423) PociAti válasza mm00 (#36418) üzenetére


PociAti
senior tag

És külön az SSD-t? Csak hogy ne maradjon már rajtad ;-)

(#36424) Balinov


Balinov
félisten

Srácok, decathlonos, kecsua 5000ftos strandsatornal olcsóbbat nem nagyon lehet venni Győrben, boltból, polcról, ugye?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36425) golya32 válasza Balinov (#36424) üzenetére


golya32
aktív tag

Nem, 5000ft nagyon jó ár, csak drágábbat találtam.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36426) Balinov válasza golya32 (#36425) üzenetére


Balinov
félisten

:R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36427) erdey_a


erdey_a
őstag

Sziasztok,

marcipán figurákat látott valaki valahol mostanában?
Minden évben gondban vagyok ezzel, marha nehezen találok olyan helyet, ahol egyáltalán van (még cukrászdákban sem triviális), pláne ahol választék is van.
Valami tuti tipp? Nem akarom megint az egész várost a nyakamba venni.

Vérboci

(#36428) ladopapa72 válasza erdey_a (#36427) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Szia kàrvària cukràzda
Olyat csinàlnak amilyent akarsz csak vigyèl valamit amiröl megcsinàljàk
Ja ès nem dràga

üdv Ladopapa72

(#36429) Viperator válasza erdey_a (#36427) üzenetére


Viperator
őstag

Kálvária cukrászda, korábban láttam.

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#36430) erdey_a


erdey_a
őstag

köszi, köszi, akkor hazafelé benézek oda.
ha meg csináltatni is lehet emberi áron, az duplán jó :R

Vérboci

(#36431) Dryman válasza erdey_a (#36430) üzenetére


Dryman
aktív tag

Kálváriára még egy szavazat, és a Toscana-ban is vannak, ha a Kálvária mégse jönne össze!
a Kálváriában elfogyasztható tortafeltét képet is csináltathatsz, és megcsinálják akkor is ha nem náluk készül a torta!

(#36432) SyMbioTe

Sziasztok!

Egy alap, játékra használható videokártyát keresnék, 30000Ft-ig bezárólag. GTX 760, 770, 950, 960, 1050, R9 2XX, 3XX széria, ilyesmi.

Van valakinek esetleg? :))

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#36433) erdey_a válasza Dryman (#36431) üzenetére


erdey_a
őstag

No, voltam a kálváriában. Van minden, ami kell, rendeltem tortákat is. Viszont nem olcsó, az fix. Igaz, nem is drágább, mint a többi :D
Köszönöm a segítséget.

Vérboci

(#36434) ladopapa72 válasza SyMbioTe (#36432) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Szia asus strix gtx 750ti 4gb ? 32000ft

üdv Ladopapa72

(#36435) mm00 válasza PociAti (#36423) üzenetére


mm00
aktív tag

Külön nem akarom eladni :(

(#36436) boogie84 válasza erdey_a (#36427) üzenetére


boogie84
veterán

Szia,
Toscana Cukrászdában is van.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#36437) Dryman válasza boogie84 (#36436) üzenetére


Dryman
aktív tag

A Toscana-ban nem ők készítik a marcipán figurákat...van a pultban kb 50-80db, de kb ennyi és nem több...

(#36438) Dryman válasza erdey_a (#36433) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ha a Kálvária tortáit drágának ítéled, akkor ne is nézz szét a belváros kézművesnek mondott látványcukrászdáiban, mert dobsz egy hátast az áraktól...
Nem olcsó a Kálvária az biztos, az a még elfogadható az árszínvonala...a tortái jók, de ne keress bennük semmi különlegeset.

(#36439) SyMbioTe válasza ladopapa72 (#36434) üzenetére

Ment pü.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#36440) Dorien válasza Viperator (#36414) üzenetére


Dorien
veterán

Stipsits :) [link]
Jamba, talán a Deltások is bekötik a Szt. Imrén: [link]

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36441) Balinov válasza Dryman (#36438) üzenetére


Balinov
félisten

Bazz, beszéltek itt napestig a Kálváriaról, azóta dobostortara folyik a nyálam :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36442) erdey_a válasza Dryman (#36438) üzenetére


erdey_a
őstag

nyilván nem a kálvária drága, hanem általában véve minden.
most a két nem bonyolult torta, figurával, sallangokkal 18ezer forint lesz.
22.500 volt a (minimál)bérem amikor dolgozni kezdtem...

Vérboci

(#36443) Dryman


Dryman
aktív tag

Bödöcs: *** nyári gondolataim :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#36444) Bobrooney válasza Dorien (#36440) üzenetére


Bobrooney
senior tag

A boltot szeretem, de a szerelői botrányosak voltak amikor nekem csinálták a kocsit (2017 vagy 2018).
Nappali menetfényt rakattam be velük (megbántam), fejegységet cseréltek (ezt még jobban megbántam).
A nappali menetfénynél lógva maradt a kábel ez első lökös alatt, még jó hogy észrevettem és nem akadtam el vele (azaz nem szakadt le valahol út közben).
Fejegység, középkonzolt összecseszték (gondolom pofával lefele lerakták az aszfaltra, mert ilyen zúzódások lettek rajta), 2 kábelt csak elvágtak leszigetelni már elfelejtették. Mivel nekem leburították a középkonzolt, a klímát nem kötötték vissza (persze hosszabb útra mentem és nyár volt), azóta nincs világítás rajta és a klímakapcsológombot is eltörték így lötyög.
Sajna a reklamációval nem mentem sokra, csak h majd lecseszik a szerelőt (ez vagy megtörtént vagy nem, nem is érdekel).
Két szerelő volt akkor, lehet csak ez volt tróger, de a szar munkáért legalább sokat fizettem.

(#36445) Viperator válasza Bobrooney (#36444) üzenetére


Viperator
őstag

Delta?

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#36446) Bobrooney válasza Viperator (#36445) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Jah, igen bocsi azt elfelejtettem írni. Igen ők voltak..

(#36447) Viperator


Viperator
őstag

Győrben melyik üzlet a legolcsóbb, kedvező áron kínál építőipari termékeket (glett, beltéri festék, gipszkarton, stb.)

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#36448) mobal válasza Bobrooney (#36444) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Milyen kocsid van neked báááázzzzeeeeg?

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#36449) Dryman válasza Viperator (#36447) üzenetére


Dryman
aktív tag

BNF-et javaslom, festékért mert Piktort...

(#36450) sladka_pani válasza Dryman (#36449) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Hát nemtudom.. én pár éven keresztül mindig számításba vettem a BNF-et is, és 99%-ban a legdrágábbra jöttek ki.. attól függ mi kellett, mert ha építőanyag akkor tüzép, ha meg a fent említettek, akkor OBI és Praktiker. Többségben ugyanazt kapod, még cikkszám alapján is.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.