Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35101) erdey_a válasza doc (#35099) üzenetére


erdey_a
őstag

így van, csak a fúvókákat kell kicserélni. 5 perc.

Vérboci

(#35102) golya32 válasza GIJoe (#35100) üzenetére


golya32
aktív tag

Hát nekem lesz a Bartók Béla utcában egy 35m2-es vagy Écsen.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#35103) erdey_a


erdey_a
őstag

skoda szervizelésre (vezérműlánc csere) van valami tippetek győrben?
a nagy szervizek kiiratkoztak a horror alkatrészáraikkal.
olyan kell, aki az ebayen 200 euros szettet beépíti, vagy szerez hasonló áron és nem félmillióért mint a márkaszerviz

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#35104) Coyot válasza erdey_a (#35103) üzenetére


Coyot
őstag

Menj maszek szerelőkhöz.
De mindeki az alkatrészen fog keresni, így iparági standard, hogy nemfognak hozott alkatrészt beépíteni, vagy annyiért amennyit keresnének rajta és gari sem lesz.

Má' nem

(#35105) Dorien válasza erdey_a (#35103) üzenetére


Dorien
veterán

Kulcsár Dávid - autószerelő és autóvillamossági műszerész
Győr, Ladik u. 6. (Kisbácsa)
20/456-2402

Amióta ismerem, csak hozzá hordom a verdákat. Messzemenőkig korrekt srác. :R

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35106) erdey_a válasza Dorien (#35105) üzenetére


erdey_a
őstag

köszi :R

Coyot: mennék én maszekhoz, ha tudnék olyat, aki csinált már ilyesmit.
a 80ezres szettet meg ne akarja a "szaki" nekem 200-ért beszerezni. keressen a munkadíjon aztán cső

Vérboci

(#35107) Coyot válasza erdey_a (#35106) üzenetére


Coyot
őstag

Szerintem is ez a korrekt verzió, a de 80as szetten 80 at keres a munkadíj meg 20 ezer, nem dolgozék én drágán láthassa maga is felkiáltással. :D

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#35108) erdey_a válasza Coyot (#35107) üzenetére


erdey_a
őstag

ja, hát ha összesen 180ezerből megvan, akkor nekem mindegy, hogy milyen jogcímen számláz.
a baj ott van, ha a munkadíj is 180, meg az alkatrész is

Vérboci

(#35109) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

átmeneti albérletet keresek 3 esetleg 4 hónapra 100%-ig megbízható, mérnökként dolgozó, jó egzisztenciával rendelkező haveromnak.
A srác épp lakást vásárol, már foglalózott, közben szakítottak a barátnőjével. Az új lakásba még nem tud beköltözni, a közös albérletben pedig a lány maradna hosszútávon, a srácnak kellene lépni.

Ha esetleg valakinek van tippje azt köszi :R

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#35110) tserrof77 válasza kovacsroli (#35109) üzenetére


tserrof77
senior tag

#35012 golya hirdet pont :))

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#35111) golya32


golya32
aktív tag

Autó hűtő javításra tudtok céget ajánlani, folyik a drága..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#35112) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

'91-ben épült tégla társasházi lakás (82nm) teljes villamos felújítására / cseréjére keresek szakit. Tudom ez ma már közel szürreális elvárás, de jó lenne olyan, aki megbízható és nem akar átb.szni mindennel. :U
Akinek van tippje megköszönöm.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#35113) envagyok


envagyok
veterán

Keresem a PIxelhősök című könyvet.
Sajnos boltban már nem találom sehol.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35114) okiDoki válasza envagyok (#35113) üzenetére


okiDoki
tag

[link] Hát, megkérik az árát... :U

0,0

(#35115) sladka_pani válasza okiDoki (#35114) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Azért ez elég nagy túlzás! :Y

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#35116) okiDoki válasza sladka_pani (#35115) üzenetére


okiDoki
tag

[link] Hát igen, 40000 is elég lett volna! :DDD

0,0

(#35117) envagyok válasza okiDoki (#35116) üzenetére


envagyok
veterán

Egyelőre váltottam egy éves könyvtárjegyet 1200ft-ért, és annyiszor veszem ki, amennyiszer akarom. :)
Úgy néz ki újrakiadás is lesz, szóval nagy marha, aki az új ár 8x-osát kifizeti érte.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35118) PociAti válasza envagyok (#35117) üzenetére


PociAti
senior tag

Nem tudhatod, számára mennyi értékkel rendelkezik annak a tárgynak a birtoklása.
Aldiban, Lidliben 4.000 Ft-ért lehet kapni rádióvezérelt órát. Ugyanazt az időt mutatják, mint a sok százezer Forintba kerülő mechanikus órák, csak a szinkronizálás miatt még azoknál is pontosabbak. Mégis vannak, akik megveszik a drága mechanikus órákat.

(#35119) sladka_pani válasza PociAti (#35118) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Jó hasonlat, de mint látni volt rá kereslet..

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#35120) Joker88


Joker88
őstag

srácok,srácok, a Bán Aladár utca mennyire cinkes hely ? Igen,használtam itten a keresőt, 4-5 vélemény volt ról,de mindegyik több éve történt.. Azóta változott valamit ? Mert konkrétan lenne egy eladó panel-lakás az említett utcában.. Bele merjek-e vágni ? :D
Köszönet ! :R

In loving memory of Garrett Lockhart

(#35121) envagyok válasza Joker88 (#35120) üzenetére


envagyok
veterán

Hacsak nem a normális helyeken hirdetett ár feléért, harmadáért adják, én nem erőltetném.

Keresek pc tápokhoz értő szerelőt, lenne pár retró tápegységem, amit szeretnék javíttatni vagy felújíttatni.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35122) Dryman válasza Joker88 (#35120) üzenetére


Dryman
aktív tag

Az előző városvezetés anno előszeretettel csoportosította oda a szocializációra már részben hajlandó városi kisebbséget.... megszokod hogy a bringatároló nem arra való amit a neve sejtet... babakocsit, bringát felcűgölsz a lakásba hogy holnap legyen mit használni... vagy kapásból egy garázsos lakást veszel...A közbiztonság semmivel sem rosszabb mint a Lajta út közepén lévő 10 emelleteseknél.. oda is kaptak beutalót a városi brazilok szép számmal... Laktam a Bánon átmenetileg 2 és fél hónapot... arra megfelelő volt, de a 4-re felhallatszott a kisebb-nagyobb lépcsőház előtti csoportulások olaszos mentalitással fűszerezett bájcsevegése, a nyári estéken sokszor éjfélig is... aztán meg úgyis előkerül néhány műanyag szék, vagy egy picit selejtes kanapé, és már meg is van a kiccsalád napközbeni pihenőhelye... Ennek is van valami varázsa..

(#35123) envagyok


envagyok
veterán

Ha esetleg valakinél kallódik Commodore/Amiga /Atari/Enterprise/HT-1080Z számítógép, eredeti játékok, joystick, periféria, stb, privátban jöhet.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35124) Dorien válasza Joker88 (#35120) üzenetére


Dorien
veterán

A Bán A. u. páros oldalán lévő 4 emeletesek annyira nem gázak. A páratlan oldalon lévő 10 emeletesekben tömörül a kisebbség. Ott már láttam érdekes dolgokat... Pl. lakás bejárati ajtaja berugdosva, csótányok hemzsegnek a környékén. Van egyfajta energiája a helynek. Én nem vágyom oda, na. :)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35125) Joker88 válasza Dorien (#35124) üzenetére


Joker88
őstag

köszönöm a reakciókat [envagyok] , [Dryman] , és persze Neked [Dorien] :R
10 millióért szeretné adni a tag a lakást elméletileg garázzsal eggyüt.
És ez az ár a szokásos adókkal eggyütt még menne is hitel nélkül kettőnknek a lánnyal.
Mindketten Gyárvárosban dolgozunk, ez azért nem az a rész,de nem is esik messze onnét. És mivel mindketten beköltözők lennénk,azért informálódok kicsit..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#35126) Dorien válasza Joker88 (#35125) üzenetére


Dorien
veterán

Házszám? Emelet?

Diiiinnnnnyééééét! :))

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35127) Dorien


Dorien
veterán

Kérdés: Van egy Micro-Wave -es router, amihez nem nagyon akarnak csatlakozni az új Win10-es laptopok. Egyszer látják, másszor nem, egyszer csatlakoznak, másszor "nem lehet csatlakozni ehhez a hálózathoz". A régi Win7-tel meg semmi, de semmi gond. Vírusirtót már leszedtem, mert ha jól tudom elég a Win10 Defender. Merre induljak el? :F

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35128) envagyok


envagyok
veterán

Keresek ATX alaplap dobozokat.
Több tucat kellene.
Cserébe hardvert, csokit, sört megegyezés szerint :D

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35129) Bobrooney válasza Joker88 (#35125) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Ez csak nekem gyanúsan olcsó?

(#35130) Dryman válasza Dorien (#35127) üzenetére


Dryman
aktív tag

Hopp, hasonló eset, csak nálam MicroTik a router...
csatlakozik a win10-es laptop, de nincs internet...ping-re felel a router...majd mikor cmd-ablakban beírom hogy ping www.cocacola.hu, -t vagy csak egyszerűen ping 8.8.8.8 -t, akkor 3 alkalommal eldobja a csomagot, utána felébred és mivel -t-vel paraméterezted a ping-et, egészen az általam történő megszakításig hibátlan a folyamat, majd ezek után már böngészni is lehet....
Passzolom...ez nálam vállalati wifi, és csak az újonnan csatlakoztatott eszközökkel csinálja, és csakis akkor mikor újonnan érzékeli a notebook a wifis hálózatot...de ha elfelejteted vele a wifi hálózat beállítását, akkor kezdődik minden elölről...
A fórumok arról beszélnek hogy valami nem stimmel a wifi titkosítással TKIP/AES probléma a Win10 és a notebook hardveres wifi eszköze között...nem a router a ludas, hanem maga a hardveres wifi eszköz kezelése win10 részéről! Nálam Inteles Wifi kártyák vannak ezekbe a céges Dell notikban...ja és a dolog pikantériája, hogy a tisztelt munkatársak az otthoni Dlink, Tp-link, satöbbi eszközökön meg lazán problémamentesen wifiznek...miért csak a cégnél szopok ezzel a MikroTik-es csodával?
És még mielőtt valaki beszólna, mert a MikroTik-es szupercsapatban érzi magát otthon... abszolút nem fikázás jelleggel írtam le a tapasztalataimat!

(#35131) Dorien válasza Dryman (#35130) üzenetére


Dorien
veterán

Kösz a választ, Laci! :R
Ebben a régi Fujitsu laptopban még anno bekrepált a Wifi kártya, egy ilyen kis USB TP-Link került bele. Gyorsan lecsekkolom, hogy jó-e vele a Win10-es laptop is...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35132) erdey_a


erdey_a
őstag

samsung np300e5a laptopba honnan lehet \ szabad \ érdemes kijelzőt venni?
az előző sajnos haragom áldozata lett
Győrben javít ilyet valaki?

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#35133) Dryman válasza erdey_a (#35132) üzenetére


Dryman
aktív tag

Jamba-nál talán találsz hozzá...
ez az a széria, amibe nem szerettünk kijelzőt cserélni, mert ritka volt és kúva drága!
Viszont volt-van rá igény, mert ezeket a Szintézis hozta kafetériában az audinak anno és megterítették vele a várost....
Azt neked kell majd mérlegelned hogy egy első generációs Inteles laptop megérdemel-e egy kijelzőcserét...

(#35134) Balinov válasza erdey_a (#35132) üzenetére


Balinov
félisten

Csinálj belőle retroarch retrokonzolt :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#35135) erdey_a válasza Dryman (#35133) üzenetére


erdey_a
őstag

gondoltam 20-30 pénzből megvan a csere. annyiért simán megéri.
van benne 8g ram, meg egy ssd, szóval netezni, ofiszozni örök élet meg még egy nap. 2 órát bír az akku is.
nem mondom, hogy a felbontása nem kompromisszum már néha, de jobbra most nincs keret.
az a 3 fekete folt meg egyre nagyobb, ezért tervezem a cserét :D

Vérboci

(#35136) jamba válasza erdey_a (#35135) üzenetére


jamba
csendes tag

Hali

Biztos van hozzá nálam selejteztem ebből a szemét kategóriából párat.
Átépítést is vállalom.
Olcsóbb lesz mint 20e.

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#35137) Bobrooney válasza erdey_a (#35135) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Dettó nekem is hasonló samsung van. Csak nekem a win10-et nem lehet rá telepíteni a wifi kártya maitt... Csere megoldaná de lövésem sincs milyen kéne bele.

(#35138) Dorien válasza Dryman (#35130) üzenetére


Dorien
veterán

Na úgy néz ki ezzel az USB TP-Link wifivel tök jól működik a Win10. Kösz a tippet! :R

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35139) Dorien


Dorien
veterán

Filmajánló:

Greyhound (2020) [link]

Spoiler csatajelenet #1: [link]
Spoiler csatajelenet #2: [link]
(De inkább nézzétek meg a filmet. :) )

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35140) Dryman válasza Dorien (#35138) üzenetére


Dryman
aktív tag

Tényleg nincs mit....bár ezzel még találkozhatsz:
Win 10 hálózatkezelési probléma 2004-es verzio esetére:
bizonyos hálózati kommunikációk alapértelmezetten letiltásra kerülnek...főleg játékkliensekkel lehet szívni, van net, meg böngészhetsz is, de nem csatlakoznak a játékkliensek, erre van valami hotfix leírás is, de regisztrációs adatbázisban történő kutakodást és értékmódosításokat kell végezni...ha meg előbbi a probléma, akkor tessék:
[link] az ipon is összeszedett egy csokrot a szivatásból... :)

[ Szerkesztve ]

(#35141) Dryman válasza Bobrooney (#35137) üzenetére


Dryman
aktív tag

ezekbe az az eszköz kell ami blutyukot és wifit is ad egyszerre...a meglévő meg kuka...de egyszerübb egy TP-LINK usb receiverrel kiváltani,,,azzal a körömnyi kis cuccal...

(#35142) jamba válasza Dorien (#35139) üzenetére


jamba
csendes tag

Jó film megnéztem :K

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#35143) Bobrooney válasza Dryman (#35141) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Jó ötlet, köszönöm! :R

(#35144) boogie84


boogie84
veterán

Sziasztok,
van egy eladó tápom: Cooler Master V700

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#35145) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Hejhó, ha esetleg valakit érdekelne egy tűzhely, akkor csoporttagoknak 5 ezerrel olcsóbb :)

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#35146) boogie84 válasza boogie84 (#35144) üzenetére


boogie84
veterán

Tápot elvitték, van egy Cooler Master házam is.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#35147) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok!

Első körben itt érdeklődnék, hogy van-e valakinek Dvi-Vga átalakítója? :)
Alaplapomon DVI bement van, viszont a monitorom VGA. :B

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#35148) golya32


golya32
aktív tag

Még van 2 kiadó lakásom (garzonom) Écsen, ha valakit még érdekel.. a facet már utálom, mindig a nagycsaládos orkok találnak meg.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#35149) Dryman válasza sotetlovag97 (#35147) üzenetére


Dryman
aktív tag

Szia, ha az alaplai kimeneted DVI-D, azaz a fehér színü csatlakozó, de nincs már rajta analóg jelkimenet, akkor nem tudod átalakitoval megoldani.

2 féle átalakitó van, a24+5 - ösből lehet analóg jelet kivenni, a 24+1 - es átalakitó csak digitális jelet ad ki, ennél kell egy kis áramkör az analogizáláshoz... neked valószínű hogy ilyen kell majd, aranyozott része az alaplapra, dobozos végére meg rádugod a monitor analóg kábelét.

(#35150) Chris.G


Chris.G
tag

Sziasztok! Vásárcsarnokon kívül hol lehet venni Győrben kaprot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.