Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35051) envagyok válasza tserrof77 (#35050) üzenetére


envagyok
veterán

Az nekem is van :D

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35052) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Sziasztok! Látom 2 hónapja nem megy a beárazós topic, így itt kérdezem meg, mert nem vagyok már képben a hardverek árával. Ha valakinek kell, akkor legalább itt hirdetem elsőnek. Szóval mit érhet ez az FM2+ félgép így:
Alaplap: Asrock FM2A88X Extreme6+
CPU: AMD Athlon X4 760K 3.8GHz (4.1GHz Turbo)
Hűtő: Zalman CNPS10X Extreme (nagyon jó hűtő, csak sajnos az AM4 konfigra nem fog rámenni)
RAM: 2x4GB Corsair Vengeance hűtött bordás 1866MHz
VGA: SAPPHIRE Radeon R9 270X Dual-X OC 2GB GDDR5 256bit
Esetleg érdekelne amúgy AM4 konfig is, ha valakinél van...

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#35053) Dryman válasza sladka_pani (#35052) üzenetére


Dryman
aktív tag

Szia, ez az a cucc, amit inkább komplett gépként hirdetnék, mert igy elviszik belőle a ramot és videókártyát árában, a többi meg rajtad marad... fm2+ cuccot eladni csak akkor tudod, ha megjön rá a madárka, valaki aki valamely furcsa okból mégis kedveli az fm2-es vonalat. Szóval komplett gépként táppal, házzal együtt, valamint egy 120-as SSD-vel megtámogatva eladható lenne szerintem. Árat nem tudok írni, komplett gépként talán 50000Ft körül.
És ha már ryzenes konfigot keresel, akkor ezt tudnám ajánlani: [link]
Üdv! Dryman

[ Szerkesztve ]

(#35054) sladka_pani válasza Dryman (#35053) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszod! Sajnos sehogy sem megy komplett gépként, mert minden más új és fel lesz használva a következő géphez :) Akkor vagy rámporosodik, vagy nemtom...

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#35055) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Hátha... [link] Feltettem a masinát..

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#35057) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Jó reggelt Urak!

Nem volna valakinél egy felesleges antisztatikus zacsi alaplaphoz? Postáznom kellene egy cuccot, és rá kellett jönnöm, hogy nincs egy darab se :/

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#35058) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Sziasztok,

VRAM hűtő bordát keresek győri átvétellel, jó lenne 8 darab egyforma, de ha csak 6 db van az is elég még.

(#35059) tserrof77 válasza MR_Joe (#35057) üzenetére


tserrof77
senior tag

Joe, 6-ig nyitva vagyok, adok, gyere!

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#35060) SyMbioTe

Holnapi nap városban a sörözők/hangulatjavító objektumok nyitva vannak, ugye?:D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#35061) Dryman válasza SyMbioTe (#35060) üzenetére


Dryman
aktív tag

Biztos hogy nyitva vannak, és holnap lesz az első BaRock zenebona rendezvény is, [link] 13 helyszínen dupla rockkoncertek, bár ezekre már 14-én elfogytak a jegyek! Gondolom a koncertközeli italkimérések megfelelő formában fognak működni! A rendezvény csak győrieknek van kitalálva, győri lakcímkártya kell hozzá, és előre igényelt ajándékjegy!

[ Szerkesztve ]

(#35062) SyMbioTe válasza Dryman (#35061) üzenetére

Köszi.
Igen a koncerteket láttam, gondoltam is, hogy egyikre menni kéne. Ma délután néztem, akkor még majdnem mindegyikre volt 10+ jegy. Egy jó fél óra múlva ránéztem megint, akkor már az összesre elfogyott. :(

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#35063) okiDoki válasza Dryman (#35061) üzenetére


okiDoki
tag

Hű, ezek tényleg egész jó programok! :))

0,0

(#35064) tserrof77


tserrof77
senior tag

Mi a DAC-pályán voltunk Zéróday és Road volt műsoron. Utóbbi nagyot zúzott, élveztük! Az más tészta, hogy ahogy sötétedett, kerültek elő a szúnyogok. Többen emiatt mentek (vagy épp menekültek) haza. Én 13 csípéssel úsztam meg a dolgot.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#35065) envagyok válasza tserrof77 (#35064) üzenetére


envagyok
veterán

Tömeg volt?
Maszkviselés?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35066) erdey_a válasza envagyok (#35065) üzenetére


erdey_a
őstag

Bikinin voltunk (maszk kellett, beltéri volt), ott teltház volt. A többi koncert fotóit elnézve, a legtöbb helyen csak lézengtek a népek.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#35067) tserrof77 válasza envagyok (#35065) üzenetére


tserrof77
senior tag

Ugye 500-as limit volt. De nem volt teltház. Szerintem kb 300-an lehettünk, kényelmesen elfértünk a placcon. Ez kültéri volt, maszkért még a belépéskor sem nyüsszögtek, bár akkor még rajtunk volt, de sem az előttünk, sem a mögöttünk levőkre nem szóltak, azokon nem volt. Belépés után ki is levettük.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#35068) Dryman válasza tserrof77 (#35067) üzenetére


Dryman
aktív tag

Utólag is bocsánat hogy vakon beálltunk elétek a Road-on... sietős volt, nert mi a Dorothy-Auroráról mentünk át Road-ra.. Minden tiszteletem a szervezőké, de a helyszínválasztás nem volt szerencsés a zárttéri rendezvények esetén. Szabadtéri rendezvényekre való zenekari hangosítást hoztak, és be lettek nyomorgatva egy művházterembe... A Dorothy hangosítása alig volt élvezhető, az Auróra meg a szokásos formában szórakoztatta a közönséget a zárt tér akusztikai adottságai ellenére...Információim szerint a szabadtéri koncertekre minden helyszínen volt 100db helyszinen igényelhető jegy is, ezért is tudtunk átmenni mi is egy másik helyszínre...Jó volt nagyon, jó volt egy kicsit kimozdulni, pláne így Rock vonalon!

[ Szerkesztve ]

(#35069) tserrof77 válasza Dryman (#35068) üzenetére


tserrof77
senior tag

Az, hogy egyszerre voltak, részben oké, de mi is pl mentünk volna vagy 3 helyre... Nem bántuk meg, a Road nagyot zúzott.

Laci, nem álltatok be elénk, elfértünk :)) Csak üdvözölni akartalak.

Köszönet még egyszer innen is a Városnak, hogy megcsinálták ilyen rövid idő alatt a szervezést! (A szúnyogokat meg "elengedem")

A bornapok kicsit hiányoznak, bár ekkora hőségben még este se nagyon lenne kedvem kóstolgatni...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#35070) envagyok


envagyok
veterán

ASUS CT-479 adaptere nincs valakinek felesleges?
S478 p4 lapba lehet vele betenni s479 dothan procit
[link]
Keresek még powerleap, asus, msi, gigabyte slit1-socket370 adaptert pentium 2-3-hoz

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35071) tserrof77 válasza envagyok (#35070) üzenetére


tserrof77
senior tag

s423/s478 átalakítóm tuti van :DD

Áttúrom a "kincses" dobozaimat. Fesz szabályzós slot1-fcpga átalakítómnak kell szerintem lennie...

[ Szerkesztve ]

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#35072) golya32


golya32
aktív tag

Kiadó garzonom van Écsen 85-120e ig/hó és 35-75m2 ig. Érdekelhet valakit?

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#35073) Joker88 válasza golya32 (#35072) üzenetére


Joker88
őstag

biztosan fog ! pl add fel a hirdetést,esetleg fotókkal valamelyik Facebookos ingatlanos csoportba.. Max fél napon belül lesz rá embered . Van ilyen néven csoport is : Győri Albérletek: kiadó szobák, lakások, irodák , vagy : Győri Albérletek .
Ismerős is meghirdette Gyárvárosi lakását, azthiszem 2+fél szoba volt, így a frászbukon keresztül, délelőtt tolta fel a hirdetést,délután már volt bérlője is.. persze számlásan adta ki hosszú távra,nemtudom mennyiért havonta.. De Győrben, bár Ti biztos jobban tudjátok, olyan 85-90-110.000 Ft-ért mennek az albik,plusz rezsi..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#35074) golya32 válasza Joker88 (#35073) üzenetére


golya32
aktív tag

felraktam, a megbízható bérlő a nehéz.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#35075) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

(#35076) sladka_pani válasza Szuperboci (#35075) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Van csoportkedvezmény? Mondjuk 150k? :D

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#35077) golya32 válasza Szuperboci (#35075) üzenetére


golya32
aktív tag

140k?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#35078) sladka_pani válasza golya32 (#35077) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

:D

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#35079) bugalaszlo


bugalaszlo
csendes tag

512 ssd je nem lenne valakinek gyorben?

www.bugalaszlo.hu

(#35080) sagesz93


sagesz93
addikt

Hi!

tud valaki helyet Győrben vagy a környéken, ahol a legjobb áron vesznek meg aranyat?

(#35081) golya32


golya32
aktív tag

Epson eh-tw480 kivetítő érdekel valakit?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#35082) Joker88


Joker88
őstag

Győrben,környékén , ismertek, tudtok ajánlani egy jó karosszériást ? Egy jobbos küszöb meg sárvédőívek lennének az áldozatok :D persze aki nem horror áron dolgozik ;]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#35083) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok!

Eladóak lennének a kis kincsecskéim! :DD
Fórumtagoknak kedvezménnyel.
Kincs 1
Kincs 2
Kincs 3
Valakit érdekelhetnek?
A jövőben valószínű több dolog is lesz.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#35084) sotetlovag97 válasza sotetlovag97 (#35083) üzenetére


sotetlovag97
tag

A charge már jegelve is. :B

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#35085) envagyok


envagyok
veterán

Core i3 2.-3.-4. Genes számítógépek 18000Ft-tól (ram és hdd nélkül)

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35086) tipuka


tipuka
addikt

Sziasztok!

Megyek 2 napra Győrbe (mert muszáj) és a google térképen kívül nem jutottam előrébb az ügyben, hogy mivel foglaljam le magam délután pár órára, ha már ott vagyok. :DDD

Első napra találtam a Rába Quelle-ét, mert csúszdázni meg medencézni nagyon szeretek. :DDD És akkor kocsival el tudok menni oda.
Más valami van még a kövi napra ami így pár órára érdemes elmenni? :DDD
Füvészkertet kihagynám, a Csalogány utcához előny, ha közel van, mert lehet gyalog kell onnan mennem. Köszi előre is! :R

(#35087) Joker88 válasza tipuka (#35086) üzenetére


Joker88
őstag

kis szomjoltásképp ajánlom :
( Belvárosban , sétálóutca /Baross/ )

In loving memory of Garrett Lockhart

(#35088) golya32


golya32
aktív tag

Esetleg valakinél van felesleges gáztűzhely? Vezetékes kellene..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#35089) Hannibhál válasza golya32 (#35088) üzenetére


Hannibhál
őstag

Helló, felül gáz, alul villany van :)

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#35090) Joker88 válasza golya32 (#35088) üzenetére


Joker88
őstag

viccen kívül, mert van vezeték nélküli gáztűzhely ? :F

In loving memory of Garrett Lockhart

(#35091) tipuka válasza Joker88 (#35087) üzenetére


tipuka
addikt

Köszi, jónak tűnik! :D :R
Ha tudok, elmegyek oda, mert kicsit a másik irányba van. :DDD

Nincs valami múzeum(pesten a közlekedési múzeum tetszett) vagy vár(Gyulait néztem csak eddig, az bejött) vagy még valami lazulós hely, mint a Rába Quelle ? :DDD
Szomszéd-ba nem tudom el fogok-e tudni menni, mert ott is lehet lazulni. :DDD

(#35092) Hannibhál válasza Joker88 (#35090) üzenetére


Hannibhál
őstag

szerintem villanyosra gondolt

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#35093) golya32 válasza Joker88 (#35090) üzenetére


golya32
aktív tag

csak sima gázos kellene, és nem palackos.
Gázvezetékre gondoltam panelba kellene, a mostani Mórának rossz az egyik égőfeje folyamatosan engedi a gázt.
Ha tudtok szerelőt az sem lenne rossz.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#35094) erdey_a válasza golya32 (#35093) üzenetére


erdey_a
őstag

török István úton, a pozsonyi mellett van az elektromechanika. ha van konkrét típus, hoznak neked szelepet. kicserélni 10 perc.
én már cseréltem sütő szelepet, és égésbiztosítót is. nem drága az alkatrész

Vérboci

(#35095) G@ben


G@ben
addikt

Vegyetek motort!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#35096) golya32 válasza erdey_a (#35094) üzenetére


golya32
aktív tag

Ok köszi az infot

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#35097) Emu válasza tipuka (#35091) üzenetére


Emu
őstag

Ha lesz autód, és érdekel akkor kinézhetsz Pannonhalmára.
Egyedül férfinek délután pár órára pff...esetleg egy gyógysörrel egybekötött belvárosi séta, amit a kolléga is ajánlott.

(#35098) okiDoki válasza Emu (#35097) üzenetére


okiDoki
tag

+1 Pannonhalmára, ha már itt jársz! ;)

0,0

(#35099) doc válasza Joker88 (#35090) üzenetére


doc
nagyúr

Persze, nekem is olyan van.
A gaztuzhelyeket jellemzoen siman at lehet allitani vezetekes/palackos uzem kozott

[ Szerkesztve ]

(#35100) GIJoe


GIJoe
addikt

Sziasztok, nem tud ajánlani vki albérletet a kórház közelében, tűrhető áron... :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.