Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28001) Dryman válasza vettelf60 (#27998) üzenetére


Dryman
aktív tag

Értem, de tapasztalatom szerint és ahogy írtad is fájlrendszer hibával nem működik....ha a freedos-os oldalról csinálsz bootolható eszközt, akkor a pendrivre-ra +2 fájl is felkerül, ez pedig a karaktarkészlet...indításnál fel is ajánlja hogy angol vagy magyar nyelvű legyen a doshoz rendelt beviteli eszköz nyelvezete....
p5ld2 alaplap esetén biztos tapasztaltad már hogy az asus oldala nem valami barátságos, viszont az asususa-ról tölthető a bios és a segédprogram is...az asus europai oldalán úgy rémlik nem is találtam meg ezt a lapot anno....
legutolsó esetben epromíróval tudom segíteni a lap bios frissítését, ez esetben elegendő ha beolvasod nekem a bios chip pontos típusát, keresek egy ilyen chipet és beírom epromíróval a tartalmat, de ez pénzedbe kerül....gondolom ezt meg nem nagyon akarod.....

[ Szerkesztve ]

(#28002) vettelf60 válasza Dryman (#28001) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Ha a freedos-t rátettem a pendrive-ra, utána elég ha a .rom fájlt csak felmásolom, vagy kell neki mappa? És az afudos is kell?

Már kezdek elveszni, hogy milyen lépésekben kell csinálni. :O

[ Szerkesztve ]

(#28003) Dryman válasza vettelf60 (#28002) üzenetére


Dryman
aktív tag

pendrivelinux-al vagy a HP usb disk készítőjével csinálj egy freedos-os itt letöltöd és megcsinálod a bootolható eszközt: [link]
ezek után asustól letöltöd
a bios fájlt
és a flash-elő programot
mindkettő be van csomagolva.
kicsomagolod és felmásolod a pendrive gyökerébe
bebootolsz és azért hogy lásd mi van rajta, használd a dir parancsot...
látod listázva a pendrive file-jait....
jut eszembe a felmásolás előtt röviditsd le a bios fájl nevét 8 karakternél kisebbre
pl asus.rom
aztán szépen parancssorban beírod: c:\ afudos236.exe /iasus.rom

az /i kapcsoló a feltételek nélküli azonnali programozást jelenti...és kell neki

(#28004) vettelf60 válasza Dryman (#28003) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Előre is köszi, hazamegyek aztán meglesem a dolgokat. Na itt látom, hogy az egyetemi info nem ér sokat. :N

(#28005) sagesz93


sagesz93
addikt

[link] Lenne egy ilyen bontatlan TV-m eladó minden okosságot tud, tegnaptól induló garanciával!

[ Szerkesztve ]

(#28006) kiszi07 válasza Balinov (#27999) üzenetére


kiszi07
senior tag

Félre olvastam akkor, fáradt voltam már :D

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#28007) Balinov válasza kiszi07 (#28006) üzenetére


Balinov
félisten

ougyanmar. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28008) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok.

Valakit esetleg érdekelne a meghirdetett cuccaim közül valami, de az árát picit sokallja?!
Akkor írjatok rám és megbeszélünk egy garantáltan jó árat a kiszemelt cuccért, mivel viszonylag gyorsan pénzre lenne szükségem.

Ennek okán csere most nem nagyon játszana. :)

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#28009) vettelf60 válasza Dryman (#28003) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Nagyon köszi. Működött MS-dos-al. Örök hálám! :R

(#28010) Fricó válasza sagesz93 (#28005) üzenetére


Fricó
aktív tag

Egy Nexus 6os mobilra egy az egyben elcserelnem veled.

(#28011) Tarill


Tarill
őstag

Sziasztok! Tud valaki segíteni abban hogy telenornál mytariff xs csomagban ha lefogy a 200mega net akkor lelassul vagy letilt teljesen? Illetve túlszámlázzák-e a túlhasznált netet?

(#28012) vlcsko82 válasza Tarill (#28011) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Nekem valamilyen 500megás netem van,de csak lassítják nálam :K Viszont nem veszem észre a különbséget :U

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#28013) SyMbioTe válasza Tarill (#28011) üzenetére

Szia!

Nekem is XS van + Extra 3-as netcsomag, de amikor lefogy nekem csak lelassul.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#28014) Fricó


Fricó
aktív tag

Eladó Nexus 6 szinte új: [link] :Y

(#28015) memphis221


memphis221
tag

Udv. Videokartyat keresek legalabb 2gb legyen. Thx udv memphis22

[ Szerkesztve ]

" memphis22 "

(#28016) kiszi07


kiszi07
senior tag

Valakinek van esetleg iPhone 6 üvegfóliája ?

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#28017) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Boldog húsvéti ünnepeket!

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#28018) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.
Kérdésem lenne, hogy mi a neve annak a segédprogramnak, amit HP Probook 4520s használ, és a képernyő felső részén helyezkedik el. McCaffe, meg valami security program van benne. Hasonló, mint egy lenyiló asztal.
Köszi, üdv.

Ja, meg boldog nyulat mindenkinek.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#28019) zsigee válasza zsigee (#28018) üzenetére


zsigee
tag

HP Advisor :W

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#28020) Jazzos válasza memphis221 (#28015) üzenetére


Jazzos
tag

Ilyen kártyám maradt 1 db, érdekel?
Gigabyte GTX 650 2 GB (GV-N650OC-2GI) 19.900.-

(#28021) nemszamit


nemszamit
tag

Sziasztok!

Valakinek esetleg van eladó tökéletesen működő 1x4GB-os 1333mhz ddr3 laptop memóriája Győrben? :R
Továbbit PÜ-ben.

(#28022) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok...
megellett az asszony kocsijában egy 10 cm-es gumicső, ezt kellene pótolnom.
a gumicső a hűtővíz rendszer része, a kiegyenlítő tartály vízelosztó csöve és az agr hűtő közötti részt kötti össze.
A dolog pikantériája az hogy maga a cső 9,5cm hosszú gyárilag ívelt kialakítású duplafalú textilerősítésű gumicsó....gyári száma: FGP 55190627. Sajnos ezt nem lehet kapni különálló alkatrészként, csak az AGR (EGR) hűtővel együtt adják....

Hozzáértők véleményére lennék kíváncsi, hol kapok Győrben gumitömlőt????
Valószínűleg pótolnom kell ezt a kis darabot, így vásárolnom kellene egy darab duplafalú tömlőt, direkt hűtővízre valót....
Meggányoltam egy darab zöld slagdarabbal, de valszeg ez nem tartós megoldás... :)

(#28023) vettelf60 válasza Dryman (#28022) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Hidro-Land Bt. Van kisezer féle tömlőjük.

(#28024) Balinov válasza vettelf60 (#28023) üzenetére


Balinov
félisten

raba utca, a kanyarban. bar nekik anno a fo profil a hidraulikatomlo volt...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28025) vettelf60 válasza Balinov (#28024) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Víz megy benne így ez is hidraulika. Már nem rába utca hanem tompa utca.

(#28026) Balinov válasza vettelf60 (#28025) üzenetére


Balinov
félisten

naja,vegulis igaz. nem is tudtam, hogy Imreek elkoltoztek. tervben volt evekkel ezelott, de ugylatszik megcsinaltak. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28027) vettelf60 válasza Balinov (#28026) üzenetére


vettelf60
csendes tag

Ha jól tudom már 4 éve ott vannak.

(#28028) Balinov válasza vettelf60 (#28027) üzenetére


Balinov
félisten

lehet, en 2008 elejen jottem el/ki toluk :K

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28029) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

Dunakiliti álláshírdetés (tudom, nem pont Győr, de a topikok közül ez van legközelebb):

A Ladylon Szintetikus Fonalgyártó Kft munkatársakat keres.
Hosszú távú, könnyen elsajátítható (betanított) textilipari munkára, gépkezelői munkakörbe. Munkarend: teljes munkaidő, három műszak, (160-168 óra/hó, stresszmentes munkakörnyezet). Bérezés: versenyképes + cafeteria. Elsősorban Mosonmagyaróváron és környékén élő munkavállalók jelentkezését várjuk.
Jelentkezni és érdeklődni hétfőtől-péntekig 8-15 óráig a 06/30 247-8429-es telefonszámon lehet.

A Slime draws near! Command?

(#28030) jamba válasza Dryman (#28022) üzenetére


jamba
csendes tag

Mester valószínűleg lesz pár darabom

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#28031) Weaver válasza ldave (#28029) üzenetére


Weaver
senior tag

minden kötekedést félretéve, nem ez a szándékom, de ez a kedvencem:

" Bérezés: versenyképes "

mihez képest !?!? mekkora közhely már.

(#28032) jamba válasza Weaver (#28031) üzenetére


jamba
csendes tag

Általában a 78600-hoz viszonyítják LOL :(

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#28033) Füleske válasza Weaver (#28031) üzenetére


Füleske
addikt

Na meg olyan sincs hogy stresszmentes gépkezelői állás. Esetleg pár levél xanax után.

(#28034) Dryman


Dryman
aktív tag

Köszönöm a tippet, igaz máshol, de találtam formára hajlított "alakos" gumicsövet.
Opelhez először nem volt...szokás szerint vedd meg a gyárit, drágán, de csak holnaputánra tudják rendelni.
Aztán meg "mutasd csak a hibás darabot"..... talán lesz itt hátul egy isuzu-s dobozban valami ilyesmi...és lett, igaz 2cm-el hosszabb, de lett ugyanolyan ívű ugyanolyan külső és belső méretű gumicső.... :)

(#28035) ldave válasza ldave (#28029) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm az észerevételeket, a hírdetést csak megosztottam, nem én írtam, de hátha pont itt talál érdeklődőre. Gondolom a versemyképes azt jelenti, hogy az adott területen, az adott régióban hasonló bérezésre lehet számítani azonos munkakörben.

A Slime draws near! Command?

(#28036) Dryman


Dryman
aktív tag

Mizu Srácok? A telekom már hivatalosan 13:47-től elhárítottnak mondja a soproni gerinckábel átvágásával okozott szolgáltatás kimaradást...ennek ellenére nálunk még mindig szakadozik a net.... :)

(#28037) bhonti válasza Dryman (#28036) üzenetére


bhonti
tag

vezeték nélküli hálózat:-)

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#28038) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Eladó hibás ASUS F5SL típusú laptop hibajelenség ventillátor pörög kép nincs.
Állapota szép zsanérjai jók alkatrésznek 5k-ért elvihető

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#28039) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Eladó egy hibátlan állapotú 80GB-os MP0804H típusú Samsung Pata Notebook winchester.
Érdeklődni privátban.

(#28040) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok.

Érdeklődnék a szakiktól, hogy szilikon szigetelésű vezetéket hol lehet vásárolni? Színe mindegy, sodrott réz legyen, kb. 0,4-0,5-ös. Szüksége lenne egy munkatársamnak kb 20*20cm ilyen kábelre.
Hol lehet ilyet vásárolni? A somogyis kábel nem szilikonos, fontos hogy bírja hideget, és a rendszeres mozgást. Ha esetleg a szilikon nem jó, akkor melyik az a szigetelés, ami nem reped meg mozgatáskor, -20 fokban sem, és +50 fokon sem?

Köszi, üdv.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#28041) Dryman válasza zsigee (#28040) üzenetére


Dryman
aktív tag

Impulzusban biztos van valami lomizott készlet, én ott vettem a műszerem mérőzsinórjainak szilikon szigetelésű vezetéket, mert meguntam a kínai műanyag vackot cserélgetni...mindig eltört nyakba a kábel...
szürke színű 0,5-ös szilikon volt akkor náluk a polcon....

(#28042) zsigee válasza Dryman (#28041) üzenetére


zsigee
tag

:R

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#28043) Dryman


Dryman
aktív tag

Ha már kérdezgetünk....
az autómhoz, kia ceed-hez keresnék kuplung pédálra gumit, na jó a fékpedálra is.... :)
Keresek de nem találok semmit a neten....hátha valaki jártas egy szlovákiai autósboltban esetleg, és találkozott ilyesmivel....akár a gyárból is jóságos lehet ha kihozza... :)

(#28044) G@ben


G@ben
addikt

Egy ilyet szeretnék kívülről befesteni feketére, illetve ennél kisebb már, kb a harmada le lett vágva. A lényeg, hogy tartós legyen. Tudnátok ajánlani rá valami olcsó megoldást? Vagy vállalná valaki?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#28045) Dryman válasza G@ben (#28044) üzenetére


Dryman
aktív tag

építkezési kátrány...fekete is tartós is... :)

(#28046) Jazzos válasza Dryman (#28045) üzenetére


Jazzos
tag

Nem is esik ki a kezéből utána. :D

(#28047) golya32


golya32
aktív tag

:C :C :C :C akkor biztos "örök" db lesz

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#28048) G@ben válasza Dryman (#28045) üzenetére


G@ben
addikt

Már megint elvicceltek egy komoly kérdést! :D
Bicajra kéne, hogy ne vakítsam el a szembejövőket. És csak ezért nem szívesen vennék egy vödör festéket, mert sokszor többe kerül, mint maga az alkatrész.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#28049) Jazzos válasza G@ben (#28048) üzenetére


Jazzos
tag

Ezzel vakítani? Ne vakíts! :D

(#28050) Dryman válasza G@ben (#28048) üzenetére


Dryman
aktív tag

Festék helyett arra nem gondoltál hogy veszel rá egy 20cm-es darab hőre lágyuló fekete öntapadós műanyag tapétát...aztán óvatosan felnyomod rá a tapétát, majd az asszony hajszárítójával véglegesíted a tapéta formáját...
e nem is festék és nem is kerül sokba...bár az alkatrészed árat nézve....ez is többe kerül mint maga a kütyü...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.