Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36701) Balinov válasza envagyok (#36700) üzenetére


Balinov
félisten

Tudom, tudom, de ezért nem repülnek oda vissza 3400kmt :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36702) okiDoki válasza Balinov (#36701) üzenetére


okiDoki
tag

És ha még söröznénk is egyet? ;)

0,0

(#36703) jamba válasza G@ben (#36693) üzenetére


jamba
csendes tag

Hali
Van

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#36704) Balinov válasza okiDoki (#36702) üzenetére


Balinov
félisten

Foglalom a repjegyet :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36705) mm00


mm00
aktív tag

Valaki volt mostanában a győri kórházvan 3. oltáson? Lehetett választani a helyszínen, hogy mivel oltsanak?

(#36706) erdey_a válasza mm00 (#36705) üzenetére


erdey_a
őstag

Feleségem nagymamája pár napja volt, első kettő pfizer volt. Most kérdezték, hogy mit szeretne (mRNS-re elvileg bármit lehet), pfizert kért és kapott.

én kedden megyek 2 pfizer után. de csak pfizert, modernát, janssent "veszek be".

Vérboci

(#36707) Dryman válasza mm00 (#36705) üzenetére


Dryman
aktív tag

Szia!
Nekem még 2 hónap várakozás van, de a közeli hozzátartozók közül többen is voltak.
Választani nem nagyon lehet, ugyanis kötött a 3. oldás típusa... ha a Moderna-val vagy Pfizer-rel oltottak előtte, (mRNS-vakcinák) akkor a 3. oltásnál is ugyanazt az oltóanyagot használják.
Az adenovírusos technológiás oltóanyagok Sputnik V, AstraZeneca keverhetők, a kínairól meg össze-vissza beszélnek mindent...

(#36708) mm00 válasza erdey_a (#36706) üzenetére


mm00
aktív tag

Köszi a válaszokat! Ez alapvetően jó hír, hogy azt kapott amit kért. Én is így vagyok vele, hogy Pfizer után a kínait kihagynám.

(#36709) SyMbioTe

Sziasztok!
Egy kicsit érdekes kérdéssel jönnék, de Győrben vagy környékén lehet bérelni ilyen 1-2-3 napokra valamilyen élményautót? (MX-5, Mustang, Camaro, ilyesmikre gondolok)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#36710) Joker88


Joker88
őstag

jah, és akit esetleg érint..

már novemberben elkezdik építeni, szóval.. kicsit óvatosabban,ne megszokásból vezessünk arrafelé.

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#36711) erdey_a válasza Joker88 (#36710) üzenetére


erdey_a
őstag

na, ez egy tök pozitív fejlesztés arrafelé. köszi az infót.

Vérboci

(#36712) boogie84 válasza SyMbioTe (#36709) üzenetére


boogie84
veterán

Mx-5-rol nem tudok gyori berlesrol.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#36713) golya32 válasza SyMbioTe (#36709) üzenetére


golya32
aktív tag

Hello, probáld meg a Vurdont-t, egyébként BP én is onnan béreltem mustangot.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36714) okiDoki válasza mm00 (#36705) üzenetére


okiDoki
tag

Én augusztusban voltam, aznap Pfizer és Janssen között lehetett választani.
Két Astra után Pfizert választottam.

0,0

(#36715) BalooTM válasza SyMbioTe (#36709) üzenetére


BalooTM
tag

Szia,

Itt tudsz mx-5 NB-t bérelni: [link]

Üdv,
B

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#36716) Diák66 válasza Joker88 (#36710) üzenetére


Diák66
őstag

Megszokásból arrafelé elég sűrűn vezetnek, főleg Pápa felől....hiába a STOP tábla stb. Ha fekvőrendőr lenne, legalább átugranák a kereszteződést, így csak a behajtást követően fognak leugratni a vetésbe. Hihetetlen, hogy semmibe veszik a táblákat és Pápa felől Láziba áthajtanak körülnézés és megállás nélkül egyesek. Heti 5x megyek arra, nem veszélyes kereszteződés, csak tojnak a szabályokra az emberek sajnos.

(#36717) SyMbioTe

Köszönöm a tippeket mindenkinek. :R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#36718) Dorien válasza Joker88 (#36710) üzenetére


Dorien
veterán

Pozitív... :)
Az lesz szép, mikor elkészül Pápa felé a gyorsforgalmi, meg átvezetik az Ipar út végét a Duna fölött Bácsa felé.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36719) Coyot válasza Dorien (#36718) üzenetére


Coyot
őstag

arra én már nagyon várok :)

Má' nem

(#36720) kbhuinfo


kbhuinfo
tag

Ha valakinek van eladó, porosodó raspberry pi 2 vagy 3 a fiókban, kérem dobjon privátot, vagy emailt. Köszönöm!

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36721) Dorien válasza Coyot (#36719) üzenetére


Dorien
veterán

Látványtervek:

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36722) Coyot válasza kbhuinfo (#36720) üzenetére


Coyot
őstag

Drágán adom! mert van rajta hűtéses ház meg minden :D

Dorien:
Engem a 83as hoz lázba, lévén hetente megyek pár kört rajta :) De a híd is szíp!

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#36723) Dorien válasza Coyot (#36722) üzenetére


Dorien
veterán

Mostanában nem mentem arra, de ahogy hallom már a koroncói bekötőnél tart az útépítés.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36724) ladopapa72


ladopapa72
csendes tag

Sziasztok hibàsként hirdetett termékre kell e garít adni
?
Vagy pénzt vissza adni

[ Szerkesztve ]

üdv Ladopapa72

(#36725) Füleske válasza ladopapa72 (#36724) üzenetére


Füleske
addikt

Miért kellene?

(#36726) ladopapa72 válasza Füleske (#36725) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Szia akkor nem kell?

üdv Ladopapa72

(#36727) Füleske válasza ladopapa72 (#36726) üzenetére


Füleske
addikt

Szerintem nem, de az indokaidat várom, ha szerinted igen. A hibásként hirdetett terméket megveszi valaki és nem működik. Mire fel akarja visszakérni a pénzt vagy javíttatni, cseréltetni? Tudta, hogy hibás, ennek tudatában vette meg. Ennyi, innentől azt csinál vele amit akar.

(#36728) ladopapa72 válasza Füleske (#36727) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Nem én akarom visszakérni és ràadàsúl még szét is szerelte
Akkor innentől nincs semmiféle dolgom
Ja és negatív értékelést akar adni

üdv Ladopapa72

(#36729) Füleske válasza ladopapa72 (#36728) üzenetére


Füleske
addikt

Igen, nincs teendőd.
Ha negatívat ad, annak törlését kérheted. [link]

(#36730) PociAti válasza ladopapa72 (#36724) üzenetére


PociAti
senior tag

Ha csak egy funkciót korlátozó részegység hibájáról van szó, attól még működőképes termék lehet, így járhat rá a garancia.
A leírásból ki kellene derülnie mi a hiba, és az mennyire befolyásolja a működést.
Pl. egy telefon hirdetésnél az szerepel hibaként, hogy nem fókuszál a kamera, és közben kiderül, hogy naponta 10-szer újraindul, és a hangszórója se működik, akkor joggal elégedetlen a vásárló. A kamera hibától függetlenül lehet garanciát adni a készülékre, és talán van olyan körülmény, amikor kell is.

A fenti esetben ki szokás kötni egy eredetinél rövidebb garanciális idő, mely a hibás részegységre és ahhoz kapcsolódó funkciókra nem vonatkozik. (Lásd, mint egy újracsomagolt termék valamely webáruházban. Azoknál van elállási idő is.)

(#36731) ladopapa72 válasza PociAti (#36730) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Hibàsként hirdettem a terméket oda volt írva ,hogy nem tudok róla semmit
Akkor nincs tehendőm?

üdv Ladopapa72

(#36732) golya32 válasza ladopapa72 (#36731) üzenetére


golya32
aktív tag

Szerintem nincs, egyébként meg azért adtad olcsobban mert nem tudsz róla semmit.
Az már g...ség, ha megveszi szétszedi és reklamál. akkor minek vette meg?
A te "tudatlanságodra" alapozva akart nagyot akasztani az üzleten, nem jött be, ennyi.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36733) Coyot válasza Dorien (#36723) üzenetére


Coyot
őstag

Hetente megyek, végig megvan már az útpálya, már ami a 83asról látszik. Tétnél már építik a felüljárót is. Jó lesz az :)

Má' nem

(#36734) Weaver válasza golya32 (#36732) üzenetére


Weaver
senior tag

azért mert többet várt a cucctól, hogy esetleg javítható. aztán ha mégsem, jön a reklamálás.
mondtam, eleve hibásként volt hírdetve, tehát így a teljesen a vevő rizikója.
neki kellett volna vétel előtt alaposan körbekérdeznie a hírdetett nem tudom mit.

(#36735) Jazzos válasza Coyot (#36733) üzenetére


Jazzos
tag

Én fogom először használni, hehe. Az M85-re is felszöktem még átadás előtt bringával. :D

(#36736) Coyot válasza Jazzos (#36735) üzenetére


Coyot
őstag

Mert te egy rebbelis bringás vagy, énmeg a rába mellett bringáztam tegnap a sárban. jóvót :D

Má' nem

(#36737) boogie84 válasza ladopapa72 (#36728) üzenetére


boogie84
veterán

Ignoráld. Hibás termékre miféle garit szeretne? Főleg úgy, hogy már hozzá is nyúlt.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#36738) ladopapa72


ladopapa72
csendes tag

Köszönöm a segítséget mindenkinek!

üdv Ladopapa72

(#36739) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok!
Van e valakinek falszkennere, ami képes a műanyag csövet "látni"? Van ilyen, találtam a neten, de egy fúrás miatt nem szívesen venném meg. Akár kölcsön, akár egy helyszíni méréssel az eszköz tulajdonosa által. Helyileg Péren, a fürdőszobai mosdó alatt... :DD van fénykép is a csövekről, de határeset.
Természetesen nem kívánom ingyen, köszönöm, bárkinek.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#36740) Dryman válasza zsigee (#36739) üzenetére


Dryman
aktív tag

Lidl-is ßaszságom van, de ez mindent is mutat.... :)
Parkside Pmshm 2 A1 fa, fém, üreg, áramkábel multifunkciós detektor
ilyen: [link]
ha kell itt van a glovitában...

(#36741) zsigee válasza Dryman (#36740) üzenetére


zsigee
tag

Írok privátban! :R

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#36742) Diák66


Diák66
őstag

Hátha valaki komolyabb "mobilnets szappantartót" keres: [link] 4G Lte. Cat.11 3CA

(#36743) envagyok


envagyok
veterán

Jövő hétre nincs valakinek kölcsönbe egy ryzen procija?
Jön innen apróról egy asus crosshair vi extreme, 1 hét próbagarival, de nem rudom próbálni, mert nincs procim.
Vagy megvételre keresek Ryzen 7 1800x-et.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36744) envagyok


envagyok
veterán

DDR4 Intel Gigabyte számítógép alig használt legjobb áron :
[link]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36745) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Srácok, nincs valakinek olyan hosszabítója ami M.2 2230-ból hosszabbat csinál? Természetesen pici pénzért. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#36746) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok!
Szakmai kérdésem lenne. Adott samsung np300e5c laptop, valamikor leöntötték kávéval. :D
Csodával határos módon sikerült elindítani, és kis trükkel rendszer is van már rajta.
A gondom, hogy nem tudok biosba belépni, mert jelszót kér. Milyen lehetőségek közül lehet választani, ha a laptop már több alkalommal gazdát cserélt, így ismeretlen a Password. Többször megtörtént a 3szori jelszó elrontás is. A bios-pw. Org is segítségül lett hívva, de csak 4db "altgr7" jelölést ad. Ez pedig használhatatlan. Win alól nem lehet frissíteni, elvileg a legutolsó van rajta, mármint bios. Be kellene lépni a setupba, mert elég lassúcska.
Köszönöm bárkinek, üdv! :R

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#36747) Joker88 válasza zsigee (#36746) üzenetére


Joker88
őstag

nem tuti tipp,de ha megkeresed az elemet, és kiszeded,lehet hogy nullázódik. (persze ez csak az én tippem )

In loving memory of Garrett Lockhart

(#36748) Balinov válasza zsigee (#36746) üzenetére


Balinov
félisten

Lacinak szvsz van eprom írója...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36749) zsigee válasza Joker88 (#36747) üzenetére


zsigee
tag

Köszönöm a tippet, régi lapokon működött a dolog.
Ezen is túl vagyok, sajnos nem segített. Igazából az első lépés volt. ;] :R
@Balinov, esélyes, sőt... Szerettem volna egyéb módon megoldani, mert kérdéses, hogy van - e értelme?
Majd beszélek Lacival. 😉 :R

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#36750) doc válasza zsigee (#36749) üzenetére


doc
nagyúr

desktop gepeken szokott lenni ket tuske amit osszeerintve torolte a BIOS-t, ilyen nincs rajta?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.