Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36151) golya32


golya32
aktív tag

Van egy iphone air tabletem fel lehet rá rakni androidot?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36152) atos19881101 válasza golya32 (#36151) üzenetére


atos19881101
senior tag

iPhone tablet? :F
Rakd le az asztalra és tedd rá az androidos telefont… miért akarsz applera androidot? :U

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#36153) BalooTM válasza atos19881101 (#36152) üzenetére


BalooTM
tag

Gondolom ipad-et akart írni, szerintem mindenki tudja mire gondol.

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#36154) BalooTM válasza golya32 (#36151) üzenetére


BalooTM
tag

Nem hiszem, a megoldás: elad, vesz másik...

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#36155) Lacpac


Lacpac
őstag

Sziasztok!
Keresek egy Huawei E3372 4G LTE USB modemet.
Van valaki, aki meg akar tőle szabadulni?

Üdv:
L.

(#36156) golya32


golya32
aktív tag

Ok köszi akkor eladom.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36157) Viperator


Viperator
őstag

Szép napot, Urak!

Tudtok ajánlani jó villanyszerelőt (Győrben)? (Ismerősöm vett régi házat és szeretne rendes hálózatot kiépíteni. Egy kapcsoló van és pár helyen van földelés, az már nem biztonságos és ezért akarja rendeset)

Előre is köszönöm! :R

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#36158) ladopapa72 válasza Viperator (#36157) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Miről lenne szó

üdv Ladopapa72

(#36159) BalooTM


BalooTM
tag

Ha valakinek kell asztali masina i7-6700K-val, akkor tessék: [link]

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#36160) KhaliPPo


KhaliPPo
friss újonc

PNY CS900 120GB
100/100

5.000Ft

(#36161) ladopapa72 válasza KhaliPPo (#36160) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Szia 3000be èrdekekne

üdv Ladopapa72

(#36162) kovacsroli válasza Viperator (#36157) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Szia,

Firevill Kft csinálta nálam a teljes hálózat cseréjét, profik voltak.
Füredi Ferenc - 0630/204-8200

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#36163) envagyok


envagyok
veterán

Hátha valakinek pont ilyen kell :D

Core i5-4590 Fujitsu számítógépek 34990Ft-tól [link]
R9 280X 3GB videókártya gyári állapotban Club3D [link]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36164) tserrof77


tserrof77
senior tag

Üdv, Urak!

Codefone kaputelefon javításával/programozásával kapcsolatban lenne esetleg valakinek kapcsolata? Hívtam pár céget, de elhajtottak/nagyívbennemjöttek.

köszi!

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36165) sladka_pani válasza envagyok (#36163) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Vajon még meddig tart ez a nyomorult videókártya mizéria? :U Na nembaj, én kivárom a PS4 Pro mellett, az tuti, de ugyanez van PS5-el és a merevlemezzel. Hamarosan majd a monitorokkal. Levegőből nem akarnak bányászni? Bocsi, nem Rád vagyok mérges :D

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#36166) Dryman válasza tserrof77 (#36164) üzenetére


Dryman
aktív tag

Szia András!
A kislakásomnál anno ugyanez a típus volt a társasházban, magam csinálgattam mert állandóan beázott és összerohadt hátul a táprésznél a panel.
Van neki egy belső központi egysége 24V-os kimenő táppal, ha ott 17,9V csak a fesz, (nálam ennyi volt a Volt) akkor a kinti egység alja a dobozban általában vízben állt....

Sokáig szívtam a cuccal, fúrtam kis lyukat a kinti egység aljára, így már kifolyt belőle a víz, aztán meg szembesülnöm kellett azzal hogy a kis lyukon beköltözött darázs elvtárs.....újra szétszed, darázsirtás, majd kis lyuk behálózása....
Egyedi kialakítású cavarral van rögzítve az előlap, nekem anno adtak hozzá speckó bitfejet, de
láttam már sima torx csavarral is.

Szerelőt én se találtam hozzá, de mindig a beázás volt a hibája.

(#36167) tserrof77 válasza Dryman (#36166) üzenetére


tserrof77
senior tag

Laci, közben Lado-val is beszéltem, ő azt mondja, elég tré az érintő paneljük, de nem vészes a cseréje (ár/munka) így lehet, belevágok.

(Ha esetleg pár napon belül feltűnök a napiszaron, mint hülye infós, aki azt hitte, a kaputelefon is PC, majd megyei lap gyászrovatában, akkor nem sikerült.) :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36168) envagyok válasza sladka_pani (#36165) üzenetére


envagyok
veterán

Nem vagy vele egyedül.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36169) Coyot válasza sladka_pani (#36165) üzenetére


Coyot
őstag

Én meg itt örülök, mert az előző bányászláz vette a GTX 1070-esemet. Azóta meg alig játszottam, bár december óta a cyberpunkkal lassan végzem :DDD

De nem most dőlt be amugy az egész biznisz?

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#36170) envagyok válasza Coyot (#36169) üzenetére


envagyok
veterán

Amíg vannak idióta emberek, addig fel- fel fog lángolni.
Sokáig lesznek ilyenek.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36171) Coyot válasza envagyok (#36170) üzenetére


Coyot
őstag

Nincs ezzel baj, meg kell próbálni mindenfélét, hogy tudjuk mire számítsunk.
De mikor már a teslás arc is beszáll és felülteti a parasztot egy ekkora lufiba na az végződhet rosszul :D

Le fog meni a vga-k ára szerintem hamarosan, vége a covidnak is a nyáron mindenki baszni fog rá, mégjobban csökken majd az érdeklődés. Én meg vehetek 3070-est 150ért :)

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#36172) okiDoki válasza Coyot (#36171) üzenetére


okiDoki
tag

A 3080-as nem jobb? :U

0,0

(#36173) Coyot válasza okiDoki (#36172) üzenetére


Coyot
őstag

de. 10-el. :K

Má' nem

(#36174) sladka_pani válasza Coyot (#36169) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Nem tudom, bedőlt? Nem követem napi szinten, sőt.. van rá valami cikk? Én örülnék, ha végre bedőlne, utálom az egész kriptomizériát...

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#36175) SyMbioTe válasza sladka_pani (#36174) üzenetére

Utóbbi 1-2 hétben az eth/btc zuhant egy látványosat, utóbbi 60k környékéről 30-35k-ig lement, de most megint 40k körül áll.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#36176) Bobrooney válasza sladka_pani (#36174) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Nem tudom de 50k-t is sajnáltam egy használt 1060-asért, most meg majdnem a duplája :D
Vettem 4-5 éve Jazzostól egy VGA-t azt kb ugyan annyiért most is el tudnám adni, ez a vicc..

(#36177) Coyot válasza Bobrooney (#36176) üzenetére


Coyot
őstag

Ne is mond most néztem a jóféle 1070em drágábban ment el aprón mint vettem anno :DDD

Má' nem

(#36178) Balinov válasza Bobrooney (#36176) üzenetére


Balinov
félisten

Zoli jó cuccokat árul, mi? ;) :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36179) kbhuinfo válasza Coyot (#36177) üzenetére


kbhuinfo
tag

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36180) atos19881101 válasza SyMbioTe (#36175) üzenetére


atos19881101
senior tag

Lassan megkapja az utolsó döfést. [link]

Bárígylenne

[ Szerkesztve ]

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#36181) kbhuinfo válasza atos19881101 (#36180) üzenetére


kbhuinfo
tag

Eddig mindig megprobaltak (a kinai kormany is), eredmenyt lasd. Amugy a kinai tiltas inkabb csak teret enged a tobbi tersegnek, szoval nem visszaszoritja, hanem noveli a hasznot :)

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36182) atos19881101 válasza kbhuinfo (#36181) üzenetére


atos19881101
senior tag

Nem lenne bajom az egésszel, ha lenne értékteremtése az egésznek. Cserébe csak az energiát pocsékolják el a nagy semmire úgy, hogy közben az autógyártókat meg arra kényszerítik, h mindenben is “környezettudatosak” legyenek. Ezzel a krypto lázzal meg mindenki égeti a kW-okat és az eredmény nagy 0. Pluszban megfektetnek jó pár piacot (lasd mikrochip hiány és annak következményei) és még felnyomják a HW árakat is az egekbe. Nagyon nincs ez így jól… egy nagy piramisjáték az egész. Én nagyon elitélem. :K

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#36183) SyMbioTe válasza atos19881101 (#36180) üzenetére

Hát nem fűzök hozzá nagy reményeket.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#36184) kbhuinfo válasza SyMbioTe (#36183) üzenetére


kbhuinfo
tag

Sokkal tobb van benne, mint amennyi laikus szemmel elsore latszik - ezt arazta be a piac. Most szokasos korrekcio van. De szerintem az off kereteit kimeritettuk. A tobbit sor mellet ;]

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36185) Dorien válasza atos19881101 (#36182) üzenetére


Dorien
veterán

Pontosan. Legalább a szenet, kőolajat, földgázt, uránt és egyéb alvilági anyagot a káros hatásaik mellett fel lehet használni fűtésre, gépek hajtására, energiatermelésre, de ez a kriptoizé ez az emberi sötétség nonpluszultrája. "Bányászni" a nagy büdös semmit és közben elbaszni rá egy csomó elektromos energiát.... Qrvajó. :W Legalább régen SETI, rákkutatás, meg hasonlók futottak a háttérben. Az emberi kapzsiság és hülyeség tényleg határtalan...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36186) envagyok


envagyok
veterán

Zotac GTX 1060 3GB Mini ITX és qATX házakba is!! [link]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36187) atos19881101 válasza kbhuinfo (#36184) üzenetére


atos19881101
senior tag

Ne érts félre. A technikai oldala igen, valóban egy jó dolog. Csak az a baj, hogy nem arra használják fel, amire kellene.... hanem mindenki ebből akar meggazdagodni úgy, hogy a létrehozott érték konvergál a 0-hoz. Ahogy Dorien írta, az emberi kapzsiság van benne elég erősen.
Ami sokakat dühít, mint engem is, hogy sajnos csak is a pénzt látják benne az emberek... azt nem, hogy mit okoznak ezzel az egésszel. (nagyon kirívó példa, de sajnos igaz: vannak, akik pl a mikrochip hiány miatt elveszthetik a munkahelyüket, mert nem termelnek a gyárak annyit, amennyit szeretnének)

[ Szerkesztve ]

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#36188) kbhuinfo válasza atos19881101 (#36187) üzenetére


kbhuinfo
tag

Tenyleg a sorre szavazok :) A tema nagyon komplex es elkopna a cerberus, ha minden aspektusat ki kene fejteni pro es kontra.

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36189) Coyot válasza kbhuinfo (#36188) üzenetére


Coyot
őstag

Egyedül vagyok benn, hozhatsz egy citromost szisszenteni :DDD

Má' nem

(#36190) kbhuinfo válasza Coyot (#36189) üzenetére


kbhuinfo
tag

Jo de Neked nem kell magyarazni :) Amugy lehet beugrom!

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36191) Jazzos válasza Coyot (#36189) üzenetére


Jazzos
tag

Citromos mit? Pálinkát?

(#36192) Coyot válasza Jazzos (#36191) üzenetére


Coyot
őstag

aztat! :D

jössz te is, nyuszó? :DD

Má' nem

(#36193) Jazzos válasza Coyot (#36192) üzenetére


Jazzos
tag

Persze. Fürdetés, altatás, 11 után ott vagyok :D Hol? :D

(#36194) kbhuinfo válasza Jazzos (#36193) üzenetére


kbhuinfo
tag

Szerintem egy cipoben jarunk... :D

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36195) Balinov


Balinov
félisten

Srácok, Airbnbn kívül hol érdemes még korbenezni, ha augusztusban 2-3 hétre keresne az emberfia kiadó szallast 3 főnek? Nem hotel, lakás, Sziget vagy revfalu lenne az ideális

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36196) Coyot válasza Jazzos (#36193) üzenetére


Coyot
őstag

Ilyen keson mar nem dolgozom! :D

orulok ha 11 re agyba kerulok en is.

Má' nem

(#36197) G@ben


G@ben
addikt

Győrben hol foglalkoznak Li-ion akksikkal? Tartót szeretnék venni.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#36198) PociAti válasza G@ben (#36197) üzenetére


PociAti
senior tag

Egy pár grammos okoskarkötőben is Li-ion akku van, és a 2 tonnás Teslában is. Célszerűbb kicsit specifikusabban feltenni a kérdést, hogy legyen annak értelme.

(#36199) G@ben válasza PociAti (#36198) üzenetére


G@ben
addikt

Jogos, bár tartó a 18650-21700-26650 vonalon szokott lenni. Most 21700-ashoz kéne. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#36200) homerhamm


homerhamm
addikt

Sziasztok, lenne egy kérdésem, még sokan beszélik/beszélitek a dél-győri agglomerációs tájszólást, vagy csak az időssebbek?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.