Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36051) Swordfish83


Swordfish83
csendes tag

Sziasztok.

Valakinél nem lapul esetleg 30-50k körül valami használható videókártya?
Találtam kapást a 580 8gb-re kihagyhatatlan áron és kéne helyette valami :))

Dryman : Sikerült lelket verni a tőlem vásárolt alaplapba?

Köszi
Balázs

Habzsold az életet sose tudod hol a vége.

(#36052) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok!
Lenne 4*1Gb DDR2 szerver ramom eladósorban.
Érdekel valakit? Mit érnek ezek mostanában? [kép]
Működő gépből érkezett.
Üdv!

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#36053) Rómeó válasza Weaver (#36044) üzenetére


Rómeó
tag

Mészáros Lőrinc!?? :) mindenhez ért! :K

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#36054) Weaver válasza Rómeó (#36053) üzenetére


Weaver
senior tag

őt hívtam elsőnek, de azt mondta csak akkor tud érdemben foglalkozni a dologgal, ha EU-s pályázat lesz kiírva a javításra! :N

(#36055) Dorien válasza Weaver (#36054) üzenetére


Dorien
veterán

Szerintem baráti alapon 5 milliárdért megcsinálja. Ügyes a Lőrinc, jó szakember. :K [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36056) Joker88 válasza Rómeó (#36053) üzenetére


Joker88
őstag

mindenhez IS ! :R

ON : van valami elviteles pizzázó a városban, ami ajánlás szintjén van és elfogadja a SZÉP kártyát? már csak azért ,mert eddig egy helyről szoktunk kérni (nem házhozszállítás! ) elvitelre, de az utóbbi időben egyre csökken a feltét vastagsága,az árai meg kúsznak felfelé.. :(((

In loving memory of Garrett Lockhart

(#36057) SyMbioTe válasza Joker88 (#36056) üzenetére

Pizza Hut, PingWin szeráj, PizzaPont. Én ezekből rendelek néha pizzát, mindegyik fogad SZÉP kártyát (netpincéren szoktam), szerintem működnek ugyanígy elvitelnél is.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#36058) doc válasza Joker88 (#36056) üzenetére


doc
nagyúr

Mi a Dobosbol szoktunk rendelni, van náluk pizza, hambi, sok egytálétel, a.ketszemelyes talbol mi ketten felnőttek +3 gyerek jollakunk és nagyon finom

(#36059) jamba válasza zsigee (#36052) üzenetére


jamba
csendes tag

Hali

Ha lefeszegeted róla az alu bordát kb 5-6e ft/kg :B

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#36060) zsigee


zsigee
tag

@Jamba:DDD :R

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#36061) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Sziasztok!
Hátha valakinek szüksége van egy tuti Androidos TV okosítóra ;)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#36062) tserrof77 válasza jamba (#36059) üzenetére


tserrof77
senior tag

Ennyire felment a ram jellegű panel átvételi ára? : :Y

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36063) Dryman válasza tserrof77 (#36062) üzenetére


Dryman
aktív tag

Pestre küldtem fel 1,85kg-ot 2 hete, mert ott még többet adnak érte.
7890Ft/kg az aranyozott ram ára, szigorúan borda nélkül...

(#36064) golya32


golya32
aktív tag

Telefon érdekel valakit?
Csere-bere is lehet. [link]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36065) doc


doc
nagyúr

megerkezett a szeptemberi rendelesu PS5-om, de egyelore semmi idom nincs ra, igy "van az a penz" jeligere feltettem... [link]

(#36066) Füleske válasza Dryman (#36063) üzenetére


Füleske
addikt

A ram panelekkel mit tudnak kezdeni ?

(#36067) Dryman válasza Füleske (#36066) üzenetére


Dryman
aktív tag

Daráló, majd kémiai lebontással az összes forrasztásos részt elmaratják, így kinyerik belőle az aranyat. A még szennyezett aranyat megolvasztják, így a szennyeződések külön válnak, amit közetszűrőn keresztül eltávolítanak.
Nem csak a panelen van ipari arany, hanem a memória-lapkákban is, mivel egy modulon viszonylag sok ilyen lapka van, ezért ilyen értékes elektronikai hulladék a ram.
Az alaplap hasonlóan jó biznisz, de csak pentium 3-as korszakig minősül első osztályú panelnek, Pentium 4-től napjainkig már csak másodosztály sajnos!

[ Szerkesztve ]

(#36068) jamba válasza tserrof77 (#36062) üzenetére


jamba
csendes tag

Eddíg sem volt olcsó ;)

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#36069) Diák66


Diák66
őstag

Valakinek nincs véletlenül dual-band wifi kártyája pci-e half mini card, és lehetőleg AC-s?

(#36070) Dryman válasza Diák66 (#36069) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ez igen, micsoda követelményáradat! :)
Véletlenül pont egy ilyen van a fiókban....csak vicceltem :)
Egy pontos típust kellene írnod, aztán hátha valakinél lapul egy bontásból, mert ha ezekkel a paraméterekkel besétálsz egy győri kereskedésbe, max az lesz a válasz hogy rendelésre tudnak hozni.

(#36071) Diák66 válasza Dryman (#36070) üzenetére


Diák66
őstag

Sajnos csak PCI-E Half Mini fér bele a laptopba, a kínai verziókból meg már elegem van. Dell DW 1550 3 hónapot sem bírt, de talán sose volt jó. Már egy windows telepítés is kékhalállal végződik miatta. (de ha beleteszem telepítést követően, működik, jó, ugyanakkor random kékhalált okoz) A Realtek chipes egyszerűen gyenge, terhelés alatt time request-et produkál, meg magas pinget. A Qualcomm QCA9377 esetén pedig a bluetooth "hagy ki". Az egerem meg bluetooth kapcsolatos és idegesítő, hogy napjában többször megáll az egérmutató.

Régen nagyon sok laptopban ilyen volt. Más méretű és csatlakozós egész egyszerűen ebbe nem jó. De lehet elszenvedek két hónapot vele és laptop csere, bár iszonyat árak vannak.

(#36072) PociAti válasza Diák66 (#36071) üzenetére


PociAti
senior tag

Nem lenne maximálisan elégséges, ha az egered lecseréled valami normálisra? (Ne legyen kékfogú.)

(#36073) Diák66 válasza PociAti (#36072) üzenetére


Diák66
őstag

Ez már a sokadik egér. Sok itthon a macska..... mind megpusztul fél, vagy egy éven bellül. Rapoo MT550 egyébként az alany és az USB csatlakozó spórolás miatt szeretem. Plusz nem lóg ki egy nano wifi kulcs a laptopból. Visszatehetem végülis a Dell DW 1550-et, csak random kékhalál lesz az eredménye. De azzal működött rendesen, plusz annak a bluetooth szoftvere jobban tetszett. Nem kellett a fájl fogadáshoz külön felnitni semmit, csak küldtem a fájlt, az meg automatikusan fogadta a párosított eszközökről. De szép is lett volna, ha működik rendesen.....

(#36074) PociAti válasza Diák66 (#36073) üzenetére


PociAti
senior tag

Megértem a helyzeted, és elég jó egérnek tűnik ami most van.
A szakmai topikokban, amikor a hozzászólások nem csak a felületet karcolgatják, ott elég sokszor előkerülnek a Bluetooth hátrányai és azt szűrtem le belőle, hogy ha szívás van vele, akkor nagyon keményen kell küzdeni, mert csomó komoly oka lehet a szívásnak.
Én a nano USB csatlakozókhoz gyorsan hozzászoktam, a lehetőségek is sokkal bővebbek.

(#36075) Dryman válasza PociAti (#36074) üzenetére


Dryman
aktív tag

Lehetne akár egy nano USB-s A/C-s wifi adapterben is gondolkodni, ha a jelenlegi wifi/bluetooth-os vezérlőkártya legalább az egeret rendesen kiszolgálja....letiltani a jelenlegi cucc Wifi funkcióját, és kiváltani egy USB-s wifivel...
ahogy látom a keresett wifikártya ára 11000Ft körüli, ennyiért már adnak egy nanos USB-s A/C adaptert.
Persze kísérletezgetni mindig is pénzbe került, az eredmény meg ugye nem mindig megfelelő.... :)

(#36077) Balinov válasza Dryman (#36075) üzenetére


Balinov
félisten

sztem alapvetoen az Diák66 gondja (es kb nekem is az lenne), hogyha csak nem egy lerugott 1,2gen-es Thinkpad T420-rol van szo, azert egy 1par eves lapostol azert elvarna, hogy tud stabil BT kapcsolatot tartani a gyari/beepitett wireless adapterevel...

Szvsz ez mar nem az a C2D-s idok, amikor Centrino-s WIFI/BT adapterekkel voltak gondok.

Egyebkent en sem preferalnam az extra vevot, akarmilyen hangyafasznyi is es duhitene, hogyha a ceges Latitude 5480-ban (inteles BT vevo), vagy a privat win10-esitett mid 2012 rMBP-ben (pedig abban Boardcomm, khm...van) nem menne a BT-s eger, a Wacom Intuos tabla BT-n, csak usb-n, esetleg a Redmi Airdots 2 TWS, de ugyanezek meg a tenyleg kovulet T420-ban is mennek minden nelkul. Sot,meg amit karacsonyi sorsolasban nyertem evekkel ezelott bt-s Sony kishangfal is megy mindennel.

A masik gond, hogy mindenki a harapottalmat majmolja es lassan nagyitoval kell keresni az usb aljzatokat. Szal adott esetben meg mas eszkoz hasznalatat is siman korlatozhatja egy bt dongle

Hja...ilyen ez a popszakma

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36078) Diák66 válasza Balinov (#36077) üzenetére


Diák66
őstag

2. gen-es intel és 10 éves laptop. Az Intel Centrino Wireless N-1030 azért került annó ki belőle, mert semmirevaló wifi chip. Szükségem volt az 5 GHz-re, ma már csak azt használok. Egyébként ezzel a Rapoo MT550 egérrel nem vagyok elégedett, a bluetooth kapcsolata jó más géppel, de hogy kb. fél év használat után málik szét a külsö borítása.... az gáz.

(#36079) tserrof77


tserrof77
senior tag

Amennyire tapasztaltam, a Lenovo-nál (IS) whitelist-es a wifi kártya, ergo simán kiköpi a snassz mezeit :U :U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36080) envagyok válasza Balinov (#36077) üzenetére


envagyok
veterán

Az elmúlt évben több bt/wifi problémás laptopom volt.
A legnagyobb gondok a közösen használt frekvenciák miatt vannak.
Nálam megoldotta a problémát egy usb ac-s wifi adapter.
Bt ment a bentlévővel, wifi az usb-sel.
És elszálltak a gondok.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36081) Balinov válasza envagyok (#36080) üzenetére


Balinov
félisten

Akkor lehet csak nekem van szerencsém.

Mondjuk én a Virgin Hub3.0t kiáltottam egy ruckus APvel, csak a TV, ps3, switch meg a Nas kapja a GB lant a hubrol.

Igaz, frekiket megneztem, mielőtt a ruckust beuzemeltem

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36082) Weaver


Weaver
senior tag

autós töltő / adapter, GPS-hez, mini usb, 5V - 2A nincs feleslegben vmelyikőtöknél?

(#36083) okiDoki válasza Weaver (#36082) üzenetére


okiDoki
tag

Ha megtalálom, jelentkezek.

0,0

(#36084) Weaver válasza okiDoki (#36083) üzenetére


Weaver
senior tag

köszi, jó lenne itt helyben venni. kínából aránylag olcsó, de 2-3 hónap.

(#36085) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Üdv Srácok'
Asus UX310 UQ notim sajnos elhalálozott... :((( A kijelző illetve a gép közötti zsanér megadta magát, eltört, már be sem tudom kapcsolni a gépet.
Érdeklődnék, hogy valakinek alkatrésznek kell-e a gép (kijelző billentyűzet teljesen OK, illetve van benne egy 8 gigás RAM modul, ami kb. 1 éves). Nekem egyedül a HDD-re van szükségem belőle, illetve valaki segítségére, aki ezt ki tudja nekem operálni belőle, és egy külső USB-s házba betenni. :R

[ Szerkesztve ]

BÚÉK!

(#36086) Füleske válasza Weaver (#36084) üzenetére


Füleske
addikt

Vigyázz mert ami nem EU - ból jön arra júl 1 után van áfa+kezelési díj, szóval amit most rendelnél már nem biztos hogy belefér. Úgy meg nem biztos hogy megéri. [link]

(#36087) Weaver válasza Füleske (#36086) üzenetére


Weaver
senior tag

jó, hogy említetted, mert úgy értelmeztem hogy arra vonatkozik amit júl 1 után redelünk.
de ezek szerint ami júl 1 után érkezik be, arra már megy a vám. (?)

(#36088) erdey_a válasza Weaver (#36087) üzenetére


erdey_a
őstag

így van. a beérkezés számít, nem a rendelés időpontja

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#36089) jamba válasza Ukraan (#36085) üzenetére


jamba
csendes tag

Ment PÜ

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#36090) Füleske válasza Weaver (#36087) üzenetére


Füleske
addikt

Nem fogják a határon azt elemezgetni hogy mikor rendelted. A szöveg szerint nézhetik úgy hogy mikor érkezett be hozzájuk és biztos lehetsz benne hogy így is fogják nézni.

(#36091) okiDoki válasza Füleske (#36090) üzenetére


okiDoki
tag

És minden csomagnál be fogják kérni a kifizetési igazolásokat?? Hogy fogják ezt bírni? :W

0,0

(#36092) zozyk válasza okiDoki (#36091) üzenetére


zozyk
addikt

Sehogy.

(#36093) Füleske válasza okiDoki (#36091) üzenetére


Füleske
addikt

Igen, de ne az eddigi mennyiségekből indulj ki. Az 1 dolláros cuccokat senki sem fogja rendelni mondjuk +500 Ft - os kezelési költség mellett (most mondtam egy számot, majd kiderül hogy mennyi is lesz ez), a nagyobb cuccoknál meg már most egyre több az EU raktáros áru. (pl. most rendeltem hátizsákot EU - s raktárból, 1 hét alatt itt van)

(#36094) PociAti válasza Füleske (#36093) üzenetére


PociAti
senior tag

Ha valakinek valamire szüksége van, akkor nem fogja érdekelni a 27% áfa.
Ha igen, akkor amúgy se volt fontos.
Én ezután is fogok Ázsiából rendelni, mert amiket meg szeretnék venni, azokból azokon a piacokon van kínálat.
Némileg átrendeződhet a piac, de csak egyes szegmenseknél számítok arra, hogy nagyobb európai raktárak jöjjenek létre.

(#36095) doc válasza PociAti (#36094) üzenetére


doc
nagyúr

Az AFA kis dolgoknal tokmindegy, de ha ratesznek valami komolyabb kezelesi koltseget, akkor sokszorosara nohet az 1-2 dollaros cuccok ara, igy senki nem fog kulfoldrol rendelni.
A dragabbaknal meg a +27% mar eros tetel.
Erosen meg fog noni az EU-s raktarak forgalma, ugy sejtem :)

(#36096) Weaver válasza PociAti (#36094) üzenetére


Weaver
senior tag

a legtöbb olcsóbb dolog még így is vastagon meg fogja érni. pl a telefonommhoz a tokot 800ft-ért rendeltem kínából, ebay-en, pontosan ugyanez a tok az árkádban a mobilszigeten 4990ft volt. (mint kiderült, ők is onnan rendelik, nagyobb tételben, tehát ők kb 6-700ft-os darabáron kapják).

(#36097) kbhuinfo válasza Weaver (#36096) üzenetére


kbhuinfo
tag

Szerintem inkabb 3k korul lesz az az vamugyintezesi koltseg (mint kb. most) ezert a 10k alatti termekek kb. kiestek szerintem egyenesen Azsiabol. Az EU raktar mukodik, a posta fellelegezhet.

Van toltom - ha kell, gyere, megy PÜ.

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36098) doc


doc
nagyúr

Tudnatok ajanlani megbizhato optikust? Olyan kene akinel van szemeszeti vizsgalat is, es korrektul, normalis minosegben megcsinaljak a szemuveget, stb. Ja, es ha lehet, fogadjon el egeszsegpenztari (Patika) kartyat :)

(#36099) tserrof77 válasza doc (#36098) üzenetére


tserrof77
senior tag

Schweidel utcait tudom ajánlani pl.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36100) Joker88 válasza Weaver (#36096) üzenetére


Joker88
őstag

az üvegfóliáról ne is beszéljünk.. ugyanaz a csomagolású üvegfólia note 9-re , a városban , Győrben 9.000 Ft, Alin pedig 900Ft .. Hol itt a becsületesség ? :U

In loving memory of Garrett Lockhart

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.