Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18001) MR_Joe válasza Balinov (#18000) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Győrt meg lassan elviszi az ár. Szép ez a nyár...

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#18002) Balinov válasza MR_Joe (#18001) üzenetére


Balinov
félisten

lattam a hireket :( elbaszott egy idojaras..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18003) golya32


golya32
aktív tag

Ilyenkor örülök a pannonhalmi melletti lakásnak..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#18004) golya32


golya32
aktív tag

Melyik hidat zárták le?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#18005) nemszamit


nemszamit
tag

Sziasztok!

Akinek lenne Győrben iPhone 4 eladó (T-mobile előnyben) kérem privátban keressen! :R

Üdv

(#18006) sladka_pani válasza MR_Joe (#18001) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Nem bírok hazamenni hétvégére, már ma lezárták Vámosszabadit, Rajkát... és úgy tudom Komáromot is lefogják...

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#18007) zsigee válasza sladka_pani (#18006) üzenetére


zsigee
tag

Gönyüt tegnap lezárták, állítólag, csak lakcímkártyával lehet bemenni.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#18008) Kis Joe válasza Balinov (#18000) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Tavaly en elmentem Brighton-ba. Nem rosz, de nem nagy elmeny. Es 30 fok felett volt akkor a homerseklet de a tenger kb. jeges volt :DDD

----------------------------------------------

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#18009) sladka_pani válasza zsigee (#18007) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Köszi, akkor viszont ha nem lesz valami jobb helyzet, nem tudok hazamenni, nem tudok megállni nálad az alkatrészekért, de következő héten pótoljuk mindenképp, oké? Mert már 1 hónapja nem tudok mindig valamiért hazajutni :(

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#18010) Balinov válasza Kis Joe (#18008) üzenetére


Balinov
félisten

Brighton all. jo hely, ismerosok is mondtak, hogy faszan el lehet lenni, mikor jo ido van. Neztem kepeket, nem rossz, de engem tuti nem vonzana, ruhellem a tomeget..azert szeretunk a mostani helyen, mert kb 4-5km hosszu homokos strand van, a fo resze az ut mellett van 1bol..ott minding tomegnyomor van (7vegen rendorok iranyitottak a forgalmat), viszont van egy hatso ut, ami egy golfpalyahoz megy, onnet csak at kell a duneken setalni es mindjart a kevesbe tomegnyomoros helyre jutsz. Ehune. Tegnap is kimentunk, de 30-40 meterenkent voltak csak az emberek, az elejen a fovenynek meg latszotttak a hangyak..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18011) Dryman válasza Balinov (#18010) üzenetére


Dryman
aktív tag

Valaki azért tud élni! :)
én meg homokzsákot töltöttem egész délután...konditerem helyett ez is egy alapos testmozgás volt! [link]

(#18012) Balinov válasza Dryman (#18011) üzenetére


Balinov
félisten

:D Muszaly, ha a melo es a lakas kozott kene csak ingaznom, mar lehet meghulyultem volna...eleg volt 4,5evig csinalni.

nezem a hireket, fb-s megosztasokat...allami/hivatalos hozzaallas egyes, leulhet..ellenben a civil szervezodeseknek megint ismet le a kalappal. Nelkuluk, hozzad hasonlo onketesek nelkul meg nagyobb szar lenne... :(

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18013) Coyot válasza Balinov (#18012) üzenetére


Coyot
őstag

gn: ON

muszáJ

gn: OFF

Má' nem

(#18014) Balinov válasza Coyot (#18013) üzenetére


Balinov
félisten

obazmeg, igazad van :B szegyellem is magam, egesz este morzsoltkukorican fogok terdelni a sarokban.

Grammar Nazis Unite! :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18015) Coyot válasza Balinov (#18014) üzenetére


Coyot
őstag

nem bírtam megállni hogy neszójakbe :D

Má' nem

(#18016) Balinov válasza Coyot (#18015) üzenetére


Balinov
félisten

en sem birtam volna :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18017) Dorien válasza Balinov (#18014) üzenetére


Dorien
veterán

Ír akcentussal beszéled már a magyart? :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó audiofil sztereó fejhallgatók --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#18018) Balinov válasza Dorien (#18017) üzenetére


Balinov
félisten

kabbe :P

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18019) Kis Joe válasza Balinov (#18010) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Hat nalam az elmegy szint. Kavicsos es ahogy mondtad tomegnyomor. De erdekes modon az emberek nagy resze csak fekszik a parton es nem megy be a vizbe :D

Autom itt nincs, bringazni meg kicsit meredek lenne oda Londonbol ugyhogy nem hinnem hogy felfedezem a rejtett helyeket :DD

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#18020) Balinov válasza Kis Joe (#18019) üzenetére


Balinov
félisten

kavicsos? google maps-szal neztem, onnet ugy tunt, mintha homokos part lenne..akkor meg plane felejtos...Itt is van egy Brightonhoz hasonlo hely, Bray, del dublin...pomerad, standok, turista hegyek, de menne a tokom oda strandolni, meg ha 30C lenne akkor se...ki a francnak van kedve kavicson szambazni. Egyetlen kavicsos tengerpart volt, ami kiba***t jo volt, az Monterosso Liguriaban

Brightonba all. a londoniak csak levonatoznak, de szerintem ezek csak alcanak hasznaljak, hogy jol bebaszhassanak :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18021) RudyD válasza Dorien (#18017) üzenetére


RudyD
csendes tag

El-ír 'ákcentus' lesz az.

Amúgy támogatom a nyelv-újj-itt-ás -t!
Nekem is mindig rájár a kezem és amúgy is hogy néz ki az "mu"-nak a "száj"-a?

:P :))

Amúgy is a hason ulás miatt nekem is mindig a muszál a nyerő... B-)

-- RudyD { B-) }

(#18022) widi


widi
tag

Imént lezárták a Petőfi hidat is :(

(#18023) vlcsko82 válasza widi (#18022) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Pont most jöttem onnan :K kegyetlen ez a vízhelyzet :W

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#18024) Weaver


Weaver
senior tag

nekem a Lapos melletti nádfedeles 'büfé' a mércém. régebben volt hogy annak a csak a tetejéből látszott ki egy kevés, attól meg még messze vagyunk. ma ugyan nem, de tegnap voltam kint a töltésen és nem volt veszélyes (legalábbis itt). azóta nem tudom mennyit emelekedett a víz.

(#18025) widi válasza Weaver (#18024) üzenetére


widi
tag

Az éjszaka során ma reggelre is sokat emelkedett, bár azóta én sem láttam

(#18026) Dryman


Dryman
aktív tag

reggel 6-tól ma délután 17:15-ig 18cm-ert emelkedett, és az utobbi órákban 8cm-ert...mostmár visszafelé folyik, azaz a nagyduna beduzzasztja a mosonit...innentől óránként is emelkedhet 15-20cm-t sajnos...
2002-ben ugyanígy volt, csak akkor nem volt ennyire felkészüle a lakosság.....akkor alattomosan jött a víz, és ugye nem csinált ekkora gebaszt Ausztriában....
Most odafigyeltek rá, szvsz nagyon is, és tartható a helyzet, csak Újfalun bírja ki a gyorsan összedobott új töltés....fóliázhatják azt akárhogy ha egyben megmozdul és alrébbteszi a víz....hogy miért kellett elbontani a régit, és átépíteni pont most?

(#18027) MR_Joe válasza Dryman (#18026) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Azt hallani, hogy megrogyott.. :(

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#18028) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Aki szereti az agyatlan gyilkolós játékot, annak ez a csomag kötelező. [link] :))

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#18029) zsigee válasza sladka_pani (#18009) üzenetére


zsigee
tag

Rendben, vagyis nem, akik ott élnek, nekik nincs rendben... Mi pedig találkozunk jövő héten!

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#18030) Dryman válasza MR_Joe (#18027) üzenetére


Dryman
aktív tag

Csak egy zsákokat szállító jármű alatt "súvadt meg" ahivatalos jelentés szerint, nincs köze a víznek ehhez a kis gátcsúszáshoz... 22m hosszan ujraépítik és fóliázzák, kb ennyi az igazság.....
A probléma az hogy friss a töltés és akármennyire tömörítik akkor sem sikerül megfelelő minőségűre, így nincs más mint a bordázás, de az meg embertelen meló...állítólag egész éjszaka rakják a zsákokat!
és egy kis helyzetjelentés:
[link]
katt a képre és akkor több is előjön...
a papok kerítésén már 60cm a homokzsák-fal, de lehet ez sem lesz elég....

[ Szerkesztve ]

(#18031) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

NAS ügyben érdeklődnék. Otthonra akarnám venni, fényképeknek, filmeknek, házi szervernek. Olyan kérdésem lenne, hogy erre elég az 1 fiókos, vagy ha lehet inkább 2 fiókos legyen? Melyik a jobb? Érdemes otthonra a 2 helyes NAS? 1TB HDD menne bele.

más:

tényleg eltörölték a HbA1C törvény otthon? A kérdésben jártas kollégákat kérdezem

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18032) Dryman válasza cellpeti (#18031) üzenetére


Dryman
aktív tag

Kérdezd Balinov-ot...most vett valami NAS-t....
cukorbetegség számomra is ismerős, de nem inzulinozom, így nem is figyelek oda a törvényre...viszont nem eltörölni akarták, hanem 7,9-ről kitolni 8,9-ig az értéket....azaz 8,9-ig kapnál térítéses inzulint....holnap megkérdezem a dokit ha érdekel....

(#18033) Kis Joe válasza Balinov (#18020) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Pontosan :DD
Amugy nekem is olyan egyszer meg kell azt is nezni szindroma volt, plusz mar ki akartam mozdulni a varosbol

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#18034) thaler2 válasza Balinov (#18000) üzenetére


thaler2
senior tag

Brutál forróság. Basszus azért jöttem ide, hogy ne izzadjak, erre már most megdöglök június 6.-án...Mi lesz itt július végén ???

(#18035) G@ben válasza Dryman (#18030) üzenetére


G@ben
addikt

Kb egy órája értem haza. Zámolyban kezdtünk, aztán átküldtek Újfaluba, hogy ott kevés az ember, ami igaz is volt, amíg meg nem jöttek a katonák. A gát víz felőli oldala annyira át van ázva, hogy úgy mozog az ember lába alatt, mint a vízágy, bár ez inkább Zámolyon volt érezhető. Ezután mentünk Bácsára zsákot tölteni, mert állítólag kevés volt az ember. Ez nem volt igaz, mert konkrétan alig fértünk a földkupacokhoz. Viszont mindenki nagyon szorgalmas, a mai 5 óra munka alatt egy rossz szót nem hallottam, mindenki iszonyúan segítőkész!

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#18036) vlcsko82 válasza G@ben (#18035) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Minden tiszteletem azoknak akik részt tudnak venni az árvíz elleni csatába :R

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#18037) G@ben válasza vlcsko82 (#18036) üzenetére


G@ben
addikt

Tekeyagd is írta és a rádióban is most mondták, hogy Dunaszentpálon elkél a segítség. Lehet, hogy délután oda kéne menni...

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#18038) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Délelőttre egy kis vémotorok... délután meg meló...

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#18039) Balinov válasza thaler2 (#18034) üzenetére


Balinov
félisten

julius vegen? olyan messzi ne gondolkozzal idojarasilag. orulok, ha 2-3 napra elore nagyjabol eltalajak az itteni idojosok az idojarast.

Varosba elhiszem, hogy megpusztulsz, itt a tengerpart mellett kellemesebb az id :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18040) Rómeó válasza vlcsko82 (#18036) üzenetére


Rómeó
tag

"Segítséget" csak az ár után tudnák nyújtani,pl: azzal,hogy beázott,meghibásodott elektromos háztartási,egyéb gépeket elszállítanák,ingyen. :B

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#18041) vlcsko82 válasza G@ben (#18037) üzenetére


vlcsko82
aktív tag

Én szívesen mennék,de a meló véget nem tok :( ha viszont valaki bemegy helyettem északára ma meg holnap ill. vas. meg délutánra akkor megyek :K

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#18042) Borokafa válasza vlcsko82 (#18041) üzenetére


Borokafa
őstag

Jani, csak be kell menni, vagy dolgozni is kell? ;]

(#18043) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Kinek mi a velemenye a Win 8.1 ujitasokrol?

Ugy tunik szamomra hogy jo a fejlodesi irany, de meg mindig nem arra torekednek hogy rendesen tudd hasznalni a PC-d hanem hogy osszemossak a tabletekkel.
Mellesleg nekem nem ezekkel a feluleti csilli-villi cuccokkal volt a bajom osszessegeben hanem az amogott rejlo stabilitassal.

Es hogy legyen egy kis mac-es beszolas is: Ezekbol par dolgot az alma mar 2 eve legalabb bedobott a mac os-be... :D

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#18044) Bobrooney válasza Kis Joe (#18043) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Alapvetően ugye nincs start menü, kb 1 órán belül vissza tudtam hozni. Meg nem tudom, szerintem vissza megyek a win7-re ha legközelebb újra rakom.

(#18045) Füleske


Füleske
addikt

Most hogy megnyitott a Penny sikerült megfejtenem a német kiskereskedelem működését !
Ami a Spar - ban hulladék az megy az Aldi - ba. Ami az Aldi - ban hulladék az megy a Lidl - be. Ami a Lidl - ben hulladék az megy a Penny - be. :C

(#18046) Kis Joe válasza Bobrooney (#18044) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Ez szerintem inkabb a megszokotthoz valo ragaszkodas, jol erzem?
Viszont attol meg nem lesz konyebben kezelheto a metro felulet szimpla pc-n

Füleske: Es egesz europaban mindenhol ugyan azt a mocskot kapod :D

[ Szerkesztve ]

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#18047) Bobrooney válasza Kis Joe (#18046) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Nem a ragaszkodás, hanem meguntam, hogy feleslegesen pörgeti a procit a sok diagnosztikai hülyesége, és az is zavar hogy nem veszi észre, hogy nem tapis kijelzős a gépem. És az is zavar, hogy 2 órát izzadtam mire észrevette, hogy jééé beraktam 1 új hangkártyát.

(#18048) zsigee válasza Füleske (#18045) üzenetére


zsigee
tag

A Spar nem német, Németországba be sem engedték! A Penny tudomásom szerint szintén nem német. Csak egy évet éltem abban az országban, de nem találtam Pennyt.
A Lidl központja Neckarsulm, Az Aldit nem tudom, de mindkettő német. Mint a Kaufland. Amit pedig Magyarországon a német érdekeltségűekben kapsz, az többnyire lengyel, szlovák, és magyar szemét. Amit pedig Németországból hoznak az drágább, és minőségben is magasan eltér a többitől!
(A Spar osztrák, tudomásom szerint, a Penny-t nem tudom, de már jártam üzletükben, és kb Tesco érzés fogott el, csak raktár verzióban.) És akkor ez legyen off!

bobrooney:Amit írsz W8-ról, már hallottam mástól is, de nem tapasztaltam. Sőt... Gyorsnak találtam, stabilnak, és kevesebbet kérdez, mint a W7 kérdezett anno. A csempéket ki lehet kerülni, start menü megoldható, a monitoros gondod meg szerintem egyéni dolog. Engem nem zavar. A média kezelés pedig szerintem simán van olyan, mint W7 alatt. Még a Lightroom-ot nem próbáltam, nem volt rá időm, játszani pedig nem nagyon szoktam...

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#18049) ftc válasza zsigee (#18048) üzenetére


ftc
nagyúr

Én inkább lenygel vagy német szemétnek hívnám...szlovák terméket még lidl-ben nem láttam :D

(#18050) zsigee válasza ftc (#18049) üzenetére


zsigee
tag

Nemzetközi konfliktus van kialakulóban :DDD Csak viccelek, és nem akartam bántani senkit. Amúgy meg lényegtelen. A szalámik nagy része itt magyar terméknek van feltüntetve, a tejtermékek egy része lengyel, de szokott lenni szlovák is, valamint magyar. A német szalámik pedig szerintem nem annyira rosszak. Az Aldi szerintem egy kicsit drága :U

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.