Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35251) jamba válasza BaKeSZ87 (#35250) üzenetére


jamba
csendes tag

Ment pü

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#35252) odrif


odrif
MODERÁTOR

Megkérek mindenkit aki a topikban hirdet, hogy Kalandor kérésének megfelelően tegye!
[link]

20 éve a Prohardveren

(#35253) BaKeSZ87 válasza BaKeSZ87 (#35250) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Eladó még egy hibás GTX 560-as meg full HD monitor 4.000-ért. [link]

(#35254) Dorien válasza odrif (#35252) üzenetére


Dorien
veterán

OK, de miért egy budai csóka a házigazda, miért nem egy győri? :U
Régen, mintha Dryman lett volna... Vagy rosszul emlékszem?
"Kalandorok kíméljenek!" :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35255) envagyok


envagyok
veterán

Győrben hol lehet jó áron írható DVD-t venni?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35256) Joker88 válasza envagyok (#35255) üzenetére


Joker88
őstag

ilyen tescó,sparokban biztos hogy van,persze,attól függ,hogy Neked mennyi a "jó ár" ..

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#35257) ladopapa72 válasza Joker88 (#35256) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Neki kb 5ft/db àron kell

üdv Ladopapa72

(#35258) Dorien válasza envagyok (#35255) üzenetére


Dorien
veterán

Talán vasárnaponként az ETO Park piacon.
Meg van ilyen is: [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35259) PociAti válasza envagyok (#35255) üzenetére


PociAti
senior tag

Eldugott sikátorokban, Kisduna Áruház mögötti parkolóban...

(#35260) Joker88


Joker88
őstag

hát itt a József Attila út elején, a Szent Imre felőli CBA-val mi lesz/lett? ma reggel akartam ott vásárolni,erre meg tök üres a kecó :D kellemetlen volt hajnali 5 órakor :DDD

In loving memory of Garrett Lockhart

(#35261) Dorien válasza Joker88 (#35260) üzenetére


Dorien
veterán

Mert az hajnali 5-kor is nyitva szokott lenni? :F
Nem tudom, én csak a szomszéd halsütőbe (Süllőház) szoktam járni néha hekket enni, az top minőség! :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35262) Joker88 válasza Dorien (#35261) üzenetére


Joker88
őstag

igen,hajnali ötkor szokott kinyitni.. mikor jönnek vidékról a buszok. meg én is ott szoktam venni kiflit,ilyeneket,ha kocsival jövök munkába..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#35263) jamba


jamba
csendes tag

Felújítják csak.

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#35264) bugalaszlo


bugalaszlo
csendes tag

[link]

HP Microserver GEN10 hátha valakinek aktuális. Mint az új...

Köszi a figyelmet :D

www.bugalaszlo.hu

(#35265) kbhuinfo válasza bugalaszlo (#35264) üzenetére


kbhuinfo
tag

Szep :)

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#35266) envagyok válasza Joker88 (#35256) üzenetére


envagyok
veterán

Írható DVD Update:
Tesco hiper: nincs
Mediamarkt: Csak CD, DVD nincs
Euronics: nincs
Metro: nincs

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35267) ladopapa72 válasza envagyok (#35266) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Hàny db kell?

üdv Ladopapa72

(#35268) Bobrooney válasza envagyok (#35266) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Lightscribe-s nekem is kell legyen valahol, 15-30db (nem emlékszem pontosan).

(#35269) erdey_a válasza envagyok (#35266) üzenetére


erdey_a
őstag

számtech bolt? :Y
cipőt a cipőboltból :K

Vérboci

(#35270) SyMbioTe válasza envagyok (#35266) üzenetére

[link]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#35271) PociAti válasza erdey_a (#35269) üzenetére


PociAti
senior tag

De az úgy logikus és kézenfekvő lenne.

Ha érdekelt valamilyen számtech cucc bolti ára, akkor mindig a bitbolt honlapjával kezdtem. Az volt a referencia.
http://bitbolt.hu/cd-es-dvd-lemezek-tokok

(#35272) ladopapa72 válasza PociAti (#35271) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Meg s legdràgàbb

üdv Ladopapa72

(#35273) Dorien válasza envagyok (#35266) üzenetére


Dorien
veterán

15db-ot tudok adni, ha sürgős. Maxell DVD-R

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35274) Dorien


Dorien
veterán

Mai sztori: :O

Imádok Győrben közlekedni. Fékezés nélkül át a STOP táblán - király... Szerencsére nem sérült meg senki. (Régi Veszprémi út, Domus udvar)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35275) zozyk válasza Dorien (#35274) üzenetére


zozyk
addikt

:Y

(#35276) Joker88 válasza envagyok (#35266) üzenetére


Joker88
őstag

ma voltam a Fehérvári úti InterSparban.. Volt DVD. valami kétezer forint körülre emlékszek,kis hengerben volt,gondolom 10-20 db.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#35277) envagyok


envagyok
veterán

Köszi mindenkinek.
Most jöttem meg, bitboltból hoztam el az utolsó dvd+rw
Mindenképp +-os kellett.
Pcworldöt (marcal aluljáró) is hívtam nekik sem volt, voltam a kodályon is a 10es alatt, ott se.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35278) Dryman


Dryman
aktív tag

Rohanás a hetem, de itt is megkérdezem, hátha valaki bennfentes a témában...
2020-as Társasházi törvényben lévő módosítások/szigorítások érintve a közös képviselőt, és vagy a társasház-kezelőt. Jogi csűrés csavarás, törvénybe benne van a változás, de mit jelent az hogy még nem hatályos...pontosabban bizonyos részei a módosításnak annyira nem életképesek, hogy nem alkalmazhatóak.? :F
Ilyen például az hogy a közös képviselő a teljes vagyonával felel....aztán meg az, hogy 100e-től 5 millióig büntethető bizonyos esetekben...aztán meg az hogy a jegyző hatáskörébe került a társasház működés ellenőrzése, miszerint vizsgálhatja az alapító okirat szerinti dolgokat, és ha az nem felel meg, akkor felhívja a figyelmet annak módosítására, majd nem teljesülés esetén büntethet is. Valamint a társasház közös képviselőjének bejelentési kötelezettségét mikortól kell firtatni??? Bazzeg ez olyan mint a kutya vacsorája lámpaoltás után...mindenféle bizonytalanság, de a hiénák már itt vannak, és tolják az arcodba hogy vagy elmész OKJ-s tanfolyamra vagy keresel egy külső társasház-kezelő céget. Körbenéztem a piacon, hát megint csak kedvezett a törvény egy bizonyos körnek.....5 lakásos társasházba beszedem a közös költséget, kihirdetem a kötelező közgyűlést, megtartjuk, jegyzőkönyvet írok, pénzügyi beszámolót teszek az utolsó fillérig, mindezt ingyen, és dalolva a közösségért...most meg feleljek a vagyonommal...meg legyen meg a végzettségem....na ne már!
Valakinek jogi rálátása a témára??? Neten talált dolgokkal nem sokra megyek....

(#35279) tserrof77 válasza Dryman (#35278) üzenetére


tserrof77
senior tag

Üdv a klubban. Nálunk Móni a KK, mivel mi lakunk legrégebb óta a házban, mint tulajok. De pont az említett törvény miatt kerestünk mi is hivatásos KK-t, úgy néz ki, találtunk. A legnagyobb gond, hogy papír kell róla, hogy csinálni lehessen. A többi hab a tortára...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#35280) envagyok válasza Dryman (#35278) üzenetére


envagyok
veterán

Mikor én csináltam 3 éve az ingatlan közvetítői, és értékbecslői tanfolyamot, akkor kezdődött ez a sztori, közös képviselői, társasház- kezelői tanfolyamosokkal voltunk egy darabig együtt, mert a tanulnivaló egy része ugyanaz volt. Ők mondták, hogy eddig is ezt csinálták, de most muszáj megcsinálni ezt.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35281) envagyok


envagyok
veterán

Keresek kis teljesítményű 2-4GB közötti videókártyákat! Pl. GT640, GT1030, GTX1050, GTX1050Ti
[link]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35282) envagyok


envagyok
veterán

Keresek régi, gépházra való pentium 3, pentium 4, Pentium 4 HT, Core2Quad extreme, 1366 Core i7 extreme, Pentium MMX, Nvidia, Ati ragasztható stickert.
[link]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35283) Dorien válasza Dryman (#35278) üzenetére


Dorien
veterán

És kötelező elvállalnod? :F Én önként biztos nem vállalnék olyan dolgot, ami munkával, felelősséggel jár és semmi hasznom belőle...

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35284) Füleske válasza Dryman (#35278) üzenetére


Füleske
addikt

2-6 lakásos társasházban ha jól tudom (pár éve még biztos így volt) nem kötelező a közös képviselő. (és az ezzel járó beszámoló, közgyűlés stb. sem)

[ Szerkesztve ]

(#35285) tserrof77 válasza Füleske (#35284) üzenetére


tserrof77
senior tag

Nem kötelező, de erősen ajánlott. Minél több lakó/tulaj, annál nehezebb közös ügyekben dönteni és a társasházat képviselni. Csak ugye ebből a is a pénzt akarja állambácsi kiszedni, még ha közvetve is, ezért kell hivatásos hozzá... :((( :(((

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#35286) Dryman válasza tserrof77 (#35285) üzenetére


Dryman
aktív tag

Köszönöm az építő jellegű válaszokat!
A törvény azon esetekre fokuszál, amikor lakásszövetkezetek, társasházi fentartó vállalkozások kókler embereket alkalmazva a semmiért kaptak pénzt... sok esetben a társasházi vagyonokat megcsapolva, vagy csak kormámyszerűen kijátszva a haveroknak egy-egy elvégzendő munkálat kapcsán... Most egy online OKJ-s 100000-es tanfolyamtól várják, hogy ezen emberek a megfelelő tudással rendelkezve segítsék a társasházi lakóközösségeket, de úgy, hogy a lakóközösségen belül döntőbizottság létrehozását írják elő, mert a külsős megbizott társasházkezelő, csak formálisan lesz jelen a közösség dolgaiban.... na ez az amikor a tehetettlen szarcsimbók papirt szerez, majd felmászik az asztalra és rögvest tortának képzeli magát... kis magyar valóság narancsos árnyalattal!

(#35287) Dryman válasza tserrof77 (#35285) üzenetére


Dryman
aktív tag

Formális társasházkezelőt kerestetek, vagy a jóval drágább valós fenntartói tevékenységet is ellátó vállalkozást... nem tudom elődönteni hogy az 5-év múlva esedékes felújítási munkák okán tud-e majd a fenntartó annyit segíteni, intézni a folyamatokban, hogy addig 1,5 milliot kifizessen neki a társasház....???? Havi 30000-es ajánlatom van jelenleg, de ez fenntartói tevékenységről is szól.... András nálatok melyik cég lett a befutó ha szabad kérdeznem? privátban folytassuk...

(#35288) erdey_a


erdey_a
őstag

sziasztok, nagymama-laptopra volna szükségem.
Online istentisztelet (nem röhög :D), meg youtube menjen rajta. 15,6-os kijelző kellene. Akku 1 órát ha bír, akkor főnyeremény.
Egyéb extra igény jelenleg nincs. De azért ne fél óra alatt álljon fel a rendszer.
Valakinél valami?

Vérboci

(#35289) ladopapa72 válasza erdey_a (#35288) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Menyit szànsz rà

üdv Ladopapa72

(#35290) erdey_a válasza ladopapa72 (#35289) üzenetére


erdey_a
őstag

50-60?

kijelző lehet talán kisebb is.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#35291) zsigee válasza erdey_a (#35288) üzenetére


zsigee
tag

Szia!
A sztori ismerős. Egyik barátomnál ugyanez volt. Majd kiderült, hogy van egy LG okos tvje a néninek. Nálatok nincs? Egyszerűbb, mint egy nagymaminak laptopozni. Nincs semmi lebeszélős dolog ebben, csak a szitu ismert! Az ember tőlem vett volna gépet, de nem igazán javasoltam neki.
Csak gondoltam megosztom a dolgot.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#35292) PociAti válasza zsigee (#35291) üzenetére


PociAti
senior tag

Nagyon jó ötlet! Idős rokonom is többet használja a TV-jét, mint a számítógépét. Annyira megkedvelte, hogy még a Kossuth rádiót is okosTV-n hallgatja.
Ebben a speciális esetben talán még egy TV okosító eszköz is kielégítené az igényeket.

(#35293) erdey_a válasza zsigee (#35291) üzenetére


erdey_a
őstag

az ötlet jónak tűnt, rá is kérdeztem, de sajnos a tévé még "jósgömb", és esélytelen valami tévéokosítót csatlakoztatni.
Feldobtam, hogy egy 80 centis random tévé 50ezer, plusz egy box 20. Még meggondolják...
De ha van laptop ajánlat, akkor azért jöhet :D

Vérboci

(#35294) jamba válasza erdey_a (#35290) üzenetére


jamba
csendes tag

Szia Van kicsit nagyobb a kijelző mint amit kértél .
Ment pü

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#35295) zsigee válasza erdey_a (#35293) üzenetére


zsigee
tag

Világos. Csak a kezelés egyszerűbb. És a Windows sem izélget, meg a sok kattintás... Hozzáteszem, a Samsung smartomon csak youtube megy a kölyköknek. Én PC és laptop párti vagyok. ;) Jambanál tuti találsz megfelelőt :K (ez volt a reklám helye :DD)

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#35296) tserrof77 válasza Dryman (#35287) üzenetére


tserrof77
senior tag

Még várjuk a "hivatalos" árajánlatát a csajnak. Móni ma felhívja újra, mert hétvégére ígérte...

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#35297) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, utobbi idoben rakaptam a forrasztasra (utoljara alt. iskola technika oran volt forrasztopaka a kezemben, majd' 30 eve), tipikusan Patrik elektronyos jatekait fixalni.

Namost, van egy lenovo 7"-es tabunk, Patrike es meg most is sokszor ugy tepi ki a microUSB toltokabelt. 1x mar meghulyult a toltoport, de olvatos szetszedessel, kis fizikai behatasos igazgatassal helyreallt es 1-2 honapja rendben tolt.

Felkeszulve a vesz esetere (nameg 5-os szintu lockdown, 5km-es lakhelyelhagyas, stb) rendelnek microUSB aljzatot parat, hogy ha minden kotel szakad, akkor ki tudjam cserelni.

Mire kell figyelni? Az alap, hogy kikapcsolt allapotban szedem szet, akksi csatlakozot lehuzom a tablet pcb-jerol. Van meg valami, amire kulonsoen figyelnem kell?

Ill ugyanitt kerdezem, hogy microUSB toltoaljzatot nem-e lehet lecserelni usb-c-re? Toltes szamit, adatmozgatast ugyis wifin oldom meg. A tablet egy 2/16-os felepitesu, 720p-s kijelzos, Snapdragon 4xx szeriaju SOC-s.

Ugyanittkerdezem#2: Tudtok ajanlani valami jo magyar honlapot,forumot YT csatornat elektronikai gyorstalpaloval? PH-n van ugye a hobbi elektronika topik, de az nekem meg pilotavizsgas

Szeretnek az alap fogalmakkal tisztaban lenni, nem pci-e 2.02 16x savos csatikat cserelni :)

Kocce
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#35298) ladopapa72 válasza Balinov (#35297) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Szerintem menni fog ha nem a kidobod
Höfokra figyelj oda ne ègesd szèt

üdv Ladopapa72

(#35299) tserrof77 válasza Balinov (#35297) üzenetére


tserrof77
senior tag

Mikrousb forrasztásához tűhegyű páka javasolt. A bucibb végűekkel jó eséllyel összeforrasztod a lábakat és csett-füst.

Ha le is cseréled, javasolt utána némi ragasztóval (akár kétkomponensű) fixálni a posrot, ha működik. Úgy jobban fogja bírni. Ha a panelról felszakad a forrpont, ahova a lábak vannak forrasztva, "B" tervként egy DC aljzat beforrasztása ("némi" barkácsmunkával jár) segíthet.

TypeC-re nem fogod tudni cserélni. Több a lába.

A művelethez YT adhat segítséget még, megfelelő kulcsszavakkal. Pl changing micro usb port vagy ilyesmi.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#35300) jamba


jamba
csendes tag

Üdv All

Keresek 4x4 vagy 2x8gb DDR3 1600 mhz memóriát egyformákat.
Ha van valakinél még ilyen pü vagy telefon számom az adatlapomon.

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.