Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35451) jamba


jamba
csendes tag

Hali

S 1150 lapom van egy Gigabyte h81 es hátlapi lemezével
10k ért

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#35452) ladopapa72 válasza jamba (#35451) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Dràga vagy jamba
De èrdekelne

üdv Ladopapa72

(#35453) Dorien válasza golya32 (#35445) üzenetére


Dorien
veterán

Ezekkel a kis mini hangfalakkal azért brutális hangzás sose lesz... :)
Fejhallgatókban eléggé otthon vagyok, inkább azokat használok.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35454) Dorien válasza Dryman (#35448) üzenetére


Dorien
veterán

Copyright © Jazzos :D

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35455) jamba válasza ladopapa72 (#35452) üzenetére


jamba
csendes tag

Elkelt Ladópapa :K

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#35456) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Sziasztok! Érdeklődésből kérdezem csak, esetleg vkinél 17 colos vagy nagyobb noti eladó? Akku legyen jó, illetve alap dolgokra(chrome, youtube, excel) legyen jó, a többi már nem lényeg :)
Hátha van valakinek, köszi előre is :R

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#35457) Dryman válasza jamba (#35455) üzenetére


Dryman
aktív tag

Már Ladópapa is elkelt? 😀
Micsoda karácsonyra készülünk! 😀
bár ha jobban belegondolok most minden eladható!

[ Szerkesztve ]

(#35458) boogie84


boogie84
veterán

Üdv urak!
Hol tudnék ma CAT5 vagy CAT6-os 10m UTP kábelt venni? Miért is ne, pont ilyenkor szakad meg benne ér.... Gbites net helyett most 100-as netem van. :U
BIT Boltot felhívtam, nekik van, de attól félek nem túl minőségi. 1400Ft. Valami bika strapabíró is kellene.

#35459 ladopapa72
Nem az ár miatt írtam, hanem h legyen jó minőségű! Beszoptam a régivel... :R

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#35459) ladopapa72 válasza boogie84 (#35458) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Polipcbe van 10mèteres kèszen fillères dolog

üdv Ladopapa72

(#35460) ladopapa72 válasza Dryman (#35457) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

:Y :R :R :Y

üdv Ladopapa72

(#35461) ladopapa72 válasza tserrof77 (#35441) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Boldog szülinapot!

üdv Ladopapa72

(#35462) jamba


jamba
csendes tag

Boldog születésnapot Seriff Mester!

Ladopapa lesz egy olcsóbb is csak még kipróbálom.

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#35463) tserrof77


tserrof77
senior tag

Köszönöm, uraim! :R :R :B :B

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#35464) Balinov válasza tserrof77 (#35463) üzenetére


Balinov
félisten

Boldog 22-t :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#35465) envagyok válasza tserrof77 (#35463) üzenetére


envagyok
veterán

Boldog szülinapot. :R
Asszony szerencsétlenebb, December 23-án van neki, és a névnapja is.
Én se vagyok boldog a 09.01-el, mert ritkán van jó idő, meg hát régen mindig a suli.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#35467) sladka_pani válasza boogie84 (#35458) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Szia! Lehet nem segítség, de van itthon CAT7-es 10GBites szerelhető kábelem (lila, ipari kivitel, súlyodat megbírja). Merev erekkel a belsejében, de ettől talán még szerelhetőbb is a csatlakozó. Én már mindenhova ezt húzom be, ennél lejjebb nem adom. Viszont van egy méterára annyi szent.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#35468) golya32


golya32
aktív tag

Isten éltessen sokáig!!
Most irigyellek, úgy lennék újra 30 körül..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#35469) boogie84 válasza sladka_pani (#35467) üzenetére


boogie84
veterán

Szia, szabad tudni, hol vetted?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#35470) sladka_pani válasza boogie84 (#35469) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Szia! Privátban megírom :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#35471) Lacpac válasza sladka_pani (#35470) üzenetére


Lacpac
őstag

Nekem is :DDD

(#35472) Joker88


Joker88
őstag

van valakinek valami occsó-jó videókártyája eladóban? netezős gép, semmi játék.. a mostani Geforce210 már a végét járja, fél órás használat után elkezd csíkozni.. hűtése megy, AIDA szerint 46 fok körüli hőmérsékleten van,tehát gondolom a memória kezd kimúlni majd 10 év után..
nem kell drága ketyere,csak legyen rajta HDMI .. :U

In loving memory of Garrett Lockhart

(#35473) sladka_pani válasza Lacpac (#35471) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Neked is írok, sőt, kirakom a hivatalos oldal specifikációját: https://www.levitonemea.com/en/docs/cat6a-uftp-zone-eca-102413.pdf
70 méterig 10GBit, 100méter fölött 1 Gbit a garantált. 70kg húzóerőre van hitelesítve, én 75kg vagyok, kipróbáltam, semmi baja.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#35474) tserrof77


tserrof77
senior tag

golya32: Mint a nevem is mutatja, 77-es vagyok, ergo 43-at töltöttem 16:08-kor :))

Joker88: GT610 1GB-os, passzív lenne 5k-ért.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#35484) Balinov


Balinov
félisten

Szerintem uraim ezt ne itt, esetleg ne tovább :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#35485) ladopapa72 válasza Balinov (#35484) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Rendben részemről befejeztem

üdv Ladopapa72

(#35486) golya32 válasza tserrof77 (#35474) üzenetére


golya32
aktív tag

Bocs, nem néztem, a 43 is jó még az 50hez képest :C

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#35487) golya32 válasza Balinov (#35484) üzenetére


golya32
aktív tag

Igazad van!!
Előbb már nálam is felement a pumpa, ha nem csípünk valakit odébb lapozunk, nem szólunk be, arra ott a facebook ott le tudod tiltani és ennyi!

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#35488) Bobrooney válasza golya32 (#35487) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Én nem tudtam eldönteni, hogy amúgy nagy spanok és csak heccelik egymást, vagy totál komoly a dolog.

(#35490) sotetlovag97 válasza Bobrooney (#35488) üzenetére


sotetlovag97
tag

Szerintem itt a lényeg tserrof77 fórumtárs születésnapja.
Akinek ezúton is Boldog Születésnapot! :B

Felesleges egymást neten keresztül marni szerintem.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#35491) Dorien válasza Dryman (#35457) üzenetére


Dorien
veterán

Mióta Szájer Józsi a Mikulás, itt már bármi lehet... :C

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35492) Dorien válasza tserrof77 (#35463) üzenetére


Dorien
veterán

Heppi Börszdéj Kolléga! :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35493) Lacpac


Lacpac
őstag

Sziasztok!

Jamba fórumtársnak hála van már lap. Ami kellene még, az egy pc ház.
Esetleg az valakinek eladó?

(#35494) tserrof77


tserrof77
senior tag

Dorien, Sötétlovag: Nagyon köszönöm! :R :R

Lacpac: fél 1-ig nyitva vagyunk, használt és új kuckók is vannak. mATX, és normál ATX is. (Teleki 16, T&S)

OFF: Nem tudom Envagyok és Lado fórumtárs miért esett egymásnak, bár van egy sejtésem... A lényeg, mindennek annyi az ára, amiért elviszik.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#35495) Dryman válasza tserrof77 (#35494) üzenetére


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Én indítottam a győrkörnyéki fórumot, majd a moderátorkodás talán az 5. fórumnyitáskor átkerült tőlem az üzemeltetői körbe... Anno a győrkörnyékiek PH-s keménymagja, és a mostani moderátorok, házigazdák sem tűrték az ilyen hangvételű megnyilatkozásokat!
Mindenféle részrehajlás nélkül megkérem az érintetteket, hogy személyes nézeteltéréseiket ne itt rendezzék, és főleg ne ilyen formában!
Ismerve mindkét fórumtagot, előrelátható volt mikor ugranak egymásnak!
Már akkor jeleztem az időben később érkező fórumtársnak hogy ez nem egy fészbuk csoport, itt a megfelelő szabályok betartása és az egymás iránti megfelelő magatartás tanusítása intelligencia szinttől függetkenül alapvetően elvárt.
Intézzétek privátban az ilyen jellegű eszmecserét, a trágárkodásra és egymás besározására itt senki sem kíváncsi. A moderátorok alapvetően egy 2-3 hetes bannal szokták meghálálni az ilyen megnyilatkozásokat... Itt a karácsony ha pont ezen időszakra akarjátok kitiltatni magatokat, hát lelketek rajta!.

[ Szerkesztve ]

(#35496) Dryman válasza tserrof77 (#35494) üzenetére


Dryman
aktív tag

Isten éltessen Kolléga!

(#35499) kiszi07


kiszi07
senior tag

Sziasztok,
ejj de rég jártam itt már, látom jöttek azóta rendesen új tagok, akik izmoskodnak a neten, ez nem erről szól, megkérnék tisztelettel mindenkit, hogy fejezzék be. A születésnapi felköszöntés a győri csoportban pedig elég régóta működött, így akinek nem tetszik, az elmehet.
Isten éltesse akinek születésnapja van vagy lesz hamarosan, illetve Kellemes Karácsonyi Ünnepeket És Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok nektek! :)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#35500) PociAti válasza kiszi07 (#35499) üzenetére


PociAti
senior tag

Azok táborát erősítem, akiknek kifejezetten nem tetszik, ha szakmai oldalon születésnapok felemlegetése zajlik.
Úgy is a facebookról értesül a másik fél, akkor privátban köszöntse fel ott. Másra úgy se nagyon való az a felület.
Véleményed szerint nekem most "el kellene mennem".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.