Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39001) BluEyes válasza chatran (#39000) üzenetére


BluEyes
őstag

Nem tudom, hogy Grál vagy sem. [link]

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#39002) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

automata váltó olajcserére tudnátok valakit ajánlani? Köszi!

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#39003) Villa7 válasza kovacsroli (#39002) üzenetére


Villa7
tag

Turbo tec csinál olyat Kossuth utca végén, szinte már az 1-es út mellett. Még nem voltam, de már kinéztem én is.
[link]

(#39004) chatran válasza BluEyes (#39001) üzenetére


chatran
őstag

Köszi, a milyen nem okos mobiltelefont vegyek topikban ajánlgatják ezt a típust. Mostanában elég nehéz jobbféle nyomógombos telefont találni.

(#39005) kovacsroli válasza Villa7 (#39003) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Tök igényesnek tűnnek. Írtam is nekik, köszi.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#39006) sagesz93 válasza kovacsroli (#39002) üzenetére


sagesz93
addikt

Szombati autószerviz nekik van gépük az automata váltó olajcseréhez/átmosáshoz. (facebookon van fent róla kép)

[ Szerkesztve ]

(#39007) kovacsroli válasza sagesz93 (#39006) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Köszi, meg is csörgettem őket!

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#39008) BluEyes


BluEyes
őstag

Üdv megint!

golya32 topictárs jóvoltából már úton van hozzám a telefon, a segítségét ezúton is nagyon köszönöm!
Itt szeretném megköszönni a topic türelmét, és nagyra értékelem a felajánlott segítséget.
Remek kis közösség van itt, vigyázzatok egymásra!

Üdv BluEyes

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#39009) Balinov


Balinov
félisten

Srácok, mobelix bútorok milyen minőségűek? Ikea szint? Alatt? Felett? Íróasztal érdekel konkrétan :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#39010) Dorien válasza kovacsroli (#39007) üzenetére


Dorien
veterán

Melyik szombatra vállalták? :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#39011) szaki04 válasza Balinov (#39009) üzenetére


szaki04
senior tag

Tőlük vett kanapé hat évet bírt ki. Három gyerek “használta”. Most cseréltünk Ikeasra. Hat éves teszt indul…

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#39012) golya32 válasza Balinov (#39009) üzenetére


golya32
aktív tag

Van egy ikeas író asztalom ha kell, az amelyiknek az asztal részét egy polcon szekrény tartja, világos színű és nem agyon használt.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#39013) golya32


golya32
aktív tag

Tegnap ajánlottak egy vicc árat a kisteherért, elmentem az egyik kereskedő ismerősömhöz, aki többért számolta volna be, de ott szembesültem vele 1.5 mill alatt csak a szar van, szóval nem lesz újabb autóm, :O

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#39014) kovacsroli válasza Balinov (#39009) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Cégcsoporton belül (XXXLutz, Mömax, Möbelix) náluk vannak a leggyengébb minőségű bútorok. Egy barátom aki a lutznál dolgozik évek óta bútorszerelőként arra kért, soha ne vegyek möbelixes bútort, mert szar.

Saját tapasztalatom viszont csak Mömaxos kanapéval van, az sokkal gyengébb minőségű volt, mint a mostani IKEA-s. Igaz árban is nagy különbség volt.

Én nem gondolkoznék, hogy IKEA vagy Möbelix. :N

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#39015) erdey_a válasza kovacsroli (#39014) üzenetére


erdey_a
őstag

azért egy íróasztal nem űrhajó. bútorlap, tipli, csavarok, összehúzó excenter.
olyan meg nincs, hogy mömaxos, meg ikeás minőség. az ikea legolcsóbb íróasztalának lapja javarészt papírból van, a legolcsóbb möbelixes viszont bútorlap. ettől még a papír tovább bírhatja, ha vigyáznak rá, míg a bútorlapot valaki baltával üti.
szóval minden áruházlánc - nyilvánvaló okból - árul drágább és olcsóbb (=jobb és gyengébb minőségű) terméket is.

btw két möbelixes íróasztalunk van. a furatok pontosak voltak, minden alkatrész megvolt, összerakni gyerekjáték, nem lötyög, nem esik szét semmi. lehet rajta írni. mi lehet itt a minőség fokmérője?

Vérboci

(#39016) SyMbioTe

Egy mobelixes iroasztalom nekem is van (talán Ludwig a neve), alapvetően maga az asztal teljesen jó, 5-6 éve megvan már kb, azóta sincs baja.

Ugyanolyan bútorlap mint a többi ilyen arkategoriaban, nem hiszem, hogy bármivel rosszabb lenne.

Ami nevetséges, hogy az egyik méret se stimmelt a papíron levovel, vagy kisebb volt pár mm-el vagy nagyobb, valahol ha jól rémlik 1cm is volt. (Van egy Jysk asztal is a házban, ott pl. minden méret pontos volt, minőségre ugyanolyan bútorlap)

Ezt leszámítva amúgy elégedett vagyok vele, meg minden gond nélkül össze lehetett rakni.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#39017) G@ben válasza erdey_a (#39015) üzenetére


G@ben
addikt

Möbelixben vettünk kinti asztalt plusz székeket. Nem ők a gyártók, de a székeken a műanyag talp mindegyikben besüllyed a fém lábakba, mert egyszerűen túl kicsi. Eddig kétszer cserélték a teljes szettet, de a mostani is ilyen. Lemértem, aztán 3D nyomtatóval nyomtattam egy kis alátétet, ami ezt a hézagot kiküszöböli, így jó.
Szekrényt is vettünk tőlük, az jó, bár az összerakási útmutató hülyeséget írt, rossz a sorrend benne, így részben szét kellett szedni, hogy a hátlapot be tudjuk rakni. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#39018) kovacsroli válasza erdey_a (#39015) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Egy íróasztal valóban nem űrhajó, nem is vesznek hozzá igénybe bútorszerelő szolgáltatást az ügyfelek. Ő inkább komplett hálószobabútorok, ágyak, kanapék, konyhák vonatkozásában nyilatkozta a fentieket.

A minőség fokmérője? Szerintem egyszerű, a vevői elégedettség. Azt pedig többek közt a reklamációk számával tudjuk mérni. A számokat nem ismerem, szintén a barátom több éves tapasztalatára tudok hagyatkozni, ő azt mondja a garanciális javítások (=reklamációk) túlnyomó része a Möbelixes ügyfeleknél keletkezik.

Persze ez csak cégcsoporton belül helyezi el a Möbelixet, az IKEA-hoz viszonyítani csak a saját tapasztalatom alapján tudom. Lehet elfogult is vagyok, nálunk már szinte minden IKEA-s. :D

De való igaz, egy íróasztalt majdnem mindegy hol vesz az Nber. :))

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#39019) kbhuinfo válasza kovacsroli (#39018) üzenetére


kbhuinfo
tag

Almat almaval. Ha nem papirbol, 1.2es butorlapbol valasztasz asztalt, akkor dragabb lesz, barmelyiknel vasarolsz is. Szinten nalam is van mobelix-es termek - tenyleg pontosak ok is, mint a tobbi. A butorok nagyreszet en terveztem butorlapbol es raktam ossze. Osszessegeben olcsobb es egyelore birjak a strapat.

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#39020) Dorien válasza golya32 (#39013) üzenetére


Dorien
veterán

Milyen autót akarsz venni?

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#39021) Diák66


Diák66
őstag

Audió keverő pultot Győrben javít valaki? (számlaképesen)

(#39022) Dryman válasza Diák66 (#39021) üzenetére


Dryman
aktív tag

talán a Gelka privát híradástechnikai szerviz...egy próbát megér!

(#39023) Viperator


Viperator
őstag

Közületek valaki használ padlófűtést? (és milyet? Főleg elektromos rendszer érdekel per pillanat. Többféle van: fűtőkábel, fűtőszőnyeg, infraszőnyeg, infrafólia, ... ezek közül melyik a hatékony? Nem fogunk egész nap fűteni, csak estefele, pár-néhány órát, amíg a gyerkőcök mászkálnak a konyhában és sosem használnak papucsot)

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#39024) ladopapa72 válasza Viperator (#39023) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Szia bàrmelyik megfelelő
Attól függ mennyit akarsz költenni rà

üdv Ladopapa72

(#39025) bugalaszlo


bugalaszlo
csendes tag

Sziasztok,

nincs valakinek kéznél 20m utp cat6e kész kábele eladó amit ma el tudnék hozni?

köszi!

LACI

www.bugalaszlo.hu

(#39026) Dryman válasza bugalaszlo (#39025) üzenetére


Dryman
aktív tag

Hová kell ekkora sebességű kábel? :) nincs az a magyarországi szolgáltató!

(#39027) Dryman


Dryman
aktív tag

Euronics, MMarkt....de csak a kirakatban van sajnos cat6 kábel...sehol sem átvehető azonnal.
Cat5e 20m van a euronicsben.
Talán tudnak neked szerelni Jazzosék, vagy Andrásék, de hogy Cat6e kábelt ki tart tekercsben a pult alatt a hozzá való csatlakozókkal? hát még nem egy elterjedt dolog...

(#39028) bugalaszlo válasza Dryman (#39026) üzenetére


bugalaszlo
csendes tag

Igaziból elég a cat5e is... Csak új helyre került a számítógépem és körbe kéne vinnem a kábelt ezért a hossz...

www.bugalaszlo.hu

(#39029) sladka_pani válasza bugalaszlo (#39025) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

De van ám! Amilyen hosszút csak akarsz :D Extrém minőségi 10gbites CAT6E. Vagy már sikerült megoldani?

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#39030) Diák66


Diák66
őstag

Búcsút intek a Samsung Galaxy A52s 5G-nek, [link]

(#39031) golya32 válasza Diák66 (#39030) üzenetére


golya32
aktív tag

Remélem áttérsz a sötét oldalra, és Iphone-t veszel :C :R

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#39032) Diák66 válasza golya32 (#39031) üzenetére


Diák66
őstag

Nem kukacoskodok. :DDD Nekem savanyú az az alma és ez az S szériás utód még lehet jobb és olcsóbb is. ;]

(#39033) Jhony5


Jhony5
csendes tag

Sziasztok ML1220 cmos elemet Győrben hol lehet kapni

[ Szerkesztve ]

(#39034) tserrof77 válasza Jhony5 (#39033) üzenetére


tserrof77
senior tag

Fias-Párkányi, Szent István út.

Esetleg Tibi bá' az Impulzusban. Kisfaludy utca (Tejivó mellett)

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#39035) Semin


Semin
senior tag

Eladó egy Nespresso gép garanciával, hátha valakinek érdekes lehet : [link]

(#39036) zsigee válasza Semin (#39035) üzenetére


zsigee
tag

Engem érdekelne, írok privátban.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#39037) mongo


mongo
csendes tag

Sziasztok!
Győr-Debrecen útvonalon keresek valakit, aki el tudna nekem hozni egy 50"-os TV-t, természetesen nem ingyen!

(#39038) envagyok válasza mongo (#39037) üzenetére


envagyok
veterán

Én Bécsből hozatnék ugyanilyen feltételekkel pár hardvert, egy nagyobb táskába befér

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#39039) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, bocs a hit&run postert az iroasztallal kapcsolatban, egyszeruen alig jutok forumposztolni,inkabb read only

Na, a kerdes annak okan merult fel, hogyha MO-n normalis arban lehet valasztekbol valasztani iroasztalt, lerendelnem szuleimhez es kihzatnam valamelyik irfutarral. Itt ilyen IKEA, Jisk es fobb boltokban, ahol meg is lehet nezni mind ugyanazon szarok vannak 2-300€-ert, ami meg tetszik, az 5-600€ es varni kell heteket a szallitasra

Alapesetben nappalikonyha kozepen toltam HO-t covid eleje ota, mogottem a mosogatoval, suto/fozolappal, szagelszivoval es balra a szemtessel. Rohadt kenyelmetlen kezdett lenni az utobbi idoben, igy eldontottuk, kitelepitem magam Patrik szobajaba, az o kis regi ikeas butorjat meg lepasszoljuk.

Na, sok-sok het online es bolti bongeszes utan multhonapban elkeveredtunk abba a lengyel butorboltba, ahol a sarokulot vettuk a sajatba 2eve. Es, tadaam, 160€-ert talaltunk egy nagyon fasza, masszivat. Igaz, egy teljes delutanomba kerult osszerakni (nem annyira egyertelmu, mint egy ikeasat), de megvan, nagyon fasza, vegre elferunk ketten Patrikkal, meg a 24", dokkolo, 2 lapos vertikalis allvanyba tartva, heaset, anyamharagja, meg meg a nyomtatonak is van hely a kis 9fiokos ikea szerkenybe, ami kenyelmesen befer a fal meg az iroasztal koze

Amugy ja, ami boltokat a magyar neten, GYSM-ben talaltam mindnek franko kinalata volt, meg par burgenlandi boltot is talaltam, a kettohoz kepest az itteni boltok fasorba sincsenek

B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#39040) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Üdv!
Ma, Győrben átvehető motyó:
- [Ninjutso gaming egér] ,
- [Samu vezeték nélküli töltő] .
Ha mindkettőt viszed, kici alku belefér. :R

BÚÉK!

(#39041) Dorien


Dorien
veterán

Sziasztok!

Mi a helyzet a most átadott M83-as úttal Győr-Pápa között? [link] [link]
Fizetős lesz? Ha igen, mikortól?

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#39042) Hannibhál válasza Dorien (#39041) üzenetére


Hannibhál
őstag

Elv díjmentes, kollégáim szerint fasza, 20p volt pápa, füred meg 1 óra 8 perc :R

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#39043) erdey_a válasza Dorien (#39041) üzenetére


erdey_a
őstag

A tévedés ott van, hogy ez igazából nem M83, hanem "csak" 83. Gyakorlatilag a 83-as út kapott új nyomvonalat. És mint olyan, sima "országút".

Vérboci

(#39044) Dorien válasza erdey_a (#39043) üzenetére


Dorien
veterán

Úgy legyen! :R
Közben én is ezt találtam: [link]

"Az új úton 110 km/órás sebességhatár lesz érvényben, így időben nagy mértékben lerövidül a két város közötti út, nem beszélve arról, hogy külön szintű csomópontok is épülnek, jóval biztonságosabb lesz tehát az új 83-as.

Az új utat útdíj megfizetése nélkül használhatják a közlekedők."

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#39045) Thocy a ZAGY válasza Dorien (#39044) üzenetére


Thocy a ZAGY
tag

Kósza belsős információk alapján - szóval mérget azért nem vennék rá - egyelőre valóban "új 83-asként" funkcionál az út, ingyenesen.

Ez mondhazni egy beetetési időszak, hogy a közlekedők szokjanak át rá, hiszen azért épült, hogy a tranzit forgalom ne a településeken menjen keresztül és gyorsabb legyen a közlekedés. Ha ez sikeresen megtörténik (meg fog), akkor majd a központi akarattól függően 2024 vagy 2025 januártól átkeresztelik M83-ra és fizetőssé teszik, ahogy tették az M85/M86 autóutakkal is. Addig legalább kiderülnek az esetleges kivitelezési hibák és talán javítják is amit lehet.

Szóval egyelőre élvezzük ingyenesen az előnyeit, aztán majd meglátjuk, hogy mikortól kell rá matrica.

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#39046) erdey_a válasza Thocy a ZAGY (#39045) üzenetére


erdey_a
őstag

ugyanúgy a gyms megyei matrica kellene rá, szóval egy forinttal nem kerülne többe a legtöbb embernek.
de mondom, ez nem M83, hanem 83. Sehol nincs M83 kék tábla.

Vérboci

(#39047) Dorien válasza erdey_a (#39046) üzenetére


Dorien
veterán

Nem csak GyMS matrica, mert Takácsi és Pápa már Veszprém megye.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#39048) erdey_a válasza Dorien (#39047) üzenetére


erdey_a
őstag

a megyei matricák a megyehatárt követő első lehajthatóig érvényesek. ez esetünkben pont pápa. takácsinál nincs lehajtható ;)

Vérboci

(#39049) Thocy a ZAGY válasza erdey_a (#39046) üzenetére


Thocy a ZAGY
tag

Persze, hogy nem M83, nem is mondtam, hogy most az, hanem azt, hogy majd a fizetőssé válással nevezik át.

Amúgy nekem is van megye matricám, így egy esetleges fizetőssé válás sem igazán érint majd mélyen.

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#39050) Dorien válasza erdey_a (#39048) üzenetére


Dorien
veterán

Köszi, ezt nem tudtam! :R
A GyMS megyei matricát megveszem minden évben mindkét verdára, nem nagy kiadás.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.