Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36551) Dryman válasza Coyot (#36550) üzenetére


Dryman
aktív tag

Akkora műszempillája van a csajnak a recepciós pultban hogy pókhálózni lehet vele... :) Bár találtam egy hozzáértő srácot, de nem vállalta el a felügyeletemet, jöhetek, de saját felelősségre....az eddigi edzéstervem nem kivitelezhető már részemről, nem bírja a motor sajnos!

(#36552) golya32 válasza Coyot (#36550) üzenetére


golya32
aktív tag

Inkább aktív jóga kellene nektek :C

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36553) Coyot válasza golya32 (#36552) üzenetére


Coyot
őstag

Az aktív jóga az amikor a jóganacis csajokat bámulom és mint egy partra vetett féldöglött fóka próbálok hasonló mozgáskultúrát kivitelezni? :D

Dryman
Én se gyurtam már régóta, két gyerek jön megy én meg abba belefáradok hogy nézem ahogy mozognak!

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#36554) Dryman válasza Coyot (#36553) üzenetére


Dryman
aktív tag

:C

(#36555) boogie84 válasza Coyot (#36553) üzenetére


boogie84
veterán

:))
#36552 golya32
:))

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#36556) envagyok


envagyok
veterán

Keresek WD40EFRX 4TB Red HDD-t újat vagy használtat.
Ha valakinek lenne eladó, vagy be tud szerezni, dobjon pü-t.

Lenne 4x8gb DDR4 ram bordás eladó ha valakit érdekel 40000ft

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36557) Coyot


Coyot
őstag

Beépített wc tartály szerelésre alkalmas embert ismertek-e? Egy elérhetőség is jó volna, köszi :R

Má' nem

(#36558) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok! Az autóm fényszóróinak polirozásához keresnék hozzáértő szakit... eddig évente megcsináltam magam, de nem tudtam megfelelően utókezelni a polirozott felületet, igy mindig újrasárgul. UV védő lakk, vagy speckó vax az ami megvédené. Azt olvastam, hogyha megfelelően kezelik, akkor nem kéne évente újrapolírozni.
Tudnátok valakit ajánlani Győrben?
Köszönöm!

(#36559) Coyot válasza Dryman (#36558) üzenetére


Coyot
őstag

Itt az OMV melletti parkolóban(nemtudom a nevét butorbolt) van a srác. A Corsáét ő csinálta, nincs védve de 3 éve jó, mondta ő is hogy lakkozuk, mondtam hogy hagyjon békén, nem ér annyit az autó :D De megcsinálta nem is lett rossz.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#36560) sladka_pani válasza Dryman (#36558) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Szia! Győrben nincs ember, aki normálisan felújítana lámpákat. De még a környéken sem. Én már megnéztem az évek során amit lehetett (sajna sok sárga lámpával találkoztam), 1-2 nyár és vissza fog sárgulni a hagyományos módszerektől még ha azt mondják hogy kezelik is uv lakkal. Nem tudom mekkora értékről van szó, az enyém legolcsóbban 186 ezer ft/db (igen, ennyi és nincs olcsóbb), így mindenképp a megmentése felől gondolkodtam. Az országban 4 helyen találtam olyat, akik hivatalosan, garanciával és megfelelő módon dolgoznak. 2 ember gőzköcsöggel (keress rá a neten), egyik Fehérváron a másik Pesten. Aztán 1 ember kemencében újítja fel Pest mellett, ő is nagyon jó és ajánlott, illetve a méregdrága Reflektorklinika az ország keleti felében. Utolsó 2-nél muszáj kiszerelni a lámpatestet, de az első kettőnél is ajánlott, én úgy vittem. Én legelsősorban a fehérvári autókozmetikát ajánlom, megvárhatod, 6000ft/db és új lámpát fogsz (kinézetre) visszakapni. Meg is várhatod. Nem muszáj kiszerelni sem.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#36561) Dorien válasza Dryman (#36558) üzenetére


Dorien
veterán

Szélvédő klinika [link] Elvileg garanciát vállalnak a visszamattulás ellen...

Én a Focusra inkább vettem új, utángyártott lámpákat néhány éve a Cromaxban, mert a belsejük is rossz volt és kb. 30e Ft-ból megúsztam. Na ilyen soha nem lesz felújítva...
Neked ez kb. 70e-ből lenne meg, ha a Cee'd-ről van szó. [link] [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36562) boogie84 válasza Dryman (#36558) üzenetére


boogie84
veterán

Bihari János, +36303274099
Keresd nyugodtan!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#36563) Oldbiggy


Oldbiggy
tag

Sziasztok. Elektronikához értő valakit keresek, aki a fejegységem beépített hangszóróját a nyákról kiforrasztaná, és egy külső mikrofon vezetékét beforrasztana.
Köszönöm.

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#36564) envagyok


envagyok
veterán

Jó kis 27 colos fiatal monitor félár alatt:
[link]
Core i5-10600k Avengers dobozos [link] és Gigabyte Z490M Gaming X microATX alaplap [link] 2023.Decemberig garisak. Nagyon keveset használtam őket.
Igény esetén 2x8GB, vagy 4*8GB rammal.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36565) Diák66


Diák66
őstag

HP Elitebook 8440p laptophoz van esetleg valakinek hűtőventilátora?

(#36566) erdey_a


erdey_a
őstag

Sziasztok, retrózik esetleg valaki?

AMD Athlon II X3 460 processzor (4 maggal)
Asrock N68-VS3 UCC alaplap
Codegen 400W 12cm táp
2GB DDR3 1333Mhz memória

jelenleg beépítve, remek házikóban, pata vinyóval és dvd íróval.
kisfloppy nincs :DDD

+19" LG monitor

Vérboci

(#36567) G@ben válasza erdey_a (#36566) üzenetére


G@ben
addikt

Nem is tudtam, hogy retró gépem van! Athlon X3 455 meg 19-es monitor. :DDD

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#36568) erdey_a válasza G@ben (#36567) üzenetére


erdey_a
őstag

jó jó, hát akkor nem retro, hanem youngtimer :D

Vérboci

(#36569) envagyok


envagyok
veterán

Keresek hibás Nvidia GTX570-est, vagy a referenciahűtéses ventilátorát.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36570) Dorien


Dorien
veterán

:D

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36571) Dryman válasza Dorien (#36570) üzenetére


Dryman
aktív tag

:C
reggeli rövidzárlat...nem tudtam hirtelen milyen dalról is van szó....
rákerestem youtube-on...beszarás!

(#36572) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy esetleg valakit érdekelhet-e eme laptop. :)

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#36573) Viperator


Viperator
őstag

Sziasztok!

Tudtok jó antenna üzletet, ahol lehet venni minőségi csatlakozókat (pl F, krimpelhető) és elosztót? Krimpelő fogó és blankoló is érdekel. Előre is köszönöm a választ! :R

[ Szerkesztve ]

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#36574) stairmaster


stairmaster
tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani valakit aki otthoni hálózatokban tud segíteni? (router beállítás ilyesmi)

Előre is köszönöm! :R

(#36575) Joker88 válasza stairmaster (#36574) üzenetére


Joker88
őstag

ha router beállítás kell,szerintem itt a fórumon találsz segítséget, biztosan akad olyan részleg ahol az adott router márkájához tudnak beállítást segíteni/adni.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#36576) stairmaster válasza Joker88 (#36575) üzenetére


stairmaster
tag

Szia! Sajnos ki kell menni a helyszínre Győrön belül.

(#36577) Dryman válasza stairmaster (#36576) üzenetére


Dryman
aktív tag

Le kellene írnod a valódi teljes problémát, mert így elég kevés az info....első olvasatra ez olyan légbőlkapottnak tűnik. Már üzemelő vagy kiépítendő a hálózat? Milyen helyre kell gondolni, ipari megoldás kell, vagy egy normál lakás, családi ház hálózatát kellene megoldani.
Volt egy elvállalt munkám, és a felmérés és eszközválasztás után nem kérte az ügyfél, mert eddig is volt valami filléres megoldása, és az rengeteg amit kérek érte... hát maradt a filléres megoldás meg a szakadozó wifi... mégsem akarták igazán hogy jó legyen...

(#36578) stairmaster válasza Dryman (#36577) üzenetére


stairmaster
tag

Egy családi házról van szó, a ház egyik végében van egy telekomos modem/router egyben ott kiválóan működik a wifi. A ház másik végében van egy TP-link router (C5 V4) ami kábellel van össze kötve a modemmel, hogy a házban mindenhol legyen jó lefedettségű wifi, de sajnos a tp--linknek valamiért nem működik a wifi-je. Rácsatlakozok, és nincs net. :F

Régen semmi baj nem volt, csak közben kicserélték a régi modemet egy új telekomosra azóta nincs a tp-linken wifi. :W

(#36579) Diák66 válasza stairmaster (#36578) üzenetére


Diák66
őstag

Nyilván az új telekomos wifiben más a konfiguráció. Tehát újra be kellene állítani megfelelően.

(#36580) Bobrooney


Bobrooney
senior tag

Skacok tudtok Győrben olyan üzletet ahol kaphatok ilyen szűrőt?

(#36581) ladopapa72 válasza Bobrooney (#36580) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Szia a körkemence utcàba van egy bolt ott van
A budalakk bejàrata utàn talàlod

üdv Ladopapa72

(#36582) Bobrooney válasza ladopapa72 (#36581) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Ismét nagyon köszönöm! :R

(#36583) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

tudtok esetleg ajánlani karosszéria lakatost Győrben vagy környékén?
Köszöböt kéne lakatolni, inkább megelőző jelleggel, tehát nincs szétrohadva egyelőre.

Köszi!

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#36584) Dorien válasza kovacsroli (#36583) üzenetére


Dorien
veterán

Privi ment :R

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36585) Dryman


Dryman
aktív tag

Földmérőt keresek, aki rá is érne érdembeni munkát végezni, illetve segítene rendberakni a kertszomszéd agyában a dolgokat...szívlapát van ha ilyen érzékenyítő eszköz kellene! :)

(#36586) Diák66


Diák66
őstag

Üdv! Nincs véletlenül valakinek LG LP156WHB 30 Pines csatlakozóval kompatibilis LCD panelja? Sajnos gondom akad egy Dell Insp. 5558 laptoppal és alkatrészt nem akarok addig rendelni, amíg megbizonyosodok, hogy az LCD panel a rossz, vagy szalagkábel. Vagy ötlet valakinek, hogyan lehetne tesztelni? HDMI-ről megy a gép, de hangszóróján még betöltött windows mellett is beepel 8x kis szünettel, de megállás nélkül. D+Power LCD teszt lefut érdekes módon, de BIOS-ig sem jut el egyébként. Csak háttérvilágítást kapcsolja az LCD-n.

[ Szerkesztve ]

(#36587) jamba válasza Diák66 (#36586) üzenetére


jamba
csendes tag

Hali

Van nálam egy hibás15.6 fhd 30 as kijelző próbára teljesen megfelelő,ha kell.

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#36588) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok!
Lenne egy HP 300Gb 10K SAS Hdd-m, kerettel, melyet értékesíteni szeretnék.
Mivel állapota ismeretlen, sajnos nem tudom letesztelni, így természetesen az ára megegyezés tárgyát képezi. Ha valaki el tudja indítani, a helyzet egyszerűbb.
Érdekel-e valakit? Csere is érdekelhet.
Köszönöm bárkinek, üdv! [kép]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#36589) Dorien válasza Dryman (#36585) üzenetére


Dorien
veterán

Szívlapát? El kell ásni valakit? :)

Izé, Dávid Csabiék a PoliPC-ben befejezték a kiskereskedelmi vonalat? :F [link]
Kellene valami olcsó 64GB-os pendrive autó HiFi-hez.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36590) Jazzos válasza Dorien (#36589) üzenetére


Jazzos
tag

T&S átvette az üzlethelyiséget, powered by Géza bácsi és András :R

(#36591) Dorien válasza Jazzos (#36590) üzenetére


Dorien
veterán

Ahhh, már megint ez a maffiaállam... :)) Visszautasíthatatlan ajánlat volt? :)
Köszi az infót! :R

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36592) Balinov válasza Dorien (#36591) üzenetére


Balinov
félisten

Naná hogy az volt. Levágott lofej egy Mercury ATX házban :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36593) bugalaszlo


bugalaszlo
csendes tag

Sziasztok,

valakinél w1106a toner nem lapul véletlen hp laserjetbe? Nagyon fogyóban van és nagyon nyomtatnom kéne :D

köszi!

LACI

www.bugalaszlo.hu

(#36594) Dorien válasza Balinov (#36592) üzenetére


Dorien
veterán

Tudtam én... :D Vargáné és tsa táppal.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36595) Balinov válasza Dorien (#36594) üzenetére


Balinov
félisten

Pontosan, egy At táppal, hogy egyértelmű legyen az üzenet :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36596) Dryman válasza Jazzos (#36590) üzenetére


Dryman
aktív tag

Az előző üzemeltető "egyéb ok""-ra hivatkozva kiszállt a klasszikus kisker bizniszből, lásd megújult honlap.

(#36597) ladopapa72 válasza Dorien (#36589) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

üdv Ladopapa72

(#36598) PociAti válasza ladopapa72 (#36597) üzenetére


PociAti
senior tag

Ez a szerencsétlenül sikerült telefonos képernyőkép azt sugallja, hogy 1400 Ft a 32GB-os pendrive.

(#36599) ladopapa72 válasza PociAti (#36598) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Keress rà van nàla 64es is jó àron

üdv Ladopapa72

(#36600) Viperator válasza ladopapa72 (#36599) üzenetére


Viperator
őstag

+1

Én rendeltem már tőle párszor, korrekt eladó.

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.