Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36251) SyMbioTe

Van egy elég régi kulcsunk, amit jó lenne másoltatni, eddig a Kodály Zoltán úton voltunk, ott azt mondták, hogy nem tudják lemásolni. Érdemes még elmenni valahova, vagy tényleg nem másolható?

Erről lenne szó:
[kép]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#36252) tserrof77 válasza SyMbioTe (#36251) üzenetére


tserrof77
senior tag

Huhh, ez tényleg nem mai darab :(

Talán a Csordásék az Aradi-n, az Arrabona parkoló átjáró mellett :U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36253) erdey_a válasza SyMbioTe (#36251) üzenetére


erdey_a
őstag

ez számozott kulcs, nem másolni kell, hanem venni ugyanilyet

a teljesség igénye nélkül:

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#36254) SyMbioTe válasza tserrof77 (#36252) üzenetére

Köszi, megpróbáljuk. :R

erdey_a
Ez is számozott volna? Nem találtam rajta, azért gondoltam, hogy másolós.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#36255) PociAti válasza erdey_a (#36253) üzenetére


PociAti
senior tag

Eleinte azt hittem, ez a kép szexpózokat tartalmaz.
Egyesével végignézve a képeket még mindig nem tudom eldönteni, hogy ez nem az inka Káma Szútra könyv 68. oldala. Megvan esetleg a 69. oldala is? Ott biztos fejjel lefelé lennének egymáshoz képest.

(#36256) tserrof77 válasza SyMbioTe (#36254) üzenetére


tserrof77
senior tag

Ott a pont, számozott lehetett. Csak, gondolom, lekopott. Ők tuti megoldják, valami azt súgja :DD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36257) SyMbioTe válasza tserrof77 (#36256) üzenetére

Köszönöm mindegyikőtöknek, megpróbálom őket akkor. :R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#36258) erdey_a válasza tserrof77 (#36256) üzenetére


erdey_a
őstag

szerintem is, ha ők nem tudnak adni / rendelni, akkor senki

Vérboci

(#36259) Balinov


Balinov
félisten

Srácok, otthon 40 körül milyen új 22-24es monitorok mennek.?

Úgy néz ki, augusztusban kell majd egy,kb 1 hétre, home office miatt, de valami épkézláb, mert utána Anyum kapná meg az ezereves 17es helyett

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36260) Lacpac


Lacpac
őstag

Sziasztok!

Nincs valakinek egy CAT6 vagy 7 vagy19-es LTE routere?
Kölcsönkérném egy próbára, letétben otthagynám nála az árát.
A lakhelyünkön nincs normális net szolgáltatás, és a mobilnet nem acélos csúcsidőben CAT4-es eszközzel. Nem szeretnék potyára kiadni 30-40K-t azért hogy rájöjjek nem is jobb.
Ha meg rájövök hogy jobb, akkor meg már boldogan.

Köszi!

Üdv:
L.

(#36261) golya32


golya32
aktív tag

Jó kis retro favorit érdekel valakit

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36262) Diák66 válasza Lacpac (#36260) üzenetére


Diák66
őstag

Archer MR600, vagy M7650 szappantartó akad, kérdés mennyire messze :D Telefonod esetleg nem jobb Cat.4-nél?

[ Szerkesztve ]

(#36263) Weaver


Weaver
senior tag

ismeri őt vmelyikötök? Z10N
[link]

pár napja betalált privátban, és nem hagyja annyiban a dolgot.

(#36264) Balinov válasza Weaver (#36263) üzenetére


Balinov
félisten

Tiltsd le a francia :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36265) Weaver válasza Balinov (#36264) üzenetére


Weaver
senior tag

nem tudom milyen szándékkal, vagy mit élvez benne, de minden hírdetésem folyamatosan kommentálja privátban. először még vicces is volt, gondoltam részeg vagy ilyesmi, de aztán csak nem hagyja abba. pl amit 4500ért hírdetek routert, az szerinte nagyon vicces, mert kb 1500öt ér, de sokszor látta már ingyen elvihetőként is. stb stb és így tovább minden hírdetésemre. nem vágom mit akar ezzel, de igen sok szabadideje lehet.

(#36266) Lacpac válasza Diák66 (#36262) üzenetére


Lacpac
őstag

Gyömöre, de Győrben melózom.
Redmi7 pro, de elégy gyengusz az lte modul benne.

[ Szerkesztve ]

(#36267) Balinov válasza Weaver (#36265) üzenetére


Balinov
félisten

:Y :Y valszeg qrvara raerhet, ignorald, vagy tiltsd, esetleg jelentsd a pH felé, hátha

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36268) Dorien válasza Weaver (#36265) üzenetére


Dorien
veterán

Prémium vásárlása után kikapcsolhatod a hirdetések kommentelhetőségét.
(Amúgy meg érdemesebb lenne megkérdezni tőle, hogy mégis mi a f@szt akar... :) )

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36269) Diák66 válasza Lacpac (#36266) üzenetére


Diák66
őstag

Gyömörén nem sok esély lesz CA-ra, csak a telenornak látok b20 mellett b3 sávot a közelben, de az se biztos, hogy elér odáig. Maximum kültéri antenna segítségével lehetne oda CA-t csiholni. (ha van egyáltalán) Kajárpéc és Győrszemere, esetleg Gyarmat.... ott működik a CA a redmin? Update: Az 5695-ös cellát Telenor esetében pirosan látni a cellmapperen, de csak alacsony pontosságúként, nem lehet biztosra mondani, hogy az ott is van. Ha igen, akkor viszont erős b3 jelnek is lennie kell.

[ Szerkesztve ]

(#36270) Weaver válasza Dorien (#36268) üzenetére


Weaver
senior tag

nem a hírdetéshez írja ezeket, hanem egyenes privátba. visszaírtam neki, először teljesen normálisan, arra nem reagált. eltelt pár nap, jött tőle az újabb privát. erre már nem válaszoltam, írtam a ph-nak, ők is csak annyit mondtak, hogy tiltsam le (privát üzeneteknél).

(#36271) Dorien válasza Weaver (#36270) üzenetére


Dorien
veterán

Ja, hát akkor tiltsd le a 'csába... :) A te oldaladról megvolt a kommunikatív készség, a saját hülyesége meg az ő baja.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36272) Lacpac válasza Diák66 (#36269) üzenetére


Lacpac
őstag

Igen, B3 van, Telenor a hálózat. E3372 stick + xiaomi router - padavan fw.
Sajnos nincs lehetőség frekit váltani, b3-ra csatlakozik, és azt kiírja, de ennyi. Nem lehet neki azt mondani, hogy b20 és meglátjuk.

Nem tudom hogy a környéken hogy viselkedik a hálózat, a telenor csak adat kártya, nem telóban van. Nincs is több hely benne, privát+céges kártya mellé nem tudok egy harmadikat rakni. Pedig jó lenne :-)

Sajna csúcsidőben van hogy 3-5Mbps a letöltés.
És az a legrosszabb, hogy ennél csak rosszabbak vannak kábel/mikronet fronton.
Ez legalább megy csúcsidőben is.

[ Szerkesztve ]

(#36273) envagyok válasza Weaver (#36270) üzenetére


envagyok
veterán

Engem is baszogat, és az öcsémet is már jó ideje.
Igazi troll.
Én nem tiltom, hanem inkább már szívatom visszafelé mindig.
De ha megnézed a keresős hirdetését, némi elképzelésed lehet arról, mit mennyiért szeretne venni : [link]
;]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36274) Weaver válasza envagyok (#36273) üzenetére


Weaver
senior tag

így már biztos, de sejtettem, hogy mi lehet a gondja. akkor talált be, amikor a retro cuccokat kezdtem hírdetni. feltételezem kellene volna neki egy, vagy akár több dolog azok közül, amiket meghírdettem, csak éppen egy nullával kevesebbért, és ezen pörgött be (meg főleg azon, hogy annyiért is elvitték, amennyit kértem értük.)

jó lenne ha jelentenéd te is, meg az öcséd is, ha látják, hogy nem egyszeri eset talán tesznek valamit.

(#36275) SyMbioTe válasza Weaver (#36274) üzenetére

Ha csak privátban cseszeget, azzal nagyon nem tudnak mit kezdeni, mert ugye privát, az alapján nem tudnak moderálni. :(

Más:
Valakinek 185/60/R14-es téli gumi + lemezfelni?

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#36276) jamba válasza Weaver (#36274) üzenetére


jamba
csendes tag

Nincs vele baj privátban ír normális hangnemben.
Próbálkozik alkudozik ez van :)

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#36277) Weaver válasza jamba (#36276) üzenetére


Weaver
senior tag

végülis nem anyázott, tehát a mondjuk azt, hogy a normális hangnem megvolt, csak a stílus... köszönés nélkül rádrúgja az ajtót :DDD

(#36278) jamba válasza Weaver (#36277) üzenetére


jamba
csendes tag

Te sem Én sem vagyunk olyan ijedősek
tudni kell helyén kezelni a dolgokat ;)

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#36279) envagyok válasza jamba (#36278) üzenetére


envagyok
veterán

Én már hívtam, hogy jöjjön el ismerkedni.
Nem mert ;]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36280) Dorien


Dorien
veterán

Karitatív céllal, gyerekeknek, szegény családoknak rak össze valaki PC-ket?
Golya32 topiktárstól elhoztam 5db egeret + 6db bill-t (mind fekete, wireless, Logitech). Továbbadnám, ha valaki tudná használni ilyesmire...
Please ne üzletelés céljából keressetek, ez ajándék volt, az is legyen! :R Köszi

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36281) tserrof77 válasza Dorien (#36280) üzenetére


tserrof77
senior tag

PM.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36282) Joker88


Joker88
őstag

Khmm :D

[kép]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#36283) Chris.G


Chris.G
tag

Sziasztok!
Győrben hol lehet kapni sc/apc 1m-es optikai kábelt?

(#36284) Bobrooney válasza Joker88 (#36282) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Jó kis Veszprémvarsány.

(#36285) Dryman válasza Joker88 (#36282) üzenetére


Dryman
aktív tag

Már Vvarsányban is találtak valami bombagyárost?
Ide már nem volt elég a TEK, egy egész katonai alakulatot kellett kivezérelni. :)

(#36286) Bobrooney válasza Dryman (#36285) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Szerintem a bakonyi gyakorlatról jönnek most vissza.

(#36287) Dryman válasza Bobrooney (#36286) üzenetére


Dryman
aktív tag

Valószínű hogy ez történik, csak próbáltam egy kicsit utalni a 2 hete történt esettel amikor a TEK nemkicsit túllőve a célon kivonult Kecskemétre...értem én hogy szükséges a polgárok védelme mert ormányunk nem engedheti meg magának eme migráncsáradatnál....de akkor és ott a páncélozott autónak és a bombakereső robotnak mi értelme volt? Demonstrálgatunk, hogy nekünk ilyenünk is van....
Remélem ennek a gyakorlatnak azért több értelme volt!

[ Szerkesztve ]

(#36288) Balinov válasza Dryman (#36287) üzenetére


Balinov
félisten

Hamár vVarsány, milyen mutatvány most levezetni a Balatonra? Füred, Almadi Csopak celterulettel

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36289) doc válasza Balinov (#36288) üzenetére


doc
nagyúr

Ezt hogy érted?

(#36290) tserrof77 válasza doc (#36289) üzenetére


tserrof77
senior tag

Gondolom, útminőség, idő, forgalom, idióták, ilyenek....

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36291) okiDoki válasza Balinov (#36288) üzenetére


okiDoki
tag

Nyomd a gázt, aztán ott leszel! :)

0,0

(#36292) doc válasza tserrof77 (#36290) üzenetére


doc
nagyúr

utminoseg olyan amilyen sok eve mindig, az ido valtozo, a forgalom csesznek kornyeketol Veszpremig eleg jelentos de kibirhato, a veszpremi deli elkerulo epitese korul eleg suru, dugok is vannak. idiotak mindig mindenhol, foleg hetvegen :)

(#36293) Coyot válasza Balinov (#36288) üzenetére


Coyot
őstag

Pont nem rég néztük, hogy 83ason kerülve, max 1-2 percet buksz a veszprémi csúcsidős felújítás miatt, ez is kemény :D

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#36294) Bobrooney válasza Dryman (#36287) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Jaa, bocsi nem raktam össze a kirakóst.
Nem a demonstrálás volt szerintem a lényeg, hanem a népmegfélemlítés.

(#36295) Dryman válasza Bobrooney (#36294) üzenetére


Dryman
aktív tag

Nem akartam kiírni ezt a szót, megtetted helyettem.
A minap voltam vizsgálaton a kórházban, szemrevaló katonalány kísért el a kardiológiára...
hát ezzel a megfélemlítéssel nem volt bajom, sőt a terheléses vizsgálatot is modernizálhatnák, simán lecseréltem volna a bringát.....a katonalányra! :K

(#36296) Dryman


Dryman
aktív tag

veszprémi körgyűrű felújítás/átalakítás kerülője okán:
Bemész a városba az OMV után, elmész a Budapesti úton a Meki-ig, ott dupla körforgalom, az elsőben a második kijárat, majd a másodikban az első kijárat, és már rajta is vagy a Mártírok útján, ennek folytatása a Füredi út. A kereszteződés az elkerülővel itt is várakozós, de azért jobb mint magán az elkerülőn várakozni. kb 8-10 percet vártam a hétvégén és simán átmentem.

(#36297) doc válasza Dryman (#36296) üzenetére


doc
nagyúr

En varakozas nelkul mentem at hetvegen a furedi uti csomopont dugojan.
Mondjuk motorral voltam... :D

(#36298) mobal válasza Bobrooney (#36286) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

bakonybéli tankozások :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#36299) Jazzos válasza Balinov (#36288) üzenetére


Jazzos
tag

Mi is inkább már a 83-ason szoktunk végigcsapatni. Ja és Bali, próbálj majd meg a jobb oldalon közlekedni. :D

[ Szerkesztve ]

(#36300) Balinov válasza Jazzos (#36299) üzenetére


Balinov
félisten

Haha, teljesen jogos. 2018 nyara ota nem voltunk otthon, de altalaban belejovok a jobb oldalba, mire kijovok a repteri parkolobol :)

Koszi sracok, lehet ez a 83-as lesz a befuto, bar a cseszneki pihenohelyen a kv+cigi kombot nem szivesen hagynam ki. 20+ eves tradicio.

Amugy a 83-as meg mindig olyan szar? Latom, hogy elkezdtek tavaly a gyorsforgalmi, 36km-es szakaszt, de az 2023, vagy megkesobb, mire befejezik.

udv
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.