Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36951) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok!

Valaki esetleg tud megoldást, vagy szakit, aki ilyen hibákat javítani tud?
Az alany egy Philips btm3160/12 és pár helyen van rajta karc, illetőleg sérülés.
Vagy ez már így nem javítható? :B

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#36952) golya32


golya32
aktív tag

Talán 1500-as polirral próbálkozni, de csak a kopásnál, a karcnál nem tudom jó lenne-e

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36953) sotetlovag97 válasza golya32 (#36952) üzenetére


sotetlovag97
tag

Rendben!
Köszönöm! :R

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#36954) mm00


mm00
aktív tag

Bekerült a kocsikulcsom a mosógépbe és pár hétig bent is maradt. (Szerencsétlen bement a gumiredőbe és nem vettem észre :W ) Szétszedtem, kiszárítottam, letörölgettem, cseréltem elemet. Működnek rajta a gombok, vissza is jelez gombnyomásra, viszont csak nagyon közel a motorháztető felett nyitja és zárja a kocsit. Valakinek esetleg van ötlete mit kellene megtisztítani vagy javaslat, hogy ki tudná megjavítani?

(#36955) Dorien válasza mm00 (#36954) üzenetére


Dorien
veterán

Kulcsosok a Mónus Illés / Ikva u. sarkán. (Kun Béla lakótelep :)) [link]
Nagyon profik, főleg a főnök. (Imi)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36956) Diák66


Diák66
őstag

Ha valakit érdekelne ez a 4G LTE Cat.6 Gigabites router: [link]

(#36957) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

Házimozi erősítő javításban szervizben van valaki aki győrben tud ajánlani valakit vagy szervízt?

bendeguz_HUN

(#36958) golya32 válasza bendeguz76 (#36957) üzenetére


golya32
aktív tag

Baros Gábor utcában a Lajta utcai kereszteződés után jobb oldalt a Blaupunkt -os kis öreg még javít? egy családiházban van, oda kellene menni megnézni..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36959) SyMbioTe válasza golya32 (#36958) üzenetére

Megerősítem, hogy sajnos nem.
Édesapám volt az, 2 éve sajnos elhunyt. :(

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#36960) envagyok válasza SyMbioTe (#36959) üzenetére


envagyok
veterán

Komolyan?
Mennyit jártam hozzá 20-30 éve.
Részvétem :R

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36961) SyMbioTe válasza envagyok (#36960) üzenetére

Sajnos, igen, köszönöm.

"Mennyit jártam hozzá 20-30 éve."
Ezeket mindig jó hallanom, nem voltál egyedül. :R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#36962) Swordfish83 válasza bendeguz76 (#36957) üzenetére


Swordfish83
csendes tag

Kisfaludy utcában javítottak nekem utoljára hangfal membránt láttam ott erősítőket is szerintem egy próbát megér. Ha mégsem max iszol egy fröccsöt a Szomszédban :DD

Habzsold az életet sose tudod hol a vége.

(#36963) golya32 válasza SyMbioTe (#36959) üzenetére


golya32
aktív tag

Részvétem!
Nagyon kedves segítőkész ember volt, nagyon szerettem vele beszélgetni.
Mi lett a gyüjteményével?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36964) SyMbioTe válasza golya32 (#36963) üzenetére

Köszönöm.
A nagy része még megvan, elég sokminden van, nem volt annyi idő, hogy az egészet fel tudjuk dolgozni.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#36965) Dorien válasza bendeguz76 (#36957) üzenetére


Dorien
veterán

Tipp: Szpevár Norbi (BB-Tech) [link]
Mielőtt odamennél, azért telefonálj oda, mert TV / monitor nála a fő vonal. Egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36966) PociAti


PociAti
senior tag

Sikerült jó áron socket 1150-es alaplapot és házat vennem, már csak egy tápra lenne szükségem.
Ritkán használt netezős gép lenne, kis fogyasztású procival (Celeron G1840).
Ehhez keresek 24-pines tápot, kb. 300W teljesítménnyel.
Esetleg lenne valakinek ilyen tápegysége?

Illetve van otthon egy régi, 20 pines táp. Gondolom azt nem lehet rádugni az új alaplapra. Mi az elnevezésbeli különbség közöttük, hogyan szoktak rá hivatkozni?

(#36967) tupacamaru válasza PociAti (#36966) üzenetére


tupacamaru
veterán

Rá lehet dugni.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#36968) PociAti válasza tupacamaru (#36967) üzenetére


PociAti
senior tag

Köszi. Akkor az alsó 4 kimarad, de ezek szerint az "felesleges".

Az alaplapon lévő EATX12V-nél már kisakkoztam, hogy a 8-pines helyett jó lesz a tápegység 4-pines csatlakozója.

(#36969) tserrof77 válasza PociAti (#36968) üzenetére


tserrof77
senior tag

Feleslegesnek nem felesleges, de a 24-essel jobban elosztva kap terhelést a táp, de egy G1840-es nem eszik sokat. (De jártam már úgy, hogy nem indult el 20-assal egy újabb lap, csak 24-essel). De ha kell, adok 20/24 átalakítót szívesen.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36970) PociAti válasza tserrof77 (#36969) üzenetére


PociAti
senior tag

Köszi!
Közben a kábeldzsungelben elbújva megtaláltam a maradék 4 pint tartalmazó részt.
Tegnapig egy G41-es alaplapot szolgált ki a táp, ahhoz csak 20 pin kellett.
Kipróbáltam, működik. Nagy az öröm!

Az alaplap mérnökei most elsírják magukat, mert a lap a kategória csúcsa, a proci meg kb. a kategória alján helyezkedik el. Csak hirtelen ezt az ASUS Z97-P-t hozta szembe velem az internet.

(#36971) Dryman


Dryman
aktív tag

A 24 pines csatlakozóban a 3,3 V-os a 12V-os az 5V-os és a fekete 0V-os vezetékből van 1-1 darabbal több, így 0,5-0,75 négyzetmiliméterrel vastagabb átvezetésen folyhat az áram a tápegység és az alaplap között a fenti feszültségszinteken.
Feltételezve azt hogy a vezeték jó minőségű rézből van, így 5-7,5 Amper áramerősséggel nagyobb az átfolyatott della a 24 pines rendszeren mint a 20 pinesen.
Ez 3,3 és 5V nagyságrendben nem is jelentős, hiszen az alaplapok nem is igénylik a nagyobb áramokat, de a 12V-on jelentős tud lenni még az az 5 Amper növekedés is, amit egy gagyibb táp slendriánabb kábelezése megold az így kialakított pineken.
A 24 pines csatlakozón csak az az 1db plusz sárga vezeték elméletileg +60 watt teljesítményt tud áramoltatni az alaplapnak....de nem ez volt az alapvető cél, hanem az amit András is mondott, a tápegység vezetékezésén jobban el tud oszlani a pillanatnyi terhelés, ezáltal a feszültségesések is elhanyagolhatóak lesznek.

(#36972) zsigee válasza Dryman (#36971) üzenetére


zsigee
tag

Majd a 4 szál hiányát követően láthatunk szép kormos tápcsatlakozókat a lapon, valamint olvadt kábeleket. :DD
Mert, hopp, azért egy vga is bekerül a gépbe, mert mégis lesz játék is... Sem a 24pin, sem CPU 8pin nem véletlen. De ezt nagyjából mindannyian tudjuk. :)) Bocs, ma kicsit nehéz nap volt. :DDD

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#36973) PociAti válasza zsigee (#36972) üzenetére


PociAti
senior tag

"Mert, hopp, azért egy vga is bekerül a gépbe, mert mégis lesz játék is..."

Nem az a típus vagyok, akit fikarcnyit is érdekelnének a játékok. Legalább 10 éve lövésem sincs arról, hogy van-e előre telepített játék a Linux disztrókon.
Ha valami baleset folytán mégis megcsapna a játék szele, akkor ez a tény önmagában nagyobb probléma lenne, mint egy olvadt kábel, illetve annak következményei.

Van egy tartalék kártyám, GeForce 210-es, TDP: 31W. Nem kell miatta Paksra költöznöm.

(#36974) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Helló! Jó bútorlapszabászatot tudtok ajánlani? Vannak rajzaim, azok alapján jó lenne ha kivágnák, vki a somy-t mondta, de hátha mondtok itt mást, mert az ő honlapjuk be van halva.
Köszi előre is :R :R :R

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#36975) erdey_a válasza Hannibhál (#36974) üzenetére


erdey_a
őstag

van még a ternyák-trade...
én jó szívvel se a somyt, se a ternyákot nem ajánlom, de mást nem ismerek :DDD

Vérboci

(#36976) Viperator válasza erdey_a (#36975) üzenetére


Viperator
őstag

Mi a gond velük? Minőség, méret pontatlanság?

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#36977) PociAti válasza Hannibhál (#36974) üzenetére


PociAti
senior tag

2 éve jártam körbe a témát, akkor Szabadhegyen a Domus udvarban az egyik csarnokban láttam egy céget, és a közelében a Serfőző úton egy másikat. Egyikkel sincs tapasztalatom, de elérhetőségnek utána tudok nézni.

(#36978) erdey_a válasza Viperator (#36976) üzenetére


erdey_a
őstag

apróságokat vágatok csak mindig, plusz polcokat szekrényekbe pldául.
a legnagyobb projektem a gyerekek játékospolca volt, azt a somynál csináltattam.
minőséggel, pontossággal nincs baj.
engem a stílus zavar mindkét üzletben, hogy ha csak egy polcot akarok és nem törzsvevő jómunkásembör vagyok, aki elvisz 20 köbméter bútorlapot, akkor átnéznek rajtam

Vérboci

(#36979) Dryman válasza erdey_a (#36978) üzenetére


Dryman
aktív tag

Na akkor a két nevezett cégről....
kellene egy-két polc, és egy iróasztal felső lap átalakítás, na meg már ha átalakítunk, akkor egy új konyhai munkalap vágás....
Ez volt a múlt évi projekt....körbejártam a témát rendesen....
nem írok neveket, direkt, nehogy itt a rosszhír-keltés legyen...
házgyáron belüli cég...nem vágnak le 4db polcot bútorlapból csak abból a 4 alapszínből, vagy fizesd meg a teljes tábla árát ha egyedi lapból szeretnéd....ráadásul 4 hét vállalási idővel!
házgyáron kívüli cég: szintén nem vágnak teljes táblából, csak az alapszínekből, viszont 4-6 héten belül rendelhető az egyedi színekből is a polcok vágása, élfóliázása.
Az íróasztal lapot én vittem, formára is vágták, majd élfólia helyett a nútos műanyagprofilos élzárást kértem, ez 20 nap alatt lett meg.
A konyhai munkalap szintén egy nagyobb tortúra, mert nem ott vettem, így csak formára vágást kértem a gáztűzhely nyílásánál...ez egy bonyolultabb folyamat volt, de kétszer béreltem utánfutót... :)
A polcok eredeti színéről és bútorlap mintáról lemondtam, és a hosszas várakozás helyett az OBI-nál szereztem be a polcokat...ott azonnali vágást kérhetsz a rendelkezésre álló lapokból, vagy az árukészletben megtalálható alappolcokból....
Sajnos a fenti két faipari cég tevékenysége nem éppen a megmunkálásra van kiélezve!

(#36980) PociAti válasza erdey_a (#36978) üzenetére


PociAti
senior tag

A kiszolgálást ne vedd személyeskedésnek.
Én digitális nyomdában dolgoztam, egyszerűbb munka, ami csak pár ezer Ft-ba kerül, azzal kapcsolatos egyeztetések majdnem annyi időbe kerülnek, mint azoké a munkáké, amik ott tornyosulnak elvégzésre várva, viszont azok értéke százszor, ezerszer többet ér, és valójában azzal kellene haladni.

Nem a vevővel szokott lenni a probléma, hanem a szituációval, hogy apró munkákkal is foglalkozni kell.
Ha aprólékosan kiszámolnák az összes tételt, elsősorban a rászánt időt, akkor ezek veszteséges munkák. Viszont ezekkel is foglalkozni kell. (Ha valaki a maga területén igazi szakemberré válik, akkor nem mindig könnyű lelkesedéssel, fásultság nélkül elvállalni a kevés kihívást jelentő egyszerűbb munkákat.)

Viszont mivel nincs alternatív lehetőség elénk tolva, így nem kell foglalkozni a munkás lelki világával és azzal, mennyire éri meg nekik. Ez az ő dolguk.

(#36981) zsigee válasza PociAti (#36980) üzenetére


zsigee
tag

Szia-sziasztok!
De, személyeskedésnek veszem! Az oka roppant egyszerű, amíg nem tünteti fel az adott cég, tevékenységtől függetlenül, hogy magánembert nem fogad, vagy nem szolgál ki, addig nincs miről beszélni. Alap elvárás, ha valahova bemegyek, köszönök és segítséget kérek, akkor a kiszolgálás legyen ehhez mérhető. Én sem nevezek meg cégeket, de a stílus maga az ember! Aki ilyeneket alkalmaz, meg is érdemli a rossz hírnevet. Addig, amíg szolgáltatás "kelletlen", esély van a bevétel kiesésre. Ma két oldalt szeretnék nyomtatni, jó fejek voltatok, holnap visszatérek 2 hetes projekttel... Baromira rossz az irány, amerre halad a világ...
Köszönöm, ha végig olvastátok, és ez sem személyeskedés. 😉

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#36982) erdey_a válasza PociAti (#36980) üzenetére


erdey_a
őstag

ugyanolyan pénzzel fizetek, ugyanolyan elbánást kérek.
ha a kis munka nem éri meg (muhaha... persze sok kicsi sokra megy), akkor nem kell "lakossági" ügyekkel foglakozni.

Vérboci

(#36983) PociAti válasza zsigee (#36981) üzenetére


PociAti
senior tag

"Ma két oldalt szeretnék nyomtatni, jó fejek voltatok, holnap visszatérek 2 hetes projekttel..."
Nem emlékszem rá, hogy az alatt a pár év alatt valaha történt volna ilyen eset!
2 oldal nyomtatása 30 Ft, új céges ügyfél volt amikor 30 milliós projekttel látott el minket.

A vállalati ügyfelek kiszámíthatatlan ütemben tolták ránk a munkát, így érthető a "több lábon állás", azaz a magánszemélyek kiszolgálása.

Ügyfélkezelés területén rossz a cég híre. Egyik ismerősöm fogalmazta meg találóan, ő úgy érzete, mintha szívességet tennének azzal, hogy elválalják a munkát. (Bár a hangulat fáradtság kérdése, az pedig szezonális.)
Én csak arra emlékszem, hogy mindig nagyon vártam a pénteki rövid műszakot. Imádtam a munkám, de a kimerültség eléggé kifacsart. Felmondás követően majdnem 1 hónapon át napi 12 órát aludtam. Viszont voltak hónapok, amikor a stáb fele csak lézengett.

Ennek ellenére miért vannak még mindig ügyfelek? Nagyon egyszerű okból: csakis a céges megrendeléseknek köszönhetően lehet megvenni a legjobb gépeket, szükséges nyersanyagot, ennek hála a legkisebb munka is csúcsminőségben készül el. (Még ha azon alig is van haszon.)
Konkurencia a szívélyes kiszolgálással ragadta meg az ügyfeleket, amire nekünk nem volt energiánk, de a végtermék minőségében ég és föld volt a különbség. És pont a minőség hiánya miatt maradtak le ők a nagy céges megrendelésekről.

"Baromira rossz az irány, amerre halad a világ..."
Ha nem ismerjük az okokat, akkor könnyű ezt képzelni.

(#36984) zsigee válasza PociAti (#36983) üzenetére


zsigee
tag

Rendben, szerencsére nem egyformán gondolkodunk. Én úgy vagyok ezzel, ahol "bután" viselkedtek velem, oda többet nem megyek...lehet bármilyen profi a hely...

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#36985) PociAti válasza zsigee (#36984) üzenetére


PociAti
senior tag

Így van, szerencsére nem vagyunk egyformák!
Én imádtam azt, hogy a közelünkben van a "konkurencia". (Később már nem is így neveztük őket.)
Voltak ügyfelek, akik igényelték a tutujgatást, vagy olyanok, amikre nincs jobb szó: "energiavámpírként" viselkedtek. Tőlünk lekoptak, és náluk jelentek meg. Ennél nagyobb áldást el se tudtunk képzelni!

(#36986) Dorien válasza erdey_a (#36978) üzenetére


Dorien
veterán

Ez a stílus egész addig maradni fog sok helyen, amíg ezt a betegesen materialista / pénzalapú / egocentrikus / nárcisztikus világképet sugározza kormányunk a nemzet tudatába és tudatalattijába.

Ajánlott olvasmány: Brett Easton Ellis - Amerikai pszicho (Film is készült belőle [link])

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36987) kbhuinfo válasza Dorien (#36986) üzenetére


kbhuinfo
tag

Te jo eg. Csak politikat ne. De tiszteletben tartom a velemenyed, meg ha nem is ertek egyet vele.

Ja, es a film kivalo :)

[ Szerkesztve ]

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36988) Viperator


Viperator
őstag

Idős ismerősömnek segíteni szeretnék. Adott egy (thermoplan/műanyag) ajtó, lenn a sarokban mindkét csavar kitört és a keretben maradtak a félcsavarok. Hogyan lehet eltávolítani, úgy hogy ne legyen nagy lyuk? Vagy szakit tudtok ajánlani? Mivel az ajtó 20-30 éves, kiszolgálta. Előre is köszönöm a választ!

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#36989) mm00 válasza Hannibhál (#36974) üzenetére


mm00
aktív tag

JAF holz? Tudtam velük emailben kommunikálni, másnap mindig válaszoltak, telefonon is kedves volt aki intézte a vágást. A mennyiség csak 1 tábla volt.

(#36990) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Fuh, nem gondoltam volna, hogy egy ilyen cunamit indítok el ezzel a szabászatos dologgal :D
Köszönöm szépen a tippeket, a ternyák lett végül, mert csak ott tudják/akarják megcsinálni amit terveztem, a többi vagy nem vállal lakossági egyedit, vagy nem tudja megcsinálni cnc maró hiányában.
Köszönöm szépen mégegyszer :R

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#36991) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Nevelt lányom most akarja cserélni az iPhone 8 128 GB-os készülékét, beszámítással a győri zabek nevű fórumtársunknál.
Tudtok valamit az eladóról, megbízható?
Mennyit érhet egy 128GB-os iPhone 8 két éves készülék?
Nem értek én az almához....kérnék némi segedelmet!
Köszi!
Laci

(#36992) szaki04 válasza Dryman (#36991) üzenetére


szaki04
senior tag

A mennyit érhet a készülékre: [link] itt nézzétek meg, ennél olcsóbban ne add oda szvsz. Érdekes, pont 128 GB-os nincs de a 64-es 53660.- ír.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#36993) Coyot válasza Dryman (#36991) üzenetére


Coyot
őstag

75-80k nak is jólesz az. főleg ha jó az akksija és független hibátlan a cucc.

Má' nem

(#36994) Süle Tibor


Süle Tibor
újonc

Üdv!
Hátha valakinek pont...
https://hardverapro.hu/apro/elado_hasznalt_kingston_hyperx_predator_ddr4_memor/hsz_1-50.html
Köszönöm

(#36995) golya32 válasza Dryman (#36991) üzenetére


golya32
aktív tag

Mennyiért számolja be és hany% az akku?
Az x-t ami 2 éves fuggetlen 84%os akku volt 80e ért vittek el kb 3 hónapja.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36996) jamba válasza Süle Tibor (#36994) üzenetére


jamba
csendes tag

Hali

Ment PÜ

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#36997) Dorien válasza kbhuinfo (#36987) üzenetére


Dorien
veterán

Semmi gond! :)
Privátban azért várom a gondolataidat. Egymás személyének és véleményének tisztelete mellett. :R

Viszont mivel értékrendről tudtommal nem tilos beszélgetni a fórumon, ezt a szálat folytatnám:

Igen a film (és a könyv) valami ijesztő képet fest az ember elé, hogy milyen eltorzult személyiségek kerülhetnek elit társadalmi státuszba és miféle gaztetteket követhetnek el büntetlenül.

Ez a film meg kb. az emberi lélek spektrumának a túlsó pólusát mutatja be:
Pio atya - Ég és föld között [link]
Önfeláldozás, embertársaink önzetlen szeretete, szolgálata, a krisztusi út és tanítás egyik legszebb példája.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36998) doc válasza Dorien (#36997) üzenetére


doc
nagyúr

Hasonló témában én ezt olvasom, NAGYON ajánlom mindenkinek akit akar csak kicsit is érdekel hogy hogy működik belülről ez az egész koceraj:
[link] Frédéric Martel: A ​Vatikán kínos titkai
Helyenként elég vontatott a stílus, a pasi nem túl jó író, de a téma és az alapossag nagyon ott van

(#36999) Füleske válasza Dorien (#36997) üzenetére


Füleske
addikt

Emlékeim szerint ez egy sima pszichopata sorozatgyilkosról szól. Bár csak a filmet láttam, azt is régen. Nem fogott meg, amolyan tipikus műanyag amerikai film.

(#37000) Dorien válasza doc (#36998) üzenetére


Dorien
veterán

Ebben a témában van egy Spotlight c. film is. [link] Talán a Pio atya után meg is nézem. :)

Füleske: Amerikai Pszicho? Igazából azt eredeti nyelven érdemes nézni, a magyar szinkron sajnos botrányosan sz@r... Műanyag? Nem, nagyon is reális és komoly társadalomkritika. A könyv pedig még sokkal mélyebben mutatja be a bugyrait ennek a patológiás földi pokolnak.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.