Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36351) Coyot válasza golya32 (#36349) üzenetére


Coyot
őstag

De ha bemondásra megy akkor én 120.000 nettó HUF ért is megyek, akár egész napra is :D

Má' nem

(#36352) Füleske


Füleske
addikt

Csak győri szuper akció : [link] :)

(#36353) Dryman válasza Füleske (#36352) üzenetére


Dryman
aktív tag

A kép felső részén látható hogy kozmetikai polcon találtad ezt a "Szőkéknek" szóló szuperakciót!
Igazi marketinges lehet az aki így becélozta az adott terméket...innentől már csak az a kérdés, hányan ették meg a piros címkét?
Mellesleg ha már a bőr simításáért termék is megjelent a képen....hirdethetnének itt szívlapátot is...árukapcsolással....simítja a bőrt és közben érezd a törődést is mert szívlapát! :)

[ Szerkesztve ]

(#36354) Dryman


Dryman
aktív tag

Elfekvőben valakinél win10 kompatibilis pci-os vagy pci-e hangkártya akad-e?

[ Szerkesztve ]

(#36355) ladopapa72 válasza Dryman (#36354) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Valamilyen van

üdv Ladopapa72

(#36356) dances


dances
tag

Tudtok ajánlani valakit, aki egy LED -es monitor beépített tápegységében kondenzátorokat tudna cserélni?

Only the Good die young.

(#36357) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok!

Valakinek lenne esetleg kölcsönbe jövő hét péntek/hétvége körül egy külső usb-s DVD olvasója? :R

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#36358) Dorien válasza dances (#36356) üzenetére


Dorien
veterán

Kérdezd meg Dryman-t, hogy vállalja-e.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36359) okiDoki válasza sotetlovag97 (#36357) üzenetére


okiDoki
tag

Csütörtökön valszeg tudok vinni egyet Bpestről!
Ha helyben nem lenne...

[ Szerkesztve ]

0,0

(#36360) Joker88 válasza sotetlovag97 (#36357) üzenetére


Joker88
őstag

Ha nem esik más, nekem van egy, sosehasználtamakínait :D
Pénteken délután tudom adni,akkor megyek az új szemcsiért az Ofotértbe a Belvárosba..
2 USB aljzat szükségeltetik , 1 a kakaó,1 az adatkábel..
Kb egy éve rendeltem Aliról, mert a notiból ki lett véve az optika és caddy lett helyette. :U de eddig sosem használtam.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#36361) sotetlovag97 válasza okiDoki (#36359) üzenetére


sotetlovag97
tag

Rendben, nagyon szépen köszönöm!
Addig kiderül, de lehet, hogy a jövőben úgyis kell vennem egyet. :DD

Joker88: Neked is köszönöm szépen!
Az nem gond, ha kettő usb kell a rendes működéshez. :)

[ Szerkesztve ]

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#36362) kbhuinfo


kbhuinfo
tag

Valakinek egy processzor+hűtő kölcsön egy napra teszteléshez? A lapom lehet működésképtelen. Előre is köszi!

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36363) ladopapa72 válasza kbhuinfo (#36362) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Szia ha sima jó azt tudok adni

üdv Ladopapa72

(#36364) Dryman


Dryman
aktív tag

Hahó!

Sikerült megoldani egy Gigabyte AM3 alaplap hangproblémáját...leírom hátha valaki ugyanúgy felszáll a szopórollerre mint én....

Az alaplap típusa: gigabyte 785gmt ud2h rev.3.3/ realtek alc889A chip,
általános AM3 lap, de ezeknél a win10 támogatás eléggé necces még.
A neten számos megoldás van, de nem nagyon működik egyik sem...
A probléma: Realtek HD hangchip, a windows tálcán csak Realtek Digital Output van, amit a rendszer alapértelmezetten kezel, így átállítani sem lehet a Hangszóróra, mert annak csatlakoztatását nem is látja a rendszer.
Realtek driverprobléma okozza a hibát az internet szerint, de nem tudod driver-frissítéssel sem megoldani.
A driver megfelelően települ, létrehozza a vezérlőpultban a Realtek HD Audio Managert, de abban az Analóg csatlakozók továbbra sem aktívak. Ez a tetves Manager kezeli a kimeneteket, ezért itt kezdtem a kutakodást.
Végigkattingatva a lehetőségeken, az ablak jobb oldalán az analóg fülön van egy sarki sárga kis izé/gomb, amire rányomva "csatlakozó beállítások" felugró ablak jelenik meg, ahol az első sorban található: "Előlapi jack aljzat érzékelésének letiltása" pipát be kell kapcsolni!
Ezek után megjön a hang az analóg csatlakozókra...Üröm az örömben, hogy a manager szerint az analóg csatlakozók továbbra sem aktívak, de működnek! :F
Ezek után gondoltam egy merészet, lehet hogy fizikai csatlakozó probléma van?,
lehet hogy a ház hdaudio csatlakozója szopat, hát lehúztam az előlapi csatit, és készültem a hiba megszűnésére, de nem! A hangchip elbaszott félig működő, félig nem működő drivere
szopat...Hogy én mennyire utálom a realtek-es megoldásokat!
3 órás kínlódás volt ez a kis probléma.... :), és szoftveresen egy kibebaszott pipa bekattintása oldotta meg!

[ Szerkesztve ]

(#36365) Viperator


Viperator
őstag

Szia! Tudtok ajánlani korrekt és nem drága asztalost Győrben? Előre is köszönöm a választ!

Üdv! :R

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#36366) zsigee válasza Dryman (#36364) üzenetére


zsigee
tag

Hi!
Amúgy a HD audió csati is hibás. Más a kiosztása. Ezért nincs az egyik eladó gépemen front panelen hang.... De ac97 csati meg már nincs a ház kábelein...
Szóval ultra sz....s.
Hasonló a VGA támogatásos hiba. W10nél valamelyik frissítés után vibrál a kép. De csak amd vonalon, am2+, am3.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#36367) envagyok válasza Dryman (#36364) üzenetére


envagyok
veterán

Sok ASUS P55 67 lappal is lehet szívni driver ügyben.
Az automatikusan települő driver rossz, nem szól a hang.
Felrakod a jó drivert kézzel, szól a hang.
Öröm, boldogság.
A következő indulásig...
Mert a win10 nem engedi, és visszateszi a régit.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36368) Bobrooney válasza zsigee (#36366) üzenetére


Bobrooney
senior tag

De nem azért, kinek kell front paneles hang?

(#36369) zsigee válasza Bobrooney (#36368) üzenetére


zsigee
tag

Nem jellemző, hogy használja az ember, de néha van rá igény.
Nekem pl az egyik gépen a füles abban van. Havi 1 használathoz bőven jó.
Ettől függetlenül egyetértek. Viszont a többibe is bezavarhat...

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#36370) Joker88 válasza sotetlovag97 (#36361) üzenetére


Joker88
őstag

Ha kell,dobj egy privát üzenetet csütörtökig.

Más:
Mivel, most egyedül vagyok 'nőügyileg' , tudtok valami jó nyaralási tippet/helyet SZÉP kártyára? Pár napos kikapcs jól jönne, elszakadni mindentől.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#36371) Dryman válasza zsigee (#36366) üzenetére


Dryman
aktív tag

Már vissza is adtam a gazdájának, valamire csak jó lesz így is, max kiköti ezt a szép fehér ócska házat, kecske helyett a körtefához!

(#36372) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok! Samsung 42 colos lapos tv-t szeretnék javíttatni. Hová érdemes vinni Gyórben? A TV boot-loop hibás, addig jut el bekapcsolás közben hogy egy pillanatra látom a samsung smart feliratot, utána meg újraindul és ez ismétlődik a végtelenségig. Alsó piros led nem villog, folyamatosan üzemszerüen világit. A tápegységét nemrég javítottam, úgy néz ki vezérlőhibás a drága.... Érdemes a Lajta utcai szervizbe vinnem, vagy egyenesen az árkádos samsung szervizbe vigyem?

(#36373) tserrof77 válasza Dryman (#36372) üzenetére


tserrof77
senior tag

Laci, megy PM.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36374) Dryman válasza tserrof77 (#36373) üzenetére


Dryman
aktív tag

Köszönöm!....válaszoltam is.

(#36375) Dryman


Dryman
aktív tag

Toshiba lapos 500GB-os merevlemezét kellene 500GB-os SSD-re klónoznom...mint kiderült ez még egy sima MBR-es lemez, és van rajta 4 partíció.
Milyen programot javasoltok a művelet elvégzéséhez?
Acronis-al próbálkozom...
Az Acronis pendrive-os bootolható kiadása nem vált be, kiakad ott mikor a 3. partíciót kellene létrehoznia az SSD-n.

(#36376) kbhuinfo válasza Dryman (#36375) üzenetére


kbhuinfo
tag

dd

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36377) envagyok válasza Dryman (#36372) üzenetére


envagyok
veterán

Pal Electronic Pál László

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#36378) BaKeSZ87 válasza Dryman (#36375) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Én MiniTool Partition Wizardot használok.

(#36379) tserrof77 válasza BaKeSZ87 (#36378) üzenetére


tserrof77
senior tag

+1 :K :K

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36380) Dryman


Dryman
aktív tag

Köszönöm a tanácsaitokat!
Acronis gyorstalpalót kaptam Jazzostól, így már egyszerűbb volt a feladat.
Acronisnál fontos hogy ha MBR-es rendszert klónozol, akkor MBR bootolható Acronisról induljál, ha meg GPT-s rendszert klvánsz tükrözni, akkor UEFI-s Acronis-t bootoljál.....
Utóbb kiderült ha az Acronis Windowsra van telepítve, és windows alatt klónozol, akkor értelemszerűen végigvezet a lépéseken és ezáltal UEFI-s rendszer alól is sikeresen lehet MBR-es eszközt klónozni.
Gyorsan kipróbáltam a MiniTool Partition Wizardot is, meglepően jó és Free is! :R
MBR-GPT konverziót is csináltattam vele, és működött utána a boot is.....lehet jobban meg kellene ismerni ezt a programot, mert ígéretes így első használatra!

Köszönöm a segítséget! :R

(#36381) okiDoki válasza BaKeSZ87 (#36378) üzenetére


okiDoki
tag

Én is ezt használom, mással nem is sikerült.

0,0

(#36382) zsigee válasza Dryman (#36380) üzenetére


zsigee
tag

Én a hdclone-t használom, ha nagyobb az ssd, hdd. Ha fordítva, akkor Macrium reflect disk imaging. Ezzel megy partíció is. Sajnos nekem az acronis valamiért nem ment... Esélyes, hogy az én lámaságom miatt. A Macrium próbaverziós módban is dolgozik 3 napig, utána, ha kell, újra kell telepíteni. :))

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#36383) Weaver


Weaver
senior tag

toshiba satellite c50-a-19u hibátlanul működő magyar billentyűzet kerestetik!
vagy ha vmelyikőtök tud/talál újonnan/használtan az is jó! (én nem találtam, pedig nem olyan régi noti ez)

(#36384) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Be quiet! Pure Rock (nem a slim) érdekel valakit? Csak AMD-s lefogatót tudok adni hozzá. AM4-re is jó. 7.500 Ft.

(#36385) okiDoki válasza BaKeSZ87 (#36384) üzenetére


okiDoki
tag

Ki a tökömet érdekelne Intel lefogató nélkül? ;]

0,0

(#36386) BaKeSZ87 válasza okiDoki (#36385) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Mondjuk akinek AMD-re kellene egy jó hűtő :)

(#36387) sladka_pani válasza BaKeSZ87 (#36386) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Igy van! Tavaly ilyet vadásztam...

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#36388) jamba válasza okiDoki (#36385) üzenetére


jamba
csendes tag

Ha a Dark Rock inteles lefogatója jó hozzá akkor van nálam

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#36389) sagesz93


sagesz93
addikt

Powerbank érdekel valakit? 10000 meg 15000 mah új bontatlan egyik alcor másik adata márkájú. Mindegyiken 2db USB. Nagyobbikon lámpa is van. 4 és 6ezer Ft.

(#36390) okiDoki válasza jamba (#36388) üzenetére


okiDoki
tag

Csak gondoltam csinálok egy kis flame-et, aztán jól összevesztek… :DDD

0,0

(#36391) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok!

A holnapi nap folyamán kinél lenne beszerezhető esetlegesen beszereléssel együtt egy 2.5 1tb SSD és nagyjából milyen áron?
A géphez gyári Windows tartozik, de ha az újratelepítés is megoldható ott helyben, az pluszban öröm. :B

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#36392) sotetlovag97 válasza sotetlovag97 (#36391) üzenetére


sotetlovag97
tag

Az kimaradt, hogy laptopról lenne szó. :D

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#36393) tserrof77 válasza sotetlovag97 (#36392) üzenetére


tserrof77
senior tag

Megy PÜ :C :C

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36394) sotetlovag97 válasza tserrof77 (#36393) üzenetére


sotetlovag97
tag

RePÜl is. :)

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#36395) PociAti


PociAti
senior tag

Sziasztok!
SATA3-as SSD-t keresek, 60 és 480GB között kedvező áron.
Egy médiaszerverbe kerülne (16GB-os pendrive-ot váltana le). Szóval nem fontos hogy hibátlan legyen, mert az se fontos, ami rá kerül.

(#36396) Dorien


Dorien
veterán

Sziasztok!
Karosszéria lakatost tudtok nekem ajánlani? Egy 2003-as Citroen C2 küszöbcserés + alvázvédelem is kéne rá utána. Itt Győr-Kismegyeren van a Valler, de tudtommal elég horror árakon dolgozik. Ez meg egy 400e Ft-os autó. :)

Köszi! :R

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36397) boogie84 válasza Dorien (#36396) üzenetére


boogie84
veterán

Üdv,
sztem sokkal olcsóbbért a lakatolás + alváz/üregvédelem nem lesz meg sehol.

Már bezárták a boltot, anno én nyúlon a Four Szabó Kft-nél csináltattam az MX5-re alváz/üregvédelmes, kis autó 100-ból meg volt. Nem volt rozsda. Sztem 200 alatt nem lesz sehol amit írtál.

Karosszéria lakatost tudo adni ismerőst, jól dolgozik, de úgy tudom alváz és üregvédelemmel nem foglalkozik.
Bereczky István
pluszharminhat70257585hat

Van elég munkája, gányolásba nem fog belekezdeni.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#36398) Dorien válasza boogie84 (#36397) üzenetére


Dorien
veterán

A 200k az még oké is lenne, csak ne 300-400k legyen...
Szóval inkább futok előtte pár kört, hogy hova érdemes vinnem. Számlára nincs szükségem, csak szépen csinálják meg. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36399) Weaver válasza Dorien (#36396) üzenetére


Weaver
senior tag

bármilyen fájó, sajnos az órabérüket nem igazítják az autó értékéhez. :)

Sipter István kisbácsán. csak mellékállásban dolgozik már, de rendes munkát végez és nem fog megvágni. száma: 205415728. többször kell hívni, elég nehéz elérni.

kipufogómat hegesztettem meg vele, máshol 8-10000-et mondtak (ami azért vicces mert 15000ft a komplett középdob újonnan. itt szintén életbe lépett az a probléma, amit leírtál) ő meg kért 2000et.

[ Szerkesztve ]

(#36400) SyMbioTe

Üdv

Hamár pont lakatos a téma.
Olyan lakatost tudtok ajánlani, aki OT-ra alkalmas munkát csinál? Voltam előzetes átvizsgáláson, jópár helyen kellene rozsdátlanítani az alvázon, plusz néhány fényezési hiba is van.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.