Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36201) Jazzos válasza homerhamm (#36200) üzenetére


Jazzos
tag

Hö? :D

(#36202) erdey_a válasza homerhamm (#36200) üzenetére


erdey_a
őstag

azmijen?

Vérboci

(#36203) Diák66 válasza erdey_a (#36202) üzenetére


Diák66
őstag

nokedli + pörkölt...... ;]

(#36204) homerhamm válasza erdey_a (#36202) üzenetére


homerhamm
addikt

Győrújbaráton például úgy beszélnek hogy, gyünni, mönnyi, píz, röptér. :) Ezért gondolom, hogy ez arrafele elterjedt, bár én mindíg is Pest megyei voltam, a rokonok mind arrafele laknak, és mind így beszél.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#36205) erdey_a válasza homerhamm (#36204) üzenetére


erdey_a
őstag

gyünnit szokok mondani, meg röptért is.
a többit csak viccbű.
de a bolt az bót, és nem ingyen van, hanem ingyér.
vagy ez máshol is így van?

Vérboci

(#36206) homerhamm válasza erdey_a (#36205) üzenetére


homerhamm
addikt

Csak ott a környéken, bent a városba még nem hallottam. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#36207) G@ben válasza homerhamm (#36206) üzenetére


G@ben
addikt

Ezt én kb bármelyik faluban hallom. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#36208) homerhamm válasza G@ben (#36207) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem tudom, egyszer Nagyszentjánosban felszállt egy néni a vonatra Győr fele, és neki sem volt tájszólása, de ezen a Győr-Ménfőcsanak-Győrújbarát-Koroncó-Nyúl "vonalon" szoktam hallani. :) De mikor nézem a YT-n a győri tv-t akkor sem szoktam, a városiak azok nyílván nem beszélik, de ezen a "vonalon" kívül máshol is beszélnek-e így? Nagyon szeretem hallgatni a gyünnit. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#36209) Bobrooney válasza G@ben (#36207) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Sajna egyre kevíbí! Én pl. 12 íves koromig ín is csak borzaváriú tuttam'

(#36210) sladka_pani válasza homerhamm (#36200) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Nem csak a győriek, amióta errefele élek, én az egész Győr-Moson-Csorna környéken így hallom beszélni a 40 év felettieket, sőt a faluhelyen mindenkit. Én magam is így beszélek ha úgy adódik. Nagyon hasonló a szlovákiai tájszólásommal, szóval könnyű volt :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#36211) Joker88


Joker88
őstag

Melyik bútorboltot ajánlanátok a városban? Elsőkörben ágy kellene, nem a 'teljes méretű franciaágy 180*200 ' hanem kissebb .

In loving memory of Garrett Lockhart

(#36212) SyMbioTe válasza Joker88 (#36211) üzenetére

Cardo. :K

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#36213) ladopapa72 válasza Joker88 (#36211) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Dunacenternèl 1 hobapja vettem 160x180ast

üdv Ladopapa72

(#36214) Dorien válasza homerhamm (#36200) üzenetére


Dorien
veterán

Motrot, butrot, lecet vásárni csak Győrben! :D izé... Győrött.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36215) homerhamm válasza Dorien (#36214) üzenetére


homerhamm
addikt

Meg ott noklit szaggatnak. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#36216) Dorien válasza homerhamm (#36215) üzenetére


Dorien
veterán

Igen, meg szép ez a majális, csak sok itt a köcsög... :D [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36217) doc válasza Dorien (#36214) üzenetére


doc
nagyúr

motrot es butrot a szomszedom is buszken birtokolt (Veszprem megyeben) :)

(#36218) homerhamm válasza Dorien (#36216) üzenetére


homerhamm
addikt

Ez meg a mai Metropolban volt. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#36219) Balinov válasza Balinov (#36195) üzenetére


Balinov
félisten

Srácok, erre valamit? :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36220) Dorien válasza Balinov (#36219) üzenetére


Dorien
veterán

Ha gondolod, a Lakatos Ginóékat megkérdezhetem, napi szinten viszünk nekik kaját a Kossuth utcára. :D Elég romos épületek, de csak egy ugrás a Radnóti...

Booking.com, Szallas.hu [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36221) Dryman válasza Balinov (#36219) üzenetére


Dryman
aktív tag

Viszonylag rövid időre keresel minőségi megoldást a hotel árnál alacsonyabban.... Múlt év nyarán a szüleimnek kerestem hasonló megoldást, de a városban a covid miatt az olcsóbb kisebb hotelek zárva voltak, a nagyobbak meg üzleti látogatási engedéllyel méregdrágák. Panziós megoldásban is gondolkodtam, aztán ez is alig volt elérhető a zárás okán. Szenti panzió, Nádor panzió, Boleró a házgyárnál stb... neked talán már könnyebb lesz mert kinyitottak.... Végül rábeszéltem a szüleimet hogy több időre jöjjenek, és kössük össze a kellemest a hasznossal és apám horgásszenvedélye miatt a felújított Ásványrárói Horgásztanya lett a befutó szálláshely, olcsóbban mint a győri megoldások.

(#36222) Dryman válasza Dryman (#36221) üzenetére


Dryman
aktív tag

Persze egy albérlet is simán vállalható az adott időszakra, és itt is könnyebb dolgod van, ugyanis a szabad albérletek száma továbbra is magas, mert nem jöttek vissza az egyetemisták a városba... így van albérlet, de azért készülj fel, mert átrendeződött a piac... valószínű hogy az olcsóbbak már foglaltak, de egy 120+ rezsis albi csak belefér a költségvetésbe, amikor egy Lipóti fürdőt sem uszol meg napi 20 ezer alatt!
Egyetemi kollégium is bejátszhat, vagy ez: [link]

[ Szerkesztve ]

(#36223) Balinov válasza Dryman (#36222) üzenetére


Balinov
félisten

Köszi, Laci, hotel, panzió, nem játszós, Airbnbn a járható út, mert valszeg a 3 hetbol 1et dolgozom kell majd meg olyan keco is kéne, ahová szülők és 1-2 baráti is be tud ugrani kényelmesen. És persze a covid miatt, na nem (túlságosan) magunkat féltem, mind a ketten tulvagyunk a második Pfizer után, inkább a nyugdíjas nagyszülők miatt nem foraziroznam az Abda Sziget ingazast.

Nameg azt sem szeretnénk, hogy a Patrikot vinnék mindenhova szomszedolni, mint a véres kardot

Airbnbn láttunk revfaluban fullos kecokat ilyen napi 15k/éjszaka áron, az kb meg belefer

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36224) tserrof77 válasza Balinov (#36223) üzenetére


tserrof77
senior tag

Bali, a házunkban (5 lakásos társasház) átmenetileg üres a felettünk levő lakás. (másfél szoba + nappali) megkérdezem a Józsiékat, hogy esetleg kiadnák-e. Zárt udvar, kocsiknak pont elég. Belváros 20 perc gyalog, 1-es busz a ház előtt áll meg. Lakás az udvarra néz.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36225) Balinov válasza tserrof77 (#36224) üzenetére


Balinov
félisten

Oo, köszi szépen. Elkuldened pmbem a címet majd valamikor?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36226) tserrof77 válasza Balinov (#36225) üzenetére


tserrof77
senior tag

Csak előbb beszélek vele este, hogy kiadó-e. Augusztusban mikor? Mert csak azt írtad, hogy 2-3 hétre.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#36227) Balinov válasza tserrof77 (#36226) üzenetére


Balinov
félisten

Az meg flexibilis, várom a holiday approvalt, de az is lehet hogy csak 1,vagy 2 hét, meg béta állapotú nagyon a tervezés :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36228) kbhuinfo válasza homerhamm (#36200) üzenetére


kbhuinfo
tag

Errol lehetne bovebben? Vagy link? :)

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36229) Diák66


Diák66
őstag

Győrben hol érdemes új szemveget csináltatni? (Ofotért Visionexpress kivételével). Olyan optikus lenne jó, aki ért is hozzá és nem csak gyorstalpalón vett részt szemüvegeladásból. Köszi.

(#36230) SyMbioTe

Győrben vagy környékén van ajánlott felni tisztító / javító?
Golf II-m felnijét szeretném kicsit feljavítani, sok rárohadt kosztól, esetleg kis polír.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#36231) Joker88 válasza ladopapa72 (#36213) üzenetére


Joker88
őstag

Köszönet a reakciókért, végül nekem is a Dunacenteres megoldás jött be..
A Puskás utcában, lévő bútorbolt választéka nekem eléggé csalódás volt,valahogy nem volt az igazi kínálat (régebben ott vettünk bútort, akkor két szinten volt, ma márcsak a felső szinten van az üzlet,alul meg talál Unix :F )
De a Duancenteres bolt,felülmúlta a várakozásaimat, igaz,talán egy kicsit drágább az előbb említett bolthoz képest (bár nemtudom a tulaj ugyanaz a cég/ember .. )
És poén,hogy ami én vettem 5 évvel ezelőtt komplett hálószoba bútort 150.000 - ért, az ma 185-200.000 Ft :U

In loving memory of Garrett Lockhart

(#36232) Füleske válasza Diák66 (#36229) üzenetére


Füleske
addikt

Nemrég volt erről szó, 36098 - tól.

Joker88 : Az 5 év alatt sok ? Vagy kevés ? Pl. lakásárak 5 év alatt duplázódtak.

(#36233) ladopapa72 válasza Joker88 (#36231) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Örülök ,hogy segithettem

üdv Ladopapa72

(#36234) erdey_a válasza Diák66 (#36229) üzenetére


erdey_a
őstag

nézésd meg a szemed bárhol és csináltass szemüveget ott, ahol töredékébe kerül, mint a klasszikus üzletekben.
ajánlanám Kínát, mert bevált, de ugye onnan most az áfa mizéria miatt amúgy is kérdéses.
ami még lényegesen olcsóbb mint máshol és tapasztalat is van vele, az az opti24.hu

Vérboci

(#36235) Diák66 válasza erdey_a (#36234) üzenetére


Diák66
őstag

Köszi, de kína nem játszik....tudom, ismerem a véleményed, alább olvastam. Végül találtam neten egy jónak tűnő optikust, megpróbálom azt. Legutóbb ott javíttattam az amúgy Ofotértes szemüvegem, mert az ofotért csak azt tudta tanácsolni, hogy vegyek náluk másikat. Egy pár szár kellett volna, csak Budapesten voltak hajlandóak javítani, két hetes határidővel és a szemüveg árának a feléért. Az üzletbe természetesen nem rendelhető a szár, mert amúgy magam is átcseréltem volna. Két hét szemüveg nélkül meg...... amúgy is a lencséikből már elegem van, nagyon hamar karcosodnak. Érdekes, ahol Hoya lencsét alkalmaznak (már ha azt...) az hamar karcosodik. Most mást tervezek kipróbálni.

(#36236) okiDoki válasza Diák66 (#36235) üzenetére


okiDoki
tag

Vision Expressel ugyanez a gond…

0,0

(#36237) homerhamm válasza kbhuinfo (#36228) üzenetére


homerhamm
addikt

Ez személyes tapasztalat. Gyünni, mönnyi, píz, röptér, ez arrafele nagyon megy. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#36238) Diák66 válasza okiDoki (#36236) üzenetére


Diák66
őstag

Persze, hiszen a Vision Express = Ofotért.

(#36239) golya32


golya32
aktív tag

Gyerekbiciklik érdekelnek valakit? [ez az] , esetleg csere is jöhet.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36240) Dorien válasza golya32 (#36239) üzenetére


Dorien
veterán

Csak egy tipp: Add meg, hogy 1 vagy 2 db-ra vonatkozik az ár. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36241) golya32 válasza Dorien (#36240) üzenetére


golya32
aktív tag

Ok beleírtam az ár 2db ra vonatkozik.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36242) golya32


golya32
aktív tag

Van 5db billentyűzetem és 5db egerem meg egy csomó stick, kell valakinek, vagy kukázzam?
Nem tudom hogy működnek-e, a selejtezendő cuccok között vannak.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36243) Dorien válasza golya32 (#36242) üzenetére


Dorien
veterán

Maestro, nekem egy fekete bill. kéne. A mostanin beragad az Enter. Ha kell, kiugrok érte Écsre. Viszek érte Radlert, ha szereted. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36244) Chris.G


Chris.G
tag

Sziasztok!
Győrben és környékén a Telekom és a Vidanet melyik alvállalkozó brigádokkal csináltatja meg a hálózatfejlesztési, bekötési munkákat?

(#36245) kbhuinfo válasza Chris.G (#36244) üzenetére


kbhuinfo
tag

Egyedi megbizasok keretszerzodesben, sok brigad van tudtommal. Esetleg tkom forumon tobb az info?

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#36246) golya32


golya32
aktív tag

Van [ilyenem] sörért vihető

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36247) golya32


golya32
aktív tag

2 db kocsmába vagy fagyizni járó montenbike érdekelhet valakit?
foglalkozossak.
sörért vihető.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#36248) Dryman válasza golya32 (#36247) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ház elé virágláda tartónak is működőképes a bicikli, már ha olyan nagyon foglalkozós állapotú....ez esetben egy doboz festék és már meg is vagy az újrahasznosítással...ha nem fested le egyöntetűen, akkor a kisebbség szemet vet rá és virágládástól elviszik másnapra...

(#36249) Dorien válasza golya32 (#36246) üzenetére


Dorien
veterán

Izé... Pinaköl? :D [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#36250) golya32 válasza Dryman (#36248) üzenetére


golya32
aktív tag

ez már kézzel festett. Ki kell vinni a rétre hogy az első kerék felfújódjon mert defektes.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.