Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31001) Balinov válasza Dryman (#30999) üzenetére


Balinov
félisten

VX szeria is szar? Anno C2D/C2Q-hoz (meg mikor volt ugye desktopom) azt vettem. az elegge szomjas HD4870-et is vigan vitte, asszem 400W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31002) Dryman válasza Coyot (#31000) üzenetére


Dryman
aktív tag

Erről az RM szériáról csak pozitív véleményt irkálnak, sehol egy hogyan javítsuk cikk vagy videó....
Nekem egy puritánabb CX 650-em van a gyerek gépében már 3 éve....igaz túlfeszlevezetős elosztóból táplálva, lekopogom, így nem volt vele baj eddig....
Valószínűsítem hogy az áramszolgáltató okozta pillanatnyi túlfeszültségek vágják haza ezeket. Annyira túl van bonyolítva a védelem, hogy esélytelen a javításuk rentábilis költségek mellett.
Annak viszont örülni kell hogy egy hálózatból érkező túlfeszültség nem teszi tönkre a gép alkatrészeit is mint anno a Vargáné és tátsa tápoknál.... :)
A csalódás igazi oka talán nem is a márka, hanem a javíthatatlanságuk, nincs egy olyan típusvonal ami hasonló áramköri megvalósítást nyújtana...minden típusuk más-és más, olyan mintha különböző gyártóktól vásárolnák fel a konstrukciót, aztán szépen mindegyikre rákerül a zászlóshajós matrica. Ha saját maguk terveznek tápokat, akkor meg le a kalappal, hiszen követhetetlen az újítások sora, ezzel azt is sugallva hogy gyártás van, javítás viszont nincs! Elromlik, akkor e-kuka!
Nincs értelme beletenni 1 javítási munkaórát sem, mert ha meg is találod a hibát, lehetetlen az alkatrészbeszerzés, arról nem is beszélve hogy a javítás mennyire lesz sikeres....

[ Szerkesztve ]

(#31003) Coyot válasza Dryman (#31002) üzenetére


Coyot
őstag

Mondjuk pont most találtam ki a tutit, megy a felújítás ezerrel, tegnap sikerült szereznem egy 1500VA-s smartUPS-t, na erről lesz táplálva - külön szünetmenes konnektorok lesznek - a gép a nappaliban meg a tévé és a hozzá köthető elektronikai eszközök. Így biztosan ki lesz zárva a külső feszingadozás miatti korai elhalálozás. Nomeg ha nincs villany is meg tudunk nézni egy filmet :D - bár inkább egy részt valami sorozatból :)

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#31004) Dryman válasza Coyot (#31003) üzenetére


Dryman
aktív tag

az APC smart-jai nagyon rendben vannak!
Igaz hogy 15 havonta a céges 1500-asokba meg kell vennem azt a 2db akkumulátort, de ezen kívül nincs teendő velük. az akksipack ára 30000Ft, ez annyit tesz hogy havi 2000Ft-ért van mindenféle védelmed a hálózati anomáliák ellen!
Van azért hátránya is, sajnos a dupla csapágyas venti az oldalán elég hangos tud lenni, és nem csak akkor megy mikor szükséges, bizonyos időközönként bekapcsolja a ventit megjáratni.....

(#31005) Coyot válasza Dryman (#31004) üzenetére


Coyot
őstag

Szerencsére külön helységbe fogom egy rackbe bepakolni, a kis severrel meg a többi hálózati cuccal együtt, így a hangja nem érdekel - tényleg tud amugy hangos lenni durván zümmög akksiról. Most új akksik vannak benne és nem gyáriak természetesen, de határozottan jófajták, ha csak 15 hónap lesz akkor így jártam. Milyen akksikat szoktál cserélni?

Viszont lehet róla hajat is szárítani :))

Má' nem

(#31006) Dryman


Dryman
aktív tag

Rendőrbácsik fél 12-kor szedték a sátorfájukat, összepakoltak és elmentek....ebédelni....
most viszont a nagy fogás reményében, (ipari park műszakváltás), egy ebéd utáni sziesztára ismét itt vannak a Kandón! ;)
Mindkét 3-lábú ismét figyel!

[ Szerkesztve ]

(#31007) sladka_pani válasza Dryman (#30996) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Nem semmi, főleg az RS Octi :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#31008) tserrof77 válasza Dryman (#30996) üzenetére


tserrof77
senior tag

...dupla élvezetre mennek?? Ha már fotó, akkor tényleg legyen drága?? :Y

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31009) Thocy a ZAGY válasza Dryman (#30996) üzenetére


Thocy a ZAGY
tag

Amíg a közlekedési balesetek 60-70%-a gyorshajtás miatt következik be, nem lesz kevesebb traffipax. Egyébként, ha azt veszem, hogy az ORFK elvárása alapján a sebességmérést alapvetően nyíltan kell végrehajtani a rendőröknek, ahogy a képeden is látható (és nem egy bokor mögött sunnyogva), addig ez az én olvasatomban nem a pénzbehajtásról szól, hanem a baleset-megelőzésről. Ott a biciklisáv mellett nem biztos, hogy száguldozni kell.

Egyébként van az ún. Fehér könyv, amelyben az EU sok egyéb más jövőbeni fejlesztési irány mellett előírja a tagállamoknak (mi ugyan szeretünk mostanában a magunk feje után menni, de ettől ez még ránk is vonatkozik) a közlekedési balesetek visszaszorítását (azt gondolom, hogy ezzel egyébként épelméjű ember nem akar vitatkozni, hiszen ki szeretné, ha akár maga, akár valamelyik családtagja, barátja egy figyelmetlen és felelőtlen állat miatt nem menne haza többet, pedig ez szinte mindennap megtörténik valahol az országban).

Igaz, vannak benne olyan komoly célkitűzések is, hogy talán 2050-re nullára kell visszaszorítani a halálos balesetek számát, ami még akkor is necces, ha az önvezető autókkal kivonjuk a képletből az emberi tényezőt, mint legnagyobb rizikófaktort, mert műszaki meghibásodás miatt attól még lehet baleset.

Egyébként mióta az EU-ban elkezdett működni (talán jó egy évvel ezelőtt) az, hogy minden tagállam hatósága egyszerűen hozzáfér az összes többi járműnyilvántartó rendszeréhez, elmúlt az a jó világ is, hogy külföldön jó eséllyel mindent meg lehetett úszni, ha nem állítottak meg, mert simán kiküldik a csekket minden lebukott szabálysértőnek külföldre is. Ha meg nem akarna fizetni, akkor átadják behajtásra a lakóhely és állampolgárság szerint illetékes államnak.

Én azt gondolom, hogy ez a rendszer nem feltétlenül rossz, és alapvetően a normálisan közlekedők érdekeit szolgálja. Időnként az ember kicsit figyelmetlen, nem ötvennel, hanem hatvannyolccal megy és belecsúszik egy sebesség ellenőrzésbe, de hosszútávon még akkor is jobban jár, ha fizet ezért harmincezret és legközelebb odafigyel, mintha egyszer elé futna féktávon belül egy gyerek és pont a plusz sebesség miatt nem tudna megállni. A csekk befizetését követően megy tovább az élet, a másik után nem biztos, hogy jól érzi magát mindenki a bőrében.

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#31010) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Üdv!
Valakit érdekel esetleg egy 32 gigás Samu EVO+ UHS-I micro SD kártya? Néhány napot használtam, ez is kicsinek bizonyult... Gari egy év, én intézem, ha szükséges. Ára: 6k.

BÚÉK!

(#31011) Balinov válasza Ukraan (#31010) üzenetére


Balinov
félisten

Eleg lesz az a 64-es a kovetkezo bevasarlasra? 128-as mondjuk meg sincerity-nel is eleg huzos aron megy egyenlore:)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31012) Ukraan válasza Balinov (#31011) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Mire erre is rápakoltam mindent, úgy tűnik, hogy még kb. 10 giga kellene ahhoz, hogy a szükséges dolgok kényelmesen elférjenek....

BÚÉK!

(#31013) Balinov válasza Ukraan (#31012) üzenetére


Balinov
félisten

Az igen! Mire nem elég a 64\32?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31014) golya32


golya32
aktív tag

Mosógép szerelőt tudtok ajánlani?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31015) BalooTM válasza golya32 (#31014) üzenetére


BalooTM
tag

Kovácsovics László

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#31016) BalooTM


BalooTM
tag

Ez meg hátha érdekel valakit:
Jó kis Asus 2in1 masina, alig használt

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#31017) Sergiohu


Sergiohu
tag

850 Evo-t valaki?

Na ez tényleg az utolsó, holnaptól...

(#31018) Balinov válasza Sergiohu (#31017) üzenetére


Balinov
félisten

G@ben keresett nem oly reg SSD-t..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31019) G@ben válasza Balinov (#31018) üzenetére


G@ben
addikt

Igen, csak kétszer ekkorát. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#31020) szaki04


szaki04
senior tag

Hello!

Valaki a G2A.com oldalon vásárolt a PayPal számlám terhére. A mai napon kapom az e-mailt a PP-től, Le fognak vonni tőlem 14, ill. 48!$. Az oldalon regisztrálva sem vagyok, de tudom, hogy online játékeladással foglalkozik. A PP-nek jelentettem az ügyet, 30 napon belül kivizsgálják a dolgot... Járt így valaki?

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#31021) Balinov válasza szaki04 (#31020) üzenetére


Balinov
félisten

Még halistennek nem, de nagyon gyorsan változtasd meg a pp jelszavad, ha még nem tetted volna

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31022) szaki04 válasza Balinov (#31021) üzenetére


szaki04
senior tag

Természetesen megtörtént...

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#31023) Tarill válasza szaki04 (#31020) üzenetére


Tarill
őstag

Álíts be telefonszámot paypalhez, kicsit macera mindíg beirogatni a kódot de plusz egy lépcső a tolvajoknak

(#31024) szaki04 válasza Tarill (#31023) üzenetére


szaki04
senior tag

Jó tipp, köszönöm!

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#31025) Dorien válasza szaki04 (#31024) üzenetére


Dorien
veterán

Meg töröld ki a bankkártyád adatait minden vásárlás után. Főleg, ha nagy összeg van rajta.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó audiofil sztereó fejhallgatók --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#31026) G@ben válasza Tarill (#31023) üzenetére


G@ben
addikt

A Paypal védelme érdekes, mivel nekem nem volt náluk számlám, majd kaptam egy mailt, hogy sikeres volt a regisztráció, erősítsem meg a mailes linkre kattintással. Ezt nem tettem meg, mivel valaki más regisztrált az én mailemmel, de utána jött a többi mail, hogy bankszámla hozzáadva, stb. Ekkor írtam nekik, hogy megerősítés nélkül mégis hogyan használhatják a mailcímemmel és legyenek szívesek törölni! Ezt kis idő után megtették, de 2-3 hét után megint regisztráltak, természetesen megerősítés nélkül. Ekkor megelégeltem, töröltettem újra, majd létrehoztam magamnak egy erős jelszóval és el is feledkeztem róla, nem használom, nincs hozzákötve semmilyen számlához. Ezek után nem is szívesen tenném.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#31027) Coyot válasza szaki04 (#31020) üzenetére


Coyot
őstag

Tudom késő bánat, de ha van a bankodnál lehetőség online bankkártyás alszámla nyitáshoz akkor ez jó tipp lehet a későbbiekben.

Má' nem

(#31028) Tarill válasza G@ben (#31026) üzenetére


Tarill
őstag

Az fasza akkor :/

(#31029) szaki04 válasza Coyot (#31027) üzenetére


szaki04
senior tag

Van ilyen web-es számlám. De nem engedi regisztrálni a paypal. Azt írja, nem használható bankkártya.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#31030) golya32


golya32
aktív tag

Megállt a fűkaszám tudtok szerelőt ajánlani?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31031) szaki04 válasza szaki04 (#31029) üzenetére


szaki04
senior tag

Happy end van. Visszakapom a pénzem a PayPal által. Öt munkanapon belül.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#31032) szaki04 válasza golya32 (#31030) üzenetére


szaki04
senior tag

Ahol most a Mod computer van. Az előtte levő udvarban van egy kerti kisgep javító cég.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#31033) golya32 válasza szaki04 (#31032) üzenetére


golya32
aktív tag

Köszi megnézem.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31034) Kis Joe válasza golya32 (#31030) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Próbáltad már újraindítani? :DDD :DD

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#31035) tserrof77 válasza Kis Joe (#31034) üzenetére


tserrof77
senior tag

...utána meg újratelepíteni?? :Y

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31036) Bobrooney válasza tserrof77 (#31035) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Lehet beszedett 1 zsarolóvírust :O

(#31037) golya32 válasza Kis Joe (#31034) üzenetére


golya32
aktív tag

Igen, csak hörren egyet és annyi, gyertya fekete, de szikra van, lehet nem kap benzint.

Gondolkodtam már alternatív megoldásokon:
-Elásom
-Kalapáccsal segítek rajta
-Leöntöm benzinnel és felgyújtom..

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31038) Kis Joe válasza golya32 (#31037) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Próbáld inkább baltával, valószínűleg megnyugtat majd :DDD

[ Szerkesztve ]

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#31039) tserrof77 válasza Kis Joe (#31038) üzenetére


tserrof77
senior tag

...neeemmiisss... védénegyven vagy szigetelőszalag... ami ezekkel nem gyógyítható... :o

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#31040) Kis Joe válasza tserrof77 (#31039) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Elítéled a Clarksonisták tanait? :DD

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#31041) okiDoki válasza golya32 (#31037) üzenetére


okiDoki
tag

Tápot cseréltél?? :U

0,0

(#31042) zozyk


zozyk
addikt

Még 1 napig akciós a Miband 2 .
Van aki használ ilyet?
Van gyakorlati haszna?

Illetve rendelt már valaki innen?
Gearbest

(#31043) Dryman válasza zozyk (#31042) üzenetére


Dryman
aktív tag

Kattints a kosárra és kéri is a promóciós kódot a 19 dodós vásárláshoz...nélküle 35,7 Dollár, annyiért meg kapsz itthon is...edigiben vette kolléganőm 10990-ért...Írtam róla feljebb néhány dolgot, és a gyári app-ja is rendben van....Balinov javasolt hozzá másik app-ot, de azzal meg nem jön át a napi adat az összesítéshez....
teljesen jó kis cucc az árához képest, prohardveren van róla kipróbálos bővebb írás is!
Na ha ilyen kérdéseid vannak, akkor ez nem a Te céleszközöd....
Akkor vásárolj ilyet ha szeretnéd tudni mennyit sétálsz naponta, és ezzel hány kalóriát éget el a szervezeted, valamint monitorozza a pulzust, és ez által azt is megmondja milyen tipusú sétát teszel az adott időszakban....ha beállítod hogy a következő időszakban mondjuk futni fogsz, akkor átszámolja ennek megfelelően a mozgásodból eredő impulzusokat, és pontosabb becslésű eredményt ad.
Aztán az alvásfunkció beállítása során nézi a pulzust gyakrabban és abból következtet hogy milyen az alvásod...
Ergo ez a kis karperec egy olyan eszköz amivel a napi rutinszerű folyamatokat lekövetheted hogy tudatosabban éld a mindennapjaidat....azért nem kell megvenni valamit mert okos és olcsó :)....bár nem is olcsó......

[ Szerkesztve ]

(#31044) Balinov válasza Dryman (#31043) üzenetére


Balinov
félisten

hogyhogy nem jon at? nem tud szinkronizalni? Nalam sima liba, O+2, Marshmallow, 3rd party app rendben szinkronizal.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31045) zozyk válasza Dryman (#31043) üzenetére


zozyk
addikt

Nekem 19.99ért mutatja,siman tudom annyiert rendelni,de átgondoltam,nincs rá szükségem. :)

(#31046) xcel2000


xcel2000
aktív tag

Sziasztok!

Eladó sorba került egy R9 380 2GB ASUS STRIX DCUII
Topiclakóknak 35kba vihető! :R

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#31047) golya32 válasza okiDoki (#31041) üzenetére


golya32
aktív tag

Nincs is benne táp :)
Levettem a benzinszűrőt, most be indul ha húzom a gázt, de nem pörög fel. Ha elengedem a gázt akkor le áll.
Légszűrőt is levettem az sem segít.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31048) jamba válasza golya32 (#31047) üzenetére


jamba
csendes tag

Cseréld ki mindkettőt és lehet jó is lesz

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#31049) Coyot


Coyot
őstag

Srácok!

Egy cimborám belenyúlt a tutiba egy Mazda 6-al. Kit ajánlanátok motort generálozni? 400km ~1 liter olaj a motor kopottsági szintje :D

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#31050) sotetlovag97 válasza Coyot (#31049) üzenetére


sotetlovag97
tag

Aztakurv@ :Y :Y

Az azért nem semmi!

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.